2011 Ağustos-Eylül Aylarında Tüp Bebekle Anne Olacaklar

ZAMBAK 3
3-03-11, 16:03
judith_mc
kızlar kontrolleriniz kaç günde bir oluyor?? Benim ayda bir ve ben geçiremiyorum bu bir ayı.çok merak ediyorum bebeğimi.bu hafta gittik kontrole en son şimdi beklicez gene mart sonuna kadar..hareketlerini hissetmeye başlasam bu endişelerim azalacak mutlaka....
benimde ayda 1oluyorrr
çok uzun zaman diyorum hatta geçmek bilmiyorrr bitürlüü:KK19::KK19:

gozdemmmmmm
3-03-11, 17:03
nilu
Canım benimde doktorum ayda 1 çağırıyor şimdi benide mart sonunda gideceğim merak etme.

Canım şükür gözünaydın inşallah tekrar olmaz.

Hala haber yok canım bende merak ettim belki randevusu akşamdır eve gelince haber verirdir heralde bizi merakta bırakmaz inşallah.Sen nasılsın canım?
Hala iyileşemedim..Boğazlarım kötü..Okula da gitmiyorum..Sen nasılsın?? Bebekler ne kadarlık oldu??

judith_mc
kızlar kontrolleriniz kaç günde bir oluyor?? benim ayda bir ve ben geçiremiyorum bu bir ayı.çok merak ediyorum bebeğimi.bu hafta gittik kontrole en son şimdi beklicez gene mart sonuna kadar..hareketlerini hissetmeye başlasam bu endişelerim azalacak mutlaka....
Valla ben 15 te bir gidiyorum..Korkudan , bişey olacak die kafayı yiyorum yoksa..

ZAMBAK 3
3-03-11, 19:03
gozdemmmmmm
hala iyileşemedim..boğazlarım kötü..okula da gitmiyorum..sen nasılsın?? Bebekler ne kadarlık oldu??

Valla ben 15 te bir gidiyorum..korkudan , bişey olacak die kafayı yiyorum yoksa..
canım ya 15günde bir doktorunmu çagırıyor yoksa senmi teklif ediyorsunn

gncam
3-03-11, 20:03
kızlar kabızımmm kabız ......
çok fena oluyorum napiim ben yaaaa varmı böle derdiniz ne yapıyosunuz bebekler büyüdükçe daha fena oluyo......... kayısı yiyorum bal şerbet yapıyorum ama ıhhh yok olmuyooooooo
bişiler diyin bana.....

ZAMBAK 3
3-03-11, 20:03
gncam
kızlar kabızımmm kabız ......
çok fena oluyorum napiim ben yaaaa varmı böle derdiniz ne yapıyosunuz bebekler büyüdükçe daha fena oluyo......... kayısı yiyorum bal şerbet yapıyorum ama ıhhh yok olmuyooooooo
bişiler diyin bana.....
bolll boll su içç
hareket ettt

gozdemmmmmm
3-03-11, 21:03
ZAMBAK 3
canım ya 15günde bir doktorunmu çagırıyor yoksa senmi teklif ediyorsunn
Ben gidiyorum...İlk başlarda kendi çağırıyodu..Şimdi gelme dio ama ben gidiyorum..:KK4:

zeynepela
4-03-11, 07:03
kızlar günaydın bebeğim iyi maaşallah dün gördüm ancak benim 3 gündür sabah ağzımdan kan geliyor

gozdemmmmmm
4-03-11, 08:03
zeynepela
kızlar günaydın bebeğim iyi maaşallah dün gördüm ancak benim 3 gündür sabah ağzımdan kan geliyor
Canım bi yerde okumuştum normal diyodu..Bebişin iyiymiş çok sevindim..Cinsiyetini söylemedi mi?

ecrin38
4-03-11, 11:03
zeynepela
cnm bebbeğinin iyi olmasına sevindimm ama şu kan olayına takıldımm daha önce hiç duymmaıştımm doktorunla konuştunmuu

ZAMBAK 3
gozdemmmmmm
ben gidiyorum...ilk başlarda kendi çağırıyodu..şimdi gelme dio ama ben gidiyorum..:KK4:
aa ne güzell vallaaaa
:KK9::KK9:

ZAMBAK 3
zeynepela
canımm neden böyle oldukiii
dr.a sorsaydınn

nilu
[QUOTE=gozdemmmmmm;17978071]Hala iyileşemedim..Boğazlarım kötü..Okula da gitmiyorum..Sen nasılsın?? Bebekler ne kadarlık oldu??

Canım geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşirsin.Ben iyiyim kanamam devam ediyo hala bebişlerde iyi şükür bugün tam 13+0 günlük olduk teyzesi.
,
[COLOR="darkred"
gncam[/COLOR];17980734]kızlar kabızımmm kabız ......
bişiler diyin bana.....
Canım duphalac şurup var bebişlerede veriyorlar hiç bir yan etkisi yok ben doktoruma sorup kullanmıştım sabah akşam çeyrek ölçek içebilirisn normale döndüğün zamanda kes ben kabız oldukça onu kullanıyorum canım geçmiş olsun.
[COLOR="darkred"
zeynepela[/COLOR];17985443]kızlar günaydın bebeğim iyi maaşallah dün gördüm ancak benim 3 gündür sabah ağzımdan kan geliyor
Şükür bebiş iyiymiş ama sen iyi değilsin canım doktora gitsene hemen normal bişey değil.Sakın ihmal etme bence.

ecrin38
mercankara
Canim oncelikle gozun aydin saglikla al kucagina insallah
ben 10 +4 teyim 5. Haftadan beri hala ara ara kasilma benzeri bazen bicak saplanmasi gibi spazmlarim oluyo bende doktoruma sormustum nornal dedi
takma kafana cnm
anladım cnm ne biliyim çevremden kimse yaşamadım hiç rahim ağrısı ddiyince insan neden o zman demeden yapamıyor dmekkii biz ler kendimizii çok dinliyoruzzz sendede herşeyin yolunda olmasına sevindim cnm..
[QlUOTE=nilu;17952251]Canım gözünaydın prensimizde iyiymiş maşallah RABBİM sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım.Benimde ara ara krampmı kasılmamı tam anlamadım birde 2 gün 1 karın ağrılarım var canım panik yapma birde bişey soracağım kremi kaç liraya aldın birde nasıl kullanacakmışsın.[/QUOTE]
ah şu paniği bırakksak zaten nilucum herşey daha güzell olucakkk ama maalesefff düşün ben hala annemde kalıyodum yeni geçicemm eve..cnm kremii 60 civarına aldım eczaneden onla birlikte bişeyler aldığım için net hatırlayamadım şimdii ondan civarı yazdım ama internetten baktım 45 bile var ben bakmadan aldım bence internetten al kullanımına gelince doktoruma sormadım ama içinde yazıyor günde bi kere karın kalça ve göğüs bölümüne masaj yaparak sürüyosunn tatlım.

judith_mc
4-03-11, 12:03
gozdemmmmmm
Valla ben 15 te bir gidiyorum..Korkudan , bişey olacak die kafayı yiyorum yoksa..
benim doktorum da arada gelmen birşeyi değiştirmez diyor..endişelenmememi söylüyor.ama gerçekten çok zor beklemek..geçen ay zar zor 1 ay bekledim ama bu ay belki arada giderim..daha 1 hafta bile olmadı gideli aslında ama bi 10 gün sonra falan gidebilirim..arada bir içime kurt düşüyor.ya bişey olduysa ve ben hamileyim diye ortalıkta geziniyorsam diye düşünüyorum:))garip işte:)))

ZAMBAK 3
judith_mc
benim doktorum da arada gelmen birşeyi değiştirmez diyor..endişelenmememi söylüyor.ama gerçekten çok zor beklemek..geçen ay zar zor 1 ay bekledim ama bu ay belki arada giderim..daha 1 hafta bile olmadı gideli aslında ama bi 10 gün sonra falan gidebilirim..arada bir içime kurt düşüyor.ya bişey olduysa ve ben hamileyim diye ortalıkta geziniyorsam diye düşünüyorum:))garip işte:)))
benim bugidişim 1ayıda geçmiş olacak bikaç günn
aynen senin düşündüklerini bende düşünüyorummm ya bişey olduysa ve benimm hiçbişeyden haberim olmayacakkkdiyorumm kendi kendimee
etrafımda benimle aynı zamanlarda 1ay falan fazla olan hamileler varr
aman allahımm birahatlıkkk şimdidenn beşigini kıyafetini alan varrr
çeşit çeşit hamile kıyafetleriyle dolanıyolarrr
ayyy biözeniyorumm o rahatlıklarına
ama ben tam tersi işte her annn inşallahh bişey olmaz modundayımmm
ama şuhalimeee çokk şükürrr

herzaman_seninle
zeynepela
cnm bebişin iyi olmasına çok sevindim cinsiyeti söylemedi heralde dr un daha...kan olayı sorsaydın dr a?

kabız olan arkadaş duphalac şurubu tavsiye ederim dr veriyo zararsız...

ecrin38
4-03-11, 13:03
ZAMBAK 3
benim bugidişim 1ayıda geçmiş olacak bikaç günn
aynen senin düşündüklerini bende düşünüyorummm ya bişey olduysa ve benimm hiçbişeyden haberim olmayacakkkdiyorumm kendi kendimee
etrafımda benimle aynı zamanlarda 1ay falan fazla olan hamileler varr
aman allahımm birahatlıkkk şimdidenn beşigini kıyafetini alan varrr
çeşit çeşit hamile kıyafetleriyle dolanıyolarrr
ayyy biözeniyorumm o rahatlıklarına
ama ben tam tersi işte her annn inşallahh bişey olmaz modundayımmm
ama şuhalimeee çokk şükürrr
kızlar biz bebişlerimize çok zor kovuştuğumuz içinn hepimiz aynı şeylerii yaşıyoruzz duygularımız düşüncelerimiz hep bir
her an bebişlerimize bişe olucak endişesii varrr bu duygudanda onları kucaklarımıza alana kadara kurtulamıcaz bunu adım gibi biliyorum aslında bebişlerimizide huzursuz ediyoruzzz ama ne yapalım hiç birinizin elinde olmadığını yüzde yüz biliyorum kendimden bende 15 günde bir doktora gidiyorumm herkez kzııyor orda yat istersenn diye ama elimde değilll onu görmeden ii olduğun inanamıyorum doktorumda madem öle gel gör rahat et diyorrr kim ne derse desin hiç umrumda değill..

herzaman_seninle
4-03-11, 14:03
ecrin38
kızlar biz bebişlerimize çok zor kovuştuğumuz içinn hepimiz aynı şeylerii yaşıyoruzz duygularımız düşüncelerimiz hep bir
her an bebişlerimize bişe olucak endişesii varrr bu duygudanda onları kucaklarımıza alana kadara kurtulamıcaz bunu adım gibi biliyorum aslında bebişlerimizide huzursuz ediyoruzzz ama ne yapalım hiç birinizin elinde olmadığını yüzde yüz biliyorum kendimden bende 15 günde bir doktora gidiyorumm herkez kzııyor orda yat istersenn diye ama elimde değilll onu görmeden ii olduğun inanamıyorum doktorumda madem öle gel gör rahat et diyorrr kim ne derse desin hiç umrumda değill..
ah canım ne kadar doğru yazmışsın valla tıpkı içimden geçenler valla..
ayy ben senden daha çok aşındırıyorum dr un kapısını inan...kontrole gidiyorum ya ertesi günü tekrar görmek istiyorum 1 hafta zor dayanıyorum haftada 1 gidiyorum...bide eşim gittiğim özel hastanenin müdürü gitmem daha kolaylşıyor evimede yakın olması ayrı bi güzel...dediğin gibi biz bebişlerimize zor yollarla sahip olduğumuz için içimizde o yüzden pek rahat değil...belki hareketlerini hissetsek o zaman daha sakin oluruz.Allahım sağlıkla kucağımıza almamızı nasp etsin...:KK49:

ZAMBAK 3
4-03-11, 15:03
ecrin38
aynennn yazdıklarına katılıyoruumm canı yürektenn
hayırlısıyla kucagımıza aldıgımız günleri göstersin rabbimmm
sıkıntısız bişekildeee

herzaman_seninle
ah canım ne kadar doğru yazmışsın valla tıpkı içimden geçenler valla..
Ayy ben senden daha çok aşındırıyorum dr un kapısını inan...kontrole gidiyorum ya ertesi günü tekrar görmek istiyorum 1 hafta zor dayanıyorum haftada 1 gidiyorum...bide eşim gittiğim özel hastanenin müdürü gitmem daha kolaylşıyor evimede yakın olması ayrı bi güzel...dediğin gibi biz bebişlerimize zor yollarla sahip olduğumuz için içimizde o yüzden pek rahat değil...belki hareketlerini hissetsek o zaman daha sakin oluruz.allahım sağlıkla kucağımıza almamızı nasp etsin...:KK49:
ohh ne şanslısınn
aklına geldikçe bebişini özledikçe gidiyosunn demekkkk
kıskandımm seniii:63::63:

gozdemmmmmm
4-03-11, 17:03
Normal insanlar gibi ayda bir gidebilsek çok ii.Ultrasonda zararlı sonuçta...Ama normal değiliz işte..Ben bişey olur da fark etmem die korkuyorum...Hep bu yaşadıklarımızdan kaynaklanıyo..Rabbim bi daha sınamsın bizleri..şu minnoşları sağlıkla kucağımıza alırız inşallah..AAAhhhhh AAhhhh burada gazlarından falan şikayet etsek...Görücez mi o günleri kızlar??

ZAMBAK 3
gozdemmmmmm
Normal insanlar gibi ayda bir gidebilsek çok ii.Ultrasonda zararlı sonuçta...Ama normal değiliz işte..Ben bişey olur da fark etmem die korkuyorum...Hep bu yaşadıklarımızdan kaynaklanıyo..Rabbim bi daha sınamsın bizleri..şu minnoşları sağlıkla kucağımıza alırız inşallah..AAAhhhhh AAhhhh burada gazlarından falan şikayet etsek...Görücez mi o günleri kızlar??
canım hiç merak etme bugünden yakındır ogünlerdeee
allahın izniyleee
ozaman buralara yazacak vakti bile zor buluruzz

herzaman_seninle
ZAMBAK 3
aynennn yazdıklarına katılıyoruumm canı yürektenn
hayırlısıyla kucagımıza aldıgımız günleri göstersin rabbimmm
sıkıntısız bişekildeee

ohh ne şanslısınn
aklına geldikçe bebişini özledikçe gidiyosunn demekkkk
kıskandımm seniii:63::63:
:21::21: gidiyorum ama yakında dr um dermi gelme artık yeter bebişin iyi diye dermi der..
sana bunları gönderim kıskanma beni :KK71::KK71::KK71:
:KK46:
gozdemmmmmm
cnm ultrason zararlı değil öyle olsa dr lar bile ayda 1 çağırmazlar süreyi daha çok uzatırlar kontroller için.ben bunu dr umada sordum araştırılması yapıldı ultrason su dalgalarıyla çalışıyo hiç bi zararı yok içiniz rahat olsun dedi....

ZAMBAK 3
4-03-11, 18:03
herzaman_seninle
:21::21: gidiyorum ama yakında dr um dermi gelme artık yeter bebişin iyi diye dermi der..
sana bunları gönderim kıskanma beni :KK71::KK71::KK71:
:KK46:

..
dermii derrrr vallaa
:KK9:
buda benden sanaaa:76::76:
buarada ultrasonun azda olsa zararı oldugunu bende duymuştum demkki dogrulugu yokk
sevindimm bak bunaaa:KK71:

prizeprize
4-03-11, 18:03
arkadaşlar herkese merhaba allah herkesin gebeliğini tamamına erdirsin dileklerimle ikilitest sonucumu sizlerle paylaşmak istiorum:

ense kalınlığı:1.3
biochem. risk+NT = 1:7668 below cut off
double test= 1:7668 below cut off
Age risk= 1/383
trisomy 18 +NT < 1:10000 below cut off

sonuçlarım böle yorum yaparsanız sevinierim teşekkürler

Zeynepce2011
4-03-11, 20:03
herzaman_seninle
cnm hiç devam edip etmemesini bekleme ve dr una anış derim ben...

ayy bu nasıl bişi böyle nereden alınır nasıl bişidir açıklarmısın almak isterim...

zeynepela perşembe kontrolüm var demiştin hbrin, bekliyorum...
canım gebelik bölümünde 2011 eylülde doğum yapıcaklarda okudum hatta alan kişinin nicki öslemimdi istersen bi bak.