TEST

AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sweedy
27-12-10, 20:12
_Dersena_
toplam ne kadar tutuyor müşteri fiyatı ile?yani katalog fiyatı ile toplam ne kadar tutuyor aldıgın siparişler?
108lira ediyor.....

_Dersena_
sweedy
108lira ediyor.....
Sen kaça tamamlamaya çalışıorsun kargo ücreti ödemezsin 75 i geçior temsilci fiyatı ile

sweedy
_Dersena_
Sen kaça tamamlamaya çalışıorsun kargo ücreti ödemezsin 75 i geçior temsilci fiyatı ile
175 yapınca diğer ay ödeniyorya birde hediye veriyorlar ilk siparişe onu yapmaya çalışıyordum

_Dersena_
sweedy
175 yapınca diğer ay ödeniyorya birde hediye veriyorlar ilk siparişe onu yapmaya çalışıyordum
otomatik ödeme talimatın mı var ?otomatik ödeme için 150 yetiyor tatlım .. 100 liralık paket alacgına katalogdan satabilecegin ürünlerden gir biraz incele katalogu ..

sweedy
_Dersena_
otomatik ödeme talimatın mı var ?otomatik ödeme için 150 yetiyor tatlım .. 100 liralık paket alacgına katalogdan satabilecegin ürünlerden gir biraz incele katalogu ..
yok hangileri satılır bilemiyorum ki

_Dersena_
sweedy
yok hangileri satılır bilemiyorum ki
bebegim otomatik ödeme talimatın yoksa nasıl bir ay sonrasına yatıracaksın .. eger otomatik ödeme talimatı olsa 150 ve üzeri sipariş girsen o zaman mesela bu ayın 1 inde aldın gelecek ayın birine kadar ödeme süresi veriorlar . ama otomatik ödeme talimatın yoksa 15 gün ..

allame
Katre,dersana teşekürler almayı düşünüyorumda karar veremedim,bi göz kremine ihtiyacım var da.
Bu arada bi arkadaş maskara sormuş şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iysi sarı uçlu olan extend maskara halada kullanıyorum.

sweedy
_Dersena_
bebegim otomatik ödeme talimatın yoksa nasıl bir ay sonrasına yatıracaksın .. eger otomatik ödeme talimatı olsa 150 ve üzeri sipariş girsen o zaman mesela bu ayın 1 inde aldın gelecek ayın birine kadar ödeme süresi veriorlar . ama otomatik ödeme talimatın yoksa 15 gün ..
kredi kartın mı olması gerekio peki

_Dersena_
sweedy
kredi kartın mı olması gerekio peki
hayır bebeğim iş bankasından hesap açtır varsa eger iş bankası interaktif şifresi al bağlı oldugun subeden otomatik ödeme talimatı ver ..

_Dersena_
allame
Katre,dersana teşekürler almayı düşünüyorumda karar veremedim,bi göz kremine ihtiyacım var da.
Bu arada bi arkadaş maskara sormuş şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iysi sarı uçlu olan extend maskara halada kullanıyorum.
ben solitions serisinden turuncu renkli olanı olanı kullanıorum göz altı ..memnunum

cicibela1
27-12-10, 21:12
kızlar panoromadakı sattı alan varmı ya cok mrk edıorum:82:

Katre83
27-12-10, 21:12
Kızlar K1 panaromadaki Up To You bayan ve erkek parfümünün testerı gelen var mı kokuları nasıl??
Bir de Anew'ün göz farı ve bakım kiti nasıl bir şeye benziyor acaba güzel midir?

K1 indirim broşüründe yer alan ikili göz farlarından daha önce almış olanınız var mı renkleri nasıl ben k1'de almayı düşünüyorum ama kararsızım.

cerenim09
28-12-10, 00:12
mavis81
canım teşekkürler cevabın için:KK71:dediğim gibi ürün almayınca boşuna fazlalık etmeyim diye girmiyordum bu sayfaya.ama bu ayda alıcam bu aralar tekrar fikir paylaşımı için gelicem canım ama farketmen beni sevindirdi teşekkürler tatlım:KK70:
cuma günü benim başıma geleni anlatayım akşam vaktiydi eşim aradı hazırlan 15 dakikaya kadar geliyorum dedi ocakta yemek vardı birde öğleyin kızartma yapmıştım yağ ocak üzerindeydi ben odaya hazırlanmaya gittim oda kapısını kapattım yatak odasında televizyonda açık oğlumda odasında bilgisayaın başında nasıl olmuşsa ocağın sıcaklığıylamıdır aspratörün üzerinde çakmaklar vardı patlamışlar aspratör tutuşmuş yanarak aşagıya düşmüş 20 dakika içeriden çıkmadım elektirik kesilince oğlumda bende dışarıya çıktık birde ne görelim mutfak alev alev elektrikte kablolar yanınca sigorta atmış yangını söndürmek için su lazım elektrik yok hiç birşey görmüyoruz oğlumla karanlıkta banyoya koşuşturduk su doldurduk döktük sönmedi yağ iyice kızmış suyu yiyince iyice parladı o anda tüpü çıkardım ama nasıl o hemen çıkan tüp zorla çıktı sonra yine su mutfak ta gözgözü görmüyor zil çaldı küçük oğlan apartman ayağa kalkmış yangın var diye itfaiyeyi aramışşlar eşimde gelmiş o an herkes aşagıya inmiş eviniz yanıyor demişler duman çıksın diye birde bütün pencere kapıları açtık o is kurum bütün odalara dağıldı ev harabeye döndü mutfak felakat üç gündür badana boya çamaşır halılar yıkatmaya mutfak dolapları üç gündür mahvoldum ogün itfaiyecilergeldi yangını kendimiz söndürdük dedik fotoğraf çektiler zararın tespiti içinmiş ben çanımızı kurtardıgımızı şükrettim itfaiyecilerden biri gidin yüzünüzü yıkayın dedi lavaboda aynaya baktığımda yüzüm görünmüyordu simsiyahdı o dumanı bayagı yutmuşuz siz siz olun aspratörün üzerine çakmak ğibi şeyler koymayın bu bana acı ders oldu

mavi26
28-12-10, 00:12
Çoooookk büyük geçmiş olsun Allah korumuş..Alah beterinden saklasın:KK14:

mavis81
28-12-10, 06:12
cerenim09
cuma günü benim başıma geleni anlatayım akşam vaktiydi eşim aradı hazırlan 15 dakikaya kadar geliyorum dedi ocakta yemek vardı birde öğleyin kızartma yapmıştım yağ ocak üzerindeydi ben odaya hazırlanmaya gittim oda kapısını kapattım yatak odasında televizyonda açık oğlumda odasında bilgisayaın başında nasıl olmuşsa ocağın sıcaklığıylamıdır aspratörün üzerinde çakmaklar vardı patlamışlar aspratör tutuşmuş yanarak aşagıya düşmüş 20 dakika içeriden çıkmadım elektirik kesilince oğlumda bende dışarıya çıktık birde ne görelim mutfak alev alev elektrikte kablolar yanınca sigorta atmış yangını söndürmek için su lazım elektrik yok hiç birşey görmüyoruz oğlumla karanlıkta banyoya koşuşturduk su doldurduk döktük sönmedi yağ iyice kızmış suyu yiyince iyice parladı o anda tüpü çıkardım ama nasıl o hemen çıkan tüp zorla çıktı sonra yine su mutfak ta gözgözü görmüyor zil çaldı küçük oğlan apartman ayağa kalkmış yangın var diye itfaiyeyi aramışşlar eşimde gelmiş o an herkes aşagıya inmiş eviniz yanıyor demişler duman çıksın diye birde bütün pencere kapıları açtık o is kurum bütün odalara dağıldı ev harabeye döndü mutfak felakat üç gündür badana boya çamaşır halılar yıkatmaya mutfak dolapları üç gündür mahvoldum ogün itfaiyecilergeldi yangını kendimiz söndürdük dedik fotoğraf çektiler zararın tespiti içinmiş ben çanımızı kurtardıgımızı şükrettim itfaiyecilerden biri gidin yüzünüzü yıkayın dedi lavaboda aynaya baktığımda yüzüm görünmüyordu simsiyahdı o dumanı bayagı yutmuşuz siz siz olun aspratörün üzerine çakmak ğibi şeyler koymayın bu bana acı ders oldu
ah canım benim inan çok üzüldüm.Allah korumuş sizi ya!mal gelir gider sıkma canını ya size bişey olsaydı Allah korusun..

PrensesPeri
28-12-10, 07:12
günaydın kızlar :KK16:

cerenim09 büyük geçmiş olsun.geçen yıl kayınvalidemin de aspiratörü yandı.sebebi içine filtre takılıyor o.onu sık sık değiştirmek gerekiyormus.değilse en ufak elektrik kaçağında tutuşuveriyormus :18: verilmiş sadakanız varmış.Allah beterinden korusun :KK19:

SewimLi
28-12-10, 08:12
Kızlarrr acil help :) sapriş veriyorumda hediye paketi oluyor ya boş Onun kodu nedir patronum eşi için parfum aldı hedıye paketi istiyor AVON un hediye paketi olucakdı yardım pls

SewimLi
28-12-10, 08:12
cerenim09
Çok geçmiş olsun :S allah beterlerinden sakınsın

nilqun
28-12-10, 09:12
çokkk geçmiş olsun cerenim :KK50:

mavis81
slm kızlar aranızda transparan fondoteni alanınız oldumu?gerçekten kusurları kapatabilirmi dersiniz?aslında benim yüzümde sadece çok dikkatli bakınca elmacık kemiklerinmin üstünde çok hafif gözenekler belli oluyor.bu kusurmudur yoksa herkeste varmıdır bilmiyorum ama beni sinir ediyor cildimin bebek gibi görünmesini engelliyor:KK59:ben bu ürünü fondoten altı için düşünüyorum yani baz olarak.çünkü yoğun fondoten sürünce doğal durmuyor maske gibi:KK19:hafif formüllü fondotenler ise cildi bebeksi yapamıyor maalesef:KK59:ama bu ürün gerçekten gözenek görünümünü yok ederse üstünede hafif formüllü likit bir fondoten kullansam o zaman istediğimi elde edebilirmiyim acaba:44:yani hem doğal hemde bebbeksi bir yüzüm olurmu ki:KK19:

Ebrutanis
cerenim09
çok geçmiş olsun cnm yangın pisliği çok kötü oluyor anlıyorum seni.

mavis81
slm kızlar aranızda transparan fondoteni alanınız oldumu?gerçekten kusurları kapatabilirmi dersiniz?aslında benim yüzümde sadece çok dikkatli bakınca elmacık kemiklerinmin üstünde çok hafif gözenekler belli oluyor.bu kusurmudur yoksa herkeste varmıdır bilmiyorum ama beni sinir ediyor cildimin bebek gibi görünmesini engelliyor:KK59:ben bu ürünü fondoten altı için düşünüyorum yani baz olarak.çünkü yoğun fondoten sürünce doğal durmuyor maske gibi:KK19:hafif formüllü fondotenler ise cildi bebeksi yapamıyor maalesef:KK59:ama bu ürün gerçekten gözenek görünümünü yok ederse üstünede hafif formüllü likit bir fondoten kullansam o zaman istediğimi elde edebilirmiyim acaba:44:yani hem doğal hemde bebbeksi bir yüzüm olurmu ki:KK19:
hiç bilmiyorum cnm valla o bana biraz sallama birşey gibi geliyor aynı casmir fondöten gibi yani işe yaramaz diye düşünüyorum tecrübeli arkadaşlar vardır belki. :)

eeesss
kızlar 300 tl ye hediye arzum narenciye sıkacağı kazanan ya da kullanan varmı??? nasıl ktaı meyve sıkacagı daha ii tabi ama güzel sıkıyormu meyveleri

Ebrutanis
kızlar bende su hani 20 tl lişk alışverişe 9 tl olan fondöten varya calming effects rahatlatıcı etkili ve canlandırıcı olan ondan kullanmış varmı aranızda ?

nilqun
28-12-10, 10:12
arkadaşlar 17 yaşında oğlum var.ona parfüm almak istiyorum k1de indirimde olanlardan hangisini önerirsiniz gençlere hangisi daha uygun sizce?:26:

kuncuk
cerenim09
oyyy canım benim yaaa :KK43:(( varya ALLAH esirgemiş sizleri, gelen mala gelsin cana gelmesin kuzum onlar alınır bi şekilde, ALLAH korumuş sizleri..... bu arada paylaşımın için de cok saol canımm.cok geçmiş olsun tekrardan ALLAH bidaha yaşatmasın

kuncuk
nilqun
arkadaşlar 17 yaşında oğlum var.ona parfüm almak istiyorum k1de indirimde olanlardan hangisini önerirsiniz gençlere hangisi daha uygun sizce?:26:
ben full speed derim

allame
Kızlar acil cevap lağzım k-14 te siparişleri verirken bu parfüm paketleri varya perceive,purblanca nasıl giriyoruz hepsinin kodunu yazıyomuyuz?

GoldenLady
cerenim09
cnm çok geçmiş olsun o tüpü akıl edip oradan çıkarmak çok akkılıca olmuş cesaretinden dolayı tebrik ederimseni bu gibi durumlarda soğuk kanlı olmak gerekiyor allahtan size bir şey olmamış mal yerine gelir cnm üzülme..
Ebrutanis
kızlar bende su hani 20 tl lişk alışverişe 9 tl olan fondöten varya calming effects rahatlatıcı etkili ve canlandırıcı olan ondan kullanmış varmı aranızda ?
o fondoten şu ışıltı veren fondoten varya şişede olan onun tıpatıp aynısı diyebilirim cnm biri şişede biri tüpte tüpte olanı daha önce şişedeydi sonra tüp olarak çıkardılar ben kullandım cnm inanki aynısı..

GoldenLady
Katre83
Kızlar K1 panaromadaki Up To You bayan ve erkek parfümünün testerı gelen var mı kokuları nasıl??
Bir de Anew'ün göz farı ve bakım kiti nasıl bir şeye benziyor acaba güzel midir?

K1 indirim broşüründe yer alan ikili göz farlarından daha önce almış olanınız var mı renkleri nasıl ben k1'de almayı düşünüyorum ama kararsızım.
o indirim broşurundaki ikili farları bende düşünüyordum yorumları pek iç açıcı deyil çok simli ve renk vermediği söylenmiş bende çelişkide kaldım cnm burda kullanan varsa bizimle paylaşsın çünkü bende merak ediyorum.

GoldenLady
allame
Kızlar acil cevap lağzım k-14 te siparişleri verirken bu parfüm paketleri varya perceive,purblanca nasıl giriyoruz hepsinin kodunu yazıyomuyuz?
katolog yanımda deyil ama bildiğim kadarıyla sadece purblanca nın kodunu giriyorsun hediyeler otamatikman ekleniyor:KK34:

allame
Tamam hallettim.
Maviş81 transparan fon.ben kullanıyorum bişey kapattığı yok ama kadifemsi bi görüntü veriyo,ben perfectwear fondöten kullanıyorum,baz olarakta transparanı kullanıyorum yada üstüne kullanıyorum istediğim gibi oluyo doğal kadifemsi zaten sorunlu bi yüzüm yok,şimdiye kullandığım en doğal fondöten perfectwear.
Kaza atlatan arkadaşım geçmiş olsun,benimde ufak bi kaza gelmişti öyle başıma kızgın yağa su döktüm teleşla parladı eşim yetişti şükür,sakın kızgın yağa su ile yaklaşmayın bırakın soğusun,birde aspiröterlerde iy temizlenmez ise varsa içinde filtre değiştirilmezse tutuşabiliyor akrabamın başına gelmişti allah herkesi esirgesin,sanada çok geçmiş olsun temizlik hallolur dertetme,verilmiş sadakan varmış canım.

GoldenLady
SewimLi
ay bende kullansam mı acaba onu :) Nekadar zamandır kullanıyorsun ? .. benim cildim yağlı Yağlı cilt için kopuk ve tonık aldım gelıcek inş bide bu clearskin denerim böle belirgin sonuc veriyorsa :)
cnm ben 1 aydan fazla süredir kullandım ama öncelikle cildinde siyah nokta varsa bunları bir şekilde cildinden dışarı çıkar sonra bu bölgelere pamuğun üzerine döktüğün tonikle sil ama silerken çok fazla güç kullanma çünkü cildini tahriş edersin saba akşam üşenmeden yap az yada çok kesin sonuç alırsın.

bkt55
28-12-10, 11:12
cerenim09 büyük geçmiş olsun..

mavis81
teşekkürler canım.yalnız benim anlamadığım bişey var aslında:44:burda birçok arkadaş cildim sorunsuz diyor ama ben tam olarak sorunsuz ne demek anlayamıyorum:KK17:mesela benim cildimde leke ve sivilce yok sadece çok çok hafif yani çok yakından bakınca gözenkler yani kıl kökleri belli oluyor.bu bir cilt sorunumudur?yoksa sizde de belli oluyormu?benim istediğim cilt hani pelin karahan varya onun gibi pürüzsüz ve beyaz:KK16:yani sizin cildiniz onunki gibimi yoksa benimki gibimi?:44:

PrensesPeri
cuma günü kargoya verdiğim iadem düşmüş :KK64::KK62:

Ebrutanis
o fondoten şu ışıltı veren fondoten varya şişede olan onun tıpatıp aynısı diyebilirim cnm biri şişede biri tüpte tüpte olanı daha önce şişedeydi sonra tüp olarak çıkardılar ben kullandım cnm inanki aynısı..[/QUOTE]

anladım cnm o fiyata iyi yani suan o şişide olandan kulanıyorum zaten zannedersem eskiden kullandıgım şişise vardı daha güzeldi galiba bu tüpte olan daha önce benim aldıgım olabilir zaten satmak için istiyorum en azından colortrendin fondöteninden güzeldir o fiyata gider.

mavis81
teşekkürler canım.yalnız benim anlamadığım bişey var aslında:44:burda birçok arkadaş cildim sorunsuz diyor ama ben tam olarak sorunsuz ne demek anlayamıyorum:KK17:mesela benim cildimde leke ve sivilce yok sadece çok çok hafif yani çok yakından bakınca gözenkler yani kıl kökleri belli oluyor.bu bir cilt sorunumudur?yoksa sizde de belli oluyormu?benim istediğim cilt hani pelin karahan varya onun gibi pürüzsüz ve beyaz:KK16:yani sizin cildiniz onunki gibimi yoksa benimki gibimi?:44:
mavişcim güldürdün beni valla :KK1: senin çok güzel bir yüzün var cildinde bana hiç sorunlu gelmedi bence sen fazla kafaya takıyorsun bana göre sorunlu cilt hani sivilce dolu siyah nokta dolu sürekli tüy üreten cilt sorunludur.benimde sorunsuz yani söyle esmerim sivilce,kabartı,çil,gözenek yok ama herkesin bir sorunu var tabi bana göre kendi göz altlarım 2.3 aydır biraz mor gibi hamileliğe baglıyorum.cnm pelin karahanın da vardır sorunu mutlaka profesyonel dokunuşlarla gözükmüyor en dogal hallerinde bile bir dolu makyaj var seda sayanı görmüyormusun ne kadar bebeksi makyajla çıkıyor programa ama kaldıki öylemi ?

nilqun
PrensesPeri
cuma günü kargoya verdiğim iadem düşmüş :KK64::KK62:

bende cuma günü vermiştim hala düşmemiş:KK59:

PrensesPeri
nilqun
bende cuma günü vermiştim hala düşmemiş:KK59:

belli olmuyor ki canım ne zaman ne yaptıkları..umarım seninkide en kısa sürede düşer :KK19:

nilqun
nilqun
kuncuk
ben full speed derim

teşekkürler canım ama o k1de çok pahalı indirimde olanlardan alayım dediydim kendisi signature yi beğendi ama bilemiyorum gençlere ağır mı gelir o koku:44:

nilqun
PrensesPeri

belli olmuyor ki canım ne zaman ne yaptıkları..umarım seninkide en kısa sürede düşer :KK19:
inşallah canım
kargocu makbuz vermemişti bana o yüzden biraz tedirginim eğer iadem kayıp filan olursa hiç bişey iddia edemem :18:

mavis81
öylemi dersin ebrucum:KK1:ya kızın yüzü bebek gibi görünüyor tv de:KK16:çok hoşuma gidiyor valla:KK69:öyle görünen bir cildim olsun isterdim aslında:KK58:ama ne yapalım bunada şükür senin de dediğin gibi sivilceli lekeli yada morarmış gözaltlarım yok en azından:nazar:

mavis81
nilqun
inşallah canım
kargocu makbuz vermemişti bana o yüzden biraz tedirginim eğer iadem kayıp filan olursa hiç bişey iddia edemem :18:
problem olmaz canım ben 2 kez iade verdim adam ikisinde de makbuz yok bizde hiç vermiyoz ki dedi:KK1:bizim buraya haftada bir kez geliyolar ya önemsemiyolar sanırım.ama bişey olmaz merak etmeyin olursada bizi arayın yardımcı oluruz dedi.ve gerçektende iadelerim hemencecik düşüyor benim hiç gecikmiyor maşallah:nazar:

mavis81
28-12-10, 12:12
kızlar konuyla alakası yok ama ha bugün ha yarın diyete başlayım derken iyice kilo aldım:KK59:anladımki bir liste olmadan veremiyorum aksine nasılsa başlıcam deyip alıyorum:KK59:bende bugün holywood diyetine başladım.(içlerinde en makulu o geldi:KK1:)aranızda kilo problemi olan varsa bana yoldaş olabilir yine burda bir sayfası var orada buluşalım:KK74:

PrensesPeri
nilqun
inşallah canım
canım istersen baglı bulundugun kargo şubesini arayarak ismin ve soyisminle su andaki durmunu öğrenebilirsin.bugun öğlen aradım ben kargoyu fiş numaramdan bulamadı ismimden buldu kargonuz ulaşmış dedi.gerekte yokmus gerçi ben aradıktan 1 saat kadar sonra düşmüş iadem..eğer ki kafanda soru işaretleri varsa kargo subesini arayıver rahatlarsın :KK34:

PrensesPeri
mavis81
kızlar konuyla alakası yok ama ha bugün ha yarın diyete başlayım derken iyice kilo aldım:KK59:anladımki bir liste olmadan veremiyorum aksine nasılsa başlıcam deyip alıyorum:KK59:bende bugün holywood diyetine başladım.(içlerinde en makulu o geldi:KK1:)aranızda kilo problemi olan varsa bana yoldaş olabilir yine burda bir sayfası var orada buluşalım:KK74:
hollywood diyeti yüzünden sokak ortasında dşüp bayılıyordum :KK53::KK53: beter etti beni..dikkat et kendine :KK19:

mavis81
PrensesPeri
hollywood diyeti yüzünden sokak ortasında dşüp bayılıyordum :KK53::KK53: beter etti beni..dikkat et kendine :KK19:
:KK53::KK53:gerçekten mi:KK53:ay banada en sağlıklı görüneni o olmuştu oysaki:44:ilk iki gün detoks sonrakiler düzenli beslenme gibi gelmişti:KK30:

PrensesPeri
mavis81
:KK53::KK53:gerçekten mi:KK53:ay banada en sağlıklı görüneni o olmuştu oysaki:44:ilk iki gün detoks sonrakiler düzenli beslenme gibi gelmişti:KK30:
uzun diyet yolculugum oldu hala da devam ediyor bu tarz diyetler beni hep gerilere götürdü..günde 6 ögün ara ana öğünlere dikkat ettiğim zaman kilo verebiliyorum ancak..aman diyim sende dikkat et sağlıgından olma :KK16:

mavis81
teşekkürler canım dikkat ederim.bende şu 6 öğün olayını beceremedim gitti 2 gün yapsam 3.gün kaçırıyorum sonra hepten bırakıyorum:KK59:birde içimde o şevk yok ya hani istesem veririm biliyorum ama isteyemiyorum sanki nasıl bişey anlamadım:KK58:sanırım stres ve sıkıntıdan oluyor:44:ama bu gidişle çok alıcam en iyisi dur demek:KK45:yoksa çok şişman biri değilim hafif balık etliyim:KK19:

PrensesPeri
mavis81
teşekkürler canım dikkat ederim.bende şu 6 öğün olayını beceremedim gitti 2 gün yapsam 3.gün kaçırıyorum sonra hepten bırakıyorum:KK59:birde içimde o şevk yok ya hani istesem veririm biliyorum ama isteyemiyorum sanki nasıl bişey anlamadım:KK58:sanırım stres ve sıkıntıdan oluyor:44:ama bu gidişle çok alıcam en iyisi dur demek:KK45:yoksa çok şişman biri değilim hafif balık etliyim:KK19:
canım ben evlenmeden önce diyet gruplarında 10 kg verdim..sonra yine aldım.şuan yine takımdayım.senin vazgeçtiğin anda yada böle yapmak isteyipte motive olamadıgın zamanlarda bir anda sarıp sarmalıyorlar.gerçekten kilo vermek istiyorsan bir dene :KK34:

nilqun
mavis81
problem olmaz canım ben 2 kez iade verdim adam ikisinde de makbuz yok bizde hiç vermiyoz ki dedi:KK1:bizim buraya haftada bir kez geliyolar ya önemsemiyolar sanırım.ama bişey olmaz merak etmeyin olursada bizi arayın yardımcı oluruz dedi.ve gerçektende iadelerim hemencecik düşüyor benim hiç gecikmiyor maşallah:nazar:
PrensesPeri
canım istersen baglı bulundugun kargo şubesini arayarak ismin ve soyisminle su andaki durmunu öğrenebilirsin.bugun öğlen aradım ben kargoyu fiş numaramdan bulamadı ismimden buldu kargonuz ulaşmış dedi.gerekte yokmus gerçi ben aradıktan 1 saat kadar sonra düşmüş iadem..eğer ki kafanda soru işaretleri varsa kargo subesini arayıver rahatlarsın :KK34:

teşekkürler ikinizede içimi rahatlattınız:KK71: kargo evime çok yakın zaten dışarı çıktığım zaman uğrayayım bi bakalım:KK28: