Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2011 Ağustos-Eylül Aylarında Tüp Bebekle Anne Olacaklar

herzaman_seninle
25-12-10, 11:12
zeynep çim diğer topiktede yazdım ben yumurta toplamadan bir gün sonra başladım ve hergün bi tane kullanıyorum benimkinin ismi coraspin..ama sonradan öğrendim coraspin kan pıhtılaşması tedavisinde kullanılıyomuş...sende merkesinle görüş tatlım..aaa sana vajinalmi baktılar olsun cnm minikte olsa görünmüş ya ne mutlu bende perşembeyi bekliyorum hayırlısıyla bakalım inş...seni bir daha ne zamana çağırdı dr un cnm...
:KK49::KK49:

zeynepela
25-12-10, 12:12
canım senin merkezin neresi? beni haftaya çağırdılar kalp atışı için. doktor karından hiç bakamdı direk vajinal bakıcam dedi.

herzaman_seninle
25-12-10, 12:12
zeynep benim tüp bebek merkezim okmeydanı memorial ama bende kese için başka bi hastaneye gittim yani gebeliğimin devamında gideceğim dr a.
:KK49:

melek16500
25-12-10, 14:12
zeynepela
canım hoşgeldin bilgilerini yaz seni de tabloya ekleyeyim
yaş 32 kilo 61 transfer 8 aralık doğum eylül olur heralde inşallah.:KK49:

melek16500
zeynepela
kızlar minik kesem göründü çok şükür darısı hepinize
canım gözün aydın darısı başımıza inşallah kaçıncı gün görünüyo kese dr bana yılbaşından sonra gel dedi.

figero
melek16500
yaş 32 kilo 61 transfer 8 aralık doğum eylül olur heralde inşallah.:KK49:
hoşgeldin melek maşallah seninle herşeyimiz aynı allah bebeklerimizi sağlıklı sıhatli birşekilde kucağımıza almayı nasip etsin :nazar::nazar::nazar::KK46:

zeynepela
:nazar:|***KK Nick***|***YAŞ***|***SAT***|***Tahmini D.T.***|***Hamiş kaldığı kilo***| ***Güncel notları***| :nazar:|minasofia |*|* |* |*|haftaya kalp atışı için dr gidecek| :nazar:|herzaman_seninle |22 |18 kasım |24 ağustos |75 | haftaya kese görecek| :nazar:|suzi_dilara|37 |19 kasım |25 ağustos |57 | haftaya kese görecek| :nazar:|zeynepela |27 |21 kasım |27 ağustos |72 |kese göründü| :nazar:|figero| 32|24 kasım |30 ağustos | 61|haftaya kese görecek | :nazar:|melek16500| 32|24 kasım |30 ağustos | 61|haftaya kese görecek | :nazar:|

zeynepela
yani bu kadar olur herşeyiniz aynııı süper buradan tam takip olur işte

herzaman_seninle
25-12-10, 15:12
ayyy bu kadar olur :KK1: listeye bak yaa herkesin aynı yada az önde ne güzel bebişlerimiz kardeş kardeş büyüyecekler inş bu topikte :KK66::KK66:
maşallah 41 kere :nazar::nazar::nazar::nazar:

zeynepela
herzaman_seninle
ayyy bu kadar olur :KK1: listeye bak yaa herkesin aynı yada az önde ne güzel bebişlerimiz kardeş kardeş büyüyecekler inş bu topikte :KK66::KK66:
maşallah 41 kere :nazar::nazar::nazar::nazar:
evet canım maaşallah. sen ne zaman gidiyorsun doktora merakla haberini bekliyorum

herzaman_seninle
zeynepela
evet canım maaşallah. sen ne zaman gidiyorsun doktora merakla haberini bekliyorum
cnm yaa ben ptesi giderim diye düşünmüştüm ama perşembe tam 5i bitiricem perşembe gitmeye karar verdim geç olsun güç olmasın,aslında çok merak ediyorum ama beklemekten başka çare yok zaten hep beklemedikmi....Allahım hayırlısıyla perşembe günü gösterir inş...

zeynepela
25-12-10, 16:12
herzaman_seninle
cnm yaa ben ptesi giderim diye düşünmüştüm ama perşembe tam 5i bitiricem perşembe gitmeye karar verdim geç olsun güç olmasın,aslında çok merak ediyorum ama beklemekten başka çare yok zaten hep beklemedikmi....Allahım hayırlısıyla perşembe günü gösterir inş...
bana doktor haftaya yine gel dedi ben de cuma ya da perşembe tekrar gideceğim

zeynepela
26-12-10, 07:12
günaydınnnn güzel anneler.bebeğiniz sımsıkı tutunsun sağlıkla büyüsün günler su gibi geçsin bebeklerimiz kollarımıza gelsin inşallah

figero
26-12-10, 07:12
zeynepela
günaydınnnn güzel anneler.bebeğiniz sımsıkı tutunsun sağlıkla büyüsün günler su gibi geçsin bebeklerimiz kollarımıza gelsin inşallah
günaydın canım ne güzel dilekler bunlar inşallah canaım inşallah:nazar::KK46:

zeynepela
26-12-10, 08:12
figero
günaydın canım ne güzel dilekler bunlar inşallah canaım inşallah:nazar::KK46:
inşallahhhh. ben yarın işe başlıyorum kızlarrrrrr

yeteeeeer
26-12-10, 09:12
iyi pazarlar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Beyaz
26-12-10, 09:12
günaydın...
test günüm yarın çok heyecanlıyım . hiç belirtim yok. allahım yüreğim ağzımda bekliyorum...

figero
26-12-10, 10:12
Beyaz
günaydın...
test günüm yarın çok heyecanlıyım . hiç belirtim yok. allahım yüreğim ağzımda bekliyorum...
inşallah hayırlısı ile yarın pozitif sonuç alırsın belirtiyi boşver takma güzel haberlerini bekliyoruz:79::79::79:

figero
zeynepela
inşallahhhh. ben yarın işe başlıyorum kızlarrrrrr
canımya işi takma kafana baktın çok yoruluyorsun rahatsız oluyorsun rapor alırsın arkasından tatil gelir bayağı zaman geçmiş olur:79::79::79:

figero
yeteeeeer
iyi pazarlar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
sanada iyi pazarlar canım:79: nasılsın bu aralar keyifsizsin sanki...:79::79::79:

herzaman_seninle
Beyaz
günaydın...
cnm inşallah yarın senin için çok güzel bir gün olur ve öylede devam eder...

herzaman_seninle
zeynepela
canım inş yaa rabbim yardım etsin ....

herzaman_seninle
26-12-10, 13:12
aaaa bizim topikte bugün neden hareket yok anlamadım,herkes pazar keyfinde sanırım :KK66::KK66:

Beyaz
26-12-10, 13:12
herzaman_seninle
cnm inşallah yarın senin için çok güzel bir gün olur ve öylede devam eder...
işallahhh yarabbimmm...

herzaman_seninle
26-12-10, 14:12
zeynepela cnm bebek takip çizelgeni nasıl hazırladın..bana bu konu hakkında bilgi verirmisin?

zeynepela
canım Lilypie - Pregnancy, baby and parenting tickers. adresine tıkla orda pregnancı bölümü var onu seç sıra ile arkaplan bebek se. ve bilglerini son adet tarihini ve beklenen doğumu ve görünecrek yazını yaz ve bitir. sonra image kısmına tıkla burda profil ayarlarında çizelge kısmına kodu kopyala yapamazsan ben senin bilgileri alıp yaparım canım

herzaman_seninle
zeynepela
canım Lilypie - Pregnancy, baby and parenting tickers. adresine tıkla orda pregnancı bölümü var onu seç sıra ile arkaplan bebek se. ve bilglerini son adet tarihini ve beklenen doğumu ve görünecrek yazını yaz ve bitir. sonra image kısmına tıkla burda profil ayarlarında çizelge kısmına kodu kopyala yapamazsan ben senin bilgileri alıp yaparım canım
sğl cnm bi deneyeyim bakim eğer yapamazsan yardım isterim...

yeteeeeer
26-12-10, 16:12
figero
sanada iyi pazarlar canım:79: nasılsın bu aralar keyifsizsin sanki...:79::79::79:
evet canım yaaaaaa dişim ağrıyor

figero
26-12-10, 17:12
yeteeeeer
evet canım yaaaaaa dişim ağrıyor
canım çok geçmiş olsun inşallah bu gece sıkıntı yaratmaz sana rahat rahat uyursun yarın dr a gidecekmişsin hayırlısı şekerim allah devasız dert vermesin k.i.b canım öptüm seni:KK54::KK71::KK71::KK71:

yeteeeeer
26-12-10, 18:12
figero
canım çok geçmiş olsun inşallah bu gece sıkıntı yaratmaz sana rahat rahat uyursun yarın dr a gidecekmişsin hayırlısı şekerim allah devasız dert vermesin k.i.b canım öptüm seni:KK54::KK71::KK71::KK71:
evet canımyarın dr gidceğim bakalım
SAĞOL TEŞEKÜR EDRİM
evet yaaaaaa rabbim dermansız dert vermesin

herzaman_seninle
yetercimcnm geçmiş olsun,diş ağrısı duyduğuma göre çok kötü bişi yaşamadım bilemem.ama ben bu konuda büyük saçmalaık yaptım,eşimle beraber dişçiye gitmiştik onun tedavisi için bende muayene oldum ve dr bana bi dolgu 20liklerde bi operasyon ve çürük başlangıcı olan dişlerede ilaç tedavisi dedi bende şimdi değil buna hazır değilim dedim ve 1 hafta sonra kurban bayramı vardı dedim bayram geçsin gelirim bayramın 3.günüde regl olunca tüp bebek tedavisine başladık benim diş operasyonu iyice kaldı ara sıra 20 lik dişim zonkluyo ama yapacak bişi yok,korkak ben muayene koltuğuna oturmuşken yaptırsana sen tedavini:KK9::KK9:

yeteeeeer
herzaman_senile
yetercimcnm geçmiş olsun,diş ağrısı duyduğuma göre çok kötü bişi yaşamadım bilemem.ama ben bu konuda büyük saçmalaık yaptım,eşimle beraber dişçiye gitmiştik onun tedavisi için bende muayene oldum ve dr bana bi dolgu 20liklerde bi operasyon ve çürük başlangıcı olan dişlerede ilaç tedavisi dedi bende şimdi değil buna hazır değilim dedim ve 1 hafta sonra kurban bayramı vardı dedim bayram geçsin gelirim bayramın 3.günüde regl olunca tüp bebek tedavisine başladık benim diş operasyonu iyice kaldı ara sıra 20 lik dişim zonkluyo ama yapacak bişi yok,korkak ben muayene koltuğuna oturmuşken yaptırsana sen tedavini:KK9::KK9:
canım biliyorsunuz bende kısmetse mart gibi tedaviye başlayacağım
aslında bunuda göz önünde bulundurarak çektirmek istiyorum çünki her ay olmasada 2 ayda bir ağrıyor
CANIM BEN GEÇEN YILDA DİĞERİNİ ÇAKTİRDİM DR GİTTİM KOLTUĞA OTURDUM DR ELİNİ TUTUM ÇÇOK KORKUYORUM İLK KEZ DİŞİM ÇEKLİCEK DEDİM AMA ELLERİM TİTRİYOR DEDİKİ HİÇ BİR ŞEY HİSETMEYECKSİN GÖZLERİMİ KAPATIM 2 DK SONRA TAMAM DEDİ BU KADARMI DEDİM EVET DEDİ
YAAAA ÇOK KOLAYMIŞ BU AĞRILARIN YANINDA HİÇ BİR ŞEY

herzaman_seninle
26-12-10, 19:12
yeteeeeer
canım biliyorsunuz bende kısmetse mart gibi tedaviye başlayacağım
aslında bunuda göz önünde bulundurarak çektirmek istiyorum çünki her ay olmasada 2 ayda bir ağrıyor
CANIM BEN GEÇEN YILDA DİĞERİNİ ÇAKTİRDİM DR GİTTİM KOLTUĞA OTURDUM DR ELİNİ TUTUM ÇÇOK KORKUYORUM İLK KEZ DİŞİM ÇEKLİCEK DEDİM AMA ELLERİM TİTRİYOR DEDİKİ HİÇ BİR ŞEY HİSETMEYECKSİN GÖZLERİMİ KAPATIM 2 DK SONRA TAMAM DEDİ BU KADARMI DEDİM EVET DEDİ
YAAAA ÇOK KOLAYMIŞ BU AĞRILARIN YANINDA HİÇ BİR ŞEY
şimdiden diş sorunlarını hallet cnm doğru kolaydır muhakkak ama korkuyoruz işte bende daha önce hiç diş operasyonu geçirmedim..o zman inş mart ayı senin için uğurlu olacak.ilaçlar ne durumda bu arada varmı gelişme..?

figero
27-12-10, 06:12
günaydın kızlar güzel bir gün geçirelim inşallah hep beraber zeynepela canım inşallah senin için rahat bir iş günü olur canım buarada çizelgeyi beceremedim rica etsem benim çizelgeyi yaparmısın :nazar::79::79::79::79::79::79::79:

figero
27-12-10, 10:12
zeynepela sen yoksun hareket yok topikte olmuyor böyle:79::79::79:kızlar nerdesiniz hala uyuyormusunuz:KK66::KK66::KK66:

herzaman_seninle
27-12-10, 10:12
figero
zeynepela sen yoksun hareket yok topikte olmuyor böyle:79::79::79:kızlar nerdesiniz hala uyuyormusunuz:KK66::KK66::KK66:
slm cnmm topik sessiz kalmış valla doğru söylüyosun cnm yaa,çizelgeyi bende başta becerememiştim sğlsun zeynep yaptı sonra çözdüm ben tekrar yaptım kolay aslında o verdiği adrese gir oradan kartela seç kendine sonra sağ tarfta 2.adıma tıkla oradan bebiş seç kendine sonra sağda yine 3.adıma tıkla ve orada beklenen doğum tarihini sonra son regl tarihini ve bebişine notunu yaz cnm ve next le oradanda yine sağ tarafta altlara inerken ipage ... diye bişi var ona tıkla orada ticket numarası adresi gibi bişi veriyo sana onu sağ tıklayarak kopyala ve daha sonra profiline gir oradan çizelge yazısına tıkla ve oraya yapıştır cnm.bu şekildede dene olmazsa msj at bana bende yardımcı olurum...