Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

_Setuel_
15-04-11, 18:04
bakiye sıfır yazıyor,yani kullanabileceğim para limiti

_Dersena_
_Hiranur_
bakiye sıfır yazıyor,yani kullanabileceğim para limiti
:) bitanem sen şimdi tesmicli numaranı ve şifreni biliyor isen sayfana gir ve sipariş gir bölümü var en başta oraya tıkla devam devam de ürün kodlarını yaz sonra gönder .. limit nerden çıktı o senin borç kısmındır orada 0 yazıordur .. yani avonda öyle limit diye bişi yok direk siparişini ver

HaYaTSIN
kızlar bana boya kataloğuyla ilgili mesajda gelmedi siparişimde vardı sizden duyuyorum kataloğuu :44:

melek_nur
15-04-11, 19:04
merhaba kızlar bana yardımcı olabilir misiniz ? iade nasıl yapıyo bilgi verebilir misiniz?:KK34::KK34:

_Setuel_
Hmm teşekkür ederim canım,başka sistemlerle karıştırdım ozaman :)ya birde şunu sorayım Secret Fantasy Bayan EDT 1 adet 18 2 adet 30 yazıyor ya katalogta,sepete ekledim toplam fiyat 36 yazıyor,:S

_Dersena_
_Hiranur_
Hmm teşekkür ederim canım,başka sistemlerle karıştırdım ozaman :)ya birde şunu sorayım Secret Fantasy Bayan EDT 1 adet 18 2 adet 30 yazıyor ya katalogta,sepete ekledim toplam fiyat 36 yazıyor,:S
şekerim bak söyle izah edeyim sepete ekledinn sonra devam devam dedin toplam tutar kısmı var yanındada tahmini tutar yazar tahmini tutara tıkla orada ikisi geliş fiyatıyla görünecetir .sen gönderince zaten faturalanınca geliş fiyatından faturalanacak

_Dersena_
melek_nur
merhaba kızlar bana yardımcı olabilir misiniz ? iade nasıl yapıyo bilgi verebilir misiniz?:KK34::KK34:
iade edecegin ürünün bulundugu faturanın sadece suret veya aslını dolduracaksın .. iade kısmına çarpı tutar kısmına ürünün tutarını sebep kodunada aşagıda ki sbeplerden hangiisi ise onu işaretleyeceksin .. sonra alt kısma iade edenin adı soyadı kısmına imzanı at üst kısımlardan boş bi yere tc kimlik numarası yaz ve kargo teslimi için geldiklerinde gelen görevliye iadem var de ver pakey yap faturayı ve ürünü koy

ben sorunu açıkladım canım burada:)

_Setuel_
_Dersena_
şekerim bak söyle izah edeyim sepete ekledinn sonra devam devam dedin toplam tutar kısmı var yanındada tahmini tutar yazar tahmini tutara tıkla orada ikisi geliş fiyatıyla görünecetir .sen gönderince zaten faturalanınca geliş fiyatından faturalanacak
Tamam canım,çok teşekkür ederim,hakkını helal et yeniyim..:)

_Dersena_
_Hiranur_
Tamam canım,çok teşekkür ederim,hakkını helal et yeniyim..:)
helal olsun canım ne demek:)

melek_nur
_Hiranur_
cnm sepete atınca öyle yazıyo ama fatura çıkınca 22.50 diye çıkıyo merak etme bende sipariş ettim ondan benmde ilk öyle yazıyodu ama sonrada düzeliyo :)

_Setuel_
melek_nur
cnm sepete atınca öyle yazıyo ama fatura çıkınca 22.50 diye çıkıyo merak etme bende sipariş ettim ondan benmde ilk öyle yazıyodu ama sonrada düzeliyo :)
kızlar çok teşekkür ettim sağolun,ilk siparişi verdik bakalım :)

melek_nur
bana yardım eder misiniz?

_Dersena_
melek_nur
bana yardım eder misiniz?
edelim canım konu nedirr

_Dersena_
_Dersena_
iade edecegin ürünün bulundugu faturanın sadece suret veya aslını dolduracaksın .. iade kısmına çarpı tutar kısmına ürünün tutarını sebep kodunada aşagıda ki sbeplerden hangiisi ise onu işaretleyeceksin .. sonra alt kısma iade edenin adı soyadı kısmına imzanı at üst kısımlardan boş bi yere tc kimlik numarası yaz ve kargo teslimi için geldiklerinde gelen görevliye iadem var de ver pakey yap faturayı ve ürünü koy

)

melek_nur
_Dersena_
çok teşekkürler canım ya

_Setuel_
kızlar p.tesiye kadar faturanlamaz dimi benim siparişler.?

_Dersena_
melek_nur
çok teşekkürler canım ya
rica ederimm..:KK34:

_Dersena_
_Hiranur_
kızlar p.tesiye kadar faturanlamaz dimi benim siparişler.?
hayır hafta sonu şirket hiç bir işlem yapmıor:):KK34:

_Setuel_
_Dersena_
hayır hafta sonu şirket hiç bir işlem yapmıor:):KK34:
Hmm bir daha teşekkür ettim :)

fıstık
15-04-11, 20:04
arkadaşlar slm ...satış temsilcisi üyelik ücreti 1tl mi yoksa 8.5 tl mi

qalpsiz
fıstık
arkadaşlar slm ...satış temsilcisi üyelik ücreti 1tl mi yoksa 8.5 tl mi
Eğer nisanın 22 sine kadar üye olup sipariş verirsen 1 tl :KK61:

fıstık
qalpsiz
teşekkürler :KK34:

MissGamzeli
qalpsiz
illa sipariş şartı var mı? sipariş vermezsem gene de 1lira olmuyo mu :KK43:

_Setuel_
15-04-11, 21:04
gdmt
illa sipariş şartı var mı? sipariş vermezsem gene de 1lira olmuyo mu :KK43:
Canım bende yeni üyeyim,takım öncüm 1 tl nin geçerli olması için sipariş vermemin zorunlu olduğunu söylemişti..

ilksah
1 tl nin geçerli olması için bu kampanya sip girmek gerekiyor aksi durumda bir sonraki kampanyaya kalırsa 8,5 tl işlenir faturaya

_Setuel_
Kızlar satışın yüzde yirmibeşi bize kalıyor ya,katalog fiyatı üzerindenmi hesaplamalıyız yoksa temsilci fiyatı üzerindenmi.?

qalpsiz
15-04-11, 22:04
_Hiranur_
Kızlar satışın yüzde yirmibeşi bize kalıyor ya,katalog fiyatı üzerindenmi hesaplamalıyız yoksa temsilci fiyatı üzerindenmi.?
Katalog fiyatının üzerinden %25 bize kalıyo

_Setuel_
15-04-11, 22:04
qalpsiz
Katalog fiyatının üzerinden %25 bize kalıyo
Teşekkür ederim..

GaydiriGubbakCemile
16-04-11, 06:04
kızlar
bana kullanıcı adım mesaj olarak geldi..peki şifremi nasıl alıcam :26:

_Setuel_
siyah_inci
kızlar
Avon sitesinden temsilci girişi tıkla,yeni şifre tıkla..

mehida
siyah_inci
kızlar
canım şimdi avonun sitesiene girdiğinde en yukarıda sağda temsilci girişine tıkladıktan sonra yine sağ tarafta henüz şifrem yok yazısının altında yeni şifre butonuna tıklıyosun karşına çıkan sayfanın alt kısmındaki kabul ediyoruma tıkla en son doğum tarihi ve temsilci numaranı isteyen sayfa çıkacak bilgilerini girdikten sonra aşağıdaki kutucuklarıda işaretleyerek devam tuşuna bas ve telefonuna gelecek şifrenin yazılı olduğu mesajı bekle :))

GaydiriGubbakCemile
16-04-11, 07:04
_Hiranur_
Avon sitesinden temsilci girişi tıkla,yeni şifre tıkla..
mehida
canım şimdi avonun sitesiene girdiğinde en yukarıda sağda temsilci girişine tıkladıktan sonra yine sağ tarafta henüz şifrem yok yazısının altında yeni şifre butonuna tıklıyosun karşına çıkan sayfanın alt kısmındaki kabul ediyoruma tıkla en son doğum tarihi ve temsilci numaranı isteyen sayfa çıkacak bilgilerini girdikten sonra aşağıdaki kutucuklarıda işaretleyerek devam tuşuna bas ve telefonuna gelecek şifrenin yazılı olduğu mesajı bekle :))
sağolun kızlar.. kullanıcı adım yeni geldiinde denemiştim vermemişti..teşekkür ederim :KK71: birde önümüzdeki katalogda formen serileri yarı fiyatına..bu yaz nişanım olucak nişan bohçası için sizce alsam uygunmu :26:

_Dersena_
16-04-11, 10:04
siyah_inci
sağolun kızlar.. kullanıcı adım yeni geldiinde denemiştim vermemişti..teşekkür ederim :KK71: birde önümüzdeki katalogda formen serileri yarı fiyatına..bu yaz nişanım olucak nişan bohçası için sizce alsam uygunmu :26:
alsan uygundurda canım bence henüz erken o 2 kampanyada bir yarı fiyatına zaten düşüyor bence biraz bekle ..

_Setuel_
kızlar ayın 21 i kampanyanın son günümü,ay sonuna kadar geçerli değilmi k4.?Mesela ayın 23.24 ünde filan sipariş giremiyormuyuz.?

_Dersena_
_hiranur_
kızlar ayın 21 i kampanyanın son günümü,ay sonuna kadar geçerli değilmi k4.?mesela ayın 23.24 ünde filan sipariş giremiyormuyuz.?
kampanya 4den ayın 22si saat 4 e kadar sipariş girebilirsin SAAR 16.00 itibari ile kampanya 5 başlayacaktır ve kampanya 4den bir daha sipariş veremezsiniz..:KK34:

_Setuel_
16-04-11, 11:04
_Dersena_
kampanya 4den ayın 22si saat 4 e kadar sipariş girebilirsin SAAR 16.00 itibari ile kampanya 5 başlayacaktır ve kampanya 4den bir daha sipariş veremezsiniz..:KK34:
Teşekkür ederim canım :KK71: