2011 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

melike_ecesuu
19-11-10, 19:11
evet kusumm yaa seni az önce gebelik topiginde gördüm oraya da yazmıstım sana kuzusummm özledim valla seni naber nasılsın kusummm:KK19:

LeYLa_21
melike_ecesuu
evet kusumm yaa seni az önce gebelik topiginde gördüm oraya da yazmıstım sana kuzusummm özledim valla seni naber nasılsın kusummm:KK19:
saol bitanem...bende seni özledim...iyiyim Allaha şükür...sen nasılsın melikecim...:nazar::KK16:

LeYLa_21
melikecim 27 sinde doktora gidecemya bende kalp atışını duyarmıyım acaba...heyecanlanıyorum valla...:KK1::nazar:

melike_ecesuu
LeYLa_21

saol bitanem...bende seni özledim...iyiyim Allaha şükür...sen nasılsın melikecim...:nazar::KK16:
iyiyim kusum dün gece rahatsızlandım az da moralim bozuktu ondan sanırım valla rabbime emantiz hep tatlımm yaaa :KK5:

melike_ecesuu
LeYLa_21
melikecim 27 sinde doktora gidecemya bende kalp atışını duyarmıyım acaba...heyecanlanıyorum valla...:KK1::nazar:
yy sorma kuzu yaa bende pazartesi gitcem senle aynıyız keseyi görmedim ya en azından onu görürüz rabbimin izniyle inşallah kalpatısını duyamazsak sanırım su gün gelin der artık ozaman gideriz hiç sorma kusum aynen bende de heyecan doruktaaa:18:

GamzeliKiz
19-11-10, 20:11
melike_ecesuu
agzınıza ve güzel yüreginize saglık bitanem benim allah kabul etsin bende pazartesi gitcm canım hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin yüce rabbim hepimize inşallahhhhhh:KK16:
aminn canımm inşallahh...
bu pazartesi bir cok kişi dr. gidecek bebişin kalp atışlarını duymak için inşallahh allahım hepimize sevincli bir şekilde dönmeyi nasip etsin...

bayanseyma
nasılsınız kızlar
bizde yafrumuzun kalbini dinliyiceğiz pazartesi günü inş. :KK49:
çok heyecanlıyızz
ilk kıyafetimizi aldı babannesi yafrumaa
:))
sende pazartesi gidiceksinn inş. allahım hepimize pıt pıtları duymak nasip eder..
kızlarrr mutlaka haber edelim birbirimize...

LeYLa_21
melike_ecesuu
yy sorma kuzu yaa bende pazartesi gitcem senle aynıyız keseyi görmedim ya en azından onu görürüz rabbimin izniyle inşallah kalpatısını duyamazsak sanırım su gün gelin der artık ozaman gideriz hiç sorma kusum aynen bende de heyecan doruktaaa:18:
evet canım doğru söylüyorsun hele keseyi görelimde Allahın izniyle...dualarımdasın tatlım...:KK16:
melike_ecesuu
iyiyim kusum dün gece rahatsızlandım az da moralim bozuktu ondan sanırım valla rabbime emantiz hep tatlımm yaaa :KK5:
canını sıkma hiçbirşeye...arada hepimizin morali bozuluyor...canın sıkıldığı zaman bebişini düşün hemen mutlu ol tatlım...üzülme tamam mı..kendine dikkat et hasta falan olma ya...:nazar: :nazar::KK16:
GamzeliKiz
bu pazartesi bir cok kişi dr. gidecek bebişin kalp atışlarını duymak için inşallahh allahım hepimize sevincli bir şekilde dönmeyi nasip etsin...

sende pazartesi gidiceksinn inş. allahım hepimize pıt pıtları duymak nasip eder..
amin canım..inşallah Rabbim hepimize nasip eder pıt pıtları duymayı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı inşallah...:KK16:

GamzeliKiz
melike_ecesuu
bende bende cok heyecanlıyım kızlarr pazartesi gidicez bizdee..:KK49:.hem korku hemde heyecan var..:KK52::KK52:

GamzeliKiz
listeye benide ekleyinnnnn..:KK36:
sat 9 ekim..t.doğum 16 temmız..hamiş kaldığım kilo 61..yaşda 26..:92::92:

LeYLa_21
GamzeliKiz
bende bende cok heyecanlıyım kızlarr pazartesi gidicez bizdee..:KK49:.hem korku hemde heyecan var..:KK52::KK52:
güzel haberlerle geliriz inşallah hepimiz...ben de haftaya cumartesi gidecem inşallah...birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim kızlar....:KK16:

baby03
melisacımm----------------
sağol cnm iii valla sen napıyorsun :KK12:

melike_ecesuu
GamzeliKiz

aminnnnnnnnnn bitanem benimmmm :KK19:

melike_ecesuu
LeYLa_21

evet canım doğru söylüyorsun hele keseyi görelimde Allahın izniyle...dualarımdasın tatlım...:KK16:

canını sıkma hiçbirşeye...arada hepimizin morali bozuluyor...canın sıkıldığı zaman bebişini düşün hemen mutlu ol tatlım...üzülme tamam mı..kendine dikkat et hasta falan olma ya...:nazar: :nazar::KK16:

amin canım..inşallah Rabbim hepimize nasip eder pıt pıtları duymayı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı inşallah...:KK16:
evet canımm çok sinirli bi yapım varr napim elimde deil ister istemez takıyom aglıyom hiç bebegimide düşünemedim degmez aslında ama işte hepimiz insanız bi kalbimiz var sonucta kırılıyosun üzülüyosun rabbime emanetizzz o korusun inşallahh :KK59:

baby03
nasılsın cnmmmmmm ben iyiyim çok çok şükürrr
bayanseyma
uyku bendede çok melisa
çok yürüyüncede bel ağrısı ve ara ara batmalar
hadi hayırlısıyla büyüsünler çapucak
yavrularımız sağlıcaklan

melike_ecesuu
GamzeliKiz
aynı sekilde gamzecim rabbim yar ve yardımcımız olsunnn inşallahhhhhhh:KK19:

LeYLa_21
melikecim dua listesini pazar gününden pazar gününe yenileyesek olurmu canım...pazartesi iş var çünkü zor olur...:KK16:

GamzeliKiz
LeYLa_21

güzel haberlerle geliriz inşallah hepimiz...ben de haftaya cumartesi gidecem inşallah...birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim kızlar....:KK16:
hepinize ediyorum canımm hep dualarımdasınızz....inşallahhhhh aminnnnn....
melike_ecesuu
aminnnnnnnnnn bitanem benimmmm :KK19:
sağoll canımmm bende yürektenn aminnn diyorum...

baby03
melikecim iyiyim ben cnm
sen nasılsın nasıl gidiyor
doktor randevun ne zaman

LeYLa_21
melike_ecesuu
evet canımm çok sinirli bi yapım varr napim elimde deil ister istemez takıyom aglıyom hiç bebegimide düşünemedim degmez aslında ama işte hepimiz insanız bi kalbimiz var sonucta kırılıyosun üzülüyosun rabbime emanetizzz o korusun inşallahh :KK59:
haklısın canım...insanız üzülüyoruz elbette ama kafanı takmamaya çalış melikecim...Allaha emanetiz tabi canım benim...Rabbim bebişlerimizi bizi korusun inşallah...:KK16::nazar::KK46:

GamzeliKiz
melike_ecesuu
aynı sekilde gamzecim rabbim yar ve yardımcımız olsunnn inşallahhhhhhh:KK19:
aminn melikecimm inşallahhh...:KK19:

kızlarr ben cıkıyorum hepinize iyi gecelerrr tatlı rüyalarr pıtırcıklara iyi bakınn.:21:.hadi başşş başş:79:

huri37
gamzelikız senide ekliyorum listeye..
bu liste ilk sayfada sabit kalıyor kızlar..ilk sayfaya listeye eklenmek isteyenler bana özelden mesaj atsın kızlar arada kaynar göremem sonra..

35deniz
iyi akşamlar listeniz varsa beni de ekler misiniz
sat 15 ekim
doğum tarihi 22 temmuz
kilo 60 civarı
yaş 28

melike_ecesuu
LeYLa_21
melikecim dua listesini pazar gününden pazar gününe yenileyesek olurmu canım...pazartesi iş var çünkü zor olur...:KK16:
olur canım arkadaslar okuyup bitirdiyse bana dualarını ettilerse yenileyebiliriz kusummm:KK19:
GamzeliKiz
hepinize ediyorum canımm hep dualarımdasınızz....inşallahhhhh aminnnnn....

sağoll canımmm bende yürektenn aminnn diyorum...
allah razı olsun gamzecimmmm:KK19:
bayanseyma
melikecim iyiyim ben cnm
sen nasılsın nasıl gidiyor
doktor randevun ne zaman
pazartesi gitcez inşallah seymoşum sen napıyon nasılsınnn:KK19:

melike_ecesuu
haklısın canım...insanız üzülüyoruz elbette ama kafanı takmamaya çalış melikecim...Allaha emanetiz tabi canım benim...Rabbim bebişlerimizi bizi korusun inşallah...:KK16::nazar::KK46:[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

aminnn canım aminnnnnnnn:KK48:

35deniz
şeymacım thicerın da kafam karıştı
gamzeli kzı ile benim ki dün açısından uyuyor sanki ama senin 5 hafta 1 günlük diyor
doğuma kalan gün sayısında yanlışlık var sanki
acaba benimki mi yanlış
benim 245 kalan diyor
senin 237
halbuki sen 5 hafta 1 günlüksün ben 5 haftalık:))