2011 Ekim Anneleri

zefey
24-02-11, 15:02
kızlarrr işyerimizde çok kötü bişi olduu bi arkadaşın kızı dokuz yaşında ikinciye hamileyditestte kanda hep hamile olduğu çıkmıştı dünde doktora gitmişaltı haftalık hamilesin ama dış gebelik demiş almamız gerek anneye zarar demiş akşam bu bi sancılanmış pek umursamamış sancıyla birrlikte acayip bi kanama geçirmiş gece şimdi eyüp hastahanesinde yatıyopr ama aşırı kan kaybetmiş şimdi kan arıyolar kızaa o kadar üzüldümkii allah arkadaşıma sabırlar versin kızın psikolojisi bozulmuş :KK59:bizimde halimize çok şükür yarabbi...:nazar: başkada bişi yapmak gelmiyorki elimizdenn:KK59:

ilayevren
24-02-11, 15:02
zeynepkaygin
kızlarrr işyerimizde çok kötü bişi olduu bi arkadaşın kızı dokuz yaşında ikinciye hamileyditestte kanda hep hamile olduğu çıkmıştı dünde doktora gitmişaltı haftalık hamilesin ama dış gebelik demiş almamız gerek anneye zarar demiş akşam bu bi sancılanmış pek umursamamış sancıyla birrlikte acayip bi kanama geçirmiş gece şimdi eyüp hastahanesinde yatıyopr ama aşırı kan kaybetmiş şimdi kan arıyolar kızaa o kadar üzüldümkii allah arkadaşıma sabırlar versin kızın psikolojisi bozulmuş :KK59:bizimde halimize çok şükür yarabbi...:nazar: başkada bişi yapmak gelmiyorki elimizdenn:KK59:
:KK43:( geçmiş olsunnn...

merve1
24-02-11, 16:02
dlkzcn
hoşbulduk sağol aminn hepimizinkini inşallah
hoşgeldin canım :KK64: bendede çook mide bulantısı var, bi arkadaş kivi yiyin demiş, bakalım denicem, sende bi dene istersen canım belki hafifletir bizi :nazar::KK49:

sselinn
merhaba bende suan 5+5 hamileyim bulantilarim erken basladi . ben yurtdisinda yasiyorum ve burda hic ilac vermiyolar herseyin dogali olcakmiss :) hic halim yok cok kotuyumm . tum hamilelerin bebeklerini hayirlisiyla saglikli bi sekilde kucaklarina almalarini diliyorum :)

ilayevren
sselinn
merhaba bende suan 5+5 hamileyim bulantilarim erken basladi . ben yurtdisinda yasiyorum ve burda hic ilac vermiyolar herseyin dogali olcakmiss :) hic halim yok cok kotuyumm . tum hamilelerin bebeklerini hayirlisiyla saglikli bi sekilde kucaklarina almalarini diliyorum :)
Hoşgeldin...
5+4 bende.Yurtdışından da biri olduğu iyi oldu ya

iklim
kızlar mide bulantısı henüz yok ama feci içim geçiyo uyuyorum :KK23:

ozlemdeniz59
24-02-11, 17:02
çok korkuyrum yarın pt pıtları duymaya gitçez ama ya duyamazsak off oooff... mutsuz mutsuz oturuyorum eşimde bu akşam mesai ye kalmış :KK43:( öyle kös kös oturuyor bin bir türlü şey düşünüyorum inşallah yarın güzel haber veririm ama ne biliyim ya :KK43:((

merve1
ozlemdeniz59
çok korkuyrum yarın pt pıtları duymaya gitçez ama ya duyamazsak off oooff... mutsuz mutsuz oturuyorum eşimde bu akşam mesai ye kalmış :KK43:( öyle kös kös oturuyor bin bir türlü şey düşünüyorum inşallah yarın güzel haber veririm ama ne biliyim ya :KK43:((
güzel düşün herşey güzel olsun canım :KK76: hayırlısı ile duyarsın pıt pıt ları duymasanda görürsün inşallah canım ,:nazar::KK49:
iyi akşamlar herkese arkadaşlar :KK64::KK64::KK64:

hard_disc
yslzytn
en iyisini yapmışsınız, biz söyledik allah utandırmasın inşallah :KK31:
Bende 3 martta gidicem muhakkak yazarım :18:
Aslında ben sabırsızım ama eşim temkinli...
Bugün hak verdim ona da, biraz lekelenme oldu rengi biraz koyuydu, korktum ben de hemen doktoruma gittik. Tekrar baktı ultraonla kese duruyordu, normal bunlar korkma kırmızı renkli olmadıkça sorun yok dedi, bir de tedbir amaçlı bir iğne verdi, onu yaptırdım, dinleniyorum evde...

ozlemdeniz59
merve1
güzel düşün herşey güzel olsun canım :KK76: hayırlısı ile duyarsın pıt pıt ları duymasanda görürsün inşallah canım ,:nazar::KK49:
iyi akşamlar herkese arkadaşlar :KK64::KK64::KK64:
sağol arkadaşım güzel dileklerin için ilkini kaybedince böyle oluyr işte aynen bu haftadaydım ilk yavrumu kaybettiğimde hala aklıma geldikçe kötü oluyrum bu defada olursa diye çok korkuyorum herşey Allah tan tabi ama... neyse yarın Allah ın izniyle güzel haberler yaplaşmak istiyorum herkese iyi akşamlar kızlar çıkıyorum. bebişlere iyi bakın :KK49:

zaya
ilayevren
Ay, Yalova süpermiş...Bencede sen haftasonu süper bir kahvaltı yaptıktan sonra, şöyle deniz kıyısında mis gibi gez, yürüyüş yap, bişeler falan ısmarla kendine. Ne bileyim kocaman bi dilim pasta falan, akşama da en sevdiğin şeyi pişir, güzel bir sofra kur, ohh eşinle bi güzel şımarın:))) ehehehe, ben öyle yapcammm sanırımmm, sultanahmet'e de gitceminşallah, sadece budakilere değil, tümmmm hamilelere de dua ederim, sana da kimse çarpmasın diye özel olarak dua ederim canımmm:82::82:
ayyy canım benim ne güzel şeyler sölüosun böle pozitif b insansın ne güzel valla... sölediklerini yapıcam ama biraz daha farklılaştırarak eşimle sinemaya gitcez gezcez falan:) saol o güzel dileklerin için evet dua edin bana kimse çarpmasın :81:

melsss
ozlemdeniz59
işte böyle düşünme canım herşey yolunda de kendine sorun yok de... yarın da duyucaksın pıt pıtları ya da görüceksin Allahın izniyle dualarımız seninle tatlım...

ela75
sevdaozyildirim
ACİLLLLLL
kıssslar herkese günaydın.cok acill bir sorunnumm var
bende dünden beri çok az koyu kahve kıvamındaa akıntımm var.azcık ama.ya normal mı Allah korusunn başka bişey olabilir mi?Kesemi görmüştükk
Bende de oldu hemen progestana başla dedi doktorum doktora sor birde ben progestanı ağız yoluyla aldım başımı döndürdü doktora sordum fitil gibi kullanacaksın dedi aynı ilacı şaşırdım sor doktoruna canım başla korkma ama Allahım Koruyor inşallah melekleri

ilayevren
zaya
ayyy canım benim ne güzel şeyler sölüosun böle pozitif b insansın ne güzel valla... sölediklerini yapıcam ama biraz daha farklılaştırarak eşimle sinemaya gitcez gezcez falan:) saol o güzel dileklerin için evet dua edin bana kimse çarpmasın :81:
ooo sinema deyince akan sular durur:)) İyi eğlenceler, sen bi git de, sorarım gelince film nasıldı diye...Ben bi film manyağıyım, bildiğin gibi değilll...

ilayevren
ozlemdeniz59
Canım neden böyle kendini üzüyorsun anlamıyorum ya, elini koy karnına bak , çünkü içerde atan minik bir kalp var orda, yarın sadece gözlerinle de göreceksin, ya da kulaklarınla duyacaksın.Yarın da gelip bize, 'kızlarrr pıt pıtları duydum, muhteşemdi2 diceksin. Şimdi sen kendine güzel bir meyve tabağı yap,Fatmagülü izle, Mukaddes yenge senin kafanı dağıtır merak etme:)) Ben sana şimdi hemen dua ediyorum pıt pıtlar için. Bana güven, yarın önemli bir gün, tarih atcaksın bir yerlere güven bana:))))

kipra
24-02-11, 18:02
iyi akşamlar kızlar..ya ben napcam yetişemiyom sizi takip edemiyom yaaaa:KK14: benim yazdığım sayfadan bakmaya başlasam çooookk var.. :44:napsam ki?:KK69:

kezosss
kızlar ii aksamlar benim hala kahverengi akıntım geliyor doktorumu aradım yarın kontrole gel dedi kızlar cok korkuyorum cocugumun kalbi falan durmus olmasın dua edin arkadaslar kötü birseyle karsılasmayayım :KK43: :KK43:

melsss
kezosss
kızlar ii aksamlar benim hala kahverengi akıntım geliyor doktorumu aradım yarın kontrole gel dedi kızlar cok korkuyorum cocugumun kalbi falan durmus olmasın dua edin arkadaslar kötü birseyle karsılasmayayım :KK43: :KK43:
canım kötü şeyler getirme aklına benim bebeğimin kalbi atmadığı halde bir damla ne akıntı ne kanama yaşamıştım bu yüzden yorma kötü şeylere herşey yolunda uzan canım bol bol su iç Allahın izniyle bir sorun yok tatlım...

kipra
kezosss
tatlım kötü düşünme o bende 10 gün sürdü..koyukahve akıntı ama bi sıkıntı yok dr dün bana hamilelikte olağan bişe kırmızı kan gelmedikçe korkma dedi..istirahat et yorma kendini..ben ilaç falan kullanmadım 4gündür çok şükür yok hiç bişe..bebişin kalp atışınıda gömrdüm..seni çok iyi anlıyorum o akıntı geldikçe kesin bişe var diye düşünüyosun ama inana öyle düşünme..sıkıp üzme kendini...

kezosss
canlar belirtilerim vardı az onlarda yok oldu cok korkuyorum kzlar eşimde cok üzülüyor allahım cocugum benle kalsın :KK43:

a_seyma
kezosss
canlar belirtilerim vardı az onlarda yok oldu cok korkuyorum kzlar eşimde cok üzülüyor allahım cocugum benle kalsın :KK43:
canım uzulme dua et.. ıns bısey olmaz bebıse...

asiyan_1010
slm kızlar.
bugün benim doğum günüm.:KK69:
kızımda bugün dolu dolu 8 aylık oldu.
allah bana yavrularımında nice yaşını gösterir inşallahhh:nazar::nazar:

MiHRiMaH24
kezosss
Canım iyi düşün ki iyi olsun. Belirtileri de takma. başka tüp bebek topiğnde bir ark. midesi çok bulanıyordu artık hiç bulanmıyor 3. ayı felanda btmedi 7. haftasında bıçak gibi kesildi dayanamadı dr. gitti hiç bişeyi yokmuş. Bence kendini üzme dinlen yarın Dr gidersin için rahatlar progestan felan verir inş.

blackpearl77
zaya
günlerimiZ aynıymış canım :nazar: kalp atışlarını duyabildinmi_?
yok canım duymadım gördüm... hop hop hopluyodu minnacık bişi :KK66:

8 martta gidicem inşallah o zaman duyarım.

MiHRiMaH24
asiyan_1010
slm kızlar.
bugün benim doğum günüm.:KK69:
kızımda bugün dolu dolu 8 aylık oldu.
allah bana yavrularımında nice yaşını gösterir inşallahhh:nazar::nazar:
Doğum günün kutlu olsun canım. Minnoşlarınla ve tüm sevdiklerinle Rabbim nice hayırlı yaşlara eriştirsin. :KK16::KK16::KK16::KK16: