AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

burcu135
20-05-11, 05:05
kızlarr bn 2 günönce siparişş girdim internettende simdi sipariş takibine baktm kargo takibi alanı boş fatura tutarndada 0.00 tl ödül satştada girdğm siparşlern fiyatı yazıyoo smdisiparişm grilmemşmii:S nedn kargo takibi boş anlamadm - böle bi ifade vr:S limit sorunumu var acaba geçen fATURAMI DHA ÖDEMEDM ZAMANI VR DİYE O YÜZDNMİ ACABA ??

burcu135
20-05-11, 06:05
burcu135
kızlarr bn 2 günönce siparişş girdim internettende simdi sipariş takibine baktm kargo takibi alanı boş fatura tutarndada 0.00 tl ödül satştada girdğm siparşlern fiyatı yazıyoo smdisiparişm grilmemşmii:S nedn kargo takibi boş anlamadm - böle bi ifade vr:S limit sorunumu var acaba geçen fATURAMI DHA ÖDEMEDM ZAMANI VR DİYE O YÜZDNMİ ACABA ??
kızlarr???:26::26::26:

burcu135
20-05-11, 08:05
kızlarr yardımcı olursanız sevinirim :KK43::KK43:
bide fatura nunmarmda yazmıyo kızlarr işyerindeym avonu arıcm arayamıyormdaa ne yapmam gerekk ???

mehida
canım en sağlıklı cevabı müsteri hizmetlerini arayarak alabilrsin :KK3:

mehida
mehida
canım en sağlıklı cevabı müsteri hizmetlerini arayarak alabilrsin :KK3:
en son cevabını görmemiştim ben bunu yazdığımda :KK17:

burcu135
mehida
en son cevabını görmemiştim ben bunu yazdığımda :KK17:
canımm işyerndeyim arayamıyorumda ewede geç gidiyormm :KK43::KK43: 5 e kdar aranabiliyomuş galiba sitede öle diyodu :KK43: napcAM BENNN

nurdi
burcu135
canım endişelenme 2gun tatil olduğu için 19 mayıs nedeniyle, belkide senin siparişlerin faturalanmamıştır bence. o yuzden o şekilde yazıodur.

quen
kızlar ben salı günü iade verdim hala düşmemiş ya ne zaman düşer bu iade sizce:18::26:

helenim
quen
kızlar ben salı günü iade verdim hala düşmemiş ya ne zaman düşer bu iade sizce:18::26:
ben hep salı gunleri iade yapıyorum cumaya kesin düşüyor,cuma yaparsam salıya kesin düşüyor düşmeyincede hemen arayıp düşürtüyorum

theuglygoddess
Bende mini kataloğu cok farklı birşey sanmıştım. Normal katalogtaki ürünlerin aynılarını gösteriyor pişman oldum ya boşuna 10 tane katalog sipariş ettim! :KK20:

raziye06
kızlar bugün müşteri hzmetleri aradı siparişleirm 2 koli göründü halde biri gelmişti ya fatura numaramı verdim gelen kolinin içinde neler var neler gelmedi bilebilirlermi ilkkez başıma geldiği için kafam karıştı:18:

burcu135
20-05-11, 10:05
kızlarrr benmde siparşlerim sponsoruma gitti yanlışlıklaa tcmi versmm o teslim alablrmii siparşlerimi????

sy2011
avon kataloğundan avewin 50 faktörlük güneş kremini alacam ama karar veremiyorum sizce nasıl

medicalsecreter
kızlar yazın çillerim çıkıyo cok degıl ama rahatsız edıyo benı gunes lekeleırm oluyo
yuzume ne kullanayım ne tavsıye edersınız

burcu135
burcu135
kızlarrr benmde siparşlerim sponsoruma gitti yanlışlıklaa tcmi versmm o teslim alablrmii siparşlerimi????
kızlarrrtrrrrr:26::26:

burcu135
20-05-11, 12:05
kızlarrnolrr aclll yardm ednn ne yapmm tcmi versmmi o kadınaa kargoyu alablrmii ozmn??=?:KK43::KK43:

mavi26
kızlar şu ıce sheersin kokusu nasıl??birde fırın kabı kazanmış olanlar nasıl güzelmi acaba??eğer güzel derseniz onun için fazla katalog sipariş vericemde..

mavi26
bide acaba gün hediyesi verirlermi ki pazartesi.beklesemmi kızlar yaa.yoksa şimdimi vereyim siparişleri

mavi26
burcu135
kızlarrnolrr aclll yardm ednn ne yapmm tcmi versmmi o kadınaa kargoyu alablrmii ozmn??=?:KK43::KK43:
canım bence kargoyu ara sor.yada kargo gelince kadın arasın seni kargonun yanında eğer kargocu veririm derse tc ni verirsin olurmu??

burcu135
mavi26
canım bence kargoyu ara sor.yada kargo gelince kadın arasın seni kargonun yanında eğer kargocu veririm derse tc ni verirsin olurmu??
canımm kadın üsküdarda oturuyoo ordaki kargoyumu arm siteden bakıpp??? bidee adam vermedi diyelim napıcm ozaman:KK43::KK43:

mavi26
sen gidip alırsın kargodan ancak öyle olur..ama kargoyu ara bence bi.siteden bak büyük ihtimal kargon üsküdardaki şubeye gitmiştir...

burcu135
mavi26
sen gidip alırsın kargodan ancak öyle olur..ama kargoyu ara bence bi.siteden bak büyük ihtimal kargon üsküdardaki şubeye gitmiştir...
tamam canım ben arim akşam ewe gidince.bakalm nolcak inşallah halolur ya::KK43::KK43:

GaydiriGubbakCemile
Kızlar avonun gözlüğünden sipariş verdim..Alanlarınız varmı nasıl ?

ayten782
20-05-11, 13:05
bence denemeden gözlük alınmaz...

mavi26
20-05-11, 13:05
siyah_inci
Kızlar avonun gözlüğünden sipariş verdim..Alanlarınız varmı nasıl ?
http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...kendi-objektifimizden-resimli-anlatim-32.html

canım bak burda ilkşah paylamış gözlüğün fotpsunu.bende alıcam.güzel bişeye benziyo.olmazsa en kötü iade yapıcam...

hayrunnisam
20-05-11, 14:05
kızlar meraba.ben bir ara avon temsilciliği yaptım ama sonra bıraktım çok kararsızım yeniden başlasammı..evde birşeyler yapmak gelirim olsun istiyorum ama ya avon ya amway yapsam bilemedim bu işten ne kadar kazancınız var mesela dürüst dürüst söyleyin ama:KK68::97:

Katre83
20-05-11, 16:05
Yildiz10
avon kataloğundan avewin 50 faktörlük güneş kremini alacam ama karar veremiyorum sizce nasıl
Aynen ya bende Anew'in güneş kremini alıp almama konusunda kararsız kaldım.
Avon'un Sun seriside güzel ama Anew'in koruma faktörü 50 olunca ikisi arasında kararsızım bi başka sitede okudum birisi Anew'in yüz için olan güneş kreminden almış parfümsüzmüş çok yağlı değilmiş güzelmiş.
Ben bi de Anew'in göz altı ve dudakları güneşten koruyan ikisi bir arada olan koruyucusunu alıp almama konusunda kararsızım kullanan birileri olmuşsa lütfen yorum yazabilir mi çok makbule geçecek.:)

haticecrm
20-05-11, 16:05
kızlar slm nasılsınız internet yoktu bi kaç gün giremedim çok özledim sizleri ben gözlükten aldım miyop var 2 derece gözlükçüye gittim numaralı cam taktırcam çokta fiyat söylemediler bana gözlüğe gelince şık sade bi gözlük füme renkli ben kahverengi bekliyordum

nurdi
20-05-11, 17:05
ayten782
bence denemeden gözlük alınmaz...
Evet öle ama alanlar hiç pişman olmadı canım 6 adet sipariş verdim herkes çok memnun kaldı :):KK51:

ilksah
20-05-11, 19:05
haticecrm
kızlar slm nasılsınız internet yoktu bi kaç gün giremedim çok özledim sizleri ben gözlükten aldım miyop var 2 derece gözlükçüye gittim numaralı cam taktırcam çokta fiyat söylemediler bana gözlüğe gelince şık sade bi gözlük füme renkli ben kahverengi bekliyordum
kaç tl dedi cnm yaa bende taktırmak istiyorum

haticecrm
Canım memleketimde pahalı söylemişlerdi şimdi ablamın yanındayım küçük bir ilçe 2 dereceye 50 tlye yaptırdım ablamda yaptıracaktı onun 4 derece 60 tl dedi kaliteli sizden olursa dedik gözlük 200 tlyi buluyor ama o kadar önemli değil güneşe çıkınca takacaksanız dedi gözlükçü

ilksah
haticecrm
Canım memleketimde pahalı söylemişlerdi şimdi ablamın yanındayım küçük bir ilçe 2 dereceye 50 tlye yaptırdım ablamda yaptıracaktı onun 4 derece 60 tl dedi kaliteli sizden olursa dedik gözlük 200 tlyi buluyor ama o kadar önemli değil güneşe çıkınca takacaksanız dedi gözlükçü
tek cammı 50 tl 2 cammı eğer iki ise hemen bende yarın gözlükçülere gidip fiyat alacağım :)

haticecrm
2 cam tatlım başka yere sordum oda 60 tl dedi kim ne kadar tutturursa

ayten782
20-05-11, 20:05
nurdi
Evet öle ama alanlar hiç pişman olmadı canım 6 adet sipariş verdim herkes çok memnun kaldı :):KK51:

ya benim gibi küçük bir yüze sahip olanlar nasıl kullanacak...

cosmic_c
20-05-11, 22:05
kızlar az önce kataloğa baktım yeni çıkan romantic voyage parfümünden sipariş verdim ama 30 ml yazıyor ben normal diğer parfümler gibi 50 ml sanıyordum hiç dikkat etmedim acaba basımda mı bi hata var umarım 30 ml değildir..:26:

serelim
nurdi
ben kendi açımdan söyleyeyim tatlım gözlüğün modelini beğenmedim birde benim gözlerim hassas daha öncede belirttiğim gibi polarize camlı gözlükleri tercih ediyorum ama modelini beğenmiş olsaydım alır hediye ederdim ama kampanya 7 deki güneş kremleri alana gözlük hediyesi onun modeli bence daha güzel ama güneş kremleri pahalı arkadaşın dediği de bence doğru bazen çok güzel gözlükler oluyor tatlım ama bir takıyorsun yakışmıyor o yüzden görüp deneyerek almak daha uygun olur :KK59: herkesin zevkli farklı beğenen arkadaşlarıma saygım sonsuz tatlım avonu ne kadar çok sevip kolladığımı biliyorsun :KK16: ama benim yüzüme ve gözlerime uygun bir gözlük değil bu gözlük :KK59::KK16::KK16:

serelim
cosmic_c
kızlar az önce kataloğa baktım yeni çıkan romantic voyage parfümünden sipariş verdim ama 30 ml yazıyor ben normal diğer parfümler gibi 50 ml sanıyordum hiç dikkat etmedim acaba basımda mı bi hata var umarım 30 ml değildir..:26:
yok tatlım 30 ml doğru :KK16:

LadyEvil
Serelimmmm selam!
Bişey sorcam ya benim k5 için daha ödeme zamanım gelmedi 26sında sanırım otomatik çekilcek.
ben şimdi k6 için spariş girsem kabul edilir mi?

serelim
LadyEvil
Serelimmmm selam!
Bişey sorcam ya benim k5 için daha ödeme zamanım gelmedi 26sında sanırım otomatik çekilcek.
ben şimdi k6 için spariş girsem kabul edilir mi?
selam tatlım k 6 için verebilirsin siparişlerini kabul edilir :KK16:

LadyEvil
20-05-11, 23:05
serelim
selam tatlım k 6 için verebilirsin siparişlerini kabul edilir :KK16:
Peki 26sında sadece k5'in sparişleri mi çekilir?
k6'yı da istemez heralde :44:

hayce
bayanlar k6 da sayfa 95 te skin so softun tüy dökücü kremi var. 2.5 dakikada istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar yazıyor.kullanan var mı? eğer işe yarıyosa (jilet gibi çıkarmıyosa) mutlaka almayı düşünüyorum bundan.daha önce başka bi markanın tüy dökücü kremini kullandım fakat hiç bi işe yaramamıştı.bi tek tüy bile dökmemişti.acaba bu da onun gibi midir? cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler... :KK61:

LadyEvil
hayce
bayanlar k6 da sayfa 95 te skin so softun tüy dökücü kremi var. 2.5 dakikada istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar yazıyor.kullanan var mı? eğer işe yarıyosa (jilet gibi çıkarmıyosa) mutlaka almayı düşünüyorum bundan.daha önce başka bi markanın tüy dökücü kremini kullandım fakat hiç bi işe yaramamıştı.bi tek tüy bile dökmemişti.acaba bu da onun gibi midir? cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler... :KK61:
Hangi markayı kullanmıştın? Sesu mu:KK1: ben de kullandım almadı ya şaka gibi.
Ayrıca kökünden almayan her ürün jilet gibi çıkarır malesef.
En iyisi sir.

hayce
evet ya sesu :KK1:

evet doğru haklısın jilet gibi çıkarır.ben yanlış yazmışım ya aslında demek istediğim hemen ertesi gününe mi çıkarıyo tüyleri ? yoksa 1 haftaya falan mı çıkıyo ?

LadyEvil
Ertesi gün çıkarcağını sanmam ya ben avonunkini kullanmadım ama diğerleri (sesu hariç o zaten olduğu gibi bırakıo :KK1:) 1-1.5 hafta içersinde çıkarıo.bi dene istersen avonunkini.bizimle de paylaş merak ettim :)

hayce
LadyEvil
Ertesi gün çıkarcağını sanmam ya ben avonunkini kullanmadım ama diğerleri (sesu hariç o zaten olduğu gibi bırakıo :KK1:) 1-1.5 hafta içersinde çıkarıo.bi dene istersen avonunkini.bizimle de paylaş merak ettim :)
siparişlerimi veriyim de kullandığım zaman sonucu yazarımm :KK61: denemediğim şey kalmadı yeter artık yaaa :2:

sekercik
21-05-11, 08:05
selam hatunlar
bi bakiim ddim napıyorsunuz dieee

ben henüz sipariş vermedim beklemedeyim:) sizdne gelen yorumlaır okuyorum şimdilik...
ben de gözlük kullanıyorum o nedenle güneş gözlüğü alamam bi de geçenki avon üneş gözlüğünden almıştım ama yüüzme büyük geldi iade etmek zorunda kaldım utanıyorum artık iade etmekten en iyisi deneyip almak serelime bu konuda katılıyorum benm yüzümde de uzun ve ince. gözlükler pek yakışmaz...
he o kadar ucuzsa cam taktırmak alırım bi üneş gözlüğü numaralı cam taktırırım ben de şu mıknatıslı olanlardan alayım diyordum ama gidip almya da üşeniyordum daha da yeni dğeiştirdim camları.
bu arada göz numaram 3,5; baya ileri üstelik astigmatım da var maalesef bi de gözlerimde güneş alerjisi var hemen yaşarır:KK43: şıpır şıpır geziyorum sokağa çıkamıyorum hava güneşliyse

sekercik
21-05-11, 08:05
hayce
siparişlerimi veriyim de kullandığım zaman sonucu yazarımm :KK61: denemediğim şey kalmadı yeter artık yaaa :2:
canm ben o ürünü kullanmadım ama avonun skin so soft adlı traş jelinden aldım bi de tüy azaltıcı kreminden aldım ikisi geçen indirimdeydi ya, bi süredir kullanıyorum ikisinide. eskiden jiletle aldığımda tahriş ediyordu ve ertesi gün çıkarıyordu şimdi sadece banyoda jelle jileti kullanıyorum üstüne de tüy azaltıcı kremden sürüyorum o kadar yani her gün de o kremi kullanmıyorum ama ciddi anlamda tüylerde azalma hissettim ve çok da sevindim ikide bir uğraşmıyorum:) ama başka görüş de alın isterseniz. ben tavsiye ediyorum kremi özellikle...

zeynep19032010
21-05-11, 09:05
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır takip ediyorm :) 3 aylık temsilciyim ve bugün kargom geldiiiiii :))) :))

mehida
zeynep19032010
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır takip ediyorm :) 3 aylık temsilciyim ve bugün kargom geldiiiiii :))) :))

hoşgeldin zeynep :KK3:

sekercik
zeynep19032010
hoşgeldin cnm aramıza:)