İffet Star Tv

Nazife2
18-02-11, 07:02
İyide izlemeyelim kızlar yaa. Tv deki varolan rezillikler yeter. Bu eksik kalsın. Müjda ar ve tecavüz izlememek için yeterli sebepler :KK47:

alici_bjk
15-03-11, 07:03
Müjde Ar'ın “Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Türkiye'nin ahlakını ben bozdum” dediği 'İffet' filminin dizi versiyonu Kanal D'de ekrana gelecek. İffet'i Fahriye Evcen oynayacak

azul
15-03-11, 07:03
alici_bjk
Müjde Ar'ın “Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Türkiye'nin ahlakını ben bozdum” dediği 'İffet' filminin dizi versiyonu Kanal D'de ekrana gelecek. İffet'i Fahriye Evcen oynayacak
İnanmıyorum Fahriye E.mi..! tam bu diziye göre birini bulmuşlar!dizi desen rezillik başka bişey değil...:KK19:

ohcanimadeysin
15-03-11, 09:03
ben bu iffet olayını bilmiyordum geçen sene çok güzel hareketlerde duydum ilk kez.ibo diyordu adam seni iffet gibi cama sıkıştırdı oooh falaan..eşim kahkaha patlattı tabi bende bön bön baktım ne anlama geliyor diye.ona google a yaz çıkar dedi.iffet yazdım hemen çıktı:KK9:gerçekten çok iğrenç bir sahneydi.:KK50:sakız gibi uzatırlar artık bunuda

able210
15-03-11, 09:03
ayy çok sevindim bu filmi çok sevmiştim etkiliydi yani

_Zebos_
15-03-11, 10:03
al işte naz elmastan beter biri fahriye :63: sevemedm gitti şu kızı :KK19:

Bögürtlennn
15-03-11, 10:03
ay evet bu fahriye cok yüksekten ucuyodu yaprak dökümü zamaninda yok sunu oynamam yok bunu oynamam.iste yok türkiyeyi pek sevmiyorum yaprak dökümünden sonra almanyaya döncem falan. ne sinir omustum kiza ya.bizimkilerede kizmistim(yapimcilara) totosunu kaldirldilar bu kizin diye.ama özcandan da ayrilinca söndü havasi iyice.demek kararlarini degistirmis.cok merak ettim simdi....

_Zebos_
15-03-11, 11:03
defolsn gitsin almanyasına o zaman :88:
özcan bence deniz çakırla aşk yaşıycak:KK6:

able210
16-03-11, 08:03
aslında fahriye bu role hiç yakışmaz yaaa şöle daha işveli cilveli biri lazım naz elmaz olabilirdi mesela

asigimkralime
16-03-11, 11:03
Fahriye Evcen den başka birini bulamamışlar mı bu rol için:KK47:
asla ve asla yakışmaz.:KK20:
kızda görsellikten başka bir şey yok:KK76:
dişilik olması lazım biraz da ama nerdeeeeeee :KK53:

KalenderMesrepim
16-03-11, 11:03
iffet filmini bız kızlarla makara olsun dıye ızlerdık...komedı tadında cunku o kadar abartı kı yok artık dıyor ınsan ..
ben seyredıcem fatmagulude seyredıyorum onu da ızleyecegım ayrıca fahrıye evcende olagan ustu guzel bi bayan cok begenıyorum..

kanada
23-03-11, 16:03
bu fahriye evcen gercekten calikusu na super olurdu. kamuran da behlul olsaydi super izlenirdi degilmi

nur_bozkurt
23-03-11, 20:03
ya nıey oyle soyluyosunuz tamam yaprak dokumunde uyuz kıbırlı bı rolü vardı ama iffette ınsallah cılvelı bı sey olck hem de cok guzel kız müjde ar gıbı,pekı cemili kım oyunuyacak

chess
23-03-11, 21:03
deniz çakır bu role süper uyardı bence:KK31:

Bögürtlennn
24-03-11, 09:03
ne zaman baslicakmis dizi kzlar?

AzRASILAM
11-05-11, 09:05
Yeni sezonda dizi olarak ekrana gelmesi planlanan yapımda 'İffet'i canlandıracak olan Fahriye Evcen, rol alacağı bazı sahnelerinde pürüz yaşanması üzerine diziden ayrıldı.

İffet dizisi, yılan hikayesine döndü! 1982 yılında başrolünü Müjde Ar'ın oynadığı ve 'otomobil camında tecavüz' sahnesiyle akıllara kazınan filmin dizi versiyonu için başrol oyuncusu bulunamıyor.

İlk olarak Fahriye Evcen'e teklif götürülmüş ancak filmdeki tecavüz sahnesinin aynısının çekilmek istenmesi üzerine Evcen vazgeçmişti. Ardından, Naz Elmas'la anlaşma sağlandı. Kısa bir süre sonra yapımcı Faruk Turgut, 'Çok Avrupai bir havası var' diyerek güzel yıldızdan vazgeçtiğini açıkladı.

Ayrıldığı sevgilisi Özcan Deniz'in eski aşkı Naz Elmas'ın 'İffet'le gündeme gelmesi üzerine Evcen, bir kez daha yapımcı şirketle masaya oturdu. Evcen, dizi için saçlarını koyu kızıl renge boyatırken, ünlü oyuncunun isteği üzerine dizide ünlü tecavüz sahnesinin yer almayacağı açıklandı.

Akşam gazetesinin haberine göre; başrol oyuncusunun belirlenmesi üzerine dizinin çekimlerine bir süre önce start verildi. Ancak Evcen'in rol alacağı sahnelerle ilgili yeni pürüzler yaşanması üzerine, yapım şirketi güzel oyuncuyla yollarını ikinci kez ayırdı.

azul
11-05-11, 09:05
AzRASILAM
Yeni sezonda dizi olarak ekrana gelmesi planlanan yapımda 'İffet'i canlandıracak olan Fahriye Evcen, rol alacağı bazı sahnelerinde pürüz yaşanması üzerine diziden ayrıldı.

İffet dizisi, yılan hikayesine döndü! 1982 yılında başrolünü Müjde Ar'ın oynadığı ve 'otomobil camında tecavüz' sahnesiyle akıllara kazınan filmin dizi versiyonu için başrol oyuncusu bulunamıyor.

İlk olarak Fahriye Evcen'e teklif götürülmüş ancak filmdeki tecavüz sahnesinin aynısının çekilmek istenmesi üzerine Evcen vazgeçmişti. Ardından, Naz Elmas'la anlaşma sağlandı. Kısa bir süre sonra yapımcı Faruk Turgut, 'Çok Avrupai bir havası var' diyerek güzel yıldızdan vazgeçtiğini açıkladı.

Ayrıldığı sevgilisi Özcan Deniz'in eski aşkı Naz Elmas'ın 'İffet'le gündeme gelmesi üzerine Evcen, bir kez daha yapımcı şirketle masaya oturdu. Evcen, dizi için saçlarını koyu kızıl renge boyatırken, ünlü oyuncunun isteği üzerine dizide ünlü tecavüz sahnesinin yer almayacağı açıklandı.

Akşam gazetesinin haberine göre; başrol oyuncusunun belirlenmesi üzerine dizinin çekimlerine bir süre önce start verildi. Ancak Evcen'in rol alacağı sahnelerle ilgili yeni pürüzler yaşanması üzerine, yapım şirketi güzel oyuncuyla yollarını ikinci kez ayırdı.
İsabet olmuş...:KK9:

Hatta dizi hiç çekilmese daha iyi,bu ne ya reyting diye tecavüz oldu bütün diziler,sıradanlaştırıyolar bu

şekilde bu ahlaksızlığı rezilliği ..!
:KK20::KK20::KK47:

nur_bozkurt
11-05-11, 18:05
AzRASILAM

aferın fahrıyeyeye cok ıyı olmus:63:

alici_bjk
12-05-11, 05:05
Deniz Çakır oynayacakmış İffeti,yakışır:82:

nilim
12-05-11, 09:05
Yeni yayın döneminde Kanal D?de ekrana gelecek dizi için yapımcı Faruk Turgut, ?Yaprak Dökümü?nde Deniz Çakır?ın da rol arkadaşı olan Fahriye Evcen ile anlaşma imzalamıştı. Ancak Evcen dizide yumuşatılarak çekilecek tecavüz sahnesinin yanı sıra vücut hatlarının görünebileceği diğer tüm sahnelere de itiraz edince Turgut, yeni bir oyuncu arayışına girdi ve Evcen?in sevgilisi Özcan Deniz ile ?Ya Sonra?da da oynayan Deniz Çakır ile el sıkıştı.

Turgut, ?Fahriye?nin kendine ait prensipleri var. Bu prensipleri aşamayınca karşılıklı oturup bu projede çalışmamaya karar verdik. Elbette hassasiyetlerine saygı duyuyorum ama projenin adı da ?İffet? ve ?İffet?in filminden gelen bir imajı var. Dizide iffet kavramını sorgulayacağız. Fahriye Evcen bu imajı kafasında oturtamadı. Bu projede olmamasının kendisi için daha uygun olduğuna karar verdi. Yoksa beraber çalışmak için 2 aydır uğraşıyorum. Olmayınca yapacak bir şey yok? diye konuştu.

teolog
14-05-11, 13:05
şimdi iffet kim olacak?

AzRASILAM
18-05-11, 15:05
MÜJDE Ar ve Faruk Peker’in rol aldığı “İffet” filminin dizi versiyonunda, “Yaprak Dökümü”ndeki Ferhunde rolüyle yıldızı parlayan Deniz Çakır başrol oynayacak.

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği dizinin senaryosunda ise Müjdat Kayserli’nin imzası bulunacak. 21 yaşındaki genç bir kızın intikam hikâyesini anlatan dizi, yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek.

cemre25
18-05-11, 16:05
deniz çakırda iyi oynar ama naz elmasta uyardı bence

ay fahriye mi :KK53: iyiki vagzeçmişler :KK51:

AzRASILAM
27-06-11, 19:06
Yeni yayın döneminin iddialı dizisi iffet’in erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Iffet’i deniz çakır’ın oynayacağı yapımda, ona tecavüz eden sevgilisi rolünü karadağlar’ın gül ali’si ibrahim çelikkol canlandıracak...

_Zebos_
1-07-11, 16:07
deniz çakırın saçını ve makyajını şimdiden merak ediyorum:92: