2011 Kasım Anneleri

kahvekolik
31-03-11, 20:03
LIMBURG1985
nasil yaniiiiiiii:KK52::KK52::KK52:
dogru mu okudum ben kahvem lokumummmmmmmmm
sen neye şaşırdın kız?

LIMBURG1985
kahvelokum
merhaba,
Rabbim izin verirse ben de kasım annesi olacağım... yazarken ellerim titredi.. bu 4. gebeliğim. ilk 3. düşükle sonuçlandı maalesef... tedirginliğimin nekadar olduğunu tahmin edersiniz...
ben dün gittim doktora, tam 6 haftalık oluyor. sadece kese göründü.. bebeği sorunca görünmemesi normal daha dedi.. vaginalde görnür istiyorsan yapalım dedi. istemedim. haftaya tekrar gideceğim..
benim sat 19 şubattı... yakın tarihteki arkadaşlar kalp atışlarını duydular mı?
hepinize sağlıklı hamileleikler diliyorum... (umarım kasıma kadar bu topikte kalabilirim)
ahhhhh canm benim yaaaaaa icim kiipiiir kipîr oldu okuyunca yutkndum bi soyle nasil sevindim anlatamam sanaaa.insallah saglikla kucaklarsin bebisini bak gordunmu beraber hamile kalmakta varmis kismette:KK16::KK16::KK16:

LIMBURG1985
kahvekolik

sen neye şaşırdın kız?

canim biz kahvelokumla onceden tanisiyoruz ikimizinde kayiplari var malesef.onun hamilelik haberi ve hatta ikimizinde ayni zamanda olmasina oyle cok sevindimkiinsallah hepimiz saglikla kucaklariz bu kez yavrularimizi

bu sabah kanamam oldu uykudan kalkinca kahverengiyle karisik biseydi dr gittim hemen cok sukur biseyi yok hala kalbi gum gum atiyor yavrumun cok endise etmistim ama dr dediki birde bilen varmi bilmiyorum progestoronda lekelenme yapabilir dedi kahverengiden korkma kipkirmizi renk ve kramp esliginde agrin olursa o tehlikelidir;bu haftalarda cok kiside gorulebilir kahverengi lekeler dedi ne guzel 5 6gundur yoktu biey moralim cok bozulmustu ama cok sukur huzurla uyuycam bugn insallah saglikla zamaninda gelsin kasimda bebisler

kahvekolik
31-03-11, 21:03
LIMBURG1985
canim biz kahvelokumla onceden tanisiyoruz ikimizinde kayiplari var malesef.onun hamilelik haberi ve hatta ikimizinde ayni zamanda olmasina oyle cok sevindimkiinsallah hepimiz saglikla kucaklariz bu kez yavrularimizi

bu sabah kanamam oldu uykudan kalkinca kahverengiyle karisik biseydi dr gittim hemen cok sukur biseyi yok hala kalbi gum gum atiyor yavrumun cok endise etmistim ama dr dediki birde bilen varmi bilmiyorum progestoronda lekelenme yapabilir dedi kahverengiden korkma kipkirmizi renk ve kramp esliginde agrin olursa o tehlikelidir;bu haftalarda cok kiside gorulebilir kahverengi lekeler dedi ne guzel 5 6gundur yoktu biey moralim cok bozulmustu ama cok sukur huzurla uyuycam bugn insallah saglikla zamaninda gelsin kasimda bebisler
hım anladım ne güzel tesadüf olmuş. amin inşallah hepimiz.

benim drumda kahverengi lekelenmen olursa korkma dedi, kırmızı olursa hemen gel demişti. bak güm güm atıyormuş ne güzel. hemen gittiğin iyi olmuş, için rahat etmiştir.

TATLICIK
31-03-11, 21:03
kahvekolik

canım 6 haftalık 5mm oluyormuş, kilo:2 gr dan az yazıyor. 9kese mi bilemedim :s

evet bende netten bakmıştım aynı şeyleri okumuştum:KK43: bilemedim şimdi

kahvekolik

şimdi mutfağa gittim kesenin resmine baktım da küçük artılarla işaretlenmiş yerler arasının ölçümü yazıyor. sende kese mi işaretli bebek mi baksana. ay bana da dert oldu :)

aynı bendede kücücük mercimek gibi bişi yanında artılar var ve 8.9mm yazıyo..... bi yuvarlağın içinde siyah bi gölge gibi ama işte acaba o siyah gölge kesemii ,bebekmii bilemedim.....

HELENN
1-04-11, 05:04
Günaydınn Kasım Anneleri ,,

Şu sağ sol kısmını anlayamadım ?? ben ultrason kağıdına göremi bakıyorsunuz çünkü ultrason kağıdında neyse tam tersidir aslında ultrason kağıdında benim sağda görünüyor ama aslında sol tarafımda, bide benim kese sağa doğru çok uzunn...

GÖKKUŞAĞI
1-04-11, 06:04
günaydın annişler. nasılsınız?
kızlar aklıma bir fikir geldi. herkes en son ultrason görüntüsünü yüklesin bence buraya. nasıl olur?:KK46:

HELENN
Arkadaşlar progestanı fitil olarak kullanan varmı aranızda ?? ben bunu doktora sormamıştım ve hep fitil şeklinde kullandımm şimdii kafam karıştı..Ltf bilen varsa yazsınn..

HELENN
HELENN
Arkadaşlar progestanı fitil olarak kullanan varmı aranızda ?? ben bunu doktora sormamıştım ve hep fitil şeklinde kullandımm şimdii kafam karıştı..Ltf bilen varsa yazsınn..
kimse yokmuu ?? şimdi doktoru aradım iki şekildede kullanım var diyo sorun olmaz dedi ama ben kendimi suçluyorum daha önceden fitil şeklinde kullanmıştım o yüzden şimdide böyle kullanılacak sandım sormadım offffff ...

gollum
1-04-11, 07:04
günaydın kızlar
yoğun geçen 2 günden ve faranjitten sonra doktorum bugün rapor yazdı
içeride az bir yerde kanam olmuş ayakta kalma önemsiz ama dikkat edelim dedi
hast. ultrasonu kötü olduğu için bebeğin kalp atışını görürü gibi oldu.
salıya kendi doktoruma randevum var zaten..

birde bana serum taktı ama içinde antibiyotikte varmış
çok tedirgin oldum ne gerek verdı diye
hemşire bunlar gebelere özel zararsız dedi
ama bnim kafa bulandı gitti.
inş. zararı olmaz.

bulaşık makinesinin kokusu tutuyor beni kızlar.
ilk ve tek...

gollum
HELENN
kimse yokmuu ?? şimdi doktoru aradım iki şekildede kullanım var diyo sorun olmaz dedi ama ben kendimi suçluyorum daha önceden fitil şeklinde kullanmıştım o yüzden şimdide böyle kullanılacak sandım sormadım offffff ...
ben hap olarak kullanıyorum canım...

derya2807
LIMBURG1985

canım korkma ben 1 aydır günde 3 kere 2 şer adet içiyorum progestan ve bende de kahverengi lekelenmeler yaptı ama şimdi yok şükür vücut alıştı sanırım :))

bol
HELENN
cnm ben1 kutu kullandım ağızdan alarak sonra doktor bunu içmen çok anlamsız boşa içmene gerek yok dedi başka doktor vermişti zaten bana ama fitil olarak kullananda var sorun yapma yani..

ozzy_mim
1-04-11, 08:04
bol
ben biraz kötü geçirdiğim için çok yazamıyorum açıkcası kendimi biyandanda bunalımda gibi hissediyorum biliyomusnuz böyle herşeyden tiksinmek,bulantılar bişe yiyememek belkide bana böyle hissettiriyo bilmiyorum benim gibi hisseden varmı aranızda?
hamilelik psikolojisine girmişssin bol cum sen bence.e kolay değil hormanlar zıpzıp zıplıyor :KK70: tek değilsin ama tabi...herkeste az çok bu durumlar var

TATLICIK
bugün keseyi ve bebişimi nihayet gördük:) 9mm .....

benimki geç döllenme olduğu için ancak gördük:)

2 hafta sonra da inşallah kalp atışını duymaya gidicez .......

inşallah hepimiz için sorunsuz hamilelikler nasip etsin RABBİM......
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

junzi
Dün itibariyle bebeğimin pıt pıtlarını gördüm kızlar,gözlerim doldu:2:KK70:arısı bekleyenlerin başına inşallah:nazar::nazar::nazar:
hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnn

bol
cnm ben1 kutu kullandım ağızdan alarak sonra doktor bunu içmen çok anlamsız boşa içmene gerek yok dedi başka doktor vermişti zaten bana ama fitil olarak kullananda var sorun yapma yani..
bolcum bu progesteronu niye veriyor doktorlar bişi eksikliğine mi bağlı?bana sadece folicacid verdi de

rosesteel
Merhabalar Kasım anneleri... Ben de aranızdayım. İnşallah ben de kasımda anne olacağım.
allahım hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin...

HELENN
bol
canım sabah öğrendim ağızdanda alındığını daha önce bebek tedavisi görmüştüm o zman fitil olarak kullandım ama meleğim sonra doğal olarak geldi başka doktora gittim oda verince ben gene fitil şeklinde kullanıcam sandım ağızdan alındığını duyunca şok oldum resmen kendimi o kadar suçladımki anlatamam neyseki doktorda sorun olmaz dedi ben netten okudum çok gerekli değilmiş ben iki kutu kullandım bugün doktora gideceğim bakalım ne diyecek..

ozzy_mim
rosesteel
Merhabalar Kasım anneleri... Ben de aranızdayım. İnşallah ben de kasımda anne olacağım.
allahım hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin...
hoşgeldin rosesteel.aminnnnnnn şnşallah

bol
ozzy_mim
hamilelik psikolojisine girmişssin bol cum sen bence.e kolay değil hormanlar zıpzıp zıplıyor :KK70: tek değilsin ama tabi...herkeste az çok bu durumlar var

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnn

bolcum bu progesteronu niye veriyor doktorlar bişi eksikliğine mi bağlı?bana sadece folicacid verdi de
evt cnm baya bi girdim hemde:KK43:(ben ilk doktora gittiğmde 4 haftalıktı ağrılarım var demiştim ondan verdi düşme ihtimaline karşı sanırım sonra başka doktora gittim oda düşeceği varsa zaten düşer içmene gerek yok dedi bi yararı yok sana dedi bende şuan sadece folikasit içiyorum sanırım oda bulantı yapıyo.

ozzy_mim
bol
evt cnm baya bi girdim hemde:KK43:(ben ilk doktora gittiğmde 4 haftalıktı ağrılarım var demiştim ondan verdi düşme ihtimaline karşı sanırım sonra başka doktora gittim oda düşeceği varsa zaten düşer içmene gerek yok dedi bi yararı yok sana dedi bende şuan sadece folikasit içiyorum sanırım oda bulantı yapıyo.
folic plus mu peki canım.ben hamilleik öncesi kullanmamıştım 2 haftadır fln kullanıyorum günde 3 tane.sen de mi öle

bol
ozzy_mim
folic plus mu peki canım.ben hamilleik öncesi kullanmamıştım 2 haftadır fln kullanıyorum günde 3 tane.sen de mi öle
yok cnm benimki folbiol ben çocuk düşünmediğim için önceden başlamamıştım sürpriz geldi bizimki öğrendiğimden beri içiyorum günde 1 tane alıyorum ama ben seninki neden 3 acaba?

kahvekolik
kızlaaarr şimdi hastaneden geliyorum. pıt pıtları duydummmm çok şükür :KK62:
maşallah diyin teyzeleri :nazar:

crafty
kahvekolik
Allah sağlık sıhatle eline almayı nasip etsin canım

kahvekolik
HELENN
Günaydınn Kasım Anneleri ,,

Şu sağ sol kısmını anlayamadım ?? ben ultrason kağıdına göremi bakıyorsunuz çünkü ultrason kağıdında neyse tam tersidir aslında ultrason kağıdında benim sağda görünüyor ama aslında sol tarafımda, bide benim kese sağa doğru çok uzunn...
canım eline alıp bakıyosun ona göre sağ- sol.

bol
ayy senin bu bulantılar belki hep folbiolden. benim arkadaşımında midesi çok bulanıyordu. ben aylardır folic plus kullanıyorum, hiç bulandırmıyor.

kahvekolik
crafty
Allah sağlık sıhatle eline almayı nasip etsin canım
sağol craftim amin hepimizin inşallah.

narcicegi63
kahvekolik

ayy senin bu bulantılar belki hep folbiolden. benim arkadaşımında midesi çok bulanıyordu. ben aylardır folic plus kullanıyorum, hiç bulandırmıyor.

folbiol bulantı yapıomu ya

bol
kahvekolik

gözünaydın canım,
yaa acaba gerçekten ondan olabilirmi hepiniz folic plusmı kullanıyorsunuz?

HELENN
kahvekolik
maşallahh cnmm gözünüz aydınn ..
Biz sabah çok korktuk doktorun verdiği progestanı hep fitil şeklinde kullandım daha önce bebek tedavisinde öyle kullanmıştım gene aynı olacak sandım ne bileyim oysaki ağızdan alınacakmış bu normal gebelik hemen doktoru aradım iki şekildede kullanılabilir dedi sorun olmaz dedi ama gelde bana anlatt bu akşam doktora gideceğiz bakalımm artıkk çok kızdım kendime

kahvekolik
narcicegi63
folbiol bulantı yapıomu ya
ben bikaç kişide bunu duymuştum.

bol
gözünaydın canım,
yaa acaba gerçekten ondan olabilirmi hepiniz folic plusmı kullanıyorsunuz?
bak benim arkadaşım hamile değilken içmeye başlamıştı, bu ne ya deyip bırakmıştı. değiştirmek nasıl olur zararı olmazsa değiştir bellki ondandır.

ozzy_mim
bol
yok cnm benimki folbiol ben çocuk düşünmediğim için önceden başlamamıştım sürpriz geldi bizimki öğrendiğimden beri içiyorum günde 1 tane alıyorum ama ben seninki neden 3 acaba?
folbiol un mg ı fazla sanırm cnm ondan 1 tane yetiyor

kahvekolik
maşallahhhhhh:nazar::nazar:
kahvekolik

kahvekolik cim sen de 3 tane alıyorsun dimi folicplustan

ezgim112
kahvekolik
gözünaydın canım maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar:

kahvekolik
HELENN
maşallahh cnmm gözünüz aydınn ..
Biz sabah çok korktuk doktorun verdiği progestanı hep fitil şeklinde kullandım daha önce bebek tedavisinde öyle kullanmıştım gene aynı olacak sandım ne bileyim oysaki ağızdan alınacakmış bu normal gebelik hemen doktoru aradım iki şekildede kullanılabilir dedi sorun olmaz dedi ama gelde bana anlatt bu akşam doktora gideceğiz bakalımm artıkk çok kızdım kendime
tamam dr bişey olmaz demiş, stres yapma kendine. prospektüsünde kullanım için ne yazıyor? düzgün bey akşam da çalışıyor mu? kaça kadar?

kahvekolik
ozzy_mim
folbiol un mg ı fazla sanırm cnm ondan 1 tane yetiyor

maşallahhhhhh:nazar::nazar:

kahvekolik cim sen de 3 tane alıyorsun dimi folicplustan
folic plus hamileleiği planlarken günde 1, hamile kalınca günde 3 kez içiliyor canım.

HELENN

Arkadaşlar aranızda progestan kullanan kimse yok mu??? fitil olarak kullandınızmı hiç...
neden kimse cvp yazmıyoo

ozzy_mim
HELENN

Arkadaşlar aranızda progestan kullanan kimse yok mu??? fitil olarak kullandınızmı hiç...
neden kimse cvp yazmıyoo
doktor bişi olmaz dediğine göre bişi olmaz cnm içini ferah tut.Allah korusun böl stres yaparsan o yüzden olan olurrrrr.bişicik olmaz ben kullanmadım ama .doktoruna güven sen

HELENN
kahvekolik

tamam dr bişey olmaz demiş, stres yapma kendine. prospektüsünde kullanım için ne yazıyor? düzgün bey akşam da çalışıyor mu? kaça kadar?

baktım net bişey yazmıyo , akşam dediğim düzgün bey 6 ya kadar orada sen nereye gidiyosun şimdi..

GÖKKUŞAĞI
kahvekolik
MAŞALLAH. :nazar: ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN KAHVEKOLİK ÇİM...
ÇOK GÜZEL BİR DUYGU DİMİ. HİÇ BİTMESİN İSTİYOR İNSAN.
:KK31:

crafty
HELENN

neden kimse cvp yazmıyoo
cnm
o minik toplar dimi şekerim
bende ağızdan alıorum ama fitil die kullanan da duymuştum
bi zararı olmaz merak etme

kahvekolik
1-04-11, 09:04
HELENN
baktım net bişey yazmıyo , akşam dediğim düzgün bey 6 ya kadar orada sen nereye gidiyosun şimdi..
hım bende akşamları orda sandım. ben nisaya gidiyorum, gerçi bugün çok sıra var diye başka hastaneye gittim. asiye hanım süper biri ama sıra olayı tam bi felaket.

GÖKKUŞAĞI
MAŞALLAH. :nazar: ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN KAHVEKOLİK ÇİM...
ÇOK GÜZEL BİR DUYGU DİMİ. HİÇ BİTMESİN İSTİYOR İNSAN.
:KK31:
amin canım evet öyle eve bi usg cihazı almaya karar veridm :)

ezgim112
HELENN

neden kimse cvp yazmıyoo
canım bence hiç korkma çünkü bende senin gibi tedavideyken fitil olarak kullandım ama şimdi agızdan alıyorum doktorum agızdan alınca sersemlik yapabilir ve dagılımı daha az olur dedi fitil olarak kullanırsamda ilacın orda dagılacagını ve direk rahim damarlarına etki ettigini ve böyle daha etkili oldugunu söyledi yanı her ikiside dogru şekil canım

HELENN
crafty
cnm
o minik toplar dimi şekerim
bende ağızdan alıorum ama fitil die kullanan da duymuştum
bi zararı olmaz merak etme
evt canım ben çok zor kavuştum bu bebeğe o yüzden endişe ediyorum suçluluk hissediyorumm.. İnşallah Allahım onu bana bağışlar sağlıkla sıhhatle...

HELENN
ezgim112
canım bence hiç korkma çünkü bende senin gibi tedavideyken fitil olarak kullandım ama şimdi agızdan alıyorum doktorum agızdan alınca sersemlik yapabilir ve dagılımı daha az olur dedi fitil olarak kullanırsamda ilacın orda dagılacagını ve direk rahim damarlarına etki ettigini ve böyle daha etkili oldugunu söyledi yanı her ikiside dogru şekil canım
sağol cnmm ben kendimi suçluyorum neden sormadım diye bana kimsede ağızdan alacaksın demedi bende aynı şekildir diye fitil gibi almaya devam ettim ama çok derine itmedim hiçç ..Allaha emanet yavrumm ..

ezgim112
HELENN
sağol cnmm ben kendimi suçluyorum neden sormadım diye bana kimsede ağızdan alacaksın demedi bende aynı şekildir diye fitil gibi almaya devam ettim ama çok derine itmedim hiçç ..Allaha emanet yavrumm ..
hepimizinki canım ama sen bana doktorun dedigine göre bu zamana kadar kullandıgın düşükte daha etkiliymiş iyi yönünden bak peki hiç lekelenmen oldumu

zuzuipek
bol
aynen ya biz şansız gruba girdik heralde:KK43:( inşallah biran önce atlatıp bizde hamileliğin keyfini çıkarabiliriz.sen ilaç alıyomusun?
DR ilaç verdi ama ben almıyorum ne bileyim ya ilk gebeliğimde de vermişti hamilelerde test edilmemiş yazıyordu bende güvenip içemedim..Şimdide içmiyorum..

HELENN
ezgim112
hepimizinki canım ama sen bana doktorun dedigine göre bu zamana kadar kullandıgın düşükte daha etkiliymiş iyi yönünden bak peki hiç lekelenmen oldumu
ezgimm çok sağol canım,Hepimizinki Allaha emanet..sende benim gibi tedaviden sonra doğal kalmıştın sanırımm.. benim hiç lekelenmem olmadı zor hamile kaldığım için bide kasık ağrılarım var diye vermişti doktor 2 kutuyuda bu şekilde kullandım ama çok derine itmedim ..

LIMBURG1985
kahvekolik

hım anladım ne güzel tesadüf olmuş. amin inşallah hepimiz.

benim drumda kahverengi lekelenmen olursa korkma dedi, kırmızı olursa hemen gel demişti. bak güm güm atıyormuş ne güzel. hemen gittiğin iyi olmuş, için rahat etmiştir.

aynen canim ya nasil rahatladi icim anlatamam bugunde normal kontrolum vardi ben iki dr a gidiyorum onlem amacli bugun 7+1 de 1.12 CM olmus kuzucuk insallah hep boyle guzel haberlerle geliriz drdan
HELENN
bende fitil olarak kullaniyorum drdumda demisti iki cesiti var diye hem agiz hem vaginal.ama benim bildigim agizdan alinan baska vaginal tablet baska benimkinin kutusunda da vaginal tablet diye yaziyor

zuzuipek
kızlar folibol bende ilk bebeğimde kürtajdan sonra günde 1 tane kullanmıştım..Ama gebeliklerimin hepsinde dr folic puls günde 3 tane verdi...Bu daha etkili dedi...Mide bulantıları foliclerden değil bende ondan sanıyordum bir gün almadım ama yinede bulanıyor...Herkese göre değil işte mide bulantısı...

Ayrıca bugün devlet hastanesine gittim tahlilleri yaptırmaya..Birdaha hayatta gitmiycem çok kalabalık...Muayenede oldum mecburen, bebişkomuda gördüm..Ama Düzgün beye gitmeye devam edicem...

HELENN
bende fitil olarak kullaniyorum drdumda demisti iki cesiti var diye hem agiz hem vaginal.ama benim bildigim agizdan alinan baska vaginal tablet baska benimkinin kutusunda da vaginal tablet diye yaziyor[/QUOTE]

canım ben daha önce vajinal kullandım aynı ilacı ama şimdi ağızdan almam lazımmışş doktor iki şekildede kullanılabilir diyo sorun yok diyo ama o zman neden ağızdan alıyoo herkes, acaba sorun olurmu bebeğim iyimidir..

ezgim112
1-04-11, 10:04
HELENN
ezgimm çok sağol canım,Hepimizinki Allaha emanet..sende benim gibi tedaviden sonra doğal kalmıştın sanırımm.. benim hiç lekelenmem olmadı zor hamile kaldığım için bide kasık ağrılarım var diye vermişti doktor 2 kutuyuda bu şekilde kullandım ama çok derine itmedim ..
evet canım hamile kalmasaydım martda tüp bebege başlayacaktık ama rabbime şükürler olsunki bebegim dogal yolla oldu ama benim 7 hafta kanamam başladı o yüzden yemekle lavabo hariç yataktan kalkmıyorum ama allaha şükür kanamam geçti ama düşük tehlikesi devam ettigi için yatıyorum hala progestanıda günde 3 kere 2tane alıyorum

Princess of Rain
gunaydin kizlar bu sabah hastaneye gittik ve bebisimizi gorduk :KK52:cok kucucuk minigim ya :KK69:kalp atislarini gorduk ama duyamadik.su anda cok kucuk dedi doktor duymak istersen vajinal ultrasonla bakayim dedi ben istemedim korktum dusuk riskini artirir diye.

2.ultrasona 12 haftamizda girecegiz bakalim hayirlisi yavrumu ozaman daha net gorurum.su anda dusuk riski felan yokmus cok sukur.

sizler nasilsiniz gecmisi okuyamadim henuz karnimiz cok acikti minigimi ve kendimi doyurmam lazim gorusuruz.

HELENN
ezgim112
evet canım hamile kalmasaydım martda tüp bebege başlayacaktık ama rabbime şükürler olsunki bebegim dogal yolla oldu ama benim 7 hafta kanamam başladı o yüzden yemekle lavabo hariç yataktan kalkmıyorum ama allaha şükür kanamam geçti ama düşük tehlikesi devam ettigi için yatıyorum hala progestanıda günde 3 kere 2tane alıyorum
ne iyi etmişler gelmeklee, Allah hepimizinkini tamamına erdirsinn , kanamanın geçmiş olmasına çok sevindim,, bu progestanı sorucam bidahada kullanmıcam sinir oldum valla çok bilen çok yanılır derler ya aynen öyle oldu benimkisi..
benim bugün minnoşumu görmem lazım çok korktum bugün tam 7+4 günlük geç yumurtlamışım seninki abla oluyo :)