Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derdanur
9-11-10, 17:11
hoşgeldin aleynam nasılsın kzı özletiyosun kendini

derdanur
aleynacım muaynede anlaşıldı hemen sende vaikosel var dedi doktor solda dedi 3 damarda dedi
ama sağdada olabilir yani sağ tarafada geçmiş olabilir diye ultrasona gönderdi sağda çıkmadı
ama varikosel tanısı muaynede belli oluyo canım sevinmen lazım

aleyna84
yaaaaa hale gercektenmi kız

üzüldüm ben kesin gözüyle bakıyodum afede bumdada bı hayır vardır İNŞALLAH bu ay müjde verir bize

sen napıyosun tedavi falan oluyomusun başaldınızmı

haletrn
aleyna84
derdanur ben sana bişe sorcam kız

eşin muayne oldugu zamn anlaşıldımı varikosel yoksa testler falan yaptıktan sonramı

muayne olduktan sonra hemn sende varikosel var dedilermi eşine bizim dr bişe dememiş ne var ne yok benimde kafam karıştı kan testide yaptırdımı eşin
Aleyna benim eşimdede tek taraflı varikosel var muaynede anladı doktor ameliyat oldu ama bi fayda olmadı kuzum :KK5:

aleyna84
derdam bilniyomki kız üzlıyımmi sevineyimmi

hamd olsun kötü bişe olmasında RABBİM hayırlısıyla bebeyimize kavuşmayı nasip etsin hepimize İNŞALLAH

EŞİNDEN KAN TESTİ İSTEDİLERMİ PEKİ

derdanur
afetde üzüldüm canım ama mevlam büyük hiç belli olmaz ummadığı anda gelir meleği

haletrn
aleyna84
yaaaaa hale gercektenmi kız

üzüldüm ben kesin gözüyle bakıyodum afede bumdada bı hayır vardır İNŞALLAH bu ay müjde verir bize

sen napıyosun tedavi falan oluyomusun başaldınızmı
Bende vardır diye düşünüyodum ama hersey nasip kısmet işte Rabbim hayırlısını versin nabalım beklicez..Ben tedavi falan olmuyom kuzum ya beklemedyiz bakalım yılbasına kadar beklicem

aleyna84
hale senin eşinde vardı dimi kız unuttum derda aklımda kalmış yaramadıgını nerden anladınki eşin test yaptırdımı ameliyattan sonra

derdanur
yok aleynam istemediler sadece spermiogram ve muayne oldu ondan sonra zaten hemen ameliyat ama bence sevin canım bişey çıkmaması güzle

haletrn
aleyna84
hale senin eşinde vardı dimi kız unuttum derda aklımda kalmış yaramadıgını nerden anladınki eşin test yaptırdımı ameliyattan sonra
Ameliyattan sonra dahada düştü degerleri 45 milyon olan sperm sayısı 12 milyona düstü ve 20 milyonun üstüne hiç çıkmadı

derdanur
halecim canım bak işe yaramadı deme eşine iyi bak neden biliyomusun tatlı yiyecekler iyi geliyo ılık ballı süt ver bana gülmey,n amam valla faydalı doktor bile öle söledi

aleyna84
seviniyim dimi derda dogru diyosun bakalım kan testinde ne cıkıcak hayırlısı neyse o cıksın İNŞALLAH

sen napıyon ne zamn gidiyon dr

haletrn
Derda eşin ameliyat olalı ne kadar oldu kuzum

aleyna84
Deda hergünmü kız ılık süt vercez eşimize

derdanur
bak halecim ya nasıl desem sana düşmesi normal aslında ya ben bu konuda çok araştırma yaptım dokr-torada detaylı sorduk çünkü ameliyatatn sonra düşüş yaşanıyo bunu yerine getirmesi tamamen eşini iyi beslenmesi lazım

ilkaycocuk
kızlar 65 milyon sperm nasıl sizce eşim geçen sene baktırmıştı bu ay tekrar istedi doktor sperm testi:)

derdanur
hergün canım yatmadan önce bal da önemli ama çok iyi geliyo
ben aleynam perşiembe gidicem doktora
halecim benim eşim ameliyat olalı 3.5 ay oldu

semraozsoy
kızlar yanlışbilgi vermek istemem ama benim arkadaşım evlendi iki sene çocuğu olmadı kızda sorun yoktu ama eşinde sorun vardı bahsettiğiniz ameliyatı oldu eşi ikinci ay hamile kaldı arkadaşım şimdi beş aylık bebeği var hayırlıs:KK70:

derdanur
ilkaycım iyi bence bizim 1 milyondu

ilkaycocuk
65 milyon sperm ve %75 ileri hareket vardı ama sorun bend eolunca hamiş kalamdım ama kızlar kendimi teseeli ediyorum 1 yıldır eşimden ayrıydım diye:))

ilkaycocuk
derdanur
ilkaycım iyi bence bizim 1 milyondu
cnm eşin ameliyat oldu mu peki durumu ne şimdi ?

semraozsoy
ilkaycocuk
65 milyon sperm ve %75 ileri hareket vardı ama sorun bend eolunca hamiş kalamdım ama kızlar kendimi teseeli ediyorum 1 yıldır eşimden ayrıydım diye:))

sorunun neydi canım:26:

haletrn
Derdam bizim 20 ay oldu ameliyet olalı hala tık yok valla

derdanur
9-11-10, 18:11
oldu canım ameliyat 3.5 ayoldu durumu doktora randevumuz vardı işte enson ben hamile kalınca gitmedi

derdanur
olur halecim canım ama kendisine çok iyi bakamsı lazım unutma

ilkaycocuk
semraozsoy
sorunun neydi canım:26:
ben pcos hastasıyım tatlım ne yazıkki geçmeyen bir hastalık ve yumurtlamıyorummm.yumnurtalrsam bile anlamıyorum:)) yumurtam çatlamıyor yumurtalıklarım çok çok tembell:KK43:

semraozsoy
ilkaycocuk
ben pcos hastasıyım tatlım ne yazıkki geçmeyen bir hastalık ve yumurtlamıyorummm.yumnurtalrsam bile anlamıyorum:)) yumurtam çatlamıyor yumurtalıklarım çok çok tembell:KK43:

canımya rabbim oldedikten sonra hiç birşey sorun değil bu şekilde bildiğim duyduğu çok insan var hepside bebek sahibi oldular rabbim oldedikten sonra ne dura bilirki önünde :KK19:

haletrn
ilkaycocuk
Hayırlısı olsun kuzum ya mevlam ol dedimi o tembel yumurtada catlar 1 tane olan spermde yumurtaya ulasır rabbim ol desin yeterki!

derdanur
kzılar ben kaçtım iyi bakın kendinize eşim geliyo öptüm

semraozsoy

çok hoş dimi bayıldım ben bunaaaaaaaaaaa

guneycanan
sevtun2
merhaba canlarım ben halen burdayım keyfim yerinde çok şükür bir sizi özlüyorum inanın :KK5::KK5:giricem topige arkadaşa ayıp olur diye giremiyorum kızlar silivri diye geçmeyin ya çok güzel evleri var eşimin işleri burda bitmedi arkadaşım iyide evimi özledim vallahi ne yapıcam bilmiyorum işlerimiz bitsede eve gitsek buraları güzelde insanın evi gibi olmuyo ya arkadaşım çok iyi anlaşıyoruz gezip tozuyoruz çay bahçesine götürdü beni sahilde herkez balık tutuyo çok güzel buralar ama evimin yerini tutmuyo vallahi arkadaşımda diyo zaten sen evinimi özledin diye bende ne yalan söylüyüm özledim vallahı diyorum keşke diyo burda otursan diyo çok güzel yerler ama evimin yerini kimseler tutmaz:KK5::KK5:
eşim yarın gideriz dedi bende oruç tutucaktım ama malesef burda tutamıyorum yarın düneriz işşallah bakalım belli olucak ben çıkıyorum canlarım merak edersiniz diye girdim arkadaşa ayıp olmasın demi
bu arada burası çok pahalı ya iyiki burda oturmamışım he yoksam kafayı yirdim herkezi mucukluyorum nanaktan:KK19::KK19:allaha emanet olun beni özleyin anacım
AFETCİMbuarada ben 16 hastalınacaktım 15 test yaptım çıktı bebem haberin olsun
EBRARCIM duayı okudum ekleye bilirsin bebem :KK48::KK48:
KARDELEN PROFUM kız sen çıkmışsın ben girmişim TUGCAL çok yeme kız bebiş yerine sen kilo alcen haberin olmicek he:KK57::KK57::KK60::KK60:
vallahi özledim sizi ya canlarım benim kimse sizin yerinizi tutamaz tabe anladın sen oni canım benim
ben çıkar bebeler görüşürüz sonra:KK48::KK48:
oh canım ne güzel keyfinin yerinde olmasına çok sevindim.ama artık gel kuzu yaa bak senin gerçek aşların burda :KK69: :KK69:
semraozsoy
aşkolsun hepinize hani sarma yemeğe gelicektiniz :KK19::KK19::KK19:
güzelim inanmazsın bugün görümcem de sarma yapmış.koca bi tabak da bize göndermiş ben seviyorum diye.bugün iftarda sarma vardı anlıycan:KK56:,ayyy çok mutlu oldum yaaa :KK66:
ilkaycocuk
slm kızlar nasılsınız :))
selam canım ii sen nasılsın :KK16:
ilkaycocuk
iyiym cnm işten geldim yemek falan yaptım koçiş gece eğitime kalmış bende aç aç adamı bekliyorummm
zor valla asker eşi oldumu dimi canım benim kardeşimin eşi de asker ordan biliyorum
semraozsoy
canımya rabbim oldedikten sonra hiç birşey sorun değil bu şekilde bildiğim duyduğu çok insan var hepside bebek sahibi oldular rabbim oldedikten sonra ne dura bilirki önünde :KK19:
doğru canım çok doğru Rabbim yeterki OL desin
derdanur
kzılar ben kaçtım iyi bakın kendinize eşim geliyo öptüm
güle güle canım :KK16:
semraozsoy

gerçekten çok tatlı maaşallah :KK46::nazar: :nazar:

guneycanan
öyle bir geçer zamanki var onnu seyrediyorum kızlar.ordaki osmana bayılıyorum ben yaaa çok tatlı bi çocuk

guneycanan
kızlar ben çıkıyorum yaaa benim diziye konsantre olmam gerek :KK1: :KK3:

kardelen5233
9-11-10, 19:11
semraozsoy

çok tatlı,bayıldım ben.:81:

ezgim_ez
9-11-10, 19:11
slmmm guzel hatunlar ben geldımmmmmm nerdesınızz yaaaaaaa

ezgim_ez