2011 Ocakta Hamile Olduğunu Öğrenenler Buraya

esra1980
25-01-11, 11:01
nejla_nemus
inş en kısa zamanda biter bulantın esracım.benimkide başlamadan biter inş.:KK1:başlarsada yapacak bişey yok önemli olan bebişler onlar sağlıklı olsunda bulantı falan atlatılır.:KK46::KK46::nazar::nazar::nazar:
evt yeterki bebişler sağlıklı olsun bu günlerde geçecek elbet allahın izniyle. eee anne olucaz kolay deil katlanıcaz herşeye..:KK46::nazar:

Sezii
25-01-11, 12:01
dizda
seziii öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Bakıcam hemen yorumlara.. Bu arada ben tiroid hastasıyım. O nedenle acaba riskli gebelik doktoruna yani özlem pata ya yada rıza madazlıya mı gitsem dedim :KK49:
bende guatrım haşimato bir endokrin uzmanı takibinde olmamız gerekiyormuş tsh seviyesini hep aynı düzeyde tutmak gerekiyor dedi doktorum bende hasekide bir uzman buldu arkadaşım ona gidicem bu hafta..bakalım ne diyecek.içine kim siniyorsa ona git arkadaşım bu çok önemli içine sinmezse ağzıyla kuş tutsa yaranamıyor doktorlar :) ama endokrin uzmanı edinmeni tavsiye ederim işin ehli onlar...

independante
25-01-11, 12:01
dizda
Selam Bende 6 haftalık hamileyim. Önümüzdeki hafta doktora gidicem ama kime gideceğime karar veremiyorum. Acıbadem Bakırköy ve Internationalda önerebileceğiniz doktor var mı? Özlem Pata hakkında bilgisi olan var mı? Diye yazdım cevap verir misiniz lütfennnnnn:KK25:
Acibadem Bakirkoy Prof.Mehmet Cihat Unlu yu siddetle tavsiye ederim.

seydaogretmen
25-01-11, 13:01
surevan
kızlar size birşey sorcam. biliyorum daha erken ama yemeklerden turşu, zeytinyağlı limonlu şeyler görürsem dayanamıyorum sonuna kadar yiyorum :KK56: tatınada doyamıyorum yani,aslında tatlıya düşkünümdür. sabah yanımdaki arkadaşım simit yiyor nasıl buramburam kokuyor, iyice iştahım açıldı
oğlumda hiç bir şey canım istemezdi sadece geceleri kalkar çilolata yerdim. bu çok fena daha hesaplarıma göre eğer doğruysa 4+3 günlük.
sizinde canınız birşeyler çekiyormu benim gibi iştah kimsede yokmu yoksa:KK52:
canım ikimizin bebeğide aynı gün ve haftada.erken başlamış senin iştah açılması galiba:KK34: bende de mide kazınması oluyor:KK49:

sevkandemirtas
25-01-11, 14:01
Sezii
kızlar ben tahlil yaptırdım kızamık tahlili -hayvanlardan ve çiğ etten geçen bir bakteri toxoplazma tahlili-sarılık tahlili-tam kan sayımı- idrar testi ve idrar kültürü ve guatr tahlili tsh bakıyorlar

Kızlar bugun 2 tup kan verdım ama laboratuvarda bunların ne tahlılı oldugunu soramadım. Yarın sonucları alacagız ozaman doktora tek tek soracagım ne tahlıllerı oldugunu. Ama sonucları bugun almak ıstıyorum dedıgımde hormon tahlıllerının sonuclarını 1 gun sonra verıyoruz dedıler. Bakalım yarın hem kan sonuclarını hemde kalp atısı duyucaz ınsallah. :KK52::KK52::KK52::KK52:

Aslında heyecanlı degıldım ama esım cok heyecanlı bu konuda artık benıde heyecanlandırdı sagolsun :KK66:

sensen80
dizda
seziii öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Bakıcam hemen yorumlara.. Bu arada ben tiroid hastasıyım. O nedenle acaba riskli gebelik doktoruna yani özlem pata ya yada rıza madazlıya mı gitsem dedim :KK49:
merhaba , troid testleri yaptırdım sonuçları bekliyorum tpo sonuçları ile ilgili bir bilgi var mı 329 çıkmış benim

sensen80
dizda
bide adetim 3 gün gecikti tedirgin oluyorum hamilelik testi ne zaman sonuç verir.troid olduğum için erken teşhis çok önemli

flp
25-01-11, 15:01
MLSFB
Hayırlısı olsun cnmmm bende şu kesemi göreyim şu imzandan yapıcam hatta yardım alırım senden:nazar:
hepinizin bebişleri hayırlı olsun RABBİM hayırlısıyla dogurup kucagınıza almayı nasip etsin yanlız unutmayın bebişlerinizin gelişimi için omega 3 şart kullanmayı unutmayın ve sahtelerine dikkat edin aslında gerçek omega 3ü ayırmanın çok kolaybi testi var ilgilenenlerle görüşe biliriz..........

flp
25-01-11, 15:01
flp
hepinizin bebişleri hayırlı olsun RABBİM hayırlısıyla dogurup kucagınıza almayı nasip etsin yanlız unutmayın bebişlerinizin gelişimi için omega 3 şart kullanmayı unutmayın ve sahtelerine dikkat edin aslında gerçek omega 3ü ayırmanın çok kolaybi testi var ilgilenenlerle görüşe biliriz....0541 250 3 444

pocapoca
25-01-11, 18:01
sağolun arkadaşlar biraz daha sabredeyim o zaman perşembe ya da cuma yaptırayım diyorum inş kasık ağrısı yanlış alarm değildir de hamileyimdir:nazar:
siz de kasık ağrısı oldu mu bi de karında gerginlik ????

redddroseee
25-01-11, 18:01
flp
flp
hepinizin bebişleri hayırlı olsun RABBİM hayırlısıyla dogurup kucagınıza almayı nasip etsin yanlız unutmayın bebişlerinizin gelişimi için omega 3 şart kullanmayı unutmayın ve sahtelerine dikkat edin aslında gerçek omega 3ü ayırmanın çok kolaybi testi var ilgilenenlerle görüşe biliriz....0541 250 3 444
çok teşekkür edrim canım.ben henüz dktora gitmedim 5+3 teyim daha ama bu omega 3 nasıl oluyor bilmiyorum.ilaç sanırım.ben türkiyede değilim(türkmenistandayım) numaranı vermişsin ama aramam biraz imkansız seni burada tlf ücretleri çok tutuyor.buraya yazarsan sevinirm ve birazdaha açık yazarsan iyi olur bence.şimdiden teşekkür edrim:KK54::KK54::KK54:

sevkandemirtas
25-01-11, 22:01
pocapoca
sağolun arkadaşlar biraz daha sabredeyim o zaman perşembe ya da cuma yaptırayım diyorum inş kasık ağrısı yanlış alarm değildir de hamileyimdir:nazar:
evet kasık ve bel agrıları cok oldu bende. gergınlıkte vardı kasıklarımda. bırde 1 kez basım oyle sıddetlı agrıdı kı hayatımdabu kadar sıddetlı bır bas agrısı yasamamıstım. Insallah sende hamılesındır

pocapoca
25-01-11, 22:01
sevkandemirtas
evet kasık ve bel agrıları cok oldu bende. gergınlıkte vardı kasıklarımda. bırde 1 kez basım oyle sıddetlı agrıdı kı hayatımdabu kadar sıddetlı bır bas agrısı yasamamıstım. Insallah sende hamılesındır
:nazar:ay inşallah 8-9 aydır uğraşıyorum bu ay yüzümüz güler inşallah

psklraziye
26-01-11, 06:01
günaydın canlar..:KK3: nasılsınız bugün

redddroseee
surevan
günaydın canlar..:KK3: nasılsınız bugün
günaydınnnnn surevan.çok şükür iyiyim sen nasılsın?diğer arkadaşlarada günaydınnnn:KK66::KK66::KK66:

esra1980
günaydın kızlar nasılsınız? ben dün gece çok üşüdüm ayaklarım hiç ısınmadı çelik gibiydi. kansızlık var galiba bide kuyruk sokumum ağrıdı doktora gidince anlatıcam şikayetlerimi bakalım ne diycek.:KK49:

psklraziye
iyiyim canım çok şükür:KK8: işteyim masaya başımı koyup uyuyasım geliyor sadece :97:

seydaogretmen
pocapoca
canım bende de kasık ağrısı şişkinlik ve gerginlik çok oldu hatta 10 günü aşan bir süre devam etti.şimdi çok şükür 4+4 günlük hamileyim şimdiki düşüncem doktora gittiğimde meleğimin kalp atışlarını duymak.senin de yüzün gülsün inşallah...

psklraziye
esra1980 niye ağrırki kuyruk sokumu bende sinemaya gitmiştim çok oturduğum için ağrıdığını düşündüm :KK46: zorlamış olabilirmisin kendini

psklraziye
26-01-11, 07:01
arkadaşlar ben maltepede oturuyorum burada hangi doktora hangi hastaneye gideceğimi bilmiyorum fikri olan varmı

esra1980
surevan
esra1980 niye ağrırki kuyruk sokumu bende sinemaya gitmiştim çok oturduğum için ağrıdığını düşündüm :KK46: zorlamış olabilirmisin kendini
cnm aslında işim ağır deil kocagün oturuyorum ama bu yakınlarda belimin alt tarafı kalçam çok ağrıyor en çokta akşamları sanırım bütüngün oturmaktan çok fazla yoruluncada ağrıyor uyumak dinlenmek gerek bol bol zaten istemesemde akşam 9 dedi mi tavuklar gibi tünüyorum.:KK1::KK1:

psklraziye
bencede akşama kadar oturmaktan ağrıyor uzanmak gerekiyor, 8 saat işte oturunca evde daha fazla oturamıyorum yemekten sonra hemen uzanıyorum, otur otur biryerlerim büyüyecek zaten :KK9:

seydaogretmen
sanırım uyuya uyuya büyütücez göbişleri:KK34: bende çok uykucu oldum:KK49:

GLYMRK
26-01-11, 08:01
3 ocakta hamile olduğumu öğrendim. Bendede multikistikover vardı.2 yıldır istediğimiz halde bebek sahibi olamıyorduk. Klomen kullandım. ilk aydan işe yaradı. 8 hafta 4 günlük hamileyim.
Çok aşırı miğde bulantım ve çarpıntım var bunlar yüzünden doru dürüst sevinemiyorum bile. Ne zaman geçecek bilen var mı?:KK58:

zehra22
26-01-11, 08:01
Günaydın kızlar bende 6 haftalık hamileyim:KK49: Haftaya kalp atışlarını dinleyecegim çok mutluyum:KK66: Allah isteyen herkese nasip etsin öptüm hepinizi:21: