TEST

Survivor "Yeni" Show Tv

Sel_bebek
17-04-11, 21:04
nihatı yazmaya cesaret edemezler ki elenirler valla:KK1:

ikoloji
ınsallh zeynebı yazarlar

Sel_bebek
ikoloji
ınsallh zeynebı yazarlar
ayy onu yazdılar zatenn ben bayılıyorum ama zeynebe ya süper bnce ebru destan gitsin bide asena ıyy sinir oluyorum onlara nihat zeynep ve taneri bir arada görmek istiyorumm!:KK53:

ezq_i
biyerde duymuştum ecenin programında galiba nihat çıkmıştı ilerde nihatın özlü sözleridiyebikitap çıkarcakmış aman Allahım yazar olcak başımıza

Sel_bebek
mevlana kesildi başımıza nihat ya:KK1:

melike_ecesuu
ezq_i
biyerde duymuştum ecenin programında galiba nihat çıkmıştı ilerde nihatın özlü sözleridiyebikitap çıkarcakmış aman Allahım yazar olcak başımıza
bende duymustum ezgicim onu yeni nesile kötü örnek olur bu gidişlee bi o eksik kalsın artık :KK19:

fancy_
nihat bide sözleri başından kıçından kesip biçip söylemiyomu öldürüo beni:84::84::84::84:

1ey
17-04-11, 22:04
Nihat o adada çok fazla konuşuyor o kadar ki kendinden başka 2 erkek daha olduğunu unutup (kaldı ki ikiside kesinlikle beyefendi davranıyorlar o kadar laf duydukları halde) çok fazla konuşup erkeklik taslamaya başladı ama Pascal ve Derya gözleri kararıp ona güzel bir özlü sözde kendileri söyleyip ;

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kotektir" erkek erkeğe hallettik derlerse?

fancy_
teyfikle taner gibi bildiğin kafa göz giriolar nasıl diskalifiye olmuyolar anlamadım

PeriLice
Kimmm gitti bugün Survivorda bugün sonLarina bakamadim ya :KK43:(

fancy_
kmse gitmedi canm zeyneple özge oylamaya kaldı haftaya belli olcak...

alici_bjk
18-04-11, 10:04
büyük ihtimalle zeynep gidecek adı yok ama ben asenanın gitmesini isterdim.sanki o karıştırıyor ortalığı ayrıca konuşma tarzı da hoş değil:KK19:ada birleşmesindede PASCAL,nihat,taneri görmeyi çok isterim:KK52:

Sel_bebek
sms atma işlerine karşıyım ama zeynepe atıcam özge gitsin çünkü zeynep kalsın ya başka bi renk o:KK37::KK53:

Philemon
nihat doğan ne kadar çok konuşuyorrr:KK31:vee de ne kadar seviyor kendisini methetmeyi:KK53::KK53:
megolamanları hiçççç sevmem:KK53:

HanimKelesimiGetir
Akşam seyredemedimmmm ya ne olduuu nihat konuştumu gene felsefi :KK53: :KK53:

GazozGofret
18-04-11, 15:04
ya ne asenayı ne özgeyi ne de ebruyu severdim ama şu nihat doğan dengesizi yüzünden onlara sempatim oluştu. :KK53:ya zeynepe artık diycek bişe yok ye iç yat pozisyonunda .:KK51::KK9: bu nihatın şovlarından da gına geldi :KK52: sus be adam 2 dk sus :KK68:
favorim derya :KK69:

kbra90
18-04-11, 20:04
seyreden yok mu bugün:26:

Kaguya Hime
Ünlülerin grubu ne zaman pizza yedi kola icti :26:Nihat habire onu söyleyip duruyor

blacktea
kbra90
seyreden yok mu bugün:26:
be ben ben :KK70:
akşamdan beri survivoru bekliom walla :KK70:

kbra90
blacktea
be ben ben :KK70:
akşamdan beri survivoru bekliom walla :KK70:
aynen yaa çok geçe kalmış.
ilk pascal bıraktı bu arada şaşırdım:44:

blacktea
bence pascal sallamadı :KK70:

asena yer inşallahh :KK70:

kbra90
taner de sızlanıyo ayağı ağrıyomuş:KK52:

blacktea
3t nin bahaneside ayağında yara varmış o ağrıyomuş:)
şu tefiki de seviyom ben :KK70: oda kazanabilir :KK70:

tüh asena gitti yaaaaaaaaaaaaa :KK43:

kbra90
özge asenadan iyi dayandı valla

blacktea
kbra90
özge asenadan iyi dayandı valla
ayy evet bide o yapamaz falan diyodu ya nihat :KK70: şu nihatla taner kazanmasında kim kazanırsa kazansın :KK70:

kbra90
ayyy nihat kazanırsa oturur ağlarım valla:KK52::KK52:

blacktea
haydi taçmin haydi taçmin haydiiiii:KK70:

Nessy
Nihat kazansın. :KK1:
Ada onun olsun.:KK60:

kbra90
taçmine helal valla:KK52::KK52:

nilim
deryayi biraksalar 1 hafta oturur orda

HanimKelesimiGetir
Hadi taçmin be kim tutar seni şu gıcık nihatı alt et de iyice kudursun

kbra90
nilim
deryayi biraksalar 1 hafta oturur orda
o zorlanıyo da sanki taçmin çok iyi:KK53:

nilim
kbra90
o zorlanıyo da sanki taçmin çok iyi:KK53:
tacmin titremeye basladi ilk o gider kesin

kbra90
nihat centilmenlik yaptı:KK53::KK53::KK53::KK53:

blacktea
aaaa koalisyon yaptılar walla :KK70:

nilim
kbra90
nihat centilmenlik yaptı:KK53::KK53::KK53::KK53:
erkekkkkkkkk iste :KK53:

Egem
18-04-11, 22:04
Hacer Alkan yazdı: 'Delikanlı Nihat ha!'
Türkiye'deyken "delikanlılığın kitabını" yazmıştı... Şimdi adada "dönekliğin kitabını" kaleme alıyor sanırız...
Hacer Alkan yazdı: Delikanlı Nihat ha!

Sağolasın Acun Ilıcalı...
İyi ki onu adaya götürmüşsün!
Ortalıkta "delikanlılığın kitabını yazdım" diye dolaşan adamın maskesini o ada düşürdü.
Nasıl entrikacı...
Nasıl egoist...
Nasıl bir satıcı olduğu ortaya çıktı.

İzlemeyenler için adadaki durumu kısaca özetleleyim. Nihat Doğan ile Zeynep Tunuslu takımdan ayrıldı. Yemekleri ayrı yapıyor, diğerleri ile konuşmuyorlar. Başbaşa muhabbetlerinde Nihat Doğan, Zeynep Tunuslu’ya gaz verip duruyor:
"Sen 2 dakikada yemek yapıyorsun, bunlar 2 saatte..."

Cumartesi günü de poz kesiyordu...
"Ben güçsüzün yanında olmayı atalarımdan öğrendim, ceddimden öğrendim. Ben de burada güçsüzden yana tavır koydum... Benim adamlığıma, benim delikanlılığıma güçsüz olandan yana olmak yakışırdı. Ben de açıkçası Zeynep’i kanatlarımın altına aldım".

Bunu diyen adam çok değil 1 gün sonra Zeynep’i sırtından bıçakladı.
Baktı ki etrafında şakşakçı yok..
Baktı ki her an adadan şutlanabilir...
Baktı ki kimse ona mahkum değil...
Anında çarketti...
Hem de ne çarketme ama...

Pascal Nouma şaşkın!
Garibim böyle bir "türle" daha önce karşılaşmamış...
Anlatıyor:

"Bugün Nihat yanıma geldi "lütfen kızlara değiştiğimi ve özür dilediğimi söyle" dedi. Eğer dokunulmazlık oyununu kaybedersek Zeynep’i yazacağını söyledi. Bana da yazıp yazmayacağımı sordu. Bu nasıl bir şey!.. Hem Zeynep’in arkadaşısın hem de Zeynep’i yazmak istiyorsun. Eğer arkadaşsan onu yazamazsın. "

Ah be Nouma!
"Bu nasıl bir şey!" diyorsun ya...
Bu "delikanlılık" işte!
"Erkekliğin 10’da 9’u kaçmaktır" sözünü destur edinenlerin delikanlılığı...
"Atınca mangalda kül bırakmayan"ların adamlığı...
Buna biz kısaca...
Nihat Doğan delikanlılığı(!) diyoruz...
Baştan belliydi onun böyle bir "dönüş" yapacağı...
O "insansız" yapamaz...
Haa! Sanma ki "insan sevgisinden"...
Onun ki ego hastalığı...
Etrafı "yaşa Nihat, bravo Nihat, delikanlı Nihat" diyenlerle dolu olmalı...
O yüzden hiç şaşırma!

Bir de Nouma!...
Hani sana attığı kazığa takıldın ya...
"Takıma dönmek istiyorum... Arkadaşlardan özür dilerim" deyip seni aracı yaptı ya...
Sonra da takım oyunu kazanınca başarıyı kendine mal edip:
-"Ben varsam galibiyet var, ben yoksam yok" diyerek zıp zıp zıpladı ya...
Şoke olmuştun ya bu sözleri duyunca...
Kendini aldatılmış, kullanılmış hissetmiştin ya...
Hiiiç aldırma!
Senin durumun iyi yine...
Zavallı Zeynep Tunuslu ne yapsın!

"Abla, abla" diye etrafında fır dönen adamın gerçek yüzünü görünce ne hale gelecek düşünsene...
"Seni kanatlarımın altına aldım" diyen adamın gizlice "Zeynep’i eleyelim" mesajı yolladığını öğrendiğinde nasıl şok geçirecek...
Haline şükret yani!
Nihat Doğan bu...
Türkiye’deyken "delikanlılığın kitabını" yazmıştı...
Şimdi adada "dönekliğin kitabını" kaleme alıyor sanırız...

Hacer Alkan:nazar::KK42:

Nessy
19-04-11, 05:04
Nihat bir anda Dünya kötüsü oldu iyi mi?:KK53:
Benim gözümde bu adam bir gün inanılmaz saftiriği oynuyor öteki gün tam bir zeki.
Lost karakterlerine benzetmede Acun hep Benjamin'e benzetilmişti ama bence Nihat bunun junior'ı,çakması.
Survivor öncesi ettiği lafları ciddiye alan var mı aramızda?
Delikanlı filan?
Maskesi düşmüş diyor bir de ya.Gülüyorum sadece.Nihat,bu zamiadaki herkes ne kadar kötü herkes ne kadar satıcıysa o kadar satıcıdır.
Daha önce de söylediğim gibi,herkes orada kendini gösterme amacında ve kendince bir karakteri oynuyor işte.
..
Eskiden gelin-kaynanalı reality showlarda her akşam o günün özati tadında birşeyler gösterilirdi.Burada ı da yok.Biri Zeynep bana küfür etti diyor,e ekranda böylesine birşeyin çatır çatır gösterilmesi gerekmez mi?Tefik'inki gibi mesela.Neden ekranda gösterilmedi?Neden diğerlerinin arkadaşlarını korumak için Zeynep'in üstüne yürüdüğünü göremedim?Müthiş bir reyting yapmaz mıydı bu?
Bir tanesi hanımağa triplerine girer,yok ben böyle mücadele ettim şunu yaptım bunu yaptım bikbikbik..
Birbiri üzerine genellemeler gidiyor gırla..
''Ben birşey söylüyorsam biri bana cevap vermiyorsa ben haklıyım.'' Pascal haklı,o zaman bu tip meselelerde kaide bu.
Var mı böyle birşey?Al Nihat3 çıktı şimdi de iyi mi.

Kimsenin arkasından konuşmasın sonra 3 kişi toplansın çılgın atsın ortalık.:KK60:

Egem
19-04-11, 06:04
Kavgada söylenmez
Survıvor'da ünlülerin çivisi çıktı, Dominik'te çarşı fena karıştı.
Pazar günü Ünlüler Takımı üyelerinin birbirleri hakkında söylediği sözler, onları olmasa da ekran başındakileri utandıracak türdendi. İşte o konuşmalar:
ZEYNEP TUNUSLU'DAN ASENA'YA: "Dansöz hanımefendi... Hem fizik hem kafa olarak tam bir dansözsün. Tarantula gibisin. Her gün adada başka bir ağ ördün..."
NİHAT DOĞAN'DAN TAKIM ARKADAŞLARINA: "Onlar ahmak oldukları için anlamazlar. Kibre satmışlar... Kibir yemiş bitirmiş bunları..."
NİHAT DOĞAN'DAN ASENA'YA: "Burası iftira atma yarışması mı? Her şeyi söylüyorsunuz, Pascal'ın yatakta ne ses çıkarttığını da anlatın o zaman..."
NİHAT DOĞAN'DAN ASENA'YA: "Fitneci, fesat, iftiracı..."
ASENA'DAN NİHAT DOĞAN'A: "Kameralar karşısında 'Ülkemi özledim' diye şov yapıyorsun, ağlıyorsun; sonra kameralar kapanınca 'Ne güzel tatil yapıyorum' diyorsun..."
ASENA'DAN NİHAT DOĞAN'A: "Güç gerektiren oyunlardan sürekli kaçıyorsun. Yemiyor değil mi?"
EBRU DESTAN'DAN ZEYNEP TUNUSLU'YA: "Bir daha seninle asla karşılaşmak istemiyorum.
Seni tanıdığıma çok pişmanım..."
Tamam kabul ediyorum, ıssız bir adada sıcak, açlık, uykusuzluk, yarışma gerilimi insanın sinirlerini bozabilir.
Ama insanlığınızı unutursanız, adadaki fareden, kertenkeleden ne farkınız kalır ki?
Eminim, onlar birbirleri için böyle konuşmuyorlardır!

yüksel aytuğ:nazar:

Philemon
19-04-11, 08:04
rambo nihat :86::86:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

lolita19
19-04-11, 08:04
ne kadar sevmesemde asenayı, gene söylediği sözün arkasında durup içindekini net bir şekilde söylüyor :KK4: ya bu nihat ben kibiri yenmişim diyo ama kendi yaptığının farkında değil :KK1: yazık pascal ve derya gitgide zayıflıo :KK52:

ezq_i
19-04-11, 10:04
dün izliyemedim kim kazandı:KK75: taçmin kazanmıştır inş..diyorum
çünkü küçümen kızgibi o:26::26:

ezq_i
19-04-11, 10:04
1ey
Nihat o adada çok fazla konuşuyor o kadar ki kendinden başka 2 erkek daha olduğunu unutup (kaldı ki ikiside kesinlikle beyefendi davranıyorlar o kadar laf duydukları halde) çok fazla konuşup erkeklik taslamaya başladı ama Pascal ve Derya gözleri kararıp ona güzel bir özlü sözde kendileri söyleyip ;

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kotektir" erkek erkeğe hallettik derlerse?
süpersin:KK1::KK1: nihat dedikoducu mahalle kadınlarına benziyo:KK9::KK9:

Egem
21-04-11, 13:04
Öncel Öziçer yazdı 'Ah Seda Ah!..'
Öncel Öziçer: "Ah Seda ah! Sen sardın bunu milletin başına... Sayende ünlü oldu.."
Öncel Öziçer yazdı Ah Seda Ah!..

Sinek küçük ama mide bulandırır

Aman yanlış anlaşılma olmasın; oturup da Nihat Doğan'ı ciddiye alıp buradan laf yetiştirecek değilim.
Ama onun gibi erkeklerin sayısının çokluğunu düşününce, şu kadın kompleksiyle saçmalayan erkekler konusunda kısa da olsa bir şeyler yazmak farz oldu.
Nihat denen Allah şifasını veresice insan evladı iki lafının başında "kadınla kavgaya bile tenezzül edilmez 'kadının eteği altına girilmez', kadınla muhatap olunmaz " diye her zamanki gibi saçma sapan zırvalıyor ya...
Eh be kardeşim insanda bir parça izan olur yahu!.
Bu nasıl nankörlüktür?
Kadının eteği altına girenlere şaşıyormuş.
Bak sen!
Seda Sayan'ın eteğinin altı olmasa seni şimdi kim tanırdı, kim takardı, kim o adaya götürürdü?
Ah Seda ah!
Sen sardın bunu milletin başına...
Sayende ünlü oldu, şimdi kendini fasulyeden beter nimet sanıyor. İki lafından biri kadınları aşağılama içeriyor. Dediğim gibi; oturup da Allah'ın kısa donlusunu (şortunu kesti ya o manada) ciddiye alacak değiliz ama ondan bu memlekette o kadar çok var ki!
Varolma sebepleri o kadınlar ve hayatları boyunca bu gerçeğin altında ezilecek olan da onlar!

Öncel Öziçer:nazar:

chess
22-04-11, 18:04
N.D. nin ilk çıkışını hatırlar mısınız kızlar?
(bi cam kırılması sesi) kırdıııın kalbimiiİİii, (bi cam kırılması sesi) gel al gönlümüüÜÜüü

:KK60::KK60::KK60:

nilim
chess
(bi cam kırılması sesi) kırdıııın kalbimiiİİii, (bi cam kırılması sesi) gel al gönlümüüÜÜüü

hatta demet akbag ozamanlar cok guzel taklidini yapiyordu bir demet tiyatroda :))

chess
nilim
hatta demet akbag ozamanlar cok guzel taklidini yapiyordu bir demet tiyatroda :))
ay evet canım hatırladım:KK60::KK60::KK60:

Egem
23-04-11, 12:04
pazartesi günki programı şimdi izliyorum.tanerle nihat gene sinir etti:KK47:

meldam
23-04-11, 16:04
chess

nasıl unuturumm :KK31::KK31::KK31:
değirmen üstü çiçek ölürem kızlar naz eyleme :KK23::KK23::KK23::KK23:sallanıyor her bi yana ölürem gızlar naz eylemede bende yer etmişşş
:KK60::KK60:

Egem
23-04-11, 17:04
geri zekalı taner olmadık yerlerde hoplayıp zıplıyor sonra oyunlarda yaralıyım diyor.anlaşılan tatile gitmiş:KK53: