Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

puffy123
15-02-11, 14:02
gulse84
arkadaşlar bilgi istiyorum hamiş arkadaşlardan yarın ilk kontrolüm var nasıl geçiyor vajinal muayenemi oluyor yoksa sadece ultrasonmu
daha yeniyse bebişin 7 haftadan küçükse vajinal ultrason yapılır canım.

rengarenk34
nazli123
Kızlar 6 şubatta regli olmuştum ya şimdi sol kasığıma sancı geliyo acaba yumurtamı oluşuyo yani büyüyo. Bu ay 4-5 kere ilişki oldu
canım ben ocak sonu doktora gitmiştim ultrasonla baktığında yumurta büyüyo yakalayabilirseniz bebiş olur bu ay demişti ( ben kasık ağrısı şikayetiyle gitmiştim canım üstelik adetim bittikten 2 gün sonraydı, şaşırmıştım yumurtlama tarihime denk gelmiyo diye)

deryam160510
kızlar çok mutluyum tsh değerim 2.7 ideal değerde,20 gün içinde düzelmiş çok şükür,bugün sıkı çalışacaz,ilacın da etkisiyle daha çabuk tutarmış,çok umutluyum, olacak inş.,sağlıklı olmak kadar güzel birşey yok,Allah hepimize sağlık sıhhat versin, öpüyorum hepinizi:79::79::79::79:

yarenhande
nazli123
ateşini ölçüyomusun bn ateşde ölçüyorum bu ay?
yok ben sadece akışına bıraktım cnm.. sevişmek dışında bide bazen yatıp beklemek dışında hiçbişi yapmıyorum..:)

yarenhande
drymstf
kızlar çok mutluyum tsh değerim 2.7 ideal değerde,20 gün içinde düzelmiş çok şükür,bugün sıkı çalışacaz,ilacın da etkisiyle daha çabuk tutarmış,çok umutluyum, olacak inş.,sağlıklı olmak kadar güzel birşey yok,Allah hepimize sağlık sıhhat versin, öpüyorum hepinizi:79::79::79::79:
ay canım çok sevindim.. hadi bakalım o zaman ii çalışmalar diliyorum.. sıkı çalışınn..:)

puffy123
rengarenk34
canım ben ocak sonu doktora gitmiştim ultrasonla baktığında yumurta büyüyo yakalayabilirseniz bebiş olur bu ay demişti ( ben kasık ağrısı şikayetiyle gitmiştim canım üstelik adetim bittikten 2 gün sonraydı, şaşırmıştım yumurtlama tarihime denk gelmiyo diye)
canımmmm çok sağol tatlım ya. Zaten biz hızlı bi başlangıç yaptık. Çok çalışıyoruz ama hadi bakalım. Bu akşamda o iş günü ama hakkımızda hayırlısı olsun inş.:KK9:
pazar gnü bana fal bakan kadın, bacana kuş konmuş dedi, bebeğin geliyo dedi pek umutlandım ama kısmet:KK64::KK64:

womenn
arkadaşlar daha benim adetime 3 gün var yalnız benim çok akıntım geliyor acaba gebelik bulgularından biri olabilirmi sizce:KK46::KK46:

puffy123
yarenhande
yok ben sadece akışına bıraktım cnm.. sevişmek dışında bide bazen yatıp beklemek dışında hiçbişi yapmıyorum..:)
daha önce bende uğraşmıyodum bu ay ateş ölçmeye başladım. daha doğrusu 3 gündür ölçüyorum en azından acaba hamilemiyim diye düşünmiycem ateş tabloma göre adet oluyorum dicem yani. Bide ilişkiden sonra ayaklarımı duvara yaslıyorum öylecene yatıyorum. Kocişde benle dalga geçiyo hep ama ben bu ay uğraşıyorum. Eğer hamiş olursam doğum günüme denk geliyo öğrenmem. Bide umutlu olduğum bi ilişki günü vardı onda tutmuşsa, doğum evlilik yıldönümüme geliyo. Hani hep bana hediyem gelsin mucizem gelsin diyodum. İnşallah olsunda tarih falan önemli değil ama ne biliyim bizim aile hep önemli günlerde doğmuş ya benimkide öle olur diye düşünüyorum:KK53:

puffy123
drymstf
canım çok sevindim, bu ay seninde haberini alırız artık :KK66:

melsss
gulse84
arkadaşlar bilgi istiyorum hamiş arkadaşlardan yarın ilk kontrolüm var nasıl geçiyor vajinal muayenemi oluyor yoksa sadece ultrasonmu
canım benimde yrn ilk muayene ne kadarlık oldu şimdi senin? karından bakıyorlar ilk önce göremedikleri zaman vajinal ultrasonu öneriyorlar bence bol bol su iç tatlım bu şekilde karından rahat görünüyor...

yarenhande
nazli123
daha önce bende uğraşmıyodum bu ay ateş ölçmeye başladım. daha doğrusu 3 gündür ölçüyorum en azından acaba hamilemiyim diye düşünmiycem ateş tabloma göre adet oluyorum dicem yani. Bide ilişkiden sonra ayaklarımı duvara yaslıyorum öylecene yatıyorum. Kocişde benle dalga geçiyo hep ama ben bu ay uğraşıyorum. Eğer hamiş olursam doğum günüme denk geliyo öğrenmem. Bide umutlu olduğum bi ilişki günü vardı onda tutmuşsa, doğum evlilik yıldönümüme geliyo. Hani hep bana hediyem gelsin mucizem gelsin diyodum. İnşallah olsunda tarih falan önemli değil ama ne biliyim bizim aile hep önemli günlerde doğmuş ya benimkide öle olur diye düşünüyorum:KK53:

o ayakları duvara dayama kısmını bende yapıyorum:) kocamda bebişmi yapıosun hayatım.. dio fırına sürdüm mamulü hadi bakalım dio..:))

benimde tutarsa ya doğumgünüme ya evlilikyıldönümüe gelcek doğumgünü...:)

womenn
womenn
arkadaşlar daha benim adetime 3 gün var yalnız benim çok akıntım geliyor acaba gebelik bulgularından biri olabilirmi sizce:KK46::KK46:
benim soruma cevap yokmu:85:

gulse84
melsss
biraz iyiyim canım ama psikolojik olarak iyi değilim galiba:KK59: yarın ilk kontrolüm korkuyorum sadece yarın herşey belli olucak kalp atışı duymadan gebelik kesinleşmezmiş diyorlar hayırlısı hakkımızda diyorum ama içim içimi yiyor.:26:
aynı endişeyi bende yaşıyorum inş hayrlısı ile yarını atlatırız
nazli123
daha yeniyse bebişin 7 haftadan küçükse vajinal ultrason yapılır canım.
şu an tam 6 hafta bitti

rengarenk34
nazli123
canımmmm çok sağol tatlım ya. Zaten biz hızlı bi başlangıç yaptık. Çok çalışıyoruz ama hadi bakalım. Bu akşamda o iş günü ama hakkımızda hayırlısı olsun inş.:KK9:
pazar gnü bana fal bakan kadın, bacana kuş konmuş dedi, bebeğin geliyo dedi pek umutlandım ama kısmet:KK64::KK64:
inşallah olur canım, bu orgunlularımıza değsin artık dimi:KK52::KK52: hadi bakalım hayırlısı bende bişi sorcam kızlar hamile gibi hissetmeye başladığımdan beri ayaklarım donuyo, çorap ve patik bile ısıtamıyo kansızda değilim aslında panikatak gibi hissetmeye başladım ama bunun da hamilelikle alakası var mı acaba? hiçbiyerde okumamıştım daha önce, hiçbirinizde yazmadınız sanki o yuzden sormak istedim bide çok su içmek:KK22:

gulse84
melsss
canım benimde yrn ilk muayene ne kadarlık oldu şimdi senin? karından bakıyorlar ilk önce göremedikleri zaman vajinal ultrasonu öneriyorlar bence bol bol su iç tatlım bu şekilde karından rahat görünüyor...
6 hafat bitti bugün cnm....... öylemi ozaman gitmeden önce bol bol su içeyim cnm ben çok saol meraktan ölücem nerdeyse sende aynı durumdasın sanırım . senn kaç haftalık oldu. sat 4 ocaktı benm

rengarenk34
womenn
canım benim daha önce yazıldı diye cvp vermemiştir kızlar ama normalde yoksa akıntın belirti olabilir diodu kızlar. bende acemiyim aslında burdan bilgileniyorum:KK34: başka belirtin yok mu tatlım?

yarenhande
womenn
normalde akıntın yoksa olabilir.. ama oluosa normalde adet öncesi akıntı genelde normaldir.. aşırı ise belki bir ihtimal belirti olabilir.. ben işemiş gibi ıslanıyordum mesela..:) su gibi geliodu..

melsss
gulse84
6 hafat bitti bugün cnm....... öylemi ozaman gitmeden önce bol bol su içeyim cnm ben çok saol meraktan ölücem nerdeyse sende aynı durumdasın sanırım . senn kaç haftalık oldu. sat 4 ocaktı benm
benim sat 30 aralık canım 6+5 bugün...öncekinden biliyorum bende özelde hemen vajinal muayene yapıyorlardı devlette ise vajinal bakmaya yönelmeden bol su iç gel bi yarım saat sonra diyorlardı gerçektende hemen gösteriyordu kendini ama sakin olmalıyız canım iyi düşünelim iyi olsun sende sabretmişsin benim gibi tebrik ederim arkadaşım seni:KK70:

deryam160510
herkese iyi akşamlar arkadaşlar çıkıyom ben:79::79:

ayparcasi35
womenn
üşütmekten de olabilr o canım 10 gün sonra test yap bence çok erken zaten daha ama gene de çok içinde kaldıysa yarın sabah bi test al yap

burculumu
bugün tahlili tekrarladım ve sonuç negatif 1.48 :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

melsss
drymstf
herkese iyi akşamlar arkadaşlar çıkıyom ben:79::79:
iyi akşamlar canım:KK3:

ayparcasi35
burculumu
bugün tahlili tekrarladım ve sonuç negatif 1.48 :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
kaç gün gecikti ki canım

renkliatlas
belirtiler kişiden kişiye değişir,bebekten bebeğede değişebilir..en genel belirti göğüs uçlarında aslında ...ama psikolojik olarak şartlanıyoruz bence ne olursa hamileliğe bağlıyoruz :)

niserdarhan
15-02-11, 15:02
kızlar ben yumurtlama dönemindeyim.ama o sümüksü uzayan akıntıyı yakalayamadım.yumurtlamada bu akıntının ortaya çıkması şart mı?sadece ıslaklık var o kadar