Bambu Bornoz Takımı (Seti)

Camasir Sepeti
17-01-11, 18:01
10 Parça

2 Adet Standart Beden Bornoz
2 Adet 100x150 cm. Havlu
2 Adet 50x90 cm. Havlu
2 Adet Kese
2 Adet Sabun

Bambu lifinden üretilen havlular ipeksi yumuşaklığa sahiptir. Öte yandan bambu lifi içerindeki kun maddesi sayesinde bambu havlular antimikrobiyel özelliğe sahiptir. Bambu havluların özellikleri arasında yıkandıkça yumuşama özelliği ve yüksek su emici özelliği de vardır.

150 TL (30 TL'lik KK Pro Kart Hediye)

Bamboo nedir?

* Bambu,uzakdoğuda yetişen,antibakteriyel özelliğe sahip bir ağaç olarak bilinmektedir.
* Bambu liflerinden yapılmış tekstil mamülleri yumuşak bir tutuma,konfor özelliklerine,yüksek yıkama ve renk haslığına,anti-statik özelliğe,alkali,asit ve mantarlara karşı yüksek dayanıma sahiptir.
* Bambu çevre dostu,organik ve doğaldır.
* Bambu lifleri bakterilerin üremesini engelleyen,geri dönüşümlü,yüksek nem emişi,vücudun nefes almasını sağlayan ve çok iyi geçirgenlik özelliğine sahiptir.
* Bambu liflerinden üretilmiş kumaşlardan mamul giysilerin hava geçirgenlik,anti-bakteriyel ve UV ışınlarına karşı kısmi korumalı özelliklerin olduğu bazı araştırmalarda tespit edilmiştir.
* Bambu lifli tekstil ürünleri vücudun daha rahat nefes almasını sağlar.
* Bambu lifinin enine kesiti dairesel değildir ve loblu bir görüntüsü vardır.Bu yapısı ile bambu lifi insan terini emer ve ikinci bir kanalda buharlaştırır.İnsanların sıcak yaz günlerinde kendilerini serin ve rahat hissetmelerini sağlar. Anti-statik özelliği dolayısıyle yaz günlerinde bile vücuda yapışmaz. Pamuktan 4 kat daha hızlı emiciliğe sahiptir.

Sipariş için TIKLAYIN

nurun
18-01-11, 09:01
bu bornozun mürdüm rengi ve grili olan kombinasyonunu kullanıyorum uzun süredir ilk günkü gibi yumuşaklığını koruyor. alacak olanlara tavsiye ederim çok memnunum

lolaaaa
19-01-11, 12:01
Nerden bulabilirim? Birde beyaz rengi yok mu? hep renklileri mi mevcut?

Camasir Sepeti
19-01-11, 20:01
lolaaaa
Nerden bulabilirim? Birde beyaz rengi yok mu? hep renklileri mi mevcut ?

Merhaba
İstediğiniz her renge kombinasyon yapabiliriz. İkiside beyaz da olabilir seçim sizin...

Sumak
19-01-11, 22:01
en cok bunu begendım aklımın bır kosesınde dursun ;:)

samantha
20-01-11, 00:01
Kaliteli duruyor ayrıca fiyatı da uygunmuş En Büyük KK

deniz_kizi7
20-01-11, 06:01
gercekten fiyatı cok uygun çokta güzel

AskBocugu
çok kaliteli çok uygun fiyatlı valla düşünüyorum aslında bir takım almayı kendime :KK8:

shrylz
bu bornozlar tek olarak satılmıyor mu? bir de neden bedenleri yok?

nursel1
20-01-11, 07:01
çok güzelmiş gerçekten'de fiyatı da çok uygun :KK9:

sel
Bul-nlarda çok güzelmiş :KK16:

MonaPisa
İstediğimiz renkler arasında kombine yapabiliyoruz ama renk seçeneklerimiz nedir acaba?

Laale
Hımmm...
Çok güzelmiş!:KK31:

EstetikEditor
Daha geçen hafta bambu bornoz seti aldım. Daha doğrusu ne zamandır istiyordum hediye ettiler. Valla kadifelerden çok farklı. Bir kere inanılmaz yumuşak. İlk bakışta ağır gibi görünüyor ama çok hafif. Nemi çok güzel alıyor. Dokusu çok hoş.

Acaba çocuklar için bornoz seti var mı?

EbRuLi
20-01-11, 08:01
kızlar cok uygun fiyatı. ben yılbası hedyesi aldım sevgilime bir bornoza (tek ve beyaz) bas havlusuyla birlikte 180 tl ödedim. kazıklandım sanırım.

Burcuözge
20-01-11, 13:01
standart beden olayı bana biraz garip geldi işin aslı zayıfada kiloluyada nasıl oluyor acaba?

Eylul
20-01-11, 13:01
Renk seçenekleri de var kız kardeşime sorayım eğer almadıysa neden olmasın kullanan arkadaşlar memnun olduğuna göre

minavri
20-01-11, 14:01
ben gri gümüş gibi renklerde isterim var mı acaba? bide nasıl alıcaz bu takımı?

Lereenim
20-01-11, 16:01
Çok beğendim. Hem fiyat olarak uygun hem kalite olarak harika.

Yagmur052
20-01-11, 22:01
eşim nurpak'ın bu bornoz takımını evlilik yıldönümüzde hediye etti. bizimki pembe beyaz takım. hafif ve yumuşak gerçekten. ıslakılığıda çok güzel alıyo.

Camasir Sepeti
21-01-11, 19:01
renkler eklenmiştir...

giz09
22-01-11, 13:01
Güzelmiş almam gerekenlerden bitaneside bornoz takımı aklımda olsun :KK66:

MonaPisa
23-01-11, 12:01
Kızlar bu sabah Ankara'da bu tip ürünlerin en uygun fiyata alınabileceği bir semte gittim. Bambu takımların çift kişiliği 200 liradan başlıyor. Tek kişilikler de 90 liradan. Yani KK fiyatı çok uygun. Bilginize.

Camasir Sepeti
23-01-11, 13:01
MonaPisa
Kızlar bu sabah Ankara'da bu tip ürünlerin en uygun fiyata alınabileceği bir semte gittim. Bambu takımların çift kişiliği 200 liradan başlıyor. Tek kişilikler de 90 liradan. Yani KK fiyatı çok uygun. Bilginize.
Aynı ürünler nette de satışa sunulmuş durumda onlarla bile ciddi bir fiyat savaşı var. KK Pro karta sahip olmak isteyen biri için hele 30 TL lik bir indirim hiç yatsınamayacak bir indirim.

Buna ek olarak Bambo Bornoz siparişi vermişsiniz reng olarak bize bilgi verebilirsenizç Kargonuzu yarın yola çıkartabiliriz.

MonaPisa
24-01-11, 12:01
Kızlar, bornoz setinin siparişini de verdim (mürdüm eriği ve gri renkli istedim) sabırsızlıkla bekliyorum :97: KK incir ağacı dikecek ocağıma bu gidişle :KK60: gelince yorumumu paylaşırım sizinle.

Camasir Sepeti
24-01-11, 12:01
MonaPisa
Kızlar, bornoz setinin siparişini de verdim (mürdüm eriği ve gri renkli istedim) sabırsızlıkla bekliyorum :97: KK incir ağacı dikecek ocağıma bu gidişle :KK60: gelince yorumumu paylaşırım sizinle.
Merhaba
Kargonuz yola cikti, gule gule kullanin.

Birde sizden ricam urun geldiginde ilk yikamadan sonra kuruyunca urune dokunup yorumlarinizi paylasmaniz.

tesekkurler

nurun
24-01-11, 13:01
MonaPisa
çok güzel bi tercih yapmışsın arkadaşım tebrikler. çünkü aynı renk tonlarını bende kullanıyorum çok severek kullanıyorum sende güle güle kullan :98:

Copyright
24-01-11, 16:01
Çamaşır Sepeti
Merhaba
Kargonuz yola cikti, gule gule kullanin.

Birde sizden ricam urun geldiginde ilk yikamadan sonra kuruyunca urune dokunup yorumlarinizi paylasmaniz.

tesekkurler
Ben de pembesi var. Aylardır kullanıyorum. Hala yumuşacık hala suyu emişi çok güzel. Çok memnunum.

MonaPisa
24-01-11, 17:01
Teşekkür ederim arkadaşlar, daha daha iyileri sizlere olsun inşallah, şu ana kadar şikayet edeni duymadım, ben de memnun kalacağıma eminim.

Camasir Sepeti
26-01-11, 11:01
Merhaba
Yogun talep sonrasinda sadece 1. sayfadaki renk kalmistir.

MonaPisa
26-01-11, 13:01
Anaaaam bi paket geldi ki benim kadar... nası götürücem la bunu eve ... :KK60:

Kazen
26-01-11, 14:01
MonaPisa
Anaaaam bi paket geldi ki benim kadar... nası götürücem la bunu eve ... :KK60:

buyuk degil mi : ) KK Farki icinde kupalariniz var kirmayin

MonaPisa
26-01-11, 15:01
Kazen
buyuk degil mi : ) KK Farki icinde kupalariniz var kirmayin
Kırar mıyım patron hiç, Sülümanı seyrederken çay içicem ben daha onda :nazar:
Ayrıca yarın bornozlar hakkındaki yorumumu da ilave edicem hemen, gerçi hemen hepsi satılmış sanırsam galiba kanımca.

waterlin
26-01-11, 16:01
ben bu ürünün fotosunu neden açamıyorum.. Ya bugün farklı pc kullanıyorum kendi pc de daha rahatım ama çok aradım yok göremedim..

MonaPisa
27-01-11, 08:01
Kızlar ben çok beğendim, su emişi mükemmel, yumuşacık ve boyutları da gayet iyi.
Valla ben hepinize tavsiye ederim, kızım da ben de çok beğendik.

lolaaaa
27-01-11, 10:01
yaa benimkide gelmiş eve annem söyledi şimdi
evede geç gidicem bugün ...
nasıl büyük yaa??
ben krem ve kahvesini söylemiştim şimdi bir grdim siteye hiç biri kalmamış:)
En Büyük KK

lolaaaa
27-01-11, 10:01
Çamaşır Sepeti
Merhaba
Yogun talep sonrasinda sadece 1. sayfadaki renk kalmistir.
iyi ki almışım yaaa
kalmamış bile
o kadar forumlarda yazdık ettik bu kdr uygun fiyata ne nette gördüm ne de dışarda
eve gtmek istiyorummmmmm ve yıkanıp kurulanmak istiyorummm:KK1:

MonaPisa
27-01-11, 12:01
lolaaaa
yaa benimkide gelmiş eve annem söyledi şimdi
evede geç gidicem bugün ...
nasıl büyük yaa??
ben krem ve kahvesini söylemiştim şimdi bir grdim siteye hiç biri kalmamış:)
En Büyük KK
Bi arkadaş standart boy herkese olacak mı diye sormuştu da ona istinaden boyutları uygun dedim, ayrıca kocaman bir havlu ve bir de baş havlusu çıkıyo içinden ki benim saçım belime kadar ama gayette yetiyo yani toplamaya. Sen de güle güle kullan, ben de mürdüm eriği ve grisini aldım, çok güzel renkleri.

Camasir Sepeti
27-01-11, 13:01
lolaaaa
iyi ki almışım yaaa
kalmamış bile
o kadar forumlarda yazdık ettik bu kdr uygun fiyata ne nette gördüm ne de dışarda
eve gtmek istiyorummmmmm ve yıkanıp kurulanmak istiyorummm:KK1:
Merhaba
Dün gece itibari ile o 1 tane de kalmadı. Şu anda sadece ön talep topluyoruz. Bu ürün elimizde kalmamıştır.

herose
27-01-11, 18:01
çok merak ettim bu bornozları ama neden göremiyorum?

Camasir Sepeti
28-01-11, 13:01
herose
çok merak ettim bu bornozları ama neden göremiyorum?
Merhaba
Ürün elimizde kalmadığı için fotoğrafları kaldırdık.

Bilginize

Not Pazartesi günü yeni Bamboo Bornoz takımları ile burada olacağız...

nissan
1-02-11, 09:02
merhaba bu bornoz takiminin yeni resimlerini ne zaman ekleyeceksiniz?

Camasir Sepeti
1-02-11, 09:02
nissan
merhaba bu bornoz takiminin yeni resimlerini ne zaman ekleyeceksiniz?

Merhaba
Bugun kargomuz teslim edildiginde buradan sizlerle paylasiyor olacagiz.

Camasir Sepeti
1-02-11, 11:02
Bambooooo Bornozlar geldi : )

nissan
1-02-11, 12:02
hani nerde goremiyorum:KK66: bir gorsem karar vericem de..

Arina
1-02-11, 13:02
Bende merakla fotoğrafları bekliyorum:26:

Arina
1-02-11, 15:02
Bunun rengi nedir? Ona göre sipariş verirken açıklama yazayım.

Camasir Sepeti
1-02-11, 16:02
Arina
Bunun rengi nedir? Ona göre sipariş verirken açıklama yazayım.

Kahverengi krem olarak aciklamaya yazabilirsiniz.

dolorex_86
2-02-11, 14:02
güzelmiş gerçekten

nissan
2-02-11, 21:02
bende almayı düşünüyordum ki daha doğrusu hedıye olarak alıcaktım ama geç kalmışım hediye alacağım kişi benden once davranmış neyse gerçekten çok güzel ürünleriniz var sizi takip etmeye devam edeceğim