TEST

Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

fatos56
12-11-10, 16:11
_ebru32
enisteminde tayini oraya cikmisti ordan biliyorum
merkezde mı canım hangı okul bılıyor musun

_ebru32
fatos56
sen hamıle mıydın canım yanlısmı okudum yoksa
yok degilim ama öyle bi segirme oluyor bendede ama hamile degilim neden oldugunu bi bilsem bende merak ediyorum

_ebru32
fatos56
merkezde mı canım hangı okul bılıyor musun
enistem ögretmen degil canim uzman cavus ama evleri merkezdeydi

SUTASAYRAN
bahark
çok sevindim canım inan burada birilerinin hamile olduğunu duyunca kendim hamileymişim gibi seviniyorum umarım Allah kucağınada almayı nasip etsin :nazar:
tşk ederim hayatım...

ben çok fazla beklemedim evliliğimin 2.5 yılında hamile kaldım tam sırasında yani..

fatos56
_ebru32
enistem ögretmen degil canim uzman cavus ama evleri merkezdeydi[/QUOT
tamam anladım canım

bahark
SADRAZM_33
tşk ederim hayatım...

ben çok fazla beklemedim evliliğimin 2.5 yılında hamile kaldım tam sırasında yani..
ay kuşum bizde evleneli 2.5 sene oluyor ama 8 aydır düşünüyoruz inşallah bizimde tutmuştur bu ay :21:

tarfil
12-11-10, 20:11
yavrisko
hoşbulduk yaklaşık 3 yıldır deniyoruz 2 kere hamile kaldım .çok heyecanlandığım için ikiside düştü doktor hiç bir problem yok diyor ama heyecan yapmamam lazımmış bu kez kendimi hazırladım inşallah olursa heyecanlanmayacağım desemde inanmayın :)))) ne olcak benim halim bilmiyorum...
canım senin drun diplomayı nerden almış heyecandan bebek düşermi hiç vardır mutlaka sebebi bence işinin ehli bi dra git kan pıhtılaşmasıyla ilgili gerekli tahlilleri yaptır benim düştüğüm hataya düşme 3 kez düşük yaptıktan sonra aklım başıma geldi testleri yaptırdım ve pıhtılaşma çıktı gerçi teşhis sonrası tüm iğne ve ilaçlara rağmen 4. bebegimide kaybettim ama sanırım iğne dozu fazla geldi ve kanım fazla sulandığı için 7. haftada düştü.

neyse canım sen bi üniversite hast.sine git 3 düşük yaptım de 2 düşük olunca yapmıyolar .genetik testlerin yapılmasını iste buna kromozom analizide dahil testler sonuçları 1 ay sonra çıkıyo bi an önce yaptırmaya bak

yavrisko
13-11-10, 07:11
tarfil
canım senin drun diplomayı nerden almış heyecandan bebek düşermi hiç vardır mutlaka sebebi bence işinin ehli bi dra git kan pıhtılaşmasıyla ilgili gerekli tahlilleri yaptır benim düştüğüm hataya düşme 3 kez düşük yaptıktan sonra aklım başıma geldi testleri yaptırdım ve pıhtılaşma çıktı gerçi teşhis sonrası tüm iğne ve ilaçlara rağmen 4. bebegimide kaybettim ama sanırım iğne dozu fazla geldi ve kanım fazla sulandığı için 7. haftada düştü.

neyse canım sen bi üniversite hast.sine git 3 düşük yaptım de 2 düşük olunca yapmıyolar .genetik testlerin yapılmasını iste buna kromozom analizide dahil testler sonuçları 1 ay sonra çıkıyo bi an önce yaptırmaya bak

teşekkür ederim canım bende düşünüyorum değiştirmeyi eşim istemiyorr .verdiğin bilgiler için sağol arkadaşım dediklerini yapacağım inşallah iyi olur sende vesile olmuş olursun :))

bdroner
13-11-10, 10:11
benimde çok beklediğim aslında hiç beklemediğim günüm kasım 26.. Arkadaşlar ilk adet gecikmesini yaşamadan belirti olmuyor değil mi? Yani test yapmak istiyorum ama eşim bu ne acelecilik sabırlı olmalısın diyor.. oysa ben hemen neticeyi öğrenmek istiyorum.. psikolojik midir? Acaba! Uykum çok geliyor, çok acıkıyorum.. ama belirti olmaz değil mi? Daha erken mi? Ayyy bir sürü soru var beynimde :KK43:

_ebru32
13-11-10, 12:11
bdroner
benimde çok beklediğim aslında hiç beklemediğim günüm kasım 26.. Arkadaşlar ilk adet gecikmesini yaşamadan belirti olmuyor değil mi? Yani test yapmak istiyorum ama eşim bu ne acelecilik sabırlı olmalısın diyor.. oysa ben hemen neticeyi öğrenmek istiyorum.. psikolojik midir? Acaba! Uykum çok geliyor, çok acıkıyorum.. ama belirti olmaz değil mi? Daha erken mi? Ayyy bir sürü soru var beynimde :KK43:
bana göre daha cok erken belirti icin, daha 2 haftan var adetine ama gögüs hassasiyeti ilk belirtilerden canim, uyku, aclik hissi bunlarda bir belirti ama aslinda adet belirtisiyle hamilelik belirtisi hemen hemen aynidir diye biliyorum, sen ne zamandir düsünüyorsun bebegi ??

kad_er
13-11-10, 15:11
slm kızlar....
bugün biraz ev temizliği yaptım,pencere filan sildim,yoruldum ondanmı bilmiyorum ama,karnımın altı,(yumurtalıklarıma doğru) hafif ağrıyoor,,,daha 6 gün var beklenmeyen günüme,,,,acaba regl mi olucam ,bu ağrılar sanki regli öncesinde olan ağrılara benziyorr,,,

_ebru32
13-11-10, 17:11
kizlar adetim ya yarin yada daha 2-3 gün var ama hic adet belirtim yok, normalde hatta bazen 1 hafta öncesinden bile basliyordu, sizde nasil?? adet olacakmis gibi hissedenler varmi???

bdroner
13-11-10, 18:11
_ebru32
bana göre daha cok erken belirti icin, daha 2 haftan var adetine ama gögüs hassasiyeti ilk belirtilerden canim, uyku, aclik hissi bunlarda bir belirti ama aslinda adet belirtisiyle hamilelik belirtisi hemen hemen aynidir diye biliyorum, sen ne zamandir düsünüyorsun bebegi ??

bana göre de ewet çok erken.. ama sürekli kendimi dinliyorum sanırım.. ben 2,5 yıllık evliyim eşim korunuyordu 2-3 ay önce karar verdik bebeğe.. şimdi bende böyle sabırsızlanıyorum..

bdroner
_ebru32
kizlar adetim ya yarin yada daha 2-3 gün var ama hic adet belirtim yok, normalde hatta bazen 1 hafta öncesinden bile basliyordu, sizde nasil?? adet olacakmis gibi hissedenler varmi???

ayyy inşallah gönlüne göre olur..

Funda89
benim de günüme az kaldı 15 kasım inşallah gelmez ama hamilelik belirtisi hissemiyorum:KK5:
varsa ben anlamıyorum:KK1:

bestem34
17 kasım ve simdiden başladı sinir. :S

_ebru32
bdroner
ayyy inşallah gönlüne göre olur..
insallah canim Allah herkesin gönlüne göre versin

fatos56
13-11-10, 20:11
ıyı aksamlar cıcısler ya benım kac gundur kasıklarımda cok agrı var ama sureklı bır agrı sankı yangın var ıcınde anlayamadım nedense daha adetımede var 21 kasısm adet tarıhım sızce hamıle olabılır mıyım cıcısler bırı bana ses versın

_ebru32
13-11-10, 21:11
fatos56
ıyı aksamlar cıcısler ya benım kac gundur kasıklarımda cok agrı var ama sureklı bır agrı sankı yangın var ıcınde anlayamadım nedense daha adetımede var 21 kasısm adet tarıhım sızce hamıle olabılır mıyım cıcısler bırı bana ses versın
benimde gecen ay cok fena sekilde kasik agrilarim vardi o ay hamileyim sandim ama maalesef:KK14:

ifsumnadial
13-11-10, 22:11
benim adetim gecti.son adet tarihim 9 ekimdi.11 kasimi bekliyodum ama hala olmadi.belirtilerim aslinda 23 ekim de basladi implantasyon kanamasiyla.3 gün sürdü kesildi.aradan 10 gün sonra birgün yine bir lekelenme oldu kesildi.ve 2 haftadir devam eden yogun renksiz kokusuz cok sivi bir akintim var.siskinligim var.gögüslerde zerre kadar hassaslasma yok.ki ben her adetten 1 hafta önce gögüslerime dokunamaz hale gelirdim okadar acirdi.kasiklardada hic agrim yok adet olacagim zamanda cok acirdi kasigim bilmiyorum yani 1 hafta daha bekleyeyim bir test yapacagim...

Afrasyab
14-11-10, 01:11
1 haftam kaldı. adet sancım yok. göğüslerimde hassasiyet var. çok sık idrara çıkıyorum ve yanaklarım sivilce doldu. bitanem de gelecek ay askere gidiyor :KK5: bu yüzden çok istiyorum hamile kalmayı ama Mevlam hayırlısını nasip etsin. belki hasretine biraz olsa dayanabilirim. aslında dayanabileceğimi zannetmiyorum ama... offf yaaa...

BoNCuK_
14-11-10, 13:11
herkesın bırbırıne akın reglı gunu mubarek gunlerde rabbım ıns hepımızın dualarını kabul eder
2 3 aydır adet olana kada sureklı kası agrılarım vs olurdu belırtı olarak degerlendırır adet olurdum
bu ayda reglıme 5 gun var 10 gun once kasık agrılarım baslamıstı goguslerımın yanlarına dahı dokunamıyordum bu her ay olan seydı ama bu olan seyler reglı oldugum gune kadar surerdı 2 gundur ne kasık agrısı ne baska bırsey okadar kuruyumkı akıntının a sı yok boyle olup hamıle olan varmı acaba
goguslerım sıs vs degıl herkes ucları sertlesıp koyulasıyor der benımse bu ay cok yumusamıs rengı pembelesmıs uclarının neyse oyle ıste hakkımızda hayırlısı hepımızın

_ebru32
14-11-10, 21:11
kuzular ne durumdasiniz adet olan varmi hayirli haberler verirsiniz insallah

fatos56
_ebru32
kuzular ne durumdasiniz adet olan varmi hayirli haberler verirsiniz insallah
slm canım nasılsın ben hala adet gormedım ıkı gun oncesıne kadar olan asırı kasık agrılarımda kesıldı ama akıntım hala devam edıyor goguslerımde de hassasıyet falan yok ama ara sıra sızlıyor

fatos56
sende durumlar nasıl var mı belırtı falan

_ebru32
fatos56
sende durumlar nasıl var mı belırtı falan
canim bendede ayni senin gibi bugün adetimin 27. günü bugünü atlattim sayilir, akintim var gögüs hassasiyetim ilk günden beri yok aslinda hic bir belirti yok adet belirtisi bile yok sadece akinti hayirlisi olsun insallah, senin adetin ne zamandi??

_ebru32
15-11-10, 07:11
günaydin kizlar bugün yola cikiyorum annemlere gidicem haftasonuna kadar ordayim o yüzden belki yazamayabilirim ama girmeye caliscam insallah, simdiden kurban bayraminiz mübarek olsun öpüyorum hepinizi:79:

Ayfer82
15-11-10, 20:11
Benım regl günüm yarın dua edin kızlarda olmayayımmm :KK43:

oglak75
15-11-10, 22:11
iyi bayramlar iyi tatiller kızlar

kad_er
19-11-10, 07:11
kızlar 18 inde regl oldum,,,bu ayki ilk denememiz foss çıktı ,,,aralık ayına kaldı ,bebişimizzz

pelin1234
19-11-10, 11:11
kızlarrr gunum uc gun gectı 5 aydır hep 16 sında oluyordum bu ay olmadım test yapmayada korkuyorum hadı yoksa yıne uzulcemm:KK43:karnım belım agrımıyo hastalanmaya yakın sıwılce cıkardı bı tane bıle cıkmadııı esım bugun sordu hastalandın mı dıe bende hayırrr dedım hadı test getır yapalım dedım yokkktur dedı yıne cıkmıycak uzulcen bekle azıcık dedı ufff merak edıyorum:KK43::KK43:yemek kokularından felan mıdem bulanıo ama benım hep bulanır ondan o belırtıye guwenemıyorum sadece gecelerı felan acıkmazdım acıkıyorum:KK43::KK43:

Herseyimsin
19-11-10, 11:11
canim 3 gun gecmis test yapsana ama kendini hazirla negatif cikarsa uzulme. aklinda olur hep bence yap. insallah hamilesindir benimde 5 gunum var bekliyom bakalim insallah olmas adetim :)

Kedersiz
20-11-10, 12:11
ben adet oldumm tostiicimm ..umutlarımı gelecek aya taşıdım yine..bir dahaki adet tarihimm 17 aralık

Kedersiz
20-11-10, 12:11
pelinn inşallah hamilesindir canımm .eşini dinleme yap bir testt .varsaa eğerr güzell bir süprizz yaparsın eşinede

bahark
20-11-10, 13:11
kızlar ben daha adet olmadım 15 inde olmam gerekiyordu ama yine her zaman ki gibi hüsrana uğramaktan korkuyorum çünkü ben bir pkoluyum :KK14:

tosti
20-11-10, 14:11
selam arkadaşlar yeni geldik eve bende adet oldum 15 inde hayırlısı bakalım

tarfil
bende 17sinde adet oldum malesefff

kızlar yaa bişey sorcam yeni sisteme alışamadım bi türlü................. okunmamış mesajı göster diyom açmıyo ilk sayfada kalıyo hep siz nasıl açıyorsunuz

bahark
tosti
selam arkadaşlar yeni geldik eve bende adet oldum 15 inde hayırlısı bakalım
tatlım üzülme herşeyin hayırlısı ben hep öyle dua ediyorum ALLAHIMA...

heaven1
20-11-10, 16:11
arkadaşlar bende beklemedeyim... psikolojik mi bilmiyorum ama sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum.. bir insan 1 saat içinde 3 kere gidermi yaa... iki gündür böyle bende şüphelendim bu bir belirti mi sizce? dün sabah test yaptım negatif çıktı bugün yine al dedim eşime pelin1234 gibi benimkide boşver bekle dedi üzülüyorum diye benim adetim geçmedi ama 22 sinde bekliyorum ama inşallah olmam kızlar

semi
20-11-10, 19:11
mrb arkadaşlar
benim beklenmeyen adet tarihim 16 kasım dı
geçti ama ben korkudan test yapamıyorum hiçbir belirtimde yok sadece arada adet öncesi ağrılarım gelip gidiyor kısa süreli heyecanlanmamaya çalışıyorum ama elimde değil:18::18:

ncncn
slm kızlar, benim de adet tarihim 24 kasım. aslında biz bu ay çocuk için çalışmadık, ama eşim biraz şüpheli, bi kaza olmuş olabilir diyo. ben de onun bu yorumundan ve kayınvalidiemin 6. hislerinden (bu ay hamile kalacağımı düşünüyo kendisi) biraz etkilendim galiba. şööle ki tam yumurtlama günümde inanılmaz bi bel ağrısı çektim, ki hala devam ediyor. dün akşam göğüs uçlarımın da karardığını farkettim (ya da bana öyle geliyo:) bilmiyorum işte, ya hamileyim ya da büyük ihtimalle uyduruyorum:) dilerim Allahtan hepimiz için hayırlısı verir.

smeyye
iyi akşamlar benim adet tarihim 18 kasım bu gün test yaptım çizgilerden biri açık renkti yani çok net değildi bence sende yap belli olur eğer varsa yoksa da ona göre doktora gidersin:KK34:

ncncn
20-11-10, 20:11
e sen hamilesin o zaman, hayırlı olsun:) ama senin günün geçmiş benim de daha geçmedi. önce bi onu bekliyeyim de bakalım.

smeyye
inşallah ama ben yarın birdaha yapıcam emin olmak için

ncncn
e hadi hayırlısı o zaman.

smeyye
yarın kesin belli olur senin adet günün ne zaman

ncncn
24 kasım benim daha var.