2011 Kasım Anneleri

kardelen23-
25-03-11, 09:03
Ya eskiden 4-5 çocuk olurmuş hem de sık aralıklı da değil. Bir de bizim gibi değil tarlada çalışıyorlarmış. Bizim de bişey olmaz inş. Fazla takmamak gerekir. Her şeyin hayırlısını versin Rabbimmm...

ekim.29
heralde en küçük benmm ki daha 3+6 :KK49:

ekim.29
nisan84
günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar...
evet ağır kaldırmamak gerekiyor güya ama kızımı kaldırmak zorunda kalıyorum 12 kilo falan var
sanki inat yapıyor kucana al diye ağlıyor alıyorum üstümde boğuşmak istiyor çok hareketli biraz zorlanıyorum ama napalım bişe olmaz işallah
aynen vallaa kanepede bile illa benm kucağıma oturuyoo

kardelen23-
Ya eskiden 4-5 çocuk olurmuş hem de sık aralıklı da değil. Bir de bizim gibi değil tarlada çalışıyorlarmış. Bizim de bişey olmaz inş. Fazla takmamak gerekir. Her şeyin hayırlısını versin Rabbimmm...
aynen fazla kuruntu yapmıcan inş bi sorun yaşamadann şu 9 ay geçiririzz

kardelen23-
Kasım annelerinde bayağı 2. anne olan varmış maşaallah.

kahvekolik
kardelen23-
Ben kucaklıyorum canım mecburen. Ama benim şu anda pek sorunum yok düşük filan. Zaten artık pek kucağa da lınmıyor yürümeye başlayınca.
ekim.29
valla mecbur alıyoruz benmki babaya hiç düşkün değil hep bende bazen kucak istiyo taşıyoruzz bişey olmuyoo rabbm esirgiyoo

ewt o zamn ii olurrr mecbur çoçuklar için herşey yapılıyoo
nisan84
günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar...
evet ağır kaldırmamak gerekiyor güya ama kızımı kaldırmak zorunda kalıyorum 12 kilo falan var
sanki inat yapıyor kucana al diye ağlıyor alıyorum üstümde boğuşmak istiyor çok hareketli biraz zorlanıyorum ama napalım bişe olmaz işallah
oturarak kucaklamak çözüm olabilir aslında kızlar.

kardelen23-
aslında öyle. tarlada çalışan bir kadın, sırtında çocuğun biri bağlı, karnında biri, diğeri eteğini çekiştiriyor falan...

kardelen23-
İkinci bebeği olanlar neler hissediyorlr. Ben bazen oğlum kadar sevemeyecekmişim gibi geliyor. Tuhaf geliyor bana. Hamile kalmadan çok istiyordum ikinciyi. Hamile kalınca karmaşalı bi ruh halim oldu.

bebegim_01
herkese hayırlı cumalar kızlar dualarım hep sizler insaallah saglıkla bebbişlerinizi dünyaya getirirsiniz.
belki bende bu ay hamişim diye burda ilk paylaşırım daha çok var ama dualarınızı eksik etmeyin benden ne olur :KK70:

nazobülo
çok sık olmasada arada almak zorunda kalıyorum benimde düşük riskim yok ama doktorum dediği bişey var hiç sorun olmasada ilk üç ay herkes için risklidir diyo yalnız alırken birden kaldırmıyorum yavaşça dizlerimi bükerek alıyorum kucağıma

nazobülo
bebeğim cuma ezanları yüzüsuyu hürmetine rabbim tez zamanda sanadab tatırsın inşallah bizlere hayırlı kolay doğumlar versin kucağımızda göstersin inşallah

ekim.29
kardelen23-
İkinci bebeği olanlar neler hissediyorlr. Ben bazen oğlum kadar sevemeyecekmişim gibi geliyor. Tuhaf geliyor bana. Hamile kalmadan çok istiyordum ikinciyi. Hamile kalınca karmaşalı bi ruh halim oldu.
yani mutlaka her ikisinnde yeri farklı ama hele bi dünyaya gelsn nasıl sevilirr
ben en çok kızımn tepkisini merak ediyorum çünküü çok kıskançç eşimle hiç yanyana oturamıyorz

bebegim_01
herkese hayırlı cumalar kızlar dualarım hep sizler insaallah saglıkla bebbişlerinizi dünyaya getirirsiniz.
belki bende bu ay hamişim diye burda ilk paylaşırım daha çok var ama dualarınızı eksik etmeyin benden ne olur :KK70:
inşş canm senide kısa zamnd aburda görmek isterizz

ekim.29
kahve kolik laftan anlasalarr yok illa kucağına alcann :KK52:

kardelen23-
aslında öyle. tarlada çalışan bir kadın, sırtında çocuğun biri bağlı, karnında biri, diğeri eteğini çekiştiriyor falan...

Kahvekolik Kız Allah iyiliğini versin şu mubarek günde. Gülmekten öldüm biraz sinirliydim...:)

kahvekolik
nazobülo
bebeğim cuma ezanları yüzüsuyu hürmetine rabbim tez zamanda sanadab tatırsın inşallah bizlere hayırlı kolay doğumlar versin kucağımızda göstersin inşallah
amin aminnn. şimdi sela ve ezan arası bol bol dua edelim inşallah. müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur. inşallah eksiksiz bi şekilde hepimizin hamileliği ve doğumu için dua edelim.

ekim.29
kahve kolik laftan anlasalarr yok illa kucağına alcann :KK52:
heehheh ne güzel bi doğurayım da hep kucağıma atlasın:)

kardelen23-

Kahvekolik Kız Allah iyiliğini versin şu mubarek günde. Gülmekten öldüm biraz sinirliydim...:)
:KK1::KK1:

LIMBURG1985
herkese gunaydin taze hamisler hepimizin cumasi mubarek olsun Rabbim dualarimizi kabul etsin saglikla hayirla ve zamaninda bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah

hatcag
kahvekolik

inşallah canım sela okunduktan sonra sana dua edeceğim inşallah.

hatcah hoşgeldin, ilk sayfaya bakarsan listemiz orda. bilgilerini konu sahibine mesaj at ok?

tamam canım teşekkürler:KK34:

hatcag
bebegim_01
Bismillahirrahmanirrahim
UMUT LİSTEMİZİİ YAPIYORUM KIZLARRRRR :d بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAH IM İNSAALLAH HEPİMİZE UGUR GETİRİRR.

:nazar::nazar::nazar:işte hamişlerimiz :d rabbim saglıklı hamilellikler saglıklı dogumlar nasip etsin

:nazar:| KK Nick | Sat | Tahmini D.T. | Kilo | Yaş | Yaşadığı Şehir | Güncel Durum |Tedavi görenler | 1| zuzuipek | 8 Şubat | 15 Kasım| 52 | 28 |İstanbul | :nazar: | 2|kardelen23 | 8 Şubat | 15 Kasım |83 | 29 | Aksaray | :nazar: | 3|elfinya | 13 Şubat | 22 Kasım | 59 | 24 | Balıkesir | :nazar: | 4|kahvekolik | 15 Şubat | 22 Kasım | 63 | 27 | İstanbul | kese görüldü :nazar: | 5|bol |9 Şubat |16 Kasım| 60 | 26 | Adana | :nazar: | 6|yağmurbuse |7 Şubat |14 Kasım| 63 | 28 |İstanbul | :nazar: | 7|nazabülo |16 Şubat | 23 Kasım | 58 | 28 |İstanbul | :nazar: | 8|derya2807 | 2 Şubat | 9 Kasım | 63 | 30 |İstanbul | Pıt pıtları duyuldu :nazar: | 9|arm0606 | 28 Ocak| 4 Kasım | 58 | 26 |Antalya | :nazar: | 10|sulisim | 2 Şubat| 9 Kasım | 52,5 | 29 |Nevşehir | Pıt pıtları duyuldu :nazar: | 11|zuzzuu | 19 Ocak| 3 Kasım | 65 | 28 |Düzce | Pıt pıtları duyuldu :nazar: | 12|Princess of Rain | 11 Şubat| 18 Kasım | 70 | 26 |İngiltere | :nazar: | 13|ezgim112|27ocak|4kasım|66|26|Manisa|pıt pıtları duyuldu :nazar: | 14 |ekim.29|26şubat|dr.dan ögrenecek|65|22|Kırıkkale | :nazar: | 15 |gulden79 |14şubat |21kasım | | | | :nazar: | 16 | Lımburg1985 | 3 şubat | 9 kasım | 81 | 26 | Belçika | Kese göründü :nazar: | 17|tuubaaoz|6 şubat |13kasım|75|25|İzmir|Kese görüldü :nazar: | 18|crafty|25 ocak|1 kasım| | | İstanbul|pıt pıtlar duyuldu :nazar: | 19|helen|28ocak|5 kasım| |27|İstanbul|Kese görüldü :nazar: | 20|gfr|22şubat|29kasım|68 |27|Ankara|2 hafta sonra dr. kontrolü var :nazar: |klomen ve pregnyl tedavi gördü| 21 |nezihali |30ocak |7 kasım |55 |27 |Ankara |pıt pıtlar duyuldu :nazar: | 22 |vildan41 |1şubat |8 kasım |59 |24 |Kocaeli |pıt pıtlar duyuldu :nazar: | 23 |sympathique |27ocak |3kasım |63 |26 |Fransa |pıt pıtlar duyuldu :nazar:|tüpbebekle | 24|çelik198408|25şubat|2 aralık|82|27|Nevşehir|henüz dr.a gitmedi :nazar: |ovülasyon testiyle dogal|
merhaba ben hatice sat 10 şubat doğum 17 kasıjm(inşallah)kilo 66 yaş 28 kan testi ile sonucu aldım doktora hafataya gitcem. il diyarbakır umarım bilgileri doğru yere yazmışımdır herkese bu dokuz ayda başarılar kızlar:KK19::KK19: sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun hepimize:KK46::nazar:

bol
25-03-11, 10:03
kızlar bi sayfadan alıntı yaptım okuyun bakalım belki doğru çıkar 2.ye hamiş olanlar yardımcı olabilir doğru çıkıyomu diye..
ilginç ama gerçek bişey paylaşıcam sizlerle...
erkekler hücrelerini 4 yılda bir
kadınlar ise 3 yılda bir yenilermiş..
dogum yılınızdan hamile kaldıgınız yada kalmak istediginiz yıla göre hesaplıyorsunuz en son kim hücrelerini yenilediginde hamile kalırsanız cinsiyet o oluyor...
eşim duymuş bana anlatmıştı herkese yapıyoruz dogru çıkıyo sizlerlede paylaşmak istedim yaptıgımız herkes dogru çıktı ama yanılma payı da olabilir.......

kahvekolik
bol bende bunu sadece 4 e göre duymuştum. bakalım, kısmet. 2 ay sonra cinsiyetlerimiz belli olur.

çelik198408
bol
kızlar bi sayfadan alıntı yaptım okuyun bakalım belki doğru çıkar 2.ye hamiş olanlar yardımcı olabilir doğru çıkıyomu diye..
ilginç ama gerçek bişey paylaşıcam sizlerle...
erkekler hücrelerini 4 yılda bir
kadınlar ise 3 yılda bir yenilermiş..
dogum yılınızdan hamile kaldıgınız yada kalmak istediginiz yıla göre hesaplıyorsunuz en son kim hücrelerini yenilediginde hamile kalırsanız cinsiyet o oluyor...
eşim duymuş bana anlatmıştı herkese yapıyoruz dogru çıkıyo sizlerlede paylaşmak istedim yaptıgımız herkes dogru çıktı ama yanılma payı da olabilir.......
cnm karışık biraz ama eşimin 2005 ve 2009 oluyo benim 2008 2011 oluyo oğlum 2008 de doğdu ilkinde tutmadı yani amA 2. TUTAR BELKİ

kardelen23-
ben daha dr gitmedim hiç varmış yokmuş hissim yok ama oğlumda karnımı tuta tuta uyurdum 1. nin yeri başka

bebegim_01
aminnnn cnm

nazobülo
ekimcim öyle düşünme olmaz inşallah bişey
senin kızın kaç yaşında benimki 26 aylık 2008 aralık doğumlu buda inşallah 2011 kasımda olucak yani araları tam 3 yaş olucak herkes çok ideal en iyisini yapmışsın dio
cnm sendemi 2008 aralık annesisin hiç hatırlayamadım seni yokmuydun o zamanlar yada ismini falan mı değiştirdin

nazobülo
günaydınb bhanımlar hayırlı cumalar
kızlar benim bildiğim bulantılar kalp atışı başladığında başlıyo ama şunu unutmayın herkeste olucak die bi kaide yok yani ay bulantım yok bi sorunmu var demeyin ben kızımda ne buanbtı çektim ne öğürdüm hiçbişeyden tiksinmedim çok rahat yemeğimide yaptım yedimde şimdilik buda öyle umraım böle devam eder
aynı ben çok şükür hiç bulantım olmadı şimdilik bundada bişey yok

nazobülo
maşallah cnm o zaman benim hamilelikte beslenme koçum olurmusun lütfennnnnn:KK76:
yardımcı olmaya çalışırım tabi elimden geldiğnce[/QUOTE]
:KK16::KK16::KK16:

bol
günaydın kızlar,
bizde pek ii sayılmayız anladımki ilaç içmesem olmıcak artık sabah yine içtim bulantım çok oluyo çünkü ilaç içsemde aslında doğru dürüst bişe yiyemiyorum kuş kadar atıştırıyorm bakalım artık bizde yarın gidecz inşallah duyacaz pıt pıtları:)
cnm Allah kolaylık vrsin inş çabuk atlatırsin

nazobülo
ben aslında 2009 ocak annei olucaktım ama kızım erken doğunca aralık annesi oldum fakat doğuma kadar ocak annelerinde yazışınca aralıkta olsa yine orda devam eetim orası hala aktif aralık anneleri bakıyorum arada ama yazışma çok az orda

ekim.29
25-03-11, 12:03
kızlar biraz önce kan tahlilimn sonucunu aldım değerr 57.47 3+6. haftaya göre normal mi

kardelen23-
25-03-11, 13:03
Normal hCG deerleri-Dr.Alper Mumcu (www.mumcu.com)
Bak canım bu sitede değerleri gösteriyor. 3 haftalık oluyor seninki herhalde

kardelen23-
25-03-11, 14:03
Kimsecikler yok . Nerdesiniz kızlar. Ohh evdekiler dinleniyorlardır şimdi..Ahhh ben de 5 olsa da eve gitsem. Canavarı babasına emanet edip dinlenecem biraz :)

KARAFESLEGEN
kızlar merhaba, nasıl gidiyor hamiş günleriniz ?ben 1 haftadır şifayı kapmışım, öksürüyorum, karnımı tutuyorum bişi olmasın diye..ama bugün bir hüzün çöktü üstüme bebeğime bişi olmuşmudur diye, çok korkuyorum...hasta olduğum için de acayüp suçluluk hissediyorum, bide zaten çok duygusallaştım, ağlamak geliyor içimden...:KK50: varmı tecrübesi olan bu konuda, bana destek olacak kimse..bal,polen yiyorum..onun dışında pekmez içiyorum karabiberli...ıhlamur içiyorum, pastil alıyorum günde 3 tane falan(fazla almaya korkuyorum)..böyle işte varmı önerebilceğiniz bi şeyler ?

zuzuipek
Kızlarrrr ben geldim...Dr geldik ve işte kalp atışını duydum...Allahım o nasıl bir mucizedir ya...süper bişey..Allah herkese nasip etsin...