Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kardelen5233
27-10-10, 09:10
tugcal
evet canım kontrol ama daha bişey göremez... progestan verebilirim dedi... o da bende çok uyku ve mide bulantısı yaptıydı önceki hamileliğimde...:sinifsinif: kafamı kaldırıyodum sanki ilaç içmiş gibi uyuyordum... eğer verirse beni biraz zor görürsünüz:roflol: rüyalarda buluşuruz sizlenboshayallersmile
rüyalarda buluşuruz
bu şarkıyla kavuşuruz.Şeniz
canım siz iyi olunda,gerisi hiç möhüm deeel
tugcal
bozma bebeğim... bak gör sen şimdi karar verdin ya aşılama yaptırmaya benim gibi kendiliğinden geleek inşallah bebişin... aleyna için de geçerli aynı şey inşallah tedavisiz hamile kalacaksınız...:nazar:
inş.tuğçem,ama sanmam.
flan
afiyet olsun kardelenciğim :kahve:
a.s.

kardelen5233
aleyna84
tugce sen iyi olda ilac bebeyine iyi geleceksede iç canım olsun rüyalarda boshayallersmilebulusuruzzz

kardeln demek geldi ya ben erken yaptırdıgın için olumlu düşünüyodum ama olsun hayırlısıyla İNŞALLAH bu ay gebe kalırsın İNŞALLAH hepimiz tabi
olumlu düşünme bende işe yaramıyo canım malesef.:gitme:

tugcal
aleynam sen balık yağı hapını sordun mu cano???

kardeloş sana umutsuz ve üzgün olmayı yasaklıyorum....:eek:lmaz:

aleyna84
flan İNŞALLAH torunlarınıda görürsün büyütürsün canım

torun evlattan daha cok seviliyomuş diyolar tabi ben bilmem ben öyle duydum

kardelen5233
tugcal
aleynam sen balık yağı hapını sordun mu cano???

kardeloş sana umutsuz ve üzgün olmayı yasaklıyorum....:eek:lmaz:
üzgün değilim aslında,iyiyim diğer aylara göre,hatta çok iyiyim,rahatlattı aşılama fikri beni.kaydirigubbakcemile2

aleyna84
tugcem yok canım daha dışarı cıkmadım bugün has. giderken eczaneye sorucam

flan
aleyna84
flan İNŞALLAH torunlarınıda görürsün büyütürsün canım

torun evlattan daha cok seviliyomuş diyolar tabi ben bilmem ben öyle duydum
inşallah canım hep birlikte inşallah:Saruboceq:

aleyna84
kardelen gercekten insan bi tedaviye başladımı rahatlıyo sende İNŞALLAH yakında muradına kavuşanların arasına girersin

tugcal
kardelen5233
üzgün değilim aslında,iyiyim diğer aylara göre,hatta çok iyiyim,rahatlattı aşılama fikri beni.kaydirigubbakcemile2
aferim kuzum öyle ol tabi... Rabbim bize de gösterecek anneliği yaşatacak inşallah...
aleyna84
tugcem yok canım daha dışarı cıkmadım bugün has. giderken eczaneye sorucam
sor kuzum sor marine cap birde seven seas var... ikisi de iyi... hangisinin fiyatı uygunsa onu alırsın....

kardelen5233
kızlar,ben çıkıim,spor yapcam biraz,vucudumu kıvama sokmam gerenk.:CüvCüv:

aleyna84
flancım daha evladı göremedim torunun hayalini kuramıyorum bile

ama eminim ikiside cok güzel nimet ve duygulardır İNŞALLAH bzlerde o günleri görürüz AMİN

tugcal
kızlar sabah hava yaz gibi güneşliydi şimdi 5 dk içinde sağnak başladı... sapıttı bu havalar yahu....:nazar:

kardelen5233
aleyna84
kardelen gercekten insan bi tedaviye başladımı rahatlıyo sende İNŞALLAH yakında muradına kavuşanların arasına girersin
hepimiz muardıumıza kavuşalım inş.
tugcal
aferim kuzum öyle ol tabi... Rabbim bize de gösterecek anneliği yaşatacak inşallah...

sor kuzum sor marine cap birde seven seas var... ikisi de iyi... hangisinin fiyatı uygunsa onu alırsın....
inş.hepimize nasib olur bu güzel duygu.

aleyna84
AYYYYYYYYYY kardelen sporamı başladın kızzzzzzzzzzzz kıvam faln ohhhhhh

bak sana bişe göstercem ordaki jimnastik cok güzel

tugcal
kardelen5233
kızlar,ben çıkıim,spor yapcam biraz,vucudumu kıvama sokmam gerenk.:CüvCüv:
wayyyy bacım... hadi bakalım hayırlı sporlar o zaman sana....sositososito

aleyna84
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/320949-leslie-sansone-yuru-incel-programi.html

kızlar ALLAH izin verirse bende buna başlıycam cok güzel yagg yktırıyo insana eşim iş yerinden indircek sagolsun

kardelen5233
aleyna84
AYYYYYYYYYY kardelen sporamı başladın kızzzzzzzzzzzz kıvam faln ohhhhhh

bak sana bişe göstercem ordaki jimnastik cok güzel
nerde kıs,göster bakalım
tugcal
wayyyy bacım... hadi bakalım hayırlı sporlar o zaman sana....sositososito
sositosositosositosositosositososito

aleyna84
gösterdim bak nakalım beyenicenmi

kardelen5233
ay açtım,ama göremiyorum

tugcal
kız bişey gözükmüyor bunda ilk ileti boş çıktı bende....

aleyna84
kızlar ben kacar size iyi muhabbetler

tugcem İNŞALLAH güzel haberlerle gelirsin canım

ALLAHA emenet olun kendinize iyi bakın hoşcakalın

aleyna84
kızlar bende cıkıyo ama

siz o zamn arama bölümünde Leslie sansone yürü ve incel programı yazın cıkar zaten

belki buraya kopyaladımya ondan olabilir

tugcal
güle güle bacım...:a015:

aleyna84
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/320949-leslie-sansone-yuru-incel-programi.html

şimdide gözükmüyomu

flan
kızlar bugün çok enerjik bir günümdeyim :sm_cool:yazın ne oldu size anlatayım da inşallah çocuğunuz olup da büyüyünce başınıza neler gelecek haberiniz olsunboshayallersmiletatildeyiz benim kırmızılar teşrif etmiş vaziyette haliyle suya giremiyorum kenarda oturuyorum normalde iyi yüzerim oğlana hissettirmemeye çalışıyorum ama suya girmediğimden anladı tabii ki nasıl anladı okulda herşeyi anlatıyorlar artık yumurta sperm adet dönemi şimdiki çocuklar herşeyi biliyorlar her ne kadar ben hala saklamaya çalışsamda maalesef çok başarılı olamıyorum her neyse uzatmayayım bunlar denizin kenarında babasıyla oturuyorlar oğlan dedi ki bir kardeş yapmayı beceremediniz adamcağız şaşırdı ben de dinliyorum bunları ne alaka dedi eşim hamile kadınlar adet görmez dedi siz beni mi uyutuyorsunuz yoksa cidden mi bir şey bilmiyorsunuz becerip de beni nasıl yaptınız bilmiyorum ki adam şok ben şok ne diyeceğimizi de şaşırdıkohaoldumsmile