İkiz Anneleri Geyik Paneli

kadesa
12-01-11, 20:01
iyiki doğdun ayşeeeeeeeeeee:KK66:

a_ilcin
firdos
iyiki doğdun ayşeeeeeeeeeee:KK66:
teşekkürler canım:KK16:

WomenLove
a_ilcin
güle güle kullan canım
enerjisi ne güzel hatunsun herşey istediğin gibi olur inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin
ayyy canımmm benimmmm sağoll
firdos
anam bu nası dizi,kanuni ve aşk hikayesi...tövbe töbve:KK17:

alemmsinnn ama doğruuu bak nasıll reyting alırrr

WomenLove
aaaa dizi izleyip hem sohbet edemiyormusunuz yawww

ARTVINLI9876
12-01-11, 21:01
Selam hanımlar.

Ya bir bakıyorum burdasın,bir bakıyorum hooop herkes yokolmuş.

AAİLCİN canım doğum günün kutlu olsun.Sağılıklı kuzularınla birde odun modun ama aşkınla uzuuuuuuuun ömürler geçir inşallah.Eşin almamış ama ben sana yollayayım canım.:KK71::KK71::KK71:

HTC nerelerdesin ya.Merak ediyoruz seni.Arada uğra azcuk.Nasıl oldun.İnşaaaaaallah ikinci ameliyat gerekmez.

DIRIM nevresimini güle güle kullan.(aşkı memnu nevresimi nasıl olaki:
Gönlünden geçen büüüüüüttttttün güzel şeyler teeeeek teeeek olsun en kısa sürede inşallah.

YAVRUKİRPİ valla bende sendenim canım.Eskisi gibi süslü ve bakımlı hissetmiyorum kendimi.
Önceleri dışarı çıkamdan nasıl özenli hazırlanırdım.Şimdi o halimden eser yok..

Bende misafirlerimi şimdi yolcu ettim kızlar.
Yoruldum ama değdi eğlenceliydi.
Kuzenimle çıktık mağazaları dolaştık.Alışverişte yaptık tabi.
Cananın doğum gününe( gelebilirsem tabi.)özel kıyafet aldım kendime.
Bu arada kilolarım çıktı tekrar ortaya.Aman dedim sonra oradaki herkes yeni doğum yapmış benim gibi herkes göbişli,popolu nasılsa :KK1:

WomenLove
aşk-ı memnu nevresimi o dizideki kullanılan nevresim modelinden bahsettim cnm öle bişiii yanii

a_ilcin
ARTVINLI9876
Selam hanımlar.

AAİLCİN canım doğum günün kutlu olsun.Sağılıklı kuzularınla birde odun modun ama aşkınla uzuuuuuuuun ömürler geçir inşallah.Eşin almamış ama ben sana yollayayım canım.:KK71::KK71::KK71:

HTC nerelerdesin ya.Merak ediyoruz seni.Arada uğra azcuk.Nasıl oldun.İnşaaaaaallah ikinci ameliyat gerekmez.

Gönlünden geçen büüüüüüttttttün güzel şeyler teeeeek teeeek olsun en kısa sürede inşallah.

YAVRUKİRPİ valla bende sendenim canım.Eskisi gibi süslü ve bakımlı hissetmiyorum kendimi.

Bu arada kilolarım çıktı tekrar ortaya.Aman dedim sonra oradaki herkes yeni doğum yapmış benim gibi herkes göbişli,popolu nasılsa :KK1:
aldım canım ben desna :KK16:

ARTVINLI9876
12-01-11, 22:01
hıııııı şimdik anladım canım.
Güle güle kullan tekrardan.Pek güzel nervresimler oluyordu o dizidede beee.

Canım bende aldım senin :KK16:

eylull
iyigeceler kızlar ben de çocukları yatırdıktan sonra ortalığı topladım sildim çamaşırları makinaya attım ama bu saatten sonra asamam o kadar da hamarat değilim daha Melise mama yedircem birazdan da eşim gelir zaten ay zaman nasıl geçiyo anlamıyorum ki hiç bişeye vakit kalmıyo

WomenLove
eylull
iyigeceler kızlar ben de çocukları yatırdıktan sonra ortalığı topladım sildim çamaşırları makinaya attım ama bu saatten sonra asamam o kadar da hamarat değilim daha Melise mama yedircem birazdan da eşim gelir zaten ay zaman nasıl geçiyo anlamıyorum ki hiç bişeye vakit kalmıyo
hoşgeldin cnm baya iş yapmışsın ......hamarat hatun senii...kocan nereden geliyor kız bu saatte

femalexx
herkese iyi geceler...canım sıkkın,yorgunum,kızıma yine maalesef bağırdım...kendimden nefret ediyorum...bir saatir ağlıyorum..bir yandanda uyuttum..kavgaa nedenimiz meme...sabaha kadar memede uyuyor..gün içinde neysede gece uyuyana kadar çok sık meme istiyor..başka türlü sakinleşmiyor...vermeyince çıldırıyor..hiçbirşey yaptırmadı bana bu akşam daha yeni popom yer gördü...diğeride emiyor ama onun kadar düşkün değil..memeden ayırmaya kıyamıyorum ama ben mahvoluyorum ve mayısta işe başlamayı düşünüyorum..eşimlede tartıştık niye bağırıyorsun diye oda bana bağırdı...offf bunalımlı günümdeyim...

eylull
WomenLove
hoşgeldin cnm baya iş yapmışsın ......hamarat hatun senii...kocan nereden geliyor kız bu saatte
yok anacım ne hamaratı evi şöyle bi toparlamak üstten yaptım yani aslına bakarsan bayağı bi temizlik lazım dip köşe
eşim işte canım

WomenLove
femalexx
herkese iyi geceler...canım sıkkın,yorgunum,kızıma yine maalesef bağırdım...kendimden nefret ediyorum...bir saatir ağlıyorum..bir yandanda uyuttum..kavgaa nedenimiz meme...sabaha kadar memede uyuyor..gün içinde neysede gece uyuyana kadar çok sık meme istiyor..başka türlü sakinleşmiyor...vermeyince çıldırıyor..hiçbirşey yaptırmadı bana bu akşam daha yeni popom yer gördü...diğeride emiyor ama onun kadar düşkün değil..memeden ayırmaya kıyamıyorum ama ben mahvoluyorum ve mayısta işe başlamayı düşünüyorum..eşimlede tartıştık niye bağırıyorsun diye oda bana bağırdı...offf bunalımlı günümdeyim...
canımmm yaaa lütfen kendini harap etme hangimiz annemizden zılgıt yemeden büyüdük yaaa...ki senin cadılar hatırlamayacak bile ben hatırlamıyorum şahsen o zamanları

piskolojik olarak çok tükeniyoruz ama insanız canım dayanamadığımız ve koptuğumuz oluyor...onlara bağırman kötü annen anlamına gelmiyor bunu gayet iyi biliyorsun...sen hep gül gülki kuzularınada yansısın bu pozitiflik...ağlama lütfenn

eylull
femalexx
hiç canını sıkma sabret inşallah herşey düzelecek yaz gelmiş çocuklar akıllanmış hafta sonu ellerinden tutup gezmeye gitmişsin ohhhhhhh seflan olsun daha ne güzellikler yaşıycaz o veletlerle bazen ben de bağırıyorum gözümün içine bakıyolar hemen şakaya çeviriyorum o yüzden artık beni takmıyolar onlarda beş paraya saymıyolar beni yani:KK9:

canan2508
:KK33:
femalexx
Birsen ve canan dönerleri götürmüşsünüz afiyet olsun...bende pazar günü yedim ve dün diyete başladım ama bu sefer ciddi. iki gündür iyi gidiyor...spora diyet eklemezsem tartıda azalma olmayacak...Canan hadi bakalım senden sonra sıra bizde bende önümüzdeki ay nasipse hazırlanmaya araştırmaya başlayacağım..benimkilerde martta doğdu...tatlı telaşlar...kayınvalideciğininde dilini arı soksun diyesim geliyor içimden ama yaşlılara saygı duyayım diyorum insanın tüm insani duygularını öldürür bu tipler...bi zahmet gündüz gelip yardım etsin o zaman...
ayol döner yediğimiiz nerden çıkardınnn
kepekli irer tost yedik hahahah

hadi bakalım doğumgünücüler sıraya girsinnnnnn
senden istanbuldaısn gelsene canım doğumgünümüze tanışırz hemideeeee
berennaz06
baya masraf olmuş valla ama değer kuzulara, ben ilk doğumgünlerini yapamayabilirim bu ara çok sıkıştık bir pastayla kendimiz kutlarız heralde ama içimde kalır gönül isterki en güzelini yapalım kısmet bakalım daha 4 ay var..
ay bu kaynanalarda laf söylemeye pek bi mrklı :KK47: canım ocağın üzerine alimülyum folyo ser üstünden demirleri tak herşeyi taşır şaşır sıçrat sonra biri gelirken hop kaldır mis :) buda biraz halının altına ev süpürme gibi oldu ama benim işimi görüyor malum yemek başını bekleyemiyorum bu aralar:))))

bu arada mustafa maşallha boyu uzun :nazar: e kiloda zaten 10 kilo normal diyolar bizimkiler prematüre olunca iyi, devrimin kilosu nasıl cnm?

cnm baş ağrısı içinmi ? ben severim böle yöntemleri :KK1:
sen merak etme canım imece usulü sanada yaparız bişiler uzaktan da olsa elimizden geleni yaparız hiçççç içinde kalmasın tatlım
firdos
günaydınlar kızlar..

ohhh sefanız olsun Canan ve Birsen..dün baktım resimlerinize süper çıkmışsınız..çok güzelsiniz canlarımmmm:KK16:...aman kaynananı boşver,o kadar biliyosa gelsin yardım etsin..bizimkide bebekleri görmeye gelince birer künye getirmiş ama isimlerini yanlış yazdırmış.iki simi var ya bizimkilerin birbirine karıştırmış:)..bende geçen gün bozdurup çeyrek aldım.bebekler için gelenleri biriktiriyoruz onlara ekledim.ama yazın gidince künyeleri soracak:KK52:

Almina bizimkilerde çok farklı.Deniz Oğuz sevgi dolu bir bebek..etrafa gülücükler saçar,Kağanı okşamaya çalışır,oyuncakları ona uzatır ama Kağan Samet bir felaket..Denizi tırmalıyor,emziğini alıyor ve oyuncaklarla vuruyor..Deniz onu sevmeye kalkıncada basıyor çığlığı:KK1:

sağol canımmmm

Berencim günaydın şekerimmmm
off kaynana işte bu zamana kadar ocağın temiz aferin dediğimiz varki bana hep açık arayıp duruyooo

yavrukirpi
bu topiğe reyting getirecek bir olay şart oldu. winstonnn en çok biz burdayız, bul bi konu hemen kavgaya tutuşalımmm :KK33::KK33::KK33::KK33:
topiğimiizn reytingine laf yokkkk,iki çocukla anca yetişiyoz kuzummmm benim ektradan bide koca çocuğum var bi de kaynana çocuğum var zuhahaha
yavrukirpi
çok klasik olmuş bu da yahuuu, :KK53::KK53::KK53::KK53:

ya kızlar ben saat 11:30'dan 18:^0'a kadar evlilik programı seyrediyorum. yani bi yandan çalışıp elifle de ilgileniyorum da o açık hep. biri bana dur desinn
durrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK33::KK33:
Winston
sorma bende deli gibi esrayı izliyorum ne olacak bu cüneytin hali??:)))))))):KK9:
sonunda kocayı boşayıp o cüneyte ben talip olucam bana ilk görüşte tutulacak hahahaha
a_ilcin
ben geldim bugün benim doğum günüm biraz dışarı çıktım kafam dağıldı eşimin çıkış saatinde foruma uğradım yemek yedik kutlamadı bile doğumgünümü .nefret ediyorum artık doğumgünümden bu adam bana hiç değer vermiyor sana çiçek alacaktım bilmem ne ya ben çiçeğin derdinde miyim insan bir gülümseme bir sıcacık sarılmayla bile kutlar ne evlilik yıldönümü ne doğumum ne doğumgünüm yok yok yok ben bir odonla evlenmişim bi de 7 yıl yollarını bekledim kıymet bilmez vefasızın .doğum günümü kutlayan arkadaşlarım çokkkkkk teşekkürler ama hala çok üzgünüm umurunda değil yattı uyudu
doğum günün kutlu olsun canımmmm
o odunluk bütün erkeklere has bişi kuzum allah ta onları öyle yaratmış ne yapacaksınnnnn
7 yol bekleidm deyince aklıma geldi palace da çalışırkende varmıydı bu adam
bak bi anımız geldi aklıma anlatayımda gül
bengü vardı serviste çalışan aynı zamanda arkadaşımdı benim meralın odasında kalıyodu o
bi gece sen telefonla konuşuyosun koğuşun önünde bizde bengüyle odada takılıyoruz bi ara hola çıktık sen geizip duruyosun ama biz senin telefonla konuştuğunu farketmiyoruz snei uyur gezer sanmıştık ne yapalım felan diye konuşurken pat telefonu kapadın bize döndün ay biz birbiriize bakıp patlatmıştık kahkahayı aklıma geldi bak gece geceee:KK36::KK36:
htc07
canım doğum günün kutlu olsun lütfen sıkma canını.nedense bu erkeklerin geneli böle genlerinde var bişey sanırım.valla benim ayağım kırık 40 gündür yatıyorum adam bana bile hala naz ediyor.akşam kızı salladı 5 dakika uyumayınca başladı ayağı kopmuş herşeyi o yapıyormulş felan.yani anlayacağın hepsi düşücesiz bunların sen üzme kendinii
nasıl odlun hakket ya takılmıyposun pekkkk
eylull
canancım iyi bi alışveriş yapmışsın kuzularına iy gelmiştir evde otur otur insan sıkılııyo değişiklik olur insana kyananan da maşallah laf sokma gününde mi Allah sabır versin sana sen ona katlandığın için Allah seni mükafatlandıracak inşallah :KK9:

canım ya inan çok üzüldüm erkekler bizim kadar ince düşünmüyor canını sıkma inşallah herşey gönlünce olur

canım sen nasıl oldun iyi misin biraz daha kim ba:kıyor sana

ya ben artık kim ne yaparsa cezasını bulura olan inancımı kaybettim vallaha
eden ettiğini bulmuyo bende mükafat felan göremeyeceğim snaırımmmm
yavrukirpi
doğumgünün kutlu olsun canım, evet maalesef biraz odunluk etmiş, bizimki de çok önemsemez özel günleri maalesef, erkeklerin çoğu böyle sanırım, yaptığın tafrayı bile anlamazdan gelmiş baksana, işin zor walla.

htc07 nerelerdesinn, nasıl oldun? umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun, cidden çok zor durum.

ben de muhteşem yüzyılı seyrediyorumm, elifi babasına sattım evi accuk topladım ama daha çook uğraşmak lasımm. ya ben doğumdan beri accaip paçoz oldum, o kadar hoşuma gitmiyorum ki foto bile çektirmiyorum elifimle :KK43:
paçoz karııııı

ay oluyo canım ya ben de ilk doğum zamanı öyleydim hatta benimde bebeklerle ilk 2 ay nerdeyse hiç resmim yok heryerim süt içindeydi onu hatırlıommm ahhh ahhh o kıyafetlere akan sütler nerde şimdiiiii
WomenLove
ayyy ben kk yı okumaya başladım o arada cananı aradım ...cananla konuşurken kocam aradı onu kapattım ...kocamla konuştum..kocamla konuşurken kuzenimin eşi aradı..onunla konuştuk...kuzenimin eşi ile konuştum..onla konuşurkende eltim aradı....onu kapttım eltimle konuştum...sonra cananla konuştum...canan diyoryaa çenesi düşük benle alakası yok valla bi arıyolarr arka arkayaaa
kısa kesemiyon yavrum şu telefon hatlarını uzatıyon uzatma he tamam oldu bitti hadi görüşürüz yap bundan sonra turkceli batırırsa senin cep telefon kullanmaman batırır hayatım zuhahahaha
WomenLove
ayyy kızlar kendime aşk-ı memnu nevresiminden aldım pamuklu saten 100 tl miş 2 tane kalmış normalde 150 tl dir....bunun taksidi bitsin kendime en kokoşlusundan yatak örtüsü alacağım....

yeni evime çok hayallerim var yatak odamı toz pembe yapacağım....nede olsa alişle ömer bey büyüyorlar...azcık çeki düzen vermeliyim...şuan evimi görseniz dört duvar çocuklar duvarlardaki süsleri bile söktüler....inş.rabbim gönlüme göre verir ama 2011 benim senem olacak hissediyorum....en olumsuz şeyde bile içim karamsarlığa düşmedi.....
nevresim takımızda güle güle şey edin anam hahahha

ayyy işallahhh cnaım 2011 ikimizin senesi olsun yazın bol bol plan yapalıms senle
ARTVINLI9876
Selam hanımlar.

gelebilirsem tabi!!!! vallaha küserim gelmezsennn
yeni ciclerinide merak ettim bende tuvalet giyeceğim anacım hahahah

offffffffffff geç kalıyom hep size yaaa kaynanam felan geliyo akşam çaya onunda yanında açtımmı vır vır söyleniyooo çok yorgunum ya
adette oldun sabah
belim karnım bacaklarım öyle kötüki kelimeler yetmezzz bugün allaha yalvardım ne olur birni gönderde şu çocuklara baksın diye ame nerdeee
üstüne bide kaynama mis geldi kaynanamda evde yoktu kayınpeder yukarı çağırdı gel ilgilen diye allahtan çay istemediler bende ısrar etmedim birer kahve yanına bi kaç bisküvi bide meyve koydum nlerini oh işte bu
kaynanamda geldi yemek hazırlsaydın diyooo duymamazlığa geldim vallaha
ben çocuklara çorba yapamadım öğlene ya hazır muhallebi yedirdim vallaha kıvrandım resmen ağrıdan çok kötüydü
birsonun dedği gibi hani evlenince geçiydu hani doğurunca geçiyodu hep yalan vallaha yaaa

WomenLove
eylull
yok anacım ne hamaratı evi şöyle bi toparlamak üstten yaptım yani aslına bakarsan bayağı bi temizlik lazım dip köşe
eşim işte canım
olsun cnm yaaaa yapmışsın

valla canancığımında ihtiyacıı var temizliğe keşke yakın olsam gidip yardım ederdim valla...sanada el atardım...aslında yakın olsak bir ay birimize bir ay birimize temizlikte buluşsak imece usulü süper olur..hem stres atarız çocuksuz ...hemde işlerimiz görülür,hemde sohbet ederizzzzzzz

nefes.
iyigeceler herkeze :KK74:

herkez iyidir inşallah. geçmişe bakamadım daha hatta bakayım dedim bir ara canoooooooo demiştin ya geçmiş geçmişte kalır diye aklıma o geldi :KK52:biraz yazışayım sonra bakarım .
bugün temiz misgibi kokan bir evle uyandım.ayyy temizlik gibisi varmı .benim sıpalarım hiç durmadı bugün özellikle egem aglayarak uyumaya başladı ortalık ayaga kalkıyor bir saat sonra uyuyor inşallah bu dönemi atlatırız kalıcı olmaz.eşim yine yollarda dırımmm kaderimiz aynı valla koca bekliyoruz hep.
bide yardımcı buldum yarın başlayacak hayırlısıyla tabi sabah vaz geçmesse:KK59: .,
bide emrem dede gel allah diyor bide gel derken eliyle gel hareketinide yapıyor egede anni haddiiiiii diyor bu ay normalmi olması bilmiyorum ama bana erkenmiş gibi geldi berk tam olarak hangi ayda başladı taklitetmeye hatırlamıyorum .

femalexx
Canım doğum günün kutlu olsun....boşver erkeklerin DNA sında var odunluk hemde hepsinin..benimki özel günlerimizi hiç unutmaz mutlaka hatırlar çiçeğini hediyesini alır ama mesela dışarda asla elimi tutmayı başaramadı..geçen hafta bir yere giderken arabayı almadık metroyla gidelim dedik.metro geldi herkes bindi arıyorum eşim yok Allahım kaldım ortada iyot gibi tek ben..neyse bindim bende..metro hareket etti baktım benimki cebimden arıyor ağır konuşacaktımda dibimdeki pala bıyıklı amcadan biraz tırstım. bir dakika sonra baktım benimki akıncı gibi adamları yara yara geliyor diğer vagondan...işin kötüsü yine ben suçlu oldum. o demiş hadi binelim ben duymamaışım..yazsam bunu gibi odunluklarını kitap olur..boşver Allah başımızdan eksik etmesin..

eylull
WomenLove
olsun cnm yaaaa yapmışsın

valla canancığımında ihtiyacıı var temizliğe keşke yakın olsam gidip yardım ederdim valla...sanada el atardım...aslında yakın olsak bir ay birimize bir ay birimize temizlikte buluşsak imece usulü süper olur..hem stres atarız çocuksuz ...hemde işlerimiz görülür,hemde sohbet ederizzzzzzz
ay evet iyi olur ama böyle toplanınca işi biteremeyiz belki de laklaktan :KK9:

WomenLove
kızlarrr yaa çok geç geliyorsunuz benim çocuklar 3 saattir uyuyor ben bu saatte ayaktayım saba erkenden tepeme çıkıyolar...yarında misafir varmışşş pehhh pehhh

anam ananemle aynı odada kalıyoruz daha kadın uyumadı şimdi desem neden uyumuyorsun kulakları duymuyor bağra bağra konuşurr ve ali ömer kalkar...en iiisiii susmakk

canan2508
famelexcim bende sendein bu gece
kızı sallıyom uyutuyom çığlıkla kendni o tarafa atıyo yne sallıyom uyutuyım gene çığlıkla diper tarafa tıyo rahat 45 dk uğraştım sonrada bağırıdm kalk uyuma bu ne ya deidm uykudanda geberiyo
hiç üüzlme onlarda istemeyerek biiz üzüyo bizde istemeyek onları üzüyoz

birsen imece usülü temizlik ha çok sevdim bu fikri
yok ben temizlikten vazgeçtim haftaya bi gün yarımgünlüğüne bi kadın tutmaya karar verdim geçen annem almış bi kadın 80 lira tüm gün güzelde yapmış
bende sadece camları sildirecem bide mutfak dolaplarını sildirecem yarım güne anca bunlar sığar zaten kalnıda ben yaparım toz alma silme süpürme kalıyo zaten bide vitrinimin içini temizliycem olur biter yaaa

eylull
nefes.

herkez iyidir inşallah. geçmişe bakamadım daha hatta bakayım dedim bir ara canoooooooo demiştin ya geçmiş geçmişte kalır diye aklıma o geldi :KK52:biraz yazışayım sonra bakarım .
bugün temiz misgibi kokan bir evle uyandım.ayyy temizlik gibisi varmı .benim sıpalarım hiç durmadı bugün özellikle egem aglayarak uyumaya başladı ortalık ayaga kalkıyor bir saat sonra uyuyor inşallah bu dönemi atlatırız kalıcı olmaz.eşim yine yollarda dırımmm kaderimiz aynı valla koca bekliyoruz hep.
bide yardımcı buldum yarın başlayacak hayırlısıyla tabi sabah vaz geçmesse:KK59: .,
bide emrem dede gel allah diyor bide gel derken eliyle gel hareketinide yapıyor egede anni haddiiiiii diyor bu ay normalmi olması bilmiyorum ama bana erkenmiş gibi geldi berk tam olarak hangi ayda başladı taklitetmeye hatırlamıyorum .
en sonunda ben gelicem sana yardıma burda temizlikçiler iş arıyo senin orda kıran girdi inşallah bu sefer ki iyi çıkar canım
normal canım benimkiler de başladı Allah mı diyo bi de

nefes.
femalexx
eylull
hiç canını sıkma sabret inşallah herşey düzelecek yaz gelmiş çocuklar akıllanmış hafta sonu ellerinden tutup gezmeye gitmişsin ohhhhhhh seflan olsun daha ne güzellikler yaşıycaz o veletlerle bazen ben de bağırıyorum gözümün içine bakıyolar hemen şakaya çeviriyorum o yüzden artık beni takmıyolar onlarda beş paraya saymıyolar beni yani:KK9:
evet yaaaa bugün anneme dedim valla bu ege beni takmıyor diye daha evel hafif sesimi yükseltip suratımı asıp yeter ama uyu bakayım diyordum inanmassınız örtüyü beş saniyeliginede olsa yüzüne kapatıyordu.bende pek gülüyordum o haline ama aynı şeyi yapıyorum sırıtıyor resmen .
ben gece çıldırıyorum bazen uyu uyan 10 dakkada bir kan şekerimde düşüyor kızdıgım oluyor .ama elinde deyil insanın yıpranıyor sinirler napalım geçecek ama inanın bitmiyecek daha deyişik versiyonları olacak ben günde berke adını 100den fazla söylüyorumdur oda en fazla 5 kere cevap veriyordur saglıklı olsunlar napalım alışacagız sabrada

femalexx
WomenLove
kızlarrr yaa çok geç geliyorsunuz benim çocuklar 3 saattir uyuyor ben bu saatte ayaktayım saba erkenden tepeme çıkıyolar...yarında misafir varmışşş pehhh pehhh

anam ananemle aynı odada kalıyoruz daha kadın uyumadı şimdi desem neden uyumuyorsun kulakları duymuyor bağra bağra konuşurr ve ali ömer kalkar...en iiisiii susmakk
ahhhh keşke benimkilerde erkenden uyusa damlarım şuraya ama nerde....ama Allahtan sabah uykusunu seviyorlar yada yardımcım saat 8:30 da geliyor uyanıklarsa ona satıp bir saat daha uyuyorum..oda benim lüksüm...ya tekrardan tek başına bakan arkadaşların önünde saygıyla eğiliyorum...Valla size kimse bişey demesin Allah çarpar...banada bu ara demesin kimse bişey ben çarparım....(sözüm meclisten dışarı)

WomenLove
nefes.

geçmişi sonra okuyorsun anam sonrada yorum yapıyorsun ,eğer okumazsan cnm sohbet ilerlemezzzzzz sonrada reyting düşerrr......hahhaa
sorma bacım yaaa bekle bekleee büyükmü konuştuk nee

femalexx
Canım doğum günün kutlu olsun....boşver erkeklerin DNA sında var odunluk hemde hepsinin..benimki özel günlerimizi hiç unutmaz mutlaka hatırlar çiçeğini hediyesini alır ama mesela dışarda asla elimi tutmayı başaramadı..geçen hafta bir yere giderken arabayı almadık metroyla gidelim dedik.metro geldi herkes bindi arıyorum eşim yok Allahım kaldım ortada iyot gibi tek ben..neyse bindim bende..metro hareket etti baktım benimki cebimden arıyor ağır konuşacaktımda dibimdeki pala bıyıklı amcadan biraz tırstım. bir dakika sonra baktım benimki akıncı gibi adamları yara yara geliyor diğer vagondan...işin kötüsü yine ben suçlu oldum. o demiş hadi binelim ben duymamaışım..yazsam bunu gibi odunluklarını kitap olur..boşver Allah başımızdan eksik etmesin..
ayyyyyyyy süpersiniz yaaa yazz yaa arada valla çok güldümmm
eylull
ay evet iyi olur ama böyle toplanınca işi biteremeyiz belki de laklaktan :KK9:
yokkk başta ben olursam o işler biter ben hem çene yaparım hemde işimiii

canan lan kısa kes demişsinde kızım benmi anlatıyorum he karşı tarafa onlarada konuşuyor
hele en çok kocama sepet havası oluyor....eltimlede ayda 2 ayda bir konuşurum ...az dedikodu yaparızzzzzz...ama kuzenimin karısı ile yoktur sohbetimiz çokk