Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

princess.17
22-05-07, 21:05
ben saçlarımı boyatmaya karar verdim ve daha önce hiç boyatmadım hangi markanın iyi olduğu konusunda da haliyle hiç bir bilgim yok bana önerebileceğiniz markalar nelerdir ?

aLLeGRia
22-05-07, 21:05
canım ben çoğunlukla koleston la boyuyorum saçlarımı ve gayet kaliteli buluyorum..ama artık çok sıkıldım saç boyamaktan çok bpyadım çünkü sarı haricinde her rengi denedim şimdi de siyah sçlarım ama sıkıldım kurtulamıyorum da siyah saçtan..kendi rengine bi dönsün bida boyamıcam diyorum ama dayanamıyorum saç boyamak bağımlılık yapıyo iyi düşün bence :)

sarı papatya
22-05-07, 22:05
bıtkısel olanından bul.garnıer kullanmıstım ben ıyıydı.hıc kokusu yok.rahatsız etmıyo.

EU2
22-05-07, 22:05
canım öncelikle merhaba kolestonu tavsiye ederim ben müşterilerime aynı boya kullanıyorum sonuç harikaşutarafagitti

princess.17
23-05-07, 16:05
tşk ederim inş bağımlılık yapmas :p :KK70:

NesNeBilimCi
23-05-07, 20:05
princess.17
ben saçlarımı boyatmaya karar verdim ve daha önce hiç boyatmadım hangi markanın iyi olduğu konusunda da haliyle hiç bir bilgim yok bana önerebileceğiniz markalar nelerdir ?
canım dogal boyalar var 15 yıkamadan sonra etkısını gectıgı boyanın aktıgı soylenıyo
sacın kendı dogal rengı ıse hıc bozmamaya calıs benımde saclarım cok gur ve gucluydu ama boyadan sonra saclarım dokulmeye basladı kurudu
ayrıca kendı sac rengını ozledım ve bu hafta eskı halıne gecıcem

[COLOR="Magenta"][B]************[/B][/COLOR]
bu lınkte dogal boyalar var zaten her kozmetıkce de oluyor ınceleyebılırsın
detaylı bılgıyı verırler sana

lara pınar
canım bencede koleston güzel onu tavsiye ederim

mahmure87
eğer beyazların yoksa lorealin jel boyasını denemeni tavsiye ederim. sacları yıpratıyor mu bilmiyorum(yıpratıyordur tabi) ama çok parlak bir renk veriyor ve saçların çok sağlıklı görünüyor. ben uzun zamandır, lorealin jel boyasını kullanıyorum.

princess.17
23-05-07, 21:05
mahmure87
eğer beyazların yoksa lorealin jel boyasını denemeni tavsiye ederim. sacları yıpratıyor mu bilmiyorum(yıpratıyordur tabi) ama çok parlak bir renk veriyor ve saçların çok sağlıklı görünüyor. ben uzun zamandır, lorealin jel boyasını kullanıyorum.
18 yaşımdayım haliyle beyaz yok sadece değişiklik amaçlı yaptırcam
hepiniz saolun önerileriniz için

zeyno_8333
24-05-07, 12:05
koleston mükemmel bence bide oksijen bazlı boyaların diğerlerine göre yani direkt boyalardan daha iyi saçı fazla yıpratmıyomuş. koleston da öyle oksijen bazlı bi boya.

ECRİNA
25-05-07, 08:05
Ben önceden Koleston Kullanirdim Ama şimdi "palette" Markali Boyayi Aliyorum çok Süper Valla Renk Kolay Kolay Akmiyo Ve Saçida Ne Yipratiyo Nedekurutuyo Diğeride Görede çok Daha Hesapli.
Tavsiye Ederim Kullan Memnun Kalacaksin -schwarzkopf Palette Süper Sonuç..tv De Asenanin Saç Rengini Beğene Varsa Bal Sarisi.onu Yapmak Için Palettenin Kahve Köpüğü Süper Oluyor.

princess.17
27-05-07, 15:05
ECRİNA
Ben önceden Koleston Kullanirdim Ama şimdi "palette" Markali Boyayi Aliyorum çok Süper Valla Renk Kolay Kolay Akmiyo Ve Saçida Ne Yipratiyo Nedekurutuyo Diğeride Görede çok Daha Hesapli.
Tavsiye Ederim Kullan Memnun Kalacaksin -schwarzkopf Palette Süper Sonuç..tv De Asenanin Saç Rengini Beğene Varsa Bal Sarisi.onu Yapmak Için Palettenin Kahve Köpüğü Süper Oluyor.
çok teşekkür ederim önerin için a.s.

izmirliii
25-07-07, 19:07
Koleston kesinlikle

FB_GrL
5-08-07, 21:08
koleston akıyo galiba loreal güsel kremide var sıvı boyasıda ama sarı yapcaksan oryalle boya :):):)tabi o boya diil acıcı üstünede şöle istediğin tonda lorealin bi sarı rengini alırsın al sana fıstık gibi olursun...

rose01
6-08-07, 20:08
kizil renk icin hangi marka iyi acaba

Sıla OKUR
26-08-07, 19:08
merhaba arkadaşlar ben bir kuaför olarak sızlere eczacıbaşı ındola ve kolestonu tavsıye edıyorum muhtesem boyalar bıtkısel boyaya gelıncede eğer saç hiç boyanmamıssa ilk güzel tutyor fakat dip boyası seklınde yapılırsa saç ucundakı tonla arasında bayağı fark oluyor hemde beyazları tam kapatmıyor ve akma ıhtımalı var ama bıtkısel...

lovfun
26-08-07, 19:08
Ben de paletteden çok memnunum. Doğal duruyor renk ve uzun süre dayanıyor. Favorim ise altın kahve....

NILBERA
30-08-07, 05:08
sorun çözulduğune göre kilitliyorum

KilicBaligi
2-09-07, 17:09
KOLESTON DAN ŞAŞMA...Doğal saç boyası diye bir şey yok hepsi kimyasal, üstelik bitkisel olduğu söylenen boyalar çok çabuk aktığı için 20 günde bir boyatman lazım ki bu saçı daha çok yıpratır ama tavsiyem saçını boyama işine bence hiç girme çünkü saç bir kere boyandı mı bir daha asla eski rengine dönülmüyor.Boyalar saçın pigmenti üzerinde etki yapıp doğal yaşlanma sürecini hızlandırıyorlarmış bu yüzdende düzenli olarak boya kullandığınızda saçlarınızın kül rengine dönmeye başladığını göreceksiniz.annemim güzelim sarı saçları bildiğiniz kül rengi oldu :KK43:

penbeli
2-09-07, 17:09
kesinlikle koleston hem akmıyor hemde saçı yakmıyor!!!

*thalia*
14-09-07, 22:09
her markanın her rengi bir olmuyor.koyu tonlarda denedim ben.klestondan şaşmam.çok zor akıyor.öyleki 2 gün önce kumrala boyadım koyu kahve üstüne.saçım yinede koyu oldu.

princess.17
15-09-07, 16:09
arkadaşlar ben bu konuyu ta 5, ayda açmıstım o zaman tavsiyeler üzerine koleston boya alıp boyadım ve suan diyebilirim ki koleston kullanmayın kesinlikle saçlarıma çok zarar verdi döktü kel kalmaktan korkuyorum

aylin86
21-09-07, 12:09
bende palette kullanıyorum.çok memnunum.saçlara boyama esnasında bakım yapıyor.setin içinde bi bakım maskesi var.ve çok güzel renk seçenekleri var.istersen bi dene...

aylin86
21-09-07, 12:09
evet canım koleston banada hiç yaramamıştı.ve çok kötü kokuyor.ama palette harika...

ydnrsln
21-09-07, 15:09
koleston denmiş ama sasırdım..çünkü içerisince fazla mıktarda amonyak oldugunu duydum ve tavsıye edılmıyor. belkı renk ıyı tutar ama bunda öncelıkle saglık ön planda olmalı bence

fadimem
29-09-07, 19:09
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve açılan her konuya mesaj yazıyorum.Saç boyası zararlı peki anladık da bu yabancı oyuncuların saçlarına baktım şimdi.Hepside süper güzel onlar ne kullanıyor.Yoksa Türkiye de satılan boyalarmı kalitesiz vede zararlı.

kkibele
30-09-07, 17:09
arkadaşlar peki palette 6-88(kızıl)ı kullanan var mı aranızda?bu 6-88 in 6-888(sonbahar kızılı)den farkı ne biliyo musunuz acaba?mesela hangisi daha açık?ne gibi ton fakı var?

UfuruktenPrenses
13-10-07, 11:10
loreal 'i tek geçerim ve kesinlikle tavsiye ederim..
palette de ise dediğin tonlar değil ama başka renklerini annem kullanmıştı ve hiç memnun kalmadı.çok yapay durdu..
kızıl düşünüyor ve tonda kararsızlık yaşıyorsan lorealde renk skalası oldukça geniş.. ve tam üstündeki rengi veriyor,ne vadettiyse aynen çıkıyor!

elisko
14-10-07, 23:10
boya konusunda en iyi iki marka
koleston ve l'oreal
l'oreal recital i özellikle tavsiye ederim
hatta eğer bulabilirsen l'oreal feria diye bir boya var direk onu boyamalısın istediğin renge
l'oreal feria yı hiçbiyerde bulamıyorum ben ama

Lakito
15-10-07, 07:10
Loreal majirel bence.Fakat dışarda bulamazsınız.Çünkü kuaför ürünü.İsterseniz nettende alabilirsiniz tabi.

bisquit
24-01-08, 10:01
kolestonu kesinlikle önermiyorum,hem renkleri koyu hemde mat oluyo parlamıyo saç ne yazik ki....ama tek iyi yanı var akmasını istemeyenler için o da...renkleri akmıyo,,,çıkmıyo....şakkıdışakkıdışakkıdı

gözdey_85
24-01-08, 11:01
ela_lena
kolestonu kesinlikle önermiyorum,hem renkleri koyu hemde mat oluyo parlamıyo saç ne yazik ki....ama tek iyi yanı var akmasını istemeyenler için o da...renkleri akmıyo,,,çıkmıyo....şakkıdışakkıdışakkıdı
evet koleston asla sizi terk etmez...a.s

bisquit
24-01-08, 16:01
gözdey_85
evet koleston asla sizi terk etmez...a.s
bu sloganı reklamlarında kullanmalılar canım....:teytey::teytey::teytey:
süper bulmuşsun:dance::dance::dance:

gözdey_85
24-01-08, 18:01
sağol canım:teytey::teytey::teytey:

xeddax
24-01-08, 18:01
valla koleston 2,0 aldım yolda görenler beni cevirip hangi marka dedi memnun kaldım yani:dance:

alex
25-01-08, 14:01
koleston benim ve annemin saçlarını mahvetti.
içindeki amonyak oranı çok fazla.
renk akmasın diye .
her markayı denedim ama palette süper.
hepsine kalitede fark atar.
2 yıldır kızılım ve palette bir harika.
yıpratmıyor ve renkler parlak ve doğal.

alex
canım,
feria kaldırıldı.
çünkü avrupada 2 kadının ölümüne neden oldu.

alex
kkibelecim,

palette 6-88 kızıl.ama 6-888 sonbahar kızılı ,içinde hafif bir pembe yansıma var ve daha bir ateş kızılı gibi.
6-88 de daha bir bakır tonu kızıl var.
umarım yardımcı olabildim sana.

sabrina18
1-08-08, 05:08
kızlar garnier den memnun olanlar var mı?

Pamuk Sekeri
1-08-08, 07:08
kutunun üstünde bi renk görüp aynısını istiyorum diyosan saçlarım parıldasın diyosan kesinlikle palette
saçlarımı hep aynı renge boyucam yada 1 ton açıcam ve parlasın diyosan l'oreal recital

Luines
1-08-08, 08:08
Katılıyorum kesinlikle ben de Paletteden çok memnnum Sonbahar Kızılını kulanıyorum ve diğer kızıllar gibi rengi çok fazla akmıyor, daha kalıcı yerimseniben

alex
1-08-08, 09:08
Luines
Katılıyorum kesinlikle ben de Paletteden çok memnnum Sonbahar Kızılını kulanıyorum ve diğer kızıllar gibi rengi çok fazla akmıyor, daha kalıcı yerimseniben
aynen katılıyorum.
kesinlikle palette.hem saçı yıpratmıyor hem de kızıllarda bile akmıyor.
hem de çok kaliteli ve saçlarınız da parlıyor. ve evet kutuda ne vadettiyse o çıkıyor.a.s.

sabrina18
1-08-08, 13:08
kızlar igora ve paletteyi karşılaştırırsak hangisini tercih ederdinz ?

alex
1-08-08, 14:08
sabrina18
kızlar igora ve paletteyi karşılaştırırsak hangisini tercih ederdinz ?
canım,

ikisi de aynı firmanın boysı. igorada daha fazla renk seçeneği var ve gramajı biraz daha fazla.
ben ikiisni de kullanmış biri olarak kalite olarak bir farkı olmadığını söyleyebirim.

darkblue
1-08-08, 14:08
sabrina18
kızlar garnier den memnun olanlar var mı?
merhaba ben ilk defa arzum onan ın reklamını yaptıgı ıcın ozenip boyadım çikolata kahvesın hayyy boyamaz olaydım ustundekı renkle alakasız bır renk cıktı arkadaslarım ne boyadın sac rengın ıyı olmamıs oncekı daha guzeldı dedı bende voila dan cok memnun kaldım ve renk secenegı cok fazla yada beyazlarınız coksa loreal excellance ıyı kapatıyor ama exceance lar koyu tutuyor ....

kartanesi2
21-08-08, 10:08
cnm ben palette kullanıyorum tavsiye edrim kullanabilirsin

oslemdenis
25-08-08, 10:08
loreal excelence kutuda yazıyo zaten koyu tutar diye

kkibele
25-08-08, 10:08
aysenuryildiz
kolestndan şaşmam valla daha geçen boyadım bakkk

canım bu kolestonun hangi rengi?yani adı ya da numarası ne ?

bisquit
25-08-08, 15:08
palette derim ben.....şakkıdışakkıdışakkıdı

ibelta
25-08-08, 16:08
Koleston demişler,şaşırdımmmm:) Bir kere boyadım bir daha tövbe,8 numara,yani açık kumral aldım,saçım kestane rengi oldu,acaip koyu,üstelik sarı saça sürmüştümmm... Saçlarımda acaip kurudu boyadan sonra,palette ve loreal daha iyi