TEST

Ocak 2011 de aşılama yaptıracaklar ve sonuç alacaklar

ayyben
2-01-11, 15:01
ceylo31
oda olacak allahin izniyle canim, 2 sene cok uzun degil ve siz tedaviye filan baslmissiniz, insallah güzel sonuclar alacaksin , evet sükürler olsunki bir cocugum oldu, 10 senedir evliyim iyiki bir tane oldu diyorum simdi, önceleri hic düsünmüyordum, insan arastirmaya ugrasmaya baslayinca, ne zormus hamile kalmak diyorum... esim ve oglum´da cok istiyor, oglum hep soruyor ne zaman kardesim olacak, ben ranzali yatakta onunla yatarim bir odada diyor :)) baska cocuk olsa ben kendi odami isterim der :))
allah gönlünüze göre versin inşallah oğluna bir kız kardeş :) ümitlerimiz boşa çıkmaz inşallah

ayyben
2-01-11, 15:01
edanurlu
arkadaşlar bende dün iğneye başladım karından salı günü gideceğiz yumurta olmuş mu diye
2.aşılamam olacak 1.de tutmadı. birde aşılamadan ne kadar sonra test yapıyosunuz yoksa adet gününümü bekliyosunuz ben çatlarım o zmana kadaaar .....dualarınızı bekliyorum inşallah Rabbim hepimize nasip eder bu ay hayırlısıyla:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
adet gününü bekleyecez mecburen zaten alıştık beklemeye :) zaten yumurta çatlatma iğnesi yüzünden aşılama sonrası ilk 10 gün gebelik testi pozitif çıkabiliyomuş o yüzden boşu boşuna sevinmemek için adet gününü bekleyecem ben 9-10 güncük bişey kaldı benim için. hepimize allah emek zayiliği vermesin anne olmayı nasip etsin inşallah

ferda10
3-01-11, 17:01
Merhaba arkadaşlar benimde 2. Aşılamam bugün yapıldı.ilkinde bu kadar ağrı olmamıştı ama bugün ağladım ağrıdan nefes bile alamadım,derin nefes alınca bile ağrıyordu.çok kötüydü hala daha ağrıyor.bakalım rabbim burdaki tüm isteyenlere hayırlısıyla en kısa zamanda istediklerini versin :KK3: Içimde biraz umutsuzluk var :KK50: Ilki kötü olunca insanın ümidi kırılıyor.birazda umut var ama az.dua edelim birbirimize.

GULSEMEDIHA
3-01-11, 18:01
Kızlar aşılama fiyatları nedir? Bana söyleyebilir misiniz? Kızkardeşim çok istiyor bende araştırıyorum. İstanbuldayız. Hastane ve fiyatları veren arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim...

ayyben
3-01-11, 22:01
ferda10
Merhaba arkadaşlar benimde 2. Aşılamam bugün yapıldı.ilkinde bu kadar ağrı olmamıştı ama bugün ağladım ağrıdan nefes bile alamadım,derin nefes alınca bile ağrıyordu.çok kötüydü hala daha ağrıyor.bakalım rabbim burdaki tüm isteyenlere hayırlısıyla en kısa zamanda istediklerini versin :KK3: Içimde biraz umutsuzluk var :KK50: Ilki kötü olunca insanın ümidi kırılıyor.birazda umut var ama az.dua edelim birbirimize.
inşallah canım allah hepimizin muradını versin rabbim hiç birimizi fazla üzmesin

ayyben
GULSEMEDIHA
Kızlar aşılama fiyatları nedir? Bana söyleyebilir misiniz? Kızkardeşim çok istiyor bende araştırıyorum. İstanbuldayız. Hastane ve fiyatları veren arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim...
ben özelde yaptırmadım o yüzden ucuza mal oldu 30 tl aşılama ücreti 300tl ilaçlar raporlu tabii, özelde yaptıranlar 1000-1200 tl civarında söylüyo

lorkee
ayyben
ben özelde yaptırmadım o yüzden ucuza mal oldu 30 tl aşılama ücreti 300tl ilaçlar raporlu tabii, özelde yaptıranlar 1000-1200 tl civarında söylüyo
ben de raporla ozelde yaptırmayı dusunuyorum acaba ne kadar tutar kı ...

nazliki82
4-01-11, 00:01
lorkee
ben de raporla ozelde yaptırmayı dusunuyorum acaba ne kadar tutar kı ...
merhaba arkadasım bende ozel hastanede yaptırıcam.ıgnelerıme basladım dun.ıkıncı ıgnemı oldum bugun.ben raporla aldım ılacları 130 tl tuttu.fostimon kullanıyorum.2de pregnıl yazmıs.550tlde hastaneye ucret var.680e mal olcak benım herhalde.bende tup bebek merkezınde yaptırıcam.ınsallah hepımızınkı hayırlısıyla tutar.

ferda10
4-01-11, 07:01
GULSEMEDIHA
ben de özel hastanede yaptırıdm ssk.lıyım.hastanede önce rapor çıkarıyorsun onlar yapıyor.sonra devlet ilaçların %80 diyorlar ama ancak yarısını ödüyor.yani ilaçlar için 600 falan verdik.hastaneyede 280 verdik.tabi hastaneye gidince arada bi muayene parası alıyorlar öyle.ama ben küçük yerde yaşıyorum bir ilçede.onun için fiyatlar böyle büyük yerde olursa daha ucuz mutlaka bulursunz hadi kolay gelsin

cerenm
4-01-11, 10:01
merhaba
benim de bugun adetimin 7. gunu. 12-13 cm. olmus bir tanesi doktor cok iyi dedi, ama toplamda 4 adet one cıkmıs yumurtam var.
aslında sebepsiz interfilite, her ay bir yumurtam duzenli gelisiyordu, ama bir turlu hamile kalamadım. bu nedenle ilk asilamamı yaptırıyorum. sansımızı arttıralım diye fostimonla igne tedavisi oluyorum.
2 gun sonra tekrar gorunecegim doktora; yumurta 18 cm olunca catlatma yapılacak.
kocam ayın 15i gibi yurtdısında olacagindan dozaji arttıralım dedik, yani max. 10 gun icinde asilamanin yapılması gerek. hep iyi dusunmeye calisiyorum, hayırlısı olacaksa olsun.
rahim filmi cektirmekle hemen hemen ayni sey tahminim. tup ile bu kez sıvı degil sperm yerlestirecek.
o nedenle cok kasılmıyorum dusununce. biraz sıkıcı bir durum ama dogal iliskiye oranla sansimiz daha artıyor.
her ne kadar doktorlar önermese de ben de ikiz gebelik istiyorum, bakalim ne olacak.
hepinize bol sans.

ferda10
4-01-11, 10:01
cerenm
merhaba
benim de bugun adetimin 7. Gunu. 12-13 cm. Olmus bir tanesi doktor cok iyi dedi, ama toplamda 4 adet one cıkmıs yumurtam var.
Aslında sebepsiz interfilite, her ay bir yumurtam duzenli gelisiyordu, ama bir turlu hamile kalamadım. Bu nedenle ilk asilamamı yaptırıyorum. Sansımızı arttıralım diye fostimonla igne tedavisi oluyorum.
2 gun sonra tekrar gorunecegim doktora; yumurta 18 cm olunca catlatma yapılacak.
Kocam ayın 15i gibi yurtdısında olacagindan dozaji arttıralım dedik, yani max. 10 gun icinde asilamanin yapılması gerek. Hep iyi dusunmeye calisiyorum, hayırlısı olacaksa olsun.
Rahim filmi cektirmekle hemen hemen ayni sey tahminim. Tup ile bu kez sıvı degil sperm yerlestirecek.
O nedenle cok kasılmıyorum dusununce. Biraz sıkıcı bir durum ama dogal iliskiye oranla sansimiz daha artıyor.
Her ne kadar doktorlar önermese de ben de ikiz gebelik istiyorum, bakalim ne olacak.
Hepinize bol sans.
bende ikiz çok isterim hatta üçüz.hayırlı sağlıklı olsunda.sanada bol şans

lorkee
4-01-11, 16:01
nazliki82
merhaba arkadasım bende ozel hastanede yaptırıcam.ıgnelerıme basladım dun.ıkıncı ıgnemı oldum bugun.ben raporla aldım ılacları 130 tl tuttu.fostimon kullanıyorum.2de pregnıl yazmıs.550tlde hastaneye ucret var.680e mal olcak benım herhalde.bende tup bebek merkezınde yaptırıcam.ınsallah hepımızınkı hayırlısıyla tutar.
saolasın canım .. pekı sen raporunu nasıl ve nerden aldın yanı sorun varmıydı ..
benım sebepsız ınfertılıte dıye gecıyo esımın degerlrı normal benım de yumurtlama da vs sorun yok cok sukur ama 15 aydır olmadı ...

reyyan1984
4-01-11, 17:01
selam arkadaşlar bende bugün 6.iğnemi oldum gonel f kullanıyorum ücretleri şöyle;
ben özel muayenehanede yaptırıyorum
gonel f 450 2 kutu + çatlatma iğnesi 290 lira (raporlu)
aynı rapora başka eczanede 380 lira demişlerdi hastaneye yakın eczanelerden uzak durun derim yada 1-2 eczaneye sorun
muayene için 100 lira verdim
pazartesi de ALLAH cc bi aksilik vermezse aşılama olacak onun için de 600 lira (sperm yıkama dahil)
geçenlerde de kan vermiştim oda 12 lira
:KK49::KK46::nazar::KK71::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK49::KK49::KK71::KK71:

nazliki82
4-01-11, 19:01
lorkee
saolasın canım .. pekı sen raporunu nasıl ve nerden aldın yanı sorun varmıydı ..
benım sebepsız ınfertılıte dıye gecıyo esımın degerlrı normal benım de yumurtlama da vs sorun yok cok sukur ama 15 aydır olmadı ...
benım yumurtlama sorunum var cnm.esımde sorun yok.ben dogum evınden aldım raporumu.ben bır kere hamıle kaldım ama dusuk oldu.gecen sene 11 ocakta kurtaj oldum bır daha hamıle kalamadım.bır sene oldu ıste.ben kendım beklemek ıstemedım daha fazla.fostımon kullanıyorum ıgne.20 tane verdı 2de pregnl.130 tl odedım eczaneye.
bugunde 3.ıgnemı oldum.cuma kontorle gıdıcem.benım yumurtalarım gec olusuyor normalde.bakalım ıgneyle nasıl olacak.ınsallah daha cabuk olusur.bende herkes gıbı ıkız ıstıyorum.ınsallah hepımızın gonlune gore verır Rabbım.

ceylo31
4-01-11, 19:01
edanurlu
selam arkadaşlar bende bugün 6.iğnemi oldum gonel f kullanıyorum ücretleri şöyle;
aynı rapora başka eczanede 380 lira demişlerdi hastaneye yakın eczanelerden uzak durun derim yada 1-2 eczaneye sorun
pazartesi de ALLAH cc bi aksilik vermezse aşılama olacak onun için de 600 lira (sperm yıkama dahil)
:KK49::KK46::nazar::KK71::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK49::KK49::KK71::KK71:
ayyy cok pahali ya, ben gercekten bu kadar tutsaydi bende, biraz daha bekleyip tüp bebek´e gecerdim direk.....

reyyan1984
6-01-11, 11:01
Sizi üzenleyin topu patlasın. Sekeyi çamuya düssün. Anneleyi onlayı hep dövsün. Misketleyi kayboysun. Çay baydağını ellesin cıss osun. Disleyi çüyüsün. Şokomelyeyi eyisin. Bayyamda kimse paya veymesin. Annesi ajına bibey dolduysun. Pisikletinin tekeyi patdasın. Hastalansın. Doktoy amca iyne vuysun. Geceleyi öcüley kuvalasın. oyuncak ayısının göjü çıksın. Yeye düssün, uff oysun..

GÜNÜNÜZ VE BU AYINIZ MUTLU OLSUN HEPİMİZİN BEBESİ OYSUUUUUUUUUUUN:nazar::KK46::nazar::KK46::nazar::KK46:emir_bebek::KK71::KK49:

ceylin4306
6-01-11, 13:01
edanurlu

Bende gonal f kullandım 2 kutu 285 tl +çatlama iğnesi 13,50 tl verdim tabi raporlu fiyatı bu.Yarın yani 7 ocakta 2. aşılamam olacak inşallah.

ilgimdisi
6-01-11, 14:01
ceylin4306
Bende gonal f kullandım 2 kutu 285 tl +çatlama iğnesi 13,50 tl verdim tabi raporlu fiyatı bu.Yarın yani 7 ocakta 2. aşılamam olacak inşallah.

merhaba canımm ... bnde bgn 12.5 ta ılk asılamamı oldum.. 2 kutu serophene kullandım dun gece ovıtrelle catlatma ıgnesı vuruldum.. bgn asıladılarr bebısımıı bnm bır tane yumışim vardı 19 mm Allahım emeklerımızın karsılıgını almayı nasıp etsınn.... ınsallhh senınde sorunsuz gecerr Allahım bızlere tattırır annelığii... ama sımdıden belım ve ayaklarım cok agrıyoo ınsallaahh bebegımın tutunma cabalarıdırr.. razıyım agrılaraa sızce ndn olur bu agrılarr..?
bırde bn 80 tl ıgneye 300 tl hastaneye verdım e tedavıde de 4 kere muayene gttım 30 tl den ıkı kutu da ılac 10 lıra530 tl

ceylin4306
ilgimdisi
merhaba canımm ... bnde bgn 12.5 ta ılk asılamamı oldum.. 2 kutu serophene kullandım dun gece ovıtrelle catlatma ıgnesı vuruldum.. bgn asıladılarr bebısımıı bnm bır tane yumışim vardı 19 mm Allahım emeklerımızın karsılıgını almayı nasıp etsınn.... ınsallhh senınde sorunsuz gecerr Allahım bızlere tattırır annelığii... ama sımdıden belım ve ayaklarım cok agrıyoo ınsallaahh bebegımın tutunma cabalarıdırr.. razıyım agrılaraa sızce ndn olur bu agrılarr..?
bırde bn 80 tl ıgneye 300 tl hastaneye verdım e tedavıde de 4 kere muayene gttım 30 tl den ıkı kutu da ılac 10 lıra530 tl
Hayırlı olsun canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunmuştur.Benim bu ay 2 yumurta oluştu dün biri 17 biri 18 milimdi.Dün gece 11 de çatlatma iğnesini vuruldum.Yarın sabah 11 aşılama olacak. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez.ilk aşılamamda klomen kullanmıştım ve çatlatma iğnesi 85 tl vermiştim.Bu sefer iğne kulandığım için rapor çıkarttılar raporla 13.50 tl ye aldım.

reyyan1984
ceylin4306
canım ALLAH cc yar ve yardımcın olsun inşallah saat kaçta olacak aşılaman o saatte dua ederim sana ALLAH nasip ederse.... ben de saat 2 de doktora gidecem yumurtaya bakılacak sizde dua edin bence bu ay olacak olacak olacakkkkkkkkkkkk:KK49::KK49::KK46::KK46::nazar::nazar:

ceymi
6-01-11, 15:01
:KK52:
edanurlu
Sizi üzenleyin topu patlasın. Sekeyi çamuya düssün. Anneleyi onlayı hep dövsün. Misketleyi kayboysun. Çay baydağını ellesin cıss osun. Disleyi çüyüsün. Şokomelyeyi eyisin. Bayyamda kimse paya veymesin. Annesi ajına bibey dolduysun. Pisikletinin tekeyi patdasın. Hastalansın. Doktoy amca iyne vuysun. Geceleyi öcüley kuvalasın. oyuncak ayısının göjü çıksın. Yeye düssün, uff oysun..

GÜNÜNÜZ VE BU AYINIZ MUTLU OLSUN HEPİMİZİN BEBESİ OYSUUUUUUUUUUUN:nazar::KK46::nazar::KK46::nazar::KK46:emir_bebek::KK71::KK49:
çok tatlısın canım yaaaaaa:KK52::KK52:

ceymi
ilgimdisi
inşallah tutunur bebeğin sana canım

ceymi
ceylin4306
Hayırlı olsun canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunmuştur.Benim bu ay 2 yumurta oluştu dün biri 17 biri 18 milimdi.Dün gece 11 de çatlatma iğnesini vuruldum.Yarın sabah 11 aşılama olacak. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez.ilk aşılamamda klomen kullanmıştım ve çatlatma iğnesi 85 tl vermiştim.Bu sefer iğne kulandığım için rapor çıkarttılar raporla 13.50 tl ye aldım.
inşallah güzel sonuçlanır aşılaman hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

ceymi
edanurlu
canım ALLAH cc yar ve yardımcın olsun inşallah saat kaçta olacak aşılaman o saatte dua ederim sana ALLAH nasip ederse.... ben de saat 2 de doktora gidecem yumurtaya bakılacak sizde dua edin bence bu ay olacak olacak olacakkkkkkkkkkkk:KK49::KK49::KK46::KK46::nazar::nazar:
olsun olsun ikişer ikişer olsun inşallah:KK46::KK46:

reyyan1984
ceymi
:KK52:

çok tatlısın canım yaaaaaa:KK52::KK52:
:nazar::KK46: teşekkür ederim canımm

ilgimdisi
6-01-11, 16:01
ceylin4306
cok ıyımıss canım 2 tane yumurtan olustugu ıcın sansın daha yuksek.. bnm ılk denemem dedım ya ınsallah hamıs oluruz bu ay hepımızzz.. umutsuz olma dedı dr. um kendını hamıle gıbı hısset otururkenyatarkn agır agır hareket hamıle gıbı hıssetki iyi dusun ıyı olsun dedi... Rabbım ol derse olur bız elımızden gelenı yapıyoruz dualarım senınle .. yalnız bnm belım ve bacaklarım cok agrıyorrr sol kasıgım arada segırıyor acaba n demk fıkrn varmı?

ilgimdisi
ceymi
inşallah tutunur bebeğin sana canım
tesekkur ederım canım aminn Allahımm hepımıze nasıp etsın.. yalnız kızlarr belım bacaklarım cok agrıyır sol kasııgım segırıyorrr ne demek bu bı fııkrı olan varmıı ? :KK49:

ceylin4306
ilgimdisi
cok ıyımıss canım 2 tane yumurtan olustugu ıcın sansın daha yuksek.. bnm ılk denemem dedım ya ınsallah hamıs oluruz bu ay hepımızzz.. umutsuz olma dedı dr. um kendını hamıle gıbı hısset otururkenyatarkn agır agır hareket hamıle gıbı hıssetki iyi dusun ıyı olsun dedi... Rabbım ol derse olur bız elımızden gelenı yapıyoruz dualarım senınle .. yalnız bnm belım ve bacaklarım cok agrıyorrr sol kasıgım arada segırıyor acaba n demk fıkrn varmı?
Hatta bi kağıt imzalattılar çoğul gebelik olursa kabul ediyorum diye bende doktara olsunda ikiz üçüz faketmez dedim :) nasip artık.Bende de bel ağrısı var sanırım kullanılan ilaçlardan diyorum çünkü daha aşılama yarın yapılacak ama belim kopuyor.Çok dua ediyorum hem kendime hemde benim gibi bebek isteyenlere diye inşallah kabul olur.

ceylin4306
edanurlu
İnşallah canım 9 da hastanede olacam 11 de aşılama olacak.Bende senin için dua edicem.Tez vakitte bebişlerimize kavuşalım inşallah.

ayyben
6-01-11, 17:01
ceylin4306
İnşallah canım 9 da hastanede olacam 11 de aşılama olacak.Bende senin için dua edicem.Tez vakitte bebişlerimize kavuşalım inşallah.
allah hepinizin yardımcısı olsun benimde test günüm çarşamba ama ben ptesi test yapmayı düşünüyorum doğru sonuç çıkar mı ki hiç belirtimde yok göğüslerim acıyodu geçti sağ kasığıma ağrı giriyo çok orda da kist var ondan galiba :97:

ilgimdisi
6-01-11, 18:01
ceylin4306
Hatta bi kağıt imzalattılar çoğul gebelik olursa kabul ediyorum diye bende doktara olsunda ikiz üçüz faketmez dedim :) nasip artık.Bende de bel ağrısı var sanırım kullanılan ilaçlardan diyorum çünkü daha aşılama yarın yapılacak ama belim kopuyor.Çok dua ediyorum hem kendime hemde benim gibi bebek isteyenlere diye inşallah kabul olur.
evett olsunda keskeee ıkız ucuz olsa.. bı solukta alırsın kucagına bebışlerini... yaa bırde bgn dr um asılama yaparken bır oksurmeye basladım hala oksuruyorum Allahım dıyorum ınsallh akıp gıtmez ıcımden cunku ıcımden bıseler akıyo gıbı hıssedıorm... Allah yardımcımız olsn dualrım sennle.. kısmetse beraber ogrenıcez

ceylin4306
Çok heyecanlıyım bu gece zor uyurum herhalde iyi düşünelim iyi olsun kendini fazla yorma bol bol yat dinlen bide aşılamadan sonra kaç dakika yattın masada?

hPollyanna
arkadaşlar merhaba ben henüz aşılama aşamasına gelmedim ama 2 ay sonra hala hamile olmazsam gelicem sanırım hepimize allah nasib eder inş hamile kalıp bebeğimizi kucağımıza almayı ben Bursa da oturuyorum ve şimdiden aşılama için araştırayım diyorum bursa da olup aşılama yaptıran var mı aranızda nereye yaptırıyosunuz?

ilgimdisi
6-01-11, 19:01
ceylin4306
Çok heyecanlıyım bu gece zor uyurum herhalde iyi düşünelim iyi olsun kendini fazla yorma bol bol yat dinlen bide aşılamadan sonra kaç dakika yattın masada?
dınlenıyorum sadece tuvalete gıdıyorum benım teyzem 6 kez asılama oldu tutmadı 3. tup bebekte 17.senede tek yumurta ıkızlerı vr suan 20aylıklar... bn teyzemden bılıyorm zaten dr.umda dedı 15-20 dk yat eve gıdıncede 2 saat yat snra tuvalete kalk dedı ... gercı bnı tam dınlenme odasın alırken normal dogum geldı ıcım el vermedı bebek aglamaya basladı bnde basladım... hemnn 10dk da kaltm dr um psıkolojın bozlmasn dedı cnku bnı bılıo cok aglarm herseye.. :p bu gece ıyı bı uyku uyuman gerek ıgnenı 11 de olcktın dımı? esın kecı boynuzu yesın bol bol..:KK1:

ilgimdisi
6-01-11, 19:01
hPollyanna
arkadaşlar merhaba ben henüz aşılama aşamasına gelmedim ama 2 ay sonra hala hamile olmazsam gelicem sanırım hepimize allah nasib eder inş hamile kalıp bebeğimizi kucağımıza almayı ben Bursa da oturuyorum ve şimdiden aşılama için araştırayım diyorum bursa da olup aşılama yaptıran var mı aranızda nereye yaptırıyosunuz?
merhaba.. ınsallh tedavısız kendılıgınden hamışş olursunn.. burdan da duyarız!! bılmıyormki ya bn ızmırdeyım buca tıp ta can bey de goruyorm tedavımı ve cok memnunum.. belkı ızmır ıcın arastran olur.

greenpepper
7-01-11, 08:01
bende ocak sonu gibi aşılama yaptırmak istiyorum.inşallah bu sefer hayırlısıyla olur.

ilgimdisi
7-01-11, 09:01
antalya2011
bende ocak sonu gibi aşılama yaptırmak istiyorum.inşallah bu sefer hayırlısıyla olur.
ınsallahhh Allah butun ısteyenlere nasıp etsın hakkımızda hayırlı nyse oyle olsun!

nazliki82
7-01-11, 11:01
hPollyanna
merhaba arkadasım bende bursada oturuyorum.pembe mavıye gıdıyorum.cok da memnunum.bu ay asılamam olacak orada yaptırıcam.ınsallah tutar.umarım sende bu asamalara gerek kalmadan hamıs olursun.

nazliki82
7-01-11, 11:01
arkadaslar bende doktora gıdıyorum bugun ıcın cagırmıstı.yumosların durumuna bakıcak.pek umutlu deılım hıc olusmamıs olabılır cunku agrım olurdu ole fazla bır agrım olmadı.ınsallah asılama ıptal falan demez.hayırlısı artık.sonucu yazarım gelınce.gorusmek uzere..

ayyben
7-01-11, 12:01
arkadaşlar benim aşılamadan sonra 11.günüm ama adet olacakmışım gibi ağrım var her an adet olacakmışım gibi hissediyorum acaba erken mi adet olacağım ilaçların böyle bir etkisi var mı ya da aşılaması tutmayıp erken adet olan ??

mutlulukveumut
7-01-11, 13:01
merhaba arkadaşlar,bende bu ay aşılama yaptıracağım inş.şimdi ilaç kullanıyorum,pazartesi doktora gideceğiz yumlara bakacak olgunlaşmış mı diye,inş.olmuştur.sonra neler olacak bilmiyorum,inşallah hepimizin hayırlı evlatları olur...

ilgimdisi
7-01-11, 14:01
nazliki82
arkadaslar bende doktora gıdıyorum bugun ıcın cagırmıstı.yumosların durumuna bakıcak.pek umutlu deılım hıc olusmamıs olabılır cunku agrım olurdu ole fazla bır agrım olmadı.ınsallah asılama ıptal falan demez.hayırlısı artık.sonucu yazarım gelınce.gorusmek uzere..
belli olmaz canım benım bunyeden bunyeye degısr dıyolar Allah hakkımızda hayırlısını versın..

ilgimdisi
7-01-11, 14:01
mutlulukveumut
merhaba arkadaşlar,bende bu ay aşılama yaptıracağım inş.şimdi ilaç kullanıyorum,pazartesi doktora gideceğiz yumlara bakacak olgunlaşmış mı diye,inş.olmuştur.sonra neler olacak bilmiyorum,inşallah hepimizin hayırlı evlatları olur...
sımdıden hayırlı olsun canım.. dr yumoslarına bakıck olgunlasmıssa catlatma ıgnesı verıcek ve daha snra asılaman olucak.. ama eger olgunlasmamıssa ki bu olgunlasmadan kastımız en az 18 mm ıle 22 mm arası demek .. he ne dıyodm eger olgunlasmamıssa tekrar ılac verıcek bıtınce tekrar gıdıceksın ama sakın stres yapma bn sıgarayı bıle bıraktım pztsı dr a gttım 18.5 mm dı carsmba gunu 20mm ıle catlatma ıgnem oldu dun asılamam oldu bgn.. umarım Allah bızede nasıp eder,sende atlatırsın bıan once ıstedgn sonucu alırsn..
buarada bn 2 kutu serophene kullandım ovıtrelle catlatma ıgnesı oldm ya sen cnm ne alıosun ılac?

nazliki82
7-01-11, 15:01
ayyben
arkadaşlar benim aşılamadan sonra 11.günüm ama adet olacakmışım gibi ağrım var her an adet olacakmışım gibi hissediyorum acaba erken mi adet olacağım ilaçların böyle bir etkisi var mı ya da aşılaması tutmayıp erken adet olan ??
insallah olmazsın arkadasım.bence belırtıler adet agrılarıyla aynı.beklemekten baska care yok.test gunune az kalmıs zaten.ınsallah bebısın senınledır.

nazliki82
7-01-11, 15:01
ilgimdisi
belli olmaz canım benım bunyeden bunyeye degısr dıyolar Allah hakkımızda hayırlısını versın..
doktordan geldım arkadaslar.bır tane yumosum var.buyuyecek olan.salı bır daha cagırdı.
bu arada haklısın arkadasım sol kasııgmda agrı vardı.bırden fazla olmustur ınsallah dıyordum ama sag tarafımda bır tane olmus yumosum.uzuldum cok.bır kac tane olsaydı cok sevınecektım.bır taneyle sansım cok az.kısmet artık.allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah.

ilgimdisi
7-01-11, 17:01
nazliki82
doktordan geldım arkadaslar.bır tane yumosum var.buyuyecek olan.salı bır daha cagırdı.
bu arada haklısın arkadasım sol kasııgmda agrı vardı.bırden fazla olmustur ınsallah dıyordum ama sag tarafımda bır tane olmus yumosum.uzuldum cok.bır kac tane olsaydı cok sevınecektım.bır taneyle sansım cok az.kısmet artık.allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah.
ne guzel en azından yumurtan var ya hıc olmasaydı onun tedavısı daha zor bnmde 1 tanydı bk dun asılamamı oldum cok umutluyum olmasada olucak umudum Allahn hazınesınde coktur kızlar bız yeterki isteyelım... hem artık tıp tek bır spermın bıle pesınde bnm dr umun dedıgı bı tane bıle olsa onmlı olan saglklı olması... skma canını..

aylin25
ilgimdisi
ne guzel en azından yumurtan var ya hıc olmasaydı onun tedavısı daha zor bnmde 1 tanydı bk dun asılamamı oldum cok umutluyum olmasada olucak umudum Allahn hazınesınde coktur kızlar bız yeterki isteyelım... hem artık tıp tek bır spermın bıle pesınde bnm dr umun dedıgı bı tane bıle olsa onmlı olan saglklı olması... skma canını..
mrb arkadaşım seninle aynı gün yaptırmışız aşılamayı bende dün 12 de yaptırdım hala ağrılarım var özellikle sağ yumurtalarım ve belim çok ağrıyor senin böyle problemin varmı sonucu nezaman alacaksın benim dr 21 de dedi daha çok var inş emeklerimiz boşa gitmez canım:)

nazliki82
ilgimdisi
haklısın arkadasım kesınlıkle ama ıste ben bıraz daha fazla yumosum olur dıye sevınıyorum.ılk defa ıgne kullanıyorum.klomenlede hep bır yumurta oldu bende.ıgneler daha etkılı dıye dusunmustum.ondan hayaş kırıklıgına ugrasım bıraz:KK43:(
ınsallah hepımızınkı tutar emeklerımız bosa gıtmez.

nazliki82
ilgimdisi
haklısın arkadasım kesınlıkle ama ıste ben bıraz daha fazla yumosum olur dıye sevınıyorum.ılk defa ıgne kullanıyorum.klomenlede hep bır yumurta oldu bende.ıgneler daha etkılı dıye dusunmustum.ondan hayaş kırıklıgına ugrasım bıraz:KK43:(
ınsallah hepımızınkı tutar emeklerımız bosa gıtmez.

aayy
7-01-11, 18:01
merhaba kızlar.ceymi ne güzel yapmışsın bu konuyu açmakla.

bende aralıkta 1.aşılamamı yaptırmıştım.olmadı.bu ayda yumoşların gelişimine göre karar verilcek.nette ve siteden araştırdım.yumurta gelişimi için,çatlama için bir sürü kür var.ben yine klomen kullanıyorum.bunlarıda yapsam mı ?bu aşılamadan 3 gün sonra gitmiştim doktora yumurta çatlamamıştı:KK47:
rabbim bu ay hayırlısıyla yüzümüzü güldürür inşallah:KK49::KK46::nazar: