Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Naçizane Rüyalarınızı Yorumlayabilirim..

VivaLaJuicy
9-11-10, 10:11
Annem görmüş beni rüyasında. Ben, annem ve arkadaşım berabermişiz. Bir erkek gelmiş çok yakışıklıymış, yanında da bir kız varmış sarışın ve çok güzelmiş. Ben bu çocuğu görünce aşk şarkısı söylemeye başlamışım. Annem de beni dürtmüş, bacağıma vurmuş, cimciklemiş ki susayım diye. Arkadaşım da parmağını dudağına götürüp sus diyormuş bana ama ben devam etmişim. Sonra çocuğa hayatım al diyerek ona bir kağıt vermişim. İçine de şiir yazmışım. (Normalde şiir sevmem, hayatım kelimesinden de nefret ederim bu arada.) Çocuğun eline sıkıştırmışım kağıdı, o da almış. Yanındaki kız da buna hayatım demiş beraber gitmişler. :s

Ambre
:44:
DatluCadu
canım geçenki rüyanda da bu tarz şeyler vardı. eski sevgilim demişsin, ayrılmanıza sebep bir kadın, dedikodular yada onun ailesinden birimiydi acaba.
seninle ilgili çok fazla dedikodu var galiba. yada eski sevgilin senlen yeniden barışmak istiyo. yada sen onla barışmak istiyon . yani arada birileri rahatsız edici bi takım şeylere başvuruyor. bilmem anlatabildimmi. bilinçaltı değilse dikkatli ol. allaha emanet ol.
tatlı, ürkünç olmayan rüyalar. :KK71:
ailelerin haberi yoktu ilişkimizden. dedikodu da olamaz çünkü sadece ikimiz yaşıyorduk, dışardakiler bilmiyordu bu durumu pek. ya da benim haberim olmadan başkalarıyla paylaşmış olabilir. ben yeniden barışmak istiyorum ama o ister mi bilemiyorum. demek ki bilinçaltı rüyası o zaman.

teşekkür ederim canım. :KK16:

Ambre
bugün bir eve gittik arkadaşımla. parti gibi bir şey vardı sanırım. bir odadaydık ve o oda baştan sona erkek doluydu. herkes gırgır şamata eğleniyordu. ama biz pek de memnun değildik halimizden çünkü erkekler çok cıvıktı ve içmişlerdi sanırım, kafaları güzeldi. :// bir tanesi bana yapıştı iyice arkadan, yani taciz etmiş oldu. bunu farkettiğim an ittim çocuğu. vurdum bağırıp, çağırdım. kimse bir şey yapmadı, bir şey demedi. zaten dediğim gibi kafalar güzeldi. biz o erkek dolu odadan çıkmaya karar verdik. hemen ayrıldık. şansa bak yine pislikler çıktı karşımıza diyordum arkadaşıma. (gerçek hayatta da kötü niyetle yaklaşan erkek çok fazla malesef.) dışarda yürürken yanımızdan yine sürüyle erkek geçti. bir yöne doğru ilerliyorlardı. bu erkeklerin içinden bir tanesi arkadaşıma aşıkmış. ama çok iri yarı, dev gibi ve biraz da anormal. arkadaşım onu istemiyor doğal olarak. yanımızda olan başka bir kıza gösteriyor bak bu bana aşık diye. sonra ben hırkamı o evde unuttuğumu farkediyorum. fakat o eve bir daha girmek istemediğim için hırkayı almasam mı diye düşünüyorum. yürürken babamı görüyorum ona da bahsediyorum hırkam o evde kaldı diye. bir de bu hırka çok güzelmiş, çok değerliymiş. başka yerde bir daha bulamayacağım bir şey. bu yüzden almasam olmaz diye düşünüyorum. o eve gidiyorum tekrar. babam mutfakta oturuyor. ben de odaya giriyorum. ve bir bakıyorum ki kimse yok o odada. bütün erkekler gitmiş. ama her yer dağınık. her şey oraya buraya saçılmış. diğer odaya geçiyorum bilgisayar başında biri var. o erkeklerden biri. bana bakıyor garip bir şekilde sırıtarak. ne iğrenç biri diye geçiriyorum içimden ve hırkamı o dağınıklıktan bulup çıkarıyorum. ardından gözüm içki şişelerine takılıyor. bir sürü içki şişesi vardı. çok güzel ve parlak. ne kadar güzel görünüyorlar diyorum kendi kendime. ve şaşırıyorum bu kadar çok olmalarına.

yorumunu bekliyorum. :KK16:

Caramelim
9-11-10, 11:11
DatluCadu
hayrolsun inşallah. canım eski nişanlın seni aldattımı, yada çapkın birmiydi.:KK28:
aldattigi kendi ile allah arasinda. capkin biriydi benden öncesini anlatigina göre

DatluCadu
9-11-10, 12:11
kbra90
bende annemin rüyasını anlatmak istiyorm
rüyasıda biz bi evdeymişiz şuan oturduğumz ev değil başka bi evde oturuyomuşuz ama annem o evi beğenmemiş çıkalım biz burdan falan diyomuş,sora halam tamam siz çıkın ben otururm burda diyomuş onlar içerdeyken ev göçüyomuş,biz dışardaymışız ama...sora annemin sırtında bi bebek varmış çok zayıf bi erkek bebek, bebek ölmüş annemin sırtında annemde farketmiş bunu bakmış çocuk daha sıcak yeni ölmüş ben kalp masajı yapiim hayata döner demiş kalp masajı yapmış çocuk canlanmış tekrar
annen çok fedakar birisi galiba. birinin sorumluluğunu felanmı aldı acaba. kardeşlerine felanda çok düşükün sanırım. sorumluluğunu aldığı şeyin başına bir iş geliyo ve annen çok telaşlanıyo gibi geldi bana ama allah bilir tabi.

hayrolsun.
attlı rüyalar.

Tryamour
Annem görmüş beni rüyasında. Ben, annem ve arkadaşım berabermişiz. Bir erkek gelmiş çok yakışıklıymış, yanında da bir kız varmış sarışın ve çok güzelmiş. Ben bu çocuğu görünce aşk şarkısı söylemeye başlamışım. Annem de beni dürtmüş, bacağıma vurmuş, cimciklemiş ki susayım diye. Arkadaşım da parmağını dudağına götürüp sus diyormuş bana ama ben devam etmişim. Sonra çocuğa hayatım al diyerek ona bir kağıt vermişim. İçine de şiir yazmışım. (Normalde şiir sevmem, hayatım kelimesinden de nefret ederim bu arada.) Çocuğun eline sıkıştırmışım kağıdı, o da almış. Yanındaki kız da buna hayatım demiş beraber gitmişler. :s
annen senin üzerine çok titriyo galiba canım. başına bişey gelmesinden de çok korkuyo belki. anne yüreği işte.

hayır olsun inşallah.:KK71:

Caramelim
aldattigi kendi ile allah arasinda. capkin biriydi benden öncesini anlatigina göre
anlattığı şeylerden etkilenmiş olmalısın. büyük geniş evde ondan ayrıldıktan sonra rahatladığına işaret.

hayrolsun
tatlı rüyalar.

VivaLaJuicy
9-11-10, 13:11
DatluCadu
annen senin üzerine çok titriyo galiba canım. başına bişey gelmesinden de çok korkuyo belki. anne yüreği işte.

hayır olsun inşallah.:KK71:
Evet aynen öyle. :KK16:

NEVRAA
dün gece ... kalabalık bir ortamdayım ... konuşurken 50 yaşlarında şişman bir kadın sürekli lafımı bölüp küfür ediyor ...ağız dalaşına giriyorum ... kadın beni tehdit ediyor ..elimde 1 paket kirli gibi duran tuz var kafasından aşağı boca ediyorum ....
amanınnn eve geliyorum gece zar zor tek başıma saat geç ... verandaya geçiyorum ..omuzumda bir el .. o kadın ve yandaşları ...eyvahhh beni dövecekler ..korkudann ölüyorum .. çaktırmıyorum ... sonra saat çaldı uyandım ohhh ::))))
BU NE ŞİMDİ :)))

Dumadumadum
Datlucadu merhaba :KK71:
Konunu çok beğendim öncelikle.Rüyama geçeyim hemen.
Rüyamda doğum yapmışım ve bebeğimi emzirmeye çalışıyorum ama bebek birtürlü süt emmiyor.
Ne anlama geldiğini merak ettim çok

DatluCadu
9-11-10, 14:11
NEVRAA
dün gece ... kalabalık bir ortamdayım ... konuşurken 50 yaşlarında şişman bir kadın sürekli lafımı bölüp küfür ediyor ...ağız dalaşına giriyorum ... kadın beni tehdit ediyor ..elimde 1 paket kirli gibi duran tuz var kafasından aşağı boca ediyorum ....
amanınnn eve geliyorum gece zar zor tek başıma saat geç ... verandaya geçiyorum ..omuzumda bir el .. o kadın ve yandaşları ...eyvahhh beni dövecekler ..korkudann ölüyorum .. çaktırmıyorum ... sonra saat çaldı uyandım ohhh ::))))
BU NE ŞİMDİ :)))
hayrolsun ama çok güldüm.iyiki rüya bidtmiş yoksa kabusa dönüyormuş.

bi engellenme var gibi. birisine karşıda acayip bir kızgınlık diyelim. ama o kişiye dalmamak için kendini zor tutuyon, sabrediyon. kendini yalnız hissediyor olabilirsin.
korkularınla yüzleşmede olabilir.

tatlı rüyalar.

Dumadumadum
Datlucadu merhaba :KK71:
Konunu çok beğendim öncelikle.Rüyama geçeyim hemen.
Rüyamda doğum yapmışım ve bebeğimi emzirmeye çalışıyorum ama bebek birtürlü süt emmiyor.
Ne anlama geldiğini merak ettim çok
hayrola

canım bu tür rüyalar bwbwk isteyen anne adaylarında genelde olur varmı öyle bi istek.

kbra90
9-11-10, 15:11
DatluCadu
annen çok fedakar birisi galiba. birinin sorumluluğunu felanmı aldı acaba. kardeşlerine felanda çok düşükün sanırım. sorumluluğunu aldığı şeyin başına bir iş geliyo ve annen çok telaşlanıyo gibi geldi bana ama allah bilir tabi.

hayrolsun.
attlı rüyalar.
saol cnm..doğru annem fedakardır biras ve kardeşlerine fazlaca düşkün,hayır olur inş bakalım:KK71:

Dumadumadum
9-11-10, 15:11
DatluCadu
hayrolsun ama çok güldüm.iyiki rüya bidtmiş yoksa kabusa dönüyormuş.

bi engellenme var gibi. birisine karşıda acayip bir kızgınlık diyelim. ama o kişiye dalmamak için kendini zor tutuyon, sabrediyon. kendini yalnız hissediyor olabilirsin.
korkularınla yüzleşmede olabilir.

tatlı rüyalar.

hayrola

canım bu tür rüyalar bwbwk isteyen anne adaylarında genelde olur varmı öyle bi istek.
Evet canım şuan hamileyim 4 ay 1 haftalık...
Hayra çıksın bütün rüyalarımız.

Caramelim
9-11-10, 18:11
Caramelim
anlattığı şeylerden etkilenmiş olmalısın. büyük geniş evde ondan ayrıldıktan sonra rahatladığına işaret.

bu konudami demek istedin canim,yoksa genel anlamdami:44: bu arada yorum icin tsk ed canim:KK71:

DatluCadu
10-11-10, 07:11
Caramelim

bu konudami demek istedin canim,yoksa genel anlamdami:44: bu arada yorum icin tsk ed canim:KK71:
nişanlın nişanlı olduğun dönemde sana eski çapkınlıklarını anlatmışya , bu senin rüyana girmiş. onu kontrol felan etmen buna işaret. telefonuna bakman. anladınmıç

geniş bir ev demiştin rüyanda.

oda , nişanlından ayrıldıktan sonra rahatlamış olduğuna işaret. diye düşündüm. onun muhtemel çapkınlıklarından kurtulmuşsun.

coolfire
10-11-10, 11:11
Benim rüyamda şöle ;Nişanlımla böyle geniş ve kalabalık bi alanda kenarda oturuyoruz birkaç tanıdık falan görüyoruz.Artık orda ne oluyorsa dalmışş konuşmadan karşıya bakıyoruz..Yalnız ikimizde şuanki tipimiz ve tavırlarımızda değiliz sankii değişmişizz..Neyse konuşurken nişanlım süpriz yapıcakmış güya arkasından bir dosya kağıt çıkartıyor bi bakıyorum 15 MAYIS 2013 :KK30: nikah tarihi almış mış... Ben kızıyorum tabi niye bukadar uzun,nası olcak benden izinsiz nası böle bişi yaparsın diye..O değil de 15 mayıs 2013 diye kesin tarih görmem beni etkiledi..Ne olabilir ki??hayatımızın önemli noktalarından biri olabilr mi acaba??? böle tarihler görmek neye yorumlanır..Teşekkür ettm..

Caramelim
10-11-10, 11:11
:82: bak seen:KK1: anladim canim tsk ederim :KK42:

DatluCadu
10-11-10, 12:11
coolfire
Benim rüyamda şöle ;Nişanlımla böyle geniş ve kalabalık bi alanda kenarda oturuyoruz birkaç tanıdık falan görüyoruz.Artık orda ne oluyorsa dalmışş konuşmadan karşıya bakıyoruz..Yalnız ikimizde şuanki tipimiz ve tavırlarımızda değiliz sankii değişmişizz..Neyse konuşurken nişanlım süpriz yapıcakmış güya arkasından bir dosya kağıt çıkartıyor bi bakıyorum 15 MAYIS 2013 :KK30: nikah tarihi almış mış... Ben kızıyorum tabi niye bukadar uzun,nası olcak benden izinsiz nası böle bişi yaparsın diye..O değil de 15 mayıs 2013 diye kesin tarih görmem beni etkiledi..Ne olabilir ki??hayatımızın önemli noktalarından biri olabilr mi acaba??? böle tarihler görmek neye yorumlanır..Teşekkür ettm..
hayırdır inşallah canım. 3 sene sonraki halinizi görmüşsün kız. düğn tarihine karar verildi mi. mayısta yaparsınız belki 15 Mayıs 2013 te de evlilik yıldönümünüzü kutlarsınz. e o zaman haliyle biraz da değişmiş olacaksınız.

şaka bi yana . bilinçaldı gibi geldi bana. kafayı nikaha çok taktıysan ondan görmüş olabilirsin.

tatlı rüyalar.

coolfire
10-11-10, 14:11
Datlucadu yorumun için sağol cnm düğün tarihimiz daha belli değil ilkten bende öle düşündüm bilinçaltı ya falan kesin bi tarih görünce 15 mayıss ona çok şaşırdım sorıyım dedim ayyy hadi yaa inşşallah evlilik yıldönümüzü kutluyor oluruz canım ağzından bal damlıyorr :KK76:

DatluCadu
coolfire
Datlucadu yorumun için sağol cnm düğün tarihimiz daha belli değil ilkten bende öle düşündüm bilinçaltı ya falan kesin bi tarih görünce 15 mayıss ona çok şaşırdım sorıyım dedim ayyy hadi yaa inşşallah evlilik yıldönümüzü kutluyor oluruz canım ağzından bal damlıyorr :KK76:
eh düğün tarihini haber veririsin artık, bende merak ederim şimdi

tatlı rüyalar:KK71:

super87
Beni bugün görmedigine şaşırdın mı bacım:KK68::90:

Minuscule
10-11-10, 15:11
çok iyi oldu benden yana başın ağrıycak baya çok rüya görüorum ben :KK70: ben şimdilik bişey sorucam biriyle aynı rüyayı görmek ne anlama gelir ?

VivaLaJuicy
10-11-10, 18:11
DatluCadu... :84: :84: :84:
Eski sevdiğimi hiç rüyalarımda göremiyorum diye yakınmıştım sana daha geçen gün. Ama bu gece gördüm onu. :KK14: Nasıl moralim bozuldu, nasıl üzüldüm anlatamam. Hatta uyandığımda biraz da ağladım. :KK14: :KK14: Rüyama geçiyorum bu bilgilerden sonra. :KK14: İlk kez bu kadar uzun ve net bir rüya gördüm onunla ilgili.

O, benim odamdaydı, bizim eve gelmişti. Saçları kısacıktı, sakalı da yoktu. (Bazen saçlarını uzatır bazen kısaltır; ama sakal mutlaka bırakırdı normalde.) Üzerinde kırmızı uzun kollu bir tişörtü vardı. Yanımda olduğu için çok mutluydum tabi, kendimden geçmiş gibiydim. Çok aşık olduğum için kendisine, baya mazlum halde duruyordum yanında. :KK70: Ama o bir kez bile kafasını kaldırıp suratıma bakmadı. Ya da baktı bir kez, daha sonra bakmayı kesti. Tam hatırlamıyorum oraları. Beni beğenmedi herhalde diye düşündüm. Ben ufacık bir gülümseme, azıcık bir ilgi bekliyordum o esnada. Hiçbir şekilde yapmadı. Çok soğuktu, en çok dikkat çeken şey yüzüme bakmaması, konuşurken başka şeylerle ilgilenmesi oldu. Moralim sıfırdı o an. :KK14: Bir de benim üstümde eski ve penyeden koyu gri bir tişört; altımda da koyu renkte yine penyeden bir şey vardı. Suratım çökmüştü, olduğumdan daha zayıftım ve aynaya baktığımda iyi görünmüyordum. Çok da üzgündüm. Onun yanında daha iyi görünmek isterdim ama olmuyordu. O da çok üzgün ve mutsuz görünüyordu bu arada. Sonra onun elinde çorapları vardı. Bir çift siyah çorabını yıkamış benim odama seriyordu, kurusun diye. :26: (Çorap ne alaka anlamadım.) Elini çoraplara sürüp duruyordu yere oturup. Ben etrafında pervane oldum neredeyse. Bana baksın, bir iki şey söylesin diye bekliyordum hep. :KK14: (Gerçek hayatta burnum düşse eğilip almayan bir tipim ama rüyada baya ezik gibiydim onun karşısında.) 'Tamam bu iş bitti artık' dedim kendi kendime. 'Olmayınca olmuyor, yapacak bir şey yok. İstemiyor beni. Zorla sevdiremem kendimi.' diye söylendim. Bana gideceğini söyledi. Odamdan çıkacaktı. Yine bana bakmadan konuşuyordu. Ben de sesimi çıkarmadım. Üzülmekten başka bir şey yapamıyordum. Gideceği için üzülüyordum. Sonra o an hayatında başka bir kız var diye bir şey geçti içimden, başka birini seviyormuş, onu düşünüyormuş gibi algıladım rüyada. Beyaz bir kağıt gördüm ona bir şeyler yazmıştı sanırım, ordan anladım bazı şeyleri. Yalnız bu beyaz kağıt parçasının bazı yerleri sarımtırak olmuştu. Solmuştu sanki. Ya da üzerine bir şey dökülmüştü de ondan öyleydi. (Normalde hayatında biri varmış galiba ama bu beni üzen bir şey değil. :KK19: Sonuçta ayrılır, olacağı varsa her şey olur. )

Ne düşünürsün bu rüyamla ilgili? Mutlaka bir anlamı var ama çözemiyorum ben. Bilinçaltı olamaz bunu biliyorum. Hislerim de güçlüdür benim. İnşallah sen de bir şeyler hissedebilmişsindir.
:KK25: :KK25: :KK25:

coolfire
10-11-10, 18:11
DatluCadu
eh düğün tarihini haber veririsin artık, bende merak ederim şimdi

tatlı rüyalar:KK71:
ayy belli olsunda vermezmiyim canm benm tekrar sağoll

DatluCadu
11-11-10, 08:11
super87
Beni bugün görmedigine şaşırdın mı bacım:KK68::90:
aslında şaşırdım:90:

DatluCadu
Mine753
çok iyi oldu benden yana başın ağrıycak baya çok rüya görüorum ben :KK70: ben şimdilik bişey sorucam biriyle aynı rüyayı görmek ne anlama gelir ?
biraz daha açabilirmisin canım

DatluCadu
Tryamour
DatluCadu... :84: :84: :84:
Eski sevdiğimi hiç rüyalarımda göremiyorum diye yakınmıştım sana daha geçen gün. Ama bu gece gördüm onu. :KK14: Nasıl moralim bozuldu, nasıl üzüldüm anlatamam. Hatta uyandığımda biraz da ağladım. :KK14: :KK14: Rüyama geçiyorum bu bilgilerden sonra. :KK14: İlk kez bu kadar uzun ve net bir rüya gördüm onunla ilgili.

O, benim odamdaydı, bizim eve gelmişti. Saçları kısacıktı, sakalı da yoktu. (Bazen saçlarını uzatır bazen kısaltır; ama sakal mutlaka bırakırdı normalde.) Üzerinde kırmızı uzun kollu bir tişörtü vardı. Yanımda olduğu için çok mutluydum tabi, kendimden geçmiş gibiydim. Çok aşık olduğum için kendisine, baya mazlum halde duruyordum yanında. :KK70: Ama o bir kez bile kafasını kaldırıp suratıma bakmadı. Ya da baktı bir kez, daha sonra bakmayı kesti. Tam hatırlamıyorum oraları. Beni beğenmedi herhalde diye düşündüm. Ben ufacık bir gülümseme, azıcık bir ilgi bekliyordum o esnada. Hiçbir şekilde yapmadı. Çok soğuktu, en çok dikkat çeken şey yüzüme bakmaması, konuşurken başka şeylerle ilgilenmesi oldu. Moralim sıfırdı o an. :KK14: Bir de benim üstümde eski ve penyeden koyu gri bir tişört; altımda da koyu renkte yine penyeden bir şey vardı. Suratım çökmüştü, olduğumdan daha zayıftım ve aynaya baktığımda iyi görünmüyordum. Çok da üzgündüm. Onun yanında daha iyi görünmek isterdim ama olmuyordu. O da çok üzgün ve mutsuz görünüyordu bu arada. Sonra onun elinde çorapları vardı. Bir çift siyah çorabını yıkamış benim odama seriyordu, kurusun diye. :26: (Çorap ne alaka anlamadım.) Elini çoraplara sürüp duruyordu yere oturup. Ben etrafında pervane oldum neredeyse. Bana baksın, bir iki şey söylesin diye bekliyordum hep. :KK14: (Gerçek hayatta burnum düşse eğilip almayan bir tipim ama rüyada baya ezik gibiydim onun karşısında.) 'Tamam bu iş bitti artık' dedim kendi kendime. 'Olmayınca olmuyor, yapacak bir şey yok. İstemiyor beni. Zorla sevdiremem kendimi.' diye söylendim. Bana gideceğini söyledi. Odamdan çıkacaktı. Yine bana bakmadan konuşuyordu. Ben de sesimi çıkarmadım. Üzülmekten başka bir şey yapamıyordum. Gideceği için üzülüyordum. Sonra o an hayatında başka bir kız var diye bir şey geçti içimden, başka birini seviyormuş, onu düşünüyormuş gibi algıladım rüyada. Beyaz bir kağıt gördüm ona bir şeyler yazmıştı sanırım, ordan anladım bazı şeyleri. Yalnız bu beyaz kağıt parçasının bazı yerleri sarımtırak olmuştu. Solmuştu sanki. Ya da üzerine bir şey dökülmüştü de ondan öyleydi. (Normalde hayatında biri varmış galiba ama bu beni üzen bir şey değil. :KK19: Sonuçta ayrılır, olacağı varsa her şey olur. )

Ne düşünürsün bu rüyamla ilgili? Mutlaka bir anlamı var ama çözemiyorum ben. Bilinçaltı olamaz bunu biliyorum. Hislerim de güçlüdür benim. İnşallah sen de bir şeyler hissedebilmişsindir.
:KK25: :KK25: :KK25:
ah canım ya hayrolsun inş.

o seni çoktan unutmuş güzelim. kirli çorapları gibi çıkarmış atmış seni hayatından onu düşünüp üzülme emi boşuna.
burnum düşse eğilip almam deyiminede bayıldım ayrıca. madem o kadar gururlu bir kız sın. dehle gitsin. o senin burnundan çok ama çok değersiz.

(ayy tanımadığımı bir insan hakkında ne kadar çok yorum yaptım)

neyse tatlı rüyalar sana canım. :KK71:

VivaLaJuicy
DatluCadu
ah canım ya hayrolsun inş.

o seni çoktan unutmuş güzelim. kirli çorapları gibi çıkarmış atmış seni hayatından onu düşünüp üzülme emi boşuna.
burnum düşse eğilip almam deyiminede bayıldım ayrıca. madem o kadar gururlu bir kız sın. dehle gitsin. o senin burnundan çok ama çok değersiz.

(ayy tanımadığımı bir insan hakkında ne kadar çok yorum yaptım)

neyse tatlı rüyalar sana canım. :KK71:
Salak şey... Amaan neyse napalım. :63: Ben de onu atarım o zaman. Sağol canım. :KK54:

super87
datlucadu
aslında şaşırdım:90:
:KK9:

:79::79:

:87::87::87::82:

DatluCadu
11-11-10, 09:11
super87
:KK9:

:79::79:

:87::87::87::82:
hani kız rüya yok mu:KK37:

super87
11-11-10, 09:11
DatluCadu
hani kız rüya yok mu:KK37:
:KK48: oy canım malesef rüya görmedim bugün:KK24:
eger istersen gecmişte gördügüm rüyadan birini sana sorabilirim..
maksat muhabbet bacımm:92:

Minuscule
11-11-10, 10:11
eski sevgilime seni dün gece rüyamda gördüm demiştim ama içeriğini anlatmamıştım bi kaç gün sonra geldi oda bni görmüş rüyasını bi anlattı benmkiyle aynı ne anlama gelirki bu ?

DatluCadu
11-11-10, 12:11
Mine753
eski sevgilime seni dün gece rüyamda gördüm demiştim ama içeriğini anlatmamıştım bi kaç gün sonra geldi oda bni görmüş rüyasını bi anlattı benmkiyle aynı ne anlama gelirki bu ?
hımmm :44:ilginç valla.

kalp kalbe karşıymış demekki.
birbinizi düşünüyormuşsunuz
siz niye ayrıldınızki
bence birleşin:KK1:
aynı rüya yı gördüğün birini bulmak zor bu devirde :KK1:

Minuscule
11-11-10, 12:11
öylede işte ayrılınca yapçak bişi kalmıyo :KK66: ben isterdim de işte ..

DatluCadu
11-11-10, 14:11
mine753
öylede işte ayrılınca yapçak bişi kalmıyo :KK66: Ben isterdim de işte ..
anladım yaran derin galiba canım. Ben deşmeyeyim onu. Sağlık mağlık olsun

kbra90
11-11-10, 18:11
liseden bi hocamı gördm rüyamda tarih hocasıydı,okul gbi bi yerdeymişiz.annemde var yanımda,biz konuşuyorz annemde konuşmaya çalışıyo ama o annemle pek konuşmak istemiyo gbi,yüz vermiyo yani(gerçekte tanışmıyolar),sora annem ona para vermeye çalışıo ama almıyo,oğluda varmış hocanın yanında 8-10 yaşlarında erkek çocuğu çok güsel bi çocuk ama... böle bi rüya gördm işte hiç de aklıma gelmez halbuki:26:

super87
12-11-10, 06:11
merhaba canım...

bugün rüyamda biz eşimle birlikte başka bir evde oturuyorduk. eşime diyorum keşke bunun üst katında otursak bura alçak diyorum..ve hatta o evde başka bir aile daha var..diyorum nasıl kalıcaz biz burda..bir yatak odasında 2 eş olurmu diyorum..iki yatak olurmu diyorum.

sonra kendimizi daha degişik bir evde buluyoruz bu sefer..eee diyorum burası daha alçak birinci kat resmen oturulmaz burda diyorum..
teşekkürler şimdiden...

super87
12-11-10, 07:11
birde bizim arkadaş şöyle bir rüya görmüş onuda yorumlarmısın?

rüyasında hamileymiş..erkek çoçuk dogurmuş..sonra tekrar kendini hamile görmüş.karnı burnundaymış.