Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2011 Ağustos-Eylül Aylarında Tüp Bebekle Anne Olacaklar

herzaman_seninle
17-04-11, 13:04
bburcusafak
cnm maşallah aldıkların çok güzel..
ben 22.haftamdayım ama benim bile bu kadar eşyam yok
gaza geldim sanırım..

Zeynepce2011
Eki Görüntüle 179178
resimleri yüklerken küçültmek zorunda kalıyorum malesef:KK43:

Zeynepce2011
herzaman_seninle
bburcusafak
cnm maşallah aldıkların çok güzel..
ben 22.haftamdayım ama benim bile bu kadar eşyam yok
gaza geldim sanırım..
ya aslında bende almıycam diyodum sonradan sapıttım hala almak istiyorumm durduramıyorum :)))sanırım benim tam gaz oldu...civil bebenin internet sitesindede çok güzel şeyler var ordan sipariş vermemek için zor tutyorumm..
sen nezaman başlıycaksın almaya

zeynepela
herzaman_seninle
cnm inş yarın ayrıntılın sorunsuz geçer
benimde çarşamba günü çok merak ediyorum....
inşallah ikimizin de sonuçları iyi olur bir sorun çıkmaz canım.
bu arada alışveriş konusunda ben çok az şey aldım kızlar bir hafta sonu istanbula gidip alışveriş yapmak istiyorum sonra da netten yapacağım

herzaman_seninle
17-04-11, 14:04
zeynepela inş cnm inş...
burcuşafak bende artık başlıyacam cnm

Zeynepce2011
17-04-11, 14:04
zeynepela
inşallah ikimizin de sonuçları iyi olur bir sorun çıkmaz canım.
bu arada alışveriş konusunda ben çok az şey aldım kızlar bir hafta sonu istanbula gidip alışveriş yapmak istiyorum sonra da netten yapacağım
canım sen nerdesin tabi söylemenin sakıncası yoksa....

ZAMBAK 3
17-04-11, 16:04
burcusafak08
amin canım hepimize şimdi civil bebeyi keşfettim hem çok uygun hemde güzel şeyler varr....bide 2 bavul yeğenimin bebeklikleri var muhakkak 2 3 günde bir bakıyorum kıyafelere..
Sen nezaman başlıyosun almaya..:))
en yakın zamanda başlıycam almaya
dedigin siteyede bibakıyım ben neler varmış

ceydda
18-04-11, 08:04
Günaydın kızlar kıyafetler hazırlıklar hızlısınız ben sadece bir tane hastane çıkışı aldım ayrıntılı ultrosondan sonra o sevinçle onundışında birşey almadım kardeşim eşi geçen mayıs ayınında doğum yaptı ikiz kızları oldu o verdi kıyafetlerini o kadar çok ki birde herşeyden iki tane çoğunuda beraber almıştık beğenerek yani ben alış veriş yapmadan poşetler dolusu kıyafetimiz oldu nerdeyse birşey almaya gerek kalmadı. Cuma günü şeker yüklememiz vardı sonuçlarımız güzel çıktı. Sizler ayrıntılıyı bekliyorsunuz az kaldı hepinizin o kadar güzelki ayrıntılı ultroson doktor anlatırken ben göz yaşlarımı tutamamıştım parmakları kalbi bacağı herşeyi en ufak ayrıntıya kadar anlatıyorlar birde cd veriyor ama biz kendi kaydımızıda yaptık doktorun birebir anlatımı ile yaklaşık bir saati videoya aldı kız kardeşim şimdi seyredip duruyorum :KK9: inşallah sizin ayrıntılarınızda benim gibi keyifli mutlu geçer Allahın izniyle,:nazar:

herzaman_seninle
18-04-11, 08:04
ceydda
Günaydın kızlar kıyafetler hazırlıklar hızlısınız ben sadece bir tane hastane çıkışı aldım ayrıntılı ultrosondan sonra o sevinçle onundışında birşey almadım kardeşim eşi geçen mayıs ayınında doğum yaptı ikiz kızları oldu o verdi kıyafetlerini o kadar çok ki birde herşeyden iki tane çoğunuda beraber almıştık beğenerek yani ben alış veriş yapmadan poşetler dolusu kıyafetimiz oldu nerdeyse birşey almaya gerek kalmadı. Cuma günü şeker yüklememiz vardı sonuçlarımız güzel çıktı. Sizler ayrıntılıyı bekliyorsunuz az kaldı hepinizin o kadar güzelki ayrıntılı ultroson doktor anlatırken ben göz yaşlarımı tutamamıştım parmakları kalbi bacağı herşeyi en ufak ayrıntıya kadar anlatıyorlar birde cd veriyor ama biz kendi kaydımızıda yaptık doktorun birebir anlatımı ile yaklaşık bir saati videoya aldı kız kardeşim şimdi seyredip duruyorum :KK9: inşallah sizin ayrıntılarınızda benim gibi keyifli mutlu geçer Allahın izniyle,:nazar:
ohh oh ne güzel bi sr ciciş var desene
güle güle kullanın cnm
bu arada ayrıntılının güzel çıkmasına çok sevindim
inş şeker yklemende gzel çıkar cnm...

şirinetuğba
18-04-11, 14:04
zambakcım cinsiyetiniz belli olmuş hadi gözünüz aydın artık cicileri almaya başlarsın :)

Soran arkadaşlarada bilgi veriyim ben cocuk odası yapacagım icin 6 ay olana kadar kendi yatakodamda kullanmak icin bu beşiği almak istiyorum yani o kadar derin bi beşik degil. Sizinde dediğiniz gibi ayaklanmaya başladıgında Allah korusun asağı iner. Sabitleme kilidi var istediginde sabit istediginde sallayabiliyorsunuz. Fiyatına gelince ben 250 tl ye bos sekilde gördüm ankamall de joker bebe var orada ve icinin korumalıgı ve cibinligi falanda 200 civarı sanırım. ben sitelere gidip bi bakıcam ordan daha uyguna alabilirim diye düsünüyorum icinin korumalıgını falanda suluhanda yaptıracagım. Eşim bebeğin bir odasının olmasını istiyo cünkü minikte olsa bi bireymiş :) yoksa bi karyola alıp 3 yasına kadar rahatlıkla kullanabilirdik.

ecrin38
burcusafak08
evet canım burda saatlide geliyolar saati 10 lira yarım günde 4 saat zaten.anlamıyorum ev çok pis gibi geliyo bana ama gelenler saçmalama tertemiz diyolar ama heryer pis ve kokuyo gibi galiba insan kendi temizlemeyince böyle oluyoo..
tabi allahtan geliyo kadıncağız çok detaylı geçen sefer geldiğinde kolyelerimi bile yıkamış toz oldu diye rujlarımı silmiş üstlerini ..
anladım tatlımm burda ssatiyle gelen hiç duymadım çok şaşırdım evt kendin tem,izlemiyince öle oluyor bugün banada geldi bayan hiç yorulmadı evin tertemiz dedii nasıl evlere gidip iş yapıyolarsa artıkk:)

ecrin38
burcusafak08
Eki Görüntüle 179173
:)))))))
ay yerimm ben onlarıı hepsi çok güzell tatlım rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlıısyla giydirmeyii nasip etsin hafta sonu bizde oda baktık aşime dedim 1 parça olsun bişe alallım ama yok aldırmadııı:KK43: ama seninkilere bayılsım göbişe gelince daha çok anlaşılmıyorr mincikkk rabbim nazarlardan saklasın tatlım:nazar:

zeynepela
18-04-11, 16:04
:nazar:merhaba kızlar bugün ayrıntılımız vardı çok çok şükür herşey yolunda bebeğim elini emip durdu büyümüş hem de maaşallah bir aydır görmemiştim. kanım düşmüş onun dışında tsh falan normal idrar testim de normal çok şükür. rabbim hepimize iyi haberler nasip etsin ve sağlıkla alalım kucaklarımıza doktor bu ay 3 kilo aldım diye çok kızdı. bir de balık yağı hapı verdi solgar. hepinize kocaman öpücükler benden ve kızımdann...:nazar::nazar:

herzaman_seninle
18-04-11, 17:04
zeynepela
:nazar:merhaba kızlar bugün ayrıntılımız vardı çok çok şükür herşey yolunda bebeğim elini emip durdu büyümüş hem de maaşallah bir aydır görmemiştim. kanım düşmüş onun dışında tsh falan normal idrar testim de normal çok şükür. rabbim hepimize iyi haberler nasip etsin ve sağlıkla alalım kucaklarımıza doktor bu ay 3 kilo aldım diye çok kızdı. bir de balık yağı hapı verdi solgar. hepinize kocaman öpücükler benden ve kızımdann...:nazar::nazar:
hadi gözünaydın cnm...

ZAMBAK 3
zeynepela
Hadi gözün aydın canımm
maşallahh kızına
biraz ayrıntılıyı anlatsana
bebişler nasıl gözüküyor tıpkı ultrasondaki gibimi
yoksa hanii normal insan şeklinde olanlar varya öylemi(anlatabildimmikii:KK9:)
şirinetuğba
zambakcım cinsiyetiniz belli olmuş hadi gözünüz aydın artık cicileri almaya başlarsın :)

Soran arkadaşlarada bilgi veriyim ben cocuk odası yapacagım icin 6 ay olana kadar kendi yatakodamda kullanmak icin bu beşiği almak istiyorum yani o kadar derin bi beşik degil. Sizinde dediğiniz gibi ayaklanmaya başladıgında Allah korusun asağı iner. Sabitleme kilidi var istediginde sabit istediginde sallayabiliyorsunuz. Fiyatına gelince ben 250 tl ye bos sekilde gördüm ankamall de joker bebe var orada ve icinin korumalıgı ve cibinligi falanda 200 civarı sanırım. ben sitelere gidip bi bakıcam ordan daha uyguna alabilirim diye düsünüyorum icinin korumalıgını falanda suluhanda yaptıracagım. Eşim bebeğin bir odasının olmasını istiyo cünkü minikte olsa bi bireymiş :) yoksa bi karyola alıp 3 yasına kadar rahatlıkla kullanabilirdik.
canım çok sagoll bebişimizz belli olduu
cicileride aalırım inşallah yavaş yavaşş

canım aslında nerden baksan bu beşik sana 500liraya gelecek galiba
neden onun yerine park beşikleri düşünmüyorsun??
sonuçta bikaç ay sonra bebgi yatırmayacaksınn

hlycn
ne kdr şanslısınızz bebeklerınısde ne kdr sanslıııı onlrıı cok ısteyen sefenn ebeveynlerı varr...bisede nasıp etsın aallahım dua edın nolurrr....allahım nazarlrdan korusun sızızııııı:nazar:

Zeynepce2011
18-04-11, 19:04
zeynepela
canım çok sevindim maşallah ..bazı sitelerde düzenli beslenip kilo aldığınzı görüyosanız tartıda gebelikte tartı sayılarına takılmayın çünkü ödem olabiliyomuş..diyim züğürt tesellisiii:))))))
ya benim idrarımda yer yer fosfat kristalleri var yazıyo kendi dr normal olabilir dedi burd ara sıra gittiğim dr da kum döküyosun kafam çok karıştı:KK43:(

Zeynepce2011
hlycn
ne kdr şanslısınızz bebeklerınısde ne kdr sanslıııı onlrıı cok ısteyen sefenn ebeveynlerı varr...bisede nasıp etsın aallahım dua edın nolurrr....allahım nazarlrdan korusun sızızııııı:nazar:
canım en kısa zamanda darısı başına olsun inşallah .ben her duamda allahımdan bebeğime ve tüm bebeklree sağlık ..bebek sahibi olmak isteyenlerede tez zamanda bu duyguyu yaşatsın diye dua ediyorum..bu duyguyu yaşadık bebek özlemi çektik benim 8 sene sonra oldu inşallah kucağımada alırım inşallah sende alırsın:KK16:

Zeynepce2011
ecrin38
ay yerimm ben onlarıı hepsi çok güzell tatlım rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlıısyla giydirmeyii nasip etsin hafta sonu bizde oda baktık aşime dedim 1 parça olsun bişe alallım ama yok aldırmadııı:KK43: ama seninkilere bayılsım göbişe gelince daha çok anlaşılmıyorr mincikkk rabbim nazarlardan saklasın tatlım:nazar:
teşekkür ederim canım amin.inşallah hepimiz iyi günlerde giydiririzz
aslında bende ilk almama kararı almıştım şimdi durduramıyorum kendimi.sende gizli gizli alll:)))))ben burda dr gidiyorum arada eşime söylemiyorum yoksa kızıyo aklını karıştırma diyo aslında haklıda gittim kum döküyosun dedi kendi dr aradım normal diyo eşimede söyleyemiyorum böyle böyle diye evde entrika çeviriyorum yani :))))
benim göbiş akşamları sapıtıyo gece hastaneye gitsem doğuma geldim sanırlar:)))))))

Zeynepce2011
ceydda
ay ne güzel maşallah ayrıntılıyı cd yapıyolarsa harikaa..benimde annem tip 1 diyabetli riskim varmış 26 haftadamı yapılıyo şeker yüklemesi inşallah benimde sorunsuz çıkarr..

Zeynepce2011
kızlar çarşambaydı ama yarına aldım ben gerçek dr randevumu 4 lü testim var ölçüm de yapıcam dedi benim içinde dua edin......

şirinetuğba
19-04-11, 05:04
zeynepela canım gözünüz aydın darısı diğer ayrıntılıya girecek arkadasların basına inşallah :)

burcucum cicileriniz cok güzelmis Allah saglıkla giymeyi nasip etsin bebislerimize :)

zambakcım bu besik cok hosuma gitti o yüzden bunu almak istiyorum park yatakta almıs olsam yaklasın o fiyatı tutucaktır cünkü icinin koruyucularıyla falan 500ü buluyor park yatak allsam onada almam gerekicek bide sitelere bakıcaz iste belki daha değisik seyler görebilirim. Park yataklar cok kullanıslıymıs öyle söylüyo kullananlar ama ben pek begenmiyorum nedense yani ilk cıktıgından beri hoslanamadım ben :) Bide büyüyen yataklar varmıs onlardan hic memnun kalmamıslar aman deyim araştırıp alın sizde.

Bebek isteyen herkese canı gönülden dua ediyorum güzel Allahım hepinize saglıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin, hamilelerinde zamanında ve saglıklı bebekler dünyaya getirmesini nasip etsin AMİİİNNNNN

ZAMBAK 3
19-04-11, 07:04
burcusafak08
kızlar çarşambaydı ama yarına aldım ben gerçek dr randevumu 4 lü testim var ölçüm de yapıcam dedi benim içinde dua edin......
kız dayanamadınn bigün önceyemi aldın randevunu
neyse canımm güzel hayırlı haberlerle gel

şirinetuğba
zeynepela canım gözünüz aydın darısı diğer ayrıntılıya girecek arkadasların basına inşallah :)

burcucum cicileriniz cok güzelmis Allah saglıkla giymeyi nasip etsin bebislerimize :)

zambakcım bu besik cok hosuma gitti o yüzden bunu almak istiyorum park yatakta almıs olsam yaklasın o fiyatı tutucaktır cünkü icinin koruyucularıyla falan 500ü buluyor park yatak allsam onada almam gerekicek bide sitelere bakıcaz iste belki daha değisik seyler görebilirim. Park yataklar cok kullanıslıymıs öyle söylüyo kullananlar ama ben pek begenmiyorum nedense yani ilk cıktıgından beri hoslanamadım ben :) Bide büyüyen yataklar varmıs onlardan hic memnun kalmamıslar aman deyim araştırıp alın sizde.

Bebek isteyen herkese canı gönülden dua ediyorum güzel Allahım hepinize saglıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin, hamilelerinde zamanında ve saglıklı bebekler dünyaya getirmesini nasip etsin AMİİİNNNNN
canım tabiki begenerek almak gerek
bende park beşiklere pek ısınamadım nedense büyüyen beşikler cazip geliyor ama dedigin gibi oda kullanışlı olmuyormuşş

burcusafak08
canım çok sevindim maşallah ..bazı sitelerde düzenli beslenip kilo aldığınzı görüyosanız tartıda gebelikte tartı sayılarına takılmayın çünkü ödem olabiliyomuş..diyim züğürt tesellisiii:))))))
ya benim idrarımda yer yer fosfat kristalleri var yazıyo kendi dr normal olabilir dedi burd ara sıra gittiğim dr da kum döküyosun kafam çok karıştı:KK43:(
:KK9::KK9:tam zügürt tesellisi olmuşş kuzumm
ama ödem gerçekten olabilirrr
tuz oranını çok kaçırmayalım kızlarr

zeynepela
19-04-11, 09:04
burcusafak08
canım benim de idrarımda nadir lökosit ve amorf kristalleri çıktı ben de netten baktım kum dmeekmiş ve ilk defa çıktı ama doktor normal dedi arada bir çıkabilirmiş hem çook da değil nadir ne de olsa
burcusafak08
canım dualarımız seninle. iyi haberlerle gel inşallah.

kızlar ayrıntılıyı soranlar önce siyah üç boyutlu bakıyor sonra renkli olunca yüzü çok belirgin oluyor çok güzeldi şimdi de izleyip duruyorm elini emiyor sürekli oyy yesinler yaramazı bana hiç benzemiyor gibi geldi ama bakalım

herzaman_seninle
19-04-11, 09:04
şirinetuğba

fıstık büyüyen yataktan neden memnun kalamamışlar acaba
ben büyüyen yatak alacamda...

ceydda
19-04-11, 11:04
herzaman_seninle
ohh oh ne güzel bi sr ciciş var desene
güle güle kullanın cnm
bu arada ayrıntılının güzel çıkmasına çok sevindim
inş şeker yklemende gzel çıkar cnm...
şeker yüklememizdede bir sorun yok canım darısı sizlerin başına sorunsuz, sağıkla keyifle geçmeyi nasip etsin rabbim hepimize bugünleri,

ceydda
19-04-11, 11:04
burcusafak08
ay ne güzel maşallah ayrıntılıyı cd yapıyolarsa harikaa..benimde annem tip 1 diyabetli riskim varmış 26 haftadamı yapılıyo şeker yüklemesi inşallah benimde sorunsuz çıkarr..
inşallah sorunsuz geçer seninkide canım. benim sadece sabah aç birde şekerli suyu içtikten bir saat sonra kan alındı olçüm yapıldı ailede diyabet olanlara daha uzun ve farklı yapılıyormuş hastanede yanımdaki bayan söyledi onda çıktı babası diyabet hastasıymış

ZAMBAK 3
19-04-11, 12:04
zeynepela
canım benim de idrarımda nadir lökosit ve amorf kristalleri çıktı ben de netten baktım kum dmeekmiş ve ilk defa çıktı ama doktor normal dedi arada bir çıkabilirmiş hem çook da değil nadir ne de olsa

canım dualarımız seninle. iyi haberlerle gel inşallah.

kızlar ayrıntılıyı soranlar önce siyah üç boyutlu bakıyor sonra renkli olunca yüzü çok belirgin oluyor çok güzeldi şimdi de izleyip duruyorm elini emiyor sürekli oyy yesinler yaramazı bana hiç benzemiyor gibi geldi ama bakalım
Belirgin dimi canım heryerii
yüzü falannn
ayy inşallah bizede cd verirlerr

özledikçe izlersinnn:KK9:

ZAMBAK 3
herzaman_seninle
fıstık büyüyen yataktan neden memnun kalamamışlar acaba
ben büyüyen yatak alacamda...
canım büyüyen yatagı bende almak istiyorum ama beşikten yatak haline dönünce eni dar diye yorumlar varr
e haliyle bebekte büyümüş oluyor
dönme alanı az diyolar
sitede okumuştum yorumlarıı

ZAMBAK 3
ceyda ayrıntılın ve şeker yüklemen güzel çıkmışş
ne mutlu sana...

kızlar nilu nezamandır gelmiyo
umarım ters giden bişey yoktur

herzaman_seninle
ZAMBAK 3
ne mutlu sana...

aaa evet yaa niludan hiç ses yok
inş sorun yoktur.
bu arada büyüyen yatktaki söylediğini dikkate alıcam cnm..

ZAMBAK 3
:KK6:
herzaman_seninle
aaa evet yaa niludan hiç ses yok
inş sorun yoktur.
bu arada büyüyen yatktaki söylediğini dikkate alıcam cnm..
canımm sende büyüyen yatakla ilgili fikirlerini söylede bende kararsızım çünküü
aslında göze çok hoş gözüküyoo

ceydda
ZAMBAK 3
ne mutlu sana...

sağol canım darısı başına

herzaman_seninle
ZAMBAK 3
:KK6:

canımm sende büyüyen yatakla ilgili fikirlerini söylede bende kararsızım çünküü
aslında göze çok hoş gözüküyoo
cnm ben daha bakmadım bebek odası ama tercihim yinede büyüyen yataktan yana olabilir...
almaya gittiğimde inceleyeceğim bakalım gerçektende küçükmü eni...
benim ablam aldı onu göz önne getirmeye çalııyorumda küçk değil sanki ama görmek lazım..

ZAMBAK 3
ceydda
sağol canım darısı başına
herzaman_seninle
cnm ben daha bakmadım bebek odası ama tercihim yinede büyüyen yataktan yana olabilir...
almaya gittiğimde inceleyeceğim bakalım gerçektende küçükmü eni...
benim ablam aldı onu göz önne getirmeye çalııyorumda küçk değil sanki ama görmek lazım..
canım senin araştırmana ne gerek var
ablan memnunmu peki ona sorr
en dogru cvbı ondan alırsınn

kızlar bişey sorucam
sizler aşılarınızı yaptırdınız dimi
eczaneden özel olarak alıpmı yaptırdınız yoksa toplum saglıgı merkezlerindemi kayıt yaptırıp oradanmı kullandınız aşıyı

herzaman_seninle
cnm ablam şuan yatağı büyütmeden kullanıyo daha....bbeği kçük..