Naçizane Rüyalarınızı Yorumlayabilirim..

DatluCadu
8-11-10, 10:11
Tryamour
Yine güzellikle alakalı bir şeyler var ama eski sevgilimle ilgili rüyaları kırk yılda bir gördüğüm için bu rüya önemli. :KK70: Yorumlarını bekliyorum. :KK55:

Rüyamda babaannemi gördüm. Eski evimizdeydik. Kanepe yatak haline gelir ya, o şekildeydi. Babaannem de dinleniyormuş orda. Yeni uyanmış gibiydi. Elinde benim kahve fincanım vardı falıma bakıyordu. Babaannem normalde böyle şeylerle uğraşmaz aslında. Neyse işte bana diyor ki Ayşegül kim? Bizim sınıftan bir kız diyorum. Aslında ismi Ayşe ama rüyamda Ayşegül diye geçiyor. Babaannem de diyor ki senin sevdiğin çocuk bu kızla çıkıyor ama ayrılacaklar yakında. Ben de inanamıyorum bu duruma. O kız hiç güzel değil, nasıl öyle bir kızla çıkar falan diyorum. Bir de sevdiğim çocukla, bizim sınıftaki o kızı bir duvara yaslanmış otururken görüyorum. Moralim çok bozuluyor, neredeyse ağlayacak gibi oluyorum. Ama bir yandan da kız güzel olmadığı için kıskanmıyorum. Zaten yakında da ayrılacaklarmış, bana döner o zaman diye düşünüyorum. Babaannem de yeniden beraber olacaksınız zaten siz merak etme diyor. Sonra benden ona da kahve yapmamı istiyor. Ben mutfağa geçerken annemi de görüyorum o da aynı şekilde uykudan uyanmış gibi kanepede oturmuş, bana da kahve yapsana diyor. Tamam diyorum ama aklım sevdiğim kişide olduğu için ve ona üzüldüğümden kahve yapmayı geciktiriyorum, pek takmıyorum.
allah iyiliğini versin em i senin şeker şey:KK48:

nasılda biliyo huyunu , yine güzellik var içinde diye.

senin aklın eski sevgilindemi hala. falcıya felan gitmeyimi düşünyon yoksa,
bu aralar eski sevgilinle karşılaşabilirisn haberin olsun.

hadi bakalım hayrolsun. allah hayırlısını versin.

tatlı rüyalar.:KK71:

DatluCadu
renan20
rüyamda kurtçuk gördüm o kdar iğrendim ki :KK43: anlamı ne olabilir acaba
berekettir canım.

hayrolsun
tatlı rüyalar

EseN77
Nişanlımla aynı işyerinde çalışıyoruz. firmamıza bağlı 2 firma daha var. Ama dün gece rüyamda şirketler grubu yemeğindeyiz , yalnız nişanlım diğer şirketin personeliyle bende öbür firmanın personeliyle oturuyorum. şu anki çalıştğımız şirket bizi diğer şirketlere göndermiş hemde farklı firmalara... yorumlarsanız sevinirim.

VivaLaJuicy
DatluCadu
allah iyiliğini versin em i senin şeker şey:KK48:

nasılda biliyo huyunu , yine güzellik var içinde diye.

senin aklın eski sevgilindemi hala. falcıya felan gitmeyimi düşünyon yoksa,
bu aralar eski sevgilinle karşılaşabilirisn haberin olsun.

hadi bakalım hayrolsun. allah hayırlısını versin.

Ayrı şehirlerdeyiz gerçi karşılaşmayız ama hayırlısı olsun. Sağol. :KK16:

Aklım onda malesef. :KK43:(( Ama rüyama hiç girmiyor neredeyse...
Hani hep bazı şeyleri çok düşününce rüyana ondan giriyor derler ya, ben bu çocuğu çok düşünüyorum ama topu topu 5 kez girmiştir rüyama 3 yıl içinde. :S Bunun bir anlamı var mı sence? Neden bu kadar az görüyorum onu acaba?

kad_er
bende bugünkü rüyamı anlatayım:şuan bebeğimiz yok,ama rüyamda bir erkek bebeğimizin olduğunu gördüm,ve onu emziriyodum sürekli,bebekte bir iki kez emip bırakıyodu,bende neden bırakıyo diye göğsüme baktım,sütle karışık kırmızıya dönük bir sıvı geliyordu,o yüzden bırakıyomuşş,ailelerimiz yanımızdaydı ,kalabalıktık,sonra düğün oluyo birilerinin,elbise alıyorum falan filan ,,,gerisini hatırlayamıyorum,bu rüyamı yorumlayabilirmisinizz

Munzevii
Ben de çok etkilendiğim bir rüyamı anlatayım. hala etkileniyorum hatırladıkça....

Rüyamda; Annem hacca gidiyor ve bütün aile onu yolcu etmek için hava alanındayız... Tam anneme sarılırken, Anne diyorum ben de geliyorum..! Annem ve herkes şaşırıyor, bavulumuda getirdim diyorum... Buradaki işlerini ne yapacaksın diyorlar bana? Ben hallederim diyorum...
Ve bembeyaz giyiniyorum Uçağa biniyoruz... Oraya vardığımızda, kendimi çok huzurlu hissediyorum... Kabe yi görüyorum uçaktan iner inmez... Ve bize yol gösterenler diyor ki şimdi yemek yiyeceğiz... Yemek yemek için gittiğimiz yer öyle garip ki... Yıkık duvarlar, toz toprak... Ama hiç kimsenin umurunda değil... Sonra orada Anneme diyorum ki... Ben sabah gelir akşam istanbul'a dönerim... Böylece ne oradaki işlerimi ne de burayı aksatmam... Ve öyle yapıyorum... Her gün sabah uçakla gidip, akşam dönüyorum.. Haccımı böyle yapıyorum...

Böyle işte... :44:

renan20
8-11-10, 11:11
DatluCadu
berekettir canım.

hayrolsun
tatlı rüyalar
teşekkür ederim cnm :KK16:

DatluCadu
Tryamour
Ayrı şehirlerdeyiz gerçi karşılaşmayız ama hayırlısı olsun. Sağol. :KK16:

Aklım onda malesef. :KK43:(( Ama rüyama hiç girmiyor neredeyse...
Hani hep bazı şeyleri çok düşününce rüyana ondan giriyor derler ya, ben bu çocuğu çok düşünüyorum ama topu topu 5 kez girmiştir rüyama 3 yıl içinde. :S Bunun bir anlamı var mı sence? Neden bu kadar az görüyorum onu acaba?
hımmm çok seviyosun galiba. neden ayrıldınız peki.
insan bilinçaltına attığı şeyleri çok görüyor .tamamiyle o şeye yönelip onunla ilgilendiği zaman çok giriyo rüyana.
sen onunla birlikte o kadar çok şey düşünüyosunki o arada kaynıyo.
hem bence boşver sen onu rüyalarında görmeyi melankolik aşıkmı olmak istiyon ,kurgu rüyanın insana ne faydası olcak. hayattan zevk almaya bak.:KK71:

DatluCadu
EseN77
Nişanlımla aynı işyerinde çalışıyoruz. firmamıza bağlı 2 firma daha var. Ama dün gece rüyamda şirketler grubu yemeğindeyiz , yalnız nişanlım diğer şirketin personeliyle bende öbür firmanın personeliyle oturuyorum. şu anki çalıştğımız şirket bizi diğer şirketlere göndermiş hemde farklı firmalara... yorumlarsanız sevinirim.
hayrola;
yakında toplantı , yada şirket bünyesinde bi değişklik felan var mı canım.

DatluCadu
kad_er
bende bugünkü rüyamı anlatayım:şuan bebeğimiz yok,ama rüyamda bir erkek bebeğimizin olduğunu gördüm,ve onu emziriyodum sürekli,bebekte bir iki kez emip bırakıyodu,bende neden bırakıyo diye göğsüme baktım,sütle karışık kırmızıya dönük bir sıvı geliyordu,o yüzden bırakıyomuşş,ailelerimiz yanımızdaydı ,kalabalıktık,sonra düğün oluyo birilerinin,elbise alıyorum falan filan ,,,gerisini hatırlayamıyorum,bu rüyamı yorumlayabilirmisinizz
canım bebk istiyorsanız eğer bu tür rüyaları görmen normal. vücudun seni anneliğe hazırlıyor.
düğün kısmı ise yaınlarda şahit olduğun bir kalablaık ortam olmuş ise ordan esinlenme olabilir.
yada belki bu aralar hamile kalabilirisin.

hayrolsun inşallah.

Ambre
merhaba. ben de rüyamda otel odası gibi bir yerdeydim. yanımda bir kadın ve genç bir erkek vardı. kadın kurnaz biriydi. dikkatli davranıyordum ben de bunu farkettiğim için. sandalyede oturuyordum cam kenarında, üzerimde beyaz tülden bir şey vardı. vücuduma yapışıktı. tenimi sarmıştı. normalde de ten rengim beyazdır ama rüyamda daha da beyazdım. bu kadın yanıma gelip ne kadar güzelsin sen diyordu bana. koluma dokunuyordu, iyice yanıma yaklaşmıştı. o genç erkek de beni istiyormuş. ama bana hiç dokunmuyordu. ben ise ordan kaçmak istiyordum bir an önce çünkü korkmuştum. kadın da beni ikna ediyordu sanki o çocukla olmam için. o genç erkek sarışın biriydi. sarışınları hiç sevmem bu arada. sonra o erkek sinirlenmeye başladı, neredeyse ağlayacaktı, saçını başını yoluyordu. onunla olmamı istediği için. ama ben istemedim ve önce küçük bir çanta aldım, sonra telefonda annemle konuştum annem bavula koy eşyalarını dedi. ordan ayrılmak için hazırlanmaya başladım. eşyalarımı, kıyafetlerimi bavula yerleştiriyordum. bir yandan da keşke gideceğimi söylemeseydim, kaçsaydım bir şey demeden diyordum kehdi kendime. eşyalarımı bavula doldurduğum anda uyandım. anlamı nedir bunun?

DatluCadu
Munzevii
Ben de çok etkilendiğim bir rüyamı anlatayım. hala etkileniyorum hatırladıkça....

Rüyamda; Annem hacca gidiyor ve bütün aile onu yolcu etmek için hava alanındayız... Tam anneme sarılırken, Anne diyorum ben de geliyorum..! Annem ve herkes şaşırıyor, bavulumuda getirdim diyorum... Buradaki işlerini ne yapacaksın diyorlar bana? Ben hallederim diyorum...
Ve bembeyaz giyiniyorum Uçağa biniyoruz... Oraya vardığımızda, kendimi çok huzurlu hissediyorum... Kabe yi görüyorum uçaktan iner inmez... Ve bize yol gösterenler diyor ki şimdi yemek yiyeceğiz... Yemek yemek için gittiğimiz yer öyle garip ki... Yıkık duvarlar, toz toprak... Ama hiç kimsenin umurunda değil... Sonra orada Anneme diyorum ki... Ben sabah gelir akşam istanbul'a dönerim... Böylece ne oradaki işlerimi ne de burayı aksatmam... Ve öyle yapıyorum... Her gün sabah uçakla gidip, akşam dönüyorum.. Haccımı böyle yapıyorum...

Böyle işte... :44:
annenler gerçekten hacca gittilermi canım

VivaLaJuicy
DatluCadu
hımmm çok seviyosun galiba. neden ayrıldınız peki.
insan bilinçaltına attığı şeyleri çok görüyor .tamamiyle o şeye yönelip onunla ilgilendiği zaman çok giriyo rüyana.
sen onunla birlikte o kadar çok şey düşünüyosunki o arada kaynıyo.
hem bence boşver sen onu rüyalarında görmeyi melankolik aşıkmı olmak istiyon ,kurgu rüyanın insana ne faydası olcak. hayattan zevk almaya bak.:KK71:
Evet olabilir. Sadece ona odaklansam görürüm belki ama yapamıyorum demek ki.
Haklısın, kurgu rüyanın ne faydası olacak ama olsun gerçekte beraber olamıyorum bari rüyalarımda buluşalım. Ama o bile olmuyor. :84: :KK43:

Ayrı şehirlerdeydik, görüşemiyorduk vs. Tabi bunlar bahane. :/ Bir de gurur olayı da var. İkimiz de adım atmıyoruz birbirimize. Kısmet diyelim. Olmadı işte. [​IMG]

DatluCadu
Ambre
merhaba. ben de rüyamda otel odası gibi bir yerdeydim. yanımda bir kadın ve genç bir erkek vardı. kadın kurnaz biriydi. dikkatli davranıyordum ben de bunu farkettiğim için. sandalyede oturuyordum cam kenarında, üzerimde beyaz tülden bir şey vardı. vücuduma yapışıktı. tenimi sarmıştı. normalde de ten rengim beyazdır ama rüyamda daha da beyazdım. bu kadın yanıma gelip ne kadar güzelsin sen diyordu bana. koluma dokunuyordu, iyice yanıma yaklaşmıştı. o genç erkek de beni istiyormuş. ama bana hiç dokunmuyordu. ben ise ordan kaçmak istiyordum bir an önce çünkü korkmuştum. kadın da beni ikna ediyordu sanki o çocukla olmam için. o genç erkek sarışın biriydi. sarışınları hiç sevmem bu arada. sonra o erkek sinirlenmeye başladı, neredeyse ağlayacaktı, saçını başını yoluyordu. onunla olmamı istediği için. ama ben istemedim ve önce küçük bir çanta aldım, sonra telefonda annemle konuştum annem bavula koy eşyalarını dedi. ordan ayrılmak için hazırlanmaya başladım. eşyalarımı, kıyafetlerimi bavula yerleştiriyordum. bir yandan da keşke gideceğimi söylemeseydim, kaçsaydım bir şey demeden diyordum kehdi kendime. eşyalarımı bavula doldurduğum anda uyandım. anlamı nedir bunun?
hayrolsun inaşllah.
sıkıntılı bir rüya.

atfaında sana askıntı olan, canını sıkan istemediğin biri varmı canım,

DatluCadu
Tryamour
Evet olabilir. Sadece ona odaklansam görürüm belki ama yapamıyorum demek ki.
Haklısın, kurgu rüyanın ne faydası olacak ama olsun gerçekte beraber olamıyorum bari rüyalarımda buluşalım. Ama o bile olmuyor. :84: :KK43:

Ayrı şehirlerdeydik, görüşemiyorduk vs. Tabi bunlar bahane. :/ Bir de gurur olayı da var. İkimiz de adım atmıyoruz birbirimize. Kısmet diyelim. Olmadı işte. [​IMG]
belki bu rüyalar bir adım dır,
hadi bakalım hayrlısı:98:

Munzevii
Hayır canım gitmediler... Annem çok istiyor yıllardır ama nasip olmadı....

DatluCadu
arkadaşlar sorularıma buradan yanıt vermek istemeyenler özelden yazabilirler:94:

VivaLaJuicy
DatluCadu
belki bu rüyalar bir adım dır,
hadi bakalım hayrlısı:98:
İnşallah canım. :KK16: :KK19:

aaccar
[

canım öncelikle hayrolsun. ben istihare namazlarından hiç sonuç alamam . hep şartlandırırım kendimi, rüyaya müdahel ederim.
seninkinde öyle bişey yoksa güzel ferah bir rüya.bildiğm kadarıyla istiharede açık renkler makbuldür. seninkilerde hep açık
hayrolsun inşallah[/QUOTE]

çok teşekkür ederim:))

DatluCadu
Munzevii
Hayır canım gitmediler... Annem çok istiyor yıllardır ama nasip olmadı....
hımmm belki birlikte gidersiniz hı. sende çok istiyorun galiba.
çok güzel ferah bir rüya . inşallah gerçekleşir.
umre düşünceniz var mı.
belki umre yolcususunuzdur.

kad_er
DatluCadu
canım bebk istiyorsanız eğer bu tür rüyaları görmen normal. vücudun seni anneliğe hazırlıyor.
düğün kısmı ise yaınlarda şahit olduğun bir kalablaık ortam olmuş ise ordan esinlenme olabilir.
yada belki bu aralar hamile kalabilirisin.

hayrolsun inşallah.

teşekkür ederim canım,bebek düşünüyoruz bakalım hayırlısı olsunn

Ambre
8-11-10, 19:11
DatluCadu
hayrolsun inaşllah.
sıkıntılı bir rüya.

atfaında sana askıntı olan, canını sıkan istemediğin biri varmı canım,
hayır olsun inşallah. yok canım, şükürler olsun ki canımı sıkan ya da askıntı olan biri yok hayatımda.

bir rüyam daha var. bir yerde oturuyorum. sanırım üniversitenin kantininde oturuyordum. yanıma iki kadın geliyor. biri sarı saçlı, diğeri koyu renk saçlı. ben şüpheleniyorum neler oluyor böyle diye, birden bire yanıma oturuyorlar çünkü. dikkatli ol diye tembihliyorum kendi kendime. gözümü açıyorum yani. süslü püslü ağzı laf yapan kadınlar bunlar. sonra bana fal bakıyorlar. sevdiğin çocuk sana gelmeyecek diyorlar önce. sonra geri gelcek kesinlikle gelecek diyorlar. sanırım bir tanesi bakıyordu falıma. ama bunu sevinçle ve heyecanla söylüyordu. yerinde duramıyordu resmen geri gelecek sevdiğin çocuk derken. kadınlardan biri bana çok fazla yaklaşıyor kokuyorum ben de niye böyle yapıyor diye. yanlarından ayrılıyorum nihayet ve kantine giriyorum. birkaç yiyecek bir şey almak için bakınıyorum, peşimde de bir erkek var. tanıyormuşum onu, arkadaşımmış ama yüzünü tam göremiyorum. ben nereye gidersem o da oraya geliyor ama ben pek ilgilenmiyorum onunla.
ben daha önce de rüyamda özel güçleri olan bir kadının bana bunu dediğini duydum. bekle 2 yıl sonra sana dönecek diyordu. ama üstüne basa basa, gözlerini aça aça 2 yıl diye belirtti. 'ama sonunuz yok bu kişiyle' diyordu. çatı katında bir kafede söyledi bunları bana. bir de etrafta takım elbiseli adamlar vardı. ürkünç bir yerdi.

bunların anlamı nedir? eski sevgilimi çok az görürüm ben de rüyamda çünkü. arada böyle oluyor işte.

Caramelim
8-11-10, 20:11
Merhaba canim rüyami net olarak hatirlamiyorum silik kesik kesik hatirladigim bölümlerini anlaticagim.
Kendimi büyük ferah büyük bahceli cok lüks bi müstakil evde görüyorum pc basinda eski nisanlimin mailerini karistiriyorum :KK37:benimle ilgili konu varmi konusmusmu merakinda :KK30: ardindan evin terrasindan asaga baktigimda onu görüyorum o arada ellinde bi canta var sanirsam ve bisiler söylüyor baskasina bende beni görmesin diye ben gizleniyorum perdenin arkasina sonrada uyandim zaten

cemre_SU
8-11-10, 20:11
aralıklarla hamur ve ekmek görüyorum ekmekelri kimileri yanık kimileride çok güzel

ve bugünde kavun gördüm sarı sarı ne anlama geliyor kardeş

DatluCadu
9-11-10, 07:11
Ambre
hayır olsun inşallah. yok canım, şükürler olsun ki canımı sıkan ya da askıntı olan biri yok hayatımda.

bir rüyam daha var. bir yerde oturuyorum. sanırım üniversitenin kantininde oturuyordum. yanıma iki kadın geliyor. biri sarı saçlı, diğeri koyu renk saçlı. ben şüpheleniyorum neler oluyor böyle diye, birden bire yanıma oturuyorlar çünkü. dikkatli ol diye tembihliyorum kendi kendime. gözümü açıyorum yani. süslü püslü ağzı laf yapan kadınlar bunlar. sonra bana fal bakıyorlar. sevdiğin çocuk sana gelmeyecek diyorlar önce. sonra geri gelcek kesinlikle gelecek diyorlar. sanırım bir tanesi bakıyordu falıma. ama bunu sevinçle ve heyecanla söylüyordu. yerinde duramıyordu resmen geri gelecek sevdiğin çocuk derken. kadınlardan biri bana çok fazla yaklaşıyor kokuyorum ben de niye böyle yapıyor diye. yanlarından ayrılıyorum nihayet ve kantine giriyorum. birkaç yiyecek bir şey almak için bakınıyorum, peşimde de bir erkek var. tanıyormuşum onu, arkadaşımmış ama yüzünü tam göremiyorum. ben nereye gidersem o da oraya geliyor ama ben pek ilgilenmiyorum onunla.
ben daha önce de rüyamda özel güçleri olan bir kadının bana bunu dediğini duydum. bekle 2 yıl sonra sana dönecek diyordu. ama üstüne basa basa, gözlerini aça aça 2 yıl diye belirtti. 'ama sonunuz yok bu kişiyle' diyordu. çatı katında bir kafede söyledi bunları bana. bir de etrafta takım elbiseli adamlar vardı. ürkünç bir yerdi.

bunların anlamı nedir? eski sevgilimi çok az görürüm ben de rüyamda çünkü. arada böyle oluyor işte.
canım geçenki rüyanda da bu tarz şeyler vardı. eski sevgilim demişsin, ayrılmanıza sebep bir kadın, dedikodular yada onun ailesinden birimiydi acaba.
seninle ilgili çok fazla dedikodu var galiba. yada eski sevgilin senlen yeniden barışmak istiyo. yada sen onla barışmak istiyon . yani arada birileri rahatsız edici bi takım şeylere başvuruyor. bilmem anlatabildimmi. bilinçaltı değilse dikkatli ol. allaha emanet ol.
tatlı, ürkünç olmayan rüyalar. :KK71: