Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Aralık 2011 anneleri

ozutneslihan
25-05-11, 08:05
canande canım allah sabır versin. ne diyeceğimi bilemiyorum. çok üzüldüm. ama insallah rabbim tez zamanda seni tekrar mutlu edecektir. şimdilik sabırlı olup bu sürecin geçmesini beklemekten başka bişey gelmez elinden.

buseli
heyyyyyyy herkesler nerde bakiim:KK34:

umutlu22
serselo
olbey geçmişe mi daldın?nasılsın uzun zamandır denk gelemedik bebiş nasıl?ben de cumartesi gününü iple çekiyorum bebişimizi göreceğiz inşallah:nazar:
Serselooom bak nerelerde buldum seni. kıyamam, bulantıların mı var? Ama olsun, değer bütün bunlara öyle değil mi? Seni merak ettim, sonunda buldum. Kendinden haber ver arada sırada canımıniçii.
Arkadaşlar pat diye daldım topiğinize kusura baakmayın. Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Yavrularınızı sağ salim alırsınız inşallah kucağınıza ve analı babalı büyütürsünüz inşallahh. :KK71:

demettuba83
erik yedim :KK52::KK52::KK52:

buseli
demettuba83
afiyet olsun. Evladına yarasın. bal şeker olsunn.:KK71::KK71::KK71::KK71:

deryam160510
demettuba83
ben de yedim ama işkence gibi ya,bir haftadır 250 gr ı bitiremedim,sırf çeşit olsun diye aldım ama sevmiyommm

deryam160510
buseli
Günaydın annecikler ve bebişleri. Hepinize kocaman öpücük gönderiyormuş benim minnakım.

Canendeciğim Allah sabrını versin inşallah cnm. Valla dağıldım perişan oldum duyunca bende 1 aydır gitmemiştim doktora korkmaya başladım. :18: Allah yardımcın olsun arkadaşım.

Allah tamamına erdirsin cnm.Bizde 3 gün sonra 3 ayı dolduracağız. Allah nasip kısmet ederse.
canım 11+1 yani 78 gün,yani 12 gün var 90 olmasına,yani 3 ay:KK59::KK59:

deryam160510
buseli
Bu tekme tam olarak nasıl bilmiyorum ama. Bu sabah tam yataktan kalkarken kürek kemiğime bişey takıldı sanki kıpırdıyamadım bir süre. Sanki biri ayağıyla kürek kemiğimi itiyordu. Böyle bişey mi sizin hissettiğiniz de? Ay çok merak ettim hemen cevap yazarmısınız?
canım tam göbeğime yakın biraz solda,ne bieyim takla mı attı,tekmemi,bi kıpırtı hissettim,tüylerim diken diken oldu,ama çok güzel bişeydi yaaa:KK46::KK46::KK46:

blagodevoyce
deryam160510
ben de yedim ama işkence gibi ya,bir haftadır 250 gr ı bitiremedim,sırf çeşit olsun diye aldım ama sevmiyommm

:))) cuma günü 4 kilo erik aldım dün bitti::)))))

olbey
25-05-11, 09:05
blagodevoyce
ooohhh masallah :KK53: sifa olsun guzel bebikle annesine:KK52:

deryam160510
blagodevoyce
sizin kızınız olcak kesin,ben ne tatlı ne ekşi,na acı,hepsinden az az yiyom,hiçbirine özel ilgim yok

ozutneslihan
kızlar mide bulantılarım hala devam ediyor. ama kesinlikle azaldı. önceden günde 3-4 sefer çıkarırdım, şimdi çıkarmıyorum, ama midemde hep bir bulantı. bu daha da kötüymüş yawww. :KK30::KK30::KK30:

seldayavuzguray
Bende bol bol erik yiyorum ama en çok sevdiğim muşmula yani yeni dünya çok yedim çok şanslıyız ki meyvenin çok olduğu zamandayız ya kış olsaydı yazık olurdu adamlara

demettuba83
seldayavuzguray
Bende bol bol erik yiyorum ama en çok sevdiğim muşmula yani yeni dünya çok yedim çok şanslıyız ki meyvenin çok olduğu zamandayız ya kış olsaydı yazık olurdu adamlara
ben hiç ekşi bişey süremiyorum ağzıma dün kayınvalidem bahçeden çantama atmıştı ondan 2 tane yedim hayretlerdeyim :KK52::KK52::KK52:

demettuba83
ozutneslihan
kızlar mide bulantılarım hala devam ediyor. ama kesinlikle azaldı. önceden günde 3-4 sefer çıkarırdım, şimdi çıkarmıyorum, ama midemde hep bir bulantı. bu daha da kötüymüş yawww. :KK30::KK30::KK30:
canım çok aç kalmamaya çalış mide bulantılarının yoğun olması bu sebepten sık sık az az ye ben sürekli bunu uyguluyorum ve çok rahatım şükürler olsun :KK16::KK16:

mariposita
ııhh bence bu sene oğlan senesi. kime sorsam erkek diyolar. bu forumda da erkek ağırlıkta olcak bence. sizin içinize ne doğuyo?

deryam160510
mariposita
ııhh bence bu sene oğlan senesi. kime sorsam erkek diyolar. bu forumda da erkek ağırlıkta olcak bence. sizin içinize ne doğuyo?
benim içime doğmuyo,bi kızım diye seviyom,bi oğlum diye:KK60::KK60::KK60:

yarenhande
ben ve çevrem kız hissediyoruz açıkcası hiç erkek düşünmedim bile.. önce sağlıklı olsun diyoruz tabi ama kalbimden kız geçio.. o saçlarna tokalar takım... fırfırlı don giydirim.. mini etekler elbiseler giydirim.. rugan ayakkabılar.. ısırırıömben onu.. ağzında emziğiyle:)

kızlar benim iştahım anormal açıldı napcam bilmiyorum.. daha hiç kilo almadım ama yakındır yani.. az az sıksık 2 saatte bi bişi yemem lazım dayanaöıyorum..

tulayuzun
BENİMDE ETRAFIMDAKİ ARKADAŞLARIMIN HEP KIZ OLDU BU SENE hayırlısı diyelim ama çokta sorun değil ki sağlıklı olsunda bekliyelim süprüs olsun hatta beklemede kalalım şimdilik belirtileri tartıncada içinden çıkılmıyo:KK62::KK62::KK62:

demettuba83
mariposita
kızz:KK17::KK17:sarenur um gelicek benim inş..:KK17:

mariposita
valla ben de kız manyağıyım. herkes ama herkes erkek olcak seninki diyo.ben de öyle hissediyorum işin garibi.. sağlıklı ve hayırlı olsun da.. çok sabırsızlanıyorum öğrenmek için.bi diyorum bu bebiş herkesi şaşırtacak millet dumur olcak:) bi diyorum annelerin içine doğar yok bu kesin erkek...
bu arada haftaya perşembe tam 12 haftalık oluyorum inşallah. o güne ikili test için randevu alsam?

tenniterenne
benimde çevremdeki herkes kız diyo ama ben erkek hissediyorum, bu arada 12 haftalık hamileyim, kaç haftalıkken tam olarak öğrenebilirim ?????

demettuba83
tenniterenne
benimde çevremdeki herkes kız diyo ama ben erkek hissediyorum, bu arada 12 haftalık hamileyim, kaç haftalıkken tam olarak öğrenebilirim ?????
canım gösterirse öğrenebilirsin bu haftalarda :KK46:banada herkes ısrarla erkek diyo erkek suratı var diyolar ya bide :KK60::KK60::KK60:benim suratım kız olduğuna göre kız olacak diyorum herkese onlar inat ediyo ben daha da inat ediyorum kız istiyorum yaaaaaaa neden herkes muhalefet oluyo :KK47::KK47:

tenniterenne
demettuba83
canım gösterirse öğrenebilirsin bu haftalarda :KK46:banada herkes ısrarla erkek diyo erkek suratı var diyolar ya bide :KK60::KK60::KK60:benim suratım kız olduğuna göre kız olacak diyorum herkese onlar inat ediyo ben daha da inat ediyorum kız istiyorum yaaaaaaa neden herkes muhalefet oluyo :KK47::KK47:
hahahahaha :KK52::KK52::KK52:
hayırlısı neyse o olsun cnm, ben hiç takılmıyorum valla, nasıl olsa ilk hamileliğim, ikiside kabulumdur. yeterki şu bulantılarım ve mide yanmalarım bitsin, çokkkkkkkkkkk zorrrrrrr:KK36::KK36::KK36:

blagodevoyce
ben yarım saat sonra doktoruma gidip gelicem bakalım sıkıntı varmı valla çok korkuttu beni okuduklarım:KK43:

deryam160510
blagodevoyce
ben yarım saat sonra doktoruma gidip gelicem bakalım sıkıntı varmı valla çok korkuttu beni okuduklarım:KK43:
korkma canım,aklın kaldıysa git o zaman,bişey yoktur görürsün,stres yapma

blagodevoyce
deryam160510
korkma canım,aklın kaldıysa git o zaman,bişey yoktur görürsün,stres yapma
inşallah canıım allahım meleklerimizi korusun

demettuba83
blagodevoyce
inşallah canıım allahım meleklerimizi korusun
amin cnm herşyeden etkileniyoruz ister istemez ama ben kendimdeki rahatlığı hala anlayabilmiş değilim:44::44::44:bide benim meleğimin boyu 20,0 mm yazıyodu doğru hatırlamışım :KK46::KK46:

blagodevoyce
demettuba83
amin cnm herşyeden etkileniyoruz ister istemez ama ben kendimdeki rahatlığı hala anlayabilmiş değilim:44::44::44:bide benim meleğimin boyu 20,0 mm yazıyodu doğru hatırlamışım :KK46::KK46:
aynen öle bide bundan önce bir düşüğüm var daha doğrusu onda kese bile oluşmamıştı ne biliyim kaybetme korkusu çok kötü:KK43:

koprina87
selam kızlar.. güzel anniş adayları..
bakıyorum da bebişlerin kıpırtısını konuşuyorsunuz da..
14-16. haftadan önce hele ilk gebelikte doktorlar hissettmek imkansız diyorlar.. gaz diye yorumluyorlar.. 9.-10. haftada refleksleri başlıyor ama bizim hissedebileceğimiz kadar değilmiş.. (diyorlar) ve genelde erkek bebekler daha erken kıpraşırmış..
ama gerçekten merak ediyorum nasıl bir duygudur :)

deryam160510
25-05-11, 10:05
koprina87
selam kızlar.. güzel anniş adayları..
bakıyorum da bebişlerin kıpırtısını konuşuyorsunuz da..
14-16. haftadan önce hele ilk gebelikte doktorlar hissettmek imkansız diyorlar.. gaz diye yorumluyorlar.. 9.-10. haftada refleksleri başlıyor ama bizim hissedebileceğimiz kadar değilmiş.. (diyorlar) ve genelde erkek bebekler daha erken kıpraşırmış..
ama gerçekten merak ediyorum nasıl bir duygudur :)
canım,12. haftada hissettim,birinde çikolata yedikten sonra,diğerinde yemekten sonra uzandğımda,gaz oduğunda karnımda kısa sürei bi sancı oluyo bende,sonra attırıyom geçiyo,ama dün hissettiğim tam kesemizin olduğu yerde,zaten akşamları eşim kalp atışlarını duyuyo,çok hızı diyo,bilmiyom erken oldu ben de,ama eminim gaz olmadığına

buseli
deryam160510
canım 11+1 yani 78 gün,yani 12 gün var 90 olmasına,yani 3 ay:KK59::KK59:
:KK1: ama ben 3 ayı 4 hafta x 3 : 12 hafta hesapladım. Hem benimki geç döllenme olduğundan şuan 11+5'im. ama değiştirmedim tickere.:KK46:

deryam160510
buseli
Bu tekme tam olarak nasıl bilmiyorum ama. Bu sabah tam yataktan kalkarken kürek kemiğime bişey takıldı sanki kıpırdıyamadım bir süre. Sanki biri ayağıyla kürek kemiğimi itiyordu. Böyle bişey mi sizin hissettiğiniz de? Ay çok merak ettim hemen cevap yazarmısınız?
canım tam göbeğime yakın biraz solda,ne bieyim takla mı attı,tekmemi,bi kıpırtı hissettim,tüylerim diken diken oldu,ama çok güzel bişeydi yaaa:KK46::KK46::KK46:
Ufak yaramazlar onlar.:KK55:bende yazılanlardan etkilendim ama sonra dedim ki "annecim ordamısın, iyimisin" sonra içimden bir his "burdayım annecim, tırnaklarımı senin ki gibi yapıyorlar" dedi gibi geldi. Ayy inanmıycaksınız bi baktım 12.hafta tırnakların oluşma haftası. Ahhh neler hissetiğimi anlatamam sizlere.:KK49:

deryam160510
buseli
:KK1: ama ben 3 ayı 4 hafta x 3 : 12 hafta hesapladım. Hem benimki geç döllenme olduğundan şuan 11+5'im. ama değiştirmedim tickere.:KK46:

deryam160510
Ufak yaramazlar onlar.:KK55:bende yazılanlardan etkilendim ama sonra dedim ki "annecim ordamısın, iyimisin" sonra içimden bir his "burdayım annecim, tırnaklarımı senin ki gibi yapıyorlar" dedi gibi geldi. Ayy inanmıycaksınız bi baktım 12.hafta tırnakların oluşma haftası. Ahhh neler hissetiğimi anlatamam sizlere.:KK49:
evet güzel duygular,ben dün nerdeyse ağlayacaktım,korktum da,karnımda bi kıpırtı olunca,babasına dedim sana çekmiş bu kıpır kıpır,bana çekse kesin uyuşuk uyuşuk yatardı diye:KK60::KK60::KK60::KK60:

bademinur
mariposita
valla ben de kız manyağıyım. herkes ama herkes erkek olcak seninki diyo.ben de öyle hissediyorum işin garibi.. sağlıklı ve hayırlı olsun da.. çok sabırsızlanıyorum öğrenmek için.bi diyorum bu bebiş herkesi şaşırtacak millet dumur olcak:) bi diyorum annelerin içine doğar yok bu kesin erkek...
bu arada haftaya perşembe tam 12 haftalık oluyorum inşallah. o güne ikili test için randevu alsam?
demettuba83
merhaba kızlarrr . ya bende çok kız istiyorum.
çevreme bakıyorum kız anneleri daha şanslı. erkekler evlenince ne bilim sanki uzak kalıyolar. kız annesine herzaman yakın oluyor ki biz bile öleyiz değilmi.tabi hayırlısı.
ama bana da erkek gibi geliyor.

eşimle kavgalıydık 3 gündür küstük inanılmaz moralim bozuktu.dün barıştık işin kötüsü birbirimiz yanlış anlamışız.hamilelikte bu durumlar hiç çekilmiyormuş onu anladım.Allah keyifli hamilelikler geçirtsin hepimize

deryam160510
bademinur
merhaba kızlarrr . ya bende çok kız istiyorum.
çevreme bakıyorum kız anneleri daha şanslı. erkekler evlenince ne bilim sanki uzak kalıyolar. kız annesine herzaman yakın oluyor ki biz bile öleyiz değilmi.tabi hayırlısı.
ama bana da erkek gibi geliyor.

eşimle kavgalıydık 3 gündür küstük inanılmaz moralim bozuktu.dün barıştık işin kötüsü birbirimiz yanlış anlamışız.hamilelikte bu durumlar hiç çekilmiyormuş onu anladım.Allah keyifli hamilelikler geçirtsin hepimize
sevindim barışmanıza,Aah hepimize huzur versin,daha bi alıngan oluyoz bazen,bazen sinirli,ara ara oluyo geçiyo,dikkat etmek lazım

tenniterenne
kız çocukları daha hayırlı oluyor derler, erkeğinde hayırlısını versin allah:26:

serselo
umutlu22
Serselooom bak nerelerde buldum seni. kıyamam, bulantıların mı var? Ama olsun, değer bütün bunlara öyle değil mi? Seni merak ettim, sonunda buldum. Kendinden haber ver arada sırada canımıniçii.
Arkadaşlar pat diye daldım topiğinize kusura baakmayın. Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Yavrularınızı sağ salim alırsınız inşallah kucağınıza ve analı babalı büyütürsünüz inşallahh. :KK71:
canım arkadaşım benim arada uğra ben geliyorum ama seni çok göremiyorum fazla da girmiyorum internete sabahları biraz öğleden sonra biraz akşam yok mide bulantılarım devam ama daha iyiyim gerçi bebişler iyi olsun da 24 saatimizi kusarak geçirebiliriz demi kızlar:KK1:

deryam160510
serselo
canım arkadaşım benim arada uğra ben geliyorum ama seni çok göremiyorum fazla da girmiyorum internete sabahları biraz öğleden sonra biraz akşam yok mide bulantılarım devam ama daha iyiyim gerçi bebişler iyi olsun da 24 saatimizi kusarak geçirebiliriz demi kızlar:KK1:
bimiyom,hiç olmadı,iyiki olmamış,zor olurdu ama ona da katlanırdık bebiş için:79::79:

tenniterenne
deryam160510
bimiyom,hiç olmadı,iyiki olmamış,zor olurdu ama ona da katlanırdık bebiş için:79::79:
iyiki olmamış çokkkkk zorrrrr, hele peşpeşe kusunca boğazında koca bir yumruk oluşuyo yutkunamıyosun, dahada zorlandıgında da kanlı kusmaya kadar gidiyo, şahsen ben 7. haftamda bu yazdıkalrımı aynen yaşadım, hala kusuyorum ama kanayana kadar değil...

serselo
deryam160510
ne güzel benim bebiş zorluyor beni ama canı sağolsun 3 koca yıl bekledim ben bunu bazen şikayet edecek oluyorum eşim hatırlatıyor her ay regl olduğumda yaşadıklarımı ağlamalarımı çok şükür bebişim sürpriz yaptı ve geldi:nazar:
tenniterenne
iyiki olmamış çokkkkk zorrrrr, hele peşpeşe kusunca boğazında koca bir yumruk oluşuyo yutkunamıyosun, dahada zorlandıgında da kanlı kusmaya kadar gidiyo, şahsen ben 7. haftamda bu yazdıkalrımı aynen yaşadım, hala kusuyorum ama kanayana kadar değil...
haklısın zor ama zevkli süreçler en azından hamile olduğumuzu ve içimizde bir canlı büyüdüğünün işaretlerği olarak adlandırıyorum ben:nazar: