2011 Kasım Anneleri

bebegim_01
15-04-11, 08:04
Sympathique
Iyi geceler kizlar size acil bisey sorcam, burda cok kisi oldugu icin belki Hémen cevap alabilirim diye yazdim, ben suan bugun tam 11 haftalik hamileyim , Dun doktora gittim bebegimi gordum Ama suan bende kanama var yani kan geldi , sizce neden olabilir , sizde oldumu bu hsftalarda:KK43: tam yatiyorken gordum simdi ben nasil uyucam :KK43:
canım çok geçmiş olsun.insaallah birşey yoktur.bence mide hapınıda bırak boşver.insaallah kontrolden güzel haberlerle dön canım:26:

HELENN
SLM Herkese ,,

Bugün akşam randevumuz var bebeğimi göreceğim iple çekiyorum akşamıı .. Dualarınızı esirgemeyinn güzel güzel haberlerle dönelimm inşallahh..

trawma
bebeğim 01
ne haber nasılsın? var mı bir gelişme? ne zaman adet günün? inş. olmazsın :)
pıt pıtları gördük güncellermisin.

trawma
HELENN
SLM Herkese ,,

Bugün akşam randevumuz var bebeğimi göreceğim iple çekiyorum akşamıı .. Dualarınızı esirgemeyinn güzel güzel haberlerle dönelimm inşallahh..[/QU.

hayırlarla gel.. haberlerini bekliyoruz. :)) dr. um bana kilolusun en fazla 9 kilo alacaksın dedi. ayyyy inş. fazla kilo almam yoksa diyetisyene gidecekmişim :))

HELENN
trawma
HELENN
SLM Herkese ,,

Bugün akşam randevumuz var bebeğimi göreceğim iple çekiyorum akşamıı .. Dualarınızı esirgemeyinn güzel güzel haberlerle dönelimm inşallahh..[/QU.

hayırlarla gel.. haberlerini bekliyoruz. :)) dr. um bana kilolusun en fazla 9 kilo alacaksın dedi. ayyyy inş. fazla kilo almam yoksa diyetisyene gidecekmişim :))
canım inşallahh..
ben aralık ayında tedavi görmüştüm ve kilo almıştım ayrıca sigarayıda bırakmıştım o kiloları veremeden bebeğimm bi mucize olarak normal şekilde geldi şükürler olsun bende 62 kiloyla kaldım şuan 64 kiloyum dikkat etmek lazım ama kilo almak umrumda değil sağlıkla gelsin bebeğim hepsini veririm doğumdan sonraa.. sen kaç kilosun

HELENN
bebegim_01
canım çok geçmiş olsun.insaallah birşey yoktur.bence mide hapınıda bırak boşver.insaallah kontrolden güzel haberlerle dön canım:26:
bebeğimm Allah sanada yaşatsın en kısa zamnda inşallahh bizim minişler ayak sürüsün seninde karnına konsun kelebeğinn .. Allahım isteyen herkese versinn bizimkileride sağlıkla hayırla kucaklarımıza aldırsın inşallahh ..:KK71:

meleq47
trawma
HELENN
SLM Herkese ,,

cnm ben 1.67 boy 72 kiloyum, acaba bende diyet yapmalımıyım, senin kaç?

HELENN
meleq47
trawma
cnm ben 1.67 boy 72 kiloyum, acaba bende diyet yapmalımıyım, senin kaç?
canım diğer arkadaşa diyet yap demiş doktoru bana herhangi bişey demedi benim boyum 1,60

trawma
HELENN
trawma
canım inşallahh..
ben aralık ayında tedavi görmüştüm ve kilo almıştım ayrıca sigarayıda bırakmıştım o kiloları veremeden bebeğimm bi mucize olarak normal şekilde geldi şükürler olsun bende 62 kiloyla kaldım şuan 64 kiloyum dikkat etmek lazım ama kilo almak umrumda değil sağlıkla gelsin bebeğim hepsini veririm doğumdan sonraa.. sen kaç kilosun
benim dün baktılar kiloma 82 olmuşum :KK17: :26:

trawma
HELENN
meleq47
canım diğer arkadaşa diyet yap demiş doktoru bana herhangi bişey demedi benim boyum 1,60
ben 1,64 e 82 kiloyum. dr.şimdilik sadece dikkat et dedi. hamur işi yeme bol bol meve ye dedi. ama ayda 1 kilodan fazla alırsam diyetisyen kontrol edecek kilomu :) :KK52:

HELENN
trawma
HELENN
benim dün baktılar kiloma 82 olmuşum :KK17: :26:
boyun nasıll uzunmusun ..ekmek falan yeme canım bol bol su iç sütlü tatlıları tercih et .. dikkat et ama çokta dert etme.. bebeğin sağlıklı olsun kilolar gider..doktorun sana diyet listesi falan hazırlasın ..ben tatlıyı çok sevmiyorum etten falanda iğrendimm ..

gizems
15-04-11, 09:04
Luna
ay canım cok cok tesekkur ederim..darısı insallah tez zamanda senin de basına..nedir son durumun tatlim? biraz bahsetsene...
benim icin de nolur dua et Allah'ımın izniyle insallah bebisime kavusurum:nazar::nazar:

Luna'cım inşallah canım,inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine,dua ederim bol bol.Ne olsun,ben de işte ameliyatımı oldum o günden beri tık bile yok.Her ay yumurta takibi yaptırıyorum,dün çatlatma iğnemi oldum,her zamanki gibi bekleyeceğim bakalım.Sen de dua et bana olur mu,hamilelerin duaları kabul olur derler.Sen neler yaptın görüşmeyeli,doktorun aynı mı,nasıl karar verdin tüp bebeğe?

Özelden mail adresini yazarsan ordan da mailleşiriz.Kendine iyi bak hoşçakal....

trawma
HELENN
trawma
boyun nasıll uzunmusun ..ekmek falan yeme canım bol bol su iç sütlü tatlıları tercih et .. dikkat et ama çokta dert etme.. bebeğin sağlıklı olsun kilolar gider..doktorun sana diyet listesi falan hazırlasın ..ben tatlıyı çok sevmiyorum etten falanda iğrendimm ..
ben artık tatlı yiyemiyorum. benim kilolar zaten stresten oldu. hamur işi fazla yemem zaten. haşlanmış yumurta yiyemiyorum. omlet olunca anca. korkum kilo almaktan değil kaç olursa olsun ama kilolarım bebeğe zarar verirse iş değişir. süt t de fazla içemiyorum. bol bol ayran içiyorum. bende mide yanması var ayran iyi geliyo

meleq47
trawma
ben 1,64 e 82 kiloyum. dr.şimdilik sadece dikkat et dedi. hamur işi yeme bol bol meve ye dedi. ama ayda 1 kilodan fazla alırsam diyetisyen kontrol edecek kilomu :) :KK52:
cnm kaç haftalık gebesin, normalde ilk 3 ay bebek yediklerinden etkilenmiyor aslında diyet yapmanın tam zamanı:KK1:

HELENN
trawma
HELENN
ben artık tatlı yiyemiyorum. benim kilolar zaten stresten oldu. hamur işi fazla yemem zaten. haşlanmış yumurta yiyemiyorum. omlet olunca anca. korkum kilo almaktan değil kaç olursa olsun ama kilolarım bebeğe zarar verirse iş değişir. süt t de fazla içemiyorum. bol bol ayran içiyorum. bende mide yanması var ayran iyi geliyo
İnşallah hiç bi sorun olmazz cnmm ..bende süt yerine ayran içiyorum 2-3 gündür bulantılarımda azaldı ..

superlady
selam arkadaşlar bende 1.60 boy 53 kiloyum doktorum ilk 3 ayda 1 kilo en fazla 2 kilo al dedi 6 öğün beslen dedi sabah öğlen akşam hafif yağsız sebze yemekleri ye dedi ette yiyebilirsin dedi aralardada meyve ye dedi...

trawma
meleq47
cnm kaç haftalık gebesin, normalde ilk 3 ay bebek yediklerinden etkilenmiyor aslında diyet yapmanın tam zamanı:KK1:
8+3 üm canım. o yediklerimden etkilenmiyo olabilir :KK16: :))) , ama ben onun yüzünden yediklerimden bayaaa etkileniyorum hahahahahah :KK60:

fatmakoca
crafty
fena diil valla
beli çok başarılı olmuş
popo biraz sıktı o da tamamen benim hayvaniyetimden :)
ay est .. benim gecen hafta giydiğim pantolan suan olmuyor :KK43: cok normal yani bizde deneyelim bakalım.. herhangi bir terzi yapabilir mi.. kaca yaptırdın bide canım

fatmakoca
Sympathique
evet adet kanamasi gbiydi
acile gidyorum canim esim gelcek simdi
dua edin insallah bisey yoktur
canım benim dua ediyoruz tabii.. inşallah ikinizde iisinizdir. haberini bekliyoruz..

superlady
arkadaşlar benim tshım yüksek çıkmıştı ve doktorum levotıron verdi şuanda onu kullanıyorum bir sorun olurmu aranızda kullanan varmı

fatmakoca
trawma
HELENN
SLM Herkese ,,

aynı dertten muzdaripiz.. banada 10 u gecemezsin dedi.. bide bizim ailede hamilelik sekeri de var .. dikkatli olcaz gerekirse kızarım da dedi..

az önce uzun süre randevu almak için çırpındığım diyetisyene ulaştım .. 3 aya kadarbekliyoruz dedi.14 Mayısa randevu verdi.

Anadolu yakasında olanlara da tavsiye ederim kızlar.. Kartal Kızılay Tıp Merkezi Diyetisyen Emine Nasır daha önce cok arkadasım gitti ve cok memnun kalmıslardı.Aylık 54 tl .15 günde bir gidiyorsunuz . bir gidişte ödeme yapıyorsunuz 2.de ödeme yapmıyorsunuz.. Güleryüzlü bir bayanmıs...

İşe yarar inşallah..

fatmakoca
HELENN
SLM Herkese ,,

Bugün akşam randevumuz var bebeğimi göreceğim iple çekiyorum akşamıı .. Dualarınızı esirgemeyinn güzel güzel haberlerle dönelimm inşallahh..
hayırlı haberlerle gel inşallah. bekliyoruz canım.. dualarımız seninle hatta sizinle :KK66:

superlady
HELENN
SLM Herkese ,,

inş canım güzel haberlerini bekliyoruz..kaç haftalık hamilesin..:nazar:

zuzuipek
Bizimde bugün kontrolümüz var bizede dua edin teyzoşlar....

meleq47
trawma
8+3 üm canım. o yediklerimden etkilenmiyo olabilir :KK16: :))) , ama ben onun yüzünden yediklerimden bayaaa etkileniyorum hahahahahah :KK60:
alemsin yaa:KK1::KK1::KK1: