2011 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ecetuba84
23-11-10, 16:11
MERHABA 2011 temmuz anneleri ben de 2009 temmuz annesiyim..Zaman ne çabuk geçmiş bi garip oldum ben...Allah hepinize sağlıklı bir hamilelik geçirip bebişlerinizi kucağınıza versin..Hamilelik çok güzel bir duygu özlüyorum bazen o günleri...

fatmanur
semenya canım yadığın notu değiştirmek istemisin?

fatmanur
semenya ben sana yaptım istersen şimdilik yapıştır.

http://lbdf.lilypie.com/gCYWp2.png

festan
merhaba temmuz anneleri nihayet uzun ugraslarin ardindan bende kayit olabildim
Allah nasip ederse bende temmuz annesi olacagim simdilik 2-3 haftalik hamileyim benide eklermisiniz listenize beraber yol almayi cok isterim

fatmanur
arkadaşlar benim mesai bitmek üzere anca toparlanırım herkeze iyi akşamlar
yatarken süt içmeyi ihmal etmeyin arkadaşlar.

semenya
fatmanur
semenya ben sana yaptım istersen şimdilik yapıştır.

http://lbdf.lilypie.com/gCYWp2.png
canım çok teşekkür ederim çok tatlı gözüküyor.notu da değiştirmeyelim farklı bi şey gelirse aklıma değiştiririm.

fatmanur
festan
Allah nasip ederse bende temmuz annesi olacagim simdilik 2-3 haftalik hamileyim benide eklermisiniz listenize beraber yol almayi cok isterim
canım 1. sayfadaki listenin altında etitör arkadaşımızın ismi ve linki var özelden mesaj atın yazıyor ona bilgilerini msj atarsan o seni ekler canım.

semenya
fatmanur
sana da iyi akşamlar canım bu saatlere kadar yorulmuşsundur git evine dinlen hayatım.

fatmanur
semenya
canım çok teşekkür ederim çok tatlı gözüküyor.notu da değiştirmeyelim farklı bi şey gelirse aklıma değiştiririm.
bişey değil tatlım nedemek rengi daha iyi oldu böyle.

melike_ecesuu
hoşgeldin festannnnn hayırlı ugurlu olsun canım bebişinn:KK66:)

melike_ecesuu
fatmanur
güle güle tatlım benim olur unutmayız teyzesi sende kendine ve bebişine iyi bak emiii:KK66:)

festan
tesekkur ederim fatmanur
hosbulduk melike-ecesuu:)

festan
23-11-10, 17:11
herkesin bebegi hayirli ugurlu omurlu olsun insallah....

zazez
fatmanur
sorma tatlım ya mesaim saat 7 de bitiyor daha 45 dakkam var yeni
senin işin nasıl 1:30 da bitiyo gülüm.
bu arada benim eşimde araba yarışına takmış duruda elinde joistik zor ayırıyorum laptobun başından erkekler hep böyle galiba bi yandan da canı sıkılıyo heralde tv de diziden başka bişey yok hayatta dizi izlemez garibim oyuna verdi kendini bebişler bi doğsun Allahın izniyle ozaman görürüz onları.
canım ben öğretmenimde bizim mesai 8-13.30 arası

festan
hoşgeldin canım aramıza
inş. hepimiz güzel günler görürüz inş.
biraz bahset kendinden tanımaya çalışalım birbirimizi

semenya
okyanus84
kalp atışını bi belirtisi zaten olmazki drun sana söylemedimi şu gün gel diye bence bu hafta gitsen bile duyarsın bana geçen hafta için sölemişti malum bayram tatili denk geldi onun için gecikti yani sen git tatlım dr una
canım sen de kocaelide oturuyorsun galiba,hangi doktora gidiyorsun ve önerir misin.ben şu an körfez marmarada ismail beye gidiyorum çok samimi ama yine de başka bir seçeneğim olsun istiyorum.

semenya
zazez
canım şimdiden senin ve sitedeki tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum.müdür bey yrın bize ne sürpriz yapacak merak ediyorum.

kubrahan
merb arkadaşlar.ben daha önce aralık annesi olarak başlamıştım ama malesef kötü bi deneyim yaşadım düşük oldu:KK43: şimdi tekrar hamileyim ama bu defada haziran annesimiyim temmuz mu bilemiyorum:) henüz doktora gitmedim..ama inş temmuzdur die sizin topiğinize yazıyorum:) heralde bi üstüne görme durumum war doktorum pzt gel dedi bakalım nasıl dayanacaksam pzt ne kadar:KK70:

zazez
semenya
zazez
canım şimdiden senin ve sitedeki tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum.müdür bey yrın bize ne sürpriz yapacak merak ediyorum.
teşekkü ederim canım bende kutluyorum hepimizin gününü
valla bizim müdür hiç süpris yapacağa benzemio

zazez
23-11-10, 18:11
kubrahan
merb arkadaşlar.ben daha önce aralık annesi olarak başlamıştım ama malesef kötü bi deneyim yaşadım düşük oldu:KK43: şimdi tekrar hamileyim ama bu defada haziran annesimiyim temmuz mu bilemiyorum:) henüz doktora gitmedim..ama inş temmuzdur die sizin topiğinize yazıyorum:) heralde bi üstüne görme durumum war doktorum pzt gel dedi bakalım nasıl dayanacaksam pzt ne kadar:KK70:
hoşgeldn cnm
son adet tarhin kaçtı bide nasıl oldu üstüne görme?

Lindsay
kubrahan
öncelikle geçmiş olsun.. bende senınle aynı durumdayım mecbur beklemek zorundayız.. bende 5 haftalık gebeyim.. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadıgından sonlandırılmıştı.. o yuzden endişeliyim.. dr a gittim keseyı gördü ve yıne 2 hafta sonra gel dedı.. bu ıkı hafta nasıl geçer bılmıyorum.. sizlerle kıyaslıyorum kendımı cogunuzun kalp atışı görülmemiş henüz..bakalım bende bu topikte devam edebılcecekmıyım sizlerle..

kubrahan
Lindsay
merhaba bende 5 haftalık gebeyim.. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadıgından sonlandırılmıştı.. o yuzden endişeliyim.. dr a gittim keseyı gördü ve yıne 2 hafta sonra gel dedı.. bu ıkı hafta nasıl geçer bılmıyorum.. sizlerle kıyaslıyorum kendımı cogunuzun kalp atışı görülmemiş henüz..bakalım bende bu topikte devam edebılcecekmıyım sizlerle..[/QUOT

evet cnım benmde kalp atışı duyulmamıştı..lekelenme falanda oluyodu zaten sonuda hüsran işte..aynı endişeyi bende yaşıyorum yine aynısı olurmu die ama inş allahım bize bida aynı şeyleri yaşatmaz:KK43:

zazez
Lindsay
merhaba bende 5 haftalık gebeyim.. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadıgından sonlandırılmıştı.. o yuzden endişeliyim.. dr a gittim keseyı gördü ve yıne 2 hafta sonra gel dedı.. bu ıkı hafta nasıl geçer bılmıyorum.. sizlerle kıyaslıyorum kendımı cogunuzun kalp atışı görülmemiş henüz..bakalım bende bu topikte devam edebılcecekmıyım sizlerle..
canım inş. hepberaber devam edebiliriz
bende görmedim daa kalp atışlarını
ama kesenin içinde yolk kesesini gördük o bile mutlu etti beni
bende daa önce kürtaj olmuştum
ama ii düşünelim ii olsun

Lindsay
zazez
canım inş. hepberaber devam edebiliriz
bende görmedim daa kalp atışlarını
ama kesenin içinde yolk kesesini gördük o bile mutlu etti beni
bende daa önce kürtaj olmuştum
ama ii düşünelim ii olsun
evet içimizi ferah tutalım napalım hayırlısı olsun..sen ne zaman gıdıceksın dr a zazez 7 haftadamı cagırdı senın dr unda?

zazez
Lindsay
evet içimizi ferah tutalım napalım hayırlısı olsun..sen ne zaman gıdıceksın dr a zazez 7 haftadamı cagırdı senın dr unda?
Dün gittim canım kesyi ve içindeki yolk kesesini gördüm
11mm di kese
pzrts tekrar gidicem o zaman bebeği görürüz dedi
kalp atışları ne zaman oluşur bilemiorum
ama benm geç döllenme sata göre 1 hafta geriden gidio usg

evdefnaz
LeYLa_21
2011 TEMMUZ ANNE ADAYLARININ AYETEL KÜRSİ DUA LİSTESİ

LEYLA_21 İÇİN OKUYORUZ KIZLAR....

melike_ecesuu :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
Asudem :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
rainofapril :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
Limon_kabugu :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
xnurcx :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
GamzeliKiz :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:

DUA LİSTEMİZE KATILMAK İSTEYENLER TOPİCE YADA ÖZELE MESAJ ATABİLİRLER...ŞİMDİDEN DUAMIZA KATILIP OKUYANLARIN AĞIZLARINA SAĞLIK...ALLAH RAZI OLSUN....:nazar:
leylacım ben de okudum 10 tane hatta bi esnem tuttuki sorma bacım sişzde nazar var herhalde:KK43:
saka bir yana gercekten felaket esnedim okurken galiba uykusuzluk gebelikten kaynaklanıo

asudem
kizlar carsamba gididem kalp atisi icin, insllah bu kez görürüm, neolur dua edin olurmu :KK43:( cok yalnizim düsünmek istemiyorum ama aklim hep orda :KK43:((
etmez miyiz canım yaaa hepiniz için ediyorum ben inan

asilmavi
merhaba kızlar .. bende temmuz anne adayıyım
inş hepimiz bebeklerimizi zamanında sağlıkla kucağımıza alırız
hosgeldin canım aramıza

melike_ecesuu
hayırlı sabahlar kızlarrr bende hastaneden geldim test istedi ya doktorum kan verdim develete gittim ordada bebegime baktırdım tek kese dedi doktor bakalım hakkımızda hayırlısı olsunnn
hayırlısı tabiki canım insallah saglıcakla dogururuz

Defhne
aminn canım yasin okunursa ona da katılırım inş. herkese ayetelkürsi okunduktan sonra hepimiz için 41 yasin okuyalım derim.
ay evet ben de katılmak istiyorum hepsine inan defnemde komsular yapıordu gidiyordum cok sakin bir bebek oldu cok yaramazlıgı olmadı hastalıgı olmadı pek allahıma sükür

LeYLa_21

günaydın canım...hg tugcalcım...:KK16:

evet benimde bulanıyor sabah zor kahvaltı yapıyorum...kusma hissi uyanıyor ama tutuyorum kendimi hemen...:KK16:
aynen öle her sabh bulantı kendimi zor tutuyorum bi rtek kalkınca tuzlu bişeyler atıstırıp portakal suyu içiyorum hepsi bu

Lindsay
öncelikle geçmiş olsun.. bende senınle aynı durumdayım mecbur beklemek zorundayız.. bende 5 haftalık gebeyim.. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadıgından sonlandırılmıştı.. o yuzden endişeliyim.. dr a gittim keseyı gördü ve yıne 2 hafta sonra gel dedı.. bu ıkı hafta nasıl geçer bılmıyorum.. sizlerle kıyaslıyorum kendımı cogunuzun kalp atışı görülmemiş henüz..bakalım bende bu topikte devam edebılcecekmıyım sizlerle..
benimde ilk bebeğimin kalbi durdu 2 aylıkken küretaj oldumm
sonra 7 ay sonra yani defne oldu sükür simdide sürpriz yumurtam:)

NuRuM_29
23-11-10, 19:11
Huysuz
merhba kızlar bnde 6+4 gunluk Hamileim dun ilk kez görduk keseyı hemde bir değil iki tane
biri 21 diğeri 18ml. ikiz dedi doktorum ama kalp atışlarını duymadan bişe demeyelım dedi
8. haftada kalp dınlerız dedi
şok olduk ikiz diyınce hiç beklemıyoduk hala daha uzerımden atamadım şaşkınım
Aaa benim keseyi ölçmedi ki:26: Yani dedi ki bebekte olmayabilir- kanama olabilir dedi. Kesin konuşmadı. SAT in ne zmn cnm. Benide 8.aftada cagırdıda. İlaç,iğne vs. kullandınmı öncesinden, hamile klmk için yni.

Lindsay
23-11-10, 20:11
sonra 7 ay sonra yani defne oldu sükür simdide sürpriz yumurtam:)[/QUOTE]

tabi aynı şey yaşanacak dıye bırsey yok.. hepimizinkini Allah tamamına erdirir inşallah

rainofapril
24-11-10, 05:11
pamuksel
Canım haftanda 9 hafta yazıyor ama satı 20 eylül yazacakken 20 ekim mi yazdın acaba arkadaşta o yüzden şaşırdı herhalde erken duymuşsun derken.
Yok canım doğru sat 20 eylül 27 haziran doğum günü ben aslında haziran annesi oluyorum ama başta yanlışlıkla buraya katıldığımdan tekrar çıkmadım :)

GamzeliKiz
24-11-10, 06:11
güanydınnnn güzel anneler hayırlı sabahlar....:KK49::KK49:

melike_ecesuu
hayırlı sabahlar kızlarrrrrrrr:KK16:
benim sonuclar cıkmış ve ben hani diyodum ya cok sık idrara cıkıyodum diye karsı komsum ebe ya diyoki sende bakteri yani enfeksiyon var hemde çok dedi sanırım bakalım bugün doktoruma götürcem ne dicek ayy yine ilaç vericek bide kabızlık için vericekti sen testleri yaptır gel demişti cünkü ogün napalım hersey bebişimiz için katlanırız...:KK19:

melike_ecesuu
rainofapril canım nerelerdesin seni hiç göremedik dün leylada soruyodu nasılsın kuzuuu:KK16:

melike_ecesuu
GamzeliKiz
sanada gamzecim nasılsın canımmm:KK16:

rainofapril
Günaydınlar kızlar bir kaç gündür giremedim ne kadar sayfa atlamış onları okuyodum melikecim iyiyim çok saol bol bol yatıp dinlendim gripi atlatım çok şükür ilaçda içemediğimden den bol bol mandalina yedim içimde mandalina ağacı çıkıcaktı nerdeyse :KK70: bu arada gözünaydın doktora gitmişsin canım bende cuma günü gidicem hakkımızda hayırlısı olsun :)

melike_ecesuu
rainofapril
Günaydınlar kızlar bir kaç gündür giremedim ne kadar sayfa atlamış onları okuyodum melikecim iyiyim çok saol bol bol yatıp dinlendim gripi atlatım çok şükür ilaçda içemediğimden den bol bol mandalina yedim içimde mandalina ağacı çıkıcaktı nerdeyse :KK70: bu arada gözünaydın doktora gitmişsin canım bende cuma günü gidicem hakkımızda hayırlısı olsun :)
cok gecmiş olsun tatlım benim aman kendine dikkat et evet teyzesi gittik çok şükür ve gördük kesecimizi darısıda herkese olsun inşallah iki hafta sonra gel kalp atışlarını duyalım dediii hıhhh simdi heyecandan keseyi görim diye uyuyamıyodum şimdide kalp atısı için uyuyamıyom heyecandan:KK9: bende taze portakal suyu sıkıp içiom kuzu bugün tekrar doktora gitcem bakalım idrar yollarımda enfeksiyon cıkmış sanırım ne dicek hakkımızda hayırlısı bebegemm:18:

rainofapril
Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun daha çok acemiyiz bakalım daha neler yaşıcaz :)

melike_ecesuu
24-11-10, 07:11
rainofapril
Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun daha çok acemiyiz bakalım daha neler yaşıcaz :)
evet canım valla aynen öle ama ben süpheleniyodum bacım her ne kadar gebelik belirtisi olsada insan bu kadar sık gidermi ya bide blinin agrısıda ondan diyo ebe abla morlim sıfır oldu rabbim korusun bebişimide ben ilaç felan ne olursa kullanırım diom vallaa:KK5: :KK5:

rainofapril
LeYLa_21
rainofapril ne zamandır yok sanki dimi melikecim...senin haberin varmı nerelerde bu kız...merak ettim...:KK16:
rahatsızdım leylacım grip olmuştum ama atlattım canım iyiyim çok şkür :)

LeYLa_21
evdefnaz
leylacım ben de okudum 10 tane hatta bi esnem tuttuki sorma bacım sişzde nazar var herhalde:KK43:
saka bir yana gercekten felaket esnedim okurken galiba uykusuzluk gebelikten kaynaklanıo

etmez miyiz canım yaaa hepiniz için ediyorum ben inan

hosgeldin canım aramıza

hayırlısı tabiki canım insallah saglıcakla dogururuz

ay evet ben de katılmak istiyorum hepsine inan defnemde komsular yapıordu gidiyordum cok sakin bir bebek oldu cok yaramazlıgı olmadı hastalıgı olmadı pek allahıma sükür

aynen öle her sabh bulantı kendimi zor tutuyorum bi rtek kalkınca tuzlu bişeyler atıstırıp portakal suyu içiyorum hepsi bu

sonra 7 ay sonra yani defne oldu sükür simdide sürpriz yumurtam:)
saol tatlım...ağzına sağlık...Allah razı olsun...:nazar::KK16:
rainofapril
Yok canım doğru sat 20 eylül 27 haziran doğum günü ben aslında haziran annesi oluyorum ama başta yanlışlıkla buraya katıldığımdan tekrar çıkmadım :)
GamzeliKiz
günaydın canım...:nazar::KK16:
melike_ecesuu
hayırlı sabahlar kızlarrrrrrrr:KK16:
benim sonuclar cıkmış ve ben hani diyodum ya cok sık idrara cıkıyodum diye karsı komsum ebe ya diyoki sende bakteri yani enfeksiyon var hemde çok dedi sanırım bakalım bugün doktoruma götürcem ne dicek ayy yine ilaç vericek bide kabızlık için vericekti sen testleri yaptır gel demişti cünkü ogün napalım hersey bebişimiz için katlanırız...:KK19:
hayırlı haberlerle gel tatlım..inşallah bişey yoktur..:nazar::KK16:

rainofapril
raino seni çok merak ettim canım ya...hatta melikeye sordum..hg tekrar..geçmiş olsun bu arada...:nazar::KK16:

rainofapril
melike_ecesuu
evet canım valla aynen öle ama ben süpheleniyodum bacım her ne kadar gebelik belirtisi olsada insan bu kadar sık gidermi ya bide blinin agrısıda ondan diyo ebe abla morlim sıfır oldu rabbim korusun bebişimide ben ilaç felan ne olursa kullanırım diom vallaa:KK5: :KK5:
sıkma canını boşver o kadar önemli bişi diildir herkezde çıkabilicek bişii bide yanma filan oluyomuş sanırım öyle enfeksiyon olunca idrar yollarında Allah beterinden korusun :)

LeYLa_21
2011 TEMMUZ ANNE ADAYLARININ AYETEL KÜRSİ DUA LİSTESİ

LEYLA_21 İÇİN OKUYORUZ KIZLAR....

1-melike_ecesuu :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
2-Asudem :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
3-rainofapril :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
4-Limon_kabugu :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
5-xnurcx :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
6-GamzeliKiz :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
7-Persembe :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
8-Defhne :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
9-asilmavi :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
10- Arina :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
11- tugcal :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
12-fatmanur :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
13-exorcist_trex :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
14-okyanus84 :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
15-zazez :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:
16-evdefnaz :nazar: 10 Adet Ayetel Kürsi :nazar:

DUA LİSTEMİZE KATILMAK İSTEYENLER TOPİCE YADA ÖZELE MESAJ ATABİLİRLER...ŞİMDİDEN DUAMIZA KATILIP OKUYANLARIN AĞIZLARINA SAĞLIK...ALLAH RAZI OLSUN....:nazar:
evdefnaz senide ekledim canım...raino sanada ayetel kürsi yazmıştım canım..okursan sevinirim tatlım...:nazar::KK16:

rainofapril
LeYLa_21

raino seni çok merak ettim canım ya...hatta melikeye sordum..hg tekrar..geçmiş olsun bu arada...:nazar::KK16:
hoşbulduk saol canım sen nasılsın nasıl gidiyo varmı bi problem :)

LeYLa_21
rainofapril
rahatsızdım leylacım grip olmuştum ama atlattım canım iyiyim çok şkür :)
geçmiş olsun bitanem...dikkat et kendine canım...:nazar: :nazar::KK19:

LeYLa_21
rainofapril
hoşbulduk saol canım sen nasılsın nasıl gidiyo varmı bi problem :)
Allaha şükür rainocum iyiyim...cumartesiyi bekliyorum..keseyi görcez inşallah...biraz heyecanlıyım...yavaş yavaş bulantılarım başladı...arada karnım ağrıyor..ama normalmiş sanırım..bebiş yerini büyütüyor herhalde canım...dualarını eksik etme gülüm..:nazar::KK16:

melike_ecesuu
LeYLa_21

saol tatlım...ağzına sağlık...Allah razı olsun...:nazar::KK16:

günaydın canım...:nazar::KK16:

hayırlı haberlerle gel tatlım..inşallah bişey yoktur..:nazar::KK16:

günaydın kusumm nasılsın tatlımm benim ayy hadi inşallah yaaaaa:KK59:

LeYLa_21
asilmavi hg canım...günaydın...:nazar::KK16:

melike_ecesuu
rainofapril
sıkma canını boşver o kadar önemli bişi diildir herkezde çıkabilicek bişii bide yanma filan oluyomuş sanırım öyle enfeksiyon olunca idrar yollarında Allah beterinden korusun :)
yanmayı bende arada hissediyom bacım bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hayırlı haberlerle dönerim benim bi arkadas var o bana sölemişti idrar yollarımda enfeksiyon vardı o yüzden hamile kalamamıştım diye demekki bende o yüzden olmusum diom simdi bebişime bişi olmasında ben ilaç kullanmaya razıyım canım:KK19:

LeYLa_21
melike_ecesuu
günaydın kusumm nasılsın tatlımm benim ayy hadi inşallah yaaaaa:KK59:
saol melikem iyiyim çok şükür canım benim...inşallah senin sonuçlarında iyi çıkar...:nazar::KK19:

melike_ecesuu
LeYLa_21

saol melikem iyiyim çok şükür canım benim...inşallah senin sonuçlarında iyi çıkar...:nazar::KK19:
inşallah kuzumm ayy soalun moraliniz için az da olsa kendime geldim yaaa canımsınızz:KK48: :KK16:

LeYLa_21
melike_ecesuu
inşallah kuzumm ayy soalun moraliniz için az da olsa kendime geldim yaaa canımsınızz:KK48: :KK16:
iyi düşünelim ki herşey iyi olsun bitanem...içini ferah tut...öpüyorum seni...sende bizim canımızsın tatlım benim...:nazar::KK16:

LeYLa_21
Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)
LeYLa_21 asilmavi melike_ecesuu+ taf+ elifnaz33 rainofapril+

hepiniz hg niz canlarım...gününüz güzel olsun inşallah...:nazar::KK16: