Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Hamile Kalmak İsteyenler ve Bizimle Başlayıp Hamile Kalanlar.......

bebisim1
25-02-11, 20:02
ASIfirari
benimkide hazir oldu hafta sonuda geldi ne yapicaksin hafta sonu tabi misafirin felan yoksa:KK1:
Şimdilik yok canım misafirim,zaten gelirse cumartesi akşamı oluyor genelde....

kayyum
bebisim1
Sen de hoşgeldin.....:79::80:
Ay arkadaşlar sizler çok tatlısınız. Teşekkür ederim.Çok sıcak burası

bebisim1
kayyum
Sen de katıl aramıza sımsıcak olsun.....:81:

ASIfirari
bebisim1
Şimdilik yok canım misafirim,zaten gelirse cumartesi akşamı oluyor genelde....
benimkine dedim disari cikalim adam yat diyo sürekli durumum belli olana kadar yormayacakmisim kendimi ya bebikk ben cok yiyorum yaa ne olacak sonum ben :KK30:

ASIfirari
kayyum
sagol canim sende hosgeldin aramizaa:80::80:

beklemede
merhaba arkadaşlar hamile olanlar ne kadar zamanda hamile kalabildiniz kaç ayda ben 8 aylık evliyim hiç korunmadım ama hala kalamadım bu ay 6 gün kaldı adetime bekliyorum

kayyum
bebisim1
Sen de katıl aramıza sımsıcak olsun.....:81:
Teşekkürler cnm ben sizleri kısa süredir takip ediyorum ve çok hoşuma gittiniz.Hem paylaşım rahatlama aynı hayale umut dua ve herkez kesinlikle büyük içtenlikle arkadaşlarının derdine ortak oluyor.

bebisim1
ASIfirari
benimkine dedim disari cikalim adam yat diyo sürekli durumum belli olana kadar yormayacakmisim kendimi ya bebikk ben cok yiyorum yaa ne olacak sonum ben :KK30:
Bence de canım durumun belli olana kadar dikkat et kendine haklı yani.... Bu iştah açıklığı İnşaallah belirtilerdendir canım.....

beklemede
merhaba arkadaşlar hamile olanlar ne kadar zamanda hamile kalabildiniz kaç ayda ben 8 aylık evliyim hiç korunmadım ama hala kalamadım bu ay 6 gün kaldı adetime bekliyorum
Hoşgeldin canım aramıza.....:79::80:

Bizler de uzun zamandır bekliyoruz canım.....

beklemede
bebisim1
Bence de canım durumun belli olana kadar dikkat et kendine haklı yani.... Bu iştah açıklığı İnşaallah belirtilerdendir canım.....

hoşbulduk inşallah rabbim daha çok bekletmez bende bu ay umutluyum gerçi ben her ay umutluyum ama neyse bakalım kısmet

beklemede
bebisim1

hoşbulduk inşallah rabbim daha çok bekletmez bende bu ay umutluyum gerçi ben her ay umutluyum ama neyse bakalım kısmet

ASIfirari
bebisim1

zaten öyle yapiyorum canim bisey yaptirmiyor dinliyorum bende ne olacak sanki demi
bu arada beklemede sende hosgeldinn aramiza bende 1,bucuk senedr bekliyorum ama topikte güzel geciyor zamannn

bebisim1
beklemede
Canım adetine 6 gün varsa,yani pazartesi 3 gün kalmış oluyor,sabredemiceksen pazartesi kan tahlili yaptır kanda çıkar canım....

beklemede
bebisim1
Canım adetine 6 gün varsa,yani pazartesi 3 gün kalmış oluyor,sabredemiceksen pazartesi kan tahlili yaptır kanda çıkar canım....
belirtilerim var sanki sağ gögüs ucum acıyo bazen sabah erken kalktığımda mide bulantım oluyo sigara içiyodum onu bile içmek istemiyorum sık sık acıkıyorum test yapmaya cesaretimde yok her ay hüsran oluyo diye

ASIfirari
beklemede
belirtilerim var sanki sağ gögüs ucum acıyo bazen sabah erken kalktığımda mide bulantım oluyo sigara içiyodum onu bile içmek istemiyorum sık sık acıkıyorum test yapmaya cesaretimde yok her ay hüsran oluyo diye
bendede ayni belirtiler var mide bulantisi haric denemende fayda yinede umutsuz olmaz hic bisey

bebisim1
bebisim1
İSİM BEKLENMEYEN ADET TARİHİ SONUÇ

ASİfirari.................................25 Şubat.............................. :nazar:
Bahar1212.............................28 Şubat.............................. :nazar:
Laleee....................................25 Şubat.............................. :nazar:
Sinem_ahmet..........................hamiş................................. :nazar: :KK49: :KK46:
Cute.......................................25 mart............................... :nazar:

Sinem 16................................15 mart................................:nazar:

Fsane21.................................25.hafta hamiş..................... :nazar: :KK49: :KK46:
Gül1118...................................7 mart................................ :nazar:

Haskena....................................20 mart........................::nazar: (Nisanda istiyor.)
Ayyildizim...................................27 mart...........................::nazar: ( Nisanda istiyor.)
Rojda0819.............................??........................... :nazar: (Nisanda istiyor. )
Şu listeyi de kaybetmeden alayım şuraya da,yeni ekletmek isteyen arkadaşlar mı?Varsa BATlarınızı yazın kızlar da Bahar gelince düzenlesin.....Ben biraz kaydırdım da....

bahar1212

ASİfirari.................................25 Şubat.............................. :nazar:
Bahar1212.............................28 Şubat.............................. :nazar:
Laleee....................................25 Şubat.............................. :nazar:
Sinem_ahmet..........................hamiş................................. :nazar: :KK49: :KK46:
Cute.......................................25 mart............................... :nazar:

Sinem 16................................15 mart................................:nazar:

Fsane21.................................25.hafta hamiş..................... :nazar: :KK49: :KK46:
Gül1118...................................7 mart................................ :nazar:
Ayyıldızım................................27 mart................................ :nazar:
Haskena..................................20 mart................................ :nazar:

bebisim1
beklemede
Öyle düşünme canım ya bizler de öyleyiz,her ay hüsrana uğraya uğraya ben de adetimin geçmesini beklicem diyorum ama yine dayanamıyorum işte.....

beklemede
ASIfirari
bendede ayni belirtiler var mide bulantisi haric denemende fayda yinede umutsuz olmaz hic bisey
korktum artık iyice psikolojik olabilir diye bir keresinde tam 9 gün gecikti adetim ama bebek yoktu

beklemede
bebisim1
Öyle düşünme canım ya bizler de öyleyiz,her ay hüsrana uğraya uğraya ben de adetimin geçmesini beklicem diyorum ama yine dayanamıyorum işte.....
sen ne kadardır deniyosun

bebisim1
25-02-11, 21:02
Hoşgeldin Bahar.....:79::80:Ayyy canım ya eline sağlık.....:81:Gelir gelmez düzenlemişsin.....:KK64: :13: Ben biraz kaydırmıştım da.....

ASIfirari
beklemede
korktum artık iyice psikolojik olabilir diye bir keresinde tam 9 gün gecikti adetim ama bebek yoktu
haklisin ama ne yapalim RABBIM sabir versinn hepimize

beklemede
bende listeye girebilirmiyim beklenmeyen adet tarihim 4 mart

bebisim1
beklemede
sen ne kadardır deniyosun
13 aydır canım....

ASIfirari
hosgeldin baharr:79::79:

bahar1212

Ayyıldızım................................27 mart................................ :nazar:
Haskena..................................20 mart................................ :nazar:
Rojda0819...............................? nisan................................ :nazar:

bahar1212
ASIfirari
hosgeldin baharr:79::79:
hoşbulduk cnm listeyle ilgilendim biraz haberlerini okudum kesin belli değil anlaşılan bence cnm sen pzt direk kan testi yaptır rahatla hayatım

ASIfirari
bahar1212
hoşbulduk cnm listeyle ilgilendim biraz haberlerini okudum kesin belli değil anlaşılan bence cnm sen pzt direk kan testi yaptır rahatla hayatım
evet ya öyle yapicam eger gelen giden olmassa umutluyum yinedee:KK52::KK49:

beklemede
bebisim1
13 aydır canım....
senin daha uzun bi süre peki sorun falan varmı sende ya da eşinde

bahar1212
yeni arkadaşlar katılmış aramıza hepsine hoşgeldiniz diyorum :KK71:

beklemede
merhaba hoşbulduk inşallah bu topik uğurlu gelir

bahar1212
ASIfirari
evet ya öyle yapicam eger gelen giden olmassa umutluyum yinedee:KK52::KK49:
tabi cnm umut yitirilcek bişey yokki gelen giden yok sonuçta
bu arada bende bu gün test aldım bendede daha gelen giden yok son adetimden bu yana 37 gün oldu sabrediyorum düşününya 3 gün daha gelen giden olmazsa test yapıcam aslında şimdi belli olmazmı kızlar ya adetime 3 gün kala yani

bahar1212
beklemede
merhaba hoşbulduk inşallah bu topik uğurlu gelir
inşallah cnm tek umudumuz bu

bebisim1
bahar1212
yeni arkadaşlar katılmış aramıza hepsine hoşgeldiniz diyorum :KK71:
Baharcım 229 .cu sayfaya bakmadın sanırım, beklemede arkadaşımız tarihini vermişti ekleyiver canım onu da....

bahar1212
bebisim1
Baharcım 229 .cu sayfaya bakmadın sanırım, beklemede arkadaşımız tarihini vermişti ekleyiver canım onu da....
tmm cnm hemen ilgilenirim :KK42:

ASIfirari
bahar1212
tabi cnm umut yitirilcek bişey yokki gelen giden yok sonuçta
bu arada bende bu gün test aldım bendede daha gelen giden yok son adetimden bu yana 37 gün oldu sabrediyorum düşününya 3 gün daha gelen giden olmazsa test yapıcam aslında şimdi belli olmazmı kızlar ya adetime 3 gün kala yani
haklisin canim insallah gelmez de olur bu ay beraber yapacagiz o zaman testi yine baharim belki kan testine cikar ne dersin :KK53:

bebisim1
ASIfirari
haklisin canim insallah gelmez de olur bu ay beraber yapacagiz o zaman testi yine baharim belki kan testine cikar ne dersin :KK53:
Ayyy hadi İnşaallah.....Kırklarınız karışır ne güzel......:81: