2011 Nisan'da Transferi Gercekleşecek Arkadaşlar var mı?

zeynep 26
14-04-11, 09:04
pinar1202
slm arkadaşlar ben kuzucuklarımı aldım geldim herşey yolunda çok şükür 23 nisan test tarihim umarım herşey gönlümüzce olur.lütfen dualarınızı eksik etmeyin Allah razı olsun...
hayırlı olsun tatlım 23 nisan çocuk bayramında ALLAHIN izni ile sende hamile haberi alıp bayram edersin inşallahhh

nisa34
14-04-11, 10:04
GLCNNN
bişi sorcam ama burda hoş kaçmayabilir :18:
özel bölgeyi normalde ağda ile alıyorum ben, iğneleri kullanırken
yumurtalar büyürken ağda ile alsak sakıncası olur mu ki?
yoksa riske atmayıp jilet mi kullansak?
doktora soramadığım için size sorayım dedim:KK30:
canım cevap biraz geç oldu sanırım ama farketmez diye düşünüyorum...
Silanaz
Canim dualarim seninle,banyo yapmak kim dedi yasak diyo, oyle birsey yok, banyo yapabilirsin ama ayakta, kisa sure, ilik su ile, ben tranferden 3 gun sonra yaptim, her ihtimale karsi, bugun 7 gunum birde 5.gun yaptim, anam insan yatti yerde daha cok kokuyo, kagitta yaziyo dus almak serbest diye ben yine uc gun bekledim, ama inanki gusul abdesti filan almadim, onu ilk defa duydum

sağol canım...hadi test gününe az kaldı...ya ilk üç gün yapmayın diyorlar ya genelde onu dedüm...

ayduman
kızlarrr günaydın ben bugün çok büyük aptallık yaptım cumartesiyi bekleyemedim idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı çok kötüyüm ya bütün hayallerim gitti keşke 2 gün daha bekleseydim mutlu hayaller kursaydım bu şekilde idrar testinden çıkmayıp kan testinde çıkan varmı ? ağlamalara doyamıyorum şuan bebeklerim bırakmış olmasın beni ne olur allahım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
,
canım sakın sıkma canını çıkmıyor idrar testinde...testte çıkmayıpta ikize hamile kalmış çok kişi gördüm...sakın üzme bebişleriii

zeynep 26
nisacım aradılarmı merkezden son durum ne

nisa34
selam kızlarrrr
bugün bebeklerimi aradım :KK46::KK46:
hepsi yaşıyorrr:nazar::nazar:
3 ü 1. kalite,2si 2.kalite,1 taneside 3. kalite dediler...
belki dondurulmayabilinir ama iyi kalitede transferin olacak dediler.
yarın 12,30 da transferim vaarr:KK49::KK49::KK49:
Allahın izni ile alıp geleceğim bebeklerimi:KK64::KK64: dua edin bana olur muuu:KK9::KK9:

nisa34
zeynep 26
nisacım aradılarmı merkezden son durum ne
bende şimdi durumlarını yazdım canım..iyiler çok şükür:KK49::KK49:

nisa34
zeynepcim sende son durum ne canım kusura bakma ben bi bırakıyorum geri gelince çok sayfa geçmiş oluyor takip edemiyorum pek:KK4::44:

zeynep 26
nisa34
bende şimdi durumlarını yazdım canım..iyiler çok şükür:KK49::KK49:
bende tam seni soruyordumki sen yazmışsın
çok sevindim tatlım yarın git ve bebişlerini al artık cuma mubarek günde Rabbim dualarımızı kabul eder annelerine sıkı sıkı tutunurlar :KK64::KK64:

nisa34
zeynep 26
bende tam seni soruyordumki sen yazmışsın
çok sevindim tatlım yarın git ve bebişlerini al artık cuma mubarek günde Rabbim dualarımızı kabul eder annelerine sıkı sıkı tutunurlar :KK64::KK64:
perşembe olur diye düşünmüştük biz önce toplama gününü de saydığımızdan .eşimde keşke cuma olsa mübarek gün demişti.Rabbim gönlüne göre verdi.İnşallah sonucuda gönlüne göre verir.:KK46::KK46::KK49:bizim daha önceki denemelerde hiç 1, kalite embriyomuz olmuyordu.İnşallah bu kez güzel olacak her şey:KK9::KK9:

zeynep 26
nisa34
zeynepcim sende son durum ne canım kusura bakma ben bi bırakıyorum geri gelince çok sayfa geçmiş oluyor takip edemiyorum pek:KK4::44:
tatlım yarın yumurtalar toplanacak bakalım 2 tane var inşallah kaliteleri iyidir biliyorsun iğneleri yanlış kullandığım için çok korkuyorum
yani senin anlayacağın yarın ben bebişlerimi doktorlara teslim edicem
sen yarın bebişlerini teslim alıcaksın inşallah RABBİM isteyen herkeze annelik duygusunu yaşatır hayırlısı ALLAHTAN

zeynep 26
nisa34
perşembe olur diye düşünmüştük biz önce toplama gününü de saydığımızdan .eşimde keşke cuma olsa mübarek gün demişti.Rabbim gönlüne göre verdi.İnşallah sonucuda gönlüne göre verir.:KK46::KK46::KK49:bizim daha önceki denemelerde hiç 1, kalite embriyomuz olmuyordu.İnşallah bu kez güzel olacak her şey:KK9::KK9:
inşallah canım RABBİM gönlünüze göre versin inşallah bu sefer olur HAYIRLISI ALLAHTAN
zaten mübarek bir gün RABBİM dualarımızı geri çevirmez

nisa34
zeynep 26
tatlım yarın yumurtalar toplanacak bakalım 2 tane var inşallah kaliteleri iyidir biliyorsun iğneleri yanlış kullandığım için çok korkuyorum
yani senin anlayacağın yarın ben bebişlerimi doktorlara teslim edicem
sen yarın bebişlerini teslim alıcaksın inşallah RABBİM isteyen herkeze annelik duygusunu yaşatır hayırlısı ALLAHTAN
İnşallah canım..biliyorsun insan nasibinin ötesine geçemiyor bizimde imtihanımız bu sabır düşüyor hissemize.Ben inanıyorum o iki yumurta çok sağlam olacak ve sana gelecekler annesi.Rabbim hepimize kolaylık versin inşallah

zeynep 26
bu arada kına işini ne yaptın gitmicen kına gecesine dimi dikkat et biliyorsun 3 gün çok önemli

zeynep 26
nisa34
İnşallah canım..biliyorsun insan nasibinin ötesine geçemiyor bizimde imtihanımız bu sabır düşüyor hissemize.Ben inanıyorum o iki yumurta çok sağlam olacak ve sana gelecekler annesi.Rabbim hepimize kolaylık versin inşallah
inşallahhhh canım benim

nisa34
zeynep 26
bu arada kına işini ne yaptın gitmicen kına gecesine dimi dikkat et biliyorsun 3 gün çok önemli
kınaya gitmeyeceğim canım ama nikaha gideceğim sanırım.abim sonuçta yanında görmek ister.düğün yapılmayacak zaten arabadan inip nikah solanuna oradan tekrar arabaya.sürekli oturacam sayılır...yarın doktoruma soracağım tabi.bakalım olmaz derse başka bir yol bulmaya çalışacam:44::44:

PULPY
hlycn
Hmm cnm iii eczane eczane ugrasmassinn.bn ilk sulu lucrin kullandimm ama seninki ne bilmiomm.
Cnmm senin kacinci denemnnn ilkmiiii cnmm
canım sulu lucrini bende kullanıyorum 14 gündür
bu bahsettiğim yumurta büyütme için olan iğne ya gonal f ya proggeston gibi bisey olmalı
ilk denemem hayatım, ilk tek ve sonucu pozitif olan olur inşallahhh :KK3:

hlycn
kardelen086
Biz uc kisiyiz teyzesi iki tane koydular bana
Bende heP wc ye gidiyom aksamlari fena sisiyom yerimden kalkamiyom uykudan
Sanadami iki tane koydular
Ben 25 yasindayim
İnsallah ikimizde hamile kaliriz canim ya
Ama benim icimde hic kotu bisey yok olcakmis gibi sanki
Ayyyy insallah yaa
Hoooyytt kislar slmmmBisde 3 kisiyisss teyssiii.yer teyse onlrii oyhh insallah cnmmm hepimis hamile kaliriss insaallahh.transferi olmus arkdsim nickini htrlamiom ama uyku sersemiyimdee ben ikincu gun wc yemk diisnda cok kalkmadim ama yinede klktimm 3.gun hep olmasa da genelde ayaktaydimm ablacimm gelmistii sevincten. Igneye bile diari ciktimmm ve sandakyede otrdum genelde ogunnn yemek artuk yanima gelkioduu bn yemege gidiodummm hadin bqkalim hayrlisii olsunnn.zeynepconnnnn nerdesin sen gelince hpimise hberr ett:97:

hlycn
GLCNNN
canım sulu lucrini bende kullanıyorum 14 gündür
bu bahsettiğim yumurta büyütme için olan iğne ya gonal f ya proggeston gibi bisey olmalı
ilk denemem hayatım, ilk tek ve sonucu pozitif olan olur inşallahhh :KK3:
Hmm yavrum ben kalem igneyle yapilan dimi eger oysa saba300 aksam 300 vurunuodumm cnmm benn

PULPY
nisa34
selam kızlarrrr
bugün bebeklerimi aradım :KK46::KK46:
hepsi yaşıyorrr:nazar::nazar:
3 ü 1. kalite,2si 2.kalite,1 taneside 3. kalite dediler...
belki dondurulmayabilinir ama iyi kalitede transferin olacak dediler.
yarın 12,30 da transferim vaarr:KK49::KK49::KK49:
Allahın izni ile alıp geleceğim bebeklerimi:KK64::KK64: dua edin bana olur muuu:KK9::KK9:

Rabbim bu güzel günleri bize de göstersin
transferden sonra en rahat dönem baslıyo şekerim ye iç yat işte :KK1:
pozitif sonucunu paylaştığını da görürüz inşallahhh
git gel anlat bize transferin nasıl geçti neler yaptın?

nisa34
GLCNNN
Rabbim bu güzel günleri bize de göstersin
transferden sonra en rahat dönem baslıyo şekerim ye iç yat işte :KK1:
pozitif sonucunu paylaştığını da görürüz inşallahhh
git gel anlat bize transferin nasıl geçti neler yaptın?
anlatırım tabi canım...aynen öyle yiyip içip yatacağım da birde sonuç nasıl olacak diye düşünmek olmasa.bu üçüncü denemem artık gelsin bebeklerimmm:KK46::nazar:

rana85
bende sizlerden farklı degilim kızlar gün yaklaştıkça korkularım dahada arttı sürekli aglamak istiyorum kötü kötü rüyalar görüyorum neolur allahım daha fazla aglatma bizi ne oluuuuuur:KK43:

PULPY
noldu biliomusunuz kızlar
hastaneyi aradım
doktora dedim ki:
böyle böyle "inşllah sol yumurtalığınız işimizi görür" dediniz ben takıldım atıp tutuyorum olumsuz bisey mi demek istediniz?hani yumurtam cıkmaz falan die mi
olumsuz hiçbirsey yok olsaydı direk söylerdim zaten, yolunda olmayan hiçbirsey yok siz sıkıntı etmeyin dedi
ohh be rahatladımm :KK66:

zeynep 26
GLCNNN
noldu biliomusunuz kızlar
hastaneyi aradım
doktora dedim ki:
böyle böyle "inşllah sol yumurtalığınız işimizi görür" dediniz ben takıldım atıp tutuyorum olumsuz bisey mi demek istediniz?hani yumurtam cıkmaz falan die mi
olumsuz hiçbirsey yok olsaydı direk söylerdim zaten, yolunda olmayan hiçbirsey yok siz sıkıntı etmeyin dedi
ohh be rahatladımm :KK66:
oh iyi yapmışsın canım için rahat etmiştir

zeynep 26
rana85
bende sizlerden farklı degilim kızlar gün yaklaştıkça korkularım dahada arttı sürekli aglamak istiyorum kötü kötü rüyalar görüyorum neolur allahım daha fazla aglatma bizi ne oluuuuuur:KK43:
stres yapma canım ALLAHIN İzni ile bu sefer yüzün güler inşallah

rana85
zeynep 26
stres yapma canım ALLAHIN İzni ile bu sefer yüzün güler inşallah
inş canım ALLAH ım yarı yolda bırakmasın bizleri.

zeynep 26
rana85
inş canım ALLAH ım yarı yolda bırakmasın bizleri.
aminnnnnnnnnnnnnn