Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

oglak75
10-11-10, 19:11
ekin_05
Hoşgeldin canım. Öncelikle herşeyin hayırlısı olsun.
Canım küçük bir tavsiye, Yumurtama gününe 2 gün kalıdığına göre, yumurtlama tarihinden önce çalışmalara başlasan daha iyi olur. Yani yumurta çatladığı zaman sperm hazır bulunsun. Biliyorsun ki sperm nasılsa minimum 2 gün canlı kalırken, Yumurta 24 saat canlı kalıyor.
gün aşırı çalışıyoruz zaten ama yumurta çatlayınca dahada hızlandırıcaz

oglak75
tosti
ebru32 15 kasım
bahark 15 kasım
ekin 13-15 kasım
tosti 16 kasım
siyahdüş 16 kasım
benide ekle canım 28 kasım en son benim bakalım sizin güzel haberlerinizi alalımda sırayla inşallah

tosti
siyah-düş
kan diildi canım ya dikkatli zaten çok az bişeydi bende anlamadım inşlh hepimiz mutlu haberleri alırız ya ben bu ateş ölçmeyide deniym dedim ama benim normalde ateşim en yüksek 35.9 oluyodu normalde bi haftadir benim yüzümü ateş basıyo ateşimi ölçüyorum 36.2 çıkıyo off şu 16sı gelsede kurtulsak :18:
ya sabır ya selamet :KK34:

bynkutluay
slmm iyi akşamlarr tostimm datlımm hayırlı olsun topiğinn inşalahh burdan bas bas bağırısın hamileyim die

tosti
ebru32 15 kasım
bahark 15 kasım
ekin_05 13-15 kasım
tosti 16 kasım
siyahdüş 16 kasım
oglak75 28 kasım

tosti
bynkutluay
slmm iyi akşamlarr tostimm datlımm hayırlı olsun topiğinn inşalahh burdan bas bas bağırısın hamileyim die
meloşum hoşgeldin canım inş. hayırlısı

siyah-düş
aynen canım hakkımızda hayırlısı:KK34:

bynkutluay
10-11-10, 20:11
tosti
meloşum hoşgeldin canım inş. hayırlısı
hoşbuldum datlummm benimmmm

ekin_05
ebru32,bahark, tosti, siyahdüş ; arkadaşlar hepimizin tarihi hemen hemen aynı.

Son günlerde neler hissediyorsunuz? Yaşadığınız değişik belirtiler var mı?

kad_er
tosti
ebru32 15 kasım
bahark 15 kasım
ekin 13-15 kasım
tosti 16 kasım
siyahdüş 16 kasım

benide ekle canım 19 kasımm

_ebru32
10-11-10, 21:11
ekin_05

canim ara sira midemde yanma ve kalp carpintisi oluyor diyebilirim ama en cok yani hergün akintim var baskada bir belirti yok sanirim gerci bu ay kendimi fazla dinlemedim, fazla umudumda yok zaten cünkü yumurtlama günümden 2 gün önce annemler gelmisti yatili olarak yumurtlama günümdede gittiler yani bilemiyorum artik sonuc ne olur:KK14:

beteray
tosti
inş. canım belirtilerin cok fazla hadi bakalım ne zamandır istiyorsunuz
canım 5. denememiz bu bizim geçen ay çok umutlanmıştım okuduğum bütün belirtiler vardı ama hazin son:KK43:gördüm kırmızıları o yüzden çok ta umutlanmıyorum zaten çift rahim var vajinal perde var...problem çokkk

beteray
siyah-düş
düzenliydi ama geçen ay erken oldum 4 gün birde ölüyodum o derece ağrım vardı midem bulandı ve soguk soguk terledim yaklaşık 1 saat sonra söküldü şimdide oyüzden tam kestiremiyorum 15-16 en geç olmam lazım birde kızlar bişey diycem ya yumurtladığınızda pembe sıvı gelen varmı bende hiç olmamıştı öyle bişey en son ilişkiden sonra vcye gittiğimde spermler top top dökülüyü bu sefer bitanesi pembeydi bende acaba yumurtlamadanmı yoksa 1 kaç gün öncesindende denememz olmuştu ondan kaynaklı bişeymi anlamadım ya böyle açık açıkda yazdım ama kaç gündür kendi kendime düşünüyorum :S
bende o pembe sıvı geldi iki ay önce önce şiddetli kasık ağrısı sonra pembe sıvı çok az adetin 13. günüydü.sonrasındaki adet döneminde mrı çekildi kist varmış 1.5 cm lik

_ebru32
10-11-10, 22:11
ekin_05

bide hamileysek egerki tabi insallah heralde 3 haftalik hamileyizdir ve bir baska sayfada söyle birsey okumustum.
Hamileliğin 3. haftasında fiziksel ve ruhsal olarak çok fazla değişiklik olmaz. Hatta bu dönemde göğüsleriniz bile büyümeye başlamaz. Kısacası 3. haftada siz de dahil olmak üzere hamileliğinizi farkedemezsiniz.:nazar:

aleyna84
tosti hayırı olsun yeni topiyin canım

sifaa
selam tosticiğim hayırlı olsun topiğin inşallah o listedeki arkadaşlarımıza ,hepimize uğur getirsin inşallah

benim ki ne çok var ama olsun 23 kasım hadi listeye kat beni bacım öptüm

Kedersiz
11-11-10, 00:11
tostim hayırlı olsun topiğin canım ..uğur getirsin hepimize
listeye benide ekle bakalım..20 _21 kasım

ebrar_53
11-11-10, 00:11
tostim canım kardeşim topicin hayırlı olsun
dilerim sana uğurlu gelir sende hamişim diye haykırırsın burda çok öptüm bitanem

Ayfer82
11-11-10, 01:11
Merhaba arkadaslar benimde adet tarihim 16 kasım hadi insallah bu ay olur...

dondom
11-11-10, 03:11
selam kızlar benimde 19 kasım, ama fazla heyecan kapladı bir an önce regli günüm gelsin istiyorum.bu bir de benim ilk denemem olduğu için mi öyle bilemiyorum sürekli gün sayıyorum

ekin_05
11-11-10, 07:11
_ebru32
bide hamileysek egerki tabi insallah heralde 3 haftalik hamileyizdir ve bir baska sayfada söyle birsey okumustum.
Hamileliğin 3. haftasında fiziksel ve ruhsal olarak çok fazla değişiklik olmaz. Hatta bu dönemde göğüsleriniz bile büyümeye başlamaz. Kısacası 3. haftada siz de dahil olmak üzere hamileliğinizi farkedemezsiniz.:nazar:
Canım aslında çok haklısın. Fazla bir belirti (en azından adet belirtileri dışında) olmuyor. Benim 2 düşüğüm oldu.(ikisininde kalp atışı duyulmadı). İkiside planlı değildi. Sözde korunuyorduk.
İlkinde normal adetimi bekliyordum gecikince arkadaşım test yapmamı söylemişti öyle öğrenmiştim.Tabi acemilikte var işin içinde. Aslında belirti vermişti. Göğüslerim her zamankinden çok çok fazla acıyordu.
İkincisinde ise içime doğmuştu. Bariz bir belirti yoktu. Adet günümde yaptığım testle öğrenmiştim.

ekin_05
Tabiki öncelikle herkese günaydın.

Ben ne yazık ki bu sabah kırmızıları gördüm. Günümden önce oldu gerçi.
Bu ay umutluydum aslında. Göğüslerim ilk gebeliğimdeki gibi çok sızladı.
3.günü dr.a gitmeye karar verdim.
Hormonlarıma bir baksın. Yumurta takibi yapsın. ne bileyim ne gerekiyorsa yapsın artık.
5 aydır dr.a gitmekten gına geldi aslında.
Her gittiğim dr. herşey normal diyor.
Gerçi düşüklerimden dolayı yaptırdığım testler sonucunda kan pıhtılaşması çıkmıştı bende.
Dr.lar gebe kaldıktan sonra iğneye başlamam gerektiğini, gebe kalmamı engelliyecek bir durumun gözükmediğini söylemişlerdi.
Ama işte Allahın takdiri.
Olmayınca olmuyor.

ekin_05
Birde çok ilginçtir ki,
Hiç adet sancısı çekmedim.
Benim normalde adet olmadan önce, kasıklarım, karnıma ağrı girerdi.

kad_er
dondom
selam kızlar benimde 19 kasım, ama fazla heyecan kapladı bir an önce regli günüm gelsin istiyorum.bu bir de benim ilk denemem olduğu için mi öyle bilemiyorum sürekli gün sayıyorum

slm canım benimde ilk denemem ve 19 kasım beklenmeyen günüm,,,,beraber gün sayalımmmm

naneliseker
11-11-10, 10:11
tosti
Selam arkadaşlar adeti yaklaşanlar hamilelik şüphesi olanlar şüphelerimiz paylaşalım buyrum beraberce bekleyelim bol sohbetli günler diliyorum ve bol hamiş haberli günler ...:KK49::KK49::KK49::KK49:
tatlımmm topiğin hayırlı olsun:KK71: :KK71: :KK71: