Survivor "Yeni" Show Tv

Egem
16-04-11, 20:04
Lemon_
may neymis nihatttt:KK1: ayrıcaa asenaaya helalll olsun valla
ilk kez asenayı bu yarışmada beğendim

chess
başladı gene "ben" hayatım boyunca......:KK52::KK52:

chess
allah aşına nihatı birileri dövsün ya, sıkı bi dayak lazım ona, dünyanın onun etrafında dönmediğini anlar böylece, ebruda sıkı kızmış, derebeyi gibisin diyo aynen öyle

UfuruktenPrenses
-Asena çok delikanlı kızmış cidden şaşırdım ..!

-Zeynep adamın gözünün içine baka baka yalan söylebiliyor hayretler içinde kaldım.pascala senin yemeğini fırlatıp attılar dedi .. halbuki tabağa koyup ayırmışlardı.fitne fücür aman Allah korusun dağlara taşlara ya Rabbim. Ahmet Hakanla flört etmesine şaşırmamalı !

-Pascal pozitif ideal yarışmacı sempatik seviyorum.

-Ebru biraz böyle mahalle kızı halleri varmış yeni farkettim azıcık da saf gibi geldi bana idare eder..

-Derya ne halta getirdiler oraya anlamadım adam galiba konuşmama kararı falan almış?

-Özge bildiğin hanımevladı mıy mıy sevmem böyle tipleri ama şartlara uyum sağlamaya çalışıyor.

-Ve Nihat.. Eee haklıymış Seda bir süre takılıp evlenmediği tek adam buydu.Nihat akıllara zarar tek kelimesi "ben" """""""""""geçen hafta kazandığım dokunulmazlıktan sonra""""""""""""" diye başlayan bir cümle kurduğu anda koptum ben.olum sen mi kazandın tek başına nesin sen toplamda ancak çene var.medyatik olmak için kolunu bile kesersin gibime geliyor.

chess
ünlülerde eleme ne zaman ya, inşallah nihat elenir, bi yere kadar komedi ama sonrasında insanın sinirini çok bozuyo, ay elenmezse seyredemem ben, geçen yarışmada da böyle olmuştum, sanırsınız ki bende yarışıyorum:KK53::KK53:

chess
adam kendini tusunamiyle bir tutuyo ya, yakın bi tarihte ben Allahım diye çıkarsa şaşırmayın:KK53::KK53:

ezq_i
chess
ünlülerde eleme ne zaman ya, inşallah nihat elenir, bi yere kadar komedi ama sonrasında insanın sinirini çok bozuyo, ay elenmezse seyredemem ben, geçen yarışmada da böyle olmuştum, sanırsınız ki bende yarışıyorum:KK53::KK53:
ay aşk olsun çok üzüldüm yorumuna xD nihat giderse biz ünlüler kuş tüyü yataklarda yatar sanarız bakk olmazz =) ayrıca nihat gitsebiz kimden delikanlılık dersi vve felsefe dersi alcaz çok ayıp oldu :KK53::KK53::KK53:

chess
ezq_i
ay aşk olsun çok üzüldü yorumuna xD nihat giderse biz ünlüler kuş tüyü yataklarda yatar sanarız bakk olmazz =) ayrıca nihat gitsebiz kimden delikanlılık dersi vve felsefe dersi alcaz çok ayıp oldu :KK53::KK53::KK53:
haklısın canım ya, özür diliyorum, affına sığınıyorum nihat abimin, o benim büyüğüm, bizim kitabımızda büyüğe saygısızlık yazmaz, hayatım boyunca büyüklerime saygısızlık etmedim ben:KK43::KK43:

:KK1::KK1:

kbra90
derinss
-Asena çok delikanlı kızmış cidden şaşırdım ..!

-Zeynep adamın gözünün içine baka baka yalan söylebiliyor hayretler içinde kaldım.pascala senin yemeğini fırlatıp attılar dedi .. halbuki tabağa koyup ayırmışlardı.fitne fücür aman Allah korusun dağlara taşlara ya Rabbim. Ahmet Hakanla flört etmesine şaşırmamalı !

-.
ahmet hakanla flört mü ediyomuş zeynep tunuslu:KK53::KK53:

ezq_i
chess
haklısın canım ya, özür diliyorum, affına sığınıyorum nihat abimin, o benim büyüğüm, bizim kitabımızda büyüğe saygısızlık yazmaz, hayatım boyunca büyüklerime saygısızlık etmedim ben:KK43::KK43:

ayhhh gülmekten çatlıyıcam yanii:KK53::KK53: Allahta seni güldürsün nihat abin küçükleri sever affederr sen rahat ol..
anammmmm Taner gitmedi yine çekicez buu arzayı yaa

kbra90
vedatın elenceğinden adım kadar emindim,ee tanerden daha çok reyting malzemesi çıkarır acun:KK51:

ezq_i
kızlar nihat muhteşem yüzyılı çok izlemiş galiba ''lakin,ammaa' falan:KK1:

kuzum
noluyii ula burda. Bensiz kaynatırsınız he kızanlar.:63:
Kim elendi. İnşallah Taner gitmiştir.

kindergarden61
aynen acun isini cok iyi biliyor ben de emindim vedatin gideceginden

chess
ezq_i
kızlar nihat muhteşem yüzyılı çok izlemiş galiba ''lakin,ammaa' falan:KK1:
valla hitabet dersi almış ama yanlış insanlardan almış sanıyorum, hayatım boyunca beylik laflardan nefret ettim ben:KK53::KK53:

bak nihat ruh sağlığına zararlı bence, ona benzicez, hepimiz nihatız:KK53::KK53:

Egem
bu tanerde nihat gibi kendini nimetten saymaya başladı,haftayada kaybedip ünlülere kendini yazdırıp sevmediklerini eleyecekmiş:63:

chess
kuzum
noluyii ula burda. Bensiz kaynatırsınız he kızanlar.:63:
Kim elendi. İnşallah Taner gitmiştir.
nerdesin kızım sen ya, illa özledik diye ağlamamız mı lazım:KK4:

Nessy
Nihat Doğan'ın içine Rte ışınlandı ya:KK60:Ne diyeyim..
Ben Nihat Doğan sonuna kadar kalsın iyi eğlence diyordum ama,yok yok elensin.Dönünce vatanına röpörtajlar demeçler,Okanlar,Beyazlar..:KK64:

Ek:Sörvayvıra Yılmaz Morgül de gitmeli..:KK8:

chess
tiffany
Ben Nihat Doğan sonuna kadar kalsın iyi eğlence diyordum ama,yok yok elensin.Dönünce vatanına röpörtajlar demeçler,Okanlar,Beyazlar..:KK64:

kitap bile yazar, tüm sayfalar aynı tabii:KK1::KK1:

ezq_i
chess
valla hitabet dersi almış ama yanlış insanlardan almış sanıyorum, hayatım boyunca beylik laflardan nefret ettim ben:KK53::KK53:

bak nihat ruh sağlığına zararlı bence, ona benzicez, hepimiz nihatız:KK53::KK53:
ozaman hepimiz megolaman bi ruh hastası olcAZ :KK70: kendimizi övüp övüp hayatım boyunca kendimi övmeyisevmedim diyicez :KK1:

chess
tiffany

evet tabii, yılmazda gitsin, duygu sömürüsünün dibine vuralım, salya sümük

chess
bence nihat muhteşem yuzyılda kanuniyi oynasın, el etek öptürme dürtülerini anca doyurur:KK53::KK53:

Nessy
16-04-11, 21:04
chess

evet tabii, yılmazda gitsin, duygu sömürüsünün dibine vuralım, salya sümük
Sörvayvıra sahip çıkmıyorlarrr ağğğ ! :KK43:
Vedat'ın gittiğini gördükten sonra Nihat kalır diyorum.Belki Zeynep giderse ortam düzelebilir.Belki.
Nihat bir iki lafa tav oluyor zira.

chess
tiffany
Sörvayvıra sahip çıkmıyorlarrr ağğğ ! :KK43:
Vedat'ın gittiğini gördükten sonra Nihat kalır diyorum.Belki Zeynep giderse ortam düzelebilir.Belki.
Nihat bir iki lafa tav oluyor zira.
vallahi ya, zeynep buna bi gaz verdi aslanım koçum, adam gibi adam, nihat kuzu oldu birden zeynebin kuzusu:KK53::KK53:

yanlız paskal ne laf yapıştırdı ya açıkca yılan dedi, helal olsun valla, gayet özet bi laf

ezq_i
size bişey anlatcam =) ablamla arkadaşı zeynep^'in programına rastlamışlar bigün =) sonra dönme sanmışlar bunu rtükü arayııp 'tvye nasıl dönmeleri çıkarırsınız falan diye bayağ bağrıp çağırmışlar sonra onun normal bi kadın olduğunu öğrenince şoke olmşlar:KK1:

survivrdada yılana benziyo