2011 Kasım Anneleri

MeysaNur
26-04-11, 09:04
ilkimu
çoook hastayım ölüyorum.......... :KK5::KK5::KK5:
sağlam şifayı kapmışım yaa......
nerden de buldu bu beni......... :KK50::KK50:
karnım sırtım heryerim dökülüyo, midem bulanıyo, burnum akıyo,
arka arkaya hapşırıyorum offffffffff:KK43::KK43:
gecmis olsun ilkimucum ALLAh acil sifalar versin insaALLAH aslinda dinlenmem lazim senin en iyisi izin al git isleride üsten üsten yap yada hic yapma hemen yat dinlen ins :KK34:

nur11
26-04-11, 10:04
slm kızlar nassınız bakim???
bende az önce dr den geldim herşey yolunda çok şükür 9+6 günlüğüz bugün dr en geç 14 mayısa gel 2 li test yapalım dedi renkli ultrason fotolarımızı çekti ensesi ölçülme zamanına gelmiş annesi dedi:KK1:
bebeğim hareket ediyordu kalp ritimleride normal dedi dr.:KK66:
bu arada 2li test fiyatı 80 lira birde muayene ücreti var 20 lira ettimi 100 lira peki sizler kaça yaptırıyorsunuz yada yaptıracaksınız???

pinkpeony
26-04-11, 10:04
nur11
slm kızlar nassınız bakim???
bende az önce dr den geldim herşey yolunda çok şükür 9+6 günlüğüz bugün dr en geç 14 mayısa gel 2 li test yapalım dedi renkli ultrason fotolarımızı çekti ensesi ölçülme zamanına gelmiş annesi dedi:KK1:
bebeğim hareket ediyordu kalp ritimleride normal dedi dr.:KK66:
bu arada 2li test fiyatı 80 lira birde muayene ücreti var 20 lira ettimi 100 lira peki sizler kaça yaptırıyorsunuz yada yaptıracaksınız???
devlet hastanesinde yaptıracağım, ücretsiz , devlet karşılıyor

ebrubaban
26-04-11, 11:04
senemgy
Canım Ebru Şallı'nın dvd sinde uzman görüşleri falan var. 3. ayda başlanabilirmiş. Ama daha önceden pilates yapmamış biri için zorlayıcı olabilir diyorlar. Gebelik riskli değilse, kişi de spora eğilimliyse sakıncası yok, yararı çok. Bir de zaten hareketin seni zorladığını hissettiğin anda bırakabiliyorsun. Üstüne gitmek yok. Zaten basit ve yumuşak hareketler.
Evet ben de Ebru Şallı'nın dvd sini almayı düşünüyorum hatta internette vardır videoları.Ben 3 ay pilates yaptım eğimli vücut yapım. ozaman yavaş yavaş başlamak lazım:))))))

ebrubaban
serap45
Ya arkadaşlar ben 9.haftadayım.acaip gaz ve kabızlık problemim var doktor bişey olmaz diorda sizde var mı böle bir sıkıntı.ne yapabiliriz bilen var mı beni biraz korkutuyor bu ağrılar.:18:
ben şuan 12.haftanın içerisindeyim.hiç sıkma canını gayet normal bişey.Hatta kabızlıkta mide bulantısı yapıyor.incir kayısı ya da hoşaflarını falan yap iç.rahatlatıyor baya.1-2 haftaya kadar geçr:KK64::KK64:

ilkimu
sirli
peki ya kizina kim bakiyor ona soyle bir az daha kalsin yaninda yardim etsin sana,
seni coooox yaxsi anlayiram, menimkiler de uzaktadi, :KK3::KK3:
esine bi telefon ac indi ve hic iyi olmadigini soyle evdeki isleri de bos ver gitsin, :96::96:
sana yine cok yavassin falan filan soylerse numarasini yaz biz arayip konusuruz :KK47::KK47::KK47:
daha iyi hissediyorum kendimi öğlen çıktım yürüyüş yaptım güneş çok iyi geldi belim çoook ağrıyo ama.. yarın için izin almayı düşünüyorum yarım gün sabah eşim bakıcıya bırakır bebeği ben de dinlenirim öğleye kadar :KK76::KK76:
çok yavaşsın felan derse bu halde de artık direk tencere yiycek kafasına zaten :KK9::KK9::KK9::KK52:

MeysaNur
gecmis olsun ilkimucum ALLAh acil sifalar versin insaALLAH aslinda dinlenmem lazim senin en iyisi izin al git isleride üsten üsten yap yada hic yapma hemen yat dinlen ins :KK34:
saolun canlarım benim yaaa sizi çook seviyorum...
:KK71::KK71::KK71::KK71:

sirli
ilkimu
daha iyi hissediyorum kendimi öğlen çıktım yürüyüş yaptım güneş çok iyi geldi belim çoook ağrıyo ama.. yarın için izin almayı düşünüyorum yarım gün sabah eşim bakıcıya bırakır bebeği ben de dinlenirim öğleye kadar :KK76::KK76:
çok yavaşsın felan derse bu halde de artık direk tencere yiycek kafasına zaten :KK9::KK9::KK9::KK52:

masallah hep iyi ol, cunki miniklerine yalniz sen lazimsan....:KK49::KK49: :KK54::KK54: belin agrimasi normal aslinda...niye agrimasin ki dinlendiyinmi var? :KK47: herseyden onemli olan senin sagligin bunu unutma :KK20::KK20: biz de seni cooooox sevirik. :KK71::KK71: tum hamisleri :KK49::KK49::KK49:

azra53
nasılsınız kızlar hamilelik nasıl gidiyor ben de ikili taramayı devlet hastanesinde yaptırıcam bugün 9 haftalık olduk

azra53
26-04-11, 12:04
özel hastaneye gidiyorum muane ücreti 35 tl ikili tarama yı da orda yaptracaktm ama artık yaplmıyormuş doktorum alsancak devlet hastanesine git dedi hem ücretsizmiş sonuçları bana getir dedi

nehirada
çok geçmiş olsun ilkimu ayyy biri hastayım diyince içim gidiyor valla ben de bugün iyi sayılmam bulantıdan bunaldım...

MeysaNur
ilkimu

simdiden efiyet olsun esine :KK57::KK57: :KK1: aynen sirlinin dedigi gibi bisde seni cuuuuk sevirik :)) :KK54:

nur11
26-04-11, 13:04
En Büyük KK
pinkpeony
devlet hastanesinde yaptıracağım, ücretsiz , devlet karşılıyor
ben devlet hastanesinde yapıldığını bilmiyordum ücretsiz olması güzel acaba kaç günde sonuç geliyor bu testte bilen varmı kızlar

silentgirl89
26-04-11, 14:04
bende 10 haftalık hamileyim.:KK49: inş. bebeğim 22 kasımda doğacak gecen doktara gittim test için 3 hafta sonra gel dedi

MeysaNur
silentgirl89
bende 10 haftalık hamileyim.:KK49: inş. bebeğim 22 kasımda doğacak gecen doktara gittim test için 3 hafta sonra gel dedi
hosgeldin canim insaALLAH hayirli bir hamilelik gecirirsin bebislerimizi de saglikli sihatli kucaklarimiza aliariz ins :KK46::KK46::KK46:

silentgirl89
MeysaNur
hosgeldin canim insaALLAH hayirli bir hamilelik gecirirsin bebislerimizi de saglikli sihatli kucaklarimiza aliariz ins :KK46::KK46::KK46:
TEşekkür ederim arkadaşım .ben 3 lü test yaptırmayı düşünmüyorum bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz:44:

rachel_
26-04-11, 15:04
slm kızlar,bugün dr a gittim.ikili testimi yaptırdım.çok güzeldi uzun uzuuun bebeğimi seyrettim:)
ense kalınlığını ölçtü dr bir de kan verdim.çok şükür çok güzel çıktı sonuçları.kan tahlilimde 3 gün sonra çıkacak.herhangi bir risk gözükmüyo dedi.cinsiyetini söylemedi.sanırım emin olmadan söylemiyolar.olasılık bile vermedi.bir ay sonra gel o zaman söylicem dedi.bi de elevit vitamin ve demir hapı yazdı.artık çok iyi beslenmem gerekiyormuş.bebek 12. haftadan sonra annenin beslenmesiyle orantılı gelişiyormuş.sabahları mutlaka yumurta,haftada iki kez balık,ara öğünlerde 7 adet ceviz,günde yarım lt geçmicek şekilde süt,günde en az bir porsiyon meyve,olabildiğince protein ağırlıklı beslen dedi.ne kadar çok di mi:)neyse ilaçlar iştah açıyomuş zaten duyduğum kadarıyla.

LARAR
26-04-11, 16:04
cnm sonucum 2 mayıs dedi kan sonucu ense kalınlığına çok güzel dedi sağlıklı dedi cnm darısı size inşallah:nazar::nazar:

MeysaNur
rachel_
slm kızlar,bugün dr a gittim.ikili testimi yaptırdım.çok güzeldi uzun uzuuun bebeğimi seyrettim:)
ense kalınlığını ölçtü dr bir de kan verdim.çok şükür çok güzel çıktı sonuçları.kan tahlilimde 3 gün sonra çıkacak.herhangi bir risk gözükmüyo dedi.cinsiyetini söylemedi.sanırım emin olmadan söylemiyolar.olasılık bile vermedi.bir ay sonra gel o zaman söylicem dedi.bi de elevit vitamin ve demir hapı yazdı.artık çok iyi beslenmem gerekiyormuş.bebek 12. haftadan sonra annenin beslenmesiyle orantılı gelişiyormuş.sabahları mutlaka yumurta,haftada iki kez balık,ara öğünlerde 7 adet ceviz,günde yarım lt geçmicek şekilde süt,günde en az bir porsiyon meyve,olabildiğince protein ağırlıklı beslen dedi.ne kadar çok di mi:)neyse ilaçlar iştah açıyomuş zaten duyduğum kadarıyla.
ay ne güzel doya doya bebisini seyrettin, hersey yolunda gittigine sevindim canim :KK34: ay bende cumayi ip le cekiyorum gidemde bende görem su icimde ki kurtu :KK1:
ay haftada iki kerem balik mi ben baligi zor yiyom doktor da iki kere demis :104:
neyse hayirlisi insaALLAH bakim bana doktorum cuma günü ne anlaticak :26::KK1:

LARAR
arkadaşlar devlet yapıyo demişsiniz ama ben çok araştırdım 2 li testi devlette bulamadım :KK59: sadece 3 lü test varmış inşallah vardır canlarım 3 hastaneye sordum devlet malesef 2 li yokmuş :KK59:dedim özelde yaptırcama bebeğime kıyafet alırım dedim ama evdeki hesap çarşıya uymadı :KK1::KK76: olsun hayırlısı olsun canlarım sıra sizde yaptırın testleri :KK1: benim doktor bu test çok önmli dedi hiç bir test bu kadar önmli değil dedi:KK61: inşallah güzel sonuç çıkar :nazar:

MeysaNur
KUBI
cnm sonucum 2 mayıs dedi kan sonucu ense kalınlığına çok güzel dedi sağlıklı dedi cnm darısı size inşallah:nazar::nazar:
amin amin canim sagligi sonuna kadar iyi gider insaALLAh ve hayirlisi ilebizde güzel haberlerle geliriz ins :KK76: uyy 2 mayis bi haftacik kalmis :KK46::KK46::KK46:

MeysaNur
silentgirl89
TEşekkür ederim arkadaşım .ben 3 lü test yaptırmayı düşünmüyorum bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz:44:
canim ne yalan söliyim bu benim ikinci hamileligim fakat birinci hamileligimde ben ne 2 li testi hatirliom ne de 3 lü testi yaptirdimi hatirlamiom ve kizim elhd gayet iyi :KK55::KK55: ama belki yaptirmisimdir da dedigim gibi hatirlamiom :KK1:

LARAR
MeysaNur
amin amin canim sagligi sonuna kadar iyi gider insaALLAh ve hayirlisi ilebizde güzel haberlerle geliriz ins :KK76: uyy 2 mayis bi haftacik kalmis :KK46::KK46::KK46:
sen nasılsın cnm bulantıların devam ediyomu benim gibi:KK59: az kaldı dimi :KK30:

MeysaNur
KUBI
sen nasılsın cnm bulantıların devam ediyomu benim gibi:KK59: az kaldı dimi :KK30:
kiz elhd bulantilarim yok da bu icimde ki kurt midemi kemiriyor sanki, vaktin de yemek yemeyince cok halsiz düsüyorum icim deliniyor :KK1: ve bu aralar yemeklerle hic aram yok :44: hep böyle hafif kahvaltilik seyler istiyorum ilk kizimda böyle degildim yemek secmezdim simdi ki ise yemek kokusuna bile dayanamiom :KK52: uyy sende hala devam ediyormu ay RABBIM tez kurtarsin ins

sirli
27-04-11, 05:04
qizlar salam, necesiniz? men sukur yaxsiyam, dun axsam esimle kavga etdik gece ac yatdim, 1-2 saat agladim, hani ruya gormusdum ya cikti iste :KK43::KK43:
neyse ki sonra aramiz duzeldi, gece ona neler soyledim allah bilir :KK47::KK47: o da bana tabii :KK22::KK22: bu aksam konsere gidicez :26: bu unutkanligima nefret edirem adam bir az kinci olur dimi??? siz sakin kavga etmeyin tamammi??? :63::63:

edayhan
27-04-11, 06:04
sirli
qizlar salam, necesiniz? men sukur yaxsiyam, dun axsam esimle kavga etdik gece ac yatdim, 1-2 saat agladim, hani ruya gormusdum ya cikti iste :KK43::KK43:
neyse ki sonra aramiz duzeldi, gece ona neler soyledim allah bilir :KK47::KK47: o da bana tabii :KK22::KK22: bu aksam konsere gidicez :26: bu unutkanligima nefret edirem adam bir az kinci olur dimi??? siz sakin kavga etmeyin tamammi??? :63::63:
günaydın cnm.her evde olabiliyo sıkma canını.tadı tuzu diyelim asıl sorun kavgasız olan birlikteliklerdir. karı koca ne kadar tartışsa da bi tebessüm barışmalarına yetiyo
bu arada kızlar dayanamadım iki mayıstı bu gn gidiyorum ikili test için. biran evel bebisimi görmek istiyorum dua edin inşallah güsel haberlerini alırım:nazar::nazar::KK46: