TEST

2011 Nisan'da Transferi Gercekleşecek Arkadaşlar var mı?

nazayse
21-04-11, 09:04
dekopa
kanamam geldi olurmu okusam aacabba. şimdi aldırlar kanı 2 saate çıkıcakk:KK14::KK14:
her zaman okuyabılırsın ben adetken de okur ole yatarım gece...oku bıtanem oku....

nazayse
zeynooo nasılsın bacımmmm

nisa34
dekopa
kızlarrrr sabah kalktım lekelenme olmuşş sonra biraz kan geldi şimdi durdu ama karın ağrım var çok tedirginimm. doktoru aradım daha ulaşamadım hemşireyi aradım kesin birşey diyemedi dıoktorla konuşup döncekmiş.. adet olmuş olabilirmisiniz dediii şi,mdi arradılar test yaptırın diyorlarr çok kötyüm gözyaşlarıma hakim olamıyorum ne olur dua edin bana
canım sayfaları okuyordum yazını gördüm.korkma bitanem.adet falan değildir.genelde adet test gününden sonraki günlere rastlıyor gün olarak.yerleşme kanaması falandır.hemende kesmiş zaten baksana ...rengi nasıldı güzelim...testin sonucunu muhakakak yaz olur muuu:KK53:

nisa34
zeynep 26
kızlar ben geldim sayfalar çok ilerlemiş okuyamadım hiç birini
eşim nete girmeme izin vermiyordu
transferim oldu bugün 3. gün ilk gün şehir dışından gittiğimiz için hastanede misafir ettiler dün ile bugün evimdeyim pek bişey hissetmiyorum şimdilik inşallah sonu güzel olur pek kaliteli değilmiş ama kısmet bu işler
inşallah sonucu bekleyen tüm arkadaşlarım hamiledir. sayfaları okuyamadım ama eşim evden gittiği an girip bakacağım mesajlara şimdi gizlice yazıyorum yakalancam diyede ödüm kopuyor annem başımda azrail gibi zaten
hepinizi öpüyorum fırsat bulur bulmaz gireceğim inşallah hepinizde güzel haberler vardır.

hoşgeldin canımmm...hayırlı olsunnn.bebeklerin sımsıkı tutunsun ....kalite bi yerde önemli ama herşey nasip bitanem.benim geçen denememde blast seviyeydi verdikleri embriyo...yine olmadı.bol bol dua edelim tutunsun bize bebeklerimiz...:KK49::KK49:

nisa34
ayşeeeeee benden bir gün öndesin bacım...benimde eşim tutturdu cumartesi idrar testi yapalım diye:KK9::KK9::KK55:bende yapmayalım bekleyelim diyorum bakalım hangimiz galip gelecek...tabisi bennnn:KK60::KK60:e zorla tuvalete götüremez ya dimi....:KK62::KK62:çok kötüyümmmm.....:KK9::KK9:ama naz yaparsa dayanamayabilirim belki:KK69::KK69:

nisa34
ayduman bacım nasılsın....nasıl gidiyooooo:KK49::KK49::KK49:

nazayse
nisa34
ayşeeeeee benden bir gün öndesin bacım...benimde eşim tutturdu cumartesi idrar testi yapalım diye:KK9::KK9::KK55:bende yapmayalım bekleyelim diyorum bakalım hangimiz galip gelecek...tabisi bennnn:KK60::KK60:e zorla tuvalete götüremez ya dimi....:KK62::KK62:çok kötüyümmmm.....:KK9::KK9:ama naz yaparsa dayanamayabilirim belki:KK69::KK69:
valla nısacım ben de zor duruyorum ya bı hamıleyım dıyorum bı de yalandan yatıomusum gbı gelıo ya off napcam bılmıyorum keske bu ısı transferın ertesı gunu ogrenebılsk dımı benım persembeydı transferım bugun tam 1 hafa oldu ıste sabır sabır sabırrrr off ımdı de dekopayı beklıyorum bakımm sonuc ne cıkcak onun da transferı salı gunuydu cnm ınsallah bebek sımsıkı tutunmustur da o kan kazı calısmasının urunudur....

nisa34
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

okuyacak arkadaşlar....(cuma günü sala vaktine kadar)

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
6_MERSENEM(canım seni de listeye aldım okuyabilirsen okursun okuyamazsan isimle duamızda olursun :KK34:).....................OKUDU
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ
9_RANA85.........................OKUDU

okuyabilecek olanlar adını yazdırırsa sevinirim.Birbirimize dua edelim Rabbim kabul eder İnşallah...

yabangulu18
nazayse
amınnn sende gogus agrısı yapıo mu test tarıhını beklıycek mısın erken yapcak mısın :KK66:
bilmiyorumki canım ya bi tarafım git yaptır diyo bi taraftanda korkuyorum sen yarın yaptıracakmısın
:KK59::KK59::KK59:

nisa34
nazayse
valla nısacım ben de zor duruyorum ya bı hamıleyım dıyorum bı de yalandan yatıomusum gbı gelıo ya off napcam bılmıyorum keske bu ısı transferın ertesı gunu ogrenebılsk dımı benım persembeydı transferım bugun tam 1 hafa oldu ıste sabır sabır sabırrrr off ımdı de dekopayı beklıyorum bakımm sonuc ne cıkcak onun da transferı salı gunuydu cnm ınsallah bebek sımsıkı tutunmustur da o kan kazı calısmasının urunudur....
inşallah canım bende çok merak ediyorum dekopayı bi gelse....:85:ya aslında bende test yapmak istiyorum ama korkuyorum.o gün yapmak zorundayım zaten.şuan kendime hamile muamelesi yapıyorum en azından 12 sürsün dimi:KK59:

zeynepconer
Gunaydin Kizlar

Bende dun duami ettim hepimize tabii.Bebek bekleyen benim gibi tum annelere Allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.Insallah dualarimiz kabul olur.

Guzel birgun diliyorum hepinize:21:

zeynepconer
nazayse
zeynooo nasılsın bacımmmm
iyiyim cnm sen nasilsin asil guzel haber varmi?hala bekliyomusun?

zeynepconer
nisa34
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
6_MERSENEM(canım seni de listeye aldım okuyabilirsen okursun okuyamazsan isimle duamızda olursun :KK34:).....................OKUDU
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ

okuyabilecek olanlar adını yazdırırsa sevinirim.Birbirimize dua edelim Rabbim kabul eder İnşallah...
Benide ekleyin arkadaslart listenize

ayduman
nisa34
ayduman bacım nasılsın....nasıl gidiyooooo:KK49::KK49::KK49:
iyi hayatım nasıl olsun heyacanla keseyi görmeyi bekliyoz :KK1:sen nasılsın ?

hevuk
SLM KIZLAR NAPIYOSUNUZ..nİSACIM SENİN KAÇINCI GÜNÜNDÜ BENİM 3.AMA KARNIM AGRIYO 9 DA BELKİ TEST YAPARIMM....

nisa34
zeynepconer
Benide ekleyin arkadaslart listenize
okudu yazayım mı canım ? yoksa okuyacak mısın

nazayse
valla zeyno aynı degısık bısey yok dua edıyorum.yabangulu cnm bılmıyorum kı ne yapsam valla cok kararsızım nısa.senın 10.gun bacım arrtık ya dımıııı....

nisa34
ayduman
iyi hayatım nasıl olsun heyacanla keseyi görmeyi bekliyoz :KK1:sen nasılsın ?
Rabbim inşallah kucağına aldığın günleride gösterir canım.gün doldurmaya çalışıyorum ama geçmiyor...ağrılarım hala sürüyooo...sende de ağrı oluyor muydu
hevuk
SLM KIZLAR NAPIYOSUNUZ..nİSACIM SENİN KAÇINCI GÜNÜNDÜ BENİM 3.AMA KARNIM AGRIYO 9 DA BELKİ TEST YAPARIMM....
7.günüm canım.benim kasığım ve ayağım ağrıyor.karnım ve belimde arada bir.eşimde 9.günde test yapalım diyo ama ben pek yanaşmıyorum...

nisa34
nazayse
valla zeyno aynı degısık bısey yok dua edıyorum.yabangulu cnm bılmıyorum kı ne yapsam valla cok kararsızım nısa.senın 10.gun bacım arrtık ya dımıııı....
canım negatif çıkarsa ben herşeyi bırakırım bu kez de yanlış yaparım diye korkuyorum.beklemek istiyorum.bana sorduysan 7.günüm canım...

nazayse
nisa34
canım negatif çıkarsa ben herşeyi bırakırım bu kez de yanlış yaparım diye korkuyorum.beklemek istiyorum.bana sorduysan 7.günüm canım...
hımm dekopanın salıydı transferı dogruuu ayyy bılmıyorum bnm cuma esım calısıyo tek basıma gogusleyemem sonucu belkı esım de olsun dıyorum sanırım 12.gun yapıcam:KK53:

ayduman
21-04-11, 10:04
nisa34
Rabbim inşallah kucağına aldığın günleride gösterir canım.gün doldurmaya çalışıyorum ama geçmiyor...ağrılarım hala sürüyooo...sende de ağrı oluyor muydu

SAĞOL ALALH HEPİMİZE NASİP ETSİN .. OLUYODU AĞRIM HALADA OLUYO ADET SANCISI GİBİ NORMALMİŞ DERT ETME BEN ÇOK SORDUM DOKTORA

nisa34
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ
10_ZEYNEPCONER........................OKUDU

nisa34
nazayse
hımm dekopanın salıydı transferı dogruuu ayyy bılmıyorum bnm cuma esım calısıyo tek basıma gogusleyemem sonucu belkı esım de olsun dıyorum sanırım 12.gun yapıcam:KK53:
biz sabırsızız aslında doktorların bir bildiği var ki 12 gün bekleyin diyor...hakkımızda hayırlısı...

ayduman
SAĞOL ALALH HEPİMİZE NASİP ETSİN .. OLUYODU AĞRIM HALADA OLUYO ADET SANCISI GİBİ NORMALMİŞ DERT ETME BEN ÇOK SORDUM DOKTORA

dert etmiyorum zaten.sadece umut arıyorum kendime off offf nasıl geçecek bu günler:KK50::KK50:

nisa34
kızlarrr dekopadan haber yok muuu ay çatlayacam ne oldu acabaaa:44::44:

nazayse
e beklıos ıste.....:21:

nisa34
nazayse
e beklıos ıste.....:21:
ama 2 saat dolduuu..iyi haberle gelir inşallahhhh

ayduman
eee hadi dekopa ver bize güzel haberi çatlıcem valla şimdi 2 saat geçti bacımm hadiiii

nazayse
kıs gectı mı 2 saat ne cabul yaaa ayyy 4 gun daha gecse ole cabuk yaaa....

umutlu001
ayduman
pek anlayamadım 13.04 te transferinizmi oldu ben haileyim şuanda transfer sonrası ve şimdide kasıklarımda ağrı var doktorum normal olduğunu söyledi ama neden adettinizi beklemenizi söyledi transfer olduysa ben 12.günde test yaptırdım ve çıktı biraz daha anlaşılır yazarsanız daha çok yardımcı olmaya çalışırım
evet 13 nisanda aşılama yaptırdım 6 gün karnımda ağrı vardı şimdide belimde adet sancısı na benzer ağrı var doktorum adet zamanında test yaptır dedi lütfen bana yaşadıklarınızı yazınız.evet panik halinde olabilirim bu yüzden kusura bakmayın
birde bana gelen cevapları hemen nasıl görebilirim

nazayse
tahmer
aradım canım 4 hücreli olması daha iyi dedi yani şu anda yumurtalarınız iyi yarını bekliyoruz dediler canımmmm....:KK66::KK66:
ohhhh hadı gozumuz aydın cok sevındım cnmmmmm allahım tamamına erdırsın ınsallahhhh..... hepımız gebe olalım bu sayfa olece kapansın gtsın yenı topıc acalım ınsallahhh....

ayduman
nazayse
kıs gectı mı 2 saat ne cabul yaaa ayyy 4 gun daha gecse ole cabuk yaaa....
keşke bu hafta çalışsaydın nazayse o zaman gündüzleri vakit çabuk geçiyo evde olunca sürekli düşünüyosun hayırlısı artık az kaldı koçaman 8 günü arkada bıraktın

umutlu001
nisa34
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ
lütfen benide bilgilendirin bende kuran okuyorum ve hergün yasin okuyup herkeze dua ediyorum üstüme ne düşerse seve seve yaparım

nazayse
umutlu001
evet 13 nisanda aşılama yaptırdım 6 gün karnımda ağrı vardı şimdide belimde adet sancısı na benzer ağrı var doktorum adet zamanında test yaptır dedi lütfen bana yaşadıklarınızı yazınız.evet panik halinde olabilirim bu yüzden kusura bakmayın
cnm aramızda asılama sonucu bekleyen yok hepımız tup bebek yaptırdık topıc de de nısanda transferı olanlar yazıyo sen asılama yaptıranlarla ılgılı bı topıc bulmalısın sana yazılan cevapları da sayfayı yenıledıgınde gorebılırsın..

nazayse
ayduman
keşke bu hafta çalışsaydın nazayse o zaman gündüzleri vakit çabuk geçiyo evde olunca sürekli düşünüyosun hayırlısı artık az kaldı koçaman 8 günü arkada bıraktın
cnm ben ıstıfa ettım 4 ayonce kayınpederımı kaybettım valıdemın yanına geldım kendını yalnız hıssedıyor dıye.o yuzden yenı bı ıse de hemen baslamak ıstemedım bı gebe kalayım dedım sonra buluru bı ıs olmazsa dogururum oyle baslarım bı gebe kalabılsem off herkes benı sıkıstırıyo ya daha ayım dlmadan ee var mı bıseler dıyolar sureklı ben daha yenı basladık calısmalara dedım halbukı 2 yıl 2 aydır ugrasıyoruz sımdı nasılsa tup olur dedım en kotu donmuslarla olur dedım ne donmusum var ne bıse ve sıkıldım artık tokat gbı evet hamıleyım dıye yuzlerıne carpmak ıstıyorum yaaa:KK59:

nisa34
umutlu001
lütfen benide bilgilendirin bende kuran okuyorum ve hergün yasin okuyup herkeze dua ediyorum üstüme ne düşerse seve seve yaparım
canım bunları okuyoruz sonra cuma günü sela ile ezan arasında duamızı yapacağız kendimiz ve birbirimiz için...

ayrıca ben _ha mim_surelerini okudum 3 cuma dünya kelamı etmeden okuyup sela ile ezan arası duasını yapıyorsun.sonuncuyu yarın okuyacağım.
313 kere ayetel kürsi okuyorum.
4444 selati tefriciye okuyoruz.

duamızı ediyoruz.rabbim inşallah kabul eder...seni de alayım listeye cuma günü salaya kadar oku...duana bizi de kat...Rabbim kabul eder inşallah...

nisa34
21-04-11, 11:04
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ
11_UMUTLU001

zeynepconer
nisa34
_yasin,
_fetih suresi,
_meryem suresi,
_ayetel kürsi

1_NİSA34
2_LAHOR
3_DEKOPA
4_NAZAYSE
5_MUMUDİHABA
7_GLCNNN(GÜLÇİN)
8_SILANAZ
Canim cok sagol adimi gordum bu aksam vaktim olursa bidaha okurum.Allahim dualrimizi geri cevirmesin.

Arkadaslar bide duzenli yemek yemeyen arkadaslarima sesleniyorum.Vitaminlerinizi lutfen alin.Ozellikle benimki yumurta rezervi az olan arkadaslar icin diyorum.Erken menepoz en azindan minumuma indirmek icin bundan sonra kendimize daha dikkat etmemiz gerekiyor...

ayduman
umutlu001
ben hiç aşılama yaptırmadımki onda süreç nedir bilmiyorum tüp bebekte 12.gün sonuçu öğreniyosun ama ikisi farklı eğer aşılama yaptıran var ise arkadaşlar yaşadıklarınızı umutlu arkadaşımızla paylaşın

zeynepconer
nazayse
cnm ben ıstıfa ettım 4 ayonce kayınpederımı kaybettım valıdemın yanına geldım kendını yalnız hıssedıyor dıye.o yuzden yenı bı ıse de hemen baslamak ıstemedım bı gebe kalayım dedım sonra buluru bı ıs olmazsa dogururum oyle baslarım bı gebe kalabılsem off herkes benı sıkıstırıyo ya daha ayım dlmadan ee var mı bıseler dıyolar sureklı ben daha yenı basladık calısmalara dedım halbukı 2 yıl 2 aydır ugrasıyoruz sımdı nasılsa tup olur dedım en kotu donmuslarla olur dedım ne donmusum var ne bıse ve sıkıldım artık tokat gbı evet hamıleyım dıye yuzlerıne carpmak ıstıyorum yaaa:KK59:
Canim o kadar iyi anliyorum ki seni cok zor bir durum SIKINTI yapma kendine ltf olumlu dusun olumlu olsun.Yuce rabbim ugraslarini geri cevirmesin canimsin yaaa...

ayduman
nisa34
canım bunları okuyoruz sonra cuma günü sela ile ezan arasında duamızı yapacağız kendimiz ve birbirimiz için...

ayrıca ben _ha mim_surelerini okudum 3 cuma dünya kelamı etmeden okuyup sela ile ezan arası duasını yapıyorsun.sonuncuyu yarın okuyacağım.

duamızı ediyoruz.rabbim inşallah kabul eder...seni de alayım listeye cuma günü salaya kadar oku...duana bizi de kat...Rabbim kabul eder inşallah...
allah kabul etsin canım bizde okuduk
313 kere ayetel kürsi ve
4444 selati tefriciye
ben dağıttım ama arkadaşlarıma annelere kimin duası kabul olucağı belli olmaz derlerya allahım duysun sesimizi yardım etsin her kuluna

nazayse
nisa34

ben
14 nısan
15 nisan
16 nisan
17 nisan
18 nisan
19 nisan
20 nisan
21 nisan

313 kere ayet el kursı okudum her gun bunları hepınıze armagan edıcem yarınkı duamı da okuycam oyle armagan edıcem allahım kabul eder ınsallahhh....

umutlu001
nisa34

bu yazdıklarınızdan hangisini okuyayım benddee

ayduman
nazayse
önce bebişini büyüt o zaman başlarsın yeniden işe insanların ne dediği önemli değil nazayse sen önemlisin bırak ne derlerse desinler sen kendin için iste bebğini kendini bilmez o kadar çok insan varki onların laflarıyla üzülmek yersiz bu arada sen kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın daha önce yazdıysanda unuttum ben

nazayse
nazayse
ben
14 nısan
15 nisan
16 nisan
17 nisan
18 nisan
19 nisan
20 nisan
21 nisan

313 kere ayet el kursı okudum her gun bunları hepınıze armagan edıcem yarınkı duamı da okuycam oyle armagan edıcem allahım kabul eder ınsallahhh....
yarın da kayınvalıdem arkadaslarına dagıttıgı 4444 kere tefrıcıyenın duasını yapacak ona da soylıycem burdakı tum arkadalara armagan olsun dıye.rabbım kabul etsın ınsallah.....

nazayse
ayduman
önce bebişini büyüt o zaman başlarsın yeniden işe insanların ne dediği önemli değil nazayse sen önemlisin bırak ne derlerse desinler sen kendin için iste bebğini kendini bilmez o kadar çok insan varki onların laflarıyla üzülmek yersiz bu arada sen kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın daha önce yazdıysanda unuttum ben
30 yasındayım 3 yıllık evlıyım cnm sen?

nazayse
nazayse
30 yasındayım 3 yıllık evlıyım cnm sen?
4 ay sonra 30um dolcak yanı 81 dogumluyum agustos 29 da denebılırrrr:KK52::KK49::KK49:

rana85
rana85
canım hadi ALLAH kolaylık versin bir anda olsun bitsin gelsin mutlu haberin inş

KIZLARRRR
YASİN FETİH MERYEM AYETEL KÜRSİ bende okudum yeni ben bu saatte yatarsam sela vakti yetişemeyebilirim diye yeni okudum rabbim kabul etsin hepimizin dilegini kabul etsiin iyi geceler yada iyi sabahlar heppiiinizi öpüyorum..:KK16:
KIZLARRRR ayımı günümü şaşırdım ben bugün cuma diye okudum gece yattım :KK1::KK1::KK1:mutlulukmu şaşkınlıkmı nasılım anlamadım ama bebegimle benimle oldugunu bilmek harika bir duygu:KK16:
DEKOPA canımya üzüldüm inan du et canım ama keşke kahverengi gelseydi leke şeklinde :ALLAH tan umut kesilmez inş test sonucun güzeldir ..:KK54:

nazayse
dekopammmm nerdesın cnm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ayduman
nazayse
4 ay sonra 30um dolcak yanı 81 dogumluyum agustos 29 da denebılırrrr:KK52::KK49::KK49:
bende 28 yaşındayım 4 yıllık evliyim

nisa34
umutlu001
bu yazdıklarınızdan hangisini okuyayım benddee
canım listede olanları oku önce bence çünkü cuma duası yapılacak.sonra hangisine vakit bulursan onu oku...Rabbim kabul eder inşallah..inşallah tedavin olumlu sonuç verir.aşılama konusunda bir bilgim yok direkt tüp bebeğe başlamıştık biz o yüzden bişey diyemeyeceğim...Rabbim yardımcımız olsun....