İkiz Anneleri Geyik Paneli

WomenLove
30-01-11, 20:01
iyi akşamlarrrr kızlarrr...tarihci anam soğukta geziyorsun..sonra kızlar hasta olacak göreceksin cnm

ama insan sıkılıyor kocişi bulmuşken gezesin geliyor dimi.....

aman kızların yaptığına bak yaa valla iki çocukla zor beee...ben en çok ne zaman pusetsiz gezeceğiz onu merak ediyorum...bazı yerlerde 4-5 yaş çocuklarını bile pusetle gezdiriyolar.....

neyse anam gezmişsin soğukta iyide olmuşşş ......

WomenLove
30-01-11, 20:01
iyi geceler kızlAR......ben geldim bugün form ist.siydi ikea sıydı gezdik annemle eve biriki ufak bişiler aldım.....yemek yedik..birde reale girdim...prima mega paketler 40 tl hale hugies ıslak bendil 3 lü 8,6 tl olmuş süperr.....mamalar aynıydı valla....

oradan eve geldik ömerle aliş uzun uyumuş,,,eşimde uyumuş tabi o yüzden sitem etmedi...

halamlar gelmişti....onlarla oturduk sohbet ettik...yemek yedik...çay içtik...onalr gitti kocişe kızdım uyuz uyuz tavırlar sergiliyor...resmi takılıyorum...dün geceden uykusuzum uykum çok var yatacağım öptümmmm sizleri...

artvinliyi yarın arayım....cananada yok meydandaaaaaaaaa

nefes.
30-01-11, 21:01
WomenLove
merhaba kızlar .tünaydın ...ay bugece berbat geçti ömerim ateşlendi hep kustu burun akıntısı yok,hapşırık öksürük yok...gece uyumadan sabah 7 de kalktık g.o.p hastanesine gittik.....tahmin ettiğim gibi kanında mikrop çıktı şimdilik antibiyotik kullanıyoruz...ateş düşürücüü verdi..salıya kadar bekleyeceğiz ateşlenebilirmiş...

işimiz iş ömer bey kusuyorda ilaçları aldıkca..annemde rehin kaldık vallaha yaaa
geçmiş olsun canım .inşallah hemen iğleşir.bizim yardımcınında eşi felaket hastaymış grip aman dedim ilaç al yanarız yoksa .ödüm patlıyor salgın var yine ortalarda şükür berk tatile girdide okuldan eve taşıma riski kalktı ortadan .

WomenLove
cnm yaaa en az 1 hafta daha bekleyeceksiniz yawwwww
hahaaa napalım merakla bekliyecegiz bir hafta daha.:KK53:

AlminaCinar
İzmir'i özledim valla yaa...:KK69:
Valla ben de merak ediyorum :KK1:

Çok geçmiş olsun,Ömercik bir an evvel iyileşsin inşallah..

Ankara'da bakıcı bulmak daha kolay olur..İnşallah kafana uygun biri karşına çıkar.....
izmir özlenmezmi hiç .hoş bende özledim izmiri 10 km haricinde bir yeri gördügüm yok.

WomenLove
iyi geceler kızlAR......ben geldim bugün form ist.siydi ikea sıydı gezdik annemle eve biriki ufak bişiler aldım.....yemek yedik..birde reale girdim...prima mega paketler 40 tl hale hugies ıslak bendil 3 lü 8,6 tl olmuş süperr.....mamalar aynıydı valla....

oradan eve geldik ömerle aliş uzun uyumuş,,,eşimde uyumuş tabi o yüzden sitem etmedi...

halamlar gelmişti....onlarla oturduk sohbet ettik...yemek yedik...çay içtik...onalr gitti kocişe kızdım uyuz uyuz tavırlar sergiliyor...resmi takılıyorum...dün geceden uykusuzum uykum çok var yatacağım öptümmmm sizleri...

artvinliyi yarın arayım....cananada yok meydandaaaaaaaaa
ohhh valla ne güzel gezmişsin darısı benim başıma .berk tatilde benim gezmeler zor biraz kocaman oldu ama dahale dışarıya çıktıkmı istekleri huysuzlukları bitmiyor onunla çıkarken üçkere düşünüyorum .
eşininde maşallahı var en haraketli zamanları ve tek başına bakıyor.benimkide bakıyor ama uyursam hiç bırakıp dışarı çıkmadım pazara gideceksem bırakıyorum oda pazar aleışverişinden yırtıyor .

AlminaCinar
30-01-11, 21:01
nefes.
geçmiş olsun canım .inşallah hemen iğleşir.bizim yardımcınında eşi felaket hastaymış grip aman dedim ilaç al yanarız yoksa .ödüm patlıyor salgın var yine ortalarda şükür berk tatile girdide okuldan eve taşıma riski kalktı ortadan .

hahaaa napalım merakla bekliyecegiz bir hafta daha.:KK53:

izmir özlenmezmi hiç .hoş bende özledim izmiri 10 km haricinde bir yeri gördügüm yok.

ohhh valla ne güzel gezmişsin darısı benim başıma .berk tatilde benim gezmeler zor biraz kocaman oldu ama dahale dışarıya çıktıkmı istekleri huysuzlukları bitmiyor onunla çıkarken üçkere düşünüyorum .
eşininde maşallahı var en haraketli zamanları ve tek başına bakıyor.benimkide bakıyor ama uyursam hiç bırakıp dışarı çıkmadım pazara gideceksem bırakıyorum oda pazar aleışverişinden yırtıyor .
tatil için yaza izmir de olalım istiyorum..kısmet artık ...:KK31:

nefes.
30-01-11, 22:01
bana gelince bugün çok sinirliyim renkli olmuşum,üstüne berkin şımarıklıkları babayı görünce tavan yapıyor egeyle emre gündüz hiç uyumadı desem yeri beş dakka totoyu yere koymadım .gecede uyumadı emre doğru düzgün sabah 8,30 eşime görev teslim yaptım yattım 10,30 kalk borusu ege kusmuş karnı tok emzik istiyor eşimde doymadı diye dayamış mamayı oda yazık emzik bulamayınca mamayı yemiş sonuç kusmuş üstünü deyiştirdim eşimde ortalıgı temizledi bidaha yattım
valla 12de kalktım .en güzeli buydu .ama benim sinirler bir türlü yatışmadı berk sagolsun hiç durmadı
sonunda eşime patladım durduk yerde kırdım tam bişeyler hazırlıyordum şaka yaptı bende poffff diye ona sardım oda yazık bişey yemeden yattı .onada üzüldüm şimdi herkez uyuyor bende çay içiyorum bir taraftan makinadan çamaşırlar çıkacak onları bekliyorum .bu gerginlik nasıl geçer bilmem.:KK59:

nefes.
AlminaCinar
tatil için yaza izmir de olalım istiyorum..kısmet artık ...:KK31:
cananda izmire gelmeyi düşünüyor tatil için sende ne güzel bakarsınız aynı zamanlara denk gelir toplanıveririz.

yavrukirpi
nefes.
bana gelince bugün çok sinirliyim renkli olmuşum,üstüne berkin şımarıklıkları babayı görünce tavan yapıyor egeyle emre gündüz hiç uyumadı desem yeri beş dakka totoyu yere koymadım .gecede uyumadı emre doğru düzgün sabah 8,30 eşime görev teslim yaptım yattım 10,30 kalk borusu ege kusmuş karnı tok emzik istiyor eşimde doymadı diye dayamış mamayı oda yazık emzik bulamayınca mamayı yemiş sonuç kusmuş üstünü deyiştirdim eşimde ortalıgı temizledi bidaha yattım
valla 12de kalktım .en güzeli buydu .ama benim sinirler bir türlü yatışmadı berk sagolsun hiç durmadı
sonunda eşime patladım durduk yerde kırdım tam bişeyler hazırlıyordum şaka yaptı bende poffff diye ona sardım oda yazık bişey yemeden yattı .onada üzüldüm şimdi herkez uyuyor bende çay içiyorum bir taraftan makinadan çamaşırlar çıkacak onları bekliyorum .bu gerginlik nasıl geçer bilmem.:KK59:
renkli olmak ne ola :KK53::KK53::KK53::KK53: daha önce siyah beyaz mıydınnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

offf ödevi son akşama bırakan tembel çocuklar gibiyim hep yaa, her pazartesi sabah bi iş teslimim oluyo, bütün haftasonu yayıp pazar gecesi tutuşuyorum ve sinir oluyorummm. şimdi de bir antidepresan ilacın prospektüsünü hazırlıyorum, bize bayaa uygun gibi emzirmesem alıcam walla :)

karanarsal
İYİGECELER KIZLAR
nefes ve gülnurdan başka kimsecikler yok bende mama saati bekilyorum kopyala yapıştır hayat yaşıyoruz sıkıldım ama bunada şükür
gülnür kaç haftalık oldun?doğum ne zaman?istersen öncede yollarım birşeyler beni haberdar et

canan2508
nefes.
İYİGECELERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
anam bu saat oldu anca şu laptopun kapagını açabildim .koşdur ikigündür misafir agırlıyorum .dün berkin karnesini almaya gittik ordan çocukları yemege götürdük. ordan cümbür cemaat bana amannn bir görseydiniz benim evi çocuk yuvası ama güzeldi .onları gönderdim toparlamaca sonra arkadaşlar aradı biz geliyoruz dediler gece ikiydi gittiler üçtü yattım .sabah eşimi odanın kapısında gördügüm gibi yatak odasına atmışım kendimi kaçta gitti haberim bile yok sagolsun gülsen idareetmiş 12 ye geliyordu kaltım pek uyumuşum .ortalıgı topladık çocukları uyuttuk komşuya kahve içmeye indim anammm dedim benim büyük sıpayı evde unuttum . tabi o saatte okulda ya hep hahaaaa telefon açıp onu çagırdım benim tel çaldı yengem arkadaşıyla geliyormuş hadii kahveyi içmeden eve koştum çay koydum pat geldiler onları gönderdim... kociş geldi yemekye çocukları doyur uyut bidaha uyut sonra kocayı uyut anca geldimmmanammmm özlüyorum burayı beeeeeeeeeee.
epey yorucu bigün olmuş şeker senin için açılmışsındır nasılsın?
WomenLove
merhaba kızlar .tünaydın ...ay bugece berbat geçti ömerim ateşlendi hep kustu burun akıntısı yok,hapşırık öksürük yok...gece uyumadan sabah 7 de kalktık g.o.p hastanesine gittik.....tahmin ettiğim gibi kanında mikrop çıktı şimdilik antibiyotik kullanıyoruz...ateş düşürücüü verdi..salıya kadar bekleyeceğiz ateşlenebilirmiş...

işimiz iş ömer bey kusuyorda ilaçları aldıkca..annemde rehin kaldık vallaha yaaa
ömerime çok geçmiş olsun kuzummm
yavrukirpi
günaydın kızlarrr,

canancımm senin datçada ne işin vardı lisede? neden oradaydın babanın işi nedeniyle filan mı? biz de 2 sene önce tatile palamutbüküne gitmiştik, harika bir denizdi çook beğenmiştik.
birsencimm gizemli durumlar devam bakıyorum, napalım bekliices bu arada ömerciğe de geçmiş olsunn.
artvinli nerde yaaa yağız mı çok hasta, arayayım diyorum hep bişeyler giriyo sonra buraya gelip de göremeyince yine aklıma düşüyor.
kızlarrr biz de dün elifi babannesine bırakıp alışverişe gittik, saçımı kestirdim ama yine güzel olmadı sinir oldumm.kendime bişey de alamadımm bir de nasıl yoruldumm, dışarı çıkmayı unutmuşum ben yaaa. bu arada ankarada hava accaip soğuk, karlı hiiiç tadı yok. bahar gelsin artıkk.
yarın iki yeni bakıcı adayıyla görüşücem, inşallah kafama uygun biri çıkar.
winstoncum sen ne yapıosun, winston deyince de hep sigara markası geliyo aklıma :) neden winstron?
kızlar doruk nerde?
palamutbükü de çok güzel ya minicik bi sahill ordada çok kaldım vallaha datçaya gitmem komedi biraz cahillik karışık bişi yani
ortaokuldan sonr agirilen anadolu liselerind eorayı kazanmıştım bi heves gittik 4 yıl okuduk sanki istanbuldalise bitmiş jajaja
dorukta topiğimizi protesto edenlerden eşekerim bi süre girmeme kararı almış bizde saygı duyuyoruz

beril2
canancım gelmicen yani datçaya ?bence gel bi gör yeni halini datçanın hem tanışırız?evlendimi oda burdamı halen daha o......
datçaya çok zorrr yürepim kaldırmıyo biraz daha zaman geçmesi lazımmmm
evet o oranın yerlisi canım orada ve hala bekarr
hala beni bekliyo sanırımmm hala unutmamış hala seviyooo
tarihci_35
selam kızlarr yorucu bir gündü.womeeenn çok soğuk kızım burası da bi taraflarımız donuyo ama yine de çıktım valla dün anamdaydık bugün arabayla gezdik azcuk napiim eşim tatile girdi yaa evde oturduklarımın acısını çıkarayım diyom ama yorgunluktan da ölüyom sonra hahaaaa bu arada ömere geçmiş olsun kıyamam :nazar:
eve geldik apar topar kızları yıkadım azcık uyusunlar diye yatırdım yorgunluktan uyudu sıpalar:) hadi ben de hemen yıkandım uyanırlar diye çorbalarını yaptım uyandılar yedirdim kendmize yemek yaptım tam yemeğe oturcakken melina mıçtı hadi onu temizledim bu arada çok kötü pişik olmuş eşim şimdi ilaç almaya gitti neyse yemeğe oturduk hooop elfin kustu hadi onu temizledim eşim halıyı temizledi ben banyoda elfini temizlerken kaşla göz arasında elfin tuvalete elini soktu eşim kapağını açık unutmuş hep te uyarırım haa bırakma diye aaay ben bi bağrış çocuk elini ağzına götürcek diye hadi elini yıka soy,giydir tabi yemek yalan oldu benim yemedim bu arada bi de adet oldum hahaaa çamaşırları asarken melina bi daha mıçtı aaayyy yeterr diye bağırdım valla hadi temizle tekrar kabus gibi dimiii heheee ay çok yazdım yoruldum:KK9:
desene pek boktan bi gündüüüü
ayy bende mustafayı yakaladım tuvalete elinş sokrken saçımı taramaya girmiştim sen arkamdan hemen kaç git wc ye wc aşıkları ya tapıyolar tuvalete ilginç b u bebeklerrr
nefes.
cananda izmire gelmeyi düşünüyor tatil için sende ne güzel bakarsınız aynı zamanlara denk gelir toplanıveririz.
bu arada datçada öğrenciğimi sırasında ben izmire çok geliridm nefesçim bucada çok kaldım ben kemeraltı alsancak konak sürtmüşlüğüm çoktur yani izmirde hatta benim datçalı manitayla ben istanbula döndükten sonr abuluşma yerimiz izmirdi haha :)))))

karanarsal
kirpi ilacın adı ne?ben emzirmiyorum alsammı ne dersin?hem takılma nefese regl yazacakmış yanlış yazmış sanada eğlence lazım

AlminaCinar
nefes.
kısmet..inşallah,ben de çok isterim...

yavrukirpi
espri yaptım, nefes de siler beni defterden belkimm :KK76::KK76::KK76::KK76:

ilaç adı verilmiyo burdan diye biliyorumm, cananı relklam aldı diye zorda bırakmayayımm, ben sana mail atarım adını, sigara vbırakmada da kullanılıyormuşl hatta ööle bir derdin varsa.

bana git işini bitir deyin yaa :KK53:

canan2508
yavrukirpi
renkli olmak ne ola :KK53::KK53::KK53::KK53: daha önce siyah beyaz mıydınnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

offf ödevi son akşama bırakan tembel çocuklar gibiyim hep yaa, her pazartesi sabah bi iş teslimim oluyo, bütün haftasonu yayıp pazar gecesi tutuşuyorum ve sinir oluyorummm. şimdi de bir antidepresan ilacın prospektüsünü hazırlıyorum, bize bayaa uygun gibi emzirmesem alıcam walla :)
adet olmuş kız rengli anlasana depresif karuuuu

tembell tembellll

ayyy kız bana bi anti depresan önerde kullanayım hahah

ay bende dehşet hastayım boğazlaırm nasıl parçalanıyor anlatamam bacak kemikleirm sızlıyo salya sümük yok daha ama çok hastayım
bu sabah babam eve döndü epiduraden dolayı adamcağıızn başı çok ağrıyo malum bizde pek gürültülü olduğumuzdan adam cağız eve gitmek istedi aslında benimde aklıma onu aksaraya bırakırız oradan foruma gdieriz diye vardı ama bi yorgunluk bi miskinlik vazgeçtim kociş i migrosa gönderdim kavanoz mamalar0.89 kuurştu bşde huggies 2 li ıslak mendilli mega paket 18 idi bide bebelac muhalebiler 3küsüre düşmüş aldır geldi o arada benimde azıcık bitim kanlandı dışaır çıkaısm dışarda yemek yiyesim geldikociş 2 de geldi çocuklara çorba içiridm deidm dışarı çıkmak istiyom ama değişik bi ye rolsund edim ne cevahir ne carreforu nede forumu istiyom dedim tamam söyle nereye götüryeim diyo istinye parka götür diyom oraya götüremem diyo offf canımı sıktı neyse deidm benim yemek yapaısm yok cevahire giidp yemek yiyip gelelim belki üstümdeki ağırlık kalkar deidm az dolanır geliriz deidm tamam dedi hazırlandık çıktım mecidiyeköye geldik devrim tabi herzamanki gibi arabada bağırış çağırış neyse mecidyeköyde dayanamadım aldım kucağıma

kucağıma alır almaz böğğğğ bi çıkardı üstüm başım mafoldu kocişte böyle dolanamazsın geri dönüyorum dedi döndük tani ben çok sinirlendim
devrime kızmıyorumda herşeyin bana haram olmasına kızıyorum devrim kusmasa yemek yemeye oturdupumuzda ağlamaya bağırmaya çağırmaya başlayacaklar o olmasa kociş muhaka bi şeye sinirlenecek yada basit bi şeyden kavga edeceğiz hep böyle oluyo
en son foruma gittik mesela birsolar dondurma yiyo bende alayım diyorum umursamaz bi tavırla ne yaparsan yap diyo sonrada boğazlaırn şişerse görüürm seni diyo hevesim kırılıyo
şu çikolata şelaleri varya mesela abzen onalrdan alayım diyorrum sen ne biçim diyet yapıyosun diyo yiyosun yiiyosun sonrada kilo aldım diye diyetisyene giidyosun diyo bana kendimi çok aşağılanmış hissediyorum
hafta içi gene cevahire gitmiştim doğumgünde gelen küçük kıyafet vardı onu değiştirmeye işim bitti aradım kocişi bebekler uslu duruyosa bişeyle yiyip geleyyimmi diye sorudm
sitemli sitemli biz burda açken sen orada yemekmi yiyeceksin diyo bana yemeden geldim halbuki evden çıkarken acıkırsan bezelye pilav var ısıt ye deidm

anlayacağınız bana herşey haram oluyo herkesin benden beklentileri var kimseye kendimi beğendiremiyorum
annem ayrı söyleniyo kaynanam ayrı söyleniyo kocişim bana dokunmayın edalarındavs vs

bugün geri eve geldik evden çıkmadan önce o kadar bugün çok keyifsizim hiç bişey yapmak istemiyorum dedim eve gelince yine yemek banakaldı yardım felan hiç bişey yok hastayımda görüy
yarın anneme gidicem surat yapyo gitme diye ilk söylediğimde ne yaparsan yap dedi gene umursamaz bi şekilde şimdi gidicem ya etekleir tutuştu
yemeğin sofraısnı bile bu saatene kadar bekleidm toplamadı gene ben toplaıdm gitti yattı

yrın gitme diyecek gene bana
bende hastayım gideyim biraz dinleneyim diyecem bana diyecekki annen evde yok annem olmasın evde sorun değil orada gözüm kapalı uzanır dinlenirim evde iş bitmiyo kahvalısı öğle yemeği akşam yemeği çamaırı derlemesi toplaması
oraya gittimmi çocuklara bakarım yeter

offff en kötüsüde o kadar yalnızımki bunları anlatacak sanal bi siteden başka kimsem yok şuan hüngür hüngür ağlıyorum lanet kaderime hayatın herzaman olduğu gibi beni ekstra yormasına .... laf bitmiyo vallaha hiç bi şey kederime çare olmuyoooo

canan2508
yavrukirpi
espri yaptım, nefes de siler beni defterden belkimm :KK76::KK76::KK76::KK76:

ilaç adı verilmiyo burdan diye biliyorumm, cananı relklam aldı diye zorda bırakmayayımm, ben sana mail atarım adını, sigara vbırakmada da kullanılıyormuşl hatta ööle bir derdin varsa.

bana git işini bitir deyin yaa :KK53:

tembel kadın koş işinin başınaaa bakımmm

nefes.
canan2508
epey yorucu bigün olmuş şeker senin için açılmışsındır nasılsın?

ömerime çok geçmiş olsun kuzummm

palamutbükü de çok güzel ya minicik bi sahill ordada çok kaldım vallaha datçaya gitmem komedi biraz cahillik karışık bişi yani
ortaokuldan sonr agirilen anadolu liselerind eorayı kazanmıştım bi heves gittik 4 yıl okuduk sanki istanbuldalise bitmiş jajaja
dorukta topiğimizi protesto edenlerden eşekerim bi süre girmeme kararı almış bizde saygı duyuyoruz

datçaya çok zorrr yürepim kaldırmıyo biraz daha zaman geçmesi lazımmmm
evet o oranın yerlisi canım orada ve hala bekarr
hala beni bekliyo sanırımmm hala unutmamış hala seviyooo

desene pek boktan bi gündüüüü
ayy bende mustafayı yakaladım tuvalete elinş sokrken saçımı taramaya girmiştim sen arkamdan hemen kaç git wc ye wc aşıkları ya tapıyolar tuvalete ilginç b u bebeklerrr

bu arada datçada öğrenciğimi sırasında ben izmire çok geliridm nefesçim bucada çok kaldım ben kemeraltı alsancak konak sürtmüşlüğüm çoktur yani izmirde hatta benim datçalı manitayla ben istanbula döndükten sonr abuluşma yerimiz izmirdi haha :)))))
canooo kız senin koca bunları bir okusa varya umarım şeytana filan uymazda kk takılmaz.

