Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ebrar_53
22-10-10, 21:10
ahanda geldi derin kuzusu

tugcal
22-10-10, 22:10
sevtun2
ah canım ya üzülme profum benim sen benim canımsın ya hem bana üzülme diyosunuz hemde sizde üzülüyosunuz bak aglarım hesenağlamasenağlama
sen üzülme kotanı doldurdun cicim fazlası alerji yapar sana:roflol:

ebrar_53
kardelen5233
zaten o yüzdende daha güçlü görünmeye çalışıyorum ya,ama sonradan çıkıyo acısı.:çok üzgünüm:
senağlamasenağlama
anlıyorum başkada bişey diyemiyorum
tugcal
ahhh ahhhh zeten bizim kocişler varya cennetlik cennetlik... az çekmiyorlar kahrımızı..... bana da arkadaşımın hamile kaldığını söylemedi eşim ben hem ağladım hem de azarladım herifi neden söylemiyosun benim olmuyo diye mi söylemiyosun diye.... yazık adamcık da bizim olmuyor aşkım tek senin sorunun değil bu diyebildi sadece........ ben de çok üzüyorum kızlar bakmayın böyle deli doluyum ama içimi en iyi siz anlarsınız....
bak bende ağlıycam hee şimdi yazık değilmi bana üzüyosunuz beni azcık keyiflenin zaten hastayım kaydirigubbakcemile

tugcal
ebrar_53
senağlamasenağlama

bak bende ağlıycam hee şimdi yazık değilmi bana üzüyosunuz beni azcık keyiflenin zaten hastayım kaydirigubbakcemile
ağlama bebem evet yaaa surda hasta kıza neler diyosss heeee kendime kızdım bak şimdi:eek:klava:

ebrar_53
ayyy böyle hasta olunca yandımmmmmmm diye bağırasım geliyo kızlar
normalde ben burnumdan nefes alamıyorum ağızdan alıyorum burnumda kemik eğriliği var ameliyat olmam gerek korkuyorum tabi şimdi iyce tıkandım ayyyyyyyy allahım yardım et bana

tugcal
kız sevtun babam demin dedi ki yarın sana yumurta yapıım mi dedi... patladım adamın yüzüne bir yumurtaya neden bu kadar güldüğümü anlamadı yaaaa:roflol: :roflol:

sevtun2
geçen gün bir tanıdık hamileymiş banada eltim gelmişti demezmi patıdanak kız filanca hamile diye bende zannediyorumki daha yeni hamile komşuya söyledim kız hamileymiş dedim komşu demezmi o çoktan hamile sen üzülme diye kimse söylemedi sana dedi ay ne kötü oldum ya sormayın millat benden önce biliyo onamı yanayım bana acıyıpta söylememişler onamı yanıyım tezzemin kızı evlendi daha yeni oda hamileymiş kız bu insanlar ne kadar şanslı ya kız kıskanmaya başladım he bencilleşiyorum ne ya anlamadım gittimafoldumbenmafoldumben

ebrar_53
tugcal
ağlama bebem evet yaaa surda hasta kıza neler diyosss heeee kendime kızdım bak şimdi:eek:klava:
:roflol::roflol::roflol:
delüüüü hem hasta ettin beni hemide böyle üzüyosun yapılırmı kankaya yaa ohaoldumsmile

tugcal
ebrar_53
normalde ben burnumdan nefes alamıyorum ağızdan alıyorum burnumda kemik eğriliği var ameliyat olmam gerek korkuyorum tabi şimdi iyce tıkandım ayyyyyyyy allahım yardım et bana
ahhh kıyamam arkadaşım sana.... kızz buhar falan bişeyler yapsan......

DerinSu
tugcal
iyidir bende de tatlım nolsun işte... inşllah yoktur bişey tatlım kötü şeyler getirme aklına lütfen.... erken menepoz olsa dr sana söylerdi dimi
of bilmiyom tugçem..bikaç sene önce bi doktor demişti olabilir diye çok aglamıştım:KK43:((
ebrar_53
Selam canım arkadaşlarım ben çok iyi değilim yatıyorum sabahtan beri ama liste aklımdaydı yapıyım dedim
kardeloşumun morali bozukmuş üzülme bidenem allahın izniyle bebişin göbüşünde olucak üzülme kanka bak bende üzülürüm
tuğçem ağzına sağlık canım saol datlumm ama inşallah kırmızılar gelmiycek
derinim gelmedimi daha yaa geçen sefer kaç günde gelmişti cano hemen aklına kötü şeyler getirme inşallah bebiş vardır kuzum
tekrar geçmiş olsun cnm benim ya.faranjiti bilirim cano bende de oluyor..
ya geçen sefer adete 10 gün kala içmiştim cano 3 günde geldi hap bitince.ama bu sefer 20 gün gecikmeyle başladım off:KK43:(
tugcal
yaa kızlar benim karnım ağrıyor ama adet ağrısı gibi değil... hamilemiyim bilmem ama hamileysem neden ağrıyor... iki gündür ağrı giriyo geçiyo... bir de geçen gün bir iki damla kahverengi akıntı geldi... aman umutlanmak istemiyorum ama gidip kan testi yaptırmamak için zor tutuyorum kendimi....gene delürdüm eskiden de böyleydim......delikafaduldensırnaşık şey
ayy inşallah kıss kaç günün kaldı beklenmeyen gün yanikötükedihüso
kardelen5233
aminnnn canım,ne güzel dua etmişsin,rabbim kabul eder inş.

slm canım,aslında pc yi kapatmıştı eşim,sırf size hsber verim,merak etmeyin diye açtım gizlice.
canım çok geçmiş olsun,dinlen,fazla kalma,eşin iyi baksın sana.
derincim,sağol canım,seni etkileyen şeyide merak ettim aslında,anlatmak istersen dinlerim.
kızlar hepinizden özür diliyorum,inan her yazdığınızı okuyorum ama bu akşam alıntı alcak enerjim yok,sadece duaya amin demek için nanelişekerinkini aldım geçmişten,beni anlarsınız heralde.mafoldumben
canım benim seni çok çok iyi anlıyom inanki...çok seviniyosun ama bi yanın buruk oluyo.nereden nereye diyosun..daha dün sana sevgililerini anlatanlar bugün bebek sahibi oluyolar...bu asla isyan degil rabbim biliyo...sadece insanın içinde bi şaşkınlık ünlemi kopuyo anlatamıyorum da..kendi kendine diyo insan,vay beee daha dün böyle böyle oluyodu şimdi bak neler oluyo ahh ahh kardeloşum bilirim cnm...
ebrar_53
ahanda geldi derin kuzusu
geldim bitanem..bitmiş ben bakana kadar ya.sonra da mutfagı topladım çamaşır astım...kociş içeride yatmak istedi yatagımızı taşıdım salona:))anca geldim kuzum.

kardelen5233
sevtun2
ah canım ya üzülme profum benim sen benim canımsın ya hem bana üzülme diyosunuz hemde sizde üzülüyosunuz bak aglarım hesenağlamasenağlama
kız üzülmeden olmuyo işte,napalım.olumunekankayizsmile
ebrar_53
senağlamasenağlama

sen bari ağlama canım yaaa,tamam geçti zaten benim üzüntüm,enerjimde yavaş yavaş geliyo bak,hemen gitcem diye geldim,bi kaç topiğe laf yetiştirdim.sempatiksalakcinni

tugcal
derinim pazartesi günüm... olmassam salı test yaptırcam mecburen....

sevtun2
tugcal
kız sevtun babam demin dedi ki yarın sana yumurta yapıım mi dedi... patladım adamın yüzüne bir yumurtaya neden bu kadar güldüğümü anlamadı yaaaa:roflol: :roflol:
allah seni ne etmesin hemi kız pazarda yumurtaları görünce başladımya gülmeye arkadaş dediki kafayımı yedin kız ne gülüyosun ded bende ne bileyim aklıma bişey geldi ondan gülüyorum dedim kız adamlar demiştirki bu kadın kafayı yedi he:roflol::roflol::roflol::roflol:

ebrar_53
tugcal
:roflol::roflol::roflol:
sevtun2
geçen gün bir tanıdık hamileymiş banada eltim gelmişti demezmi patıdanak kız filanca hamile diye bende zannediyorumki daha yeni hamile komşuya söyledim kız hamileymiş dedim komşu demezmi o çoktan hamile sen üzülme diye kimse söylemedi sana dedi ay ne kötü oldum ya sormayın millat benden önce biliyo onamı yanayım bana acıyıpta söylememişler onamı yanıyım tezzemin kızı evlendi daha yeni oda hamileymiş kız bu insanlar ne kadar şanslı ya kız kıskanmaya başladım he bencilleşiyorum ne ya anlamadım gittimafoldumbenmafoldumben
kuzu herkesin imtihanı farklıdır bizimki bu bakalım onların imtihanı ne olcak
herşeyin hayırlısı canlarım üzülmeyelim

DerinSu
ebrar_53
ayy deme yaa seninle benziyo bazı şeylerimiz ebuşum..benimde var burnumda o dediginden..doktor ameliyatlık olabilir demişti üstüne düşmedik..sol tarafta kemik egriligi var içten canım solumdan hava geçmiyo gibi sürekli...cnm Allah yardımcın olsun...o bogaz hele..gece boguluyom sanıyorum yutkunma işlemini yapamıyom düşün.bogazım birbirine degemiyo sanki acaip yaa...
tugcal
kaydirigubbakcemile3
sevtun2
sevtunum üzme kendini cnm yaa..benzer şeyleri hepimiz yaşıyoruz..insanlar düşünceli olamıyolar işte...napıcaksın:KK43:(
kardelen5233

sen bari ağlama canım yaaa,tamam geçti zaten benim üzüntüm,enerjimde yavaş yavaş geliyo bak,hemen gitcem diye geldim,bi kaç topiğe laf yetiştirdim.sempatiksalakcinni
iyiki geldin cnm benim özlemiştimŞeniz

tugcal
sevtun2
allah seni ne etmesin hemi kız pazarda yumurtaları görünce başladımya gülmeye arkadaş dediki kafayımı yedin kız ne gülüyosun ded bende ne bileyim aklıma bişey geldi ondan gülüyorum dedim kız adamlar demiştirki bu kadın kafayı yedi he:roflol::roflol::roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:

kardelen5233
tugcal
:roflol::roflol:sizi gidiler sizi
sevtun2
aslında sadece imrendiğimiz için öyle hissediyoz ve o duygu bile vicdan azabı çektiriyo bize,ne kadar hasetim diye.
DerinSu
of bilmiyom tugçem..bikaç sene önce bi doktor demişti olabilir diye çok aglamıştım:KK43:((

ya geçen sefer adete 10 gün kala içmiştim cano 3 günde geldi hap bitince.ama bu sefer 20 gün gecikmeyle başladım off:KK43:(

canım benim seni çok çok iyi anlıyom inanki...çok seviniyosun ama bi yanın buruk oluyo.nereden nereye diyosun..daha dün sana sevgililerini anlatanlar bugün bebek sahibi oluyolar...bu asla isyan degil rabbim biliyo...sadece insanın içinde bi şaşkınlık ünlemi kopuyo anlatamıyorum da..kendi kendine diyo insan,vay beee daha dün böyle böyle oluyodu şimdi bak neler oluyo ahh ahh kardeloşum bilirim cnm...

geldim bitanem..bitmiş ben bakana kadar ya.sonra da mutfagı topladım çamaşır astım...kociş içeride yatmak istedi yatagımızı taşıdım salona:))anca geldim kuzum.
derincim,dur daha canım,naptın,hemen menapoz falan,kızcam ama:eek:klava:
evet,ben evlendiğimde bunun görüştüğü başkası vardı,aile kabul etmedi,sonra kendileri buldular,nişanladılar,düğün oldu,şimdide hamile.
o kurdeleleri tqakip etti aslı ve güven evlenme teklif etti sonunda,aslı nın cevabı verilmedi,ben özeti söylim sana.kaydirigubbakcemile3

DerinSu
tugcal
derinim pazartesi günüm... olmassam salı test yaptırcam mecburen....
ay hadi hayırlısı kıss inşallahhh yarabbimm:Saruboceq:ay şu similenin yerine ellerini yukarı açan simile koysalarmış..böyle şeyler gibi tövbe tövbeee...sevmiyom bunu ama napim başka dua eden smile yokboshayallersmile

kardelen5233
bende sizi özledim,kaç gecedir görüşemedik kızlar yaaa.
tutmayın beni,öpcem sizi,Şenizzaten topicte bugün sapıklık havası esiyo:jeyyar:

ebrar_53
DerinSu

kuzum galiba bugün 2.gün değilmi dur bakalım bekle 2 gün daha olmazsa artık test yaptırmalısın kanka varya inşallah vardır yaa nasıl heyecan oldum
ay buay kardeloş,sen,tuğçe hamiş olsanız nekadar güzel olurdu
kardelen5233

ben bilirim seni delüü aman iyi olda lafda yetiştir canım kızmıycam bugece kaydirigubbakcemile3

kardelen5233
DerinSu
ay hadi hayırlısı kıss inşallahhh yarabbimm:Saruboceq:ay şu similenin yerine ellerini yukarı açan simile koysalarmış..böyle şeyler gibi tövbe tövbeee...sevmiyom bunu ama napim başka dua eden smile yokboshayallersmile
bende sırf o yüzden kullanmıyorum onu hiç.yerimseniben

tugcal
DerinSu
bakalım canım ama biliyomusun hiç hevesim yok Allah kötü şeyler göstermesin ama benim de derdim işte hamile kalmaktan çok pıt pıt ları duymak biliyonuz işte... hiç duyamadım bebelerim kalbini Rabbim o günü bir göstersin adağım var 7 yasin okucam.... doğarsaki adaklarımı hiç saymıyımboshayallersmile

tugcal
kardelen5233
bende sizi özledim,kaç gecedir görüşemedik kızlar yaaa.
tutmayın beni,öpcem sizi,Şenizzaten topicte bugün sapıklık havası esiyo:jeyyar:
heee ben de baş sapık oldum yauwwww.... nuri alçonun kadın versiyonu:roflol:

kardelen5233
ben msn bile açtım,ama kimsecikler yok.neyse zaten gitcem,sakın başlamayın msn muhabbetine,kıskanırım.kötükedihüso

ebrar_53
derinim sorma kuzum fena oluyorum ya inan tıkanıklık olmasa belki bukadar kötü olmuycam nefes alamamak nezormuş
benim tespit edildi doktor hatta hamile kalmadan ameliyat olmalısın dedi yoksa hamimilelikte vay haline dedi ben tabi korku yüzünden bidaha gitmedim