TEST

çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

harman
14-03-11, 12:03
merhaba

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır bilgisi ve deneyimi olan varmı????

osenay
19-03-11, 04:03
en az 12 ama ideali 15 erken yapılan test pozitif sonuç verir bu da umutlanmanıza neden olur.

tume
20-03-11, 21:03
15-16 gün sonra yapılmalı..
erken yapılmamalı.
çatlatma iğnesi beta hcg içerir.
yani erken yaparsanız hamile değilseniz bile beta hcg yüksek çıkar..

betul32
21-03-11, 19:03
haftaya vurulacak çok da umutlanmamak gerek ama heyecanlıyım :KK49:

nuray0606
22-03-11, 15:03
betul32
hayırlısı olsun inşl 15 günden önce test yapma yanılırsın yoksa canım

OzzyOzzy
11-11-11, 22:11
7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum, bugün idrar testi yaptım ama negatif çıktı. iğneden dolayı beta hcg degerının yuksek olmasından kaynaklı bıle olsa pozıtıf cıkması gerekmez mıydı ? Ne dersiniz ?

Ebirhim
16-11-11, 13:11
OzzyOzzy
7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum, bugün idrar testi yaptım ama negatif çıktı. iğneden dolayı beta hcg degerının yuksek olmasından kaynaklı bıle olsa pozıtıf cıkması gerekmez mıydı ? Ne dersiniz ?
Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:

fatos45
26-11-11, 00:11
İnşaallah biz de senin gibi çift çizgiyi hayırlısıyla tez zamanda görelim.

unutmabeni
2-12-11, 19:12
arkadaşlar çatlatma iğnesi vuruldum 11 gün oldu test yaptım ama negatif çıktı ayrıca iğneyi vurulduğum günden beri kasıklarımda ağrı halen devam etmekte ve belimde çok ağrıdı 1,2 gece sizce hamilemiyimdirr test sonucu tek çizgi ama yinede bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

zmg
7-12-11, 16:12
slm kızlar bende çatlatma iğnesi vurulsum beklemedeyimm

zmg
unutmabeni
arkadaşlar çatlatma iğnesi vuruldum 11 gün oldu test yaptım ama negatif çıktı ayrıca iğneyi vurulduğum günden beri kasıklarımda ağrı halen devam etmekte ve belimde çok ağrıdı 1,2 gece sizce hamilemiyimdirr test sonucu tek çizgi ama yinede bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim
test için daha erken cnm

sevel
betul32
valla ben yaptım ne umutla beklesimsonunda hayal kırıklıgı valla bi daha yapmayıda asla düşünmüyorum sadece başımdan gecen şeyi anlatmak istedim sen sakın umudunu yiterme ama kendini de benim gibi çok umutlandırma derim

sevel
zmg
test için daha erken cnm
bende de aynı şeyler oldu cnm ama hamile kalamadım ben çatlatmaiğnesi yapanlara soruyorumkaç defa yapılmalı kısırlıga nden olurmu

zmg
sevel
bende de aynı şeyler oldu cnm ama hamile kalamadım ben çatlatmaiğnesi yapanlara soruyorumkaç defa yapılmalı kısırlıga nden olurmu
ben 2 kere pregnyl 1 kerede ovitrelle yaptırdım dr m aşılamaya geçelim artık dedi.çünkü klomen 6 aydan sonrası zararlıymış.kısırlık hakkında bi bilgim yok ama uygulanan tedaviden bikaç denemeden sonra yanıt alınmıyosa diğerine geçilir

redtulip1983
9-12-11, 16:12
merhaba arkadaslar benımde ıkıncı ayım catlatma ıgnesınde.bugun 10. gun gecen ay ıgneden sonra goguslerde hassasıyet ve cok akıntım olmustu ama bu ay oyle bırsey olmadı.sızınde her ay farklı mı oluyor belırtılerınız.?

zmg
9-12-11, 17:12
redtulip1983
merhaba arkadaslar benımde ıkıncı ayım catlatma ıgnesınde.bugun 10. gun gecen ay ıgneden sonra goguslerde hassasıyet ve cok akıntım olmustu ama bu ay oyle bırsey olmadı.sızınde her ay farklı mı oluyor belırtılerınız.?
Cnm ben pregnyl i mayıs ve haziranda vuruldum sonra ara verdim bu aya kadar.geçen cts de ovitrelle aldım bu sefer.ovitrelleyi bi ark. Ilk denemesinde hamiş kaldi üstelik pcoluyduda bende o yok ama hayırlısı artık.sen nezaman oldun

mvkrnlk
8-01-12, 10:01
konu eski ama yenisini açmak istemedim...
sorum aynı...
aralığın 19unda çatlatma iğnesi yaptırdım.dün idrar testi yaptıdım pozitif çıktı..
hala iğnenin etkisi değildir demi...hamileyim gerçekten demii
cvp verin lütfen

istiridy
9-01-12, 18:01
mvkrnlk
konu eski ama yenisini açmak istemedim...
sorum aynı...
aralığın 19unda çatlatma iğnesi yaptırdım.dün idrar testi yaptıdım pozitif çıktı..
hala iğnenin etkisi değildir demi...hamileyim gerçekten demii
cvp verin lütfen
bence hamilesindir

Esra3229
12-01-12, 20:01
kızlar 36.saat değilde 38.saatte ilişki oldu olmazmı şimdi gebelik............

meliha81
15-01-12, 19:01
ben de bugun vuruldum prengly 15.günüm bugun .doktor gec vurdurdu rahim duvarının kalınlasması için aman ne zor sey ne ince ayrıntısı var yok yumurtayı buyut yok catlat yok efendım rahmın kalınlassın eşek sıpası bı olsun bu kadar kendını arattırdıgı ıcın ısıracagım totosundan....beklemek cok sıkıcı sımdı ıkı hafta nasıl gececek bılmıyorum...Allah hayırlısını versın herkese veren de vermeyende verip Allanda o...evlat hasretıyle sınamasın bu gel gec hayatımızı... inşallah herkesin gönlüne göre versin...

elif5454
18-01-12, 13:01
meliha81
ben de bugun vuruldum prengly 15.günüm bugun .doktor gec vurdurdu rahim duvarının kalınlasması için aman ne zor sey ne ince ayrıntısı var yok yumurtayı buyut yok catlat yok efendım rahmın kalınlassın eşek sıpası bı olsun bu kadar kendını arattırdıgı ıcın ısıracagım totosundan....beklemek cok sıkıcı sımdı ıkı hafta nasıl gececek bılmıyorum...Allah hayırlısını versın herkese veren de vermeyende verip Allanda o...evlat hasretıyle sınamasın bu gel gec hayatımızı... inşallah herkesin gönlüne göre versin...
amin inş. cnm bide benim yerimeısırı ver totosundan bende aynını yapacağım bi gelsin totosuna totosuna vurucam nerde kaldın bizi bukadar beklettin nazlım dicem ama keşke gelse artık :KK43:((((( bende haftaya nasipse vurulcam yani yumurta oluşmuş iseki inş. oluşmuştur vurulurum ve hamile kalırım inş. rabbimmmmmmmmmmmm

meliha81
18-01-12, 16:01
elif5454
amin inş. cnm bide benim yerimeısırı ver totosundan bende aynını yapacağım bi gelsin totosuna totosuna vurucam nerde kaldın bizi bukadar beklettin nazlım dicem ama keşke gelse artık :KK43:((((( bende haftaya nasipse vurulcam yani yumurta oluşmuş iseki inş. oluşmuştur vurulurum ve hamile kalırım inş. rabbimmmmmmmmmmmm
süreci paylas olur mu?kac tane yumurtan var overlerde, yumurtaların mm'i kaç ?
ne zamandır tedavi görüyorsun ılk catlatma ıgnen mı canım?benım ılk iğnem. vurulalı 4 gun oldu degısık agrılar batmalar hıssedıyorum su an. sanırım hormon ihtıva ettiği için bu iğnelerde aynı klomenın yaptıgı etkıleri yapıyor...8 gun daha bekleyecegım cok zor gecıyor zaman, sabretmek zor. aslında adet olunca sabırsızlık bıtıyor. ne zaman ultrasonda 20mm yumurtacıklarımı gorüyorum sabırsızlık o zaman baslıyor.hele bu ay ıkı tane olustu; bırı 20mm dıgerı 16 mm .ultarason resımine bakıp bekıp sevdım kara ıkı noktayı(yumurtalarımı) bebek olsa ne kadar sevecegım sen dusun artık:) asırı hormon yuklemesı oldu :)duygusala baglandım...

blueiice
1-02-12, 20:02
Ben 26 aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum okadar sabırsızlandım ki 15 gün test yapmak için geçmeyecekmiş gibi geliyor umutlanmak istemiyorum sonra çok üzülüyorum klomenden sonra ovitrella diye bir iğne oldum ilk iğnesinde hamile kalan var mı? Artık kucağımda bir bebek istiyorum Allahım inşallah kısmet eder.:KK43::KK43::KK43::KK43:

dejavu_one
2-02-12, 07:02
Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

meliha81
2-02-12, 09:02
malesef gebelik olmadı nur topu gıbı 3 cm lık kisttim olustu.o kadar cok buyumus kı yumurta catlyamadan kıstte donuşmüş.bırakıyorum artık ilacı mılacı psikolojım berbat oldu zaten catlatma ıgnesını cok zor bulmustum.uzun bır süre dinlenme donemıne gırıyorum.dun bırde rahım fılmı cekıldım berbat durumdayım bu kadar acı cekmek yeter gebelık de olsa kaldırabılecek psikolojide degılım....Allah sızlerın yardımcısı olsun

snowflakeN
2-02-12, 16:02
Esra3229
kızlar 36.saat değilde 38.saatte ilişki oldu olmazmı şimdi gebelik............
doktor hem 24.satte emde 36.saattee dedi ama 24.saatte ve 48 satte olduu illa 36 da mı olması sart...

snowflakeN
2-02-12, 16:02
dejavu_one
Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.
ilgili bölum neresi acaba:26::26::26:

ness66
2-02-12, 21:02
kızlar ben de 37 saat önce vuruldum ovitrelle. dr hangi saatte olacağını söylemedi sadece ertesi gün mutlaka birliktelik önerdi.şaşırdım kaldım şimdii .bir de ben progestan kullanacağım ne işe yaradığını bilen var mı aranızda :)

elif5454
21-02-12, 20:02
Ebirhim
Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:
cnm hayırlı olsun doğum yapma
k üseresin sanırım umarım bisde görürü iğneden sonra çisgiyi:2:

elif5454
meliha çok üsüldm cnm benim 16mm 1 tane olmuş yumoşum yarı+n ak
şam vurulcm iğnemi ilk
defa hayı+rlı+sı+ inş.

smy86
Meraba 2 kez çatlatma iğnesi oldu banada ama maalesef yine bu ayda adet gördüm artık klomenden ve bu iğneden bıktım başka yöntemleri araştıracam :KK43:

inciTA
19-07-12, 14:07
merhabalar bende bu ay ilk kez klomen kullandım ve ovitrelle vuruldum iğneden sonraki 9 uncu gün
çok heyecanlıyım umutluyum günler geçmek bilmiyo zor tutuyorum kendimi test yapsam mı acaba????

Mal10
4-12-12, 09:12
Ben catlatma ignesinin 11 gunundeyim bugun test yaptim malesef negatif, bilmem ki belki de daha erken :s

bukenur
14-01-13, 15:01
Mal10
Ben catlatma ignesinin 11 gunundeyim bugun test yaptim malesef negatif, bilmem ki belki de daha erken :s
Mrb bende çatlatma iğnemin 14.gunundeyim test yaptım negatif çıktı senin mesajini okuyunca merak ettim hamile misin acaba bana da umut olur;(

neslihan27
27-03-13, 10:03
bende çatlatma iğnesi oldum 13. günüm idrar testim negatif kan testine cesaretim yok :KK43:

neslihan27
27-03-13, 10:03
bukenur
Mrb bende çatlatma iğnemin 14.gunundeyim test yaptım negatif çıktı senin mesajini okuyunca merak ettim hamile misin acaba bana da umut olur;(
mrb aradan zaman geçmiş sizin durumunuz nedir değişiklik var mı?

dolunnayy
28-04-13, 21:04
Mrb arkadaşlar konuya biraz ara verilmiş galiba ama bnde durummu burda paylaşmak istiyorum. Bende klomen kullandım ve 2 gün önce çatlatma iğnesi yapıldı sabırsızlıkla sonucu bekliyorum. Bu şekilde hamile kalanlar varsa onlardanda umut dolu mesajlarını bekliyorum...

dolunnayy
15-05-13, 17:05
Kimse bana bişey yazmamiş heralde kimse görmedi ama mesajımı görüpte merak eden olursa die yazmak istiyorum adetim iki gün gecikti ve çatlatma iğnesinin üzerindende tam yirmi gün geçti test yaptım negatifti ovulasyon testinin daha erken gebeligi gösterdiğini okudum bi kaç sitede onuda denedim oda pozitifti

ozlemozden
19-05-13, 06:05
dolunnayy
Kimse bana bişey yazmamiş heralde kimse görmedi ama mesajımı görüpte merak eden olursa die yazmak istiyorum adetim iki gün gecikti ve çatlatma iğnesinin üzerindende tam yirmi gün geçti test yaptım negatifti ovulasyon testinin daha erken gebeligi gösterdiğini okudum bi kaç sitede onuda denedim oda pozitifti
Sonuc ne hamilemisin bende uc ovitrelle vuruldum ve 19.gunum

dolunnayy
21-05-13, 16:05
Evet canım hamileyim.zaten çatlatma iğnesinden 14 gün sonra eger gebe kalınmamişsa adet görülüyomuş

ozlemozden
21-05-13, 19:05
dolunnayy
Evet canım hamileyim.zaten çatlatma iğnesinden 14 gün sonra eger gebe kalınmamişsa adet görülüyomuş
Kacinci ignendi ne siklikta iliski oldu insallah bende hamileyim diye burda ilan ederim allahim banada nasip eyle yalvaririm

kebir
22-05-13, 06:05
kızlar siteye yeni üye oldum. bu gün çatlatma iğnesi olalı o günü de sayarsam 15. gün. ama hiç ümidim yok.

dolunnayy
22-05-13, 09:05
İnşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin canım. Ben ilk defa klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum şimdi Allahın izniyle hamileyim. Doktorum bana 30 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğne oldugum günde ilişkide bulunduk çünkü spermler uygun ortamda fazla yaşayabiliyormuş yumurtann çatlamasına denk gelirse diye. İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canm...

meltemtnc
22-05-13, 09:05
merhaba kizlar .. 6 mayis catlatma ignesi oldu. 12. gunde idrar testi yaptim negatif cikti. bugun 16.gun. kirmizilari bekliyorum. gelmezse testi tekrarlicam. bu arada progestana devam et demisti doktorum. o nedenle de gecikme olabilir belki :26:

trek
22-05-13, 10:05
dolunnayy
Mrb arkadaşlar konuya biraz ara verilmiş galiba ama bnde durummu burda paylaşmak istiyorum. Bende klomen kullandım ve 2 gün önce çatlatma iğnesi yapıldı sabırsızlıkla sonucu bekliyorum. Bu şekilde hamile kalanlar varsa onlardanda umut dolu mesajlarını bekliyorum...
Tebrık ederım Darısı basıma Basımıza :) Bende ıgneyı vuruldum beklıyorummmmm öyle :KK66:

dolunnayy
meltemtnc
merhaba kizlar .. 6 mayis catlatma ignesi oldu. 12. gunde idrar testi yaptim negatif cikti. bugun 16.gun. kirmizilari bekliyorum. gelmezse testi tekrarlicam. bu arada progestana devam et demisti doktorum. o nedenle de gecikme olabilir belki :26:
Arkadaşim benim adetim geçiktiği halde negatifti kan testinde çıktı hamile oldugum

dolunnayy
trek
Tebrık ederım Darısı basıma Basımıza :) Bende ıgneyı vuruldum beklıyorummmmm öyle :KK66:
Teşekkür ederim canm Allah isteyen herkeze nasip etsin

trek
dolunnayy
Teşekkür ederim canm Allah isteyen herkeze nasip etsin
sENın ılk Denemenmıydı catlatma ıgnesını ? Benım pzrtesı gunu vuruldu ıgnem perşembede yanı yarında kontrole cagırdı acaba ne dıyecek ne yapacak acayıp heyecanlıyım :)

meltemtnc
22-05-13, 11:05
dolunnayy
Arkadaşim benim adetim geçiktiği halde negatifti kan testinde çıktı hamile oldugum
canim sen kacinci gunde yapmistin testini? ? o zaman ben progestani kesmemelimiyim sence? ?

pisicik25
23-05-13, 05:05
dolunnayy
Merhaba dolunnayy tebrik ederim cok sevindim kan testi degerin kacti acaba Ve ne kadarlikti ogrendiginde idrar testinde cikmadigina gore. Ben de beklemedeyim Rabbim olmayan herkese nasip etsin insallah. Amin.