2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

ekins
30-11-11, 15:11
[

hep kızım olsun adı asya olsun istemişimdir. yeni verilmiş bir karar değil yani.. çocukluk hayalim gercek olacak inbşallah..
yalnızca ASYA koyacaktım sonra KARİN ismini duydum.. kuranda geçiyormuş ve karındaştan geliyor en yakın dost demekmiş.. söylenişide hoşuma gitti ASYA KARİN olacak inşallah :) babamıza söz hakkı kalmadı biraz haksızlık oldu ama oda soyadını veriyo işte, ödeşmiş sayılırız dimi :p

buarada beğendiniz mi teyzeleri miniğimin isminii???[/QUOTE]

çook güzel bi isimmiş canımmm kulağa çok hoş geliyo sölenirken :)
Bende DORUK istiyorum ama eşim yan çiziyo oda ARHAN olsun diyo oda bana biraz kaba geliyo :S kararsısııız

mutluyummmmmm
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

işte benm küçükkk paşammmm 12 cm:KK46::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Maşallah canım,ben de göre:122:ceğim miniğimi bu hafta,bende koyacağım fotoğrafını kıskandım ama
:124::124::124::124:

esrayhan
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

maşallaaaaaaaaahhhh küçük paşaya ellerinide sallıyo baksana:KK52::KK52:

ekins
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

oyyyyyyyyyyyyyyy yerim onu beeennnnnnnnnnn maşallah

srdrhly
ayy ne kadar hızlı büyüyolar kızlar pazartesi günü bigördüm paşam kocaman olmuş
2 hafta önce minik birşeydi

ismi hazır oğlumun EGEMEN e karar verdik:KK46::nazar:

rengarenk34
ekins
[

hep kızım olsun adı asya olsun istemişimdir. yeni verilmiş bir karar değil yani.. çocukluk hayalim gercek olacak inbşallah..
yalnızca ASYA koyacaktım sonra KARİN ismini duydum.. kuranda geçiyormuş ve karındaştan geliyor en yakın dost demekmiş.. söylenişide hoşuma gitti ASYA KARİN olacak inşallah :) babamıza söz hakkı kalmadı biraz haksızlık oldu ama oda soyadını veriyo işte, ödeşmiş sayılırız dimi :p

buarada beğendiniz mi teyzeleri miniğimin isminii???

çook güzel bi isimmiş canımmm kulağa çok hoş geliyo sölenirken :)
Bende DORUK istiyorum ama eşim yan çiziyo oda ARHAN olsun diyo oda bana biraz kaba geliyo :S kararsısııız[/QUOTE]

doruk çok güzel bir issim bence :) arhan hiçte güzel değil :p ikna et ve doruk olsun bence :) oda soyadını versin işte , ödeşinnn :) :) hem onlara noluyomuş canım onlar bizim bebeklerimizzz :p

_arzum_
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

maşallah canım minik beye :)) adıyla yaşasın inş.. Güzel isim egemen...

yavrukedii
30-11-11, 16:11
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

ayyy inanmıyorumm yaa gerçekten maşallahh benim yavrumda mı böyleee şimdi :KK9::KK9:

yerim onu ben yaaa maşallah maşallahhh:nazar::nazar:

mutluyummmmmm
srdrhly
ayy ne kadar hızlı büyüyolar kızlar pazartesi günü bigördüm paşam kocaman olmuş
2 hafta önce minik birşeydi

ismi hazır oğlumun EGEMEN e karar verdik:KK46::nazar:
Adıyla yaşasın canım,ben de beğendim ismini:KK9:

pembevemaviler
=)yesil(=
Kızlar farkındaysanız her ayın anne adayları bir öncekii aydan doğurmaya başlıyor aralıktakilerin çoğu doğurmuş mesela :KK9: dermisiniz biz de nisanda dökülüveririz teker teker :KK52:

evet canim simdiki bebekler sabizsiz oluyor erkenden cikmak istiyorlar gerci bizde sabirsizlaniyoruz onlara kavusmak icin hayirlisiyla gecsin gunler gelsin minikler:KK46::KK46::KK46:
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

masallah:nazar::nazar:,nasilda net cikmis bebisin :KK46:

yavrukedii
Herrrkeseeee ve bebişlere iyi akşamlar diliyorummmm

bugun yorulduk bebişimleeee hemen eve gidip yemeğimizi yiyeliimmm:KK56::KK56:
dinleneliimmm:KK49:

sizde öyle yapın ve kafanıza tokadan başka bişey takmayınnnnnn:KK51:

sevgilerrrr:KK16:

BenOnaResmenAsigim
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

AMANINN ÇOK TATLIII KOLLARA BAK YAA MAŞALLAHHH :nazar:

Bizim babamız resimlere el koydu ben devamlı yanımda gezdirip herkese gösteriyorum diye :S
görmemişin oğlu olmuş hesabı tüm cevherlerini gösterdiği bir fotoğraf vardı ona bayılıyordum ama babamızdan yasak geldi :21:

greeneyes7887
ekins
canım sende gitsen eşinle ?? gittiği yerde ev tutmuyo mu ?

tutmuyo işte her gittiği yerde en az iki ay zaman istiyor benden hani geleceği var mı yok mu diye bende tamam diyorum ama 2 ay dan fazla sürüyo mesela bi keresinde yine 2 ay demişti ama 4 ay boyunca evi götürmedi sonra gittik 3 ay oturduk yine çıktı ordan bu kez de 5 aydır beni oyalıyor yok bu iş bitecekmiş evi buraya 2 aylığına getiremezmiş miş miş artık beklemek istemiyorum.

greeneyes7887
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

oyyy maşallah :nazar::nazar:

mutluyummmmmm
babymerve
tutmuyo işte her gittiği yerde en az iki ay zaman istiyor benden hani geleceği var mı yok mu diye bende tamam diyorum ama 2 ay dan fazla sürüyo mesela bi keresinde yine 2 ay demişti ama 4 ay boyunca evi götürmedi sonra gittik 3 ay oturduk yine çıktı ordan bu kez de 5 aydır beni oyalıyor yok bu iş bitecekmiş evi buraya 2 aylığına getiremezmiş miş miş artık beklemek istemiyorum.
İşi ne canım eşinin?İnşaat işi filan mı?Bende yorum yazmıştım okuyabildin mi canım?

BenOnaResmenAsigim
bu arada karınca yağı ile ilgili benim de tecrübem oldu

arkadaşım eskişehirde bir aktardan almış bana hediye etmişti, e tabi o da aynı dertten muzdarip olunca hediyesi de böyle oluyor :)

kullandık ve tüyler 2. ayda çok az çıktı

sonra bir seans daha yaptık ama yağ bitti ve bursada başka bir aktardan aldık almaz olaydık

kullandıktan sonra kaşıntı tuttu bende, sürdüğüm heryer kaşınıyordu. 1 ay içinde tüyler eskisinden daha beter çıktı şok oldum

kutusu şekli şemali aynı sadece parlak bir şerit vardı birinde sarı birinde yeşil ama bence bursadan aldığımız tamamen sahteydi

ablamın eltisi de yapmış ama onlar doğrudan yuvasından almış (ben üzüldüm açıkcası karıncalar da evlat ne bilim :S) bal kaymak gibi geziyor miss

ama n'olur orijinal birşey aldığınızdan emin olun en değerli varlıklarımıza sürmeden önce

greeneyes7887
mutluyummmmmm
Canım kusura bakma işle ilgilenmem gerekti dönemedim,canım eğer geçici bir süreyse idare edersin,ama sürekli böyleyse çok zor olur senin için,seni çok iyi anlıyorum.Çünkü benim eşim de bir giyim mağazasında müdürdü bi ara,her gece 10:30 da kapatıyorlardı bir dönem,mağaza da eve uzaktı,mağazayı kapatıp eve gelene kadar 12,1 oluyordu saat.Görüşemiyorduk ,insan kendini çok kötü ve yalnız hissediyor.En azından benimki eve geliyordu,sizde o da yok daha da kötü.4-5 ay görüşmemek ne demek,bir de kendi evinde de kalmıyorsun,ne kadar ailenle rahat edersen et kendi evi gibi yok insanın.Eşinle konuş bence canım gaza getiriyormuş gibi olacak ama bir yerden patlak ver iyice anlasın ortada problem olduğunu,ben öyle yaptım iyice üsteledim nereye kadar böyle idare edeceğiz diye,şimdi iş değiştirdi şükür de düzene girdik.Bir an önce konuş canım sen de ,şartları daha uygun bir yer bulsun ,valla parasına puluna bakmasın.Tamam maddiyatta çok önemli ama evinde huzur olmayınca gerçekten hiçbirşeyin önemi yok,insanın sağlığı bile elden gidiyor üzüntüden.

kaç kez kavga çıkarttım çıkartmaz mıyım 3 gün yalvarıyor dil döküyor herşeyi yoluna koycam diye ama hepsi fos. zaten beynimdeki tümörde onun yüzünden çıktı doktor tamamen sinir ve stresten dedi. ayrıca ağır depresyonda geçirdim artık o kadar üzülüyor sinirleniyordum ki ellerim ayaklarım kitleniyodu her gece acile kaldırıyorlardı. onun tek derdi para. ya ben diyorum ki zaten iyi alıorsun bize fazlası lazım değil bi daha bu günler bu gençlik elimize geçmicek kaç günlük ömrümüz var ki hem bizde herkes gibi yaşayalım. ama laf anlatamıyorum onun için para öncelikli sanırım. bi ara düşük tehlikesi geçirdim ona dedim ki çocuğuma bişe olursa beni unut.şuan tek umudum bebeğim.

mutluyummmmmm
babymerve
kaç kez kavga çıkarttım çıkartmaz mıyım 3 gün yalvarıyor dil döküyor herşeyi yoluna koycam diye ama hepsi fos. zaten beynimdeki tümörde onun yüzünden çıktı doktor tamamen sinir ve stresten dedi. ayrıca ağır depresyonda geçirdim artık o kadar üzülüyor sinirleniyordum ki ellerim ayaklarım kitleniyodu her gece acile kaldırıyorlardı. onun tek derdi para. ya ben diyorum ki zaten iyi alıorsun bize fazlası lazım değil bi daha bu günler bu gençlik elimize geçmicek kaç günlük ömrümüz var ki hem bizde herkes gibi yaşayalım. ama laf anlatamıyorum onun için para öncelikli sanırım. bi ara düşük tehlikesi geçirdim ona dedim ki çocuğuma bişe olursa beni unut.şuan tek umudum bebeğim.
Bilemedim canım napsan da vazgeçirsen,çok zor tek kalmak.Yemek yiyosun tek başına,bir yere gitmek istesen tek başına.Çok zor,heleki bugünlerimizde,insan daha çok şey paylaşmak istiyor eşiyle.Parayı her zaman bulur ama huzur bulunmuyor işte niye anlamazlarki bunu,kayınvaliden filan nasıl insanlar,onlara açsan konuyu onlar konuşsa bir de canım adamakıllı.

greeneyes7887
mutluyummmmmm
İşi ne canım eşinin?İnşaat işi filan mı?Bende yorum yazmıştım okuyabildin mi canım?
okudum canım cevap da yazdım inşaat mühendisi,bende inşaat mühendisiyim ama onun yüzünden çalışamıyorum bile gittiğimiz yerler genelde ilçe oluyor bende şantiyede çalışmak istemediğim için ya iş bulamıyorum ya da kısa kaldığımz için çalışamıyorum.bütün hayatımı esir almış durumda.

TuRuNCu
rengarenk34 ve ekins,kızlar cinsiyetler belli olmuş.Gözünüz aydın.Rabbim sağlıcakla dünyaya gelmelerini nasip eylesin inşaallah.
Listemize ekliyorum cinsiyetleri :KK16:

bir_dilim_pasta tatlım çok ama çok geçmiş olsun.Lütfen kendine çok dikkat et ve hiç bir şekilde yorulmamaya çalış.Erken doğum tehlikesi çok kötü gerçektende.

babymerve canım sana da çok geçmiş olsun.En azından huylu olduğunu bilmek bile insanın içini bir nebzede olsa rahatlatıyor.
Eşinle olan durumunada çok üzüldüm.Dilerim en kısa zamanda sıkıntıları aşarsınız.

srdrhly canım maaşallah paşamıza.:nazar:
Ne kadar net çıkmış görüntüsü.
Ben şimdiye kadar hiç bu kadar net göremedim bebişimi.

angelica25
srdrhly
Eki Görüntüle 299033

ooyy maşallahh kaç haftalıksın canım:))

greeneyes7887
mutluyummmmmm
Bilemedim canım napsan da vazgeçirsen,çok zor tek kalmak.Yemek yiyosun tek başına,bir yere gitmek istesen tek başına.Çok zor,heleki bugünlerimizde,insan daha çok şey paylaşmak istiyor eşiyle.Parayı her zaman bulur ama huzur bulunmuyor işte niye anlamazlarki bunu,kayınvaliden filan nasıl insanlar,onlara açsan konuyu onlar konuşsa bir de canım adamakıllı.

daha önceleri yemek bile yiyemiyodum 45 kiloya düşmüştüm,şimdi ise bebeğim için elimden geleni yapıyorum.kayınvalidem özünde iyi ama kocam işine kimseyi karıştırmıyor konuştu onla annesi ama o kadar kızdı ki kadına ağlattı kadını. ama yinede oğlu işte toz kondurmuyor bana diyor ki üzülme diyor bilmem kimin kaç çocuğu vardı kocası askere gitti yalnız kaldı diyor bende diyorum ki ona ben onlar gibi değilim kocamda askerde değil senede kaç kere şehir değiştiriyorum ve hep tek başıma,hem ben yeni evliyim ama evimde adam gibi kalmadım.sesini çıkarmıyor.dün akşam eşime diyorum ki ne zaman sona erecek bu nereye gidecez ne zaman gidecez bana diyo ki bilmiyorum,ne demek bilmiyorum yaaa kafayı yicem.

gamzeli24
kızlarrrr ben size bir şey sorucam.18 haftalık hamileyim.inş bir kızım olacak.benim rahmimin olduğu yerde bir ağrı hissediyorum 1 haftadır.herkes çocuk büyüdükçe bu ağrılar olur diyor ama ben korkuyorum.bu tür ağrı yaşayan var mı....

greeneyes7887
gamzeli24
kızlarrrr ben size bir şey sorucam.18 haftalık hamileyim.inş bir kızım olacak.benim rahmimin olduğu yerde bir ağrı hissediyorum 1 haftadır.herkes çocuk büyüdükçe bu ağrılar olur diyor ama ben korkuyorum.bu tür ağrı yaşayan var mı....

canım hemen hepimizde aynı şikayet var ama korkulacak bişe yok rahim büyüdüğü için oluyormuş.

srdrhly
angelica25
ooyy maşallahh kaç haftalıksın canım:))
14. haftamız bitti canım

bizim diğer resimler hiç bu kadar net değil ama bu çok güzel çıktı elleri havada yakaladı doktor
:KK46::nazar: