Adet yerine kahverengi akinti

Esperar
27-01-11, 15:01
Iyi günler arkadalsr.. bende bu forumda yeniyim ve heyecanla yeni olan cogu konulari takip ediyorum..

4 aylik evliyim ve bizde bir bebek istiyoruz. Hic bir sorunumiz yok. Yani saglikliyiz ama olmadi simdiye kadar. Simdi beni yavas yavas bir telas sardi. Neden olmuyor diye. Belki erken ama yasimda 33 ve denemeye cok zamaniz kalmadi gibime geliyor.

Son adet günüm 27. Aralikti. Regl 28 - 32 gün arasi geliyor. Yani bugün 31. günüm ve gelmedi henüz. Pazartesi (28. gün) bir cekme basladi karnimda ve yine umudumu kaybettim. Sali aksami (29. gün) de kahverengi hafif akinti basladi. Tamam, adet oluyorum dedim. Bu akinti dün (30. gün) de cok az gelsede devam etti ve aksama dogru hic gelmiyor denilecek kadar azadli. Cok anormal cünkü benim reglimin 2. günü cok kan oluyor. Ve bugün (31. gün) akinti hemen hemen yok. Yani kan hic gelmedi simdiye kadar. Yarini bekleyecegim. Gelmezse cumartesi test yapacagim. Insallah olur diyorum.

Benim reglim aslinda her 28 günde bir gelir. Ama 3 aydan beri 28 - 32 gün arasi oldu nedense. Ilk denememizde reglimin 28. günde gelmedi ve kesin hamileyim dedim. Test negatif cikti.. cooook sasirdim. 31. günde geldi. Cok ilginc. Hic olmayan birsey.

Ya günlerdir zaten midem bulaniyor. Ama bu aldaticida olabilir..

Sizde bölye birsey oldumu?

civciv89
27-01-11, 20:01
cnm bndede ona bnzer bı şeyler oldu kanda test yaptır kesin çıkarr

buklem
28-01-11, 09:01
bugun benımde adet gunum ama sabah kalkdıgımda cıkolata rengınde bı akıntı bıkac damla okadar merakla beklıyorum

only_smile
28-01-11, 09:01
Esperar
Iyi günler arkadalsr.. bende bu forumda yeniyim ve heyecanla yeni olan cogu konulari takip ediyorum..

4 aylik evliyim ve bizde bir bebek istiyoruz. Hic bir sorunumiz yok. Yani saglikliyiz ama olmadi simdiye kadar. Simdi beni yavas yavas bir telas sardi. Neden olmuyor diye. Belki erken ama yasimda 33 ve denemeye cok zamaniz kalmadi gibime geliyor.

Son adet günüm 27. Aralikti. Regl 28 - 32 gün arasi geliyor. Yani bugün 31. günüm ve gelmedi henüz. Pazartesi (28. gün) bir cekme basladi karnimda ve yine umudumu kaybettim. Sali aksami (29. gün) de kahverengi hafif akinti basladi. Tamam, adet oluyorum dedim. Bu akinti dün (30. gün) de cok az gelsede devam etti ve aksama dogru hic gelmiyor denilecek kadar azadli. Cok anormal cünkü benim reglimin 2. günü cok kan oluyor. Ve bugün (31. gün) akinti hemen hemen yok. Yani kan hic gelmedi simdiye kadar. Yarini bekleyecegim. Gelmezse cumartesi test yapacagim. Insallah olur diyorum.

Benim reglim aslinda her 28 günde bir gelir. Ama 3 aydan beri 28 - 32 gün arasi oldu nedense. Ilk denememizde reglimin 28. günde gelmedi ve kesin hamileyim dedim. Test negatif cikti.. cooook sasirdim. 31. günde geldi. Cok ilginc. Hic olmayan birsey.

Ya günlerdir zaten midem bulaniyor. Ama bu aldaticida olabilir..

Sizde bölye birsey oldumu?
Kan testinde mutlaka çıkar. Benimde adet günümde ve 1 gün sonra kahverengi akıntı olmuştu. Doktor bebek rahime yerleşirken olur böyle şeyler demişti. Belkide böyle bişeydir. Hayırlısı olsun canım...

Esperar
28-01-11, 15:01
cok tesekkürler kizlar... ah heyecanlandim cünkü test aldim.. yarin sabah yapacagim... bugün midemde bulandi.. kuruntu degil cünkü kendimide aldatmak istemiyorm.. yani baya bulandi, kötü oldum...

Yarin bakalim ne cikacak..

akinti tamamen kesildi...

Esperar
28-01-11, 15:01
buklem
bugun benımde adet gunum ama sabah kalkdıgımda cıkolata rengınde bı akıntı bıkac damla okadar merakla beklıyorum
kesildimi simdi ?

Esperar
29-01-11, 08:01
evet.. testi yaptim... veeee pozitif !:KK66:

seda__
29-01-11, 09:01
Esperar
evet.. testi yaptim... veeee pozitif !:KK66:
ayyy cnm coook sevındım
darısı basımıza
ama doktor kontrolunude ıhmal etme :KK33: :KK33: :KK1: :KK64:

Esperar
29-01-11, 09:01
seda__
ayyy cnm coook sevındım
darısı basımıza
ama doktor kontrolunude ıhmal etme :KK33: :KK33: :KK1: :KK64:
sagol canimm.... pazartesi doktordan randevu alacagim... o akinti beni nasil da yaniltti ya...

nazlinur
29-01-11, 21:01
tebrikler hayırlı olsun

Esperar
30-01-11, 12:01
nazlinur
tebrikler hayırlı olsun
cok tesekkürler... darisi basiniza :nazar:

sultang
30-01-11, 14:01
bendede kahverengi akıntılar var son adet tarıhım 4 ocaktı ama ocagın 28 den berı ara ara akıntım kaverengi geliyo kırmızı gelmedı bende adet olacam diye dusundum beklıyorum ısallah bende hamıleyımdır test yapsam cıkarmı acaba

Esperar
31-01-11, 08:01
sultang88
bendede kahverengi akıntılar var son adet tarıhım 4 ocaktı ama ocagın 28 den berı ara ara akıntım kaverengi geliyo kırmızı gelmedı bende adet olacam diye dusundum beklıyorum ısallah bende hamıleyımdır test yapsam cıkarmı acaba
adetin ne zaman olacakti?

bekleyis4848
31-01-11, 09:01
:nazar::nazar::nazar:tebrikler esperar allah sağlığıyla kucağına almyı nasip etsin kahverengi lekeler yerleşme lekesiymiş demekki kesilmesi iyi bebişin yerleşmiş demektir ama tekrar lekelenmen olursa dr a git bekleme lekelenmeni durdurmak için progestan verir allah sıkıntısız sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin :nazar::nazar:

sultang
31-01-11, 10:01
Esperar
adetin ne zaman olacakti?
1 şubat ama dunden berı kahverengı gelmıyo akıntım yok adette olmadım ne zaman ıdrar testı yapayım acaba

Esperar
31-01-11, 12:01
bekleyis4848
:nazar::nazar::nazar:tebrikler esperar allah sağlığıyla kucağına almyı nasip etsin kahverengi lekeler yerleşme lekesiymiş demekki kesilmesi iyi bebişin yerleşmiş demektir ama tekrar lekelenmen olursa dr a git bekleme lekelenmeni durdurmak için progestan verir allah sıkıntısız sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin :nazar::nazar:
cok tesekkür ederim canim... bugün doktordan randevu alacaktim beni haftaya cagirdi. Bugün 5. hafta oldugu icin henüz birsey görünmez diye randevu vermedi... Akintilar coook hafif devam ediyor ama kahverengi degil seffaf. Ve mide bulantilarimda hemen hemen yok.. karnimda cekmeler vardi onlarda yok oldu.. insallah hersey yolundadir... simdi 1 hafta daha bekleyecegim...

Esperar
sultang88
1 şubat ama dunden berı kahverengı gelmıyo akıntım yok adette olmadım ne zaman ıdrar testı yapayım acaba
2 subatta testi yap :) özel mesajada bak :)

bence büyük ihtimal hamilesin.. cünkü hemen hemen benim belirtilerim var sendede :nazar:

tugbacozar
mrh canım ılk önce tebrık edrrımmmm:) benımde bugun adet gununum 28 gunde bır oluyorum. kaassıklarımda agrı var belkı adet agrsıdır. aslında öglene kadr adet olmam gerekırdı.bende meraktayım umarım yarında olmaz önumuzdeki 9 ay bboyuncada olmaz inşşşşşşşşşş...ılk hamılelıgımde göguserıme asla dokunamamıstım.belirti oydu ama her hamılelıkkte aynı olmuyor malesef. o akıntıda yerleşmee yuzunden olmustur:KK49::KK46::KK52:

tugbacozar
31-01-11, 15:01
senın nasıl belirtilerin olmuştu

Esperar
tugbacozar
mrh canım ılk önce tebrık edrrımmmm:) benımde bugun adet gununum 28 gunde bır oluyorum. kaassıklarımda agrı var belkı adet agrsıdır. aslında öglene kadr adet olmam gerekırdı.bende meraktayım umarım yarında olmaz önumuzdeki 9 ay bboyuncada olmaz inşşşşşşşşşş...ılk hamılelıgımde göguserıme asla dokunamamıstım.belirti oydu ama her hamılelıkkte aynı olmuyor malesef. o akıntıda yerleşmee yuzunden olmustur:KK49::KK46::KK52:
cok tesekkür ederim :)) bi degisiklik varmi ? adet olmadin umarim... olmazsin insallah :))

benim de adet olacakmisim gibi kasiklarimda bir cekme var yine... herhalde normal birsey.. :) bi gidip geliyorlar.. yeni basladilar yine zaten.. bütün gün birsey yoktu...

tugbacozar
Esperar
cok tesekkür ederim :)) bi degisiklik varmi ? adet olmadin umarim... olmazsin insallah :))

benim de adet olacakmisim gibi kasiklarimda bir cekme var yine... herhalde normal birsey.. :) bi gidip geliyorlar.. yeni basladilar yine zaten.. bütün gün birsey yoktu...
aynen benımde oyle oluyor. meraktayımm:)daha olmadımmm:)

Esperar
tugbacozar
senın nasıl belirtilerin olmuştu
beliritler dedigim adet agrilari (hafif olur zaten bende) ve kahverengi akinti... (birde mide bulantisi)...

bukadar baska birsey yoktu... birde cooook halsizdimmmm.. ama bu her insanda olan birsey anormal degil yani.. belirti olarakta anlamiyorum hic... :))

Esperar
tugbacozar
aynen benımde oyle oluyor. meraktayımm:)daha olmadımmm:)
hic gecikme yaparmi sende?? kacinci denemen? :)

tugbacozar
Esperar
hic gecikme yaparmi sende?? kacinci denemen? :)
düşük yaptım uzerınden 6 ay gectı. gecen ay başladık denemeye adet gördum bu 2 cı adet ayım:)genelde 2. ayda gebe kalınıyorda bakalımmmm

Esperar
tugbacozar
düşük yaptım uzerınden 6 ay gectı. gecen ay başladık denemeye adet gördum bu 2 cı adet ayım:)genelde 2. ayda gebe kalınıyorda bakalımmmm

insallah... belirsizlik cok kötü.. ama hayirlisi diyelim yine. benimde bir arkadasim düsük yapti - 3 ay bekledi hemen oldu.. simdi kizi 1,5 yasinda :))

tugbacozar
Esperar
insallah... belirsizlik cok kötü.. ama hayirlisi diyelim yine. benimde bir arkadasim düsük yapti - 3 ay bekledi hemen oldu.. simdi kizi 1,5 yasinda :))
alllah bagıslasın senın ılkk bebegın mı canım

HaYaTSIN
Hayırlı olsun darısı bizlere:97:

Esperar
tugbacozar
alllah bagıslasın senın ılkk bebegın mı canım
evet ilk... :) yasim 33

Esperar
HaYaTSIN
Hayırlı olsun darısı bizlere:97:

insallah... isteyipte beklemek zor ama deger :)

tugbacozar
Esperar
evet ilk... :) yasim 33
ne guzelllll:)bnde 22

HaYaTSIN
Esperar
insallah... isteyipte beklemek zor ama deger :)

bencede beklemeye değer =))

pocapoca
31-01-11, 20:01
bende de şimdi olmuş kahverengiler geneli değil de meme ucum da çok acıyo sizdede varmı?:18:

had
31-01-11, 21:01
Sevgili esperar bende kutlarım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.Darısı başımıza, dualarını bekliyoruz.:KK49:

Esperar
1-02-11, 08:02
tugbacozar
ne guzelllll:)bnde 22
gencsin ... kendini telasa verme :)) Ama insan yinede beklemek istemiyor.. hayirlisi canim :KK1:

Esperar
pocapoca
bende de şimdi olmuş kahverengiler geneli değil de meme ucum da çok acıyo sizdede varmı?:18:
adetin ne zaman gelecekti ?

gögüslerde birsey yok benim.. ama herkesin bünyesi ayri....

Esperar
had
Sevgili esperar bende kutlarım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.Darısı başımıza, dualarını bekliyoruz.:KK49:
cok tesekkür ederim canim... isteyen herkese insallah verir Allahim :)
Sen deniyorsun herhalde? Nasil gidiyor? :)

sevgiis
merhaba esperar benimde beklenen adetimden tam bir hafta önce kahverengi lekeler olmuştu bu pazar günü regl olmam lazımdı bugun tam 3. gün geçti hala olmadım ama pazartesi günü test yaptım negatif. ve bugunde kahverengiler geldi göğüslerim kaşınıyor karnım regl olacak gibi ağrıyor ama sonra geçiyor..

bide sende afedersin sümüksü akıntı varmıydı ıkı gun önce bende öyle oldu..karnın ve göğüslerin kaşınıyormu.. bugunde olmazsam yarın sabah yıne test yapcam bende 32 yaşındayım olsun artıkk.. korkmaya başladım

Esperar
sevgiis
merhaba esperar benimde beklenen adetimden tam bir hafta önce kahverengi lekeler olmuştu bu pazar günü regl olmam lazımdı bugun tam 3. gün geçti hala olmadım ama pazartesi günü test yaptım negatif. ve bugunde kahverengiler geldi göğüslerim kaşınıyor karnım regl olacak gibi ağrıyor ama sonra geçiyor..

bide sende afedersin sümüksü akıntı varmıydı ıkı gun önce bende öyle oldu..karnın ve göğüslerin kaşınıyormu.. bugunde olmazsam yarın sabah yıne test yapcam bende 32 yaşındayım olsun artıkk.. korkmaya başladım
merhaba canim :) testi adetin bir gün geciktikten sonra yaptin negatif cikti.. erken yaptin belki diyecegim ama degil herhalde. En iyisi sen yarini bekle ve bir test daha yap.

Benimde karnim adet olacakmis gibi agriyor 1 haftadan beri. Bir gelip bir gidiyor.. ve kahverengi akintidan sonra seffaf yumurta beyazi akintilar oldu. simdi krem gibi ama...

hayirlisi sana canim :)

pocapoca
Esperar
adetin ne zaman gelecekti ?

gögüslerde birsey yok benim.. ama herkesin bünyesi ayri....
2 şubat yani yarın :KK55:

sevgiis
Esperar
merhaba canim :) testi adetin bir gün geciktikten sonra yaptin negatif cikti.. erken yaptin belki diyecegim ama degil herhalde. En iyisi sen yarini bekle ve bir test daha yap.

Benimde karnim adet olacakmis gibi agriyor 1 haftadan beri. Bir gelip bir gidiyor.. ve kahverengi akintidan sonra seffaf yumurta beyazi akintilar oldu. simdi krem gibi ama...

hayirlisi sana canim :)
teşekkür edrim canım.. çok soru soruyorum ama bide karnından sesler geliyormu gurul gurul benimm.. gaz sancısı oluyor bidee.. bide kasıklarımda hep iğne batmaları oluyorr

Esperar
1-02-11, 09:02
sevgiis
teşekkür edrim canım.. çok soru soruyorum ama bide karnından sesler geliyormu gurul gurul benimm.. gaz sancısı oluyor bidee.. bide kasıklarımda hep iğne batmaları oluyorr
istedigin kadar sor canim.. Bu forum burda sorularimizi sormak icin, paylasim icin var... ama kafana cok takma bunlari. Degistiremezsin zaten ve beklemektende baska birsey yapamazsin. Yarini bekle test yap. Negatif cikarsa doktora git cünkü kahverengi akintin 2 kez gelmis... ben kahverengi akintin tehlikeli olmadigini biliyorum o yüzden telasada kapilma sakin.. hayirlisi insallah istedigin sonuc olur :)

Esperar
1-02-11, 09:02
pocapoca
2 şubat yani yarın :KK55:

hayatimiz beklemekle geciyor vallah... ama beklemye deger herzaman... bunu benmi dyorum. sabirsizim bende. yani belirsizlikleri sevmem... ama ne yapacaksin baska :))

pocapoca
1-02-11, 12:02
ben adet oldum:KK5: çalışmalara devam :KK55:

Esperar
1-02-11, 13:02
pocapoca
ben adet oldum:KK5: çalışmalara devam :KK55:
calismalarda iskence sayilmaz.. birde burdan bak :)))))))

pocapoca
1-02-11, 14:02
Esperar
calismalarda iskence sayilmaz.. birde burdan bak :)))))))
:KK1::KK1::KK1::KK1:haklısın:nazar:

dublemutluluk
1-02-11, 20:02
ne güzel bir haber. sağlıkla kucağına alırsın inşl.

sultang
2-02-11, 10:02
ıdrar testı yaptım negatıf cıktı 10 gun beklıyeyım adet olmazsam tekrar test yapayım 1 subat dı adet gunum heralde yok bebek

Esperar
2-02-11, 12:02
happines
ne güzel bir haber. sağlıkla kucağına alırsın inşl.
amin.. tesekkür ederim :)

dublemutluluk
2-02-11, 18:02
ben bir şey soracağım kahverengi akıntın kaç gün sürdü...

benim de üç gündür kahverengi akıntım var... beklediğim tarih 5 şubat. bu ay ilk defa çatlatma iğnesi yaptırmıştım. Karnımın altında ağrı vardı, akıntım artmıştı,göğüslerim de ağrı vardı bulantım da arttı. oğlum da regliden ondört onbeş gün sonra leke şeklinde kanamam olmuştu geçen hafta da aynı şekilde oldu ben de baya ümitlenmiştim ama kahverengi lekelenme olunca tüm ümidim bitmişti ta ki senin konunu okuyuncaya kadar.

greenmoon
2-02-11, 19:02
ben de hamileyim yeni öğrendim, 2 gündür kahverengi akıntım var, önemli olmadığını gebeliğimin çok erken döneminde normal olduğunu söylüyorlar, yerleşme kanamasıymış, umarım çabuk geçer tedirginim...