ciddi ilişkisi olupta hala evlenemeyenler,evlenmeyi bekleyenler buraya

able210
15-03-11, 15:03
desert06rose
valla ilk defa karşılıklı uzun uzun oturarak konuştum annesiyle ilk tanışma sayılır yani direk evliliğimizden bahsetti bayadır birliktesiniz demekki alın yazısı nasibi senmişsin kızım artık die...seninkinin annesiyle görüşünce hiç bahsetmiomu evliliğinizden??? yani bahsetmeli bi anne sonra müstakbel gelini baktı ciddiyete dair bişi konuşmuoz kaçar korkusuyla :KK9: biriktir biriktir de nereye kadar yani nişanı yapsın hele bi biriktirmeye devam eder çokmu zor :KK57: bence annesiyle istemiyo die bişi yoktur istemese mutlaka huzursuzluk olur ilişkinizde..
acaba bendemi beni istemioki die düşündüm bi ara aslında görüşmemizde bir cana yakındı ama benimkine soruodum ne dedi annen hakkımda sevdi seni çok zayıfmışsın yok güzel dedi die geçiştiriodu...müstakbel kaynanam beni çok sevmiş benimkinin dediğine göre sürekli övüne övüne anlatıomuş akrabalarına...daha yeni söylüo havalanma die sölemiodum dio bide :76: valla ben onu yılın başından beri sıkıştırıorum nisana kdr nişan filan olmazsa beklemem artık seni yeter die kendi bilir :KK19:tanışmaya gelecez diolar babasıda tamam gidelim demiş ama gün yok ortada çıldırtıolar işte benim sorunum buuundan ibaret..

anam biz kızlarında sorunu bitmiyo...küseriz barışalım yeter başka bişi istemem barışırız ailesiyle tanışalım başka bişi istemem tanışırız ciddiyete dökülsün artık die tuttururuz :KK9: istek ve arzularımız ömür boyu bitmicek gibi görünüo :KK9: :KK9: :KK9:
bilmiyorum canım kaybetme korkusu olur insanda yaa biz yeni çıkmaya başladığımızda tanıştım annesiyle taa 2007 de eve gittik 1-2 saat oturduk kalktık ..evlilikten hiç bahsetmedik daha yeni başlamıştık ilişkiye çünkü..ogün bugündür selamını bile almadım kadının ...hiç bahsetmiomu annen benden diyorum ara sıra anlatıomuş istio seni diyo ben anlıyoum diyo..şımarırım diye anlatmıo bana galiba...aynı sizin iş gibi...ama nebilim bence bişeler demeli bunca zaman bekliom ben onun oğlunu insan bi haber yollar yaa hiç mi isteyen olur diye korkmuo acaba...yada evde bişeler dioda benimki sölemio bana şımararım die düşünüo sanırım:KK43: anca ben sorunca sölüo ucundan bişeler ..diyomuş oğlum parasını biriktirsinde evlendircem onu falan diomuş bikere akrabalarına anlatmış beni çok güzel diye :KK43: böle az şeylerle yetiniyorum işte...ama sende yeni konuşmuşsun bu konuları demekki evlilik zamanı yaklaştıkça ciddi ciddi konuşmak onlara daha mantıklı gelio..benim zamanın daha yakın değil belki yaklaşınca konuşuruz ..inşallah tabiki....kaç yıldır berabersiniz canım yaşın kaç buarada benim 21

balizza
15-03-11, 15:03
able210
yaa canım sırf nette tanıştınız diye mi bukadar sorun yaaa yalandan yere sorun yaratıo bu aileler de he...ne güzel ilişkin var para biriktiryosunuz bak ne güzel..mesleği bile var öğretmen hemde...ben olsam senin yerinde kimseyi dinlemem ..bu devirde doğru insan kolay bulunmuyor ki sen sevdiğinin iyi olduğunu biliyosun zaten kötü biri olsa kaçar para biriktirmez yani nebilim elini kolunu sallar gezer evlilik niyeti yoksa kötü derken...
yok canım biz nette tanıştığımızı saklıyoruz zaten :KK17:
okulun seminerinde tanıştık dedim anneme :kk77:
düşünki buna rağmen istemiyor... :85:
mesleklerimiz uyşmazmış... :63:

ikizbalik
15-03-11, 16:03
able210
hımm evet yazmışsın pardon...nişanı atmışmıydıdn peki canım
evet, yani yüzüğü çıkarmıştım sadece onun haricinde nişanda gelen şeyleri geri verelim demişti ailem ama biz zaten bi kaç gün sonra barışmıştık :S

babydoll_1991
able210
oo canım gerçektende çok varmış daha ama nasip kısmet belli olmaz..
ciddi bi ilişkin var dimi ne kadar süredir çıkıyosunuz
3 aydır çıkıyoruz cnm ama en uzun süren ilişkim :) :) :) zaten benden çok o istiyo habire konusunu açıo bende istemiomuş gibi yapıyorum agırdan satıyorum kndimi.:KK64::KK64::KK64::KK64:

almor
able210
nişanı ne zaman diyosunuz canım askere gitmeden düşünüomusunuz gerçi ozaman nişan çok uzar para biriktirmek çok zor çünkü çok vakit alıyor
Biz çok uzun nişanlı kalmayı düşünmüyoruz canım büyük ihtimal 2014 nisan- mayıs gibi nişan ağustos-eylül gibi de düğün düşünüyoruz. Zaten 6 yıl çıkmış olucaz bir de 1 sene filan nişanlı kalmaya gerek yok. Onun ailesinden herkes beni tanıyor benim ailemden de babam dışında herkes tanıyor. Bir de 2014 ocak ayında babam emekli olucak . Bizim şu an oturduğumuz evimiz çok küçük o zaman evi değiştirmeyi düşünüyor bizimkiler biraz da onu bekliyorum aslında bu eve kimse sığmaz isteme ve söz için bile çok küçük evimiz. :KK37:

TheTudors
15-03-11, 17:03
able210
canım ii yapmışsın valla aslında baskı yapmak da biraz işe yarıyor...benimde bu yaz olucaktı ama olmadı dedimki seneye de olmazsa beni unut dedim artık beklemem ona göre adımını at dedim
hayat geçip gıdıyor..zaten nette tanıştık..emınsem daha ne kalmış gerıye?? nıye beraber geçecek gunler yerıne özlemeyı tercıh edeyım..bu nedenle bekletme benı dedım..rest çekmedım ama bastırdım..AŞKIM da dünden razıymış:KK60::KK60::nazar:

able210
15-03-11, 19:03
almor
Biz çok uzun nişanlı kalmayı düşünmüyoruz canım büyük ihtimal 2014 nisan- mayıs gibi nişan ağustos-eylül gibi de düğün düşünüyoruz. Zaten 6 yıl çıkmış olucaz bir de 1 sene filan nişanlı kalmaya gerek yok. Onun ailesinden herkes beni tanıyor benim ailemden de babam dışında herkes tanıyor. Bir de 2014 ocak ayında babam emekli olucak . Bizim şu an oturduğumuz evimiz çok küçük o zaman evi değiştirmeyi düşünüyor bizimkiler biraz da onu bekliyorum aslında bu eve kimse sığmaz isteme ve söz için bile çok küçük evimiz. :KK37:
evet bizde uzun nişan istemiyoruz canım seneye mart nisan gibi nişan takıp ağustosta da düğün diye düşünüyoruz tabiki rabbim nasip ederse inşallah :nazar::nazar:büyük eve geçince daha bi iyi olur canım bizde kiradayız ama kendi evimiz var babamın işi gereği başka şehirde yaşıyoruz evimiz memlekette seneye oraya taşınma ihtimalimz var tamda bizim düğün istediğimiz bakte denk gelior bakalım herşeyde vardır bir hayır

able210
TheTudors
hayat geçip gıdıyor..zaten nette tanıştık..emınsem daha ne kalmış gerıye?? nıye beraber geçecek gunler yerıne özlemeyı tercıh edeyım..bu nedenle bekletme benı dedım..rest çekmedım ama bastırdım..AŞKIM da dünden razıymış:KK60::KK60::nazar:
iyi demişsin valla canım ben biraz rest çektim bakalım nolcak

able210
babydoll_1991
3 aydır çıkıyoruz cnm ama en uzun süren ilişkim :) :) :) zaten benden çok o istiyo habire konusunu açıo bende istemiomuş gibi yapıyorum agırdan satıyorum kndimi.:KK64::KK64::KK64::KK64:
oo daha çok yeniymiş kızz bende yılardır çıkıonuz da daha evlilik için 4-5 senen daha var sandım :KK70:
ağırdan satıodum bende ilk günler senin gibi ama şimdi ondan da meraklı oldum çıktım valla senin sonunda öle olabilir dikkat et:KK9: anaç duyguların tavan yapabilir benim gibi e böle oluncada bir anönce evlenemk istiyoruz:KK1:

able210
ikizbalik
evet, yani yüzüğü çıkarmıştım sadece onun haricinde nişanda gelen şeyleri geri verelim demişti ailem ama biz zaten bi kaç gün sonra barışmıştık :S
çok ii olmuş canım bölesi allah tamamına erdirsin

able210
balizza
yok canım biz nette tanıştığımızı saklıyoruz zaten :KK17:
okulun seminerinde tanıştık dedim anneme :kk77:
düşünki buna rağmen istemiyor... :85:
mesleklerimiz uyşmazmış... :63:
oooooo ben onu bilmiodum ters anlamışım
yani pes valla illa herkez aynı meslektekilerlemi evlencek ooo çok işin var canım annenle hiç dinleme bence kötü örnek oluyorum ama:KK1: saçma yahu

esmatwilight
15-03-11, 20:03
ciddi ama bi 5 seneye anca evleniriz:KK66::KK66::KK66::KK66:

airlikfeer
esmatwilight
:KK9:üzülecek halimize gülüyoz canım:KK19::KK9:
aşkıma kalsa ben seni kaçırayım diyip diyip duruyo ama asla kaçmam :97:
gelsin istesin yüksek lisans yapıyorum elime geçmez bu fırsat daha:KK50:

able210
esmatwilight
neden canım okul mu bekleticek sizi böle

esmatwilight
airlikfeer
sorma sorma :KK66::KK66::KK66: daha okuyoruz yeni soyadına alış diyo çiroz aşkımmm:21::21: oldu diyorum ne diyim haylaz itim benim:KK9::KK9::KK9::KK9:

able210
airlikfeer
seninki bayağa istio ozaman evlenmeyi benimki bana kaçalım dese hoşuma gider kaçacağımdan değil ya sadece hoşuam gider çok istio diye...ama bizimkinin herşeyi planlı ay öldürcek beni 10 yıl sorasını düşünüo daha söz bile olmamış

esmatwilight
able210
neden canım okul mu bekleticek sizi böle
okulum okulu askerliği....:26:
asker olunca yolumu gözlicen dimi diyo :90:

esmatwilight
able210
seninki bayağa istio ozaman evlenmeyi benimki bana kaçalım dese hoşuma gider kaçacağımdan değil ya sadece hoşuam gider çok istio diye...ama bizimkinin herşeyi planlı ay öldürcek beni 10 yıl sorasını düşünüo daha söz bile olmamış
bana kalsa nikahı basarım diyo sanki kolaydı bas gaza aşkım bas gaza diyorum ne diyim:KK9: ama mesleğini eline almadan yapmaz o da o istese ben istemem askerliği olmadan hele hiç olmaz:26:

able210
esmatwilight
bana kalsa nikahı basarım diyo sanki kolaydı bas gaza aşkım bas gaza diyorum ne diyim:KK9: ama mesleğini eline almadan yapmaz o da o istese ben istemem askerliği olmadan hele hiç olmaz:26:
çok şükür ben askerliği atlattımda gelince başlıomuş askerlik:KK43:

able210
esmatwilight
asker türküleri dinlersin bol bol
ah ah neydi o günlerim yaa:KK1:

esmatwilight
able210
:KK43: öyle bir geçer zamanki....
düşünsene ilerleyen senelerde buraya evli bir kadın olarak yazdığımızı...hamişlerin forumlarına yazarız artık nisan anneleri mayıs anneleri vs. :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

esmatwilight
able210
asker türküleri dinlersin bol bol
ah ah neydi o günlerim yaa:KK1:
söyleriz artıkın napalım:KK43:

able210
esmatwilight
düşünsene ilerleyen senelerde buraya evli bir kadın olarak yazdığımızı...hamişlerin forumlarına yazarız artık nisan anneleri mayıs anneleri vs. :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ayyyy ayyy inşallah yaa daha ne isterim ki valla en büyük isteğim zaten o forumda dolanmak :KK1:
şuraya "istemeye geliyolarrrr" diye başlık açmak öle isterdim kiii:KK43:

airlikfeer
esmatwilight
sorma sorma :KK66::KK66::KK66: daha okuyoruz yeni soyadına alış diyo çiroz aşkımmm:21::21: oldu diyorum ne diyim haylaz itim benim:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9:benim soyadımı da koydu aşkım :KK9:

able210
daha 10 dakika önce telefonda konuşurken yine söyledi canım her zamanki isteği kaçmak aşkımın ama ben yüz vermiyorum :KK9:
kaçacam desem o an kaçırır dicem ama şuan kaçıramaz çünkü askerde:76:

esmatwilight
ben asker yolu gözlüyorum şafak 61:KK43:

able210
bende öyle düşünüyorum canım yaa daha bitmeden gelsen ne olacak aşkım diyorum sen orda ben burada ne farkmız olacak askerden diiyorum:KK58:

airlikfeer
esmatwilight
çocuk olayı için çok erken de evli olmak düşüncesi :KK23::KK23:

able210
ayyyy ayyy inşallah yaa daha ne isterim ki valla en büyük isteğim zaten o forumda dolanmak :KK1:
:KK43:tatlım ben de bende :KK43:

esmatwilight
able210
o da olur :13:
inşallah burda o başlığa da yazmak nasip olur cnm bnm:KK16::KK16:
ben özeniyorum valla forum takip diyorum maşallah hamişlerden geçilmiyo:KK8::KK8:

esmatwilight
airlikfeer
çocuk olayı için çok erken de evli olmak düşüncesi :KK23::KK23:

:KK43:tatlım ben de bende :KK43:

gün gelir istemeye geldiklerinde ne giyceğimizi de tartışırız:KK34:

airlikfeer
esmatwilight

:KK23::KK23:şimdiden düşünmüyo değilim :KK23::KK9:

esmatwilight
airlikfeer
:KK23::KK23:şimdiden düşünmüyo değilim :KK23::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
ohoo yarın düğün olsa hazırsındır:KK9::KK9:

airlikfeer
esmatwilight
:KK9::KK9::KK9::KK9:
ohoo yarın düğün olsa hazırsındır:KK9::KK9:
hee gelinliğiimin nasıl olduğunu dA DÜŞÜNDÜM aama hiç biyerden göremedim istediğim gibi:26:

ben nasıl beyencem gelinlik:KK43: en iyisi diktirmek çünkü bazılarının altı istediğim gibi bazılarının üztü:KK37:

yaa biz yeterki evlenek türkiyeyi alt üst eder yine bulurum istediğimi sorun değil:KK9:

esmatwilight
airlikfeer
hee gelinliğiimin nasıl olduğunu dA DÜŞÜNDÜM aama hiç biyerden göremedim istediğim gibi:26:

ben nasıl beyencem gelinlik:KK43: en iyisi diktirmek çünkü bazılarının altı istediğim gibi bazılarının üztü:KK37:

yaa biz yeterki evlenek türkiyeyi alt üst eder yine bulurum istediğimi sorun değil:KK9:
sende bendensin gelinliklere baktım birinin üstünü beğendim birinin altını:KK9:altını beğensem üstünü beğenmiyorum üstünü beğensem altını :KK53: doğru diyosun biz evlenelim de gelinliği altüst eder buluruzz:KK9::KK9::KK9::KK9:

airlikfeer
esmatwilight
sende bendensin gelinliklere baktım birinin üstünü beğendim birinin altını:KK9:altını beğensem üstünü beğenmiyorum üstünü beğensem altını :KK53: doğru diyosun biz evlenelim de gelinliği altüst eder buluruzz:KK9::KK9::KK9::KK9:
evet yaa ablamın düğünü için 1 ay dolandım ne giyeceğim ne alacağım diye kendi düğünümde ne olur allah bilir:KK9:

esmatwilight
15-03-11, 21:03
airlikfeer
evet yaa ablamın düğünü için 1 ay dolandım ne giyeceğim ne alacağım diye kendi düğünümde ne olur allah bilir:KK9:
daha bunun kız istemesi sözü nişanı kınası balayısı var offf offff:KK9::KK9::KK9::KK9: yandık biz:KK8:

balizza
15-03-11, 21:03
able210
oooooo ben onu bilmiodum ters anlamışım
yani pes valla illa herkez aynı meslektekilerlemi evlencek ooo çok işin var canım annenle hiç dinleme bence kötü örnek oluyorum ama:KK1: saçma yahu
ikna etmek için çok uğraşacağız orası belli :KK59:
ben istiyorumki annemin,aileminde rızası olsun,gönülden onaylayıp,kabul etsinler....
inşallah ikna ederiz,yoksa naparım ben bitanemsiz :98:

able210
16-03-11, 08:03
esmatwilight
o da olur :13:
inşallah burda o başlığa da yazmak nasip olur cnm bnm:KK16::KK16:
ben özeniyorum valla forum takip diyorum maşallah hamişlerden geçilmiyo:KK8::KK8:
esmatwilight
hiç düşünemiyorum canım hamileliği herşeyi geç istemeye gelecekleri günü bile düşünemiyorum mucize gelio bana yaa allahım nasip eder inşallah

able210
balizza
ikna etmek için çok uğraşacağız orası belli :KK59:
ben istiyorumki annemin,aileminde rızası olsun,gönülden onaylayıp,kabul etsinler....
inşallah ikna ederiz,yoksa naparım ben bitanemsiz :98:
edersin edersin ondan kolay ne var al karşına seviyorum anne ne yapayım öleyimmi ne ağla biraz tamamdır:KK1:

able210
airlikfeer

ah ah o günler bi gelse herşey bulunur
hem hayatta en zevkli en heyecanlı işdir bunlar yaa heleki gelinlik denemek bile bana çok cazip gelio hergece rüyamda görüyorum kızlar yaa

able210
daha 10 dakika önce telefonda konuşurken yine söyledi canım her zamanki isteği kaçmak aşkımın ama ben yüz vermiyorum :KK9:
kaçacam desem o an kaçırır dicem ama şuan kaçıramaz çünkü askerde:76:

aaa seninki adrenalinli evlilik istio ozaman kız baksana kafaya koymuş kaçırcak bu seni:KK9: benimkide diyodu askerdeyken vermezlerse kaçırcam diye ama kaçırmayı bırak daha isteme aşamalarına bile gelemedik:KK51::KK51::KK1:

buarada allah kavuştursun canım bitmiş çok az kalmış

able210
esmatwilight
şuanda en büyük isteğim bu yaa...
mucize olur benim için bunları konuşmak ama nasıl sevinirim var ya..
söz kıyafeti almak nişanlık gelinlik hep içimde bunlar inşallah nasip olur yaa

alici_bjk
ciddi ilişkisi olupta hala evlenemeyenler,evlenmeyi bekleyenler buraya:nazar:işte o benim:KK1:
kendimi hazır hissetmiyorum henüz evliliğe zamanı gelince olur inş:21:

able210
16-03-11, 09:03
alici_bjk
ciddi ilişkisi olupta hala evlenemeyenler,evlenmeyi bekleyenler buraya:nazar:işte o benim:KK1:
kendimi hazır hissetmiyorum henüz evliliğe zamanı gelince olur inş:21:
kaç yaşındasın da hazır hissetmiyosun canım o da önemli aslında iki tarafında hazır hissetmesi lazım sevdiğin kaç yaşında...o hazır hissediyomu

almor
able210
evet bizde uzun nişan istemiyoruz canım seneye mart nisan gibi nişan takıp ağustosta da düğün diye düşünüyoruz tabiki rabbim nasip ederse inşallah :nazar::nazar:büyük eve geçince daha bi iyi olur canım bizde kiradayız ama kendi evimiz var babamın işi gereği başka şehirde yaşıyoruz evimiz memlekette seneye oraya taşınma ihtimalimz var tamda bizim düğün istediğimiz bakte denk gelior bakalım herşeyde vardır bir hayır
Bzim kendi eviimiz ama çok küçük 20 yıldır burda oturmak zorunda kaldık anneannemlere yakınmış bana baksın diye burdan almışlar evi bu yüzden burdan gidemedik. :KK9:

able210
almor
Bzim kendi eviimiz ama çok küçük 20 yıldır burda oturmak zorunda kaldık anneannemlere yakınmış bana baksın diye burdan almışlar evi bu yüzden burdan gidemedik. :KK9:
anladım canım istesinlerde ev küçük büyük farketmez aslında önemli olan o günlere gelebilmek:KK9:

alici_bjk
able210
kaç yaşındasın da hazır hissetmiyosun canım o da önemli aslında iki tarafında hazır hissetmesi lazım sevdiğin kaç yaşında...o hazır hissediyomu
22 yaşındayım o da martta 25ine girdi
ama bence yaşla değil kafayla ilgili evlilik yani psikolojik olarak ne zaman hazırsan o zaman evet demelisin:KK34:
gerçi ona kalsa bugün evlenelim istiyo

airlikfeer
able210
ah ah o günler bi gelse herşey bulunur
hem hayatta en zevkli en heyecanlı işdir bunlar yaa heleki gelinlik denemek bile bana çok cazip gelio hergece rüyamda görüyorum kızlar yaa
canım benim ya allah yardımcımız olsun inşallah yaa:KK43:

able210
aaa seninki adrenalinli evlilik istio ozaman kız baksana kafaya koymuş kaçırcak bu seni:KK9: benimkide diyodu askerdeyken vermezlerse kaçırcam diye ama kaçırmayı bırak daha isteme aşamalarına bile gelemedik:KK51::KK51::KK1:

buarada allah kavuştursun canım bitmiş çok az kalmış
saol canım inşallah isteme olucak haziranda öle düşünüyoruz dedim ya daha önce geleceklerdi askere gitmeden ailem kabul etmedi gitsin gelsin öyle dediler aslında ailemde herkez biliyo 5 yıldır birlikte olduğumuzu ama resmiyete dökülmedi ben yüksek lisans yaptığım için onunda işi olmadığı için istemiyorlar ama aşkım iş bulunca hemen evleneceğiz:KK16:
benim okulum sorun değil benim açımdan evlenmeye:KK31:
aşkımın aklına kalsaydın 2. yılımızda kaçacaktık ama birlikte olduktan sonra acı çekmemin ailelerimizi karşımıza almanın ne anlamı var
amaaaaaaaaaa aşkım iş bulur ve ailem beni ona vermezse o zaman kaçarım:KK47::KK47:

able210
airlikfeer
canım benim ya allah yardımcımız olsun inşallah yaa:KK43:

saol canım inşallah isteme olucak haziranda öle düşünüyoruz dedim ya daha önce geleceklerdi askere gitmeden ailem kabul etmedi gitsin gelsin öyle dediler aslında ailemde herkez biliyo 5 yıldır birlikte olduğumuzu ama resmiyete dökülmedi ben yüksek lisans yaptığım için onunda işi olmadığı için istemiyorlar ama aşkım iş bulunca hemen evleneceğiz:KK16:
benim okulum sorun değil benim açımdan evlenmeye:KK31:
aşkımın aklına kalsaydın 2. yılımızda kaçacaktık ama birlikte olduktan sonra acı çekmemin ailelerimizi karşımıza almanın ne anlamı var
amaaaaaaaaaa aşkım iş bulur ve ailem beni ona vermezse o zaman kaçarım:KK47::KK47:
valla karıştırdım canım bir sürü evlenemeyn varya karıştı sebepler....oo haziranda söz olucakmış daha ne istiyon tamam işte adım atılıcak canım bende o da yok of of bu sene öle bişey yok da seneye sanırım o da hiç bişeyin garantisi yok yani çok bunalıyorum sizler gibi keşke bende haziranda falan isteme olucak diyebilsem ama elim kolum bağlı ..bir tarih hiç bişey yok yaa o tarihi beklemek bile çok güzeldir dimi..sen şimdi haziranı sayarsın nasıl bir duygu ya:KK5:

able210
alici_bjk
22 yaşındayım o da martta 25ine girdi
ama bence yaşla değil kafayla ilgili evlilik yani psikolojik olarak ne zaman hazırsan o zaman evet demelisin:KK34:
gerçi ona kalsa bugün evlenelim istiyo
aman evlen gitsin canım yaa sen istesen hemen bugün olur düğün sanırım ne güzel işte

alici_bjk
able210
aman evlen gitsin canım yaa sen istesen hemen bugün olur düğün sanırım ne güzel işte
yok canım ya çok erken daha:KK50:
sen evlimisin?

able210
alici_bjk
yok canım ya çok erken daha:KK50:
sen evlimisin?
yaşından dolayımı çok erken yoksa yeni mi çıkmaya başladınız
ben evli değilim canım bekarım

almor
able210
anladım canım istesinlerde ev küçük büyük farketmez aslında önemli olan o günlere gelebilmek:KK9:
O da çok sorun değil aslında ama bizim de zaten işlerimizi yoluna koymamız filan derken 2014'ü buluyor. O açıdan evi çok da sorun yapmıyorum sonuçta herkes aynı ilde yatıya gelmeyecekler. :KK9: Ama tabi yeni eve taşındıktan sonra gelmeleri daha iyi olur daha rahat iyi bir şekilde karşılayabilriz. Bu arada ben 22, o 25 yaşında ben 25 o da 28 olucak inşallah o zaman.