gel anam birazda beraber gezek .konak kemeraltı inciraltı karşıyaka teleferik.:KK52::KK37:

nefes.
yavrukirpi

hahaaaa hayatımızdaki tek renk o kuzum valla :KK52:

yavrukirpi
canancımm sana uzun uzu yazmak istedimmm ama şu işimi bitirip yarın salim kafayla yazayım daha iyi.

nefescim benim hayatımda o renk bile yok daha, yaw bi de sonradan kürtaj gibi bişi oldum ya ödüm kopuyo rahim fdilan yapışmıştır diye, bu bakalım ne zaman regl olucaz daha.

aha bu son ben gittim, ölsem açmııcam bi daha bu gece sitoppp :KK58::KK58::KK58:

canan2508
nefes.
canooo kız senin koca bunları bir okusa varya umarım şeytana filan uymazda kk takılmaz.

gel anam birazda beraber gezek .konak kemeraltı inciraltı karşıyaka teleferik.:KK52::KK37:
okusun umrumdeğil
okuması ihtmaline karşı şunuda yazyım
seninle evlendiğime çok pişmanım....
yavrukirpi
canancımm sana uzun uzu yazmak istedimmm ama şu işimi bitirip yarın salim kafayla yazayım daha iyi.

nefescim benim hayatımda o renk bile yok daha, yaw bi de sonradan kürtaj gibi bişi oldum ya ödüm kopuyo rahim fdilan yapışmıştır diye, bu bakalım ne zaman regl olucaz daha.

aha bu son ben gittim, ölsem açmııcam bi daha bu gece sitoppp :KK58::KK58::KK58:
yaz anacım istediğin zaman yaz
hadi sana kış kışşş bu gece yazdığını görüsem seni uzaman şikay ederim bi cezada sen allhahaha

canan2508
boğazlarım o kadar çok ağrıyoki sigara bile içemiyorum
bide çok üşüyo ayaklarımmm

nefes.
canan2508
adet olmuş kız rengli anlasana depresif karuuuu

tembell tembellll

ayyy kız bana bi anti depresan önerde kullanayım hahah

ay bende dehşet hastayım boğazlaırm nasıl parçalanıyor anlatamam bacak kemikleirm sızlıyo salya sümük yok daha ama çok hastayım
bu sabah babam eve döndü epiduraden dolayı adamcağıızn başı çok ağrıyo malum bizde pek gürültülü olduğumuzdan adam cağız eve gitmek istedi aslında benimde aklıma onu aksaraya bırakırız oradan foruma gdieriz diye vardı ama bi yorgunluk bi miskinlik vazgeçtim kociş i migrosa gönderdim kavanoz mamalar0.89 kuurştu bşde huggies 2 li ıslak mendilli mega paket 18 idi bide bebelac muhalebiler 3küsüre düşmüş aldır geldi o arada benimde azıcık bitim kanlandı dışaır çıkaısm dışarda yemek yiyesim geldikociş 2 de geldi çocuklara çorba içiridm deidm dışarı çıkmak istiyom ama değişik bi ye rolsund edim ne cevahir ne carreforu nede forumu istiyom dedim tamam söyle nereye götüryeim diyo istinye parka götür diyom oraya götüremem diyo offf canımı sıktı neyse deidm benim yemek yapaısm yok cevahire giidp yemek yiyip gelelim belki üstümdeki ağırlık kalkar deidm az dolanır geliriz deidm tamam dedi hazırlandık çıktım mecidiyeköye geldik devrim tabi herzamanki gibi arabada bağırış çağırış neyse mecidyeköyde dayanamadım aldım kucağıma

kucağıma alır almaz böğğğğ bi çıkardı üstüm başım mafoldu kocişte böyle dolanamazsın geri dönüyorum dedi döndük tani ben çok sinirlendim
devrime kızmıyorumda herşeyin bana haram olmasına kızıyorum devrim kusmasa yemek yemeye oturdupumuzda ağlamaya bağırmaya çağırmaya başlayacaklar o olmasa kociş muhaka bi şeye sinirlenecek yada basit bi şeyden kavga edeceğiz hep böyle oluyo
en son foruma gittik mesela birsolar dondurma yiyo bende alayım diyorum umursamaz bi tavırla ne yaparsan yap diyo sonrada boğazlaırn şişerse görüürm seni diyo hevesim kırılıyo
şu çikolata şelaleri varya mesela abzen onalrdan alayım diyorrum sen ne biçim diyet yapıyosun diyo yiyosun yiiyosun sonrada kilo aldım diye diyetisyene giidyosun diyo bana kendimi çok aşağılanmış hissediyorum
hafta içi gene cevahire gitmiştim doğumgünde gelen küçük kıyafet vardı onu değiştirmeye işim bitti aradım kocişi bebekler uslu duruyosa bişeyle yiyip geleyyimmi diye sorudm
sitemli sitemli biz burda açken sen orada yemekmi yiyeceksin diyo bana yemeden geldim halbuki evden çıkarken acıkırsan bezelye pilav var ısıt ye deidm

anlayacağınız bana herşey haram oluyo herkesin benden beklentileri var kimseye kendimi beğendiremiyorum
annem ayrı söyleniyo kaynanam ayrı söyleniyo kocişim bana dokunmayın edalarındavs vs

bugün geri eve geldik evden çıkmadan önce o kadar bugün çok keyifsizim hiç bişey yapmak istemiyorum dedim eve gelince yine yemek banakaldı yardım felan hiç bişey yok hastayımda görüy
yarın anneme gidicem surat yapyo gitme diye ilk söylediğimde ne yaparsan yap dedi gene umursamaz bi şekilde şimdi gidicem ya etekleir tutuştu
yemeğin sofraısnı bile bu saatene kadar bekleidm toplamadı gene ben toplaıdm gitti yattı

yrın gitme diyecek gene bana
bende hastayım gideyim biraz dinleneyim diyecem bana diyecekki annen evde yok annem olmasın evde sorun değil orada gözüm kapalı uzanır dinlenirim evde iş bitmiyo kahvalısı öğle yemeği akşam yemeği çamaırı derlemesi toplaması
oraya gittimmi çocuklara bakarım yeter

offff en kötüsüde o kadar yalnızımki bunları anlatacak sanal bi siteden başka kimsem yok şuan hüngür hüngür ağlıyorum lanet kaderime hayatın herzaman olduğu gibi beni ekstra yormasına .... laf bitmiyo vallaha hiç bi şey kederime çare olmuyoooo
canommm tam pazar sendromuna girmişsin sen .bırak kim nediyor canım ya kiloda senin zevkte senin kimene o sataşacak yer arıyor.bak şimdik benim herifim kalktı kendine kahvaltı hazırladı .çay yaptım içmedi yemekte var yemedi sütü ısıtmış içiyor .çokta umrumdaydı .tamam ben suçluyumda gerginim senle alakası yok şaka filan kaldıramıyorum kızma hadi gel yemek yiyelim dedim basdı gitti hiçte ugraşamam kendi bilir .biz takıyoruz onların takıntısı üçbeş saat ondan sonra bakıyorlar keyiflerine
seni beyenmeyen ölsün beeeeeeeeeeeeeee.haltetmiş onlarrrr.

canan2508
haklısın nefesçim

faceden bi arkadaşla konuşuyorumşimdi datçadan ev arkadaşım o evlenip marmarise yerleşmişti şimdi eşinden boşanıyor işte manisalıda izmir dikilide oturuyolar birnur bu arada dikiliyede geldim ben

neyse aileis yalnız kalmasın oğluda var diye evi ocağı bırakıp yanına taşınıyolarmış şimsi çok şanslısın dedim arkadaşıma ailen hep yanında hiç yalnız bırakmıyolarseni dedim
sende keşke yanımda olsan diyo
dedim beneim kaderimde böyle hayatım hep bi yalnızlık var işte bendeee

canan2508
30-01-11, 23:01
bana müsade kimseciklerde kalmamış iyi geceler kızlar çamaşırları katlıyayımda yatayım

birsen sana kahvaltı işi yattı o zaman bu hafta gelicektim ben sen annendesin sanıırm
neyse yeni evine kısmetse

nefes.
canan2508
boğazlarım o kadar çok ağrıyoki sigara bile içemiyorum
bide çok üşüyo ayaklarımmm
canım aman dikkat .sıcak su torban varsa koy canım yatarken ayaklarının altına bide bogazına viks rahatlarsın biraz.

canan2508
Şimdi sen kalkıp gidiyorsun. Git
Gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar. Gitsinler.
Oysa ben senin gözlerinsiz edemem bilirsin
Oysa Allah bilir bugün iyi uyanmıştık
Sevgideydi ilk açılışı gözlerimizin sırf onaydı
Bir kuş konmuş parmaklarıma uzun uzun ötmüştü
Bir sevişmek gelmiş bir daha gitmemişti
Yoktu dünlerde evelsi günlerdeki yoksulluğumuz
Sanki hiç olmamıştı
Oysa kalbim işte şuracıkta çarpıyordu
Şurda senin gözlerindeki bakımsız mavi, güzel laflı
İstanbullar
Şurda da etin çoğalıyordu dokundukça lafların
dünyaların
Öyle düzeltici öyle yerine getiriciydi sevmek
Ki Karaköy köprüsüne yağmur yağarken
Bıraksalar gökyüzü kendini ikiye bölecekti
Çünkü iki kişiydik

Oysa bir bardak su yetiyordu saçlarını ıslatmaya
Bir dilim ekmeğin bir iki zeytinin başınaydı doymamız
Seni bir kere öpsem ikinin hatırı kalıyordu
İki kere öpeyim desem üçün boynu bükük

Yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde
Memelerin vardı memelerin kahramandı sonra
Sonrası iyilik güzellik.

cemal süreyyadan kızlar koyu yaptığım yer ayrıca hoşuma giidyor belirteyim dedim

alıntıdır...

Winston
31-01-11, 08:01
günaydınlarrr...
canan kusura bakma ama bu yaptığınıı sana hiç yakıştıramadım...kısa zamandır tanıyorum seni en fazla 5 aydır bu 5 ayda hiç seni bu kadar mutsuz ve üzgün görmedim görmekte istemiyorum arkadaşım.o kocanada uyuz oldum demeden edemicem.seninde gezmek dışarda tek başına yemek yemek hakkın 500 kilo bile olsan.her zaman kim bakıyo o çocuklarada böle konuşabiliyo??
sen kimseyi takma kafana umrunda olmasın hayatını daha fazla zehir etme kendine annene de git heryerede...
umarım dün geceki ruh halin bugün yoktur..:KK71:

selsel
31-01-11, 10:01
selam arkadaşlar bende ıkız annesıyım ıkı aylık bı oglum bı kızım var...gercekten ıkız buyutmek cok zormus bu zorluk yetmedıgı gıbı bıde kocalarla ugras bende arada bırını sana bırakıyım cıkıyım dıyorum yok efendım olmazmıs nasıl cocugunu bırakıp gezmeye gıdecekmısın oldu bıze bundan sonra dınlenmek gezmek haram ozaman..bakalım benım koca ınat edıcekmı aslında cok ılgılenır bebıslerle ama benım bırını bırakıp gezmem olmazmıs..benım bebeler kırklarından sonra tam anlamıyla azdılar.uc kısıyız annem esım ben ucumuzde ıflas etmıs durumdayız hele kızım hıc susmuyo napıcam bılmıorum hayattan kopmus gıbıyım...

Winston
selsel
selam arkadaşlar bende ıkız annesıyım ıkı aylık bı oglum bı kızım var...gercekten ıkız buyutmek cok zormus bu zorluk yetmedıgı gıbı bıde kocalarla ugras bende arada bırını sana bırakıyım cıkıyım dıyorum yok efendım olmazmıs nasıl cocugunu bırakıp gezmeye gıdecekmısın oldu bıze bundan sonra dınlenmek gezmek haram ozaman..bakalım benım koca ınat edıcekmı aslında cok ılgılenır bebıslerle ama benım bırını bırakıp gezmem olmazmıs..benım bebeler kırklarından sonra tam anlamıyla azdılar.uc kısıyız annem esım ben ucumuzde ıflas etmıs durumdayız hele kızım hıc susmuyo napıcam bılmıorum hayattan kopmus gıbıyım...
bu demesi çok kolay ama biraz sabret 3 ay dan sonra çook değişiyolar benimkiler akşam 6 dan 11 e kadar kesintisiz ağlarlardı 3-4 ayda bitti biraz daha dayan allah uzun ömürler versin yavrularına

a_ilcin
herkese merhabalar
ömere cananıma hasta olanaherkese geçmiş olsun
canan, canım arkadaşım sakın üzülme ben seni hep o tatlı gülümsemenle hatırlaıyorum .başkalarını ne kadar takarsan o kadar seni küçültmeye çalışıyorlar takma sen taktır ona da görsün sinir oldum umursamazlığına eşinin.sen de onun sana davrandığı gibi davran da hatasını anlasın yoksa hayatta anlamıyorlar.
nefescim yardımcın hayırlı olsun sen de rahata kavuşursun dicem gene aynı telaş
artvinli nerelerdesin umarım yağız oğlanın iyidir
firdos ,berennaz ,almina çınar, yavrukirpi, womenlove, karanarsal ve sayamadıklarım çok öpüyorummm
bize gelince yavrularımın hala hasta öksürükleri biraz iyi gibi önceki kadar sık öksürmüyorlar çok şükür kusmaları da geçti:nazar:umutu sürekli ayaklarının üstüne bastırmaya çalışıyoruz pamukkale üniversitesinden bir hoca bakacak bu hafta içinde başka bir doktora daha götürdüm mr sonucuna göre gelişimi 2 ay geriden gelecek yürümesi de öyle dedi 2 yaşında yakalar yaşıtlarını merak etme dedi beyindeki az sinyal gelen sahanın erken doğduğu için olduğunu miyadında doğan bebeklerin bile en az beyninin geliştiğini sonra gelişiminin tamamlandığını söyledi biraz daha içim rahatladı kızlar

pandora-81
merhaba.birsüre önce yazmıştım buraya ama sonra yazmaya fırsatım olmadı.2-3 sayfayı okudum da,kocalar demişsiniz.bu kadar mı benzerler birbirlerine ya..bu kadar mı odun olurlar anlamıyorum.başkalarının çocuğu olmaz karısına yeter ki sen yanımda ol diye teselli verir,biz iki evlat vermişiz ama hiç kıymetimiz yok.iki hafta önce beni darp etti burnum kırıldı gözüm hala mor.karakolluk olduk,ailem geldi,yeni gitti,şikayetimden vazgeçtim ama,adamda en ufak bir pişmanlık yok ya..olayın ikinci günü pc de geçmişe baktım da,kendi için neleri araştırmış biliyor musunuz,hemoroid hapı,tüy giderici krem vs. vs. ben o haldeyken nasılım diye kafasını çevirip bakmaya tenezzül bile etmedi ama,pes dedim. şiddetin gerekçesi olamaz ama,anlamadığım sanki beni evde biriyle mi bastı,yani ailemden bu yaşıma dek tek tokat yememiştim.erkekler sorumluluk almak istemiyor,bekarmış gibi istedikleri zaman istediklerini yapsın istiyolar,evet yemekten sonra masa toplanmaz,gece boyunca deliksiz uyurlar,biz kalkarız çocuklara,sanki bu çocukları yalnız yaptık.anlayacağınız herbirimizin derdi ortak.ve büyük bir sınavdan geçiyoruz bence,yorucu,mutsuz bir süreç.yine de sap döner keser döner diyorum.bir de kabahati erkekleri yetiştiren annelerde buluyorum biraz .oğlumu yetiştirirken,paşam,erkeğim diye şımartıp sonra tepeme çıkartmıycam.kızıma ne yaptırıyorsam ona da aynısını yaptırcam.kimseye cinsiyetne göre bakmıyacaklar,insan olarak bakacaklar .

a_ilcin
31-01-11, 11:01
pandora-81
merhaba.birsüre önce yazmıştım buraya ama sonra yazmaya fırsatım olmadı.2-3 sayfayı okudum da,kocalar demişsiniz.bu kadar mı benzerler birbirlerine ya..bu kadar mı odun olurlar anlamıyorum.başkalarının çocuğu olmaz karısına yeter ki sen yanımda ol diye teselli verir,biz iki evlat vermişiz ama hiç kıymetimiz yok.iki hafta önce beni darp etti burnum kırıldı gözüm hala mor.karakolluk olduk,ailem geldi,yeni gitti,şikayetimden vazgeçtim ama,adamda en ufak bir pişmanlık yok ya..olayın ikinci günü pc de geçmişe baktım da,kendi için neleri araştırmış biliyor musunuz,hemoroid hapı,tüy giderici krem vs. vs. ben o haldeyken nasılım diye kafasını çevirip bakmaya tenezzül bile etmedi ama,pes dedim. şiddetin gerekçesi olamaz ama,anlamadığım sanki beni evde biriyle mi bastı,yani ailemden bu yaşıma dek tek tokat yememiştim.erkekler sorumluluk almak istemiyor,bekarmış gibi istedikleri zaman istediklerini yapsın istiyolar,evet yemekten sonra masa toplanmaz,gece boyunca deliksiz uyurlar,biz kalkarız çocuklara,sanki bu çocukları yalnız yaptık.anlayacağınız herbirimizin derdi ortak.ve büyük bir sınavdan geçiyoruz bence,yorucu,mutsuz bir süreç.yine de sap döner keser döner diyorum.bir de kabahati erkekleri yetiştiren annelerde buluyorum biraz .oğlumu yetiştirirken,paşam,erkeğim diye şımartıp sonra tepeme çıkartmıycam.kızıma ne yaptırıyorsam ona da aynısını yaptırcam.kimseye cinsiyetne göre bakmıyacaklar,insan olarak bakacaklar .
okuduklarıma inanamadım canım ya nasıl böyle bir şeye cesaret edebiliyor çok geçmiş olsun hemcinsim olarak gördüğün şiddete çok üzüldüm

eloisa
a_ilcin
herkese merhabalar
ömere cananıma hasta olanaherkese geçmiş olsun
canan, canım arkadaşım sakın üzülme ben seni hep o tatlı gülümsemenle hatırlaıyorum .başkalarını ne kadar takarsan o kadar seni küçültmeye çalışıyorlar takma sen taktır ona da görsün sinir oldum umursamazlığına eşinin.sen de onun sana davrandığı gibi davran da hatasını anlasın yoksa hayatta anlamıyorlar.
nefescim yardımcın hayırlı olsun sen de rahata kavuşursun dicem gene aynı telaş
artvinli nerelerdesin umarım yağız oğlanın iyidir
firdos ,berennaz ,almina çınar, yavrukirpi, womenlove, karanarsal ve sayamadıklarım çok öpüyorummm
bize gelince yavrularımın hala hasta öksürükleri biraz iyi gibi önceki kadar sık öksürmüyorlar çok şükür kusmaları da geçti:nazar:umutu sürekli ayaklarının üstüne bastırmaya çalışıyoruz pamukkale üniversitesinden bir hoca bakacak bu hafta içinde başka bir doktora daha götürdüm mr sonucuna göre gelişimi 2 ay geriden gelecek yürümesi de öyle dedi 2 yaşında yakalar yaşıtlarını merak etme dedi beyindeki az sinyal gelen sahanın erken doğduğu için olduğunu miyadında doğan bebeklerin bile en az beyninin geliştiğini sonra gelişiminin tamamlandığını söyledi biraz daha içim rahatladı kızlar
canım ben berennaz.. çok sevindim umut için çok şükür hep iyi haberlerini alalım inşallah.. :119:

a_ilcin
eloisa
canım ben berennaz.. çok sevindim umut için çok şükür hep iyi haberlerini alalım inşallah.. :119:
inşallah canım
sen nasılsın bebişler nasıl bide nikini nasıl değiştiriyorsun ben de değiştireceğim beceremedim

pandora-81
a_ilcin
okuduklarıma inanamadım canım ya nasıl böyle bir şeye cesaret edebiliyor çok geçmiş olsun hemcinsim olarak gördüğün şiddete çok üzüldüm
teşekkür ederim.cesaret edebiliyor çünkü babası da annesini dövermiş,yani buralarda çok normal,hatta etraftakilerden ailene niye haber vrdin diyenler bile oldu.yuh dedim beni leylekler mi getirdi dünyaya,size normal gelebilir alışıksınız ama bizim çevremizde şiddet yoktur.ben mühiş hazırcevap ve susmayı hiç sevmeyn biriyimdir,kocaya da susmadım yine susmam.maddi manevi kendime güvenim ve tenezzül etmeyişim zaten onu çileden çıkardı.

eloisa
a_ilcin
inşallah canım
sen nasılsın bebişler nasıl bide nikini nasıl değiştiriyorsun ben de değiştireceğim beceremedim
amann valla benim kızlar aynı o yüzden pek yazmıyorum :)) canım kazene msj attım değiştirdi.. seninde ismini deşifre eden bir nick sanırım mazeretini bildirirsen değiştirir heralde bende kızlarımın ismi ile aldığım için pişman oldum o yüzden değiştirdim canım..

pandora geçmiş olsun canım çok üzücü bir durum.. Allah eşine akıl versin kıymetini bileceğine şu yaptığına bak ne denir ki pesss :KK47:

pandora-81
pandora geçmiş olsun canım çok üzücü bir durum.. Allah eşine akıl versin kıymetini bileceğine şu yaptığına bak ne denir ki pesss :KK47:[/QUOTE]
sağol canım.benim de aklıma gelmeyen başıma geldi,inş.hiçbiriniz yaşamazsınız.kadın olarak biz çok güçlüyüz ben hemen toplayabildim kendimi ama o geceleri uyuyamıyor,ya da uykusunda diş gıcırdatıyor :KK60:ben de diyorum ki dur daha bunlar iyi günlerin senin,susuyor cevap vermiyor.e kolay mı ah alırsan bedelini ağır ödersin.

eloisa
pandora-81
pandora geçmiş olsun canım çok üzücü bir durum.. Allah eşine akıl versin kıymetini bileceğine şu yaptığına bak ne denir ki pesss :KK47:
sağol canım.benim de aklıma gelmeyen başıma geldi,inş.hiçbiriniz yaşamazsınız.kadın olarak biz çok güçlüyüz ben hemen toplayabildim kendimi ama o geceleri uyuyamıyor,ya da uykusunda diş gıcırdatıyor :KK60:ben de diyorum ki dur daha bunlar iyi günlerin senin,susuyor cevap vermiyor.e kolay mı ah alırsan bedelini ağır ödersin.[/QUOTE]

doğru alma mazlumun ahını diye boşa dememişler.. en zor zamanlarımızda desteğe ihtiyacımız olduğumuz günlerde böyle yapılır mı iyi gününde herkes iyi zaten.. Allah a havale etmek en güzeli.. ben öyle yapıyorum benim için kötü konuşanları haset edenleri bile laf söylemeden Allah a havale ediyorum, rabbim nasıl olsa çıkarıyor onlardan..

dediğin gibi insanın aklına gelmeyenler başına gelebiliyor.. umarım kimse böyle üzücü durumları yaşamaz seninde son olur.. tekrar geçmiş olsun canım.. sen rahat rahat uyu oda pişmanlığı yaşasın uyuyamasın :119:

canan2508
Winston
günaydınlarrr...
canan kusura bakma ama bu yaptığınıı sana hiç yakıştıramadım...kısa zamandır tanıyorum seni en fazla 5 aydır bu 5 ayda hiç seni bu kadar mutsuz ve üzgün görmedim görmekte istemiyorum arkadaşım.o kocanada uyuz oldum demeden edemicem.seninde gezmek dışarda tek başına yemek yemek hakkın 500 kilo bile olsan.her zaman kim bakıyo o çocuklarada böle konuşabiliyo??
sen kimseyi takma kafana umrunda olmasın hayatını daha fazla zehir etme kendine annene de git heryerede...
umarım dün geceki ruh halin bugün yoktur..:KK71:
winstoncum yakıştırma vallaa haklısınaslında ama mutsuzum kuzum bu ara depresyondayım sanırım gene neyse geçecek elbet geçmek zorunda yaniii
pandora-81
yine de sap döner keser döner diyorum.bir de kabahati erkekleri yetiştiren annelerde buluyorum biraz .oğlumu yetiştirirken,paşam,erkeğim diye şımartıp sonra tepeme çıkartmıycam.kızıma ne yaptırıyorsam ona da aynısını yaptırcam.kimseye cinsiyetne göre bakmıyacaklar,insan olarak bakacaklar

bu cümlene şiddetle katılıyorum
yaşadığın olaya yorum yapmak zor vallaha bu devirde dayak ne denilebilirki
........................liğindne başla artık nereyekadar giderse laf denir vallaha

bend etoplandım çok kötüyüm valiz toplarken bile 2 kere uzandım konuşmaya mecalim yok
sabah gittim sağlık ocağına aile hekimimlede tanıştım kaç yaşında evlendin d,yo 22 deidm utandım dereknde vallaha acelen neymiş diyecek gibi geldi bana(lütfen erken evlenenler burdan kendine kötü bi pay çıkarmasın ben 30 una kadar bekar gezecek bi tiptimde ondan yazıyom bunu)
neyse antibiyotik ağrıkesici fısfıs verdi geld,m ki eve karşıdaki görümcemler gelmiş neysem kahvaltı felan ahzrıladım gittile rçorba yaptım bende devrim uyansın yediirp çıkıcam kardeşim bekliyo vallaha

bişi daha diyecektimde unuttum

ay geçen biir geldi okmeydanını yıkıyolrmış dedi
sabahta elediye başkanı tv de açıklama yapıyo yıkım yok aksine tapuları verecez diyo hadi hayırlısı deidm bende işallah verirler yada gene seçim var diye seçim kandırmacasımı acaba

a_ilcin
pandora-81
teşekkür ederim.cesaret edebiliyor çünkü babası da annesini dövermiş,yani buralarda çok normal,hatta etraftakilerden ailene niye haber vrdin diyenler bile oldu.yuh dedim beni leylekler mi getirdi dünyaya,size normal gelebilir alışıksınız ama bizim çevremizde şiddet yoktur.ben mühiş hazırcevap ve susmayı hiç sevmeyn biriyimdir,kocaya da susmadım yine susmam.maddi manevi kendime güvenim ve tenezzül etmeyişim zaten onu çileden çıkardı.
haklısın canım erkekler güçlü kadınlara tahammül edemiyorlar güçlerini şiddetle gösteriyorlar allah içine merhamet duygusu versin inşallah bir daha yaşanmasın böyle üzücü durumlar

Winston
31-01-11, 12:01
pandora çok geçmiş olsun inş hayatında bir daha yaşamazsın.bu arada o etrafındakilerede pes dedim ne demek aileni çağırmasaydın ne biçim insanlar var yahu

AlminaCinar
31-01-11, 12:01
pandora-81
gördüğün şiddete üzüldüm...keşke şikayetini geri almasaydın...kanım dondu resmen okuyunca.....:KK53:

kadesa
31-01-11, 20:01
merhaba kızlar..2 gündür hastanelerdeyiz.Deniz ve Kağan soğuk algınlığı teşhisiyle hastaneye alındı,annem ve bende refakatçi tabii..burda özel hastane yok mecburen devlete yatırdık.ismi çocuk hastanesi ama berbat.heryer pis,inanılmazdı.iki gün zor dayandık,neyseki doktorumuz gerek görmedi de çıkardı bizi.zaten o çıkarmasa bugün ben çıkacaktım ya da durum ciddiyse Samsuna özel bir hastaneye götürecektik bebekleri. artık dayanamıyordum.5 gündür ne uyudum ne yedim..ağlamaktan bittim resmen.evde buhar vermeye devam edicez.sabah akşam da iğneleri var.nedense 1 haftadır iyileşemediler,zor atlatacaklar.Deniz zaten zayıftı iyice süzüldü yavrum.ben ona kilo aldırmak için neler yapmıştım oysa.balgamdan yediğini kustu hep.doğduklarından beri ilk defa böyle ciddi bir şekilde hasta oldular.çok zormuş çok,Allah hepimizin yavrularını korusun.daha büyük dertler vermesin.yokluğumu farke dip de arayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.eksik omayın kızlar.ayrıca burda da okuyup iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkürler..

Alminacım Çınar da hastaydı konuşmuştuk,şimdi nasıl oldu?İnşallah daha iyidir..

Cananım nasılsın,annene kaçmışın iyi yapmışın,uzaklaşmak iyidir bazen.

Birsenim araman çok moral verdi bana,canımmm..Ömer nasıl?evinizi satmışsınız,çok sevindim.Hayırlısı olsun inşallah.

Artvinli nerelerdesin kuzum ya,geçen perşembe konuştuk en son,o gün bugündür gelmemişsin.Yağız da hastaydı yoksa sizde mi hastanelere düştünüz?

kızlar hastanede kalırken bebeklerim çok şaşırttı beni.şok oldum şu iki günde yaşadıklarıma.genelde kötüydü ama iyi yönleride vardı.mesela Deniz elini kaldırıp gel gel yapmayı öğrendi:)..Kağan suyu görünce bu bu diye bağırıyor,anne baba abla falan diyorlar resmen ve artık tamamen oturuyor Kağan(geç oldu ama neyse:)..ama artık beyaz önlüklü kimi görseler çığlık atıyorlar:KK43:

vee herkes iyidir İnşallah.çok öptüm hepinizi.

canan2508
31-01-11, 21:01
firdoscum çok çok geçmiş olsun allah tekrarını göstermesinnn

kimsecikler yokkkk

nefes.
31-01-11, 22:01
firdosçum geçmiş olsun canım .malesef çocuk hastanelerinin bir çogu çok kötü durumda .allahım bidaha düşürmesin .muhtaçta etmesin öpüyorum kuzuların.:KK16:

AlminaCinar
31-01-11, 22:01
benim çok samimi bir kız arkadasım var onun abisinin eşi 1. bebeği kız dogurdu sonra aradan zaman geçti ikinciyi düşünüyorlardı hamile kaldı ikizmiş bebekler biri erkek biri kız doğdu.sonra bir yıl geçti kazayla bu sfer üçüncü hamile kalışında tahmin et ne oldu buda ikiz gebelikmiymiş oldu sana beş çocuk .bunlarda bir oğlan bir kız.inan o kadın varya hepsine koştu bakıyor yavrularına akşam yemeginide yapıyor evde bir bekar görümcesi var işten gelince o yardım ediyor kadın nefes alıyor

arkadaştan alıntıladım...size sorayım dedim...

sizce yukardaki gibi olması mümkün mü ? hem 5 küçük çocuğa bakacaksın hem de her akşam yemeğini ihmal etmeyeceksin..sadece akşam işten gelen bekar görümcenden başka da yardımcın olmayacak ???
.

nefes.
31-01-11, 23:01
AlminaCinar
benim çok samimi bir kız arkadasım var onun abisinin eşi 1. bebeği kız dogurdu sonra aradan zaman geçti ikinciyi düşünüyorlardı hamile kaldı ikizmiş bebekler biri erkek biri kız doğdu.sonra bir yıl geçti kazayla bu sfer üçüncü hamile kalışında tahmin et ne oldu buda ikiz gebelikmiymiş oldu sana beş çocuk .bunlarda bir oğlan bir kız.inan o kadın varya hepsine koştu bakıyor yavrularına akşam yemeginide yapıyor evde bir bekar görümcesi var işten gelince o yardım ediyor kadın nefes alıyor

arkadaştan alıntıladım...size sorayım dedim...

sizce yukardaki gibi olması mümkün mü ? hem 5 küçük çocuğa bakacaksın hem de her akşam yemeğini ihmal etmeyeceksin..sadece akşam işten gelen bekar görümcenden başka da yardımcın olmayacak ???
.
olur canım olur eskiler nasıl yapıyormuş 5 çocukla hatta 8 çocukla benim halamın oğlu var onunda 5 çocuk valla kadın hem o çocuklara bakıyor hemde gelen gideni çok .hem o evler tertemiz kendine göre düzen kurmuş çocuklarda laf dinliyor kurallar var evde .bu odaya girilmiyecek dedimi kimse girmez bizde nerde ünitenin üstünde tv seyrediliyor heryer çikolata on kere söyle ben mutfakta ye diyorum banyoya gidiyorum tabak alınmış salonun baş köşesinde temizle dur . bide bunlar ikiz ama bu dedigiminde araları hep bir yaş .ama okadınıda görmek lazım yaaa yüzünü yıkayamıyordur .
bugün aklıma geldi benimde karadenizde bir yöreyi gösteriyorlardı 70 yaşındaki kadınlar dahale çalışıyor ve çalışmassaz hasta oluruz diyorlar zıpkın gibiler birde kendime baktım 3 çocuk lastik gibi olmuşum bide artık yardımcı var .bir an utandım kendi kendimden çamaşırı asacagım düşünüyordum valla şimdimi sonramı assam diye fırlamışım yerimden .bizler hayatın yaşamışız ve hayatta yaşanacak daha çok şeyin oldugunun farkındayız mecburiyetlikler ilk başta bizi yoruyor bir yerde çakılı kalmak .şartlarımızı biz belirlemek istiyoruz dolu doluda yaşamak hedefimiz o yüzden başlamadan yorgunluklarımız var.

AlminaCinar
nefes.
olur canım olur eskiler nasıl yapıyormuş 5 çocukla hatta 8 çocukla benim halamın oğlu var onunda 5 çocuk valla kadın hem o çocuklara bakıyor hemde gelen gideni çok .hem o evler tertemiz kendine göre düzen kurmuş çocuklarda laf dinliyor kurallar var evde .bu odaya girilmiyecek dedimi kimse girmez bizde nerde ünitenin üstünde tv seyrediliyor heryer çikolata on kere söyle ben mutfakta ye diyorum banyoya gidiyorum tabak alınmış salonun baş köşesinde temizle dur . bide bunlar ikiz ama bu dedigiminde araları hep bir yaş .ama okadınıda görmek lazım yaaa yüzünü yıkayamıyordur .
bugün aklıma geldi benimde karadenizde bir yöreyi gösteriyorlardı 70 yaşındaki kadınlar dahale çalışıyor ve çalışmassaz hasta oluruz diyorlar zıpkın gibiler birde kendime baktım 3 çocuk lastik gibi olmuşum bide artık yardımcı var .bir an utandım kendi kendimden çamaşırı asacagım düşünüyordum valla şimdimi sonramı assam diye fırlamışım yerimden .bizler hayatın yaşamışız ve hayatta yaşanacak daha çok şeyin oldugunun farkındayız mecburiyetlikler ilk başta bizi yoruyor bir yerde çakılı kalmak .şartlarımızı biz belirlemek istiyoruz dolu doluda yaşamak hedefimiz o yüzden başlamadan yorgunluklarımız var.
nefescim, kadının son ikizleri daha 40 günlükmüş..evet eskilerden yapanlar var ama hep büyük çocuklar küçüklere bakıyormuş..tabi ona da bakım denirse..özensiz ,faldır fostak bir bakım olur bence..hele 40 ı yeni çıkmış 2 bebek daha 2 saatte 1 beslenilmek ister,alt alınmak ister..hem onlara hem de 1 yaş büyük ikiz kardeşlerine ve 1 ablalarına bakıp yemek yapmak,evde tüm camları silmek bana ütopya geliyor açıkçası...yaş aralıkları çok yakın 5 çocuğa bakımı imkansız görüyorum ben...yani çocuklara baksan evi ihmal edersin..evi ihmal etmesen çocukları ihmal edersin ...

nefes.
biz bugün tammmmm 8 aylık olduk :KK9: allahım nasıl hızlı geçiyor zaman .

AlminaCinar
2-3 yaşlarındaki çocuklar kolay kolay söz dinlerler mi ?

AlminaCinar
nefes.
biz bugün tammmmm 8 aylık olduk :KK9: allahım nasıl hızlı geçiyor zaman .
Maşallah :) :nazar:

biz de ayın 2 sinde 8 aylık olucaz..ama düzeltilmiş yaşımız daha 6 ay 1 haftalık civarı tabi...

nefes.
AlminaCinar
nefescim, kadının son ikizleri daha 40 günlükmüş..evet eskilerden yapanlar var ama hep büyük çocuklar küçüklere bakıyormuş..tabi ona da bakım denirse..özensiz ,faldır fostak bir bakım olur bence..hele 40 ı yeni çıkmış 2 bebek daha 2 saatte 1 beslenilmek ister,alt alınmak ister..hem onlara hem de 1 yaş büyük ikiz kardeşlerine ve 1 ablalarına bakıp yemek yapmak,evde tüm camları silmek bana ütopya geliyor açıkçası...yaş aralıkları çok yakın 5 çocuğa bakımı imkansız görüyorum ben...yani çocuklara baksan evi ihmal edersin..evi ihmal etmesen çocukları ihmal edersin ...
tabiki canım bunlarında araları pek azmış.ama bu durumda bizim bebeklerin gördügü ilgiyi görmeleri zor
biz bir öğünlerini kaçırsaz vicdan azabı çekiyoruz ama onlar karınlarını bişeylerle doyuruyorlarsa mutlu oluyorlardır .eyer gerçekse bu olay yazık o kadına ve ocukların yaşadıkları şartlarıda düşünemiyorum
allah kolaylık versin .
nerden alıntı yaptın bunu.