Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2011 Kasım Anneleri

ezken
5-05-11, 10:05
tipitip48
süper yaaaa:KK9: bende çikolata yiyip gideyimm barii
bencede cnm mutlaka dene sonrada yaz bakalım ben de yazıcam bebişler nasıl heycanlanıyomuşş :)

fatmakoca
ezken
13+6 haftalık evet haklısınız tam doğum yapacağım tarihi öğreneyim çünkü benim son adet tarihim belli diil adet olmadığım için :)) herkez bilgilerini toplasın kilosu kaç kilo aldığı falan bebışlerimizin boyu kilosu çok eğlenceli olur en azından takp etmek kolaylasır
Allahım bağıslasın.. sağlıkla gelsin inşallah...

fatmakoca
hasi bakalım kalabalıklasıyoruz.. az önce ekim annelerine baktım kızlar aman Allahım 20 kiişi birden online durumda :) bizim müsait oldugumuz zamanlar denk gelmiyor sanırım..

Kızlar craftyden haberi olan var mı .. ben merak ettim.. bi kac gündür hiç yok ...

tipitip48
ezken
bencede cnm mutlaka dene sonrada yaz bakalım ben de yazıcam bebişler nasıl heycanlanıyomuşş :)
benimki zaten kıpır kıpırdı maşallah..çikolata yiyince görelim bi de nasıl olurr:KK9: yazarım haftayaa :KK66:

bol
sulisim
ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi kısmına bende güvendim ama dr bana erkek dedi...

ben eskidende tatlı sevmezdim şimdie aramıyorum bir ara sürekli ekşi elma turşu ekşi kırma yeşil zeytin bile yedim(şimdi yiyesim yok ama) bide annem bana hamileyken böyle rahat geçirmiş oğlanlarda farklıymış....onada bel bağladım kız diye beklerken dr erkek dedi :KK1::KK1:ben şoklarda 1-2 gün inanamadım okadar kendimi kız diye alıştımışım ki artık düşünün....

tatlıya ekşiye bakmıyormuş cinsiyet işi onu anladım
slm kızlar,
ayy cnm demekki güvenmemek gerek herkeste farklı oluyo artık 1 ay sonra kesin sonuçları alacaz.

fatmakoca
tipitip48
benimki zaten kıpır kıpırdı maşallah..çikolata yiyince görelim bi de nasıl olurr:KK9: yazarım haftayaa :KK66:
ben de denicem :KK1: cok heyecanlandım...

Luna
canım sanırım kızların ya migdesi cok bulanıyor yada cok halsizler..
ben acikcasi ofiste oldugum icin tum gun en az bi 10 kere bakabiliorum.. firsat buldukca da yaziyorum..

ama topiclerde genel psikoloji nedense hep bir sorun varken yazmak gibi geliyor bana.. yani ne zaman bir sorun olsa onlarca mesaj atılıyor ve onlara cevap geliyor.. tabii ki Allah korusun kimsenin bi sorunu olmasin da isterse topic boş kalsın ama bence geyik muhabbeti olmadigi surece herkes kısaca kendi hakkinda bi bilgi verse , "bugun soyleyim bugun boyleyim" diye yeterli olur..

ben acikcasi kendimi en bastaki tabloya bile yazdirmadim direkt muhabbete daldim..o kadar tablolara falan takilmamiza da gerek yok yani bence..

ama acikcasi iki kasım 2011 topigi olmasi bence yonetimin bir açığı, editörleri davet etsek zaten onlar otomatikman birlestirir.. genelde konu tekrarı oldu mu hemen birlestiriyorlar uyarıyorlar ama nedense bu iki topige pek bakmıyorlar galiba ki bizim bulundugumuz topic sabit topic, ben kasim hamisleri topigini google'da aratmadıgım surece bulamıyorum zaten..

dolayisiyla insallah editörler goruyorlardır..En Büyük KKEn Büyük KK

gulden79
selam kızlar bugün ikili testimiz vardı ense kalınlığı normal çıktı kan tahlili iki gün sonra çıkacakmış.bebişim nasıl hareketliydi inanamadım hiç durmuyordu :KK9: 4,5 santim normalmi acaba 11+3 için sizlerinki kaç boyu ? nette bakıyorum daha uzun yazıyorda bu haftada

kahvekolik
yuba
valla ben diger topigide girdim yazdim neden bizim gibi acaba meraklanmiyor insanlar buna merak ediyorum gercekten .
ama ben yilmadim tabi arastirdim tarastirdim konu acmayi buldum ve 2011 kasim anneleri gobusleri topimigimiz onaylanma surecinde su an onaydan gecsin Allah izin verirse hepsini acacagim insallah katilim olur butun kasim topiklerine bildirecegim bunu bakalim gorecegiz.
sahsen ben heyecanlaniyorum ve diger 2011 .... annelerinin topiklerini kiskaniyorum 5000 kusur sayfa olan topikler var buradaki butun arkadaslardan 2011 kasim anneleri ile ilgili gobus cinsiyet kilo vs topiklerine ilgi bekliyrouz
haklısın valla...

acibademci
ben fırsat buldukça yazıyorum ama hergün takip ediyorum. daha alışamadık galiba birbirimize evet diğer topikler daha canlı. ben de bi ara dua listesi oluşturalım demiştim ama ses çıkmadı kimseden. nese heralde zamanla kaynaşcaz bizde :KK49:
burda şu an da biraz da herkes kendi derdinde bulantı vs vs. herhalde zamanla iyileştikçe kaynaşıcaz bilemiyorum. daha önceki bebeğimi düşürmeseydim eylül annesi olacaktım. o yüzden eylül annelerine bakıyorum ara sıra ne güzel arkadaş olmuşlar. dua listesi ne için? gözümden kaçmış, ben katılırım.

kahvekolik
amaaan kızlar topic birleştirmeyle uğraşmayın.
bazı arkadaşlar başıma geleni hatırlamışlar.
uğraşmayın, niyetiniz anlaşılmaz, azar işitirsiniz, boşu boşuna moraliniz bozulur.
biz bize yeteriz :63:

Luna
kahvekolik
uğraşmayın, niyetiniz anlaşılmaz, azar işitirsiniz, boşu boşuna moraliniz bozulur.
birlestirme degil de her zaman editörler cok titiz davranırlardı ben sasırdım acıkcsası neden iki tane aynı topic var

derya2807
5-05-11, 11:05
kahvekolik
ayy canım benim hatırlamazmıyız ama çok güldürdün beni şimdi :KK1: biz bize yeteriz :KK66::KK66::KK66:

KolikAnne
fatmakoca
hasi bakalım kalabalıklasıyoruz.. az önce ekim annelerine baktım kızlar aman Allahım 20 kiişi birden online durumda :) bizim müsait oldugumuz zamanlar denk gelmiyor sanırım..

Kızlar craftyden haberi olan var mı .. ben merak ettim.. bi kac gündür hiç yok ...
Hakikaten crafty nerelerde? Ben de göremedim. Gelse uğrardı buraya. :26:

derya2807
Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

derya2807,SevdeBilge,tuubaaoz,ezken,tipitip48,HELENN,xxberxx,masterbully,Luna,kardelen23-,gulden79,
:92::92::92::92:

kahvekolik
derya2807
ayy canım benim hatırlamazmıyız ama çok güldürdün beni şimdi :KK1: biz bize yeteriz :KK66::KK66::KK66:
benim topiğimi ne bulandırıyosun kardeşim, burayı beğenmiyosan gidersin, herkes istediği yere yazar denmişti. o zamanlar hamileliğimin ilk zamanlarıydı gergindim haliyle, üzülmüş ve sinirlenmiştim ama şimdi bende gülüyorum :KK24::KK24::KK24:

derya2807
kızlar bu arada göbişlerden bahsetmişsiniz benimki oldu walla tam resimlik saklayamıyorum artık pantolonlarımın hiçbiri olmuyor benimle aynı haftalarda olanlarında çıktımı göbişleri ay daha erken değilmi yaa :KK9::KK9:

kahvekolik
crafty geldiysen 3 kere vurr!!!
hakkaten nerdesin kızım sen yaa?
gazeteye wanted diye ilan vericem :KK1:
şaka bi yana da inşallah bişey olmamıştır, pc falan bozulmuştur.

derya2807
kahvekolik

benim topiğimi ne bulandırıyosun kardeşim, burayı beğenmiyosan gidersin, herkes istediği yere yazar denmişti. o zamanlar hamileliğimin ilk zamanlarıydı gergindim haliyle, üzülmüş ve sinirlenmiştim ama şimdi bende gülüyorum :KK24::KK24::KK24:

ayyy evet çok kabaca bi tabirle konuşmuştu ama ben üzerinden gün geçince görmüştüm yoksa inan canım arkanda olurdum :78: ama hala aklıma geldikçe benimde sinirlerim bozulur :KK47:

xxberxx
derya2807
kızlar bu arada göbişlerden bahsetmişsiniz benimki oldu walla tam resimlik saklayamıyorum artık pantolonlarımın hiçbiri olmuyor benimle aynı haftalarda olanlarında çıktımı göbişleri ay daha erken değilmi yaa :KK9::KK9:

valla benim göbüş de beş aylık gibi

KolikAnne
derya2807
Ayy ne güzel yaa. Maşallah. Benim zaten normalde göbeğim vardı ve beli lastikli bir pantolon almıştım. Hala onu giyiyorum. Göbişim büyüse bile pek anlayamıyorum. O pantalonum beni baya idare eder sanırım, sonra da hamile pantalonu almayı düşünüyorum. Etek hiç almayı düşünmüyorum çünkü hamilelerde komik duruyor gibime geliyor. Yazın da bir sürü düğün var. Ne giyeceğim oralarda bilmiyorum. :KK9: Ama çok heyecanlanıyorum, göbeğim ne kadar büyüyecek, kaç kilo alacağım, çirkin bir anne mi olacağım?:KK9:

kahvekolik
derya2807
ben çoktan hamile kotuna transfer oldum bile. çünkü eskiler beni çok sıkıştırıyodu bebeğe bişey olacak diye korkuyordum. benimde çıktı ama gaza yoruyorum, erken sanki.

kahvekolik
derya2807
ayyy evet çok kabaca bi tabirle konuşmuştu ama ben üzerinden gün geçince görmüştüm yoksa inan canım arkanda olurdum :78: ama hala aklıma geldikçe benimde sinirlerim bozulur :KK47:
biliyorum olurdun canım. evet, işin kötüsü burdan da arkamda duran pek olmamıştı. neyse geçti gitti, salla :KK6:

sana cinsiyet söylemedimi daha?

KolikAnne
kahvekolik

ben çoktan hamile kotuna transfer oldum bile. çünkü eskiler beni çok sıkıştırıyodu bebeğe bişey olacak diye korkuyordum. benimde çıktı ama gaza yoruyorum, erken sanki.

Hamile pantalonunu nerden aldınız? Markası var mı? Ve kaç liraya aldınız? Ben hiç bakmadım. Evden dışarı çıkamadığım için. :KK59: Şu bulantılar filan geçse bir de havalar düzelse de alışverişe çıksak.:97:

derya2807
SevdeBilge
Ayy ne güzel yaa. Maşallah. Benim zaten normalde göbeğim vardı ve beli lastikli bir pantolon almıştım. Hala onu giyiyorum. Göbişim büyüse bile pek anlayamıyorum. O pantalonum beni baya idare eder sanırım, sonra da hamile pantalonu almayı düşünüyorum. Etek hiç almayı düşünmüyorum çünkü hamilelerde komik duruyor gibime geliyor. Yazın da bir sürü düğün var. Ne giyeceğim oralarda bilmiyorum. :KK9: Ama çok heyecanlanıyorum, göbeğim ne kadar büyüyecek, kaç kilo alacağım, çirkin bir anne mi olacağım?:KK9:
ayy ben 10. haftamdan beri hamile kotu giyiyorum :KK9: onun öncesinde kotlarımda düğmemi kapatmazdım sıkıodu çünkü arkadaşım bi gördü beni böle tuttu kolumdan doğru hamiş pantolonu almaya ayy ne rahatmış o yıkayıp yıkayıp giyiyorum walla 1 tane daha almak icap edio birde tayt giyiorum :KK9: ayy lc de çok güzel hamile etekleri var uzun değil tabi çok şeker duruo kot olanları bile var benim göbiş biraz daha çıksın alıcam bu arada hepimiz çok güzel hamiş olucaz buna inan :KK34:

tuubaaoz
Luna
birlestirme degil de her zaman editörler cok titiz davranırlardı ben sasırdım acıkcsası neden iki tane aynı topic var
diğer topiğin adı kasım hamişleri biz kasım anneleriyiz isim olarakda bize uymuyor neden ısrarla oraya yazıyorlar anlamıyoorum kendi tercihleri başından itibaren birleşmeyi kabul etmiyorlar. acaba konu aynı olmasına rağmen topiğin iismi farklı olduğu içinmi müdahale etmiyorlar diycem ama 2011kasım hamişleride çok saçma henüz mayıs ayındayız:KK1: bencede biz burdaki paylaşımlarımızı arttıralım daha çok yazalım diğer topiklerimizde açılınca zamanla paylaşımlarımız artar inşallah

derya2807
Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

derya2807,SevdeBilge,tuubaaoz,ezken,tipitip48,HELENN,xxberxx,masterbully,Luna,kardelen23-,gulden79,
:92::92::92::92:
:KK3::KK3: :KK74::KK74::KK74:

tipitip48
kahvekolik

bende lastikli olanlardan giyiyorum artık..benimde karnımda şişlik var bencede gazz..yoksa 11haftalık böyle olursak 9 ay sonra nolcazz:KK9:

fatmakoca
gulden79
selam kızlar bugün ikili testimiz vardı ense kalınlığı normal çıktı kan tahlili iki gün sonra çıkacakmış.bebişim nasıl hareketliydi inanamadım hiç durmuyordu :KK9: 4,5 santim normalmi acaba 11+3 için sizlerinki kaç boyu ? nette bakıyorum daha uzun yazıyorda bu haftada
canım cok sevindim sonuclarına ..kan testindede sorun olmaz inşallah.. darısı da bizlere inşallah.

canım doktor a ben sordum 9+2 iken gitmiştim en son 2,5 cm dedi biz dedik hani daha uzun olmalı diye .. o da baş popo uzunluğunu söylüyorum ben demişti. bilgine canım..

derya2807
kahvekolik

biliyorum olurdun canım. evet, işin kötüsü burdan da arkamda duran pek olmamıştı. neyse geçti gitti, salla :KK6:

sana cinsiyet söylemedimi daha?

ayy kız burdadamı bişi oldu :KK53: ay onu ben hatırlamıyorumm

tipitip48
17 kişi olduk bu arada arkadaşlarr:KK66:

bol
ay evt ya benimkide baya büyüdü gören anlıyo yani hamile oldumu aslında erken diye düşünüyorm büyümesi için bende diyodum demekki hiç iç karnım yok benim hemen çıktı dışarı bende 2 haftadır giyiyorm hamile pantolu çok pahalı ama hamile kıyafetleri yaa:KK43:(

fatmakoca
kahvekolik
ah canım ne olmustu ben hatırlayamadım ...

sulisim
ooo maşallah sayımız artış gelsin paylaşımlar......ben hamile pantolonu aldım ama daha giyemedim ince keten havalarda ısınmadı bir türlü öylede dolapta ben bekliyor....bir tane rahat pantolunum var kumaş hergün onu giyiyorum havalar ısınana kadar böylee artık mecburen...inş biran önce ısınır yoksa yakında bunudan içine sığamıcam....:KK53:

derya2807
SevdeBilge
Hamile pantalonunu nerden aldınız? Markası var mı? Ve kaç liraya aldınız? Ben hiç bakmadım. Evden dışarı çıkamadığım için. :KK59: Şu bulantılar filan geçse bir de havalar düzelse de alışverişe çıksak.:97:
canım ben lcw den aldım orda var hamile pantolonları fiyatlarıda 45 civarıydı sanırım

kahvekolik
SevdeBilge
canım ben LCW den aldım 46 idi heralde. normal kot ama göbek kısmında geniş bir lastik kısmı var bi rahat bi rahat...

tipitip48
bende lastikli olanlardan giyiyorum artık..benimde karnımda şişlik var bencede gazz..yoksa 11haftalık böyle olursak 9 ay sonra nolcazz:KK9:
bencede :) geçen biri kaç aylık dedi 3 dedim, ikiz mi dedi :KK60:
o gün sinirliydim şiştikçe şişmiştim bide. zaten eskiden de göbeğim vardı kabızlık ve gaz da eklenince tam oldu :)

fatmakoca
kahvekolik

benimde cıktı bende adet olmamaya bağlıyorum.. vuct yeni yeni alısıyor sanırım.. doktor bana 4. aya kadar ne istiyorsan giy dedi bebeğe bişey olmazmıs..

Sumak
benım gobegım cıktı erkendı ama cıktı gaz degıl gaz olsa bı belırtısı olur ne bıleyım o gaz cıkar oylece durmaz kı dımı ..

gobegım yok denecek gıbıydı hamıle kalmadan once bırden cıktı sımdı

herkes anlıyor artık

pantolanlarım olmuyor ben heryere esortmanla gıdıyorum onemlı yerlere de tayt ve tunık :KK1:

yaz gelsın artık elbıse gıymek ıstıyorum