Kadınlar Kulübü & Trendyol !

Trendyol
1-03-11, 18:03
Merhaba Kadınlar Kulübü

Trendyol sitesinin burada nelere öncelik vermesini, neleri duyurmasını, Trendyol kategorilerinde (kadın, çocuk, erkek ve dekorasyon) nelere daha çok ağırlık vermesini, tüm problemlerinizi paylaşmanızı ve yorumlarınızı, eleştirilerinizi bekliyoruz.

Trendyol

mervedmn
çocuk kategorisine daha çok ağırlık verilmesini istiyorum

alyildiz
ben de çocuk ve bebek ürünlerine ağırlık verilmesini istiyorum

viyole
trendyol kids adı altında bebek çocuk anne ürünleri olabilir

Mermaid26
bence kadina agirlik verilsin

kkb26
1-03-11, 19:03
ben üç çocukl annesiyim..10 yaşında büyük kızım ve 5 yaşında biri kız biri erkek ikizlerim var... onlarla vakit geçirmek güzel ama bazen çok da zor oluyor .... büyük kızımda problem yaşıyorum sanırım ergenliğe geçiyoruz yavaş yavaş , bu konuda yardım istiyorum... bütün konular ilgimi çekiyor... öncellikle sağlık konusu olursa sevinirim....giyim ve dekorasyonda ilgimi çekiyor... herkese sağlıklı günler diliyorum... :KK19: :KK12:

Sumak
hamile giyim ıstıyorum bende ..

bursasu
kadın giyim olsun ama gerçekten ucuz olsun :)
ayakkabı olsun ayakkabılara bayılıyorum:)
trenyol dan olsun çamurdan olsun dermişim:))

jadob
bence de ayakkabılara...

superi
alışverişin kalbi kadında atar. kadın ağırlıklı olsun daimaa:) ayakkabı olsun, çanta-cüzdan olsun. Hem ucuz hem şık olsun:KK70:

missarch
sipariş üzerine kişiye özel üretilen giyim, aksesuar,dekorasyon ürünleri gibi çeşitli şeyler olabilir..
ayrıca ülkemizde bulunmayan, moma gibi çeşitli müzelerin satışa sunduğu özel tasarım ürünleri de güzel olurdu :81:

yyagmu
insanların binbir türlü derdi varken siz yok moda yok ayakkabı yok çanta derdindesiniz boyle siteleri kendi çıkarlarınız için kullanıyosunuz:KK20::KK20:

skopca
Kadına dair her şey olsun işte:86:

biricik_k
eşarp ve pardesü gibi ürünler mutlaka olmalı.ben ve benim gibi pek çok arkadaşım takip ediyor.geçenlerde markafonide sarar eşarp satış yaptı baya iyi satışı oldu.hatta daha alamadan beğendiğim eşarp gitti.
aker sarar armine pierre cardin gibi eşarplar olmalı.hatta arminenin giyim ürünleride çok iyi satış yapar.armine kıyafetleri çok beğeniliyor ve sadece istanbul da var.bu yüzden iyi takip edileceğini düşünüyorum. bir de nr39 ayakkabıları!resmen kapışılıyor.inşallah dikkate alınır.:86:

IPEKBOCEGI
yyagmu
insanların binbir türlü derdi varken siz yok moda yok ayakkabı yok çanta derdindesiniz boyle siteleri kendi çıkarlarınız için kullanıyosunuz:KK20::KK20:
canım ama trendyol bir alışveriş sitesi.

IPEKBOCEGI
bende süpriz çekler ve anlık indirim çekleri gibi jestler bekliyorum.bir de en önemlisi farklı kampanyalarını ürünlerini tek sepette toplıyamıyoruz ya 1.sepet 2.sepet gibi bir uygulama yapılsa çünkü bir ürüne karar verip ödemesini yapana kadar diğerini kaçırıyoruz

serufe
bence öncelik çocuk eğitimi daha sonrada uygun alışveriş ev dekorasyonu:21:

laleksk
bence saçlara önem verilsin, sonuçta ne demiş ünlü modacı "kadının %70'i saç ve makyajdır". bu yüzden saç kesimleri, makyaj falan filan..

IPEKBOCEGI
birde şubat ayında trendyol bazı üyelerine 30tl lik bir çek hediye etmiş.biz bu şanslı grupta değildik beliki kk üyelerine özel çek hediye edersinizde bizde çekle alışverişin tadına varırız.:nazar:

thecountes
dolgu topuk ayakkabı ıstıyorum bıkac model begendım facebook reklamlarında fakat sıtede bulamadm bence cocukca selere deıl daha kadınsı tarza onem wermelı :KK47:

pamukprensesim_
bence herseyden önce baslıktaki yoğunluğa göre değerlendirmek lazım öncelikle bir kadın herseyden çok bebeğının cocuğunun alışverısınde arastırma yapıyo kendı ustune ne gıyse ne yakısırsa onu alıyo ama bebeğı cocuğu ıcın secenek olması farklı olur bence

bikucukeylulmeselesi
Hediye çekleri bol bol verilmeli bence:KK9:

Bir de sayfalar çok yavaş açılıyor. Ürünlerin fotoğraflarının bazıları açılmıyor.
Diğer alışveriş sitelerinde buna benzer sorunla karşılaşmadım.

IPEKBOCEGI
1-03-11, 20:03
şimdi akılma geldi kampanyalar çok erken saatte başlıyor.kampanya başlangıç saatleri daha geç saate alınırmıki.çalışanlar işe gitmek üzere hazırlanıyor yada yolda oluyor bu arada bazı ürünler çoktan tükeniyor.aslında benim içinde iyi olur o saatte hala uyuyor oluyorum.

slintse
bayan giyime agırlık verilsin

bjkesra
kadına ağırlık versinler. özllikle çanta ve ayakkabı :KK70:

mavihayalim
ayakkabı ve mezuniyet için abiye tarzı modeller

yyagmu
1-03-11, 21:03
pardon ya ben başka bi site için yazmıştım ama pencereler karıştı özür:KK71::KK71:

bakrhan
Bence bebek ve çocuk saglıgı hakkında olsun :KK46::KK46:

sebofersev
makyaj malzemeleri ve kozmetiğe ağırlık verilmesini istiyorum

nermin03
merhabalar trendyolu çok ama çok beğeniyorum. her konuda harika ev dekorasyon ürünlerinede biraz daha ağırlık verirse cok sevineceğim.yolunuz açık olsun

evanur
bayan giyimine onem verilsin bence cunku kadinalrin vazgecilmesleri...benim icin cok onemli...

e__v__a
ben birçok ürünün %50-%80 indirimde falan olduğuna inanmıyorum bence bu konuda biraz daha mütevazi olun gerçek olan neyse o yazılsın sonuç itibariyle ciddi bi müşteri potansiyeliniz var bişey kaybetmezsiniz.eski çalıştığım yer ve erkek arkadaşımın işyeri çalışıyor burayla ordan biliyoum.. yani demek istediğim abartıya ne gerek yok, insanları yanıltmayın. ben sıkı takipçisiyim bu sitenin. bir de hediye çekleri için bi güzellik yapın derim :KK34:

petite
1-03-11, 23:03
bence indirimler,markalar güzel ama şöyle bir durum var;ne zaman aa roman indirimdeymiş,ya da ipekyol indrimdeymiş diye sevinsem girdiğimde o sezondan olmayan ya da kötüleriyle karşılaşıyorum,sezon ürünlerine daha çok ağırlık verilmeli bence.
bir de kişisel bakım markaları da kampanyalara daha sık dahil edilebilir;philips,braun gibi :)

yelizuc
1-03-11, 23:03
şık kıyafetler olsun tunikler elbiseler sitelere baktıgımızda ya abartı gece kıyafetleri yada modası geçmiş tunikler badiler veya şık bişeyse 300 tl den aşagı bişey yok şık kıyafetler olsun fiyatı düzgün.sonra güzel ayakkabılar olsun ninem ayakkabılarından degil ama platformlu şık ayakkabılar

hurfunda
2-03-11, 06:03
Oğluma aldığım eşofman takımı daha dün geçti elime. Diğerlerine göre daha hızlı trendyol. Çocuk giyimine ağırlık verilebilir. Bizim gibi küçük yerlerde yaşayanlar için gayet güzel bu tarz siteler.

tria
kesinlikle çocuk ve sezon malları olsun

HissitoloG
benim evdeki bilgisayarda açılmıyor,hata mesajı veriyor...sadece iş yerindeki bilgisayarımdan giriş yapabiliyorum.

Birde kredi kartına taksit olduğunda bankalarla anlaşarak vade farkı olmadan ödemeliyiz.Çünkü zaten önemli olan ucuz ve değişik ürünleri alabilmek sonuçta taksit olduğunda üstüne koyarsa alacağın varsa da almayabiliyorsun tecrübeyle sabittir :KK15:

fenemen
ben bayanların içini dökebildiği, ruhlarında iyi kötü ne varsa, yaşadıkları, yaşamadıkları, hayalleri, gerçekleri, içlerinde ne varsa silahları olarak kalemi ve kağıdı kullanacakları bir edebiyat köşesi istiyorum. Öyküler, şiirler, alıntılar yapabilidkleri ve hatta öykü yarışmaları ile bunu destekleyebileceğimiz bir bölüm farklı bakış açıları kazandırabilirdi.

realist
2-03-11, 07:03
Beyaz eşya,küçük mutfak aletleri gibi konularda marka olarak karşılaştırma yapabilir miyiz?

dejavu_06
ben güzellik ve cilt bakımıyla ilgili konulara ağırlık verilmesini istiorum:21:

december90
kadın giyim,özellikle çanta cüzdan güzel ama uygun olsun
ve birde şu elbşiselerde boyu uzun olanları koyarsnız sevinirim..
Elbisenin booyu kısa olduğundan güzelim elbiseleri alamıyorum...

symf
Trendyol'un hayata geçtiği ilk günden beri takipçisiyim, baya da alışveriş yapmışlığım var buradan. Rakibi olan sitelerden de alışveriş yaptım daha önce ancak trendyoldan çok daha fazla memnun kaldım. Diğerlerinden alışveriş yapmaktan çekinirken trendyoldan bir şey beğendiğimde beklemeden alıyorum. Çünkü satış sonrası hizmetinden memnunum. Tedarik ve kargolama için bekletmiyorlar rakibi olan bir diğer private shopping sitesi gibi. Hediye çekleri konusunda ben de biraz daha cömert olmalarını bekliyorum. Çünkü çoğu zaman beni beğendiğim şeyi almaya teşvik eden elimdeki hediye çekleri oluyor. Aynı zamanda Victoria's Secret'in body mist-body lotion gibi ürünlerini de bir kampanyada görmek isterim. Trendyol'un zaten kadın ağırlıklı olduğunu düşündüğüm için bu konuya daha fazla eğilmelerini beklemiyorum. Ama Camper gibi markaları da kampanyada görmek isterim.

nuran22
bayan giyim olsun hem şık hem güzel hemde ucuz olsun.......

aytug1903
şöyle şık ucuz ve süper abiyeler olsun malum yaz geliyor .hee birde sadece 36 -40 beden arası üretim yapan markaların yanısıra 40 ve üzeri üretim yapan markalardan da güzel duyurular yer alsın.:KK34:

bda
dekorasyon tabikii. trendyol gibi bir çok site var onlarda da genel sorun bu ayakkabı-giyim olurmu olmazmı diye çok düşünülür ama uygun dekorsayon-tablo olsa talep çok olur..

dandini28
2-03-11, 08:03
çeşitli promosyonlar yapılsın,"kargo bedava","1 ürün alana 1 ürün bedava" gibi.
daha çok çanta kampanyası olsun.

SEVSENA
kadın ağırlıklı ayakkabı ve takılar
hamile elbiseleri, yeni doğan bebek kıyafetleride olabilir :)

ggozdecan
İpekyol satışını sıklaştırsın, kargo ücretinde indirim olsun, ürünler çok geç teslim oluyor hızlandırsın, ucuz olsun...

hulya06k
2-03-11, 09:03
10 aylık bebeğim var:))çocuk ürünleri ağırlıklı olsun ama biz annelerde unutulmazsın:))

BarbieveKen
2-03-11, 09:03
1- çıpçıtır 36 beden mankenler yerine 38 beden normal kilodaki mankenlerde kıyafetler teşhir edilmeli ki normal kilodaki insanların üzerinde kıyafetler nasıl duruyor az çok bilgi sahibi olalım :KK20: o mankenler zaten incecik kötü durma ihtimali, kıyafetlerin sıkma kasma ihtimali olmuyor :KK19:

2- kargo ücretine acil bir çözüm üretilmeliii :KK20: 19,90 lık bir elbiseye 5 tl kargo ücreti eklenince ben zaten dışarıdada onu 25 liraya alırım hiç değilse denerim diye insanlar almaktan vazgeçiyor :KK19:

3- farklı butiklerden sepete birşey atılması sağlanmalı :KK19:

4- istanbul içi teslimat süreleri azaltılmalı , istanbuldan istanbula yolluyorsunuz sonuçta:KK20: