İffet Star Tv

kendihalinde_
27-07-11, 22:07
Deniz Çakır'ın oynadığı dizi izlenir.

nilim
3-08-11, 08:08

nilim
3-08-11, 08:08
baslikta yanlislik olmus daha onceki yazilarimi kaydettigi icin fragman yazinca eski yazim cikti

adiyeff
3-08-11, 12:08
deniz çakırın oynaması iyi olmuş da starda olması moralimi bozdu.stardaki diziler iyi olmuyor ya

strawberrylips
3-08-11, 21:08
bence deniz çakır çok isabet olmuş ama star olması kötü oldu şimdi diğer dizilerle çakıştırırlar özellikle umarım reyting kurbanı olmaz

ladygeorgia
4-08-11, 21:08
Star'da, Gold Film'in yapımcılığında, Eylül'de ekrana gelecek olan İffet'in başrollerini Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Önümüzdeki hafta Balat ve çevresinde çekimlerine başlanacak olan dizi, tanıtım filmiyle şimdiden konuşulmaya başlandı.

Faruk Teber'in yöneteceği İffet'in senaryosu Zülküf Yücel'e ait. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşıray, Zuhal Olcay, Mehmet Çevik ve Melike Güner de var.

Şimdiden büyük bir merakla beklenen dizi, İstanbul'un eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan İffet'in babasının tüm baskılarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemil'e (İbrahim Çelikkol) olan tutkulu aşkını ve intikam öyküsünü ekrana getirecek.

KIRMIZIdonluKIZ
4-08-11, 22:08
zhebani
deniz çakırın saçını ve makyajını şimdiden merak ediyorum:92:
fragmandaki makyaji harika olmus :KK52::KK69:

merve02
4-08-11, 22:08
ayyy yeter yaa iğrençç...

_Zebos_
5-08-11, 08:08
KIRMIZIdonluKIZ
fragmandaki makyaji harika olmus :KK52::KK69:
sen beğendiysen eminim güzeldir:KK19:
fragman çıkmış mı:KK52: hemen arayayım:KK55:

_Zebos_
5-08-11, 08:08

sonsuzask55
6-08-11, 09:08
chess
deniz çakır bu role süper uyardı bence:KK31:
dizide iffeti zaten deniz çakır oynayacakmış tanıtımlarda gösterdi:KK53:

sonsuzask55
6-08-11, 09:08
dizide iffeti zaten deniz çakır oynayacakmış tanıtımlarda gösterdi:KK53:

AzRASILAM
10-08-11, 07:08

AzRASILAM
10-08-11, 07:08

frambuaz
10-08-11, 20:08
Bi tek ben mi hoşlanmadım bu diziden...

hevin
10-08-11, 20:08
Deniz Çakır'ı severim ama bir tecavüz vakası daha kaldırmaz bu bünye . :KK37:

frambuaz
11-08-11, 09:08
hevin
Deniz Çakır'ı severim ama bir tecavüz vakası daha kaldırmaz bu bünye . :KK37:
Fatmagül, Cemile derken bi de İffet mi tacavüze uğrayacak.Dizilerde de bu tecavüz konusu olmasa dizi izlenmeyecek die korkuyo senaristler galiba.. Ama bilseler ki ruh sağlığımızı bozuyo bu sahneler artık!!!!!

Ayrıca da keşke Deniz Çakır biraz dinlenseydi de Ferhunde'yı unutsaydık... Geçen sezon Bihter'den sonra Fatmagül'e adapte olamamıştım. Şimdi de aynı akibeti Deniz Çakır yaşayacak...

ThirtyFouR
11-08-11, 09:08
frambuaz
Fatmagül, Cemile derken bi de İffet mi tacavüze uğrayacak.Dizilerde de bu tecavüz konusu olmasa dizi izlenmeyecek die korkuyo senaristler galiba.. Ama bilseler ki ruh sağlığımızı bozuyo bu sahneler artık!!!!!

Ayrıca da keşke Deniz Çakır biraz dinlenseydi de Ferhunde'yı unutsaydık... Geçen sezon Bihter'den sonra Fatmagül'e adapte olamamıştım. Şimdi de aynı akibeti Deniz Çakır yaşayacak...
Canani unuttun. orda dizinin tüm konusu tecavüz üzerine :)

sifaa
18-08-11, 11:08
:97: ımmm :97: ilk bölümü bi izleyeceğim bakalım , suyu çıkmış mı çıkacak mı bakak görek bakalım :21::KK28::86:

meldam
21-08-11, 15:08
ticavüzcü irkek kimmm En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

edaogz
22-08-11, 12:08
ibrahim çelikkol diye biliyorum hani şun karadağlarda gül ali yi oynayan :26:

nagish
22-08-11, 12:08
deniz çakır bana hiiç namuslu birini oyanayack bir oyuncu gibi gelmiyo ferhunda karakterinden dolayı:KK33: dizi başlayınca fikrim değişir belki...

Sonbahar
22-08-11, 14:08
ay ne öyle tos atacak mö'ler gibi bakıyo. korktum

AzRASILAM
27-08-11, 14:08
[h=1]Magazin Turu[/h]
[TD="width: 480"][​IMG]
Güncelleme:27 Ağustos 2011 10:38​
[/TD] [TD="width: 440"]Tecavüz sahnesi çekildi Müjde Ar'ın, "Türkiye cam sahnemle büyüdü" diye tanımladığı 'İffet'in dizi versiyonunun çekimleri başladı. - Müjde Ar'la özdeşleşen meşhur cam sahnesinin çekimleri önceki gün yapıldı. - Dizinin en can alıcı sahnesi olan tecavüz anının çekimleri, Beykoz Ormanı'nda gerçekleştirildi. Beş dakikalık sahne için öğlen başlayan çekimler gece 02.00'ye kadar sürdü. - Soğukkanlı oyunculuğuyla yönetmen Faruk Teber'den tam not alan İbrahim Çelikol'un Deniz Çakır'la olan tecavüz sahnesi şimdiden tartışma yaratacak. [/TD]

Mermaid26
27-08-11, 14:08
yine mi tecavuz:2:
yok yok daha fazlasini yuregim kaldiramiicak:KK58:

Brsnz
28-08-11, 15:08
Sonbahar
ay ne öyle tos atacak mö'ler gibi bakıyo. korktum
hahahah aynen :) Deniz Çakır iyi oyuncu ama bence bu role gitmemiş. Bilemeyiz belki de kotarır işi..

frambuaz
5-09-11, 17:09
AzRASILAM
[h=1]Magazin Turu[/h]
[TD="width: 480"][​IMG]
Güncelleme:27 Ağustos 2011 10:38​
[/TD] [TD="width: 440"]Tecavüz sahnesi çekildi Müjde Ar'ın, "Türkiye cam sahnemle büyüdü" diye tanımladığı 'İffet'in dizi versiyonunun çekimleri başladı. - Müjde Ar'la özdeşleşen meşhur cam sahnesinin çekimleri önceki gün yapıldı. - Dizinin en can alıcı sahnesi olan tecavüz anının çekimleri, Beykoz Ormanı'nda gerçekleştirildi. Beş dakikalık sahne için öğlen başlayan çekimler gece 02.00'ye kadar sürdü. - Soğukkanlı oyunculuğuyla yönetmen Faruk Teber'den tam not alan İbrahim Çelikol'un Deniz Çakır'la olan tecavüz sahnesi şimdiden tartışma yaratacak. [/TD]
Gına geldi tecavüz sahnelerinden..

mucok
12-09-11, 09:09
Bölüm fragmanı da tv de yayınlanmaya başladı ve ilgimi çekti dizi Deniz Çakır'ı Ferhunde karakterinden sanki sıyıracak gibi gözüküyor :) Tanıtım fragmanlarını ilk seyrettiğimde tutmaz diyordum Deniz Çakır'ı role yakıştıramamıştım ama bugün ki izlediğim fragmanda çok cici bir kız olmuş :) Ters bir güne denk gelmezse seyredeceğim bakalım..

karamellitrilece
12-09-11, 12:09
Cumartesi günü yayınlanacakmış, Lale devri var ama artık sıktı o. İffeti merak ediyorum.. Deniz Cakır cok cici olmuş...

_Zebos_
14-09-11, 14:09
Deniz Çakır rol arkAdaşı İbrAhim Çelikkol*la aşk yaşıyormuş:82:

Tortellini
17-09-11, 18:09
Kimse izlemio galıba , ya ben tesadufen yemek yerken baktım hosuma gıttı devam ettım ızlemeye ..
Denız Çakır cıdden olmus yanı tam ıffet :)) herkez rolune cuk oturmuş .. bence tutacak bu fılm ..

hosuma gıttı ılk bolumu ..

cemre_SU
benim de hoşuma gitti

WomenLove
h.sonu bizde dizi izlenmiyor ....eşim maç izler h.içi olsaydı kesinn izlerdim..netten bakarım eğer bittiyse nette şimdi varmıdır bakem

cornella
teknolojı gelıstıkce ınsanların yuzu dogallıktan ne kadar uzaklasıyor denız çakırın gözlere bakın cam yerleştırmısler gıbı içine......

Tortellini
17-09-11, 19:09
ya Denız Çakırın kullandıgı lens ne acaba cok guzel durmuş gozlerınde

nagish
yok yaa deniz çakırdan namuslu kız olmuyor:) bnm gözümdeki o imajı yıkamadı:KK20:

masumm
ben izleidm filmii amaa tabiii son sahne igrençti bencede tutar
işin içinde tecavüz,hırs,çekişme varrr
amaa kalite olarak oyuncu bakımından zengin bir dizii
ve dneizde cukk oturmuş diziyee

simgeulken
deniz çakırın gözleri lens değil kızlar

honour9
bence dizi çok iyiydi, roller uymuş, deniz çakır süper, esas oğlanda çok yakışıklı:KK16:

masumm
honour9
bence dizi çok iyiydi, roller uymuş, deniz çakır süper, esas oğlanda çok yakışıklı:KK16:
yaa zaten esas oglanı nasıl yakıştırmışlar bravoo

karbeyazi
tuttum bu diziyi başroldeki çocuğa bittim resmen cuk diye oturmuş deniz çakır da iyi olmuş ya sırıtmıyor bence

KUMRALYESIL
diziyi izledim çok beğendim...

esmeralisa
Karadağlar dizisinde İbrahim Çelikkol okadar dikkatinizi çekmemiş sanırım sizin kızlar. :KK16: orda sakallar almış başını gitmişti ondan olabilir :KK1::KK1::KK1::KK1:

ya o kadar beğendimki.. önyargıyla izledim diziyi oysa. eski filmleri dizi yapıp uzattıkça uzatıyorlar diye. ama okadar gerçekçi konular ki dizi kendine çekiyor resmen bundan dolayı izleyiciyi.

babadan çekinmeler, korkmalar, teli ebeveynlerden gizlemeler, gizli gizli buluşmalar, babaya iş beğendireme ya da çalışmaya hiç izin vermeme, buluşmak için yada ilişkiyi gizlemek için söylenen yalanlar, kıskanç arkadaşlar, babanın kızlarının kıyafetine makyajına karışması, erkeğin kızı oyalaması serseri ruhlu olmaları falan filan.. daha 10'larca sayabileceğim konuyu barındırmış dizi. sanki karşı komşum yaşamışta bende onları izliyormuşum gibi yakın ve gerçekçi olmuş.

gerçekten bayıldım. bu sezon yeni dizi olarak Kuzey Güney ve bu dizi çok iyi bir proje olmuş.

birde bu rol için Fahriye Evcen'i ve Naz Elmas'ı düşünmüşlerdi ilk iyiki onlar olmamış Deniz Çakır çok iyi bir oyuncu hiç bir yapaylık yok çok doğal oynuyor.

harbiden tutulacak dizilerden :KK34::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

blackberry__
17-09-11, 20:09
Cok begendim ben roller super iyiki bencede deniz cakir olmus fahriyeyle nazla tutmazdi bu dizi ama boyle tutucak bence:KK3:
Herkes rolunu cok iyi yapiyor bence basarili olur eminim:KK19:

mikro
frambuaz
Gına geldi tecavüz sahnelerinden..
maşallahhhhhh her çeşitini gösterdıler tv de :KK47::KK47::KK47::KK47:

sezilmel
ön yargıyla izledim ama tuttum diziyi

pinkwhite0
ben çok sevdim diziyii ama öle poposna baktığını vs gösterdiler çoluk çocukla izleyen var oraları pek hoş karşılaamdım adam resmen 3 yaşındaki çouğun anlıcağı şeklde bakıyoddu ya:KK9: ikinci bölümde arkasında göstermezler inşallah:KK53:

aswang
Önyargıyla izledim fakat beğendim. Roller cuk diye oturmuş ve hepside rolünü iyi yapıyor. Tecavüz sahnesini göstermeden bitirmeleri bence güzel olmuş. İnşallah 2.bölümün başında o sahneyle başlamaz.

karabiber01
esmeralisa
Karadağlar dizisinde İbrahim Çelikkol okadar dikkatinizi çekmemiş sanırım sizin kızlar. :KK16: orda sakallar almış başını gitmişti ondan olabilir :KK1::KK1::KK1::KK1:

ya o kadar beğendimki.. önyargıyla izledim diziyi oysa. eski filmleri dizi yapıp uzattıkça uzatıyorlar diye. ama okadar gerçekçi konular ki dizi kendine çekiyor resmen bundan dolayı izleyiciyi.

babadan çekinmeler, korkmalar, teli ebeveynlerden gizlemeler, gizli gizli buluşmalar, babaya iş beğendireme ya da çalışmaya hiç izin vermeme, buluşmak için yada ilişkiyi gizlemek için söylenen yalanlar, kıskanç arkadaşlar, babanın kızlarının kıyafetine makyajına karışması, erkeğin kızı oyalaması serseri ruhlu olmaları falan filan.. daha 10'larca sayabileceğim konuyu barındırmış dizi. sanki karşı komşum yaşamışta bende onları izliyormuşum gibi yakın ve gerçekçi olmuş.

gerçekten bayıldım. bu sezon yeni dizi olarak Kuzey Güney ve bu dizi çok iyi bir proje olmuş.

birde bu rol için Fahriye Evcen'i ve Naz Elmas'ı düşünmüşlerdi ilk iyiki onlar olmamış Deniz Çakır çok iyi bir oyuncu hiç bir yapaylık yok çok doğal oynuyor.

harbiden tutulacak dizilerden :KK34::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Evet yaa iyikii olmamışş onlarr bende beğendim diziyii

adiyeff
ben de beğendim diziyi.deniz çakır konuşurken bazen abartıyor sesini de çok inceltiyor ama role uymuş.cumartesileri de izlenecek dizi var artık