Aralık 2011 anneleri

pikolata
12-05-11, 14:05
kızlar ben kaçtım, koçiş işten gelmek üzere, gene yemek yok:KK56:

bu arada hamilelik döneminde kılınan namaz ceninde oluşan şekil bozukluğunu gideriyormuş. bura KK da okudum. hemen öğle namazımızı kıldık bebişimle:KK66:

Tanem
Buraya bence yiyecek yazmayın kızlar o an belki mümkün değildir bulupta yememiz çünkü :KK52:

KotuKediSero
Ay kızlar çok güldüm yorumlarınıza yaa Allah da sizi güldürsün emi :KK60: ikili testte korkacak hiçbişey yok ki nesinden kroktunuz, alttan da bakılmıyo, zaten 9. haftadan itibaren artık karından bakmaya başlıyolar, bana dün ilk defa karından baktı doktorum, artık karından bakacaz dedi :KK34:
İkili teste gelince, ikili test dedikleri şey 3 boyutlu ultrasonda karından(!) bakılarak ense kalınlığı, baş-popo mesafesi ve diğer bazı ölçümlerin yapılması ile kanda free beta hcg ve PAPP-A değerlerinin sonucuna göre bilgisayarın bebeğinizde down sendromu olma olasılığını verdiği bi ölçüm :KK34: bu kadar basit işte :KK49: korkmak yerine heyecanlanmalısınız bence, ikili testte ilk defa bebeğinizin 3 boyutlu görüntüsünü göreceksiniz, normal ultrasondan çok daha net ve güzel görüneceğine emin olun :KK69: benim daha 3 haftam var ikiliye, daha şimdiden sabırsızlanmaya başladım :KK52:

pikolata
Tanem
Bide tuhaf tuhaf rüyalar gördüm bi tane elinde bastonla yaşlı dede var bana aşıkmış :KK60: Diyor ki sende beni seviyorsun tövbe yaa :KK1: Bide yaşlı dedenin kızı var öğretmenmiş babam haklı biz seni istemeye gelcez diyor :KK70: :KK53: Bide üç tane boy boy kocaman yanaklı oğlan çocukları gördüm salyalı salyalı yirim yirimmm çok tatlıydılar :KK19:
:KK1: ben de dün gece hep saçma rüyalar gördüm. daha doğrusu kabus, çok korkuttular.
bu aralar çok görüyorum, hamilelikten midir nedir

Tanem
Starimu
iiiz sen nasılsın :KK34: ohhhh aramızda uyuyabilen birileri var en azından :KK64:
İyiyim tatlış hamdolsun :KK71: doktor amca bi muayene etse daha iyi olacağım ama :90::87:

Starimu
Tanem
Bide tuhaf tuhaf rüyalar gördüm bi tane elinde bastonla yaşlı dede var bana aşıkmış :KK60: Diyor ki sende beni seviyorsun tövbe yaa :KK1: Bide yaşlı dedenin kızı var öğretmenmiş babam haklı biz seni istemeye gelcez diyor :KK70: :KK53: Bide üç tane boy boy kocaman yanaklı oğlan çocukları gördüm salyalı salyalı yirim yirimmm çok tatlıydılar :KK19:
peşin yorum :KK66:
toton açıkta kalmış , bu biiiiiiirrrr :82:
oğlun olacak tosun mu tosun , bu ikiiiiiiiii :KK46:
rüyada da olsa her sakallıyı deden sanma , bu da üüüüüüüüçç :KK20:

şaka bir yana , hayırlara çıkar inşallah , erkek çocuk çabuk ve müjdeli haber derler :KK34:

blagodevoyce
bebişim gözlerinin babasına benzemesi için ne zaman bakmalıyım gözlerine:) hurafemi bilmiyorum ama böyle bir olay duydum sanki

KotuKediSero
pikolata

bu arada hamilelik döneminde kılınan namaz ceninde oluşan şekil bozukluğunu gideriyormuş. bura KK da okudum. hemen öğle namazımızı kıldık bebişimle:KK66:
Allah kabul etsin canım :KK19:

pikolata
KotuKediSero
Ay kızlar çok güldüm yorumlarınıza yaa Allah da sizi güldürsün emi :KK60: ikili testte korkacak hiçbişey yok ki nesinden kroktunuz, alttan da bakılmıyo, zaten 9. haftadan itibaren artık karından bakmaya başlıyolar, bana dün ilk defa karından baktı doktorum, artık karından bakacaz dedi :KK34:
İkili teste gelince, ikili test dedikleri şey 3 boyutlu ultrasonda karından(!) bakılarak ense kalınlığı, baş-popo mesafesi ve diğer bazı ölçümlerin yapılması ile kanda free beta hcg ve PAPP-A değerlerinin sonucuna göre bilgisayarın bebeğinizde down sendromu olma olasılığını verdiği bi ölçüm :KK34: bu kadar basit işte :KK49: korkmak yerine heyecanlanmalısınız bence, ikili testte ilk defa bebeğinizin 3 boyutlu görüntüsünü göreceksiniz, normal ultrasondan çok daha net ve güzel görüneceğine emin olun :KK69: benim daha 3 haftam var ikiliye, daha şimdiden sabırsızlanmaya başladım :KK52:
bir şey yokmuş, hatta öncekilerden daha iyimiş:KK19:çok saol bilgilendirdiğin için
benimde 1 ayım var, beklemesi ne zormuş.

Tanem
Starimu

şaka bir yana , hayırlara çıkar inşallah , erkek çocuk çabuk ve müjdeli haber derler :KK34:
:KK1::KK66::KK66::KK66: Çok korktum çoook :KK30: Ha haaa sağ ol canım süper bir açıklama olmuş :KK54:

KotuKediSero
Starimu
:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

blagodevoyce
bebişim gözlerinin babasına benzemesi için ne zaman bakmalıyım gözlerine:) hurafemi bilmiyorum ama böyle bir olay duydum sanki
Bebeğinin hareketini ilk hissettiğin andan kime bakarsan ona benzer derler ama hurafe tabi :KK34: dene bakalım belki tutar :KK1: ben de bebeğimin gözlerinin babasına benzemesini çok istiyorum :KK69:

tulayuzun
pikolata
bir şey yokmuş, hatta öncekilerden daha iyimiş:KK19:çok saol bilgilendirdiğin için
benimde 1 ayım var, beklemesi ne zormuş.
CİCİM biz senle aynıydık biliyorum doğru sanırım senin ultrason aynı mı çıkmıştı yaaa o yüzden mi çizelgen bende 1 hafta ilerde... anlatabildimmi yaaa benim ultrasonra aynı olmayınca çizelgemi değiştirmiştim(bi arkadaş değiştirmişti kulüpten:))) senin çizelgende sorun yok dimi

Tanem
Gözleri diilde burnu benzesin beyime :KK70: Herifimin burnu benimkinden şekilli güzel:63::KK60:

tulayuzun
Tanem
Gözleri diilde burnu benzesin beyime :KK70: Herifimin burnu benimkinden şekilli güzel:63::KK60:
erkek olursa ona benzesin istiyom ama kıs olursa bana benzesiiiinn bende aynı anneme benziyom süper bişey o duygu:KK64::KK64::KK64: annemi tanıyan beni görsün onun kızı olduğumu hemen anlar o kadarız yani :KK66::KK66::KK66:

demettuba83
tanem
gözleri diilde burnu benzesin beyime :d herifimin burnu benimkinden şekilli güzel:63::KK60:
ben komple benzesin istiyorum:KK53::KK53:

Tanem
Vay Tülaycım 3. kuşakta güzel olacak yani :nazar: Şekil 1 a maşallah :82:

buseli
demettuba83
:KK1:ben arabada uyuyanlarla çok dalga gerçerdim hep bi keçeli kalem olsada yüzleri boyasam diye muziplik geçerdi içimden :KK9:şimdi acaba diyorum ben uyuyorum çantasında keçeli kalem biri varmıdır otobüste diye:44::44:ama akşamları çok erken yatıyorum yinede uykumu alamıyorum:26:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay çok güldüm.

demettuba83
Eki Görüntüle 194084

benim bal bebeğim şimdi böyleymiş:KK69::KK69:
süperrrrrrrrrrrrrrr. Allah kucağına almayıda nasip etsin.

Tanem
Hayır olsun gece bende tuhaf bir rüya gördüm. Çirkin kısa boylu bir adamla iri kıyım siyah bir köpek gidiyordu. ay ne çirkin bunlar dedim. Sonra bana bir ses bir bağırdı. Niye hor görüyorsun onları senin evladınıda onlara benzetelim mi şimdi? dedi. "tövbe Yarabbim, tövbe" diye diye uyandım. Ama gece yatarken kocamla, kayınvalidem için böyle düşünmüştüm sanırım ondan gördüm. Onlar her kızdıklarında köpek derler herkese, bende gece yatarken içimden sizden ala köpek mi var diye geçirdim. Rabbim onlara benzeteyim mi diye kızdı tabii. Onlar nasıl konuşursa konuşsun ben terbiyemi bozmamalıydım.Tövbe Allah'ım, tövbeee.

pikolata

Bende az önce okudum hamileler namaz kılınca bebişde içeride tekbir getirirmiş. Başlamak istiyorum bende. Allah herkese nasip etsin içinde de bana.

Starimu

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay bugün herkesin espiri yeteneği hat safaya çıkmış durumda. Bebişlerimizden mi yoksa artık riskli haftaları yavaş yavaş geride bıraktığımzdan mı bilmem.çok güldürdünüz beni. Allah'da sizleri güldürsün.

Tanem
demettuba83
ben komple benzesin istiyorum:KK53::KK53:
Ha haa aslında aynen Allah benim kocişe kız güzelliği vermiş len diyom sen bayan olsaydın bana on basardın diyorum bazen :KK60:

Tanem
buseli
Hayır olsun gece bende tuhaf bir rüya gördüm. Çirkin kısa boylu bir adamla iri kıyım siyah bir köpek gidiyordu. ay ne çirkin bunlar dedim. Sonra bana bir ses bir bağırdı. Niye hor görüyorsun onları senin evladınıda onlara benzetelim mi şimdi? dedi. "tövbe Yarabbim, tövbe" diye diye uyandım. Ama gece yatarken kocamla, kayınvalidem için böyle düşünmüştüm sanırım ondan gördüm. Onlar her kızdıklarında köpek derler herkese, bende gece yatarken içimden sizden ala köpek mi var diye geçirdim. Rabbim onlara benzeteyim mi diye kızdı tabii. Onlar nasıl konuşursa konuşsun ben terbiyemi bozmamalıydım.Tövbe Allah'ım, tövbeee.
Ah canım oluyor böyle şeyler bazen kızma kendine .

buseli
Tanem
Ha haa aslında aynen Allah benim kocişe kız güzelliği vermiş len diyom sen bayan olsaydın bana on basardın diyorum bazen :KK60:
Ben erkek olursa eşimin Rahmetli babasına benzesin isterim. Onun gibi sarı saçlı, cam mavisi gözlü olsun. Ama kız olursa bana benzesin. Çok güzel değilim ama anasının kızı olsun isterim. Halasının biri yeşil,biri mavi gözlü, eşim yeşil gözlü. Bense kahverengi gözlüyüm. Ama yine de bana benzesin. Çünkü benim bu kahve gözlerimin kırk yıl hatırı var.:KK19::KK19::KK19:

Tanem
12-05-11, 15:05
buseli
Ben erkek olursa eşimin Rahmetli babasına benzesin isterim. Onun gibi sarı saçlı, cam mavisi gözlü olsun. Ama kız olursa bana benzesin. Çok güzel değilim ama anasının kızı olsun isterim. Halasının biri yeşil,biri mavi gözlü, eşim yeşil gözlü. Bense kahverengi gözlüyüm. Ama yine de bana benzesin. Çünkü benim bu kahve gözlerimin kırk yıl hatırı var.:KK19::KK19::KK19:
akalım
Ha haa inşallah bakalım aman benim kayınpedere falan benzesin hiç istemem ne tipi ne karakteri bir sülaleye bir tane sert, soğuk yeter ikinciye gerek yok :KK20::86:

buseli
Tanem
akalım
Ha haa inşallah bakalım aman benim kayınpedere falan benzesin hiç istemem ne tipi ne karakteri bir sülaleye bir tane sert, soğuk yeter ikinciye gerek yok :KK20::86:
Hadi yaa öyle biriyse aman benzemesin. Bizim rhametliyi hiç tanımadım.Zaten huyu değil tipi benzesin. Bide burnu mutlaka bana benzesin. Çünkü eşimin tarafı laz. Ve burunları büyük biraz.:KK4::KK4::KK4: İyi ya sanki bize soruyorlarmış gibi, Yok onu istemem bunu isterim tövbe tövbe.

buseli
Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 2 ziyaretçi)

buseli,nanan,Tanem,yagmursesi,Starimu,ekince,

Burdasınız ama bişey yazmıyorsunuz. Nerelerdesin bakiiim. Yoksa temmeuz annelerini mi okuyorsunuz?:KK1:

Starimu
Tanem
Buraya bence yiyecek yazmayın kızlar o an belki mümkün değildir bulupta yememiz çünkü :KK52:
uzun zamandır ben de değinmek istiyordum bu konuya , iyi oldu senin yazman :13:
aslında o an çok alelade gelir ve yazarız canımızın çektiğini yada yediğimiz bir şeyi .ama o mesajı okuyan kişi olarak ( en basit bir kraker çeşidini bile ) okuduğumuzda canımızın çekmesi o kadar olası ki , ya o an dışarı çıkamazsak , ya işteysek , ya gecenin bi körü okuyorsak o mesajı vs. vs... karar almıştık temmuz annelerindeyken , hiç bir şekilde yiyecek adını anmayacağız diye , sonra herkes rahat etti :KK66: bence elimizden geldiğince dikkat edelim bu konuya :KK70:

pikolata
:KK1: ben de dün gece hep saçma rüyalar gördüm. daha doğrusu kabus, çok korkuttular.
hamilelikte kabus çok görülür canım :KK37:

blagodevoyce
hep bak bence , o an ne zaman kim bilir :KK64:

buseli
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay bugün herkesin espiri yeteneği hat safaya çıkmış durumda. Bebişlerimizden mi yoksa artık riskli haftaları yavaş yavaş geride bıraktığımzdan mı bilmem.çok güldürdünüz beni. Allah'da sizleri güldürsün.
bilmem :KK24: bence herkes yavaş yavaş birbirine ve topik ortamına ısınıyor :KK16:

nanan
pikolata
acaba ayın bazı günleri çoğumuzdamı böyle oluyor bende korkunç rüya gördüm. bütün gece siyah bir kaplan beni kovaladı askeri bir uçakla kurtardılr ama onlarda beni deniy için kurtarmışlar onlardn kaçmak için uçaktan atladım amerikan filmleri gbydi butun gece ağlayarak uyandım bide uyanırken hepimiz ölcez diyordum nedense...eşime berbr su almaya gdlmmi deyip uyandırdım koluna girdim korkudan ya titredim resmen bide sabah dolaba kafamı çarptım tam oldu bütün gün yattım arada uyudum uyandım başağrısı. Allahım ne gündü Allah beterinden korusun bu arada namaza başlayan arkadaşları tebrik ediyorum rabbim daim etsin bende bırakmadan kılmak istiyorum inşllh