TEST

Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

shining
13-04-11, 09:04
esmer38
merhabalar kızlarrr hepınizeee yenı oturabıldım basına sabah uyanında aklıma hemen sız gelıyorsunuz acaba hamiş warmı dıe? :) yarın benım adet gunum ama hala sancım yok bakalım netten hesapladıgıma gore ayın 12 de olmam gerekıyordu ama ben 14 olucam dıe beklıyorum cunku hep ıkı gun ıkı gun oncesıne gelıyo gecen ay 17 olmustum ondan oncekı ay 19 da bu ayda 14 de dıe beklıyorum ama bakalım yarın son gun ınsallah olmam da bebek wardırrr yaa zaman hıc gecmıyoo
Evet geçmiyo, o yuzden ben örgü örmeye başladım kzlar,, sabah TV izlerken oruyom, aliyeyi izliyomm

fatoli
okadar zor ki
bazen diyorum öyle yoğun olayım ki düşünmeye hiç fırsat olmasın
bekarken ne güzeldi bi bakıyordum adet olmuşum hiç gün sayma derdi yok
öyle yapabilsek hamile kalırdık heralde
bu telas yuzunden zor oluyo heraldee,,

esmer38
aynen esıme dıyorum kı bız sewgılıyken yanlıs bıse yapsaydık dıyorum kesın hamle fılan kalırdım dıyorum ama yok ıste suan hersey serbest bu seferde nazlanıyo walla :)
OOOhhooo Naz benim esimden sorulur,, :KK20::KK22: sinir ediyooo:KK47::KK47: beni onceki gun dedim yaaa agladım adamın nazından,, yok yorgunmus, vsvsvsvvsv

rana20
shining
ranacım ne guzel morala vermisisin mihribana,,, :KK9::KK9::KK9:
canımm sanırım ozel hastanede doktorun,, eger oyle ise ara yine,, kac gune kadar gelmezse geleyim hastaneye diye sor bi canım,, ne zamn endise etmek gerekiyor vs soylemeli o senin doktorun sonuctaa,,
canım doktor hiçkötü düşünmüyorki benim hakkımda bu düzensizliğimi strese bağladı ki gercektende ben çok stresli bi dönem geçirmiştim onu dahada atamadım üstümden benden istediği tek sey hormon testi ona göre yorumlıcam diyor ama tahminide hormonlarda da korkulacak bişin yok senin diyor ne bileyim artık bende saşırdım inan ....
fatoli
kızlar adetim yaklaşıyo diye ödüm patlıyor ya
nedir bu yaaaaaaaaaa:18::18::18:
canım sen yaklaşıyor diye korkarken bende gelsin diye ALLAHIMA yalwarıyorum şuan :97::97::97:
stres yapma lütfen biraz rahat ol düşünmemeye çalış ....

esmer38
shining
Evet geçmiyo, o yuzden ben örgü örmeye başladım kzlar,, sabah TV izlerken oruyom, aliyeyi izliyomm
ben calısıyorum ama genede gecmıyo zaman bu seferde calısırken aklıma geıyo hhee

bu telas yuzunden zor oluyo heraldee,,

aynen katılıyorum walla

OOOhhooo Naz benim esimden sorulur,, :KK20::KK22: sinir ediyooo:KK47::KK47: beni onceki gun dedim yaaa agladım adamın nazından,, yok yorgunmus, vsvsvsvvsv
aslında tam tersı olurda dua etsınlerkı bebek ıstıyoruz ve bunu tek basımıza yapamıyoz hele bebeiş olsunnn :KK36::KK23:

fatoli
esmer38
8 aydırr :) hayırlısı bakalım
daha yenisiniz olur inş
benim ağustosta 3 yıl olacak eteklerim tutuştu valla
Allahtan yaşım küçük yani 24 yaş
enazından diğer yöntemleri deneriz
ama içimde bi korku da yok değil(ya hiç olmazsa)
olumsuzda düşünmek istemiyorum ama
Adet günümü beklerken umutlu:KK16: kırmızıları görünce yıkıntı oluyor:KK37:

esmer38
esmer38
hamıleyken akıntının rengı degısıyomu bılıyomusun ?
hamıleleık yasayan yada bunun hakkın da bılıgısı olann kızlarrr cevap lütenn

asliyrt
:21:
rana20
hayır canım malesefffffffffffff hala yok çok nazlandı bu kez hiç böle olmamıstı yaaa :KK19:
sen naptın sende de gelen giden yok dimi test yapcakmısın bikez daha ...???
aslında bizim yüzümüzden oluyor ranacım gerçek bu malesef biz geciktiriyoruz acaba bu ay hamilemiyim değilsem ne zaman adet gelecek diye herşeyi düşününce olacağı bu oluyor işte malesef:KK43:((yapacam tekrar test ama haftasonunu beklemem lazım sanırım.birde taşınacakmışız eşim aradaı az önce birde onun stresini ekle diğerlerinin yanına napacaksam bilmiyorum annemi çağırmam lazım:KK59::KK59:

asliyrt
lifos
Aiv canlarım iiyim demek adetten olmuş Rabbim bugünümüzü aratmasın...Kanamam devam ediyo aslıcım, bugün dr.a gittim muayene etti...Çok şükür rahim iç tabakası normalmiş kürtaja gerek yok dedi...İğne yazdı ismi methotrexate...Bakalım düşecek inş...Sancılarımıda sordum, yumurtalıkların temiz adetin karışmış olabilir dedi çok şükür...Göğüslerimde sancıyo hala, ona da vücudun gebel,ik var gibi hissediyo değerinden dolayı o yüzden sancıyo sıfırlayınca geçer dedi...cuma ya da c.tesi yeniden kanda bakılacak...İnş dokular düşerde değerim sıfırlar bende normale dönerim...
hadi canım gözümüz aydınnnn:KK64::KK64:korktuğun şey olmayacak allahın izniylee ben sana demiştim bak:KK34:inşallah en minik parça bile kalmaz hayatımmmmmmm ben onada inanıyorum:nazar:

shining
lifos
evet canım benim maalesef beklemekten başka çare yok...inş hamilesindirde bekleyişinin sonu güzel olur...
tesekkür ederim aysecimm,, tüm isteyenlerin inşallah,,

esmer38
aslında tam tersı olurda dua etsınlerkı bebek ıstıyoruz ve bunu tek basımıza yapamıyoz hele bebeiş olsunnn :KK36::KK23:
evet ya beni ne durumlara düşürdü :KK4::KK4:

fatoli
daha yenisiniz olur inş
senin yasnda kucukmus fatolii, benimki, 31 OFF

ranacım icinden nasl geliyorsa oyle hitap edebilrisin canım benimm

esmer38
fatoli
daha yenisiniz olur inş
ewet burda bazı arkadaslarımıza bakarak bız daha yenıyız ama benımde yas ıcın daha erken ama esım 30 yasında we artık ıstıyo hanı ne zman olucak ne zman buyuycek ve ben kac yasında olucam dıyo ee haklıda aslında ama tabı hayırlısı sıkmayalım canımızı kuzum hepımızın olur ınslalah olmaz deme hayırlısı. walla haklısın beklerken umutlu sonra yıkıntı pofff

rana20
asliyrt
:21:

aslında bizim yüzümüzden oluyor ranacım gerçek bu malesef biz geciktiriyoruz acaba bu ay hamilemiyim değilsem ne zaman adet gelecek diye herşeyi düşününce olacağı bu oluyor işte malesef:KK43:((yapacam tekrar test ama haftasonunu beklemem lazım sanırım.birde taşınacakmışız eşim aradaı az önce birde onun stresini ekle diğerlerinin yanına napacaksam bilmiyorum annemi çağırmam lazım:KK59::KK59:
haklısın canım gercekten kendimiz yapıyoruz ama bak inanırmısın belkide ben ilk kez bu ay en rahat oldugum aydı ama duruma bak hiç olmayan oldu demekki bana azıcık stres iyi geliyor :KK1:
tasınmmakta gercekten cok meşakatli oluyor canım bencede cagır anneni iyi olur tabi :KK34:

shining
lifos
Aiv canlarım iiyim demek adetten olmuş Rabbim bugünümüzü aratmasın...Kanamam devam ediyo aslıcım, bugün dr.a gittim muayene etti...Çok şükür rahim iç tabakası normalmiş kürtaja gerek yok dedi...İğne yazdı ismi methotrexate...Bakalım düşecek inş...Sancılarımıda sordum, yumurtalıkların temiz adetin karışmış olabilir dedi çok şükür...Göğüslerimde sancıyo hala, ona da vücudun gebel,ik var gibi hissediyo değerinden dolayı o yüzden sancıyo sıfırlayınca geçer dedi...cuma ya da c.tesi yeniden kanda bakılacak...İnş dokular düşerde değerim sıfırlar bende normale dönerim...
Aysecim cok sevindim canm senin adınaa,,, insallah tez zamanda duzelecnn canımm benimm

fatoli
valla ranacım benim adet çok dakiktir
bu gün olucam derim ve hemen olurum
allahtan iyi tarafımız bu yani
2 gün gecikse kesin hamileyim derim ama nerdeeeeeeeeeeeeeee
rabbim sana da kolaylık versin şifa versin cümlemize

lifos
esmer38
hamıleleık yasayan yada bunun hakkın da bılıgısı olann kızlarrr cevap lütenn
canım hamileyken akıntı su gibi olur...Yapış yapış olup sünmez...Özellikle sabah yataktan kalktığında (biriktiğinden midir nedir) iice aktığını hissedersin ve çamaşırın hatta pijaman bile ıslanır (benim öyle olur yani)...

asliyrt
hadi canım gözümüz aydınnnn:KK64::KK64:korktuğun şey olmayacak allahın izniylee ben sana demiştim bak:KK34:inşallah en minik parça bile kalmaz hayatımmmmmmm ben onada inanıyorum:nazar:
Sağol canım Aro...inş biraz evel temizlenir rahimde kurtulurum artık...Sende daha adet olmadın de mi canım,hadi bakalım inş bebekten olmamıştır :97:

rana20
lifos
lifoşummmmm bak hersey güzel olacak çok sewindim adına inş en kısa zamanda da tekrar bebişin olsun sana sımsıkı tutunsun inşşşşşşşşş:KK16:

lifos
shining
Aysecim cok sevindim canm senin adınaa,,, insallah tez zamanda duzelecnn canımm benimm
Aro denizcim çok sağol...Amin inş düzelirim canım...Rabbim sizlere yaşatmasın...Şimdi annemle babam geldi benim dayım kebapçı kebap almışlar bana söylemesi ayıp, kan yapsın ye de diye...Oturdum ağladım :KK14: canlarım benim...

rana20
fatoli
valla ranacım benim adet çok dakiktir
bu gün olucam derim ve hemen olurum
allahtan iyi tarafımız bu yani
2 gün gecikse kesin hamileyim derim ama nerdeeeeeeeeeeeeeee
rabbim sana da kolaylık versin şifa versin cümlemize
AMİNNNNNNNN canım cümlemize şifalar wersin bence cok strese girme bırak oluruna artık bak gör o zman nasıl oluyor demesi kolay yapması çok zor ewet ama biz bu zoru başarırsak gelecek bebişlerimizzz ....:KK34:

esmer38
lifos
canım hamileyken akıntı su gibi olur...Yapış yapış olup sünmez...Özellikle sabah yataktan kalktığında (biriktiğinden midir nedir) iice aktığını hissedersin ve çamaşırın hatta pijaman bile ıslanır (benim öyle olur yani)...

hasta olmadım ama hanı herseyi degerlendırıyoruz ya akıntım oluyor sureklı gunluk ped degıstırıyorum ama yarın adet gunum bu buyuzden de olabılır ama ıste umut... akıntım ne sarı ne yasılımsı gıbı bılmıyorum ya hasta olmadan once goguslerım sızlardı dokunamazdım ama hala yok oyle bısey sadece uc kısımları kasınıyo acıyo

lifos
rana20
lifoşummmmm bak hersey güzel olacak çok sewindim adına inş en kısa zamanda da tekrar bebişin olsun sana sımsıkı tutunsun inşşşşşşşşş:KK16:
Amin canım inş hepimiz için herşey güzel olsun...Amiiinnnnn inş Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın...Önce sizlere, sonra tüm isteyenlere, sonrada bana versin inş...Ay kötü oldum gene uff...

fatoli
13-04-11, 10:04
kızlar başka bi sayfada bi anket yamışlr
atetten önce hamile olduklarını idrar testinden öğrenmişler (5 gün 3 gün 2 gün önce)
ben yapsam çıkar mı aceba?:KK61:

shining
lifos
Aro denizcim çok sağol...Amin inş düzelirim canım...Rabbim sizlere yaşatmasın...Şimdi annemle babam geldi benim dayım kebapçı kebap almışlar bana söylemesi ayıp, kan yapsın ye de diye...Oturdum ağladım :KK14: canlarım benim...
Duzelcen tabikineeee,, afiyet olsun canım ,, evet hemen toparlaki kendini,, calısmalara baslyalm beraber,,,

zeynep87
slm kızlar benimde adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı ?????

shining
fatoli
atetten önce hamile olduklarını idrar testinden öğrenmişler (5 gün 3 gün 2 gün önce)
link versene canm

lifos
esmer38
lifos

hasta olmadım ama hanı herseyi degerlendırıyoruz ya akıntım oluyor sureklı gunluk ped degıstırıyorum ama yarın adet gunum bu buyuzden de olabılır ama ıste umut... akıntım ne sarı ne yasılımsı gıbı bılmıyorum ya hasta olmadan once goguslerım sızlardı dokunamazdım ama hala yok oyle bısey sadece uc kısımları kasınıyo acıyo
CAnım bunlar hamilelik belirtisi ama psikolojikte olabilr tabii...Ama akıntı su gibi olur hem rengi hem kıvamı...sende farklı olabilir tabii...Adetlerin düzenliyse yarını bekle bakalım inş hamilesindirde geçeryoksa gelsinde strese sokmasın seni...

esmer38
fatoli
bızeede anlatsana canımmm nasıl yapmıslarrr

shining
zeynep87
slm kızlar benimde adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı ?????
valla ben de sasırdm o konuda bazısının once belli oluyo bazs gectikten sonraa,, o sanırım tupleri kac gunde gectigine baglı, yada adet dongusunee canımm tam emin degilim,

fatoli
lifos
canım benim afiyet olsun
ben adanalıyım kebabın yerinden geldim
ah canım çekti valla aşmıeriyorum ne :KK17:

esmer38
lifos
esmer38
CAnım bunlar hamilelik belirtisi ama psikolojikte olabilr tabii...Ama akıntı su gibi olur hem rengi hem kıvamı...sende farklı olabilir tabii...Adetlerin düzenliyse yarını bekle bakalım inş hamilesindirde geçeryoksa gelsinde strese sokmasın seni...
haklısınn tatlım sıtreste olabılır esım bence bebk war dıyo ama ben hıc bısy hıssetmıyorum kı :KK43: hayırlısı bakalım ewet yarın adet gunum hayırlısı ama kan testı yaptırıyorum korkuyorum cıckıcak sonuctan walla :KK59:

rana20
lifos
Amin canım inş hepimiz için herşey güzel olsun...Amiiinnnnn inş Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın...Önce sizlere, sonra tüm isteyenlere, sonrada bana versin inş...Ay kötü oldum gene uff...
yapma lifoşummm üzme kendini ne olur wallahi benimde içim bi tuhaf oluyor senin güçlü olman lazım ben inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar bebeğine kawuşacaksın bak gör rana demişti diceksinnnn...:KK34:

shining
bi forumda bi arkadas gayet guzel bir cevp vermis, , cok bilgili birine benziyorrr,,
bblau adı
http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...riniz-304231in-payla351305m-alan305-1575.html

lifos
shining
Duzelcen tabikineeee,, afiyet olsun canım ,, evet hemen toparlaki kendini,, calısmalara baslyalm beraber,,,
İnş canım benim...Muhtemelen 3 ay korun der dr.um o zamanda yaza denk geliyo...Bizim burada bağlar olur ve yazın 4 ay bağa gideriz kayınvalidemlerle ve bu 4 ay eşimle kardeş gibiyizdir :KK59: Yani düşünürsem bile benim kışa kaldı, ekim-kasım gibi kısmetse...Artık sizinkiler 5-6 aylık olur ben çalışmaya başlayana kadar inş...

rana20
fatoli
canım benim afiyet olsun
inşşşşşşşşşşşş
sen aşer yeterki biz yollarız sana canım :KK1:

esmer38
rana20
yapma lifoşummm üzme kendini ne olur wallahi benimde içim bi tuhaf oluyor senin güçlü olman lazım ben inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar bebeğine kawuşacaksın bak gör rana demişti diceksinnnn...:KK34:
ewet walla ranacım haklısınn bebeklerımız olucakk kızlarrr sonra gene burda konusucz boyle uzme kendını ne olurr tatlımm sadece zmaana ıhtıyacımız warrr

fatoli
shining
link versene canm
canım ben o dediğini bilmiyom ya yapmayı ama ayrıntılı anlatayım
sayfaya girince en üstte anket bölümü var
adetten 8 gün önce
5 gün önce
3 gün önce
adet günü diye ve çoğunluğu adetten önce ve adet günü öğrenmişler silikte olsa çift çizgi
çıkmş

esmer38
rana20
inşşşşşşşşşşşş
sen aşer yeterki biz yollarız sana canım :KK1:
ayyy yollarız walla ınsallahh kuzumm ınsallah as erersın de yollarızz canın ne ıstıyorsa

lifos
fatoli
canım benim afiyet olsun
Ayy tüh demeseydim keşke inş aşeriyosundur canım :KK34:

esmer38
lifos
haklısınn tatlım sıtreste olabılır esım bence bebk war dıyo ama ben hıc bısy hıssetmıyorum kı :KK43: hayırlısı bakalım ewet yarın adet gunum hayırlısı ama kan testı yaptırıyorum korkuyorum cıckıcak sonuctan walla :KK59:
Korkma güzelim varsa sevinirsin yoksa dabi dahaki aya olur inş...Eşinin içine doğmuştur belki boşuna korkmuşum dersin...

rana20
Tamam canım toparladım kendimi bi sigara yaktım napıyım :KK59: Kader, Rabbim ne yazdıysa anlımıza onu yaşıyoruz...İnş Ranacım canım benim inş senin dediğin gibi olur da sonra üzüldük sıkıldık ama bebeklerimize kavuştuk deriz...

fatoli
teşekkürlr ranacım esmercim
n
lifoşum sende üzülme tatlım yaaaa
bebişinin olacağına bende yürekten inanıyorum
bak ta gör:KK34:

esmer38
esmer38
Korkma güzelim varsa sevinirsin yoksa dabi dahaki aya olur inş...Eşinin içine doğmuştur belki boşuna korkmuşum dersin...

cok su ıcmem aslında ama sık ıdrara cıckıyorum ınanın gece bıle kalkıyorum normalde kalkmam yada ben kuruntu yapıyorummmmmm

lifos
fatoli
teşekkürlr ranacım esmercim
n
lifoşum sende üzülme tatlım yaaaa
bebişinin olacağına bende yürekten inanıyorum
bak ta gör:KK34:
Amin canım inş hepimizin olsunda kucağımıza alalım...Benim olmama gibi bi durumum yok çok şükür ama olan bebek durmuyo bende de...Yani herkes de bi dert var...İnş hepimizin olsun sıkı sıkı tutunsun kucağımıza alıp kocalarımızla büyütelim büyüdüklerini görelim canım...

lifos
esmer38
esmer38

cok su ıcmem aslında ama sık ıdrara cıckıyorum ınanın gece bıle kalkıyorum normalde kalkmam yada ben kuruntu yapıyorummmmmm
Beklemekten başka çaren yok canm...inş bu belirtilerin olumlu yönde yani hamileliktendir...

shining
lifos
İnş canım benim...Muhtemelen 3 ay korun der dr.um o zamanda yaza denk geliyo...Bizim burada bağlar olur ve yazın 4 ay bağa gideriz kayınvalidemlerle ve bu 4 ay eşimle kardeş gibiyizdir :KK59: Yani düşünürsem bile benim kışa kaldı, ekim-kasım gibi kısmetse...Artık sizinkiler 5-6 aylık olur ben çalışmaya başlayana kadar inş...
TAtlm ya cok bozma morlainii,, kimin ne zaman bebek sahibi olacagını ancak Allah bilir.

fatoli
canım ben o dediğini bilmiyom ya yapmayı ama ayrıntılı anlatayım
sayfaya girince en üstte anket bölümü var
adetten 8 gün önce
5 gün önce
3 gün önce
adet günü diye ve çoğunluğu adetten önce ve adet günü öğrenmişler silikte olsa çift çizgi
çıkmş
Buldum canım sayfayı
toplamda %25 adetten once ogrenmis,,

asliyrt
lifos

Sağol canım Aro...inş biraz evel temizlenir rahimde kurtulurum artık...Sende daha adet olmadın de mi canım,hadi bakalım inş bebekten olmamıştır :97:
yok canım adet olmadım daha ama bugün yarın gelir gibime geliyor kısmet...yaa sakın üzülme ne olurrr bak burda birbirimize burda can yoldaşlığı yapıyoruz belki eşimizle anemizle bile paylaşamadıklarımızı burda birbirimize anlatıyoruz sakın bacım sakın üzülme moralimizi yüksek tutalım ki olumlu şeylerle karşılaşalım inş..

shining
asliyrt
yok canım adet olmadım daha ama bugün yarın gelir gibime geliyor kısmet...yaa sakın üzülme ne olurrr bak burda birbirimize burda can yoldaşlığı yapıyoruz belki eşimizle anemizle bile paylaşamadıklarımızı burda birbirimize anlatıyoruz sakın bacım sakın üzülme moralimizi yüksek tutalım ki olumlu şeylerle karşılaşalım inş..
Aslıcım sana can-ı Gönülden katlıyorum canımmm

yarenhande
13-04-11, 12:04
eşimin bölümündeki herkesin eşi 2.ciye hamile... bir arkadaş vardı 17 aylık oğlu var.. biraz önce aradı hamileyim diye.. sevindim ama diğer taraftan oturup ağlamak istiyorum.. hani bana:KK43:

yarenhande
eşimin bölümündeki tüm arkadaşlarının eşleri 2.ciye hamile.. 17 aylık oğlu olan arkadaş kalmıştı tek.. o da demin aradı.. adet günü yarın normalde.. hamileymiş.. çok sevindim ama ben kendi adıma üzüldüm... hani bana:KK43:

lorin76leyla
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9: çok mutluyum kızlar. hatırlarsanız adetten bir gün önce test yapmıştım 46.66 çıkmıştı. dün hasta olmalıydım olmadım. doktor testi bugün tekrarladı veeeeeeeee 148.28 çıktı.. sağlıklı bir gebelik için olması gereken değermiş. bu değerde dış gebelik yada kimyasal gebelik olmadığını gösteriyomuş. bir hafta sonra bebeğimi ultrasyonda görebilecekmişim. çok şükür Allahıma sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. DARISI SİZLERİN BAŞINA....:nazar::KK46::KK46:

asliyrt
lorin76leyla
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9: çok mutluyum kızlar. hatırlarsanız adetten bir gün önce test yapmıştım 46.66 çıkmıştı. dün hasta olmalıydım olmadım. doktor testi bugün tekrarladı veeeeeeeee 148.28 çıktı.. sağlıklı bir gebelik için olması gereken değermiş. bu değerde dış gebelik yada kimyasal gebelik olmadığını gösteriyomuş. bir hafta sonra bebeğimi ultrasyonda görebilecekmişim. çok şükür Allahıma sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. DARISI SİZLERİN BAŞINA....:nazar::KK46::KK46:
allah hayırlı uğurlu etsin canım sağlıklada kucağınıza alırsınız inş.tebrik ediyorum gözünüz aydın olsun:nazar:

asliyrt
yarenhande
eşimin bölümündeki tüm arkadaşlarının eşleri 2.ciye hamile.. 17 aylık oğlu olan arkadaş kalmıştı tek.. o da demin aradı.. adet günü yarın normalde.. hamileymiş.. çok sevindim ama ben kendi adıma üzüldüm... hani bana:KK43:
benimde benden sonra evlenen arkadaşlarımın hemen hemen hepsi hamile kadı doğurdu yaşarı benden küçük olanlarda var arasında bende haberlerini duyduğumda kardeşimden haber almışım gibi sevirim hep ama ciğeriminde bir köşesi yanar durur...üzülme ben inançlıyım bizimde bebişlerimiz olacak teker teker allahın izniyle:KK46::KK46:

deryam160510
lorin76leyla
tebrik ederim canım,çok sevindim:KK66::KK66::KK66::KK46::KK46::nazar::nazar:

yarenhande
lorin76leyla
cnm çok sevindim walla..son 30 dk içinde aldığım 2. güzel haber... allah kucağına almayı nasip eylesin...hayırlı hamilelik olsun..

asliyrt
benimde benden sonra evlenen arkadaşlarımın hemen hemen hepsi hamile kadı doğurdu yaşarı benden küçük olanlarda var arasında bende haberlerini duyduğumda kardeşimden haber almışım gibi sevirim hep ama ciğeriminde bir köşesi yanar durur...üzülme ben inançlıyım bizimde bebişlerimiz olacak teker teker allahın izniyle:KK46::KK46:
ay cnm inşş.. yaa hayırlısı diyorum ama biran evvel olsun artık.. yaşım 30 a geldi..

lorin76leyla
asliyrt
allah hayırlı uğurlu etsin canım sağlıklada kucağınıza alırsınız inş.tebrik ediyorum gözünüz aydın olsun:nazar:
teşekürler canım. o kadar güzel bir duyguki allah herkese nasip etsin inş.:KK46: