2011 Ekim Anneleri

yslzytn
13-04-11, 06:04
hanzadee
Ya ben daha kahvaltı yapmadım biliyomusunuz, pufff canım hiç bir şey istemiyor bazen evden sandviç getiriyordum onuda yapmadım, az sonra bir elma yemeyi dşünüyorum..
:KK20: beyenmedim butonu talep ediyorum :KK20:
olmaz bir elmayla öğlene kadar hemen bi sandviç siparişi ver bakiiim :KK55:

Miryem
Günaydııın;
ben rüyamda gözleme gördüm şimdi burnumda tütüyor:KK56:

yslzytn
endleeslove
Günaydııın;
yanlız değilsin arkadaşım şuan benimde burnumda tütüyo sayende :KK60::KK56:

rumuz17
Denisss gelmişinde neden yazmıyosun? Sen dün doktora gitmeyecek miydin? Cinsiyeti belli oldu mu?

mavipatikler
gunaydın hamişler guzel bır gun sızlerın olsun
oglumun kahvaltısını yaptırdım evı topladım toz alıp mopsetledım bıraz tv ızledım ve ıste burdayım dun temızlık vardı evde ben annemdeydım onun ıcın gıremedım mıs gıbı olmus evım ohhh temıslık gıbısı yok :KK62:
cuma benımde konturolum var demette bı yere gıdıcem 4d ulrason var orda :KK66: tabı onun ıcın deıl hastanem uzakta bu testı ıstedıgın yerde yaptırabılısın dedı onun ıcın oraya gıdıcem haftayada kendı doktoruma gıdıcem oda daha gelısmıs bı cıhazla bakıcakmıs 2 kıkez gorucem bakalım cınsıyetını anlıyacaklarmı :KK52:
bu arada yukarda bır sey yazıodu anlamadım gecmısıde okumadım bırırsı bebegınımı kaybettı yoksa

Miryem
yslzytn
:KK1:ne olacak bizim bu halimiz erik bulamadım çok canım istiyor diyecektim vaz geçtim demiyorum:KK60:

rumuz17
sinem_ahmet
gunaydın hamişler guzel bır gun sızlerın olsun
oglumun kahvaltısını yaptırdım evı topladım toz alıp mopsetledım bıraz tv ızledım ve ıste burdayım dun temızlık vardı evde ben annemdeydım onun ıcın gıremedım mıs gıbı olmus evım ohhh temıslık gıbısı yok :KK62:
cuma benımde konturolum var demette bı yere gıdıcem 4d ulrason var orda :KK66: tabı onun ıcın deıl hastanem uzakta bu testı ıstedıgın yerde yaptırabılısın dedı onun ıcın oraya gıdıcem haftayada kendı doktoruma gıdıcem oda daha gelısmıs bı cıhazla bakıcakmıs 2 kıkez gorucem bakalım cınsıyetını anlıyacaklarmı :KK52:
bu arada yukarda bır sey yazıodu anlamadım gecmısıde okumadım bırırsı bebegınımı kaybettı yoksa
Evet canım ne yazık ki Tupbaby'nin bebeğinde 2'li test sorunlu çıkmış. Gebeliği sonlandıracaklarmış. Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip eder inş. kendisine...

mavipatikler
cok uzuldum bu duruma umarım ıyı dusunmuslerdır

denisss_ruj
Herkese günayydıınn :KK54:
Dr randevumuzda her şey yolunda gitti dün, gayet sağlıklı bebeğim, bir sorun gözükmedi :nazar:
Ense saydamlığı ölçümü 1 mm, kan verdim 1 hafta sonra çıkacak sonucu.
İşe dönmedim, evin sokağındaki sağlık ocağına gidip kaydımı yaptırdım. Çölde su bulmuş gibi karşılıyorlar, bir ilgi bir alaka anlatamam. 4 defa kontrole gitmemiz lazımmış, sağlık bakanlığı çok önem veriyormuş bu konuya. Gelebileceğimi sanmıyorum dedim, sizi ararız telefonda bilgi verseniz de olur ama aşılara mutlaka gelin dediler. Rutin kontrollerimi, tiroid testlerimi yaptırmaya da oraya gidicem.
Sizler de iyisinizdir umarım. Dün neler konuşulmuş, geçmişi okuyup gelicem...

yslzytn
endleeslove
:KK1:ne olacak bizim bu halimiz erik bulamadım çok canım istiyor diyecektim vaz geçtim demiyorum:KK60:
önce vurdun sonra öldürdün be arkadaşım :KK60::KK60::KK60:

leyna
endleeslove
Günaydııın;
ay canım tüh keşke yakın olsaydık ben getirirdim sana bende sabah onunla yaptım kahvaltımı ama bulabilirsin sanırım hiç bulamazsan akşama kendin yap hazır yufkayla..
yslzytn
bu sefer ben söylemedim :KK64:

yslzytn
leyna
ay canım tüh keşke yakın olsaydık ben getirirdim sana bende sabah onunla yaptım kahvaltımı ama bulabilirsin sanırım hiç bulamazsan akşama kendin yap hazır yufkayla..

bu sefer ben söylemedim :KK64:
:KK60::KK60::KK60: bende ne pis boğazlıyım arkadaşım ya senin suçun yok he duysam yiyim istiyorum :KK19:

yslzytn
denisss_ruj
Dr randevumuzda her şey yolunda gitti dün, gayet sağlıklı bebeğim, bir sorun gözükmedi :nazar:
İşe dönmedim, evin sokağındaki sağlık ocağına gidip kaydımı yaptırdım. Çölde su bulmuş gibi karşılıyorlar, bir ilgi bir alaka anlatamam. 4 defa kontrole gitmemiz lazımmış, sağlık bakanlığı çok önem veriyormuş bu konuya. Gelebileceğimi sanmıyorum dedim, sizi ararız telefonda bilgi verseniz de olur ama aşılara mutlaka gelin dediler. Rutin kontrollerimi, tiroid testlerimi yaptırmaya da oraya gidicem.
maşallah canım :nazar:
ne güzel sağlık ocağınıda aradan çıkartmışsın :KK9:
ben hala gidemedim :KK50:

zefey
günaydıın kızlarr :KK71::KK71:
burda hava çok güzelll aydınlık öğlene doğru iyce güneşş açaarr bizde enerji dolarızz inşallahhhh :92:
sabah sabah kustumm iki kezz safraa bundan sonra rahatıımm
ammaaaaa
kocişş ankaraya gittiii bugün çok geç dönecek sekizde çıkıcaklar ordan dört saat sürüyoo istanbull offf offfff:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

leyna
denisss_ruj
demek senin kuzunda 1mm benimki gibi.. 1mm kardeşler:KK1:sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim tatlım umarım kan sonuçlarında böyle mutlu haberler verir cinsiyet hakkında bir tahminde bulunmamış anladığım kadarıyla artık birdahaki ayda bizim ayımız olur:KK9:

zefey
yslzytn
maşallah canım :nazar:
ne güzel sağlık ocağınıda aradan çıkartmışsın :KK9:
ben hala gidemedim :KK50:
kızzlarr gitmessek noluyokii kayıt yaptırmasakk nolcakkii yaniiiii benide dün aile hekiminin hemşiresi aradııdaa illa bi kez görmesi gerek aile doktorunuzun dedii sağlık ocağında bilgilendirme yapmalıyız dediiiiiiiii şaşırrdıımmmm bende yani kayıt olmayınca noluyo ben hiç gitmessemm

leyna
yslzytn
:KK60::KK60::KK60: bende ne pis boğazlıyım arkadaşım ya senin suçun yok he duysam yiyim istiyorum :KK19:
ayy bende sen gibiyim reklamları ağzım açık izliyorum dünde bi reklam gördüm içim gitti bu gün alıp yiyecem zararlı mararlı amannn atın ölümü arpadan olsun:KK23:

eyt
Günaydınlar olsun herkese, bir süredir yazamıyorum işler çok yoğundu ama elimden geldiğince takip ettim sizleri. Tupbaby için çok üzüldüm rabbim bundan sonrası için yardımcısı olsun. Güzel haberler alan annelerimizi tebrik ediyorum.

leyna
zeynepkaygin
kızzlarr gitmessek noluyokii kayıt yaptırmasakk nolcakkii yaniiiii benide dün aile hekiminin hemşiresi aradııdaa illa bi kez görmesi gerek aile doktorunuzun dedii sağlık ocağında bilgilendirme yapmalıyız dediiiiiiiii şaşırrdıımmmm bende yani kayıt olmayınca noluyo ben hiç gitmessemm
gitmezsen kimse seni zorlayamaz kendin bilirsin sanırım yani öyle bir mecburiyet yoktur ama gidip kaydını yaptırsanda fena olmaz 20.haftadan sonra aşılarımız var onları sağlık ocakları ücretsiz yapıcak ama yok ben illa dışarda yaptırcam para vercem dersen orasıda sana kalmış zeynepciiimmm:KK23:

yslzytn
zeynepkaygin
Aile hekimi bizi kontrol etmekle yükümlü etmedikleri taktirde onlar para cezası yiyor bizde aile hekimliğinden çıkarılıyoruz bildiğim kadarıyla :KK31:
hem bilgilerini alıp aşı olman gereken haftalarda arayıp aşıya çağırıyolar vs..
ben gittiğimde bütün detayları öğrenir burayada yazarım :KK68:

ahesteee
13-04-11, 07:04
Hayırlı sabahlar.. Ben geldiimmm, huuu:KK76:

yslzytn
leyna
ayy bende sen gibiyim reklamları ağzım açık izliyorum dünde bi reklam gördüm içim gitti bu gün alıp yiyecem zararlı mararlı amannn atın ölümü arpadan olsun:KK23:
leynacım ben genelde sebze aş eriyorum (hoş gördüğü herşeyi o an isteyip sonra unutmak aş ermeğe girermi bilmiyorum ama :kk77: ) dün gene bi ot çekti canım eşim diyorki sende mevsimine bakmadan herşeyi istiyorsun canım az makul ol dedi :KK60::KK60::KK60:

leyna
yslzytn
leynacım ben genelde sebze aş eriyorum (hoş gördüğü herşeyi o an isteyip sonra unutmak aş ermeğe girermi bilmiyorum ama :kk77: ) dün gene bi ot çekti canım eşim diyorki sende mevsimine bakmadan herşeyi istiyorsun canım az makul ol dedi :KK60::KK60::KK60:
yok bacım o aşerme değil çünkü hamilelik boyunca 1 tek şeye aşerilir diye biliyorum hadi olsun 2...bizimki biraz pisboğazlılık heralde daha adam gibi bişeye aşermedim onu görsem canım istedi yok bunu duysam canım istedi böyle aşermemi olur:KK1:

yslzytn
ahesteee
hoşgeldiiin huuu :KK71:

leyna
ahesteee
hoşgelmişsin ahesteciğim canım benim e hadi sabırsızlıkla bekliyoruz hayırlı haberlerini...