2011 Ekim Anneleri

kipra
28-05-11, 16:05
ahanda canomda bu tarafta onuda kapalım..:KK9: hep beraber olalım

zueleyha
Hanzade ben de senin nickinin yanında + işareti görüyorum acaba nedendiir :KK1:

minikPrensim
hanzadee
Bu kadar hamilenin açık büfenin etrafında toplandığını düşündümde hahahaha herkes çok şaşırır bunlar anlaşıp aynı andamı hamile kalmış acaba diye :)))
bir an hayal ettimde :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hanzadee
kipra
ist.dasın aa-aa...gömerlisin o zaman..ben seni alırım götürerim..orda buluşarız..tabii diğerlerinede uyarsa..:KK1:

Evet herkese uzak kalabilir :) Ama ben görmeyi çok isterim :)

kipra
hanzadee
Bu kadar hamilenin açık büfenin etrafında toplandığını düşündümde hahahaha herkes çok şaşırır bunlar anlaşıp aynı andamı hamile kalmış acaba diye :)))
harbiden çok komik gözükürüz..:KK1:artık göbişler saklanır ebatta da değil:KK60::KK60::KK60:

zueleyha
ya ben hiç + falan göremiom siz birbirinizin isminde görüosunuz allah allahh:44:

yslzytn
hanzadee
:KK60::KK60::KK60::KK60: süper olcak süperrrrrrrrrrrrr
hanzade akşam trafiğine kalmayız kahvaltı sohbet sahilde birz yürüyüş dondurma sonra ayrılırız
ay heyecanlandımmmmmmmmmmmmmm :KK52:

hanzadee
bende gelimmiii:KK17::KK17::KK17::KK17:[/QUOTE]

Gel tab canım :)

canom_14
haberlerde izledim şimdi salatalıkta domateste ve marulda beta virüsü varmış varmışş :KK53::KK53::KK53:
anam her sene bişi çıkarıyolar yuhhhh:63::63::63::63:

Ne yiyeceğimizi şaşırdık yaa...

kipra
galiba sanırsam kiiii..bi sen görüyosunn:KK52: ben hala göremiyorum..:KK1:

Evet sanırım bir ben görüyorum :KK43:

yslzytn
teşekkür edeeriz canom :KK55:
aklına gelenden ben sorumlu dilim banane banane ben isim vermedim :KK60:
ay süper olur açık büfe açık hava sabahın erken saalerinde kızlar hakikaten yapalım yaa :KK52:

Yapalım yapmassak ayıp bize :))

zueleyha
Aaaa görüyormusun iyi ya tek değilmişim en azından bende hayal görüyorum sandım bir an :))

yslzytn
zueleyha
ikinizde birnbirinizde + görüyosunuz :KK60::KK60::KK60:

hanzadee
yslzytn
hanzade akşam trafiğine kalmayız kahvaltı sohbet sahilde birz yürüyüş dondurma sonra ayrılırız

Tamam canım inşallah kontrolüm güzel ve sorunsuz geçerde hevesim kursağımda kalmaz bende bayılırım açık havada mis gibi açık büfeye :))))

kipra
yslzytn
aynen öyle..akşam trafiğine kalmayız yoksa zulüm olur..:KK34: yeri gene istişare edelim ayarlayalım....herkese uygun bi yer olsun hem anadoluda oturana hem bizim tarafta oturana uysun..

hanzadee
Ben bir şeyler atıştıracağım hem ıvır zıvırlarımıda hazırlayayım şimdiden görüşürüz sonra mucks:)

yslzytn
kardeşim geldi :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
anladınız siz onu :KK3::KK3::KK3:

minikPrensim
:KK9::KK9::KK9:düşünüyorumda olay böyle olurr şimdi biz bir yerde toplaşırız
sonra gidecegimiz yeri seceriz içeri girip oturuyoruz kısa bir tanışma olayından sonra
aynı anda gürültülü bir şekilde:KK60: açık büfeye dogru ilerleriz hepimizin göbek önde tabi:KK1::KK1:
bir yanda gözleri böyle açılmış:KK53:işletme sahibi ve garsonlar kulaktan kulaga konuşuyorlar:KK53:
tabi biz kıtlık varmış gibi ondan da alalım bundan da alalım derken açık büfe yarıya iner hatta belli tabaklar biter boşalan tabakları doldurma eyilimindeki garsonların önünü işletme sahibi keser doldurmayın doldurmayın bunlar gene kalkacak :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kipra
bende kaçtım güzel anneler...:KK54:

seyma4
slm kızlar napıyorsunuz ben öksürüp duruyorum çok moralim bozuluyor bebeğe bişey olucak diye nasıl geçircem ben bu öksürüğü her öksürükden bişey olucak zannediyorum..:KK43:çok canım sıkkın gerçekten..

minikPrensim
yslzytn
kardeşim geldi :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
anladınız siz onu :KK3::KK3::KK3:
:KK53::KK53::KK53::KK53: kocamı arasammı :KK1::KK1:

minikPrensim
seyma4
slm kızlar napıyorsunuz ben öksürüp duruyorum çok moralim bozuluyor bebeğe bişey olucak diye nasıl geçircem ben bu öksürüğü her öksürükden bişey olucak zannediyorum..:KK43:çok canım sıkkın gerçekten..
canım ballı süt yapıp içtinmi yada ıhlamur falan bogazın yumuşasın yazmıştım bir kaç kere inşallah en kısa zamanda gecerr ama sen kendini üzme bebege bişey olacak diye allaha emanet melegin:KK70::KK70:

seyma4
canom_14
canım ballı süt yapıp içtinmi yada ıhlamur falan bogazın yumuşasın yazmıştım bir kaç kere inşallah en kısa zamanda gecerr ama sen kendini üzme bebege bişey olacak diye allaha emanet melegin:KK70::KK70:
yapıyorum ama geçiremedim birtürlü ballı sütü denemedim inş iyi gelir ALLAH kimseye hamileyken öksürük vermesin çünkü çok endişeleniyor insan..

hard_disc
seyma4
yapıyorum ama geçiremedim birtürlü ballı sütü denemedim inş iyi gelir ALLAH kimseye hamileyken öksürük vermesin çünkü çok endişeleniyor insan..
geçmiş olsun... endişelenip de daha da üzme kendini arkadaşım...

minikPrensim
28-05-11, 17:05
kimse niye konuşmiiii:KK53::KK53::KK53:

sumeyye2009
slm kızlar bugün dr gittim aslında randevum ayın 7 sindeydi ama bu aralar belimde ve kasıklarımda ağrılarım vardı dr aradım tam idrar tahlili yap gel dedi idrar yollarımda enfeksiyon görüldü antibiyotik verdi.oğluşum çok şükür ii 19 haftamdayım bebeğim 327 gr kemiklerim çok ağrıyo dedim magnezyum yazdı.kocamda yok ananesi vefat etti memlekete gitti dün gece çok özledim ilgiye ihtiyacım var.

pasam3405
hanzadee
Kızlar 1 haziranda iyi haberlerimi alayım istediğiniz yerde istediğiniz zaman buluşuruz bence kahvaltı için buluşalım çok güzel olur :) Hem ben açık büfe ısmarlıcam dedim edaya tabi siz ayarlayın ben uyarım hafta içi olusa bende araçla gelebilirim iş çıkışı, haftasonu araba eşimde... İnşallah kontrolüm iyi geçerde sizlerle ayıla bayıla kahvaltı yaparım :))
ne güzel olur buluşmak ama ben gelememki benim yerimede gezin:KK59::KK59::KK59:bu ardan rahim agzı açıklıgı topigi var yazıştıgım bugün arkadaşım bana geldi nasıl sevindim anlatamam allah razı olsun canım sıkılmadı kesme şlekerime oyuncak almış birde çok cici tulum gelirkennde hanzadecin senin dondurmadan getirmiş:KK60::KK60:ilk defa mutlu oldum meyerse insana nasıl moral oluyomuş gene gelirim dedi gitti:KK59::KK59:
sansee
günaydın kızlarr ..herkese güzel bi hafta sonu diliyorum ...dün akşamki kaşıntı ve kızarıklık yoğun bi şekilde ayaklarıma indi ,ayaklarım kızarık ve çok kaşınıyo ,doktoru aradım operasyondaymış ,Umarım allerjidir söylediğiniz gibi ,bide neye allerjim olduğunu bulabilsem ...nasılda kaşınıyo tatlı tatlı yaaa:KK43:((((
canım bilinmez ama karacigerine birşey dokunmuştur ayaklarıma kadr i,ndi kaşıntıdan bir hal oldum sanki terler gibi oluyo strestende olabilir halt tabiriyle kurdeşende derler:KK34::KK34::KK34:geçmiş olsun rabbim şifa vbersin ben çıkıyorum lale devri var onu seyredicem çınarımı:KK17::KK17::KK17::KK17:herkeze iyi akşamlar:KK70::KK70:

minikPrensim
sumeyye2009
slm kızlar bugün dr gittim aslında randevum ayın 7 sindeydi ama bu aralar belimde ve kasıklarımda ağrılarım vardı dr aradım tam idrar tahlili yap gel dedi idrar yollarımda enfeksiyon görüldü antibiyotik verdi.oğluşum çok şükür ii 19 haftamdayım bebeğim 327 gr kemiklerim çok ağrıyo dedim magnezyum yazdı.kocamda yok ananesi vefat etti memlekete gitti dün gece çok özledim ilgiye ihtiyacım var.
ahh canımm kıyamam bol bol su iç ilaçlarınıda aksatma magnezyumuda aksatmadan iç ogluşuna maşallahhhhh bendede dr idrarımda bir kaç bakteri buldu bol bol su iç dedi....
ayrıca başınız sağolsun mekanı cennet topragı bol olsunn....

sumeyye2009
canom_14
ahh canımm kıyamam bol bol su iç ilaçlarınıda aksatma magnezyumuda aksatmadan iç ogluşuna maşallahhhhh bendede dr idrarımda bir kaç bakteri buldu bol bol su iç dedi....
ayrıca başınız sağolsun mekanı cennet topragı bol olsunn....
canımn çok sağol dostlar sağolsun.2 3 litre su iç dedi ama ben ancak 3 bardak içiyorum çok midem bulanıyo su içince ama mecburen zorlayacağım kendimi

minikPrensim
yslzytn kızzz koca tabak mısır patlattım aklıma geleni kovamadım :KK1::KK1:

minikPrensim
sumeyye2009
canımn çok sağol dostlar sağolsun.2 3 litre su iç dedi ama ben ancak 3 bardak içiyorum çok midem bulanıyo su içince ama mecburen zorlayacağım kendimi
canım içtiğin suyu değiştir gerekirse ayrı al ben damacana alıyorum ama kendime ayrı su alıyorum alışık oldugun su da bulandırırmış ben artık içebiliyorum çok kusardım içerken bide böyle dene:KK54:

sumeyye2009
aa gerçektenmi bi denemek lazım aslında çok sağol canım

sumeyye2009
neyse kızlar ben çıkıyorum hepinize hayırlı akşamlar

Yalug
kipra
toplanırız yaa...ayarlıyalım biz olur inş. :KK16:

evet bak kahvaltı çok ii fikir..ama gün ayarlıyalım ihmal etmiyelim..ben her zaman uygunum çalışmıyorum artık nasolsa..kocişide satarım buluşuruz..ist.dayken görüşelim..göbişleri canlı canlı görelim:KK60:
beni bekleyinnnnnnnnn bensiz bulusmayin sakin

Espresso
hanzadee
Kızlar aşağıda yanyana yazılı nicklerimizin yanında şu anda yani bugün züeleyhanın isminin yanında + işareti var, bunu sadece benmi görüyorum yani :KK53:
selam canım
zuleyha ile sen KK da arkadaş isteği gönderip kabul etmişsiniz
yani ikinizin rumuzlarının yanındaki + işareti birbirinizin arkadaş listenizde olduğunu gösteriyor

zueleyha
Hanzade hala görünüyor nickinin yanında + işaretii :KK1::KK1: Bence forum bize bişiyler anlatmaya çalışıyor :KK1:

zueleyha
Espresso
selam canım
yani ikinizin rumuzlarının yanındaki + işareti birbirinizin arkadaş listenizde olduğunu gösteriyor
Ne merak ettim ama ya ondanmıymıış:KK1::KK1: Sağol canım aydınlattığın içinn :KK1:

Espresso
yşlzytn oğlunu görmüşsün gözün aydın
:nazar::nazar:

Espresso
zueleyha
Ne merak ettim ama ya ondanmıymıış:KK1::KK1: Sağol canım aydınlattığın içinn :KK1:
rica ederim:KK54:

hanzadee
canom_14
:KK9::KK9::KK9:düşünüyorumda olay böyle olurr şimdi biz bir yerde toplaşırız
sonra gidecegimiz yeri seceriz içeri girip oturuyoruz kısa bir tanışma olayından sonra
aynı anda gürültülü bir şekilde:KK60: açık büfeye dogru ilerleriz hepimizin göbek önde tabi:KK1::KK1:
bir yanda gözleri böyle açılmış:KK53:işletme sahibi ve garsonlar kulaktan kulaga konuşuyorlar:KK53:
tabi biz kıtlık varmış gibi ondan da alalım bundan da alalım derken açık büfe yarıya iner hatta belli tabaklar biter boşalan tabakları doldurma eyilimindeki garsonların önünü işletme sahibi keser doldurmayın doldurmayın bunlar gene kalkacak :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60: Çok eğlenceli bir gün olacağı kesin canım :))

seyma4

Şeymacım geçmiş olsun inşallah kısa sürede geçer ama ballı süt eğer balgamın varsa çok daha fazla öksürtür seni.. Yoksa kuru öksürükse olabilir ama ballı süt göğsü kabartır haberin olsun sonra daha gıcıkla atıcam diye daha çok öksürürsün.. İltihabın varsa boğazında Ilık suya limon sık azda şeker kat, yoksa sıcak suya limon sık bol limon sık, doğal antibiotiktir. Daha iyi gelicektir inşallah..
Bu arada korkma bende sürekli hapşırıyorum oda çok fena, ama buhalimize şükür bir şey olmaz bebeklerimize Allahın izniyle...

sumeyye2009
Ya benimde kasıklaırmda ince sızılar oldu bu gün son 2 gündür 1 lt sudan biraz fazla içtim, az su içtim diye enfeksiyonmu oldum acaba dedim şu an 5. küçük pet şişe suyumu bitirmek üzereyim.. İnşallah olmam... Başınız sağolsun canım bebeğinede maşallah :)

Yalug

Tamam canım ne zaman İstanbulda olucaksın?

Espresso
selam canım
Aaa ondamıymış çok teşekkür ederim canım sağol :)

zueleyha
Hanzade hala görünüyor nickinin yanında + işaretii :KK1::KK1: Bence forum bize bişiyler anlatmaya çalışıyor :KK1:
Forum siz arkadaşsınız demeye çalışıyormuş kuzuum :))) çok merak etmiştim :)

Yalug
kipra
toplanırız yaa...ayarlıyalım biz olur inş. :KK16:

evet bak kahvaltı çok ii fikir..ama gün ayarlıyalım ihmal etmiyelim..ben her zaman uygunum çalışmıyorum artık nasolsa..kocişide satarım buluşuruz..ist.dayken görüşelim..göbişleri canlı canlı görelim:KK60:
hanzadee

Şeymacım geçmiş olsun inşallah kısa sürede geçer ama ballı süt eğer balgamın varsa çok daha fazla öksürtür seni.. Yoksa kuru öksürükse olabilir ama ballı süt göğsü kabartır haberin olsun sonra daha gıcıkla atıcam diye daha çok öksürürsün.. İltihabın varsa boğazında Ilık suya limon sık azda şeker kat, yoksa sıcak suya limon sık bol limon sık, doğal antibiotiktir. Daha iyi gelicektir inşallah..
Bu arada korkma bende sürekli hapşırıyorum oda çok fena, ama buhalimize şükür bir şey olmaz bebeklerimize Allahın izniyle...

Ya benimde kasıklaırmda ince sızılar oldu bu gün son 2 gündür 1 lt sudan biraz fazla içtim, az su içtim diye enfeksiyonmu oldum acaba dedim şu an 5. küçük pet şişe suyumu bitirmek üzereyim.. İnşallah olmam... Başınız sağolsun canım bebeğinede maşallah :)

Tamam canım ne zaman İstanbulda olucaksın?

Aaa ondamıymış çok teşekkür ederim canım sağol :)

Forum siz arkadaşsınız demeye çalışıyormuş kuzuum :))) çok merak etmiştim :)
persembe sabahi kismetse istanbulda olacagim.

hanzadee
Yeşimcim nasılsın canım iyimisin :)

kipra
28-05-11, 18:05
Yalug
oleyyyy perşembe sende geliyosun..:KK64: görüşmeden ayrılmayalım sakın..:KK49:

Yalug
28-05-11, 18:05
kipra
oleyyyy perşembe sende geliyosun..:KK64: görüşmeden ayrılmayalım sakın..:KK49:
sen ne zaman ankaraya tasincaksin kubra

minikPrensim
28-05-11, 19:05
yeşilzeytinn kızzzzz koşa koşa fastfood yemeye gittim :KK9::KK9:

yslzytn
canom_14
yeşilzeytinn kızzzzz koşa koşa fastfood yemeye gittim :KK9::KK9:
şimdi bunu telafi için napıyoruzzzzzzzzzz süt içiyoruzzzzzzz :KK23:

minikPrensim
yslzytn
ivittt ama yatarken içcemm :KK46::KK9:

kipra
Yalug
sen ne zaman ankaraya tasincaksin kubra
haziranın 2.haftası gibi falan..daha ev aramaları sürüyo..:KK31:

kipra
yslzytn
sizigidiler siziiii...yediniz kötü kötüü şimdi vicdan rahatlatınn!!! :KK9:

minikPrensim
kipra
sizigidiler siziiii...yediniz kötü kötüü şimdi vicdan rahatlatınn!!! :KK9:
:KK1::KK1::KK1:he valla bacııı kanıma girdi bu kız:82:

advocate85
hanzadee
Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Ebru şallı seni görse kıskançlıktan ölürdü :KK60::KK60: ama sende yanlar ve popodan bir önceki resmine göre fark etmişsin sanki emelcim :)
canım çok teşekkür ederim:KK71: Ebru Şallıyla yarışmama hiç gerek yok hanzadem nasılsa kocam ne ekranların önünde pilates yapmama izin vericek ne de bu vücutla podyuma çıkamayacağıma göre:KK1: :KK1:canım yanlar ve popo farketti iç çamaşırlarımın sıkmaya başlamasından da anlayabiliyorum bunu:KK59:

seyma4
28-05-11, 20:05
hanzadee

Bu arada korkma bende sürekli hapşırıyorum oda çok fena, ama buhalimize şükür bir şey olmaz bebeklerimize Allahın izniyle..
sağol canım evet balgam var boğazımda o yüzden öksürüp duruyorum sütü içtim bile evet daha çok öksürttü...bide senin dediğini deneyim inş şifa bulurum

advocate85
rumuz17
Leyna ve denizcim maşallah ikinize deeee. Valla sizi kıskanmıştım ama advocate i görünce sinir oldum desem yeri. Avukat hanıııım, az giyinde karnını doyurrr. AAAAAaa. Çıtır kız görünce dayanamıyorum zatii. hele bir de hamile çıtıra hiç gelemiciiim.
benim göbüş leynanın ki kadar yok. Ama totoları koysak Leynayı 2 ye katlar karesini alırım kesin.:KK17: Bacaklarım, belim, totom her yerden aldım ben. Şey şu ana kadar 4,5 kilo aldım.:KK59: Hayır bebişime yaradığını bilsem umrumda olmaz ama bu kiloların en az 3 kilosu benim.
:KK60::KK60::KK60: ayy rumuzcum çok güldürdün beni yaa...tamam canım tavsiyene uyarım az giyinip karnımı doyururum bundan sonra :KK1: tatlım bu arada bende şu ana kadar 3 kilo gibi bi şey aldım..

advocate85
fatosersin

Eki Görüntüle 200562

Eki Görüntüle 200563

Eki Görüntüle 200564
canım maaşallah size:nazar:çok tatlı gözüküyosunuz ama şekerim normal kıyafetle hiç çıkmamış göbeğin hamile kıyafetleriyle belli oluyo sadece..

yslzytn
canom_14
:KK1::KK1::KK1:he valla bacııı kanıma girdi bu kız:82:
aaa aaaa aaaaaaaaaa ne yediğimi bile söylemedim ben kuru iftira :KK57: