2011 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

redmask
1-03-11, 18:03
iyi akşamlar kızlar :))

dışarda yemek yiyip hemen döndük evceğimize..

efsungcum bende Maraşlıyım. ilkokulu antepte okudum sonra ankaraya geldik.. geliş o geliş asimile oldum ankarada... yemekler dışında tabi ya kırmızı biber dolması başka neyle değişilir ki?????????

bu arada ilk bebeğim inşallah Allah söyletmiştir canım ikinci de olsun cok isterim...

gelisimci
1-03-11, 19:03
peppermint
cinsiyet topigimiz kalabaliklasti
12 kiz
6 erkek bebegimiz var su ana kadar.

bakalm kizlarin cogunlugu devam edecek mi :79:

bir de hepimizin cinsiyetler belli olsun da ihtiyac listesi yapalim bebislerimiz icin,
alisverise baslayalim.
kizlar siz basladiniz mi ciciler almaya

ben daha bi igne almadim yavruma:KK59: 5 aylik falan olsun da, cinsiyeti de belli olsun ondan sonra baslicam

kizlar eminonunde havuzlu han varmis, aklinizda olsun , bisuru bebek magazasi varmis icinde
evet ben gittim oraya pasaj küçük ama 3-4 katlı..çok çeşit şeyler var..aklınıza gelmesede orda ihtiyaçlar ortaya çıkıyor..yeğenim için gitmiştim...

hippy34
zynptnc
merhaba hippy34; aldığın kıyafetler çok güzel güle güle giyin... malum havalardan dolayı bende pek dışarı çıkamıyorum, senin alışveriş yaptığın siteyi bende incelemiştim yalnız bedenler konusunda pek emin olamadım... kumaş kaliteleri ve sipariş ettiğin bedenler özellikle pantolonda istediğin gibimiydi bilgi verirsen çok memnun olurum. Teşekkürler :)
canım sitede seçtiğin giysinin yanında uygun bedeni belirlemek için tıklayın buttonu var görmüşsündür...orda hamilelik öncesi bedenine göre hamilelik bedenini belirtiyor....vallaha aldığım bütün ürünler cuuuuuuukkk oldu üstüme...bluzların ve pantalonun kaliteside çok hoş...eşime sırayla giyip fashion show yaptım hahaha...en çok 2li tunik ve elbiseyi beğendi:KK66: ben hepsini de çok beğendim...keyifli alışverişler:)
bu arada beden sorunu yaşarsan değiştirme yapıolar merak etme:)

hippy34
efsung
amma uzun olmuş :)
bir masal gibi akıp gitti vallaha ..hepsini okudum eheue:)

eyeszay
efsung
anacığım amma yazışmışsınız artık size zor yetişiyorum valla ancak okuyabilir hale gelicem bi müddet sonra :KK43:(
şaka bir yana yetişebildiğim kadar hızınıza yetişicem bu arada zaman artık bana yetmiyor canlarım bişeyleri yetiştiremiyorum keşke çalışmasaydım dediğim oluyor bazen bazende iyiki çalışıyorum yoksa çok miskinleşirdim heralde diyorum :)))

sağol canım :)
nice güzel yıllara eşinle bebişinle (bebişlerin demek geldi içimden de düzelterek yazdım ilk çocuksa ikinci de olacak benden demesi:))

annenlerin yatağına :)) nekadarki anne olacak olsanda sende hala anne ve babanın çocuğu olarak kalıyorsun canım ooohhhh misler gibi sıkıştepiş uyu sen yarasın :)))
1-2 aya babanı yataktan atarsınız sığmazsınız zira :))))

ya ben çok korkar oldum bu burç olayın dan tırstım resmen herkeste sen şimdi bunları düşünme diyor ne düşünücem ????

hiç sorma canım ya çok hızlı çıktı bu ağustos anneleri kıpırkıpır ne çok yazışmışlar bende ancak yakalıyorum suan kimbilir neler yazıyorlardır :)))ehuehuehuehu

antepli seniiiii:)))

sedahayri27 ve esen81 bende maraşlıyım :))) ama ilkokulu falan antepte okudum hatta öğretmenliğe ilk atandığımda tayinim antepe çıktı
eşim izmirli bende daha kolay diye batının yemeklerini öğrendim evlendiğimde hiç bilmiyordum :))
ama şimdi annem gelsede yemek yapsa diye iple çekiyorum bazen babam lahmacun yaptırıp yolluyor (açlığımı anladınızmı yoksa açııım evde de yemek yoookkk:KK43:()
bazen pratik tarifleri paylaşırız artıkın :))))
ayy bi kırmızı biber dolmasına yok demem yani sıcak sıcak ayran ve tırnaksız pide ile :KK43:

bende pazar öyleydim bide niyeyse başta gizligizli çaktırmadan ağlıyodum aglamak ayıp ya :))
yarına bişeyin kalmaz canım arada kaşınıyoruz sanırım :))
şimdi düşününce okdar manasız aglamışım ki pazar günü tek muhatabım eşimi presledim resmen sen de evdekileri tabi hoş yanım da olsalar onlarda nasipleirni alırlardı oda ayrı :)
sinir kraliçesi :)))

onları okudukça hatta şu doğum fotolarına baktıkça bende aglıyorum bi süredir bakmıyorum artık duygusal baglayıp fışırdamaktan sıkıldım :))

nerden okudun link versene dr bana gösterdi ama acaba aynı şekildemi burundan al karın şişecek yani diyaframdan alıcan sonra ağızdan yavaş yavaş veriyorum
böyle bişey mi?

anacım bunları bende okudum çok güzel edebi yazınlar var yani bence bu kadar da kendimizi kandırmamak gerek zor ama atlatamıycamız kadar değil annem 3 normal doğum yaptı cocugunu kucağına aldığında acıyı unutuyorsun diyor
gecenlerde discoveryde bir belgesl vardı insanların acı hafızası olurmuş mesela sobadan elin yanarsa bir daha daha dikkatli yaklaşırmışsın ama doğum böyle olmuyormuş kadın tekrar yaşamak istiyormuş hafızada acı olarak yer etmiyor yani
şöyle düşüneli acıycak ama nasılsa unutuca z:))) hahahahah nasıl ama :))

hadi geçmi,ş gitmiş olsun bakalım biz nezaman hissedicez :)) gözün aydın iyi yolculuklar :)))

bende katılmayı düşünüyorum ama sanırım 28. 30. haftalar gibi oluyor

bornoz don bikini güneş gözlüğü :)))seninki biraz asortik olacak cicim şöyle çıtçıtlı bi bady falan alsan diyorum :))))
bunöbet işi çok sevindirici olmuş dur bakalım dr randevuma 1 ay var ama bi sorim ben genede :)) sağol canım darısı bana olsun :))

güzel günlerde sağlıkla giyersin inşallah :))

kuzum maşallah hepsine cevap vermişsin balık hafızalı oldum okuyorum unutuyorum sora neye cevap vericektim diye:)) şu doğum kurslarına katılıcam ben martta açılıomuş zaten memorialdeki eşsiz olan hihi:)) nefes alma alıştırmalarını bende diyaframdan zannediyordum zira bebeğimizin babası müzisyen olduğu için ilk zamanlar beni diyaframdan nefes almaya çalıştırıyordu ama bugünki sitede karın hareket edecek değil göğüs hareket edicek yazmış. şaşırdım. göğüsten alınan nefes diyaframı çalıştırmıyor halbuki. bende bıraktım kursta öğrenirim daha sağlıklı diye.

eyeszay
efsung
anacığım amma yazışmışsınız artık size zor yetişiyorum valla ancak okuyabilir hale gelicem bi müddet sonra :KK43:(
şaka bir yana yetişebildiğim kadar hızınıza yetişicem bu arada zaman artık bana yetmiyor canlarım bişeyleri yetiştiremiyorum keşke çalışmasaydım dediğim oluyor bazen bazende iyiki çalışıyorum yoksa çok miskinleşirdim heralde diyorum :)))

sağol canım :)
nice güzel yıllara eşinle bebişinle (bebişlerin demek geldi içimden de düzelterek yazdım ilk çocuksa ikinci de olacak benden demesi:))

annenlerin yatağına :)) nekadarki anne olacak olsanda sende hala anne ve babanın çocuğu olarak kalıyorsun canım ooohhhh misler gibi sıkıştepiş uyu sen yarasın :)))
1-2 aya babanı yataktan atarsınız sığmazsınız zira :))))

ya ben çok korkar oldum bu burç olayın dan tırstım resmen herkeste sen şimdi bunları düşünme diyor ne düşünücem ????

hiç sorma canım ya çok hızlı çıktı bu ağustos anneleri kıpırkıpır ne çok yazışmışlar bende ancak yakalıyorum suan kimbilir neler yazıyorlardır :)))ehuehuehuehu

antepli seniiiii:)))

sedahayri27 ve esen81 bende maraşlıyım :))) ama ilkokulu falan antepte okudum hatta öğretmenliğe ilk atandığımda tayinim antepe çıktı
eşim izmirli bende daha kolay diye batının yemeklerini öğrendim evlendiğimde hiç bilmiyordum :))
ama şimdi annem gelsede yemek yapsa diye iple çekiyorum bazen babam lahmacun yaptırıp yolluyor (açlığımı anladınızmı yoksa açııım evde de yemek yoookkk:KK43:()
bazen pratik tarifleri paylaşırız artıkın :))))
ayy bi kırmızı biber dolmasına yok demem yani sıcak sıcak ayran ve tırnaksız pide ile :KK43:

bende pazar öyleydim bide niyeyse başta gizligizli çaktırmadan ağlıyodum aglamak ayıp ya :))
yarına bişeyin kalmaz canım arada kaşınıyoruz sanırım :))
şimdi düşününce okdar manasız aglamışım ki pazar günü tek muhatabım eşimi presledim resmen sen de evdekileri tabi hoş yanım da olsalar onlarda nasipleirni alırlardı oda ayrı :)
sinir kraliçesi :)))

onları okudukça hatta şu doğum fotolarına baktıkça bende aglıyorum bi süredir bakmıyorum artık duygusal baglayıp fışırdamaktan sıkıldım :))

nerden okudun link versene dr bana gösterdi ama acaba aynı şekildemi burundan al karın şişecek yani diyaframdan alıcan sonra ağızdan yavaş yavaş veriyorum
böyle bişey mi?

anacım bunları bende okudum çok güzel edebi yazınlar var yani bence bu kadar da kendimizi kandırmamak gerek zor ama atlatamıycamız kadar değil annem 3 normal doğum yaptı cocugunu kucağına aldığında acıyı unutuyorsun diyor
gecenlerde discoveryde bir belgesl vardı insanların acı hafızası olurmuş mesela sobadan elin yanarsa bir daha daha dikkatli yaklaşırmışsın ama doğum böyle olmuyormuş kadın tekrar yaşamak istiyormuş hafızada acı olarak yer etmiyor yani
şöyle düşüneli acıycak ama nasılsa unutuca z:))) hahahahah nasıl ama :))

hadi geçmi,ş gitmiş olsun bakalım biz nezaman hissedicez :)) gözün aydın iyi yolculuklar :)))

bende katılmayı düşünüyorum ama sanırım 28. 30. haftalar gibi oluyor

bornoz don bikini güneş gözlüğü :)))seninki biraz asortik olacak cicim şöyle çıtçıtlı bi bady falan alsan diyorum :))))
bunöbet işi çok sevindirici olmuş dur bakalım dr randevuma 1 ay var ama bi sorim ben genede :)) sağol canım darısı bana olsun :))

güzel günlerde sağlıkla giyersin inşallah :))
hippy34
bende okudum valla. hafıza alıştırması oldu:KK1::KK1:

Fsng
1-03-11, 20:03
hippy34
canıııım çok zarifsin uzattın demiyosunda masal gibi deyip iltifat etmişsin valla :))
eyeszay
kuzum maşallah hepsine cevap vermişsin balık hafızalı oldum okuyorum unutuyorum sora neye cevap vericektim diye:)) şu doğum kurslarına katılıcam ben martta açılıomuş zaten memorialdeki eşsiz olan hihi:)) nefes alma alıştırmalarını bende diyaframdan zannediyordum zira bebeğimizin babası müzisyen olduğu için ilk zamanlar beni diyaframdan nefes almaya çalıştırıyordu ama bugünki sitede karın hareket edecek değil göğüs hareket edicek yazmış. şaşırdım. göğüsten alınan nefes diyaframı çalıştırmıyor halbuki. bende bıraktım kursta öğrenirim daha sağlıklı diye.
günde bir kez girince böööööyyyle uzuyor tabi aralarda da giremiyorum maalesef benim dr da diyaframdan lınacak diye öğretti gerçi o beslenme uzmanı ama :???
eyeszay
bende okudum valla. hafıza alıştırması oldu:KK1::KK1:
omega gibiyim valla :)))

Fsng
redmask
iyi akşamlar kızlar :))

dışarda yemek yiyip hemen döndük evceğimize..

efsungcum bende Maraşlıyım. ilkokulu antepte okudum sonra ankaraya geldik.. geliş o geliş asimile oldum ankarada... yemekler dışında tabi ya kırmızı biber dolması başka neyle değişilir ki?????????

bu arada ilk bebeğim inşallah Allah söyletmiştir canım ikinci de olsun cok isterim...
benimde hikaye benzer ilkokuldan sonra mersin 95 ten beri de istanbul(arada 1.5 yıl yine antep görevden dolayı:)))
inşallah zamanıyla 2. de olur canım :))

Fsng
hippy34cüüm şimdi işe bakki 2 gün nöbet tutuyoruz ya biz kazık gibi bugün gidip mdre dedimki 1 güne düşürebilirmisiniz oda idare ederiz falan feşmekan dedi şimdi yarın gidip dicemki dün rahat konuşamadımdeyip düşük riskim var drdan rapor getirmemmi gerek falan diycem bakalım olmazsada 8 hafta daha idare edicem napim başka çare yok şu okulda en nefret ettiğim iş nöbet ya ufffff iğğğğğğreeeenç:KK36:

eyeszay
efsung
canıııım çok zarifsin uzattın demiyosunda masal gibi deyip iltifat etmişsin valla :))

günde bir kez girince böööööyyyle uzuyor tabi aralarda da giremiyorum maalesef benim dr da diyaframdan lınacak diye öğretti gerçi o beslenme uzmanı ama :???

omega gibiyim valla :)))

:KK1::KK1::KK1: senin doktor beslenme uzmanı, bizim baba müzisyen çok sağlam kaynaklarla çalışıyoruz bu nefes işine:KK1::KK1: bu kursların faydası olucak çok ben inanıyorum. en doğru orda öğrenicez.

omega dedinde ben balıkta yemem:)) ceviz görürmü bu omega işini:KK1:

Fsng
eyeszay
:KK1::KK1::KK1: senin doktor beslenme uzmanı, bizim baba müzisyen çok sağlam kaynaklarla çalışıyoruz bu nefes işine:KK1::KK1: bu kursların faydası olucak çok ben inanıyorum. en doğru orda öğrenicez.

omega dedinde ben balıkta yemem:)) ceviz görürmü bu omega işini:KK1:
bende hamilelikle balığı terk ettim birgün ve ilk kez evde yapayım dedim onu berbat yaptım tabii sonra dayemek için zorladım ve tiksindim sanırım artık dışarıda da yiyemiyorum neyse beni beslenme uzmanı olan dr da omega 3 verdi hap olarak sabah akşam onlardan içiyorum seven seas diye bir marka bi araştır istersen solgar gnc gibi markalarda var plastik gibi yutuyorum valla sende muhakkak basla omega 3 ben gene uzun uzun yazarım ama sen gene de hap al :)))) ehuehuehuehu:))bugün çok matragım ya kahretmesin kendi kendime düşünüp gülüyorum valla idare edin
bende su doğum kurslarına bakıcam bide doğum koçu ve doğum fotosu olayları var uffff ne zor işler ya anacım gtmiş doğurmuş gelmiş omegasıymış druymuş koçmuş moçmuşşşş ohh ne rahatlarmış:))))

bu arada YouTube - Yansımalar - Asude linkindeki parça bebiklerimize iyi gelirmiş miş özellikle doğumda dinliyolarmış bilginize :))) öpüldünüz efem kocaman kocaman :))

Fsng
gelişimci
evet ben gittim oraya pasaj küçük ama 3-4 katlı..çok çeşit şeyler var..aklınıza gelmesede orda ihtiyaçlar ortaya çıkıyor..yeğenim için gitmiştim...
ben gittim 15 tatilde kultur turu maksadı ile oda süsleri yatak takımları bebek arbaları kılıklar hemen hemen hersey var orda işe yarar bence gidilesi bir yer :))
netten de baktım fiyatlar havuzluda daha ucuz .

eyeszay
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...ilen-bebegin-erkek-olma-ihtimali-nedir-3.html

şunu bi okuyun. hepsinin kız demişler erkek çıkmış. ayyy benimde öle olurmu ki acaba. ya çin takviminden bilmemnesine kadar hep erkekti yani. bana hala kız gibi gelmiyor. ama doktorda öle emindiki. bide bebişim gayet açmıştı bacaklarını yani. sizce olabilir mi? hisleri kuvvetli olan varmı:KK1::KK1::KK1: bana bir tahmin yapsın:)

eyeszay
1-03-11, 21:03
efsung
bende hamilelikle balığı terk ettim birgün ve ilk kez evde yapayım dedim onu berbat yaptım tabii sonra dayemek için zorladım ve tiksindim sanırım artık dışarıda da yiyemiyorum neyse beni beslenme uzmanı olan dr da omega 3 verdi hap olarak sabah akşam onlardan içiyorum seven seas diye bir marka bi araştır istersen solgar gnc gibi markalarda var plastik gibi yutuyorum valla sende muhakkak basla omega 3 ben gene uzun uzun yazarım ama sen gene de hap al :)))) ehuehuehuehu:))bugün çok matragım ya kahretmesin kendi kendime düşünüp gülüyorum valla idare edin
bende su doğum kurslarına bakıcam bide doğum koçu ve doğum fotosu olayları var uffff ne zor işler ya anacım gtmiş doğurmuş gelmiş omegasıymış druymuş koçmuş moçmuşşşş ohh ne rahatlarmış:))))

bu arada YouTube - Yansımalar - Asude linkindeki parça bebiklerimize iyi gelirmiş miş özellikle doğumda dinliyolarmış bilginize :))) öpüldünüz efem kocaman kocaman :))

hehe hiç sorma bi dolu ilaç kullanıyorum onuda soruyim aliyim bakalım olmadı:)) magnezyumu eleviti ayriyeten demiri. zaten bende iştah sıfır. tartılıyorum bi gün normal kilomdayım bigün kilo veriyorum. bizim tartımı bozuk acaba ya. sabahla akşam arasında 2 kilo fark var. hatta günün değişik saatlerinde değişik kilolardayım:)))

bende bir gülüyorum bi ağlıyorum zaten. acaba aklımımı kaçırıcam diyorum:))

doğum fotocum hazır benim:)) şanslıyım o konularda doğumu çekmek isteyen bir çok arkadaşım çıktı mesleğimin tek güzel yanı:)

valla benim annemde diyor. 40 yaşında gittim doğurdum kimsede ne riskli dedi ne test yaptı. şimdi ben anlamıyorum bu yeni doktorı diyor. bide netten araştırıyosun yok sol tarafıma yatmalıyım neymiş yani çürüyecek bi tarafların diyor :KK1::KK1::KK1:

bu arada ben kilo almasamda kendimi kaldırmaya zorlanmaya başladım yaşlılar gibiyim hehe sizede oldumu kızlar??

eyeszay
Kız çocuk sahibi olma ihtimali
Kimi uzmanlara göre Y kromozomu, yapısından kaynaklanan bir hızlılığa sahiptir, ancak X kromozomunun aksine asit ortamında yaşayamaz. Yumurtlama zamanından önce vajina ve rahim ağzı asidimsi olma eğilimindedir. Bu yüzden bebeğin kız olmasını sağlayan X kromozomu, bu ortama Y kromozomundan daha fazla dayanabilme şansına sahip olur. Uzmanlar bu durumu dikkate alarak, eğer kız çocuk sahibi olmak isteniyorsa, regl kanamasının durmasından itibaren yumurtlama döneminin başlamasına 2 gün kalaya kadar günlük olarak cinsel ilişkinin yaşanması gerektiğini söylüyor. Bu yöntem uygulandığı takdirde, yumurtlama dönemi bitene kadar cinsel ilişkiden uzak durulması gerekiyor. Bununla beraber sperm birikintisinin vajinanın asidimsi bölgelerine doğru gidebilmesi için, kadının partneriyle beraber misyoner pozisyonunu seçmesi (yüz-yüze, erkeğin üstte olduğu pozisyon) ve orgazm olmamaya çalışması gerekir. Çünkü vücut orgazm olduğunda alkalin seviyesi artar ki, bu da, erkek çocuğa sahip olmayı sağlayan Y kromozomlarının lehinedir.

Erkek çocuk sahibi olma ihtimali
Kimi uzmanlara göre eğer erkek çocuğa sahip olmak istiyorsanız ya tam yumurtlama gününüzde ve hemen öncesinde ya da hemen sonrasında cinsel ilişkiye girin. Çünkü bu dönemler vajina ve rahim ağzı mukozalarının en fazla alkaline sahip olduğu dönemdir. Derine doğru birleşme gerçekleştiğinde (özellikle eşiniz dizlerinin üzerinde sizin arkanızda olduğu pozisyonda) Y kromozomu taşıyan spermlerin rahim ağzı açıldığında orada birikmesini sağlar. Karbonatla duş almak da vajinal alkalini artıracak bir diğer yöntemdir. Eşinizle aynı anda orgazm olmak da alkalin seviyesini yükseltir, spermlerin rahme geçişini kolaylaştırır. Bazı uzmanlar aksini iddia etse de, bazılarına göre bu yöntemleri deneyen çiftlerin yüzde 75'i cinsiyet belirleme konusunda başarılı oluyor. Bir araştırmaya göre eğer hiçbir yöntem kullanmadan bebeğinizin cinsiyetinin ne olacağı konusunu doğanın ellerine bırakırsanız, cinsiyetinin sizin beklediğiniz doğrultuda olması şansı, sadece yüzde 39'dur. Ancak yine de tıp bilimi, bu yöntemlerin doğruluğu konusunda bir onaylamada bulunmuyor. Bu metotlar, her ne kadar mantıklı gelse de uzmanlar kesinliği konusunda bir garanti olmadığını da belirtiyor.

al işte buna görede erkek olması gerek benim bebişimin.

hippy34
efsung
amma uzun olmuş :)
efsung
hippy34cüüm şimdi işe bakki 2 gün nöbet tutuyoruz ya biz kazık gibi bugün gidip mdre dedimki 1 güne düşürebilirmisiniz oda idare ederiz falan feşmekan dedi şimdi yarın gidip dicemki dün rahat konuşamadımdeyip düşük riskim var drdan rapor getirmemmi gerek falan diycem bakalım olmazsada 8 hafta daha idare edicem napim başka çare yok şu okulda en nefret ettiğim iş nöbet ya ufffff iğğğğğğreeeenç:KK36:
benim raporda 17 haftalık gebeliğimi ve 16 haftalık gebeyken düşük tehditi geçirdiğimi yazdı...ilgili makama falan diye gayet resmi şekilde antetli kağıda bilg.da döküman aldılar hastaneden...başhekim onayı felan da vardı...ben de o rapora ilaveten ayakta durmamın tehlikeli olduğunu felan belirttim...muafiyetimin gereğini falan dedim...ama öncesinde müdürüme bişi sölemedim...direk rapor ve dilekçeyle hallettim ama sağolsun anlayışlı bi müdürüm var...şanslıyım...sana da aynı şansı dilerim canımcım:KK49:
bu arada senin branş neydi? benimki İngilizce...

Fsng
eyeszay
hehe hiç sorma bi dolu ilaç kullanıyorum onuda soruyim aliyim bakalım olmadı:)) magnezyumu eleviti ayriyeten demiri. zaten bende iştah sıfır. tartılıyorum bi gün normal kilomdayım bigün kilo veriyorum. bizim tartımı bozuk acaba ya. sabahla akşam arasında 2 kilo fark var. hatta günün değişik saatlerinde değişik kilolardayım:)))

bende bir gülüyorum bi ağlıyorum zaten. acaba aklımımı kaçırıcam diyorum:))

doğum fotocum hazır benim:)) şanslıyım o konularda doğumu çekmek isteyen bir çok arkadaşım çıktı mesleğimin tek güzel yanı:)

valla benim annemde diyor. 40 yaşında gittim doğurdum kimsede ne riskli dedi ne test yaptı. şimdi ben anlamıyorum bu yeni doktorı diyor. bide netten araştırıyosun yok sol tarafıma yatmalıyım neymiş yani çürüyecek bi tarafların diyor :KK1::KK1::KK1:

bu arada ben kilo almasamda kendimi kaldırmaya zorlanmaya başladım yaşlılar gibiyim hehe sizede oldumu kızlar??
Bende hamile degilken ayda 2 agri kesiciydi limitim simdi dolu dolu arkadasimda boyle oldugu icin sorun etmiyorum bebikleri 2yasinda gayet sagliklilar :)) kiloyu da dert etme keske bende zayif baslasaydim ama masallah hayata yemek icin gelmisim galiba :KK66:))
hippy34
benim raporda 17 haftalık gebeliğimi ve 16 haftalık gebeyken düşük tehditi geçirdiğimi yazdı...ilgili makama falan diye gayet resmi şekilde antetli kağıda bilg.da döküman aldılar hastaneden...başhekim onayı felan da vardı...ben de o rapora ilaveten ayakta durmamın tehlikeli olduğunu felan belirttim...muafiyetimin gereğini falan dedim...ama öncesinde müdürüme bişi sölemedim...direk rapor ve dilekçeyle hallettim ama sağolsun anlayışlı bi müdürüm var...şanslıyım...sana da aynı şansı dilerim canımcım:KK49:
Benim matematik lisedeyim senin durumun gercek benim uydurma olacak oyuzden yalan soylemek istemiyorum ne zamqn soylesem ayagima dolanir hel simdi hic soylemek istemiyorum biraz dusuniim bende bakqlim :KK66:
Kizlar ben kactim artik see yuuuuu :KK66:)))

gozdemmmmmm
efsung
hippy34
En şanslınız benim galiba..Müdürüm hamileliğimi duyar duymaz talimat verip beni ve diğer hamile arkadaşları nöbetten düşürdü...:nazar::nazar::nazar:

hippy34
hadi bakalım kolaylıklar...
ben de kaçiyimmm malum yarın sabah erken kalkıcas...good night :KK66:

hippy34
gozdemmmmmm
En şanslınız benim galiba..Müdürüm hamileliğimi duyar duymaz talimat verip beni ve diğer hamile arkadaşları nöbetten düşürdü...:nazar::nazar::nazar:
hatırlıyorum bu mesajı...daha önce de belirtmiştin sanırım...seni gidi şanslı azınlık seni eheueh:)
hadi ben kaçar..see yaaa:KK66:

sementa1983
2-03-11, 06:03
günaydın güzel anneler..ya gece 12ye kadar yazışmışsınz nasıl dayanıyosunz.ben 10da yatağa giriyorum ve sabah uykusuz kalkıyorum..bu yorgunluk ve uykusuzluk benı bitirecek..ilaç falan mı isteseydım doktordan

nilsena
2-03-11, 06:03
sementa1983
günaydın güzel anneler..ya gece 12ye kadar yazışmışsınz nasıl dayanıyosunz.ben 10da yatağa giriyorum ve sabah uykusuz kalkıyorum..bu yorgunluk ve uykusuzluk benı bitirecek..ilaç falan mı isteseydım doktordan
dert etme arkadaşım,inan bende 10 deyince duramıyorum.malum sabah iş için erken kalkıyoruz.bunun için ilaç kullanma bence bol bol dinlen.

sementa1983
2-03-11, 07:03
hüsnüzan
dert etme arkadaşım,inan bende 10 deyince duramıyorum.malum sabah iş için erken kalkıyoruz.bunun için ilaç kullanma bence bol bol dinlen.
evet canım,mide bulantısı için bile ilaç vereyım demişti ben kabl etmedim..sadece elevit içiyorum..hafta sonu 11e kadar uyuyorum.ama hafta içi 7de ayaktayım..ne zamana kadr bu böyle gider acaba

sedahayri27
2-03-11, 08:03
sementa1983
günaydın canım aynı durumdayız uykuya doymyorum sabahları zarr zorrr kalkıyorumm

zeynepela
2-03-11, 08:03
günaydın kızlar sabah uyandığımda lavaboda ağzımdan kan geldi ama mideden falan değildir heralde dudaklarım falan da yara boğazımdan diye düşündüm ama biraz da tedirgin oldum. yarın randevum var geçen hafta görmüştüm bakalım yarın benim için çok önemli umarım bebeğin iyidir. sık sık kontroldeyim diğer bebeğimden dolayı umarım bu defa sorun olmaz. bu arada ceyda düvenci 32 haftalık doğum yapmış ilk bebeğini kaybetmiş o da. ve 5. ayından sonra hep hastanede yatmış