Kitap Siparişinde Hangi Site

pankekseverim
30-06-11, 18:06
ToCo
Cok merak ettigim bir sey var. Türkiyede almanca dilinde kitap bulmak mümkünmü?
evet örneğin kitapyurdunda ayrı bir bölümde almanca yazılmış kitaplar var

kulitta
8-07-11, 21:07
xxDerinxx
Az önce 3 kitap için sipariş verdim...
Sabırsızlıkla gelmesini beklicem...
Tatlım kitapların gelmedi mi? Yorumunu merak ediyorum. :KK31:

xxDerinxx
9-07-11, 18:07
kulitta
Tatlım kitapların gelmedi mi? Yorumunu merak ediyorum. :KK31:
Canım kitaplarım dün gelmiş eşim almış...
Ben köyde olduğumdan henüz göremedim...
Yarın eve gidiyim yorumumu yazıcam...

xxDerinxx
11-07-11, 05:07
Kitapların biri ikinci el, ikisi değil...
İkinci el olanın birkaç sayfası ıslanmış gibi buruşmuş ama kötü durumda değil...
Beğendim ben...
Fiyatlar çok uygun...
Çeşitler artarsa kitap alışverişlerimi o siteden yapabilirim...

baal_zebub
11-07-11, 10:07
bundan sonra bende internetten alacağım kitapları.

d&r gibi yerlerde çok pahalı kitaplar şeytan diyor git korsanını al.

assolist
13-07-11, 12:07
kitapyurdu ve kitapadresi

Kardelensel
13-07-11, 13:07
kitapyurdunu tek geçerim.
Her alışverişinizde puan veriyor ve daha sonra o puanlarla ücretsiz kitap da alabiliyorsunuz.
Birçok kitap aldım ordan. Hem kredi kartıyla hemde havaleyle. Gayet güvenli.

ozlemgnd
13-07-11, 13:07
bende yenisayfa.com derim.hem fiyatlar uygun indirimli piyasaya göre hem kitaplar mis gibi geliyo..bide diyelim kitabı temin edemediler hoop anında paran hesabında..bide muhatap buluyon hemen çözüyolar bişey olunca cvp veriyolar hemen..kitap çeşitliliğide çok..

vilfa
14-07-11, 11:07
Ben kitapyurdu ve hepsiburadadan alıyorum.

krizsavar
6-08-11, 11:08
kitapyurdu'ndan alıyorum, güzel bir site, seviyorum. sadece bir kere sinirimi bozdu onlarca alışverişim arasında, o da olur artık :)

edda1985
6-08-11, 11:08
Kitapyurdu :KK68:

meri58
7-08-11, 16:08
bende kitapyurdundan alanlardanım

gulsah206
9-08-11, 23:08
yalnızca kitapyurdundan alışveriş yapıyorum ve güvenilir, hızlı,titiz çalışmasından dolayı çok memnunum.

aliyee
12-08-11, 20:08
kitapyurdu müşterisiyim. her zaman hızlı olmamakla beraber güvenilir

tubuko
13-08-11, 20:08
Kitap yurdu.çok güzel bi site.kargo ödeyen kitaplardan da seçerseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Nihil
13-08-11, 22:08
akmar pasajı kitabı uyguna getirmek için güzel yer. anlaşılan üzere sıfır sıfır birinci el kitap almaktansa
temiz olsun, ikinci el olsun, uygun olsundan yanayım.
beyazıt da sahaflar çarşısı varmış, gitmedim henüz ama varmış.
gittigidiyor da güzel. memnuniyetsiziliğim olmadı. nadirKitap .com'a geçenlerde rast geldim. inceledim, alınabilir, önerilebilir yani.

tugce5277
16-08-11, 15:08
kitapyurdu.comdan alıyorum

tng
18-08-11, 23:08
kitapyurdu en iyisi bence tavsiye ederim internetten kitap alışverişimi ordan yapıorum her zaman çok hızlı gönderim yapıyorlar ve her seferinde ufakta olsa bir hediye gönderiyorlar.ayrıca alışveriş yaptıkça puan birikiyor daha sora o puanlada kitap alabiliosun herseyi çok iyi yanii En Büyük TÜRKİYE

Nazenin1905
22-08-11, 15:08
Kitapyurdundan alıyorum yıllardır..
Aslında elle seçerek sayfaları kurcalayarak almak isterdim fakat bazen imkan olmuyor çıkıp dolaşmaya..
Kesinlikle güvenilir :KK34:

pinaran
30-08-11, 18:08
idefix ve kitapyurdu

Sumeyye_57
3-09-11, 20:09
Sadece kitapyurdu.com

kulitta
27-09-11, 18:09
Arkadaşlar verdiğim linkte 10 ekimden itibaren kitapların 2 - 3 TL den satılacağı belirtilmiş.
İlgilenenler için... :kk77: :KK68:

ROMAN

Amonra
27-09-11, 19:09
kesinlikle D&R diyorum
ne zaman kitap alacak olsam en uygun fiyata orda bulmuşumdur.

gnydn64
8-10-11, 10:10
arkadaşlar bu ucuzkitapdünyası sitesindeki 2. el kitaplar orjinal mi acaba
benim için 2.el olması sorun değil fakat korsan olmasın
fiyatlar çok ucuz geldi bana
bazıları korsan kitaplara ders kitaplarının bandrolünden yapıştırıp satıyormuş orjinal diye
(ders kitaplarının bandrolü ucuz oluyormuş roman bandrolünden)

bende hepsiburadan ve kitapyurdundan alıyorum.
iki sitenin fiyatlarını karşılaştırıyorum hemen heman aynı
ama hepsi burada 6 -8 taksite filan bölüyor peşin fiyatına
kitap yurdu çok fazla taksite bölmüyor

kays34
11-10-11, 10:10
ben hep kıtap yurdun dan alıyordum fakat bu sefer okuoku dan aldım fıyatları 1-2 lira daha ucuz kıtapyurdundan. ben alırken en az 7 tane kştap aldıgımdan o 1-2 liralık fark bir kitabı bedavaya almış olmam demek oluyor :) tavsıye ederım

kays34
11-10-11, 10:10
tng
kitapyurdu en iyisi bence tavsiye ederim internetten kitap alışverişimi ordan yapıorum her zaman çok hızlı gönderim yapıyorlar ve her seferinde ufakta olsa bir hediye gönderiyorlar.ayrıca alışveriş yaptıkça puan birikiyor daha sora o puanlada kitap alabiliosun herseyi çok iyi yanii En Büyük TÜRKİYE
benım yorumlarımda sureklı olarak yogunluktna keydedılemıyor sonra deneyınız dıye uyarı verıyor, size de oluyor mu arkadaslar acaba??

bu durum fazlasıyla sınırımı bozuyor da :)

Brsnz
12-10-11, 14:10
kulitta
Arkadaşlar verdiğim linkte 10 ekimden itibaren kitapların 2 - 3 TL den satılacağı belirtilmiş.
İlgilenenler için... :kk77: :KK68:

ROMAN
Bu site güvenilir mi yani öedeme konusunda ve gönderimi hızlı mı? Öyleyse süper yaa 20 liralık kitaplar 6-7 lira. Kitapkurtları için bulunmaz nimet :)

cakirka
2-11-11, 13:11
ben genelde kitapyurdu ve idefixi kullanıyorum ama son zamanlarda KTAP | KTAP ELNZDE.COM: ok Satan Kitap, Yeni kan Kitap, Gncel Kitap, Ucuz Kitap ve KTAP | KTAP NEHR.COM: diye 2 site daha keşfettim umarım işini görür değişik kampanyaları var fiyatlarda uygun

deli_kiz0606
2-11-11, 13:11
kitap yurdunu tek geçerim harika bir site

kulitta
3-11-11, 00:11
Brsnz
Bu site güvenilir mi yani öedeme konusunda ve gönderimi hızlı mı? Öyleyse süper yaa 20 liralık kitaplar 6-7 lira. Kitapkurtları için bulunmaz nimet :)
İki kez siparişim oldu ve güvenlik açısından sorun yok canım.
Kapıda ödeme seçeneğini kullanıyorum.
Seçimlerimi 2. ellerden yaptım, bazıları gıcır gıcır, bazıları bir kaç el değiştirmiş gibi.
Bana hitap eden bir site olduğu için istediğim kitapları bulabildiğim sürece sipariş verebilirim.

kulitta
kays34
benım yorumlarımda sureklı olarak yogunluktna keydedılemıyor sonra deneyınız dıye uyarı verıyor, size de oluyor mu arkadaslar acaba??

bu durum fazlasıyla sınırımı bozuyor da :)
Sipariş verdikten sonraki birkaç yorumum ekleniyor tatlım.
Bir süre sonraki yorumlarım eklenmiyor.
Yorumlar puanlı olduğu için sipariş durumuna göre mi yorumlar
değerlendiriliyor acaba?
İletişimi mesaj atarak sebebini öğrenebilirsin.
Kitapyurdunu çok seviyorum ve memnunum kayscım.

kivilcm
ben kitap yurdundan aliyorum kitaplarimi havale ile. güvenlik acisindan hic problem yasamadim ama her seferinde kitaplar 3-4 gun gecikmeyle elime ulasti

beautyofcaos
3-11-11, 06:11
kitapdenizi'nden sipariş veriyorum hemen elime ulaşıyor ayrıca çok ilgililer,kitapla ilgili bir sorum olduğunda mail atıp hemen cevap aldım.Diğer kitap sitelerine göre daha uygun.
Birde pegem.net i keşfettim dün sipariş verdim ama bakalım ne zamana ulaşır bana:) (hala tedarik sürecinde)

theuglygoddess
3-11-11, 16:11
D&r, kitapyurdu, idefix dışında başka güvenilir site yokmu ?

prenses_84
3-11-11, 16:11
Bende kitapyurdundan alıyorum bayağı indirimli olyor bi de kargo ücreti az...Toplu alınca daha ekonomik oluyor o zaman....D&R a bugün baktım çok pahalı değil ama 3buçuk lira kargo ücreti var iyi bence...

kays34
4-11-11, 08:11
kulitta
Sipariş verdikten sonraki birkaç yorumum ekleniyor tatlım.
Bir süre sonraki yorumlarım eklenmiyor.
Yorumlar puanlı olduğu için sipariş durumuna göre mi yorumlar
değerlendiriliyor acaba?
İletişimi mesaj atarak sebebini öğrenebilirsin.
Kitapyurdunu çok seviyorum ve memnunum kayscım.
2 kere msj attım kulıttacım ama maalesef cvplamıyorlar :) sanırım benı dıkakte almıyorlar :) mesela bu hafta duzeldı ama takılınca uzun sure yorum kabul etmıyor.. anlamadım gıttı yanı.

kays34
4-11-11, 08:11
prenses_84
Bende kitapyurdundan alıyorum bayağı indirimli olyor bi de kargo ücreti az...Toplu alınca daha ekonomik oluyor o zaman....D&R a bugün baktım çok pahalı değil ama 3buçuk lira kargo ücreti var iyi bence...
D&R ın kendı magazasından aldım bende hem 4 liraya kıtaplar vardı, hemde cep boy kıtaplarda 2.kitap % 50 indirimli. ben cep boylardan 2 kıtap aldım hemde ıstedıgım aradıgım kıtaplardı, çok mutlu oldum :) 15 liraya 2 kitap almıs oldum

kulitta
7-11-11, 18:11
kays34
2 kere msj attım kulıttacım ama maalesef cvplamıyorlar :) sanırım benı dıkakte almıyorlar :) mesela bu hafta duzeldı ama takılınca uzun sure yorum kabul etmıyor.. anlamadım gıttı yanı.
Her mesajıma yanıt aldım tatlım. Bir yerlerde eksik birşeyler mi var acaba?
Örneğin; bir yorumumun eklendiğini email ile bildirdiler (Boleyn kızı)
fakat ben yorumumu bulamamıştım. Yorumların tarih sırasına göre olduğunu
sanıyordum. Mesaj attım ve yorumun eklendi görmemişsin dediler.
Meğer yorumum geri sayfalara, tarih sırası gözetilmeden eklenmiş.
Belki dikkatini çekmiştir kayscım, kitapurdu ile yaşadıkları sorunları,
siteden memnun olmadıklarını belirten yorumları bile eklemişler.
Kitapyurdunu güvenle didikliyor ve sipariş veriyorum canım.
Senin de sevdiğini anladığım için yardımcı olmak istedim. :KK54:

kays34
10-11-11, 10:11
kulitta
Her mesajıma yanıt aldım tatlım. Bir yerlerde eksik birşeyler mi var acaba?
Örneğin; bir yorumumun eklendiğini email ile bildirdiler (Boleyn kızı)
fakat ben yorumumu bulamamıştım. Yorumların tarih sırasına göre olduğunu
sanıyordum. Mesaj attım ve yorumun eklendi görmemişsin dediler.
Meğer yorumum geri sayfalara, tarih sırası gözetilmeden eklenmiş.
Belki dikkatini çekmiştir kayscım, kitapurdu ile yaşadıkları sorunları,
siteden memnun olmadıklarını belirten yorumları bile eklemişler.
Kitapyurdunu güvenle didikliyor ve sipariş veriyorum canım.
Senin de sevdiğini anladığım için yardımcı olmak istedim. :KK54:
ewet kulıttacım kıtapyurdu ve okuoku yu sevıyorum ve hep buralardan alısverıs yapıorum ama kıtapyurdu na o konuda bıraz sınırlıyım :)

pei
25-02-12, 09:02
bende kitapyurdu veya okuoku'dan alıyorum kapıda ödeme seçeneği ile şimdiye kadar bir problem yaşamadım

basakb87
28-02-12, 21:02
kızlar ben herzaman hepsiburada da n alıyorum özellikle süper hızlı gönderi ve kargo bedava olan kitapları seçtiğimde off harika oluyor:) tek mailinle her işini yapabiliyosun ve fiyatlar çok uygun mutlaka aylık kitap alışverişi yaparım hiç sorun yaşamadım
fakat şunu da belirteyim roman dışında hiç kitap yada set vb almadım

rose86
28-02-12, 21:02
benim sanal kitap alisverisimde sectigim site idefix....guvenli,sorunsuz ulasim, ve eski yda yeni aradgm tum kitaplari bulabilme gibi nedenlerden dolayi yillrdr orayi kullanirim
hic bi sorun yasamadim tavsiye ederim............

EGE1
29-02-12, 12:02
kitapyurdu

okuoku

kubur
29-02-12, 17:02
kitapyurdu ve idefix.İkisinde de hiçbir sorun yaşamadım.İlk tercihim kitapyurdu,idefix de ise ders kitapları daha uygun o yüzden tercihim

LadyinDeath
8-03-12, 18:03
Yıllardır kitapyurdundan alışveriş yapıyorum. Bu zamana kadar hiç sorun olmadı. Her ay üst üste siparişler verdiğinizde zaten ekstra indirim olanağı sağlıyor işin güzel tarafı:) Bir de kitaplar uygun en azından orjinal. Gönderimi de gayet güzel. Kargoyu da biriktirdiğim puanlardan karşılıyorum . Tavsiye ederim.

Ladybug22
9-03-12, 17:03
Ben genelde Idefix ve D&R'ın internet sitesinden alıyorum, bir sorun yaşamadım.

GuMiHo
24-03-12, 10:03
Ben D&R ve kitapyurdu ile alıyorum . Suana kadar bı sorunla karşılaşmadım.

ddilsah
4-04-12, 14:04
kitap yurdu ilk tercihim, diğeri nadir kitap
ikisinden de memnunum

bayan peggy
5-04-12, 09:04
kitap yurdu , d&r ve okuoku.
3 siteden de çok memnunum. Ayrıca d&r ve okuoku da hergün günün fırsatı köşesi oluyor. Orada yeni çıkmış kitapları 5 ya da 7,5 tl ye veriyorlar. Hergün bakmanız gerekiyor. Ben Piruze(Şamda Bir Türk Gelin), Küçük Mucizeler Dükkanı gibi güncel kitapları 5 tl ye aldım. Üstelik bugün sipariş veriyorsun, yarın elinde. Birde yanınıza başka arkadaş bulursanız kargo parası da çok azalıyor. Biz 3 arkadaş nerdeyse hergün sipariş veriyoruz 1 tl civarı da kargo parası ödüyoruz. Tavsiye ederim.

Dikencee
6-04-12, 10:04
kitapyurdu
hepsiburada
idefix

birde arkadaşım nadirkitap diye bir siteden alışveriş yapıyordu sonra tesadüfen bende o siteye üye olan bir sahaftan kitap aldım. nadir kitap birbirinden farklı sahaflar var kitaplar 2. el veya sıfır olabiliyor. o yüzden dikkat etmek gerek. ben hiç alışveriş yapmadım ama dediğim gibi arkadaşım neredeyse tüm kitaplarını ordan alırdı.