Aralık 2011 anneleri

quLyun
1-06-11, 16:06
Hamileyim setinizin gönderimini yapıyorum. 2 hafta içinde elinize ulaşacaktır.

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Tuğba DENİZ
Milupa Beslenme Uzmanı

missvikvik
buseli
Benim sat'ım 8 mart cnm. Neden sordun? Tablonun son hali hep birinci sayfada olur cnm. Orda yenilenip yine oraya konur.
benim sat 3 mart 12+6 günlük sizinki nasıl 13+1oldu :KK60::KK60::KK60::KK60:

gnc24
iyi akşamlar güzel anne adayları...nasılsınz bakalım?

missvikvik
KotuKediSero
3 tane bilgisayar öğretmeni mi olduk yani topikte :KK1: oh oh maşallah :KK64:
3.kim ?:KK49::nazar:

KotuKediSero
missvikvik
3.kim ?:KK49::nazar:
Ya bi kişi daha vardı ama şimdi adını hatırlayamadım hayatım yaa :26:

KotuKediSero
quLyun
Hamileyim setinizin gönderimini yapıyorum. 2 hafta içinde elinize ulaşacaktır.

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Tuğba DENİZ
Milupa Beslenme Uzmanı
Ben de şimdi mail attım, bakalım ne cevap verecekler :KK34: üst üste hepimizin mesajı gidince gözleri korkacak valla :KK1: bunlar örgütlendi heralde dicekler :KK60: :KK60: :KK60:

gnc24
iyi akşamlar güzel anne adayları...nasılsınz bakalım?
Hoşgeldin cicim :KK54: iyiyiz sen nasılsın?

gnc24
1-06-11, 17:06
Hoşgeldin cicim :KK54: iyiyiz sen nasılsın?[/QUOTE]

çok şükür iyiyim ben..okuldan geldim miskinlik yapıyorum:KK76::32

KotuKediSero
1-06-11, 17:06
Biz çıkıyoruz artık teyzoşlar,hepinize iyi akşamlar, öptük sizi ve minnoşları :KK16:

Sumak
1-06-11, 19:06
selam kızlar ,gecmısı okuyamadım

göbüşümü ekledım göbüş topiğimizeeee :KK49:

Starimu
1-06-11, 21:06
5848BL
seker benim
yasim 25
yasadigim yer isvicre
bana önceki verdiğin bilgilerde yaş 27 idi , o yüzden öyle yazmştm şeker :44:

deryam160510
benim de hatay canım
seninki zaten ekli canım listede :KK6:

Nimett07
Kızlar size bir şey sormak istiyorum..Şimdi ben en son Martın 19 unda adet gördüm ve buna göre 10+4 üm..Ama en son 9 mayısta dr a gittiğimde drum bana 6+1 haftalık hamile olduğumu söyledi yani şu an ona göre 9+3 üm..O zaman tam kalp atışlarını duymuştum heyecandan sormayı unutmuşum :)) Şimdi ben hangisine göre takip edeceğim??
bazen ileri bazen de geri olabilir her gittiğinde .. dr.un ölüçümüne de bağlı biraz .. hep aynı dr.a ve aynı usg makinesine girersen daha sağlıklı çıkkarmış sonuçlar bir de :KK34:

tirilaylom
Kızlar göbüşleriniz ne zaman çıkmaya başladı? Bende hafif bi şişlik var ama gazdandır diyorum çok gazım oluyo çünkü...Dışardan hiç bişi belli olmuyo.Üstelik epey zayıfımdır...
Acaba henüz erken mi yoksa iç karnı geniş dediklerinden miyim merak ettim

akşamları 6-7 aylık gibi şişiyorum sipppsivri bir göbeğim .. doğumdan sonra spor yapacakzamanım ve sağlığım olmadığı için ne kadar kilo verdiysem de göbeğim sıkılaşmadığından sanırım kullandığım progestanların da etkisiyle haftasının üzerinde şiş bir göbeğim oldu .. akşamları felaket gaz oluyor bende de :KK43:(

seplem
şimde internetten 2 li test tahlil sonucuma baktım. fb-hcg 23,3 görünüyor. 50 nin altı ne3 oluyordu bilen var mı?

şehhhzade geliyor :KK46: :KK69:

epsilonsigma
kızlar dün beni sağlık ocağından aradılar.bilgiler hemen gitmiş aile hekimine.hatta satı bile biliyor.bugün uğradım tansiyon,kilo veeeeee bebişin kalp atışlarına baktı.ben daha önce dinleyememiştim.usg de yokmuş.ama bugün dinledim.ne hoş bir ses ya.bıkmadan saatlerce dinleyebilirim..hatta hemşire bu çocuk çok haraketli yerinde durmuyor hiç dedi.çünkü sesi devamlı değişik yerlerde duyduk.tam yerini söyleyemedi bebişin.birde hiç kilo almamışım daha.ama alırsın merak etme hemde o kadar hızlı alırsınki sen bile şaşarsın dedi.:KK1:
bu arada ilk kalp atışını duyduğumda içime kız olacakmış gibi doğdu.hemşirede benim içime erkek doğdu dedi.hayırlısıyla olsunda erkek kız hiç farketmez
ben de ilk hamileliğimde İzmirdeyken bağlı olduğum sağlık ocağında dinlemiştim kuzucuuumun kalp atışlarını :KK69: nasıl güzel bir sestir o :KK69: inşallah gönlüne göre olur

blue
:KK1::KK1: gerçekten haklısın deryammm
buranın olmadığını düşünemiyorum.. bütün anneleri çok seviyorum.. herbirinin yaşadığı umutlu, mutlu, sıkıntılı, heyecanlı, kederli, üzücü, süreçleri birlikte yaşıyoruz... umarım herbirimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi...
bu uzun gibi görünen ama aslında kısacık süreçte umarım birbirimize destek olur, umut olur, arkadaş oluruz...
doğumdan sonra da devam edecek inşallah .. emzirme - gaz problemleri ve çözümleri , sonra ek gıdaya nasıl geçtik , emekledi-yürüdü derken 1. yaş günü , sünneti - diş buğdayı vs.si.... daha ne güzel şeyler paylaşacağız ..

luveyla
Evet benim de tercihim özel ama ben Bodrum'da yaşıyorum buradaki özel hastanelerin sigorta güvencesi yok. Özel sağlık sigorta güvencesi var bunun içinde hamileleik öncesi sigorta yaptırmış olman gerekiyor malesefki..
Neyseki Bodrum Devlet Hastanesindeki doktorlar uzman asistan yok. Bu bakımdan iyi.. Bir doktor var tavsiye ettiler devlet hastanesinde şimdi ona gideceğim. Neticede hasta hakları ve doktorunu seçme yasal hakkın var..
Umarım içime siner. Yani hepsi uzman iyi doktorlar buradakiler ama hasta psikolojisine eğilmiyorlar sanki. İlk defa devlete gidiyorum zaten. Özel doktorlar bebek gibi davranıyor. Hasta psikolojisi çok önemli. Özellikle hamilelikte...

bodrumda mi yaşıyorsun , ah nasıl kıskandım seni şimdi ben :KK59:

tenniterenne
kızlarrr hepinize iyi akşamlar

sat'ı 8 mart olan varmı içinizde ? birde tablonun son halini görmek istiyorum hangi sayfada acaba bilen varmııııı :KK76::KK76::KK76:

buyrun benim :KK1: ilk sayfada canım

twetyy
1-06-11, 21:06
su40
normal doğum anılarını okumadın sanırım onlar daha bir felaket :KK53:resmen okudukça doğurası gelmiyor inasanın bilenler yardım etsin acaba normal doğum nasl çokmu zorrrrrrrr:18:
ben ilk bebeğimi normal dogumla doğurdum cnm hayatımın en güzel günüydü gerçekten
çok duyguluydu tıpkı bi iş için çalışıp şekerini alan çocuk kadar mutluydummmm
inş. hepinize o güzel günleri sorunsuz atlatmayı nasip etsin allahım
benım kızım suan 3 yasında ve ben 20 yasımda dogumda yaptım hiç sancısız 15 dk ıkınmayla oldu dogumum ama o bebeğin çıkış anında duyulan rahatlama bıde onun üstüne duyulan ıııııııııııınngaa müjdes, herşeye değerdi
ama herşeyi son kadar dr bırakın dr sizi tanımaı cok önemli çatı kordon bebek hepsi dr elinde benim dr cok inandı bana normal doğum için nefes tekniklerine kadar öğretti

demettuba83
2-06-11, 05:06
Tüm İslam Aleminin, Mübarek Üç Ayların başlangıcı olan Regaib Kandili mübarek olsun ve Yüce Yaradan bu mübarek geceyi hayırlara vesile kılsın inşallah...

Günaydın melekler jr. Demet ve ben anne Demet geldikkk.....:KK16::KK16::KK16:

serselo
:nazar:günaydın güzel annişler nasılsınız?kandiliniz mübarek olsun

demettuba83
serselo
:nazar:günaydın güzel annişler nasılsınız?kandiliniz mübarek olsun
iyiyiz cnm sen nasılsın:KK16:

serselo
demettuba83
iyiyiz cnm sen nasılsın:KK16:
iyi sayılırım bulantılarım beni öldürecek yüzümdeki damarlar çatlayacak gibi oluyor:KK59:

latifeelif
tüm islam aleminin regaip kandili mübarek olsun... rabbim bu mübarek aylar hürmetine bizleri bebişlerimizi ve tüm bebeiş yolu gözleyenleri hayıla muratlarına kavuştursun inşallah...

ben çektim yokluğunu 5 yıl.. nasıl olduğunu bilirim.. rabbim tüp bebek - aşılama topiğindeki arkadaşlarımızın yardımcısı olsun rabbim gönüllerinin muradını tez zamann da versin inşallah

Alisaa
Günaydın güzel anneler..Hepinizin kandili mübarek olsun..starimu teşekkür ediyorum beni de listeye eklemişsin :) dün ikili test vardı ense kalınlığı ölçüldü burun kemiğine bakıldı..ense kalınlığını önce 1,0 ölçmüştü sonra en kalın yere bakıyım diye tekrar ölçüm yaptı ve 1,3 çıktı..bebişimizde büyümüş :nazar: sağ eli havadaydı parmaklarını gördüm ağzını açıp kapıyodu..bide kayıp duruyodu sırt üstü..dr kalp atışalrını da sesli dinletiyo çok hızlı atıyo zaten :) öyle işte çabucak bitti..ikili teste gitmeyen arkadaşlarla paylaşmak istedim..:KK9:

gnc24
2-06-11, 06:06
günaydınlaarr...öncelikle herkesin kandili mübarek olsun...Bİrbirimize dua edelim lüften...:KK46:Rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın...:KK46:
kızlar sabah kalktığmdan beri bi tuhafım,tv açmıştım bi okul prog vardı..çocuklar öğretmenleriyle vedalaşıyor ben ağla ağla bi hal oldum...bu duygu durumunun düzeleceği yok sankim yaa:KK14:
Hepinize bulantısız,huzur dolu bir gün diliyorum

deryam160510
luveyla
Kızlar bebeğimin oynadığını hissetmeli miyim? Bazılarınızın bebeği kıpır kıpırmış. Hiç bir şey hissetmiyorum da:110:
Nasıl anlayacağım. Bir tane steteskop mu alsam ne :KK52::KK52::KK52:
En azından kalp atışını duyarım :KK66:

.

canım ya küçükken bi tıkırtı vardı,şimdi yok,o zamanlar vücudunun büyük kısmını kalp oluşturuyodu,ondan mı bilmem,10 gündür tıkırtı yok,elimi koyduğunda kesenin nerde olduğunu anlıyodm,şimdi anlamıyom,sanırım 16-20 arası hissedecez tekmeleri

deryam160510
Alisaa
Günaydın güzel anneler..Hepinizin kandili mübarek olsun..starimu teşekkür ediyorum beni de listeye eklemişsin :) dün ikili test vardı ense kalınlığı ölçüldü burun kemiğine bakıldı..ense kalınlığını önce 1,0 ölçmüştü sonra en kalın yere bakıyım diye tekrar ölçüm yaptı ve 1,3 çıktı..bebişimizde büyümüş :nazar: sağ eli havadaydı parmaklarını gördüm ağzını açıp kapıyodu..bide kayıp duruyodu sırt üstü..dr kalp atışalrını da sesli dinletiyo çok hızlı atıyo zaten :) öyle işte çabucak bitti..ikili teste gitmeyen arkadaşlarla paylaşmak istedim..:KK9:
canım,kalp atışı dk da kaç biliyonmu,150 üstüyse kız,140 civarıysa erkek,maşallah hepimizin bebişleri büyüyo,oley oley benim de göbeğim çok belirgin artık,ama ben zayıflıyom ya,troit ilacı zayıflatıyo beni,aç karnına içtiğim demir ilacı da ilk defa miğdemi bulandırdı ya,benki o kadar ilaç serumla kusmadım,bugün çıkarttım inanamıyorum,bundan sonra o ilacı kahvaltıdan sonra alcam

deryam160510
hepinizin regaip kandilini kutlulyor,bebişlerinize ve size sağlık sıhhat,rahat hamilelikler geçirmenizi diliyorum,şu mübarek günde bebeği olmayan tüm annelere Rabbimden bu mutluluğu onlara da yaşatmasını diliyorum,aminnnnnnnnn

destina78
selam kızlarrrr herkese günaydın olsunnnn:KK64::KK64::KK64::KK64:

bende tüm islam aleminin ve burdaki tüm annelerimizin regaib kandilini tebrik ediyorum hayırlara vesile olsun inş..mübarek 3aylarada girmiş bulunuyoruz rabbim hayırlı etsin..

Alisaa
deryam160510
canım,kalp atışı dk da kaç biliyonmu,150 üstüyse kız,140 civarıysa erkek,maşallah hepimizin bebişleri büyüyo,oley oley benim de göbeğim çok belirgin artık,ama ben zayıflıyom ya,troit ilacı zayıflatıyo beni,aç karnına içtiğim demir ilacı da ilk defa miğdemi bulandırdı ya,benki o kadar ilaç serumla kusmadım,bugün çıkarttım inanamıyorum,bundan sonra o ilacı kahvaltıdan sonra alcam
Ben de folik asit kulanıyodum onu bırak dedi yerine elevit yazdı demir ilacı da verdi ama ona 2 hafta sonra başla dedi..kalp atışına gelince bu defa sadece 5-10 saniye sesli dinletti hani duymak istiyomusunuz diye ama 7 haftalıkken gittiğimde sormuştum dk da ne kadar atıyo diye 169 demişti..bide ikili test sonucunda bi değer var ona göre de cinsiyet tahmini yapılıyo..sağlıklı sıhhatli olsun da Allah ne nasip ettiyse seve seve kabulümüz :)

demettuba83
kızlar artık mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz tabi her zamanki bereketi ve heyecanıyla ramazana da az kaldı biz oruç tutabilecekmiyiz acaba yada tutacak kadar sağlıklı olurak tutmalımıyız bebeğe zararı yada yararı nasıl olur ? bana tutma tutamazsın çok sıcak olur bebek için iyi olmaz diyolar ama şimdiden kocaman bi boşluk gibi geliyo bana küçük yaştan beri hep tuttuğum için bi garip oldum ya :KK59:

Alisaa
deryam160510
Canım bu arada mide ilacı mideye dokunduğu için dr da tok karna tavsiye ediyo..

latifeelif
demettuba83
kızlar artık mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz tabi her zamanki bereketi ve heyecanıyla ramazana da az kaldı biz oruç tutabilecekmiyiz acaba yada tutacak kadar sağlıklı olurak tutmalımıyız bebeğe zararı yada yararı nasıl olur ? bana tutma tutamazsın çok sıcak olur bebek için iyi olmaz diyolar ama şimdiden kocaman bi boşluk gibi geliyo bana küçük yaştan beri hep tuttuğum için bi garip oldum ya :KK59:
canım benim.. bende alışkın değilim bu yaşıma kadar tuttum çok şükür bi geçen sene tüp bebek tedavisi yaptırmıştım. dr tuutma dedi.. birde bu sene bebek için tutmayacağım.. daha sonra inşallah telafi eder oruçlarımızı gününe gün tutarız....

o yaz sıcağında hemde günler o kadar uzunken... çok zor canım

deryam160510
Alisaa
Ben de folik asit kulanıyodum onu bırak dedi yerine elevit yazdı demir ilacı da verdi ama ona 2 hafta sonra başla dedi..kalp atışına gelince bu defa sadece 5-10 saniye sesli dinletti hani duymak istiyomusunuz diye ama 7 haftalıkken gittiğimde sormuştum dk da ne kadar atıyo diye 169 demişti..bide ikili test sonucunda bi değer var ona göre de cinsiyet tahmini yapılıyo..sağlıklı sıhhatli olsun da Allah ne nasip ettiyse seve seve kabulümüz :)
kız o zaman canım,hcg değerin kaçtı

latifeelif
kızlar gebelikte güzellik diye bir topic açılmış orayı okuduğumda sizlerede bilgi vermek istedim..

bazı bayanların doktoru malum bölgeye ağda yapmamasını söylemiş hem hassaslaştığı için hemde kıl köklerinden mikrop kapma olasıllığı olduğu için...

bende doğuma tertemiz olayım diye.. kuaföre gitmeyi düşünüyordum.. düzenli olarak yaparım tertemiz olurum demiştim ama... sizler ne yapıyorsunuz kızlar
ben linki bulayım ordan daha net bilgilenirsiniz

ozutneslihan
kızlar merhaba. yeni arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. kandilinizi kutluyorum. annemler bizde olduğu için pek fazla gremiyorum onun için geçmişi de okuyamadım. ama hepinizi özledim bilesiniz.:kk77::78:

Alisaa
deryam160510
kız o zaman canım,hcg değerin kaçtı[/QU

canım kan tahlili dün yapıldı bir hafta sonra çıkıcakmış sonucu..

buseli
Günaydın aralığın güzel anneleri. Nasılsınız? Geceniz nasıl geçti.?

İkili testimin sonucunu aldım. Çok şükür bir sıkıntı yokmuş. fb-hcg değerim:37,6 imiş hayırlısı bakalım.
:KK66::KK66::KK66:

deryam160510
latifeelif
kızlar gebelikte güzellik diye bir topic açılmış orayı okuduğumda sizlerede bilgi vermek istedim..

bazı bayanların doktoru malum bölgeye ağda yapmamasını söylemiş hem hassaslaştığı için hemde kıl köklerinden mikrop kapma olasıllığı olduğu için...

bende doğuma tertemiz olayım diye.. kuaföre gitmeyi düşünüyordum.. düzenli olarak yaparım tertemiz olurum demiştim ama... sizler ne yapıyorsunuz kızlar
hamile olduğumdan beri o bölgeyi jiletle alıyom canım,bacaklarımı bile alırken kıl kökleri o kadar hassaslaşıyoki nerdeyse ağlayacam,kuaförde bi kaş bıyık aldımdım,gözlerimden yaşlar oluk oluk süzülüyo kendi kendine,canım çok acıyo

Aydamld
Alisaa
günaydınn kızlarrrr bende folik asiti bıraktım elevit içiyorum ama demir ilacı vermedi bana doktorrr yaa .herkes içiyor halbuki bugün bi arayımda sorayım.acaba kan degerim ii mi cıktıda vermiyorr banaaaa..

latifeelif
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik-sonrasinda-guzellik/442913-hamilelikte-agda-problemi-8.html#post19459978

işte burda kızlar bence bi okuyalım

deryam160510
buseli
Günaydın aralığın güzel anneleri. Nasılsınız? Geceniz nasıl geçti.?

İkili testimin sonucunu aldım. Çok şükür bir sıkıntı yokmuş. fb-hcg değerim:37,6 imiş hayırlısı bakalım.
:KK66::KK66::KK66:
irkek:KK66::KK66::KK66::KK66:zaten dr. da irkeğe benzetmişti di mi canm

deryam160510
Aydamld
günaydınn kızlarrrr bende folik asiti bıraktım elevit içiyorum ama demir ilacı vermedi bana doktorrr yaa .herkes içiyor halbuki bugün bi arayımda sorayım.acaba kan degerim ii mi cıktıda vermiyorr banaaaa..
canım benim ferritin değerim 6.45(normal aralık 14-150) benim zaten yıllardır var demir eksikliğim,zamanında 300 tane içmiştim,biraz düzelmişti,sonra bir sürü tahlil,hamilelik derken tekrar azaldı,yemeyle de kolay kolay artmıyo demir,yarım kilo pekmez içtim,5.5 den 6.45 e çıkmış anca,düşün yani içmem gerekecek doğuma kadar

destina78
latifeelif

ben ara ara haziran annelerininde topiğini takip ediyorum bizim gelinde 38haftalık hamile artık gününü bekliyor onun heyecanınıda yasıyorum bu ara ve bıyandanda hazıran annelerını takıp edıyom buyuzden ve orda dunku konuları buydu onların venüs diye bır traş bıcagından bahsetmışler kullananlar cokta memnun kalmışlar birde kımısıde özel hastanedeyse dogumunuz birşey yapmayın orda mudahele edılıyor demiş:KK1::KK1::KK1::KK1:

Aydamld
Aydamld
şimdi doktorumu aradım anemi olmayan hastalarıma erken başlamıyorum demir ilacını dedi kan degerim epetii bii yüksekmiş.bide fb-hcg degerimi sordum 39,2 cıkmış bu durumda cinsiyett ne oluyoo acabaaa kızlarr bilenn varsa bi cvpp yazarsa cokk sevinirimmmm :KK70::KK1::KK1:

latifeelif
destina78
ben ara ara haziran annelerininde topiğini takip ediyorum bizim gelinde 38haftalık hamile artık gününü bekliyor onun heyecanınıda yasıyorum bu ara ve bıyandanda hazıran annelerını takıp edıyom buyuzden ve orda dunku konuları buydu onların venüs diye bır traş bıcagından bahsetmışler kullananlar cokta memnun kalmışlar birde kımısıde özel hastanedeyse dogumunuz birşey yapmayın orda mudahele edılıyor demiş:KK1::KK1::KK1::KK1:
en çok çekindiğim şeydir öyle doğuma yada doktora gitmek.. jilette sıkıntılı

deryam160510
Aydamld
şimdi doktorumu aradım anemi olmayan hastalarıma erken başlamıyorum demir ilacını dedi kan degerim epetii bii yüksekmiş.bide fb-hcg degerimi sordum 39,2 cıkmış bu durumda cinsiyett ne oluyoo acabaaa kızlarr bilenn varsa bi cvpp yazarsa cokk sevinirimmmm :KK70::KK1::KK1:

kalp atışı150 üstüyse kız,hcg 50 altı erkek,üstü kız demişlerdi,şimdik kafam karıştı:KK59::KK59::KK59::KK59:

destina78
latifeelif
en çok çekindiğim şeydir öyle doğuma yada doktora gitmek.. jilette sıkıntılı
bu sanırım jıletten farklıymış öyle dıyorlar:44::44::44:

latifeelif
destina78
bu sanırım jıletten farklıymış öyle dıyorlar:44::44::44:
nerde satılıyo acaba?

melantis35
Arkadaşlar merhaba;

yaş 35
SAT 28 mart
beklenen doğum aralık sonu
kilo 72

beni de listenize eklerseniz çok sevinirim

destina78
latifeelif
nerde satılıyo acaba?
marketlerde de varmış kozmetikçilerde de varmış sanırım

seldayavuzguray
günaydın güzel anneler ve bebekleri rabbim şu mubarek günde herkesin dualarını kabul etsin inşallah r

bebek11
Starimu
Merhabalar ,

İlk ben geldim galiba .. hamile olduğumu öğreneli 3 gün oluyor ve muhtemel doğum tarihi 2 Aralık 2011 .. kalp atımı için 2 hafta sonrasına gün verdi dr. , bakalım nasılmış mercimeğim :KK69:
bu arada bu benim ikinci bebeğim olacak , ilk kuzum şimdi 20 aylık :nazar::KK9:
dilerim çoğalır katılımlar gün geçtikçe ..

paylaşımda bulunurken herkesin okuduğu o anda canı çekip bulamama ihtimalini göz önünde bulundurarak yediğmiz-içtiğimiz yada " olsa da yesek " dediğimiz , canımızın çektiği o caaanım şeyleri paylaşmamaya özen gösteririz değil mi :KK34:

tabloya eklenmek için bilgilerinizi özel mesaj ile bana yollarsanız iletişimimiz daha sağlıklı olacak ve forum ortamında yazdığınız mesajlar bir anda akan sayfaların arasında kalıp gözden kaybolmayacaktır :KK34:

rumuz SAT muh.doğ.tarihi yaş hamile kaldığı kg yaşadığı il bebeğin durumu bebeğin cinsiyeti bebeğin adı starimu 25.02.2011 02.12.2011 33 58,5 İst. kalp atışı duyuldu Erkek Poyraz gamzelikız 25.02.2011 02.12.2011 26 63 kalp atışı duyuldu Sumak 25.02.2011 02.12.2011 26 55 İzmir kalp atışı duyuldu Kız Masal çelik198408 25.02.2011 02.12.2011 firmament34 26.02.2011 03.12.2011 sibel8567 26.02.2011 03.12.2011 27 kalp atışı duyuldu kardelenmihercaim 26.02.2011 03.12.2011 5848BL 27.02.2011 04.12.2011 27 kalp atışı duyuldu DERİNNN 27.02.2011 04.12.2011 62 kalp atışı duyuldu prences 27.02.2011 04.12.2011 23 60 Ankara kese görüldü yulyahukan 28.02.2011 05.12.2011 27 63 kese görüldü deryam160510 28.02.2011 05.12.2011 25 69 Hatay kalp atışı duyuldu Kız sudecan2 01.03.2011 06.12.2011 34 72 kese görüldü omman 01.03.2011 06.12.2011 22 58 Ankara kalp atışı duyuldu Erkek yasmin.28 02.03.2011 07.12.2011 34 67,5 Ankara kese görüldü niyal 02.03.2011 07.12.2011 bademinur 02.03.2011 07.12.2011 ZeynepK 02.03.2011 07.12.2011 26 İst. kalp atışı duyuldu serselo 02.03.2011 07.12.2011 32 Ankara kalp atışı duyuldu cileklisakiz 03.03.2011 08.12.2011 kalp atışı duyuldu misvikvik 03.03.2011 08.12.2011 25 64 kese görüldü suskun 03.03.2011 08.12.2011 yağmursesi 03.03.2011 08.12.2011 40 54,5 İst. kese görüldü akideseker 04.03.2011 09.12.2011 27 nihala 04.03.2011 09.12.2011 30 65 İst. kalp atışı duyuldu zeynep birhan 06.03.2011 11.12.2011 olbey 06.03.2011 11.12.2011 29 53 İst. kalp atışı duyuldu kardelen99 08.03.2011 13.12.2011 57 kalp atışı duyuldu sibel1982 08.03.2011 13.12.2011 28 58 derin0606 10.03.2011 15.12.2011 23 50 Urfa rudi 12.03.2011 17.12.2011 28 53 halimemm 13.03.2011 18.12.2011 26 42 Tokat kalp atışı duyuldu yas23 13.03.2011 18.12.2011 İst. Annis 13.03.2011 18.12.2011 blue 14.03.2011 21.12.2011 34 80 Antalya kalp atışı duyuldu lorin76leyla 15.03.2011 22.12.2011 29 63 kese görüldü masal800 kese görüldü evanur neşelikız kelebeğimm nanan 01.03.2011 06.12.2011 32 59 kalp atışı duyuldu özlemimm 16.03.2011 23.12.2011 33 60 Tanem 18.03.2011 25.12.2011 blue_fugi 13.03.2011 18.12.2011 27 59 kalp atışı duyuldu buseli 08.03.2011 13.12.2011 32 64 İst. kalp atışı duyuldu koprina87 25.03.2011 30.12.2011 23 73 Ankara mariposita 10.03.2011 15.12.2011 25 52 Ankara ozutneslihan 22.03.2011 27.12.2011 28 55 Giresun kalp atışı duyuldu demettuba83 21.03.2011 26.12.2011 28 79 KotuKedisero 12.03.2011 17.12.2011 27 50 Samsun kalp atışı duyuldu yasmin_84 12.03.2011 17.12.2011 26 57 İst. kalp atışı duyuldu pikolata 11.03.2011 16.12.2011 26 55,5 Ankara kese görüldü tulayuzun 11.03.2011 16.12.2011 28 68 yarenhande 13.03.2011 18.12.2011 29 70 Ankara kalp atışı duyuldu ilkerözge 18.03.2011 23.12.2011 kalp atışı duyuldu kalbimin 22.03.2011 27.12.2011 blagodevoyce 21.03.2011 26.12.2011 kalp atışı duyuldu rudi:nazar::nazar: 12.03.2011 17.12.2011 28 53 İst. kalp atışı duyuldu seldayavuzguray 10.03.2011 15.12.2011 30 51 Antalya kalp atışı duyuldu emsalsiz 17.03.2011 22.12.2011 28 58 kese görüldü umran2034 gulbeseker23 biopelin 20.03.2011 25.12.2001 kalp atışı duyuldu kudra07 10.03.2011 15.12.2011 32 70 İst. kalp atışı duyuldu canende efee gnc24 16.03.2011 21.12.2011 25 82 İst. kalp atışı duyuldu Merj lumos 25.03.2011 30.12.2011 27 52 Mersin kese görüldü zozik 28.02.2011 05.12.2011 67 İst. kalp atışı duyuldu mardin4747 10.03.2011 15.12.2011 26 58 Ankara kese görüldü mislin 17.03.2011 22.12.2011 62 dozturk:nazar::nazar: 10.03.2011 15.12.2011 29 74 İst. kalp atışı duyuldu emvacilbihar 31.03.2011 25.12.2011 28 kalp atışı duyuldu latifeelif 19.03.2011 24.12.2011 25 Ankara kalp atışı duyuldu Aydamld 02.03.2011 07.12.2011 pokim 11.03.2011 16.12.2011 69 kalp atışı duyuldu uscu 12.03.2011 17.12.2011 31 60 İzmir kalp atışı duyuldu cnn_fe destina78 14.03.2011 19.12.2011 33 67 İst. kalp atışı duyuldu neredesinfiruze 07.03.2011 12.12.2011 24 54 Ankara kalp atışı duyuldu luveyla 01.03.2011 06.12.2011 36 kalp atışı duyuldu vilocan 27.02.2011 04.12.2011 24 62 Kocaeli kalp atışı duyuldu mavisis 03.03.2011 08.12.2011 30 62 kalp atışı duyuldu wrosss 15.03.2011 20.12.2011 24 63 İzmir kalp atışı duyuldu twetyy 10.03.2011 15.12.2011 62 İzmir kalp atışı duyuldu su40 24.02.2011 01.12.2011 31 61 seplem 07.03.2011 12.12.2011 29 İst. kalp atışı duyuldu Alisaa 11.03.2011 16.12.2011
ama ben halen yokum listede::KK49:

destina78
melantis35
Arkadaşlar merhaba;

yaş 35
SAT 28 mart
beklenen doğum aralık sonu
kilo 72

beni de listenize eklerseniz çok sevinirim
hoşgeldin cnm hayırlısı olsun cnm

bebek11
2-06-11, 07:06
deryam160510
ben gece yatmadan önce alıyorum aksi halde benimde midemi mahvediyor...uykuda anlamıyorsun.

Aydamld
deryam160510
kalp atışı150 üstüyse kız,hcg 50 altı erkek,üstü kız demişlerdi,şimdik kafam karıştı:KK59::KK59::KK59::KK59:
doktor erkeğe benzetmiştii ama bakalımmmm saoll cvpladıgın için:KK70:

latifeelif
herkes nerde bakayımmmmmmmmm :KK24: :KK24: :KK24: