Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

tugcal
24-11-10, 11:11
benim eşim polislik sınavını kazandı samyelim ama kararsız nisan da okula alcaklarmış 6 ay ee bebek de geliyor sanırım gitmicek ama net değil henüz...

ebrar_53
tutişim öpüyorum seni sakin ol tamammı kuzum bebişede rabbim şifa versin

aleynam niye üzüyosun kendini bak kendine ediyosun canım yapma böyle tansiyonun filanmı düştüki lütfen ablacım üzme kendini seninde olucak :KK48:

kardeloşum hayırlısı cano belli olmaz hiç dur bakalım senin günün geçmiyodu ben ümitliyim :KK34:sen kalırsan zaten bende uyguladıklarını yapıcam valla
ozaman sana 13 tane veriyorum tuğçem için oku tamammı kuzum

hiranur_87
aleyna84
Kızlar ya parmaklarım cekiliyo sanki içim bi hoş herhan bişe olcek miş gibi niye böyle oldum acaba

sinirlerim mi boşalıyo anlamadım

bugün yegenimin dogum günü var oraya gidicem 1 yaşna giriyo benimde olsaydı şimdi 1 hatta 2 yaşında olcaktı

yine derdim acıldı yaaa
inanmazsın belki ama dün bende aynı senin gibiydim sanki tlfn çalıcak bi kötü haber alıcam sanki kötü bişey olucakmışım sonra kendimi işe güce vurdum öle dağıttım kafamı sende öle yap kötü düşünme cnm

tugcal
hayalin amcasına Allah rahmet eylesin bir daha konuşursan çok çok selamlarımızı ilet özledik onu da....

ugurboncugum
kızla rhepınız yazmıssınız bana cok sagolun canlarım neyapalım herseyın hayırlısı

dileekimmm25
kızlar ben ewlı deılım we sırf cocugum olması ıcın ewlenmekde sıtemıyorum böle bana Allah tarafından cocuk gelse ne gzuel olur:21:

tugcal
boncuğum inşallah gelmez kırmızılar inşallah kistten değil bebektendir canım kan testi yaptırsana...

ebrar_53
kızlar yetişemiyorum maşallahımız var yaa
TUĞÇEM hayırlısı olsun hakınızda tatlım
BONCUKUM hoşgeldin hemen kötü düşünme bitanem inşalla bebiş vardır allahım güldürsün yüzünü
SAMYELİM inşallah istediğin kadar verirsin kilo tabi sağlığını bozmadan çok öptüm seni

tugcal
dileekimmm25
kızlar ben ewlı deılım we sırf cocugum olması ıcın ewlenmekde sıtemıyorum böle bana Allah tarafından cocuk gelse ne gzuel olur:21:
cocuğun olmasını istiyorsan evlenmen şart ama canım hem evlilik çouk için yapılmaz sevdiğin insanla mutlu bir yuva kurmak için yapılır çocuk da bu yuvanın meyvesi olur canım...

ebrar_53
dileekimmm25
valla canım istediğin biraz zor ama eğer evlenmek istemiyosan gidip çocuk esirgeme kurumuna koruyucu anne filan olabilirsin

kardelen5233
ebrar_53

aleynam niye üzüyosun kendini bak kendine ediyosun canım yapma böyle tansiyonun filanmı düştüki lütfen ablacım üzme kendini seninde olucak :KK48:

kardeloşum hayırlısı cano belli olmaz hiç dur bakalım senin günün geçmiyodu ben ümitliyim :KK34:sen kalırsan zaten bende uyguladıklarını yapıcam valla
canım,pek geçmez ama,bilmem ki,belkide geçer,zaten adet olursam uygulayacağım başka şeylerde var,bi ara anlatırım,ama hamile olursam,yaptıklarımı hepinize yaptırtıcam zorla:KK60:
benim çıkmam gerek,annem kızıyo,öpüyorum hepinizi.

haletrn
valla psikolojileriniz bozuk anladıgım kadarıyla yapmayın böyle yaaaa kızıyorum bak..:95::95::95: Beni sorarsınız valla gayet iyiyim bebek bebek kafayı yiyemem sonra hastalanıyom 1 ay kalkmıyom verende o vermeyende ona sıgındım tevekkül ediyorum cok dua ediyorum o kadar gerisi yalan canlarım...

ugurboncugum
ınsallah ebrarım cnm ama benı bulmaz öyle mucızeler test yaptıgımada pişman oldum zaten esımı cok üzdüm:KK58:
tugcalım kıst olsa anlıyorum zaten ama oda yok klomenmı yaptı desem ovülasyondan ıkı hafta sonra adet olunuyor ovülasyonun zamanıda bellı bakalım ne dıcek doktor:94:

haletrn
dileekimmm25
Kız kendini Meryem anamı sandın :KK1::KK1::KK1:

ebrar_53
tuğçem dün çok uğraşmış girememiş inşallah girebilirde sohbete katılır
görürsem iletirim tabiki

rojdaaa
neyse.... saolun hoşçakalın

ugurboncugum
rojda hosgeldın cnm nezamandır ıstıyosun cnm umarım en kısa zamanda gelır mınısın:KK49:

aleyna84
ebrar_53
kızlar buarada dün akşam HAYALLE msnde konuştuk kkya girememiş
amcası vefat etmiş memleketindeymiş herkese selamı vardı
tuğçeme,birsenimeve derdama çok sevindim dedi
haber veriyim dedim
ALLAH rahmet eylesin başı sagolsun hayalin
kardelen5233
aleyna,hoşbulduk kuzu,gelemedim,lep top her zaman evde olmuyo,bide iş güç,annemlerdeyim ya,olmuyo her vakit girmem.
bende özledim sizleri.
:KK46::KK46:
samyeli26
ben çıkıyorum kızlar,, öpüyorum sizleri........
güle güle samyeli
tugcal
benim eşim polislik sınavını kazandı samyelim ama kararsız nisan da okula alcaklarmış 6 ay ee bebek de geliyor sanırım gitmicek ama net değil henüz...
hayırlısı olsun tugce zaten sen cok istemiyodun
ebrar_53

abla kendime oluyo farkındayım ama elde olan bişe deyil kız
ademilehatice
inanmazsın belki ama dün bende aynı senin gibiydim sanki tlfn çalıcak bi kötü haber alıcam sanki kötü bişey olucakmışım sonra kendimi işe güce vurdum öle dağıttım kafamı sende öle yap kötü düşünme cnm
yaaa şimdi annemler gelcek dogum gününe gidicez ablamın eltileride İNŞALLAH SORMAZLAR

HİÇ gidesim yok nedense
ugurboncugum
kızla rhepınız yazmıssınız bana cok sagolun canlarım neyapalım herseyın hayırlısı
hoşgeldin ugurboncugu

haletrn
rojdaaa
anlatıyım 26 yaşındayım bitmek üzere :) evliyim 1 yıl 2 aylık evdeyim çalışmıyorum ve çocuk istiyorum
Tatlım hayırlısı olsun bekle olur inş. Allaha sıgın tevekkül et vercek inş. üzülme bak :63:

tugcal
haletrn
tövbeeeeeeee:KK9: ayyy güldürdün kız beni....

AnatolianAngel
Merhaba arkadaşlar. Ben 3 yıllık evliyim. 15 ay beklemenin ardından şu an 8+4 haftalık hamileyim. Çok üzüldüm çok yıprandım tam doktorumun rahim filmine gönderdiği ay hamile kaldım şok oldum tabi. Tamamen sürpriz oldu bize. Allah isteyen herkese nasip etsin. Karamsar olmayın. En ufak bir şey yapmadım ekstradan herhangi bir kür vs. Sadece yumurtlama zamanlarında gün aşırı ilişkiye dikkat ettik o kadar. Umarım sağlıkla tamamına erdirir Allah. Dün kalp atışlaarını gördük. Muhteşem bir duygu. İsteyen herkes tadar inşallah.

ebrar_53
kardelen5233
canım,pek geçmez ama,bilmem ki,belkide geçer,zaten adet olursam uygulayacağım başka şeylerde var,bi ara anlatırım,ama hamile olursam,yaptıklarımı hepinize yaptırtıcam zorla:KK60:
benim çıkmam gerek,annem kızıyo,öpüyorum hepinizi.
tamam yeterki sen hamiş olda bizde uygularız merak etme
hadi öptüm kolay gelsin hayırlı haberlerle dön
haletrn
valla psikolojileriniz bozuk anladıgım kadarıyla yapmayın böyle yaaaa kızıyorum bak..:95::95::95: Beni sorarsınız valla gayet iyiyim bebek bebek kafayı yiyemem sonra hastalanıyom 1 ay kalkmıyom verende o vermeyende ona sıgındım tevekkül ediyorum cok dua ediyorum o kadar gerisi yalan canlarım...
kuzum helal sana işte buu bende rahatım yemiyorum artık kafayı napıyım 10nyıl kabir azabı çektirdim kendime boşver salla değilmi kuzum
ugurboncugum
ınsallah ebrarım cnm ama benı bulmaz öyle mucızeler test yaptıgımada pişman oldum zaten esımı cok üzdüm:KK58:
tugcalım kıst olsa anlıyorum zaten ama oda yok klomenmı yaptı desem ovülasyondan ıkı hafta sonra adet olunuyor ovülasyonun zamanıda bellı bakalım ne dıcek doktor:94:
canım yaa tahmin edebiliyorum ama lütfen yapma inşallah herşey güzel olcak
haletrn
allah iyiliğini versin kuzum :KK9::KK9:

ugurboncugum
hoşbuldum aleynam:KK71:

aleyna84
kardelen güle güle sonra bizede anlat yaptıklarını olarmııııı

rojdaaa
aslında evlendiğimde ilk bir yıl çocukdüşünmüyordum ama şimdi istiyorum ama:KK43:

tugcal
AnatolianAngel
Merhaba arkadaşlar. Ben 3 yıllık evliyim. 15 ay beklemenin ardından şu an 8+4 haftalık hamileyim. Çok üzüldüm çok yıprandım tam doktorumun rahim filmine gönderdiği ay hamile kaldım şok oldum tabi. Tamamen sürpriz oldu bize. Allah isteyen herkese nasip etsin. Karamsar olmayın. En ufak bir şey yapmadım ekstradan herhangi bir kür vs. Sadece yumurtlama zamanlarında gün aşırı ilişkiye dikkat ettik o kadar. Umarım sağlıkla tamamına erdirir Allah. Dün kalp atışlaarını gördük. Muhteşem bir duygu. İsteyen herkes tadar inşallah.
maşallah canım Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım....

aleyna84
kızlar ben kacıyorum bugün annemde kalırım

yarın görüşürüz kızlarrrr:KK16::KK16:

hiranur_87
AnatolianAngel
canım allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin bizlerde inşşşş bigün hamile kalırız sizler gibi

tugcal
kızlar ben çıkıyorum ablaya bakıım biraz neler yapıyo diye sonra biraz uzanayım sandelyede oturmaktan belim ve kasığım ağrıdı... gelirim yine öptüm sizi....

ebrar_53
AnatolianAngel
canım gözünaydın allah tamamına erdirsin sağlıkla inşallah .darısı biz bekleyenlere olsun

elixsir
selam kızlar benimde dileğim anne olmak ama 3 tür düşük yapıyorum :KK14:
okadar morelim bozukki hep kimyasal gebelik daha 3 ve 4. haftada düşüyor sadece 1de kese gördüm :KK14:

bayramda son düşüğümü yaptım :KK14:

bayramım zehir oldu halada toparlanamadım yakında doktora gidip tedavisi varsa olucam ne gerekiyorsa yaptırıcam inşallah:KK43:

rojdaaa
haletrn
Tatlım hayırlısı olsun bekle olur inş. Allaha sıgın tevekkül et vercek inş. üzülme bak :63:
her ay adet günleri yaklaşınca bu sefer oldumu diye düşünmekten yoruldum.erken yoruldum biliyorum ama destek olan pek yok aslında bu durumu bilen kimse yok

ugurboncugum
AnatolianAngel
allah bagıslasın cnm ınsallah saglıcakla kucagınada alırsın herhangı bı sorun varmıydı pekı
bıde ınsallah bızde yasarız böyle mucızelerı:KK71:

haletrn
tugcal
tövbeeeeeeee:KK9: ayyy güldürdün kız beni....
Öyle tabi ya dogru demedimmi kendiliginden cocuk nasıl oluyo bizde adam var olmuyo töbe töbe :KK1:

ebrar_53
tamam yeterki sen hamiş olda bizde uygularız merak etme
hadi öptüm kolay gelsin hayırlı haberlerle dön

kuzum helal sana işte buu bende rahatım yemiyorum artık kafayı napıyım 10nyıl kabir azabı çektirdim kendime boşver salla değilmi kuzum

canım yaa tahmin edebiliyorum ama lütfen yapma inşallah herşey güzel olcak

allah iyiliğini versin kuzum :KK9::KK9:
Kuzum öyle valla takmıcaksın bişeyi ne kadar istersen olmuyo Raabi hayırlısını versin diyom :26: Hem dogru demedimmi biz meryem anamıyız kendi kendine cocuk olcak :95::95::95:

ugurboncugum
rojdaaa
aslında evlendiğimde ilk bir yıl çocukdüşünmüyordum ama şimdi istiyorum ama:KK43:
daha yenı düşünmeye basladıysan olur cnm ınsallah en kısa zamanda takmamaya calıs stres enbüyük düşmanımız:81:

ebrar_53
tuğçem güle güle kuzum git dinlen bitanem
aleynam sanada güle güle lütfen bozma moralini dik dur hep soranlarada olmuyo dua edin de başkada bişey deme net cevap verirsen sormazlar hadi allaha emanetsin kuzum

haletrn
rojdaaa
her ay adet günleri yaklaşınca bu sefer oldumu diye düşünmekten yoruldum.erken yoruldum biliyorum ama destek olan pek yok aslında bu durumu bilen kimse yok
Haklısın tatlım ama olmayınca olmuyo işte Allah büyük sıkma kendini vercek inş.

tugcal
elixsir
okadar morelim bozukki hep kimyasal gebelik daha 3 ve 4. haftada düşüyor sadece 1de kese gördüm :KK14:

bayramım zehir oldu halada toparlanamadım yakında doktora gidip tedavisi varsa olucam ne gerekiyorsa yaptırıcam inşallah:KK43:
elixsir cim hoşgeldin canım... kızlar elixsiri ben tanıyorum başka bir topicten... herhalde sen de beni hatırlamışsındır... sen düşük mü yaptın canım benim çok geçmiş olsu yaaa çok üzüldüm arkadaşım en son kist tedavisi görüyodun ondan sonra mı hamşle kaldın???

hiranur_87
AnatolianAngel
hayırlısıyla kucağınada alırsın inşşşşş cnm

ebrar_53
elixsir

çok geçmiş olsun canım çok zor iyi biliyorum benimde 3 düşüğüm var ama benimkiler biraz büyüktü
bence araştırma yaptır genetik testlerini mutlaka yaptır bende pıhtılaşma çıktı mesela
gerçi herşey bahane günü olana bişey olmazda demekki bizimkilerin yiycek ekmekleri yokmuş
allahım birdaha yaşatmasın

rojdaaa
ugurboncugum
daha yenı düşünmeye basladıysan olur cnm ınsallah en kısa zamanda takmamaya calıs stres enbüyük düşmanımız:81:
10 aydır deniyoruz ama olmuyo.bu ayın 22 sinde adet olmam gerekiyodu ama olmadım ümitlenmek istemiyorum.hepde düzenli olurum ama belki mevsimsel falan deyip umursamıyorum

elixsir
vaalah canım kist duruyo ne büyüyo ne küçülüyor kistle kalmıstım hamile ama düştü

düşün kistle alakası yok ama daha önceden kistim yokkende düşük yapmıstım:KK14:

ebrar_53
haletrn
Öyle tabi ya dogru demedimmi kendiliginden cocuk nasıl oluyo bizde adam var olmuyo töbe töbe :KK1:

Kuzum öyle valla takmıcaksın bişeyi ne kadar istersen olmuyo Raabi hayırlısını versin diyom :26: Hem dogru demedimmi biz meryem anamıyız kendi kendine cocuk olcak :95::95::95:
çok haklısın her konuda katılıyorum balım :KK9:

haletrn
Milletin işi gücü yok dalga gecmeye adam arıyo :KK19::KK19: kendi kendine cocukmus tövbe tövbe bu insanları hiç anlamıyorum gercekten :KK50::KK50:

rojdaaa
haletrn
Haklısın tatlım ama olmayınca olmuyo işte Allah büyük sıkma kendini vercek inş.
inş.beklemek çok zormuş.bide çevredekilerin çocuk baskısı sanki evlnir evlenmez çocuk olmak zorundaymış gibi

ebrar_53
ROJDA inşallah enkısa zamanda gelir bebişin :KK19:

haletrn
ebrar_53
Sewiyorum seni hehehe :KK9::KK9::KK9:

tugcal
elixsir
vaalah canım kist duruyo ne büyüyo ne küçülüyor kistle kalmıstım hamile ama düştü

düşün kistle alakası yok ama daha önceden kistim yokkende düşük yapmıstım:KK14:
anladım canım o zaman tetkik yaptırsan iyi olur pıhtılaşmana genetiğe falan bakılsın ona göre tedavi olursun hem bak ben de 3 bebe kaybettim şimdi hamileyim ama tüm gebeliğim boyunca iğne vurulmam lazım hem de her gün... Rabbim bir daha yaşatmasın düşüğü ancak yaşayan anlar...

haletrn
ebrar_53

ebrar_53
:KK48:
haletrn
bende balımmmm :KK48::KK48: