Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Muhabbetimiz SEL Olsun Aksın :)

sel
26-01-11, 11:01
mandalina01
duygu bebek işin içinde olunca yoksada bulunuyor para yeterki herşeyin en iyisi olsun bebek için demniyor

sel eşimde o kayığı beğenndi yapmaya kalkacak diye korktum :KK70:
Dimi çok güzel
Defhne
sağol canımcım :KK19: bu da 2000 i bulacak sanırım ama biriktiririm doğuma kadar inş

aliiim mandişim :KK19::KK19: sana da pembe bir oda yaparız hemen en güzelinden :KK1:

sağol şekercim :KK19::KK19: bende denizci modeli olanlardan istiyordum sonra baktım herkeste var vazgeçtim.
Ya denizci olmasada o raflı kayık güzel bence yapılabilir de mandilinimin dediği gibi :KK51:

Defhne
sel
Dimi çok güzel

Ya denizci olmasada o raflı kayık güzel bence yapılabilir de mandilinimin dediği gibi :KK51:
evet tek olarak yapılabilir dediğin gibi. evde yer olsa neler yapıcamda minicik evim :KK59:

sel
Defhne
evet tek olarak yapılabilir dediğin gibi. evde yer olsa neler yapıcamda minicik evim :KK59:
Sende haklısıncanım inşallah aldığın şey içine siner

Bende yazın anneme ev hediyesi bu yemek tekımını aldım, şimdi nette gezerken gördüm :)

zuccaciyeburada,Zccaciye,Hediyelik Zccaciye,Paabahe | rnn Byk Resmi

Defhne
26-01-11, 12:01
sel

Bende yazın anneme ev hediyesi bu yemek tekımını aldım, şimdi nette gezerken gördüm :)

çok tatlııııı :KK69::KK69: güle güle kullansın inş

sel
Defhne
çok tatlııııı :KK69::KK69: güle güle kullansın inş
Sağol canım amin inallah.

Ya size demeyi unuttum geçen bi arkadaşım sığınma evine gitmiş haber alamıyorum kızdan.
dün akşam annesiyle konuşrum, bizide görüştürmüyorlar kendi arayabiliyorsa arıyor dedi, nasıl ağlıyor kaıdn yazık:KK5:

mandalina01
Defhne
sağol canımcım :KK19: bu da 2000 i bulacak sanırım ama biriktiririm doğuma kadar inş

aliiim mandişim :KK19::KK19: sana da pembe bir oda yaparız hemen en güzelinden :KK1:

sağol şekercim :KK19::KK19: bende denizci modeli olanlardan istiyordum sonra baktım herkeste var vazgeçtim.
sağol canım benim teşekkürler bunları gördükçe bebekliğime dönesim var Allah sağlıklı günlerde odasını kullanmayı nasip etsin

sel
Dimi çok güzel

ben beğenmedim selcim eşim beğendi

Defhne
ozaman yakın zamanda Allah sana istediğin gibi geniş ev nasip etsin

mandalina01
sel

güzel günlerde güle güle kullansın

sel
mandalina01
sağol canım benim teşekkürler bunları gördükçe bebekliğime dönesim var Allah sağlıklı günlerde odasını kullanmayı nasip etsin

ben beğenmedim selcim eşim beğendi

Anladım canım sen dedin ya eşim yapmaya kalkacak diye kokrktum diye onu dedim bende yapılır yani:86:

Defhne
sel
Sağol canım amin inallah.

Ya size demeyi unuttum geçen bi arkadaşım sığınma evine gitmiş haber alamıyorum kızdan.
dün akşam annesiyle konuşrum, bizide görüştürmüyorlar kendi arayabiliyorsa arıyor dedi, nasıl ağlıyor kaıdn yazık:KK5:
ayyy yazık ya :KK5::KK5: neden ailesinin yanına değil de sığınma evine gitti? babası mı istemiyor?

mandalina01

aminnnnnnnnn canım inşallahh :KK19:

sel
Defhne
ayyy yazık ya :KK5::KK5: neden ailesinin yanına değil de sığınma evine gitti? babası mı istemiyor?

aminnnnnnnnn canım inşallahh :KK19:
Babası yok canım, o çok küçükken ölmüş, arkadaşım kaçarak evlendi annesi tek kalınca anneside evlendi, şimdi ki eşide istemiyor.
onunda yapacak birşeyi kalmadı sanırım.
Birde 3 yaşında bir oğlu var:KK59:

Defhne
sel
Babası yok canım, o çok küçükken ölmüş, arkadaşım kaçarak evlendi annesi tek kalınca anneside evlendi, şimdi ki eşide istemiyor.
ayyyy kıyamam Allah yardımcısı olsun :KK5::KK5: işte boşanmak sorun değil ama olan çocuklara oluyor :KK5: Allah kimsenin başına vermesin

sel
Defhne
ayyyy kıyamam Allah yardımcısı olsun :KK5::KK5: işte boşanmak sorun değil ama olan çocuklara oluyor :KK5: Allah kimsenin başına vermesin
Amin canım Allah kimseye yaşatmasın çok zor sahipsizlik

Defhne
26-01-11, 13:01
sel
Amin canım Allah kimseye yaşatmasın çok zor sahipsizlik
eşi tehdit falan ediyor mu peki? güvenlik konusunda sıkıntısı var mı?

BenUgurBocugu
Defhne
kızlarrr bakın beğendiğim odaya :KK69::KK69: Eki Görüntüle 132929
cok beğendım pekı yatak büyüyor mu acep:44:
skopca
Defhne ne kadar şirinmiş canım:KK61::KK70:

Temizlik yapcem kızlar hastayımda :KK5::KK5:

Ama yapmak gerek :KK5:
aman yapma nasıl olsa gene kırlencek
gecmıs olsun nen var
keçi grıbı mı:KK60:
mandalina01
puff kısmete bak patron değil hulisi kentmen :KK70:

annemm çok güzel defne benide evlatlık al banada al bunlardan çok güzel kıskandım utkuyu
:nazar::nazar:nazar etcen olmm aaaa:KK60:

BenUgurBocugu
sel
Rabbım yardımcısı olsun ben bekarken hep derdım belkı büyük konusmak ama bı erkek ıcın asla aılemı gerı plana atmam yanı kaçıp aılemı bırakamam dıe
cok yanlış bı davranış tabı bızımde cocuklarımız olcek Allahım akıl fıkır versın onlarada
aıle bulunmuo bıdaha ama eş bulunuyo:KK31:

Defhne
uğur böcüğü
cok beğendım pekı yatak büyüyor mu acep:44:

aman yapma nasıl olsa gene kırlencek
gecmıs olsun nen var
keçi grıbı mı:KK60:

:nazar::nazar:nazar etcen olmm aaaa:KK60:
sağol böcük :KK19::KK19: evet büyüyor sanırım okula başlayana kadar kullanabiliriz.

sel
vALLA AYRINTILARI BİLMİYORUM AMA ŞİDDET VAR SANIRIM, Bİ ULAŞABİLSEM, EN AZINDAN İŞ FALAN ARARDIK ONA GÖRE, NE BİLEYİM YA ÇOK ÜZÜLDÜM VALLA

mandalina01
sığınma evine kabul edildiyse kendi çıkmadıkça ortaya sen bulamazsın bu sığınma evinin bağlı müdürlüğünde çalışan insanların çoğu bile bilmez nerede evlerin olduğunu

sel
mandalina01
sığınma evine kabul edildiyse kendi çıkmadıkça ortaya sen bulamazsın bu sığınma evinin bağlı müdürlüğünde çalışan insanların çoğu bile bilmez nerede evlerin olduğunu
Biliyorum canım o yüzden bekliyorum, inşallah ulaşır bana

Defhne
sel
vALLA AYRINTILARI BİLMİYORUM AMA ŞİDDET VAR SANIRIM, Bİ ULAŞABİLSEM, EN AZINDAN İŞ FALAN ARARDIK ONA GÖRE, NE BİLEYİM YA ÇOK ÜZÜLDÜM VALLA
Allah yardımcısı olsun canım :KK5:

mandalina01
26-01-11, 14:01
inşallah sel

ben gittim iyi akşamlar kızlar

BenUgurBocugu
Defhne
sağol böcük :KK19::KK19: evet büyüyor sanırım okula başlayana kadar kullanabiliriz.
oh güzel kullanışlı dımek
ben beşiği hıc sevmım yaa:KK31:
mandalina01
inşallah sel

ulaa bu saate nere:KK53:

Defhne
mandalina01
inşallah sel

iyi akşamalar canikom :80::80:

uğur böcüğü
bende o sallanan beşiklere gıcığım :63: yatak odasına bu beşiği alıcam inş

Eki Görüntüle 133120

BenUgurBocugu
26-01-11, 15:01
Defhne
iyi akşamalar canikom :80::80:

bende o sallanan beşiklere gıcığım :63: yatak odasına bu beşiği alıcam inş

Eki Görüntüle 133120
ben bunu beğenmedım hacı ya:KK67:şöle katlananlar varya onlar daha hoş durıyy

ben kaçar ı aksamlar:KK6:

mandalina01
27-01-11, 06:01
günaydın kızlar nasılsınız

duyhas
günaydın canlarrr :KK3::KK3::KK3:
defnem sana tavsiyem sallanan birşey alma alıştırma yani hemen ağlayınca pışpışlama anam bizi öyle büyütmüş
ağlayınca hemen kucağına almazmış bence iyi taklit :KK16::KK16::KK16:

mandalina01
uğur böcüğü

ulaa bu saate nere:KK53:
evime gittim mesaim bitmişti böcük :KK70:

mandalina01
duyhas
defnem sana tavsiyem sallanan birşey alma alıştırma yani hemen ağlayınca pışpışlama anam bizi öyle büyütmüş
benide atarlarmış yatağıma iki oyuncak yanıma giderlermiş kendi kendime uyurmuşum uyanıncada yine yatağımda alır oyuncaklarımı oynarmışım gelir bakarlarmış uyanmış oyuncaklarımla oynuyorum bebekliğe bak azcık ağlayacan zırlayacan aslında bir daha zırlatmıyorlar yiyorsun terliği

Boswer
Günaydın kızlarr....:KK68:

Sabah serviste uyuyamadım.Arkamdaki adam 45 dakika nefes almadan konuştu.Ha şimdi ölecek diye bekledim ama ölmedi.Olan benim uykuma oldu
:KK4:

mandalina01
27-01-11, 07:01
Boswer

Sabah serviste uyuyamadım.Arkamdaki adam 45 dakika nefes almadan konuştu.Ha şimdi ölecek diye bekledim ama ölmedi.Olan benim uykuma oldu
:KK70: servis o kadar zamandamı ,işe götürüyor seni

:KK70::KK70: o adamın yedek akciğeri vardır :KK70:

sel
Günaydın kızlar.
Ben de dün akşam erken çıktım 1 saat pazara gitmek için.
Hafta sonu görümcem gelecek dolap bomboştu iyi oldu.

Dün akşam üst kat komşumuzu çaya çağırdık, hazır yufkadan börek , bir de tarçınlı kek yaptım.
Sonrada eşim küstüm, ama bu sefer kolay kolay affetmeyeceğim hanzoyu! :KK4:

duyhas
Sel hayırdır ne oldu

mandalina01
sel
Günaydın kızlar.

Dün akşam üst kat komşumuzu çaya çağırdık, hazır yufkadan börek , bir de tarçınlı kek yaptım.
ŞİŞT öyle deme goncana ne yaptı ne dedi sana

sel
Bi olaydan dolayı bana kendinin zeki olduğunu lisans mezunu olduğunu benimde lise mezunu olduğumu ve ondan akılsız olduğumu söyledi :KK43:

Defhne
uğur böcüğü
ben bunu beğenmedım hacı ya:KK67:şöle katlananlar varya onlar daha hoş durıyy

ben kaçar ı aksamlar:KK6:
Bakarız böcüküm onları da araştırırım :KK19:

mandalina01
günaydın kızlar nasılsınız
günaydın mandiş :KK19:

duyhas
günaydın canımmmm :KK19: valla bende öyle düşünüyorum ama bakalım kıyabilirmiyim ağlayınca :KK1:

mandalina01
benide atarlarmış yatağıma iki oyuncak yanıma giderlermiş kendi kendime uyurmuşum uyanıncada yine yatağımda alır oyuncaklarımı oynarmışım gelir bakarlarmış uyanmış oyuncaklarımla oynuyorum bebekliğe bak azcık ağlayacan zırlayacan aslında bir daha zırlatmıyorlar yiyorsun terliği
ya bana kalsa olurda kaynanam bakacak ya hayatta öyle bırakıp uyutmaz. kesin sallamaya alıştıracak :63:

Boswer

günaydın canım dönüp bi güzel ağzının payını verseydin valla ben hepsini haşlıyorum sabah bizim serviste konuşmak yasak :KK19::KK19:

sel
Günaydın kızlar.

günaydın selcim :KK19: noldu şekercim aman boşver :KK70: kocan o senin geçer birazdan sinir falan kalmaz :KK69::KK69:

Defhne
sel
Bi olaydan dolayı bana kendinin zeki olduğunu lisans mezunu olduğunu benimde lise mezunu olduğumu ve ondan akılsız olduğumu söyledi :KK43:
ayy kıyamamm :KK59: sinirle belki ağzından öyle çıkmıştır pişman olup özür diler bence. hatalı sonuçta hatasının farkına varacaktır.