2011 Ekim Anneleri

biskuvit
11-03-11, 14:03
Bende yeni geldim doktordan herşey normal çok şükür allahıma 3 hafta sonra tekrar gidicem.. çok mutluyum.allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın 8 hafta 5 günlük :KK49::nazar:

hanzadee
denisss_ruj
:nazar::nazar::KK46:
yarın öğlen giyorum ben de. 12.15te randevum :18:
Sende güzel haberlerle geleceksin, demiştin dersin... içime doğuyor :)

advocate85
leyna
gözün aydın canım allah daha güzel mutluluklarınıda yaşamayı nasip etsin...
çok teşekkürler leynacım Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri nasip etsin inşallah...

Yalug
11-03-11, 15:03
duygu7785
Senin yaşın kaç 30larda var listede Hem burda herkesiz yaşı aynı haftası büyük olan burda büyük sayılıyo
Aaaaa senin sat 25 aralık Ordan kurtarırsın dedim ama yine en büyüğümüz sen çıktın
ben 32 yasindayim ilk bebegim olcak insallahh..gec kalmisim evlenmekte :)))))

hatice3112
hanzadee
Tuğba sakin ol canım lütfen panik yapma belki yanlış görmüştür, haftasına yetişir ve herşey yoluna girer, hemen kahretme kendini başka bir doktora daha görün ama böyle bak kalp atışı varmış ne güzel, dah aküçük olduğu için öle görmüştür belki baksana ilk ultrasonda bebeği bile görememiş sonradan görmüş, haticenin haftasına göre 3 hafta fark var bir hafta geri olması anormal değil. Hayırlısı olsun hakkında ve hakkımızda inşallah.
Ama hanzadeee niye sen beni habire dürtüyon 3 hafta geri diye ben zaten üzülüyorum bakalım sonuç yarın belli olacak zaten korkularıma korku ekliyorsu arkadaşımmmm

advocate85
denisss_ruj
:nazar::nazar::KK46:
yarın öğlen giyorum ben de. 12.15te randevum :18:
canımm dualarım seninle inşallah sen de çok güzel haberlerle döneceksin....

advocate85
hanzadee
Ohh maşallah böyle güzel haberlerle gelin hep :)
canım çok teşekkür ederim. sen de lütfen kafana takma çok minik olmasına rağmen görmüşsün kalbinin sesini duymuşsun. inşallah yoluna girer herşey..

maral16
Yalug
ben 32 yasindayim ilk bebegim olcak insallahh..gec kalmisim evlenmekte :)))))
Eğer geç kaldığını düşündüysen üzülme ben 35 yaşıma girdim ve 3 hata sonra 1 yılım dolacak. Benim de ilk bebeğim. Ama ben dert etmiyorum. Önemli olan istediğin evliliği yapmış olup olmadığın.

denisss_ruj
hanzadee
Sende güzel haberlerle geleceksin, demiştin dersin... içime doğuyor :)
:KK54::KK54: innnşallah öyle diycem canım. eve gelir gelmez veririm zaten durum bilgisini. hep böyle güzel şeyler doğsun içine, topiğe böyle şeylerle gel :)

hanzadee
hatice3112
Ama hanzadeee niye sen beni habire dürtüyon 3 hafta geri diye ben zaten üzülüyorum bakalım sonuç yarın belli olacak zaten korkularıma korku ekliyorsu arkadaşımmmm
Ayyy çok özür dilerim ben geçen gün bir arkadaşa bunun geç döllenmeden dolayı normal olduğunu yazdığını okudum sanki :44: o yüzden yazdım tuğbayada teselli olsun diye, kusura bakma.

leyna
güzel anneler ben gidiyorum deniz hatice ve adını hatırlayamadığım yarın muayenesi olan arkadaşlar hayırlı haberlerinizi alırız inşallah kendinize çok iyi bakın iyi bir haftasonu diliyorum size hoşçakalın...

denisss_ruj
hatice3112
ikimiz aynı gün gidiyoruz hatice. doktordan çıkınca ilk fırsatta yazalım buraya olur mu? ben çıktıktan sonra aklım kalır sende. başka gidecek olan var mıydı hatırlayamadım ama gidecek herkese hayırlı haberler diliyorum şimdiden.

hanzadee
biskuvit
Bende yeni geldim doktordan herşey normal çok şükür allahıma 3 hafta sonra tekrar gidicem.. çok mutluyum.allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın 8 hafta 5 günlük :KK49::nazar:
:nazar::KK46: gözünaydın canım maşallah :)

Yalug
maral16
Eğer geç kaldığını düşündüysen üzülme ben 35 yaşıma girdim ve 3 hata sonra 1 yılım dolacak. Benim de ilk bebeğim. Ama ben dert etmiyorum. Önemli olan istediğin evliliği yapmış olup olmadığın.
eee iyi yalniz degilmisim :)))) bebisin hayirli olsun....saglikla dogurursun insallah

denisss_ruj
leyna
güzel anneler ben gidiyorum deniz hatice ve adını hatırlayamadığım yarın muayenesi olan arkadaşlar hayırlı haberlerinizi alırız inşallah kendinize çok iyi bakın iyi bir haftasonu diliyorum size hoşçakalın...
canım benim çok teşekkür ederim. gitmeden önce ve gelince yine yazarım zaten :) ayy inşallah güzel şeyylerr duyarıızzz. dua edin kızlar. çık canım hadi, yollar buz tutmadan evine ulaş. dikkat et kendine. çok öpüyorum seni bay bayy

hatice3112
denisss_ruj
ikimiz aynı gün gidiyoruz hatice. doktordan çıkınca ilk fırsatta yazalım buraya olur mu? ben çıktıktan sonra aklım kalır sende. başka gidecek olan var mıydı hatırlayamadım ama gidecek herkese hayırlı haberler diliyorum şimdiden.
İnşallah arkadaşım allahım herkesin gönlüne göre versin ama bizede versin malum insan endişeleniyor.Gelir gelmez yazacam ama güzellikleri yazarız hayırlısıyla

maral16
Yalug
eee iyi yalniz degilmisim :)))) bebisin hayirli olsun....saglikla dogurursun insallah
inşallah canım. Dilerim sende sağlıkla doğurursun. Benim mesaim bitti size iyi haberleşmeler.

dn0328
hatice3112
bende face eklenmek istiyorum HATİCE AKBAŞ URAL AMA İŞ YERİNDEN AÇILMIYOR DAVET GÖNDERİRSENİZ ewden kabul ederim akşama
canım ekledim seni.kabul et grubada ekleyeyim.

denisss_ruj
yaa tam anlamadım,saman alevi gibi olup bitmiş bir anda. nerdeyse sebepsiz, baby_drk ve mihrimah arasında küçük bir tartışma olmuş ve gittiler şimdi. sen gittin, ben kaldım tartışması gibi geldi bana ama konuyu bilmiyorum tam. bu arada isim listesi ve nick listesi yapılmış, güzel yani. hala güvenilğinden endişe ediyorum yalnız. çünkü biri demiş ki yazılanlar profilde gözükmüyor ama ana sayfada gözüküyor nasıl oluyor anlamadım demiş. bi de iki tane ekim 2011 grubuna eklenmişim, hangisindeyim, nerdeyim, ben kimim :)
canım konunun başını bilmediğiniz için kafanız karışmış.boşverin gitsin.

denisss_ruj
kızlar ben bu face grup sohbet içeriklerini sevmedim. hakaretamiz içerikli sohbetler. gerildim şurda 10 dk kaldım ama kalamadım. kusura bakmayın ama burası daha seviyeli.
karar sizin...

denisss_ruj
biskuvit
:nazar::nazar::nazar:
sürecin sonuna kadar hep böyle devam edersin inşallah.

hatice3112
leyna
Arkadaşım dileklerin için teşekkür ederim.Hayırlısı inşallah bende şuanda ençok onu diliyorum.

hatice3112
Yaaa ama bişey diycem akşamları geceleri niye girmiyorsunuz.Canım sıkılıyor benim sizsiz

advocate85
biskuvit
maaşallah canım tebrik ediyorum..:nazar:

denisss_ruj
hatice3112
Yaaa ama bişey diycem akşamları geceleri niye girmiyorsunuz.Canım sıkılıyor benim sizsiz
arasıra bakıyorum ben ama çok kalmıyorum. akşam saat 9'a, 9 buçuğa kadar kayınvalidemlerde oluyoruz. eve gelince de evde işlerim oluyor onları yapıyorum ya da direkt uyuyorum, hatta sızıyorum. fırsat buldukça gelmeye gayret ederim bundan böyle.

advocate85
kızlar beni de facebookta eklermisiniz gruba emel kolcu siyah beyaz düğün fotosu var profil resmimde...ben de daha herkese söylemedim ilk 3 ay kritik diye...

seyma4
kızlar bugün doktora gittim ultrasonda bebeğimi gördüm büyümüş 23 mm olmuş hareket ediyordu ay çok duygulandım..baya hareketli olucak herhaldedoktor gününe uygun herşey yolunda dedi bir daha 11veya 12 haftada gidicem..

hanzadee
seyma4
kızlar bugün doktora gittim ultrasonda bebeğimi gördüm büyümüş 23 mm olmuş hareket ediyordu ay çok duygulandım..baya hareketli olucak herhaldedoktor gününe uygun herşey yolunda dedi bir daha 11veya 12 haftada gidicem..
maşallah canım herşey yolunda ne güzel, darısı bizlerin ve yeni gidecek olan arkadaşların başına :):nazar::KK46:

denisss_ruj
seyma4
maşallah şeymacım tebrikler. sonuna kadar her şey yolunda gider inşallah :nazar:

seyma4
hanzadee
maşallah canım herşey yolunda ne güzel, darısı bizlerin ve yeni gidecek olan arkadaşların başına :):nazar::KK46:
inş kızlar hepiniz güzel haberler alırsınız çok güzel bir duygu hareketlerini görmek ağlıcaktım zor tuttum kendimi:nazar::nazar:

hanzadee
hatice3112
ben gündüz evdeyken zaten akşama kadar netteyim akşamları eşim küsüyor :KK59: onu uyutursam gelirim bende, tabi kendim ayık kalırsam :KK76:

tugba_kaya123
deyan
arkdasım çok üzüldüm umarım bir sorun çıkmaz ama hemen panik yapma istersen kalp atışları duyulmus buda ıyı bırsey öle düşün.... belki ritmi düzelir...endişe yapıp bebegını daha çok üzme....hangi doktor kafana yattıysa ona git devam et. hiç birimizin bebeginin garntisi yok ama her gunu böle dusunursek kendımıze bebıse zarar verırız butun dualarım seninle.... umarım bir sorun olmadan bebeğini kucagına alırsın....
ınsallah cnm zaten sadece dualarınıza ıhtıyacım var ... evet kımsenın bebegının garantısı yok ama ıste morelım altust oldu ıster ıstemez aslında sıgortadakı doktr kafama yattı ama bı yandanda unuvesete arastırmaya gıtmek ıstıyorum hersey bı kenara ellerımı acıp 9 ay dolana kadar allahıma yalvamak ıstıyorum

hanzadee
seyma4
inş kızlar hepiniz güzel haberler alırsınız çok güzel bir duygu hareketlerini görmek ağlıcaktım zor tuttum kendimi:nazar::nazar:
Düşünsene rabbim izin verirse karnımızdada hissedeceğiz inşallah.... Ne büyük bir mucize :)

biskuvit
advocate85
maaşallah canım tebrik ediyorum..:nazar:
Çok teşekkür ederim canım :KK49::nazar:

dn0328
advocate85
kızlar beni de facebookta eklermisiniz gruba emel kolcu siyah beyaz düğün fotosu var profil resmimde...ben de daha herkese söylemedim ilk 3 ay kritik diye...
canım ekledim seni kabul et.gruba ekledikten sonra kendi face adresimden silicem.ok.bekliyorum.

seyma4
hanzadee
Düşünsene rabbim izin verirse karnımızdada hissedeceğiz inşallah.... Ne büyük bir mucize :)
evet inş bide hissetmek ne güzel bir duygudur inş o günleri görürüz..

tugba_kaya123
denisss_ruj
çok zor bir durum tuğbacım zamanla düzelecek bir durumdur belki. doktorun ne dedi? ne yapmak lazımmış? onun söylediği şeyi hemen yapma bu arada, başka doktora da git mutlaka. sakin ol önce düşünün tartın eşinle birlikte. hemen yıpratma kendini.
aslına bakarsan hıc bırsey demedı benım morelımı bu kadar cok bozanda bu aslında doktor karsıma gectı bebegının kalp atıslarında rıtım bozuklugu var dedı unuversıteye falan gıt bebegıne bırsey olmadan dedı oluru dedım sadece acımıs gıbı yuzme baktı yok oyle bı destek motıve etmek pat pat

denisss_ruj
mesaim bitti ben çıkıyoruumm. görüşmek üzere herkese iyi akşamlar,iyi hafta sonları. kendinize iyi bakın.:21:

cemremcemrem
baby_drk
kızlar face grubuyla ilgilenen yok mu?????
ben istiyorum ama özelden mesaj atamıyorum nasıl olcak

denisss_ruj
tugba_kaya123
aslına bakarsan hıc bırsey demedı benım morelımı bu kadar cok bozanda bu aslında doktor karsıma gectı bebegının kalp atıslarında rıtım bozuklugu var dedı unuversıteye falan gıt bebegıne bırsey olmadan dedı oluru dedım sadece acımıs gıbı yuzme baktı yok oyle bı destek motıve etmek pat pat
canım bak bir şey demiş aslında. bebeğine bir şey olmaması mümkün, vakit kaybetmeden git demiş. bu da önemli. tamam çok şefkat dolu ve yönlendirici faydası olmamış sana ama buna da şükür. maalesef herkes mesleki etik kurallarına uygun davranmıyor. hemen öğleden sonra gitseydin, yarın kapalı olur...

tugba_kaya123
hanzadee
Tuğba sakin ol canım lütfen panik yapma belki yanlış görmüştür, haftasına yetişir ve herşey yoluna girer, hemen kahretme kendini başka bir doktora daha görün ama böyle bak kalp atışı varmış ne güzel, dah aküçük olduğu için öle görmüştür belki baksana ilk ultrasonda bebeği bile görememiş sonradan görmüş, haticenin haftasına göre 3 hafta fark var bir hafta geri olması anormal değil. Hayırlısı olsun hakkında ve hakkımızda inşallah.
bılmıyorum kı hanzade ınankı hıcbırsey bılmıyorum tek bıldıgım maf oldum sankı gerıden gelmesı onemlıde degıl kafamı karıstıran sıgortadakı ıle arasında bu kadar fark olması sıgortadada utrasyona gırdım renklı hemde aradan 4 gun gectı gene gıttım baska yere boyle cıktı

dn0328
11-03-11, 16:03
cemremcemrem
ben istiyorum ama özelden mesaj atamıyorum nasıl olcak
canım face adresin gerekli.adın falan ekledikten sonra gruba kendi adresimden silicem seni canım.

tugba_kaya123
denisss_ruj
canım bak bir şey demiş aslında. bebeğine bir şey olmaması mümkün, vakit kaybetmeden git demiş. bu da önemli. tamam çok şefkat dolu ve yönlendirici faydası olmamış sana ama buna da şükür. maalesef herkes mesleki etik kurallarına uygun davranmıyor. hemen öğleden sonra gitseydin, yarın kapalı olur...
cnmzaten 1,5 de cıktım hastaneden 1 2 saat rahat yurudum unuversteye oyle kolay degıl kı burdan gıtmek pazartesı ınsallah bızım burda ozel araba ıle 2 saat normalde 4 saat falan esımle oturup bı karar vermemız lazım bakalım artık hakkımızda hayırlısı ne ıse o olsun

sevtun2
ozlemdeniz59
sevtun arkadaşım ağrı kesici sormuşsun bana önceki bebeğimde minoset vermişti doktrum onun zararı yok herhelde ama doktruna danış bi bide diş ağrısı çeken arkadaş karanfil çiğne ağzında azda olsa işe yarar hep ağrı kesici içeceğine...
canım bende minoseti dedim ama benim doktor sakın içme dedi aklım karıştı o yüzden içmedim genede teşekkür edrim sag ol cevap verdigin için:KK48::KK48::KK48:
denisss_ruj
git bakalım sevtun hanıım. hepimizi ağlattın gider ayak, git hadi canım kendine de iyi bak. Allah kabul etsin.
canım kusura bakma düşünemedim inanın üzülün diye yazmadım arkadaşa destet için çümnkü hayatta beterin beteri var ben bunu çok iyi anladım:KK59::KK59::KK59:
ozlemdeniz59
kızlar kız ya da erkek bebişlerinize isim düşündünüz mü:KK62:
canım ben kendim düşünüyorum ama belli degil kızım olursa fatıma ecrin eger oglum olursada burak yagız istiyorum yaradan saglıklıcana kucaklarımıza almayı nasip etsin işşallah:KK16::KK16::KK16:
duygutimur
canım o ilacı ne kadar içiyosun birde agrısı geçiyomu :KK43::KK43::KK43:ben çok kötüyümde
günde bir en fazla iki kez.. ama önce mutlaka doktoruna danışmalısın bence. Hamilelikte tek önerilen ağrı kesici diye biliyorum oğluma hamileyken de kullanmıştım ama dediğim gibi önce bir sor..[/QUOTE]
canım teşekkür edrim gidince sorarım sag olasın:KK69::KK69::KK69:
gulse84
kızlar 12. haftada cinsiyet öğrenebilirmiyiz acaba
canım benim erkekti ordan anlaşıldı çünkü erkek çocukları 40 günde yaratılıyo birde sırtında sırt kemigi varya erkekte çokmuş kızda az allahım saglıklı versinde kzın erkegin ne önemi var demi:KK19::KK19:
hanzadee
Bende özele gidiyorum 180- tl ve her hafta gidiyorum buda ayda 4 ediyor 2 si kontrol, ikisi ücretli yani 360 ilaçlar vs. 400 buluyor ya :KK43: allahtan çalışıyoruzda karşılayabiliyoruz, sosyal güvencem var ama dr anlaşması yok malesef. İyi olayımda parası umrumda değil canımız sağolsun.
canım ikisinded özele gittim hele bu oglumda 2 haftada bir 200 tele gidiyodu özeller beni maffetti yaz doktoruna gelemedim yada ben şansızdım şimdi devletin kollarına bıraktım kendimi allah razı olsun doktorumdan çok memnunun zaten dikişimide o yapacak dogumumuda kürtajımıda o yapmıştı işşallah hep böyle gider bozulmaz:KK59::KK59:
Yalug
hanzadeye soz verdimmmmm.dunden beri sigara icmiyorum...bakalim insallah devam eder boyle :)))
sinem_ahmet
günaydın kızlar dunkonturolumuz vardıbızde pıt pıtlarımızı duyduk sıkısık gıtmedıgım ıcın bebek pek net gozukmedı kesenın altında bır yer gosterdı kahverengı lekemı ne dedı ısmıne dusuk tehlıkesıymıs progestan mı ne oyle bı ılaca basladık sabah 1 aksam 2 tane vajınal yoldan bunun uyku ve kılo yapacagını soyledı doktor agır kaldırma ayakta durma yolculuk yapma ıs yapma dedı ne kadar mumkunse tabı %50 hamılelerde oluyor dedı bunlarında %50 sı dusukle sonuclanıyor dedı mıde bulantılrım ve halsızlıgım ıcın surucek bu sekılde dedı tıt tahmlılı yaptı ıyı cıktı sık sık az ye dedı ben yıyemıyorum dedım vıtamın verdı folık asıtın bıtınce buna basla dıye ama baslamıycam oda kılo yapıyo bebegın gerekenı alıyo bu vıtamın senın ıcın dedı ıste bızden haberlerbu kadar gayet halsızım mıdem bulanıyo hıc bır sey ıstemıyo canım meger nımetmıs alısverıse cıkabılmek bıle ona bılegıdemıyorum anneme gıdıyorum bı oglum 2 gundur onda kalıyo bende sabah gıdıp aksam gelıyorum aynı sıtedeyız
progestan kullananlar uyku yaptımı sızde vajınal yoldanmı alıyorsunuz dozu nedır kılo yaptımı ne kadar sure kullanıcakmısız sormayı unuttum bunu
ahmet tugra guzel olmus bu arada benım oglumda ahmet berat
canım ben o ilacı agız yoluyla alıyorum sabah 1 akşam 2 bu arada sinir sistemi bozuk olanda ilaç çok kötü yapıyo ankisiyeti yapıyo bende oluyo ordan biliyorum:KK17::KK17::KK17:
leyna
GÜNAYDIN güzel anneler dün bebeğimi gördüm aynı anasına benziyor :KK33:yavrumun kolları bacakları oluşmaya başlamış minik minik çook güzel bir duyguuu
canım inan çok sevindim kesin erkek bakta gör erkenden bende yavrumu görmüştüm 7 sene sonra doktor gösterdiginde kurban olurum ben sana demiştim :KK59::KK59::KK59:
defnee0123
kızlar doktordan geldim az önce bebeği gördü hayal meyal ama kalp atışını duyamadı 6 haftalığım düşük tehlikem var haftaya yine gitcem dua edin kalp atışını duyayım endişeliyim acaba bebek yaşamıyomu diye bunun bi belirtisi varmı ya bide benim kese 5 haftalık boyutundaymış heralde geç dölllenme olmuş normalmi sizce??
canım geç döllemede görülmez benimkinide 8 haftanın içinde gördü ordan biliyorum:KK16::KK16:
mariecurie
Günaydın kızlar,

Biz dün bebişimizi ultrasonda hareket ederken gördük. Kollarını bacaklarını oynatıyordu, çok güzeldi. Allah görmeyen herkese görmeyi nasip etsin inşallah.
amin canım birde ben yavrumun pıt pıylarını duysam keşke:KK43::KK43:
hanzadee
Dua etmek çok önemliymiş hele ki başkası için yapılan dua dahada makbul olurmuş, bir kulunun başka bir kulu için iyi şeyler istemesi Allahın çok hoşuna gider ve geri çevirmezmiş o yüzden sık sık tekrarlayalım dualarımızı, hayırlı dileklerimizi...

Rabbim! biz çok korkuyoruz, öyle çok korkuyoruz ki bebeklerimize bir şey olacak diye... Biliyoruz ki sen bizim için en hayırlısını en güzelini ister ve verirsin! Sen bizi, bizim bebeklerimizi sevdiğimizden daha çok seversin, senin merhametin bir annenin yavrusuna duyduğu merhametle ölçülemez biliriz. İşte o büyük merhametine sığınıyoruz hepimiz. Rabbim! Bugün ve yarın doktor randevuları olan bütün arkadaşların içine ferahlık ver, korkuları olan bütün arkadaşlarımın ve benim endişelerimizi yok et, n'olur bebişlerini ve o minik kalplerini görüp duysunlar, şüphesiz ki senin gücün herşeye yeter, hepimizi korkularımızdan emin kıl Güzel Allah'ım, sana sığınıyoruz çünkü sığınacak başka kimsemiz yok, çünkü senin gücün her şeye yeter. Amiiin. :)
agzına yüregine saglık kardeşim amin diyorum canı gönülden:KK70::KK70::KK70:
MiHRiMaH24
kızlaaaarrrr. Meyonezli salataları hep çok sevmişimdir. Şimdide canım çok istiyor. Zararı olurmu acaba?? yiyen varmıı??????

Biraz araştırdım markası güvenilir olanların yumurtası pastörizeymiş. Aynene peynirler gibi bişey olmaz diye geçiriyorum içimden ama.....?

siz yiyormusunuz?
canım keççap mayonez yeme düşük yapıyo maydonoz nane baharatlar kereviz vs et türü yani sosis vs yasak dogum yapınca bol bol yersin:KK1::KK1:
tugba_kaya123
meraba kızlar neler yazdınız okuyamadım ınsallah cook cook ıyı gıdıyordur morelım 0 hatta dahada dusuk bugun hastaneye gıttım [cumartesı sıgortaya gıttım utrasyona gırdım bılıyosunuz hersey normal demıst hatta bebek son adet tarıhımle uyumluydu ] ozel bı hastaneydı ebru hanım dıye bır bayan utrasyona gırdım bebegı goremedı o kadar cok korktum kı anlatamam sonra renklı utrasyona gırmem ıstedı bende gırdım renklı utrasyon gore bebegım 6+1 gunluk cıktı :C ve kalp atısları var fakat kalp rıtımınde bozukluk varmıs omrum gttı sankı ne olacak ne yapacagımı bılmıyorum offf boyle bı durum yasayan veya cevresınde olan var mı bana bı yo gosterın ben kıme ınanacagımı sasırdım bı kendıme gore doktor bulamadım ınsanın hayatının bıtt anlardan bırıymıs dusuk yaptımdı ama bu daha beter geldı bana dusunun yanı karnında senın canından bırı var ve kalbınde sorun var off bılmıyorum ne yazdıgımıda bılmıyorum umarım kendımı adam akıllı ıfade etmısımdır
canım allahım şifa versin yavruna işşallah herşey istedigin gibi olur :KK69::KK69:
advocate85
kızlar doktordan geldim. binlerce kere şükürler olsun kalbinin sesini duyduk:KK16: Allahım hepinize en kısa zamanda nasip etsin inşallah...
darısı bizim başımıza işşallah :KK52::KK52::KK52:
seyma4
işşallah canım bende görürüm bu arada canım erkekmiki hareketlerinden dedimde ben şimdiye kadar hiç yanılmadım ama allah bilir:KK1::KK1::KK1:
bu arada maşşallahınız var ne güzel almış başını gitmiş sayfalar neyse benim çıkmam lazım namaz kılıcam allahıma emanet olun :79::79::79::79::79:

cemremcemrem
denisss_ruj
kabul ettim :KK9: ne güzelsin sen öyyleee:nazar::nazar::nazar:
denizcim bende sana faceten ekleme talebi gönderdim kabul edersen sevinirim sonrada gruba ekle olurmu

deyan
seyma4
çok sevındım canım .....darısı bizlerin başına....haftaya da ben gidecem umarım bir sorun yoktur benimde....

cemremcemrem
11-03-11, 17:03
baby_drk
canım face adresin gerekli.adın falan ekledikten sonra gruba kendi adresimden silicem seni canım.
gokhan aynur tank canım eklersen sevinirim

seyma4
11-03-11, 17:03
deyan
çok sevındım canım .....darısı bizlerin başına....haftaya da ben gidecem umarım bir sorun yoktur benimde....
yoktur inş güzel haberler alırız..bu arada sevtun erkek dahamı çabuk hareketlerini gösteriyor?

gulse84
11-03-11, 18:03
duygu cnmmm bilgilerimi yanlış yazmışsın 14 ocak değil 4 ocak sat... 11ekim beklenen doğum tarihim kilom 52 di bursaaa düzeltirsen sevinirim

dn0328
cemremcemrem
gokhan aynur tank canım eklersen sevinirim
canım ekledim kabul edince grubada ekleyip kendimden silicem gizli gizli devam edicez ok.bekliyorum.

gulse84
baby_drk
canım ekledim kabul edince grubada ekleyip kendimden silicem gizli gizli devam edicez ok.bekliyorum.
cnm benim face özelde sen ismini ver ben ekleyim sonra bnide gruba al olrmu?

hamra86
Arkadaşlar tek tek alıntı yapamadım herkese özellikle dua edenlere ve destek olanlara cok tesekkür ederim.. Inşallah sonuna kadar sorunsuz olur.. Kendimi ve bebegimi boşuna üzdüm kac gündür.. Hic umutlu değildim giderken doktor bebek büyümüş deyince ilk kelimem ''yaşıyor mu'' oldu.. Oda kalp seslerini dinletip öyle cevap verdi cok duygulandım şükürler olsun rabbme...