TEST

Hamile Kalmak İsteyenler ve Bizimle Başlayıp Hamile Kalanlar.......

cimeka
3-03-11, 16:03
bebisim1
Hadi İnşaallah alırız burdan müjdeli haberi.....:81: :KK62:

Sen ne kadar zamandır istiyordun canım?
valla biz ağustos gibi korunmayı bıraktık. ama çalışmalara hiç dikkat etmedik.. yumurtlama günüymüş,sırtüstü yatılacakmış vs gibi şeylere hiç bakmadık.. aralıkta hamile kaldım sürpriz oldu tam da bu yaza ertelemeye karar vermştik.sonra düştü.. o hissi birsürecik te olsa tattım ve ondan sonra bir bebeği ne kadar istediğimizi anladık eşimle.. ondan sonra doktorum direk ilaçla ve iğneyle tedaviye başladı.. bu ciddi anlamda 2. denememiz...Allahım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.. bende pko olduğu için 2. çocuğu da bekletmeyi pek düşünmüyorum. biraz dinlendikten sonra başlarız anca olur zaten.. ben adetlerim düzenli olduğu için güveniyordum yumurtlamanın da düzenli olacağını düşünmüştüm.. değilmiş...

bebisim1
3-03-11, 16:03
cimeka
valla biz ağustos gibi korunmayı bıraktık. ama çalışmalara hiç dikkat etmedik.. yumurtlama günüymüş,sırtüstü yatılacakmış vs gibi şeylere hiç bakmadık.. aralıkta hamile kaldım sürpriz oldu tam da bu yaza ertelemeye karar vermştik.sonra düştü.. o hissi birsürecik te olsa tattım ve ondan sonra bir bebeği ne kadar istediğimizi anladık eşimle.. ondan sonra doktorum direk ilaçla ve iğneyle tedaviye başladı.. bu ciddi anlamda 2. denememiz...Allahım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.. bende pko olduğu için 2. çocuğu da bekletmeyi pek düşünmüyorum. biraz dinlendikten sonra başlarız anca olur zaten.. ben adetlerim düzenli olduğu için güveniyordum yumurtlamanın da düzenli olacağını düşünmüştüm.. değilmiş...
Anladım canım..Düşüğün için geçmiş olsun....

Yumurtlamanı doktora mı takibe aldırdın,yoksa kendin mi takip ediyorsun canım?

cimeka
3-03-11, 17:03
bebisim1
Anladım canım..Düşüğün için geçmiş olsun....

Yumurtlamanı doktora mı takibe aldırdın,yoksa kendin mi takip ediyorsun canım?
doktor takibi canım.. ilaç alıyorum sonra yumurta çatlayana kadar 2 3 güne br doktorda oluyorum.. doktorumu da çok sevyorum..

bebisim1
cimeka
doktor takibi canım.. ilaç alıyorum sonra yumurta çatlayana kadar 2 3 güne br doktorda oluyorum.. doktorumu da çok sevyorum..
Yumurta takibini nasıl yapıyor canım,ultrasonla mı?Ben de mi yaptırsam diye düşünüyorum da ondan soruyorum,anlatır mısın biraz canım?

bebisim1
İSİM ...................................... BAT .................................................. SONUÇ

ASİfirari.......................hamiş..............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Bahar1212....................hamiş.............................Hamile:KK46::KK49::KK46::nazar:

Öslemcınar...................28 Şubat.........................Beklemede

Sinem_ahmet................hamiş.............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Cimeka..........................1 Mart........................Beklemede

Beklemede....................4 Mart............................Beklemede

Gul1182........................7 Mart............................Beklemede

Nissam.........................9 Mart............................Beklemede

Sinem16.......................15 Mart...........................Beklemede

Kayyum........................17 Mart...........................Beklemede

Gyaman........................17 Mart...........................Beklemede

AdaESILA......................18 Mart...........................Beklemede

Haskena.......................20 Mart...........................Nisan anne adayı

Cute............................25 Mart...........................Beklemede

Fsane21.......................hamiş.............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Ayyildizim....................27 Mart...........................Nisan anne adayı

Laleee..............................29 Mart...........................Beklemede

Arwen83...........................1 Nisan.............................Beklemede

Sara_28............................1 Nisan...........................Beklemede

Rojda0819.......................................................Nisan anne adayı

Matnes........................................................Nisan anne adayı

Zevol...............................................................Mayıs anne adayı

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

mavipatikler
kızlar sızı ozledım sanırım bu sıteye sızınle sohbetle baskladıgımdan bu forumun sıcaklıgını bulamıyorum baska forumlarda evım sankı burası umarım hepımız bırlıkte bebıslerımızı beklerız hepınız en kısa zamanda hamıs olursunuz ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK54:

ASIfirari
bahar1212
şimdide ben geldim sen yoksun cnm :KK43:
ya asicim sende öylemisin ben aşırı uyuyorum yaa,uyumayıp dinlenmezsem batma oluyo kasıklarımda
ev işi bile yapamıyorum azcık hızlı hareket edince batmaya başlıyo senin nasıl ağrıların varmı hala cnm :nazar:
evet canim aynen öyle yatiyorum sürekli haplardanmi diye düsünür oldum
artik bende halen agri var is yapmiyorum
az önce esim ise gitti yerleri silim dedim
esim yaptirmiyor belim kopacak sandim :KK59::KK59::KK59: inanki yatiyorum suan bile dinlenmeye calisalim en iyisi canim
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cimeka
bebisim1
Yumurta takibini nasıl yapıyor canım,ultrasonla mı?Ben de mi yaptırsam diye düşünüyorum da ondan soruyorum,anlatır mısın biraz canım?
evet canım ultrasonla.. adetin 5.günü bir hapa başlıyorum.9.günü bitiyor. 12.gün gidiyorum büyümüşse iğne veriyor yoksa 2 3 gün sonra br daha o zaman garant büyüyor. iğne veriyor şu gün vur diyor. vurduktan 1 gün sonra yine gidiyorum ve bu sefer ilişki günleri veriyor.. sonra bekleme dönemi..adet olursan tekrar hap almak için 3.veya 5. günü gel,olmazsan test için gel..böyle devam ediyor. bazen ultrasonla üstten tam boyut vermiyor vajinal ultrasonla bakıyor..

ASIfirari
ben geldim :KK3::KK3::79: ama iyi degilim en azindan yaninizda oliyim istedim:KK59:

bebisim1
sinem_ahmet
kızlar sızı ozledım sanırım bu sıteye sızınle sohbetle baskladıgımdan bu forumun sıcaklıgını bulamıyorum baska forumlarda evım sankı burası umarım hepımız bırlıkte bebıslerımızı beklerız hepınız en kısa zamanda hamıs olursunuz ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK54:
Biz de seni özledik canım,hoşgeldin.....:79::80:

İnşaallah canım yaa.....Dua et bizlere.....
Senin nasıl gidiyor hamileliğin?

ASIfirari
sinem_ahmet
selam canim nasilsin bizde seni özledik pek yoktun bu ara
sana bisey danisacagim benim agrim halen devam ediyor
acaba bilgin varmi bu konuda hic bisey yapmiyorum
korkuyorum bisiy olur diye :KK14::KK14:

bebisim1
cimeka
evet canım ultrasonla.. adetin 5.günü bir hapa başlıyorum.9.günü bitiyor. 12.gün gidiyorum büyümüşse iğne veriyor yoksa 2 3 gün sonra br daha o zaman garant büyüyor. iğne veriyor şu gün vur diyor. vurduktan 1 gün sonra yine gidiyorum ve bu sefer ilişki günleri veriyor.. sonra bekleme dönemi..adet olursan tekrar hap almak için 3.veya 5. günü gel,olmazsan test için gel..böyle devam ediyor. bazen ultrasonla üstten tam boyut vermiyor vajinal ultrasonla bakıyor..
Tamam canım anladım......Anlattığın için teşekkürler canım...

bebisim1
ASIfirari
ben geldim :KK3::KK3::79: ama iyi degilim en azindan yaninizda oliyim istedim:KK59:
Hoşgeldin canım.....:79::80:

Sanırım yine kasık ağrıların var.Bilgisayarın laptop ise yattığın yerden yaz canım,koy yanına....:81:

ASIfirari
bebisim1
Hoşgeldin canım.....:79::80:

Sanırım yine kasık ağrıların var.Bilgisayarın laptop ise yattığın yerden yaz canım,koy yanına....:81:
evet canim malesef öyle zaten öyle yaptim
laptop yanimda yinede ayri kalamiyorum sizden
ya yerleri sildim ben zorladim sanirim kendimi
dinlennim gecer sanirim ama gögüslerimde öyle hala
:KK14::KK14:

bebisim1
ASIfirari
evet canim malesef öyle zaten öyle yaptim
laptop yanimda yinede ayri kalamiyorum sizden
ya yerleri sildim ben zorladim sanirim kendimi
dinlennim gecer sanirim ama gögüslerimde öyle hala
:KK14::KK14:
Canım ya ne yer silmesi aaaa....:KK20:
En kritik dönemlerde yapmayın şöyle.....
Az beklemedin sen bu bebeği...Allah bilir tabii de yine de dikkatli olman lazım,ilk 3 aylık dönem önemli biliyorsun....
Ev işlerini biraz hafiflet artık,ağır işler yapma....Yapacaksan da yavaş yavaş yap ,mesela bi gün bi odayı bi gün bi odayı yap canım....:21:

ASIfirari
bebisim1
Canım ya ne yer silmesi aaaa....:KK20:
En kritik dönemlerde yapmayın şöyle.....
Az beklemedin sen bu bebeği...Allah bilir tabii de yine de dikkatli olman lazım,ilk 3 aylık dönem önemli biliyorsun....
Ev işlerini biraz hafiflet artık,ağır işler yapma....Yapacaksan da yavaş yavaş yap ,mesela bi gün bi odayı bi gün bi odayı yap canım....:21:
Ne desen haklisin canim yapmiycam bundan sonra
normaldede agriyor zaten canim benim
baharimda bana sormus varmi agri diye
demekki ondada ayni en iyisi yatip dinlenmek
sagol canim durdurcam kendimi

ya beni bosver benim hep agrim var sen nasilsin ??

bebisim1
ASIfirari
Ne desen haklisin canim yapmiycam bundan sonra
normaldede agriyor zaten canim benim
baharimda bana sormus varmi agri diye
demekki ondada ayni en iyisi yatip dinlenmek
sagol canim durdurcam kendimi

ya beni bosver benim hep agrim var sen nasilsin ??
Nolsun canım işte yaa....Bildiğiniz gibi.....
Dün geç yattım yine sabah da zor kalktım uykusuzluk var yine ama burdan da kopamıyorum....
Gelirsiniz sohbet ederiz diye bekliyorum işte ....

nihaLite
kızlar doktor bana primolut dıye hap verdı 10 gun bunu kulan sonra adetın ıkıncı gunu gel tedavıye baslayalım dedı bırde 21. gunu geleceksın adet olduktan sonra sayacaksın dedi sizce dogrumu tedavı yontemı sızınkı nasıl oldu bilmek istiyorum?

birde klomenle hamile kesin olunuyormu bende pko var klomen kullandıktan sonra kesın hamılelık oluyormu inş.? sizler ne kadar sonra hamıle kaldınız klomenle?

ASIfirari
bebisim1
Nolsun canım işte yaa....Bildiğiniz gibi.....
Dün geç yattım yine sabah da zor kalktım uykusuzluk var yine ama burdan da kopamıyorum....
Gelirsiniz sohbet ederiz diye bekliyorum işte ....
ayy kiyamam sana ben
ben gelmek istiyorum ama hap aliyorum 9 gibi
ondan sonra bi basliyo uyku moduna giriyorum
yatmayincada basim dönüyr yoksa ben gelmezmiyim
su dönemler geceydi :84::84:
pazartesi gitcez daha doktora

bebisim1
nihaLite
kızlar doktor bana primolut dıye hap verdı 10 gun bunu kulan sonra adetın ıkıncı gunu gel tedavıye baslayalım dedı bırde 21. gunu geleceksın adet olduktan sonra sayacaksın dedi sizce dogrumu tedavı yontemı sızınkı nasıl oldu bilmek istiyorum?

birde klomenle hamile kesin olunuyormu bende pko var klomen kullandıktan sonra kesın hamılelık oluyormu inş.? sizler ne kadar sonra hamıle kaldınız klomenle?
Hoşgeldin canım aramıza....:79::80:

ASIfirari
nihaLite

canim acikcasi ben yumurta gelistirici ve catlatma ignesiyle yeni hamile kaldim
klomen hic kullanmadim 1,bucuk sene tedavi gördüm öyle geldi bebegim kullandigin hap ile yada tedavin hakkinda bilgiye sahip degilim malesef:KK53::KK53:

arwen83
3-03-11, 18:03
bebisim1
Canım tamin edebiliyorum nasıl üzüldüğünü ben de 13 aydır yaşıyorum çünkü....:KK50:
Neyse sıkma canını ne diyeyim ki....İnşaallah bu ay olur....:KK49: :KK46:
Seni listede güncelledim canım....
saol canım benim. ben bu listeye bu ay yazılmadığım için olmadı di mi:) bu ay listedekilerin hepsi hamiş olur inşallah...

bebisim1
ASIfirari
ayy kiyamam sana ben
ben gelmek istiyorum ama hap aliyorum 9 gibi
ondan sonra bi basliyo uyku moduna giriyorum
yatmayincada basim dönüyr yoksa ben gelmezmiyim
su dönemler geceydi :84::84:
pazartesi gitcez daha doktora
Geçer canım çabucak geçer İnşaallah.....
Ayyy pazartesi bebişi mi görceksiniz siz?İnşaallah iyi geçer hamileliğin canım....:81: :KK49: :KK46: :nazar:
Gelişmeleri buraya yazarsınız,bizler de tecrübeleniriz sizlerden....:81:

ASIfirari
kizlar ben müsadenizi istesem
yine gelirim ama araniza:KK59::79:

ASIfirari
bebisim1
Geçer canım çabucak geçer İnşaallah.....
Ayyy pazartesi bebişi mi görceksiniz siz?İnşaallah iyi geçer hamileliğin canım....:81: :KK49: :KK46: :nazar:
Gelişmeleri buraya yazarsınız,bizler de tecrübeleniriz sizlerden....:81:
insallah canim sagolasin
darisi senin basina insallahhhhh
tabi yazarim bi görim teyzesi daha minicikti ilk gördügümde
ALLAH SIZEDE VERSINN INSALLAHHH (AMINNN)
:KK49::KK49::KK49:

cimeka
nihaLite

valla canım kesin diye birşey yok.. ama baya hamişimiz var klomen topiğinde de.. benim 2. ayım.. beklemedeyim yarın kan testi..adetin 2. günü hormonlarına bakacaktır.. sonra adetin 3 yada 5. günü başlanıyor hapa..sonra 11. veya 12. günü çağırması gerek yumurta boyutuna bakmak için.. sonra boyutuna göre ya iğne verir yada vermez..21. günü anlamadım.. belki adetin 3. döneminde de hormonlara bakmak istyordur.. klomenle 3 6 ay devam ediliyor benim duyduğum, ama içinde 3 ay sonra bırakılacağı yazıyor.. sanırım sonraki aşama aşılama falan.. Allah sana sağlıklı br bebek versin inşallah...hepimize de.. tedavin şimdiden hayırlı olsun..(ben kendi tedavimi yukarıda yazmıştım...)

bebisim1
ASIfirari
insallah canim sagolasin
darisi senin basina insallahhhhh
tabi yazarim bi görim teyzesi daha minicikti ilk gördügümde
ALLAH SIZEDE VERSINN INSALLAHHH (AMINNN)
:KK49::KK49::KK49:
İnşaallah canım....Allah dualarını kabul etsin....
Tamam canım sen biraz dinlen gel bakalım...:79::80:

ASIfirari
bebisim1
İnşaallah canım....Allah dualarını kabul etsin....
Tamam canım sen biraz dinlen gel bakalım...:79::80:
Biraz dinlenyim gelicem kizlar görüsürüz:KK58::KK58:

bebisim1
arwen83
saol canım benim. ben bu listeye bu ay yazılmadığım için olmadı di mi:) bu ay listedekilerin hepsi hamiş olur inşallah...
Olsun canım üzülme....
İnşaallah listemize yazılan yazılmayan topiğimizin tüm üyeleri en kısa zamanda hamile kalır ve sağlıkla sıhhatle bebeklerini kucaklarına alır İnşaallah......Allah'ım en ksa zamanda hepimize nasip etsin İnşaallah..... :KK49: :KK49::KK49::KK49::KK49: :KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bebisim1
İSİM ...................................... BAT .................................................. SONUÇ

ASİfirari.......................hamiş..............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Bahar1212....................hamiş.............................Hamile:KK46::KK49::KK46::nazar:

Öslemcınar...................28 Şubat.........................Beklemede

Sinem_ahmet................hamiş.............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Cimeka..........................1 Mart........................Beklemede

Beklemede....................4 Mart............................Beklemede

Gul1182........................7 Mart............................Beklemede

Nissam.........................9 Mart............................Beklemede

Sinem16.......................15 Mart...........................Beklemede

Kayyum........................17 Mart...........................Beklemede

Gyaman........................17 Mart...........................Beklemede

AdaESILA......................18 Mart...........................Beklemede

Haskena.......................20 Mart...........................Nisan anne adayı

Cute............................25 Mart...........................Beklemede

Fsane21.......................hamiş.............................Hamile :KK46::KK49::KK46::nazar:

Ayyildizim....................27 Mart...........................Nisan anne adayı

Laleee..............................29 Mart...........................Beklemede

Arwen83...........................1 Nisan.............................Beklemede

Sara_28............................1 Nisan...........................Beklemede

Rojda0819.......................................................Nisan anne adayı

Matnes........................................................Nisan anne adayı

Zevol...............................................................Mayıs anne adayı

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

AdaESILA
bebişim iyi akşamlar :KK71::KK71:

cimeka
cimekacım yazdıklarını dikkatle okuyunca hep merak ettiğim sorunun cevabını buldum
yani düzenli adet olamsı düzenli yumurtalamanın olduğunumu gösterir diye merak ediyordum ama demekki degilmiş
benim adetlerim hiç şaşmaz günügününe olurum ama yumurtlamayı bilmiyorum sırf bu yüzden doktora gitmeyi erkene alacam yoksa bir sene dolmasını beklicektim

bebisim1
İyi akşamlar canım,hoşgeldin.....:79::80:

bebisim1
Kızlar ben yemek yiyip gelicem,görüşürüz.....:KK56:

cimeka
3-03-11, 19:03
AdaESILA
bebişim iyi akşamlar :KK71::KK71:

cimekacım yazdıklarını dikkatle okuyunca hep merak ettiğim sorunun cevabını buldum
yani düzenli adet olamsı düzenli yumurtalamanın olduğunumu gösterir diye merak ediyordum ama demekki degilmiş
benim adetlerim hiç şaşmaz günügününe olurum ama yumurtlamayı bilmiyorum sırf bu yüzden doktora gitmeyi erkene alacam yoksa bir sene dolmasını beklicektim
sevindim farketmeden bir cevap olabildiğim için..bence de git bir baksın gelişmesi gereken zamanda gelişiyorlar mı? gebelik için hormonlar yerinde mi değil mi??en azından boşa kürek çekilmemiş olur...

nihaLite
cimeka sen hangi hapı kullandın klomenmi? ve ne kadar süre sonra hamile kaldın? polikistikover sendromu varmıydı sendede? ben ilk ayda hamile kalırım dıye dusunuyordum demekkı buda care degılmıs :KK43:

saribeybi
ya kızlar bendede adet düzensizliği oluyo bazen acaba pcolumuyum?

:KK53:

cimeka
nihaLite
cimeka sen hangi hapı kullandın klomenmi? ve ne kadar süre sonra hamile kaldın? polikistikover sendromu varmıydı sendede? ben ilk ayda hamile kalırım dıye dusunuyordum demekkı buda care degılmıs :KK43:
canım umudun azalsın diye demedim ki ben, umut her zaman olmalı, moral çok önemli bu işlerde.. anladığım kadarıyla bu akıllı bebekler mutlu rahat anneleri tercih ediyorlar:) benim hamile kaldığım ay daha tedaviye başlamamıştık korunmayı bırakmıştık sadece.. düşükten sonra başladık ilaca. ben klomen değil serophene kullanıyorum..polikistik var bende..bir de tiroid.. her sabah tirod hapımı alıyorum sonra polikistikler için verilen aslında diyabetlilerin kullandığı glifor alıyorum. sonra bir tane folbiol-folik asit,tüm hamile kalmak isteyenler başlamalı-bir de eğer döllenme olursa düşük olmasın diye progestan verdi bu ay doktorum..böyle işte..klomen ve gonaphene ile hamişliğe uğraşanlar topiğinde listede kim neyle hamile kaldı yazıyor.. 155 tane hamile var çoğu çoktan kucaklarına almışlar bebelerinii.. Allah bize de nasip edecek biz sadece ne zaman olduğunu bilmiyoruz.. sabır....

cimeka
saribeybi
ya kızlar bendede adet düzensizliği oluyo bazen acaba pcolumuyum?

:KK53:
ultrason ve bazı hormon tahlilleryle hemen öğrenliyor.. varsa hemen öğren k ona göre davran.. benim adetlerm düzenli olmasına karşın var pco...

saribeybi
cimeka
ultrason ve bazı hormon tahlilleryle hemen öğrenliyor.. varsa hemen öğren k ona göre davran.. benim adetlerm düzenli olmasına karşın var pco...
adet düzeninde de oluyomu pco?
kasımdan sonra 53 günde ilaçla adet oldum da o zaman tahlil yaptık
doktor bişi demedi stres yapmışsın dedi sadece :KK50:

cimeka
saribeybi
adet düzeninde de oluyomu pco?
kasımdan sonra 53 günde ilaçla adet oldum da o zaman tahlil yaptık
doktor bişi demedi stres yapmışsın dedi sadece :KK50:
valla adetlerimin değil gününü saatini bilirim.sadece geçen ay 8 gün gecikti ve bu ay 3 gün.. diğer türlü saat gibiydi..tek belirtisi bu değilki.. yumurtlaman düzenli olmayabilir..benim ultrasonda ben bile rahatlıkla görebiliyorum kistçikleri..

semser_88
bayanlar mrb.bende buraya yeni girdim durumumu açıklamak istiyorum :)
ben 1.5 senelik evliyim ama vajınısmus hastasıydım daha 4 ay oldu yeneli normel kontrol için doktora gittim ve bana bebek istersem bi ilaç kullanmamı tavsiye etti adı da glucophage mide bulantısı falan yapıo yumurtaları harekete geçiriyo dedi bende kullandım 1 ay olucak ve hastalığımın 12 ve14.günü ilişkiye girdik ondan sonrada 1 kaç kere gün aşırı ilişkiye girebildik çalıştığım için çok yoruluyorum dikkat edemiyorum napıyım :KK17: şimdide hasta olmama 4 gün kaldı bugün evde test yaptım bişey çıkmadı gerçi geçmedi günüm ama hastalığıma yakın olmadan da kasık ve bel ağrım vardı halende var sizce bebeiş olmuşmudur nezaman belli doktor 2 gün geçerse yap dedi ben dayanamadım hastalık geçmeden belli olurmu acaba offf :):) :KK1:

semser_88
kimsee yokkmuuuu ?????

cimeka
3-03-11, 20:03
semser_88
kimsee yokkmuuuu ?????
adetine 3 4 gün kala ancak kan teestinde çıkar o ble doğru çıkmayabilir.. adetin de en az bir gün geçmeli ama yine idrar testi kesin değildir...

bebisim1
Ben geldim kızlar.....:79::80:

ASIfirari
bebisim1
Ben geldim kızlar.....:79::80:
Hosgeldin canim :KK3::KK3:bende geldim:KK3::KK3:

bebisim1
semser_88
bayanlar mrb.bende buraya yeni girdim durumumu açıklamak istiyorum :)
ben 1.5 senelik evliyim ama vajınısmus hastasıydım daha 4 ay oldu yeneli normel kontrol için doktora gittim ve bana bebek istersem bi ilaç kullanmamı tavsiye etti adı da glucophage mide bulantısı falan yapıo yumurtaları harekete geçiriyo dedi bende kullandım 1 ay olucak ve hastalığımın 12 ve14.günü ilişkiye girdik ondan sonrada 1 kaç kere gün aşırı ilişkiye girebildik çalıştığım için çok yoruluyorum dikkat edemiyorum napıyım :KK17: şimdide hasta olmama 4 gün kaldı bugün evde test yaptım bişey çıkmadı gerçi geçmedi günüm ama hastalığıma yakın olmadan da kasık ve bel ağrım vardı halende var sizce bebeiş olmuşmudur nezaman belli doktor 2 gün geçerse yap dedi ben dayanamadım hastalık geçmeden belli olurmu acaba offf :):) :KK1:
Hoşgeldin canım aramıza.....:79::80:

Adet gününde ya da 1-2 gün geçsin tekrarla testi canım....Eğer sabredemem diyorsan yarın bi kan tahlili ver,kanda çıkar canım varsa....

semser_88
cimeka
adetine 3 4 gün kala ancak kan teestinde çıkar o ble doğru çıkmayabilir.. adetin de en az bir gün geçmeli ama yine idrar testi kesin değildir...
anladım canım bakalım eğer geçerse bide ozaman test yaparım hayırlısı :)

bebisim1
ASIfirari
Hosgeldin canim :KK3::KK3:bende geldim:KK3::KK3:
Sen de hoşgeldin canım....:79::80:

semser_88
bebisim1
Hoşgeldin canım aramıza.....:79::80:

Adet gününde ya da 1-2 gün geçsin tekrarla testi canım....Eğer sabredemem diyorsan yarın bi kan tahlili ver,kanda çıkar canım varsa....
h.bulduk canım sabrederim okdar değilde bugün yaptım çıkmadı dedm heralde yok bakalım bekliyorm ayın 10'a kadar hayırlısı :)

bebisim1
semser_88
anladım canım bakalım eğer geçerse bide ozaman test yaparım hayırlısı :)
Belirti olarak bişeyler hissediyor musun canım?