2011 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gelisimci
19-04-11, 18:04
sulesliiii
evet tüğlenme işi çok kötü eşimle yarışcam yakında bulantı hapları yapıyo dediler ne kadar doğru bilmiyorum bize ne para veren var nede bi ihtiyacınız varmı diyen eşim tarafından yazık benim annemle babam şimdiden beşik falan bakıyolar takımlar alıyolar
eşimin tarafıda aynı..ne soruyolar ne parasını veriyolar..neyse bakalım bekliyorum nolcak..annem zavallım birsürü şey aldı halende şunuda alırız bunuda alırız diyo..bende almayın anne biz herşeyi alırız dedim...masraf yapmasın diye..karşı taraf düğşünmeyince annemlermi düşünsün hep...doğunca sana şunu bebeğe şunu takarız diyolar..fazla düşünmeleri bile beni üzüyor...

esrAKKIM
sulesliiii
esrAKKIM
nerde görev yapıyo eşin şimdi benimki vatan emniyette muhabere şubede
benim eşim fatih önleyici hizmetlerde , önleyici hizmetlerin ekibinde çalışıyor:KK61:

gelisimci
sspapatyass
benim de çizgim de oluştu tüylenme de oldu yaa:KK43:

canım benim de kayınvalidem sen nasıl istiyosan öyle al her şeyini dedi. biz eşimle beraber aldık bütün kıyafetlerini, kayınvalidemler verdi parasını. hastane doktor masraflarını da ondan verecekler. çok iyiler. ama bi de benim ailemi görsen, onların da ilk torunu olacak ama hiç bir kıpırdama hiç bi heyecan yok. ailem aydında, doğumu izmirde yapıcam inşallah. nasıl gelcez biz oralara diyolar. bu daha çok üzüyo insanı.

canım ekle de bakalım ben de bi ara eklicem. benim de oğlum olacak. ben de bol bol çıtçıtlı bady aldım. genellikle mothercare den tulum, şortlu takımlar, salopet takımlar aldım.

bu durumda insan kendi ailesinemi yoksa eşinin ailesinemi daha çok üzülür bilemedim...:KK50:

sulesliiii
gelişimci
eşimin tarafıda aynı..ne soruyolar ne parasını veriyolar..neyse bakalım bekliyorum nolcak..annem zavallım birsürü şey aldı halende şunuda alırız bunuda alırız diyo..bende almayın anne biz herşeyi alırız dedim...masraf yapmasın diye..karşı taraf düğşünmeyince annemlermi düşünsün hep...doğunca sana şunu bebeğe şunu takarız diyolar..fazla düşünmeleri bile beni üzüyor...
ay evet ya bizimkilerde aynı bende dedim almayın bişi diye sonuçta herkesin durumu belli onlarda çok hevesli ilk torun diye annem nerdeyse bezini bile alacak şimdiden insan düşününce sinir oluyo valla öteki tarafın sorumsuzluğundan

gelisimci
efsung
gelişimci
3 .etaptayım canım :)) ehhuehuehuehue aynı blok çıkarmış şimdi :)))
ay çok heycanladım..bizde 3. etap....ama ben buralarda hiç hamile görmedim :KK9:

sulesliiii
gelişimci
efsung
ay çok heycanladım..bizde 3. etap....ama ben buralarda hiç hamile görmedim :KK9:
anaaaaaaaa komşu çıktınız ne güzeeeeeeeeellll :KK9:

sulesliiii
ya sistem bakımda diyo sayfayı açamıyorum

My_Little_Sun_Shine
gelişimci
Canım sanki bizim durumu anlatıyorsun. Ama annemlerin alacağı şeylere de laf ediyorlar . Hrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Konuşmayacaaağııımmm... Ayy deliriyorum düşündükçe...

Bu arada bebişime son aldıklarım

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...lerine-aldiklari-ciciler-30.html#post18779498

sulesliiii
My_Little_Sun_Shine
Canım sanki bizim durumu anlatıyorsun. Ama annemlerin alacağı şeylere de laf ediyorlar . Hrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Konuşmayacaaağııımmm... Ayy deliriyorum düşündükçe...

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...lerine-aldiklari-ciciler-30.html#post18779498
güle güle kullanın kızlar bebişlerinize bütün herşeyler harika ben son ayları bekliyorum bakalım ne takacaklar

gelisimci
My_Little_Sun_Shine

bende düşündükçe sinir oluyorum....neyse canım aldıkların çok cici ..güle güle kullansın...

gelisimci
sulesliiii
güle güle kullanın kızlar bebişlerinize bütün herşeyler harika ben son ayları bekliyorum bakalım ne takacaklar
valla bende son ayları..olmadı doğumu bekliyorum bakalım.ne takacaklar.....takmaları bişey değilde ilgisiz davranmaları beni üzüyor...ben evleneli 5 yıl olcak..sürekli bebek te bebek... bebek te bebek dediler...eee şimdi ne soru var ne sual..ne hazırlık...

sulesliiii
ben daha bişi almadım acaba geçmi kalıyorum ya başlasammı ki ben haziranda falan başliyim diyodum

sspapatyass
sulesliiii
senin ailen ne diyo
dedim ya canım ailem aydında. ben de izmirde doğum yapmayı düşünüyorum. nasıl gelcez biz oralara diyolar.
gelişimci
gelişimci
bu durumda insan kendi ailesinemi yoksa eşinin ailesinemi daha çok üzülür bilemedim...:KK50:
valla canım gerçi alıştım ben ailemin davranışlarına da. annem bikaç yelek ceket örmüş o kadar. kayınvalidemlerin bize sürekli yardım etmelerine bi şeyler almalarına da laf ediyolar bi de:KK43:

sulesliiii
gelişimci
valla bende son ayları..olmadı doğumu bekliyorum bakalım.ne takacaklar.....takmaları bişey değilde ilgisiz davranmaları beni üzüyor...ben evleneli 5 yıl olcak..sürekli bebek te bebek... bebek te bebek dediler...eee şimdi ne soru var ne sual..ne hazırlık...
öyle olur zaten bi yerden baskı yapmaya çalışırlar baskı yaptıkları şey oluncada sanki bişi dememişler gibi davranırlar ama ben tahmin ediyorum ne takacaklarını kocaman bi hiç bişey ardındada bi ton bahane" ilerde alır takarız" dicekler

sulesliiii
sspapatyass
dedim ya canım ailem aydında. ben de izmirde doğum yapmayı düşünüyorum. nasıl gelcez biz oralara diyolar.

valla canım gerçi alıştım ben ailemin davranışlarına da. annem bikaç yelek ceket örmüş o kadar. kayınvalidemlerin bize sürekli yardım etmelerine bi şeyler almalarına da laf ediyolar bi de:KK43:
aydınla izmir arası uzak değilki gayet rahat gelirler yani bende denizliliym biliyorum sonuçta oraları aman takma boşver üzme kendini

sulesliiii
ya bu tuvalet işi ne kadar kötü ya hapşurdum az önce lavaboya zor yetiştim valla sanki saatlerdir gitmemişim gibi alt tarafı yarım saat oldu ya

gelisimci
19-04-11, 19:04
sulesliiii
ben daha bişi almadım acaba geçmi kalıyorum ya başlasammı ki ben haziranda falan başliyim diyodum
canım bu grupta anneler okadar hızlıki :KK55:bende telaşa girdim:KK9:hatta ıslak havluyu bile alan var..ben 2-3 hafta önce c&a da indirime giren ürünler vardı onlardan aldım..bugünde...wenice hastane çıkışı gibi bişey vardı uygun geldi.ondan aldım...yavaş yavaş almak lazım gibi...

gelisimci
sulesliiii
ya bu tuvalet işi ne kadar kötü ya hapşurdum az önce lavaboya zor yetiştim valla sanki saatlerdir gitmemişim gibi alt tarafı yarım saat oldu ya
ben altıma bile kaçırıyorum..gülsemmi ağlasammı ...:KK43::KK9:ama dr. normal dedi.

sspapatyass
sulesliiii
aydınla izmir arası uzak değilki gayet rahat gelirler yani bende denizliliym biliyorum sonuçta oraları aman takma boşver üzme kendini
yakın canım 1 saat. takmıyorum artık zaten boşverdim. allahtan eşim ve ailesi çok iyi. onlarla avunuyorum işte.

sulesliiii
gelişimci
ben altıma bile kaçırıyorum..gülsemmi ağlasammı ...:KK43::KK9:ama dr. normal dedi.
bende kaçırdım az önce:KK60:

hedefe_8_kala
gelişimci
efsung
:))) ben soyak a kapısı tarfaındayım:)) sen nerdesin canım :))
gelişimci
amaaan boşverrr yaaaa sonradan da ilgisiz olurlarda bi işe yarar belki benim kayınpeder falan da daha hiç armadı beni kayınvalidem de 3-4 kere aradı okdar benim aramamı bekliyolar sanırım yıllardır sadece ben ararım beni hiç aramazlar amaaan boş verrr yaaaa valla doğum sonrasıda uzak olsunlar diyorum ben :)
gelişimci
ahahahahhahah bende de oldu :))

hedefe_8_kala
yaaa bir ara toprakceylin vardı forumda epeydir sesi çıkmıyor nerde acaba ?

gelisimci
efsung
gelişimci
:))) ben soyak a kapısı tarfaındayım:)) sen nerdesin canım :))

amaaan boşverrr yaaaa sonradan da ilgisiz olurlarda bi işe yarar belki benim kayınpeder falan da daha hiç armadı beni kayınvalidem de 3-4 kere aradı okdar benim aramamı bekliyolar sanırım yıllardır sadece ben ararım beni hiç aramazlar amaaan boş verrr yaaaa valla doğum sonrasıda uzak olsunlar diyorum ben :)

ahahahahhahah bende de oldu :))
migrosa yada camiyemi yakınsın..bende yürüyüş parkurun üst tarafındayım

hedefe_8_kala
migrosa yakın yani migrosun oarka tarafı gibi oluyo senin yürüyüş parkurudediğin neresi

gögüs pedi ne almak gerekti arkadaşlar :?

gelisimci
efsung
migrosa yakın yani migrosun oarka tarafı gibi oluyo senin yürüyüş parkurudediğin neresi

hani 3. etap köprü gibi geçit var...gül durağı...tam evin önünde bahçeşehir koleji var...sen sağlık ocağının alt tarafındasın sanırm...

hedefe_8_kala
Avent Silikon Göğüs Koruyucu - Anne ve Bebek - joker.com.tr

bu işe yarar bişey mi?

gelisimci
efsung

hani 3. etap köprü gibi geçit var...gül durağı...tam evin önünde bahçeşehir koleji var...sen sağlık ocağının alt tarafındasın sanırm...

sulesliiii
efsung
Avent Silikon Göğüs Koruyucu - Anne ve Bebek - joker.com.tr

bu işe yarar bişey mi?
ya bundan bende almak istiyorum doğumdan sonra göğüs uçları çok yara olıuyomuş kan bile gelebiliyomuş:KK53:

hedefe_8_kala
gelişimci
evet canım da ben senin yeri tam anlamadım bu atakent city nin arkası mı oluyor yoksa happy center tarafımı kolejin yerini bilmiyorumda :)

hedefe_8_kala
sulesliiii
ya bundan bende almak istiyorum doğumdan sonra göğüs uçları çok yara olıuyomuş kan bile gelebiliyomuş:KK53:
ya benimde uc yok anneminde öyleymiş yara olmuş yani o yüzden alim diyorumda bilmiyorum işte ?

sulesliiii
efsung
ya benimde uc yok anneminde öyleymiş yara olmuş yani o yüzden alim diyorumda bilmiyorum işte ?
bende de yok uç ucu geçtim göğüs bile yeni oluyo şu anda anca 80 dir belki belki o kadar bile yoktur yazık çocuğum aç kalmasın diye alayım diyorum bende

hedefe_8_kala
sulesliiii
bende de yok uç ucu geçtim göğüs bile yeni oluyo şu anda anca 80 dir belki belki o kadar bile yoktur yazık çocuğum aç kalmasın diye alayım diyorum bende
oo belli olmazicanım küçük falan ama çok süt olabilır canım:)

hedefe_8_kala
ben dükkanı kapatıyorum :)) mayıştım iyice:)) iyi geceler

sulesliiii
efsung
oo belli olmazicanım küçük falan ama çok süt olabilır canım:)
halamın dediğine göre büyük göğüsten daha çok küçük göğüste süt olurmuş inş çok olurda kızım emer:86::86:

venus43
slm fıstıklar ben geçmişi okumaktan sizi kaçırıyomm :)) bugün geçmişi atladım..ama göğüs ucuyla ilgili konuşulmuş sanırım.:KK9:

venus43
19-04-11, 20:04
ben oğluşuma aldığım kıyafetlerin resmini çektim.bil.yükledim.şimdi eklemeye çalışayım bakalım.yapabilcekmiyim :))

gelisimci
efsung
evet canım da ben senin yeri tam anlamadım bu atakent city nin arkası mı oluyor yoksa happy center tarafımı kolejin yerini bilmiyorumda :)

ben seni evinin yerini anladım..benim dediğin taraf değil....onur marketten ilerleyince üzerinde atakent 3 etap yazan köprü gibi geçit gibi bişey var hemen onu geçince...otobüs durağı var gül.... karadağ marketi geçince..

sulesliiii
tavas sen nerelisin canım

sulesliiii
venus43
slm fıstıklar ben geçmişi okumaktan sizi kaçırıyomm :)) bugün geçmişi atladım..ama göğüs ucuyla ilgili konuşulmuş sanırım.:KK9:
evet önemli mevzu göğüs uçları:KK1:

tavas
gelişimci
canım nerden ve nekadara aldın?
ben daha almadım canım ama magazada ınceledım cok hosuma gıttı bunu alıcam kesın mayısta alırım heralde çok kullanışlı hafif ben manisada oturuyorum ya burada pirre kardın var orada ama cok guzel fıyatıda uygun canım 650 tl

tavas
only_smile
Bende baktım buna. Fiyatı da iyi aslında...
evet canım fıyatıda uygun hem kalıtelı ozellıklerı de cok güzel ben cok begendım

sulesliiii
tavas
evet canım fıyatıda uygun hem kalıtelı ozellıklerı de cok güzel ben cok begendım
ya ben kaçırdım neye baktınız

tavas
sulesliiii
ya ben kaçırdım neye baktınız
ben alıcam arabayı koydum onunlu ılgılı canım pıerre cardın as 705 a enıgma travel sıstem canım cok guzel cok hafıf ozellıklerıde cok guzel herkese tavsıye ederım

sulesliiii
tavas
ben alıcam arabayı koydum onunlu ılgılı canım pıerre cardın as 705 a enıgma travel sıstem canım cok guzel cok hafıf ozellıklerıde cok guzel herkese tavsıye ederım
hımmm anladım şimdi bizde bebek arabasını ananem alıcak biz neyi beğenirsek ben daha onlara falan hiç bakmadım ya bu arada senin denizliyle alakan varmı

tavas
sulesliiii
hımmm anladım şimdi bizde bebek arabasını ananem alıcak biz neyi beğenirsek ben daha onlara falan hiç bakmadım ya bu arada senin denizliyle alakan varmı
yok canım benım soyadım tavas o yuzdenmı sordun ama üni denizlide okudum eşimle orada tanıştım benım için özeldır

sulesliiii
tavas
yok canım benım soyadım tavas o yuzdenmı sordun ama üni denizlide okudum eşimle orada tanıştım benım için özeldır
ben oralıyımda tavas diye ilçesi var o yüzden sordum canım senin için özel olmasınada sevindim:KK9:

tavas
sulesliiii
ben oralıyımda tavas diye ilçesi var o yüzden sordum canım senin için özel olmasınada sevindim:KK9:
anladım canım denızlı cok guzel ama ben cok sevıyorum yerı ayrı yanı bende

sulesliiii
tavas
anladım canım denızlı cok guzel ama ben cok sevıyorum yerı ayrı yanı bende
evet bende şimdi anlıyorum kıymetini gerçekten çok güzelmiş benim memleketim uzak kalınca anlıyor insan:KK43:

tavas
sulesliiii
evet bende şimdi anlıyorum kıymetini gerçekten çok güzelmiş benim memleketim uzak kalınca anlıyor insan:KK43:
evet canım doğru soyluyosun ben usaklıyım ama amnısada oturuyotum canım memleket ozlemı zordur ama alısıyor ınsan yapıcak bırsey yok ıyı geceler canım optç

sulesliiii
tavas
evet canım doğru soyluyosun ben usaklıyım ama amnısada oturuyotum canım memleket ozlemı zordur ama alısıyor ınsan yapıcak bırsey yok ıyı geceler canım optç
iyi gecelr canım :KK5: