Bebeğini yeni kaybedip, korunma sürecine geçenler.. Yeni yola beraber başlayalım.

alin84
4-06-11, 20:06
eroseros
sorma canım onlar hep saftır ıclerı temızdır yoksa kotu bırsey dusunmezler yanı bız hergun kavga edıyoruz bu yuzdennnn bırsey değişmiyor ben ufacık bırsey desem kavga ederız onun dedıklerı ıse saflıgındandır allaha havale ettt gercekten elım tıtredı suan allah bılır yapacagını canını sıkmamaya calısss bende her cıkısımda ne olacak acaba dıyerek cıkıyorum ınerkende ne demek ıstedıo dıe ınıyorum bu boyle yapacak bırseyyy yokkk değişmiyorrr

bir örnek bizimkiler sanırım

alin84
eroseros
gökçecım senın o kaynanan varya hayırın da serrınde allahtan geldıgını bılmıyor galıba alalh ole bı hala getırırkı cok guzel ogrenırrr hıc cevap vermedınmı senn o gerızekalı kadına kocana solesen ne diyecek acaba benım kocam onu korur ıns senın kocan senden yana olurrr hepsi bırden olsede kırtulsakkk yaaa onden benımkı :KK49::KK34:
benim kocam bazen çok sert bir sekilde benim tarafımı tutar bazen de karışmaz aynı bugün oldugu gibi,patavatsız der gecer.çok soğuk davrandım ama bugün ona

alin84
MaxDerin
Leylos yalandan hastalik cikar ay cok hastayim ben de yataktan kalkamiomus gibi sana is emir ettiklerinde hep bi bahane bul bunun sayisi o kadar artsin ki kaynanain siniri bozulsun seni kocana sikayet etsin ama bu esnada sen hep kocana kaynanai ov onu sevdigini belirt felan kocanda anasi seni sikayet ettiginde ama Leylosum senin icin ne guzel seeler sooluyo desin biraz kocanda guvensizlik olustur kaynana karsi bide oyun dene anacim naapcan baska turlu tek kilicli sovalye gibi orguya cesur ve mertce savasmak gibi oluyo ama sen istediin kadar durust ol ayol orduyu tek kilicla yenemezsin :KK70::KK71::KK54:

Ben de yemin ediyorum entrikaci basi oldum anam insani illa kotu yapiolar yani zekamizi kotu yollarda kullanmamizi istiolar offff ammaannnn delirezzeemmmm delirrezzemmmm:KK53::KK53::KK53:
off bea sen neymişsin maxderincimmm :KK54::KK54::KK54:

alin84
eroseros
Ah Leylosummm senin kocana da Allah akil fikir versin.Ya bu erkeklerdeki anne sevdasini anlayamiyorum ben.Tamam ben de bir oglan annesiyim ama bebegim bu hayatta degil her ne ise kendimi dusunuyorum oglum beni degil karisini koruucak mesela anliyorum biraz uzulur insan ama bi bakar aynaya ben ne yaptimda bole oldu diye.Leylos yalandan hastalik cikar ay cok hastayim ben de yataktan kalkamiomus gibi sana is emir ettiklerinde hep bi bahane bul bunun sayisi o kadar artsin ki kaynanain siniri bozulsun seni kocana sikayet etsin ama bu esnada sen hep kocana kaynanai ov onu sevdigini belirt felan kocanda anasi seni sikayet ettiginde ama Leylosum senin icin ne guzel seeler sooluyo desin biraz kocanda guvensizlik olustur kaynana karsi bide oyun dene anacim naapcan baska turlu tek kilicli sovalye gibi orguya cesur ve mertce savasmak gibi oluyo ama sen istediin kadar durust ol ayol orduyu tek kilicla yenemezsin :KK70::KK71::KK54:

Ben de yemin ediyorum entrikaci basi oldum anam insani illa kotu yapiolar yani zekamizi kotu yollarda kullanmamizi istiolar offff ammaannnn delirezzeemmmm delirrezzemmmm:KK53::KK53::KK53:
canım benımkıne bunlar vız gelır tırıst gıder kaç gelın almıs yanına 7 eltıler cogu bunun yanına gelmıs gelın olmus kardeslerının hanımları ıkıde bız bu hepimizi sulu dereye goturur susuz getırır hıc bır haltta yapamayız ben hasta da olsam ustada olsam o ısını yaptırır ben kurtaj oldum onun evıne temızlıge gıttım aksam esıme cok yoruldum suram agrıyor dedım esımle kavga ettık ne var ayda yılda bır yapıyorsunuz dedı benım cınler geldı tanı kurtaj oldum tek basıma koca evı temızledım kısın subatta sıcak suyla cam sılıp balkon yıkadım ben 5 oda salonla bırlıkte hepsınde kanepe var hepsini kaldırdım esım benı tutmaz ben sesımı yukseltsem kavga ederız annesının normal konusması cıyak cıyaktır bırsey demz benım heryerım atesten patladı ucuk oldu yuzumde ıkı yerde ama yıne mısafırlerıne hızmete gıttım yatakdan kalkıp gıttım canım esım benı korumadıgı surecede devam edecek ama benım kaynana ıle kımse yarısa gıremez anca kendını yıpratır o hep hasta hep nazlı hep yorgun ve hep haklııııııııııııı ne zaman olurse ben anca o zaman rahat ederım canlarım neyse sımdı kurandan geldım herkez bebek soruyooo hanı hamıle bı akdın mısafır geldı demıstım ya soruo bana bebek varmı dıe bende yok dedım kadında ıstıyorsunuzdaaa.... dayı uzattı devamını getırmedı ıstıyorsunuzda olmuyordur hesabına getırddııı allahım sabır sabır dıe dıe bı hal oldum tas olsa catlardı ondan sonra bırılerı lafa gırıo ay oldu oldu da dustu ya bırakında ben cevap vereyım demı ama olmaz burunlarını sokacaklar ama aynı zamanda bırısı ıle tanıstım cocukalrı olmamaıs evlatlık almıslar 2,5 aylık allahım ne tatlı bırseydııı kafam cok akrısık ne yazdım bılmıom vallla[/QUOTE]

leyloşşş yapmasan olmaz mı ben mesela asla onun evini temizlemem aslaaa :KK20::KK20::KK20:
kaynanamda istedi benim çok ama hep hayır dedim,kendi evime yetemiyorum dedim.zaten yapsam eşim kızar bana, kadın tutsun yaptırsın der

alin84
naz nerde bu arada..özletti yok 2,5 gündür

MaxDerin
eroseros
Ah Leylosummm senin kocana da Allah akil fikir versin.Ya bu erkeklerdeki anne sevdasini anlayamiyorum ben.Tamam ben de bir oglan annesiyim ama bebegim bu hayatta degil her ne ise kendimi dusunuyorum oglum beni degil karisini koruucak mesela anliyorum biraz uzulur insan ama bi bakar aynaya ben ne yaptimda bole oldu diye.Leylos yalandan hastalik cikar ay cok hastayim ben de yataktan kalkamiomus gibi sana is emir ettiklerinde hep bi bahane bul bunun sayisi o kadar artsin ki kaynanain siniri bozulsun seni kocana sikayet etsin ama bu esnada sen hep kocana kaynanai ov onu sevdigini belirt felan kocanda anasi seni sikayet ettiginde ama Leylosum senin icin ne guzel seeler sooluyo desin biraz kocanda guvensizlik olustur kaynana karsi bide oyun dene anacim naapcan baska turlu tek kilicli sovalye gibi orguya cesur ve mertce savasmak gibi oluyo ama sen istediin kadar durust ol ayol orduyu tek kilicla yenemezsin :KK70::KK71::KK54:

canım benımkıne bunlar vız gelır tırıst gıder kaç gelın almıs yanına 7 eltıler cogu bunun yanına gelmıs gelın olmus kardeslerının hanımları ıkıde bız bu hepimizi sulu dereye goturur susuz getırır hıc bır haltta yapamayız ben hasta da olsam ustada olsam o ısını yaptırır ben kurtaj oldum onun evıne temızlıge gıttım aksam esıme cok yoruldum suram agrıyor dedım esımle kavga ettık ne var ayda yılda bır yapıyorsunuz dedı benım cınler geldı tanı kurtaj oldum tek basıma koca evı temızledım kısın subatta sıcak suyla cam sılıp balkon yıkadım ben 5 oda salonla bırlıkte hepsınde kanepe var hepsini kaldırdım esım benı tutmaz ben sesımı yukseltsem kavga ederız annesının normal konusması cıyak cıyaktır bırsey demz benım heryerım atesten patladı ucuk oldu yuzumde ıkı yerde ama yıne mısafırlerıne hızmete gıttım yatakdan kalkıp gıttım canım esım benı korumadıgı surecede devam edecek ama benım kaynana ıle kımse yarısa gıremez anca kendını yıpratır o hep hasta hep nazlı hep yorgun ve hep haklııııııııııııı ne zaman olurse ben anca o zaman rahat ederım canlarım neyse sımdı kurandan geldım herkez bebek soruyooo hanı hamıle bı akdın mısafır geldı demıstım ya soruo bana bebek varmı dıe bende yok dedım kadında ıstıyorsunuzdaaa.... dayı uzattı devamını getırmedı ıstıyorsunuzda olmuyordur hesabına getırddııı allahım sabır sabır dıe dıe bı hal oldum tas olsa catlardı ondan sonra bırılerı lafa gırıo ay oldu oldu da dustu ya bırakında ben cevap vereyım demı ama olmaz burunlarını sokacaklar ama aynı zamanda bırısı ıle tanıstım cocukalrı olmamaıs evlatlık almıslar 2,5 aylık allahım ne tatlı bırseydııı kafam cok akrısık ne yazdım bılmıom vallla[/QUOTE]

Ah Leylosumm ah guzel kardesim manyak cok Allahin sopasi yokki beyinlerine beyinlerine vursun bunlarin.Ama sabret canim sen elbet bu gunlerde gececek esinde o anasi olacak cadalozda gorucek gunlerini .Wallahi insan ustu performansin var anacim senin yapamiicam temizleyemiicem de o zaman acik acik soole kocanda kavga cikarirsa ses etme soolesin kendi dinlesin naapcak ev temizlemedin diye seni sokaga atcak hali yok heralde:KK47::KK47::KK47:

alin84
ya walla bende merak ettim ayol Yonca kizz naaptin hamile misin yoksa biz uzulmeyelim die topigemi girmiosun:KK9:

n__a__z
4-06-11, 21:06
alin84
geldim cnmmmmm:KK16: özledinizmi beniiii:KK70:
ayy hande allah iiliğini wersin kız öle bşy olsa bn iç szden sajklarmıyım kuzum....
yoktum dün arkadaşıma gittim eşimle eşi dışarı çıktı bzde ewde kaldık hani diyodumya yeni doğum yaptı diye 1 aylık oldu bile gecede onlarda kaldık kızlar okdr gzlki anlaamam sze yaa sabah erkenden kalktı bizide kaldırdı ama artık alıştım kucağıma alıyom gazını çıkartıyom omzuma yatırıp uyutuyomda
her ezanda içimden bebeğe bakarak allahım bana we arkadaşlarıma isteyen herkese böle gzl ewlat nasip et diyede dua ettim

nese eee szler nasılsınız bakalım gökçecim kaynanan gene yapmış yapacağını boşweer gülüm yaa hiç ağlama üzülmeye değmez yazık gözyaşlarına bazen işte bölee tutamıyolar dillerini hiç aldırma hem gör bak o günlerde gelicek ilk baştada bn gelicem mewlütüne:))
handecim sen napyon leylos sen we diğer tüm kızlar??

MaxDerin
n__a__z
geldim cnmmmmm:KK16: özledinizmi beniiii:KK70:
ayy hande allah iiliğini wersin kız öle bşy olsa bn iç szden sajklarmıyım kuzum....
yoktum dün arkadaşıma gittim eşimle eşi dışarı çıktı bzde ewde kaldık hani diyodumya yeni doğum yaptı diye 1 aylık oldu bile gecede onlarda kaldık kızlar okdr gzlki anlaamam sze yaa sabah erkenden kalktı bizide kaldırdı ama artık alıştım kucağıma alıyom gazını çıkartıyom omzuma yatırıp uyutuyomda
her ezanda içimden bebeğe bakarak allahım bana we arkadaşlarıma isteyen herkese böle gzl ewlat nasip et diyede dua ettim

nese eee szler nasılsınız bakalım gökçecim kaynanan gene yapmış yapacağını boşweer gülüm yaa hiç ağlama üzülmeye değmez yazık gözyaşlarına bazen işte bölee tutamıyolar dillerini hiç aldırma hem gör bak o günlerde gelicek ilk baştada bn gelicem mewlütüne:))
handecim sen napyon leylos sen we diğer tüm kızlar??
Yoncam walla ben aynen biraktigin gibiyim bi ileri bi geri gidioruz yine ayni yerde sayiyoruz yanii:KK70:Ben de gorumcemin oglunu kucaamaa alip sevene kadar gunler gecti aglama krizine giriodum ama simdi iyiyim artik giydirebiliorum kucaamda uyutabiliorum gerci onlar hep uyuyo uyumuyoken gordumm tek zamanda emiyo zaten 6 haftalik oldu bizimkide.Allah hepimize tum dertli analara nasip etsin insallah ama ben en cok once Gokceyle Leylosun olsun istiyorum bare kaynana dirdirini takmazlar evlatlariyla uurasirken aminn insallahhhhh:KK70::KK70::KK70:

n__a__z
MaxDerin
Yoncam walla ben aynen biraktigin gibiyim bi ileri bi geri gidioruz yine ayni yerde sayiyoruz yanii:KK70:Ben de gorumcemin oglunu kucaamaa alip sevene kadar gunler gecti aglama krizine giriodum ama simdi iyiyim artik giydirebiliorum kucaamda uyutabiliorum gerci onlar hep uyuyo uyumuyoken gordumm tek zamanda emiyo zaten 6 haftalik oldu bizimkide.Allah hepimize tum dertli analara nasip etsin insallah ama ben en cok once Gokceyle Leylosun olsun istiyorum bare kaynana dirdirini takmazlar evlatlariyla uurasirken aminn insallahhhhh:KK70::KK70::KK70:
ewet cnmm haklısın yaa allah yardımcıları olsun gerçekten ikiside çok güçlüler
amiiin allahım önce onlara snr sana snr sırayla hepimize nasip etsin .....

duman85
4-06-11, 22:06
alin84
evet cnm aynen öyle,psikolojik olarak birbirine uyum sağlarmışsın... mesela ben annem ve ablam hep aynı anda adet olurduk denedim valla doğru :)

ahahah koptum cidden mi :)[/QUOTE]

aynen öyle cnm ,hatta ben farklı şehirde okuyodum,tatile geldiğimde adetim düzensizleşiyodu yine ne yapıp ne edip aynı zaman denk geliyoduk :KK52::KK52:

emsalsiz
merhaba arkadaşlar topiğinizi yeni farkettim ben geçen hafta düşük yaptım bebeğimi kaybettim 9 haftalıkken ilk gebeliğimdi dr. 3 ay korunmamızı önerdi. Rabbim inş. bir daha yaşatmaz banada kimseyede...
geçmiş olsun cnm, Allah birdaha verir inşallah...

Kasvetli
selam kızlar iyisinizdir insallah gecmısı okumadım müsayit bi zaman okuyacagım ama :KK68:

bişey sorucaktım.. ben dün itibariyle aslında tam 1hafta oldu dusuk yapalı cunku ilk 28inde parcalar dusurmeye baslamıstım..neyse benım kanamam bitmişti artık sarıya donuktu ve eşimle ilişkiye girdik haa bi kaçgun daha sabredemezdıkte cunku eşim yurtdısına gidicek işi icabı ve ayın sonunda gelecek kısmetse..
soruım su ilişki sırasında kanamam yenıden basladı ve cok fazla sancım var ilaç içmeme ragmen gecmedi özelıkle su yumurtalıklarımda -böbrek sancısı gibi sanki- bide rahmim agrıyor aynı adet sancısı gibi işte..

bende nette bu durumumu arratırırken şu sonucu buldum ne kadar doğru bılmıyorum..eger anne dusuk yapıp kurtaj olmadıysa ve içeride bebege ait parcalar kaldıysa anne yuksek ates ,asırı derecede karın agrısı ve hassasiyet ,titreme vs seyler yazıyordu.. acaba bendemı oyleyım dedım sonra esımın hatırlatmasıyla aklıma geldi bana ıkı farklı doktor baktı ıkısıde içerde bişey kalmamıs kürtaja gerek yok dedi.. dediğim gibi sadece eşimle ilişki sırasında kanamam oldu ve sımdıde deli gibi sancım var :KK43:(( sizce normal bişeymi yoksa doktora gitmelimiyim??
cnm bende nette araştırmıştım kürtajdan yada düşükten sonra 2 hafta ilişki önerilmiyor,,,kanama artarmış... ağrın geçmezse mutlaka bi dr a görün bence...

alin84
kızlar cok kötüyüm kaynanamın akrabaları gelmişti ya.5 dk yukarı yanlarına çıkktım. yarın bebek mevlüdü diye kaynanam birilerini davet etmeye gitmiş gelmişti. beni gördü bir kahkaha patlattı. her görende bu mevlüt gökçenindir artık heralde diyo dedi. ama nasıl gülüyo adamların yanında. yerin dibine girdim çok kötü oldum.ben kaçtım dedim. dış kapıyı kapatır kapatmaz gözümden yaslar boşaldı,bi de akşam hep beraber bana gelceklermiş. o kadına hizmet etcem bi de :KK43::KK43::KK43:
Ama sorsan saflıgından demiştir:KK43::KK43:
tatlım ne takıyosun kafaya,cahil kadın demekki boşver,senin ne hissettiğini anlayamayacak insanların yorumları hiç üzmesin seni... bu arada bebek mevlüdü ne? hamile kaldığındamı oluyo yoksa bebek doğduğundamı?

kimsecikler girmemiş tek kaldım buralarda :KK43: bugün dr a gittim kontrol için,cnm sıkıldı biraz. bize korunmayın bebek denemelerine devam edin dedi, bende biz yinede ilk adetimi görelim istiyoruz ama beklemezsek bu bebekte sorunlu olmaz dimi dedim,zaten 2-3 ay sonra anca hamile kalırsın kürtajdan sonra vücut kendini hemen toplayamaz ilk adetin geçsin ancak atarsın hamileliğin etkisini üzerinden dedi:KK50: çok üzgünüm 2-3 ay beklemem gerekicek :KK50:

n__a__z
handecim bn yatıyom ii geceler cnm:)

alin84
n__a__z
dillerini hiç aldırma hem gör bak o günlerde gelicek ilk baştada bn gelicem mewlütüne:))

yuppiiii :KK66::KK66::KK66: bende seninkineeee :KK66::KK66::KK9::KK9:

alin84
MaxDerin
kıyamam sana yaaa :KK54::KK54::KK54::KK54: kızlar genelde rüyalar anlatılmazmış ama dayanamıcam anlatcam.dün bir villaya girdim ama çok lükstü,iki tane sakallı adam vardı bunlar çok zenginler villadada davet gibi bişey var. adamlar zengin oldugu için gerçekten ihtiyac sahibi olduklarına inandıları kişilere para dağıtıyolar.. bende yanlarına gidiyorum ama aklımdan siz geçiyosunuz..kızlar içinde para istesem veririmi dr a gideriz fln diye düşünürken adam bana bakıyor ve elindeki beyaz kağıda ismimi yazıyor. çaktırmadan göz ucuyla bakıyorum benim ismim 4. sırada :SSS

duman85
alin84
kıyamam sana yaaa :KK54::KK54::KK54::KK54: kızlar genelde rüyalar anlatılmazmış ama dayanamıcam anlatcam.dün bir villaya girdim ama çok lükstü,iki tane sakallı adam vardı bunlar çok zenginler villadada davet gibi bişey var. adamlar zengin oldugu için gerçekten ihtiyac sahibi olduklarına inandıları kişilere para dağıtıyolar.. bende yanlarına gidiyorum ama aklımdan siz geçiyosunuz..kızlar içinde para istesem veririmi dr a gideriz fln diye düşünürken adam bana bakıyor ve elindeki beyaz kağıda ismimi yazıyor. çaktırmadan göz ucuyla bakıyorum benim ismim 4. sırada :SSS
senden önce 3 kişimi hamile kalıcak acaba burda,sende 4.mü olucaksınki?acaba ilk 3 kim :KK52::KK52: hayır olsun inşallahh...

MaxDerin
5-06-11, 02:06
n__a__z
handecim bn yatıyom ii geceler cnm:)
Canim sana da iyi geceler ben yoktum gene kacirdim seni:KK68: yarin erken kalkabilirsem insallah gorusuruz erkencikten ama naapsam sana ayak uyduramam burasi 2 saat geri yani sen 9 da kalkiosun ya sana yetismke icin 7 de kalkmis olmam lazim e o biraz kasar beni be Yoncam walla:KK30:

alin84
Allah gonlunun guzelligine gore versin canim ben de soole yordum temiz kagit gormek iyi ve tez haber demek bence sen 4 tane iyi haber alicaksin 4. haber de bebis haberi olucak:KK46::KK46: ama bu bizden hemilelik haberimidir senin hayatinda olucak haberler midir bilemedim ama 4 vakte kadar bebis gelioooo olleyyyyyyyy:KK66::KK66::KK52::KK19::KK64:
Anam bu gece Allaha dua edicem bende iyi bi ruya gorimm diye bakalim malum etcekmi bisiicikler bana da.:KK46:

alin84
5-06-11, 09:06
ben de duman gibi 4. olucam diye yordum rüyayı.çünkü kağıta bakarken aklımdan siz geçiyodunuzz..
hadi inşşşş

bu arada ilk üçe sesleniyorum çabuk olun,çok çalışında sıra bana gelsinnn:KK1::KK1::KK1:

alin84
ay ben birazdan mevlüde gitcem ya kastımm..nolur patavatsız bir laf duymayım hatta darısı başına cümlesini bile duymayımmm.lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn

MaxDerin
Kizlaaarrrr ben geldim gunumun neseleri:KK54::KK70::KK54:Bu gun havadis varmi acep hamis mamis haberleri:KK49::KK49:

alin84
ben de duman gibi 4. olucam diye yordum rüyayı.çünkü kağıta bakarken aklımdan siz geçiyodunuzz..
hadi inşşşş

bu arada ilk üçe sesleniyorum çabuk olun,çok çalışında sıra bana gelsinnn:KK1::KK1::KK1:
Gokcecim insallah ruyayi goren sensin senin yorumun daha onemli elbet ki:KK70:ay walla benim umudum yok olsa olsa Leylos Yonca felan hamis cikicak 3. yu bilemedim benden umudu kes anacim ben bu ay abuk sabuk bisiiler oldum hic hamis falanda sanmiyorum kendimi.Ne kasigimda agri var ne goguslerde agri aci batma yanma kasinma hic biri yok midem bulanmiyo basim donuyo ara ara ama bu benim tumorumdende olabilir istahim acilcaana kapandi o nedenle beni unut anacim:KK50:

alin84
ay ben birazdan mevlüde gitcem ya kastımm..nolur patavatsız bir laf duymayım hatta darısı başına cümlesini bile duymayımmm.lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn
Allah kabul etsin bitanem amannn duyarsanda Allah bilir Mevlam neylerse guzel eyler gerisi yalan konusur yalan egler de gec gitsin hic te uzulduunu belli etme aksine gulec ol sen ol takma bu cadalozlari sen:KK47::KK47:

n__a__z
5-06-11, 10:06
kızlaar hayrlı pazarlar napıyonus bakem:))
walla bn şimdi anneme uğradım geldim kocişte araba pazarına gitti bnde brzdan yürüyüşümü yapıcam

gökçecim allah rüyalarını hayıra çıkarsın cnm işlh....
mrk ediyom şuan seni inan aklımdasın mewlüttesin yaa işlhh ii geçer günün şom azığızlılar ağzını açmaz umarım....
handecim napıyon tatlum ??

MaxDerin
n__a__z
kızlaar hayrlı pazarlar napıyonus bakem:))
walla bn şimdi anneme uğradım geldim kocişte araba pazarına gitti bnde brzdan yürüyüşümü yapıcam

gökçecim allah rüyalarını hayıra çıkarsın cnm işlh....
mrk ediyom şuan seni inan aklımdasın mewlüttesin yaa işlhh ii geçer günün şom azığızlılar ağzını açmaz umarım....
handecim napıyon tatlum ??
Napiim Yoncam oole kk deki topicleri okuyarak vakit geciriyorum kimsecikler yok ben de oole takiliyorum iste.Sende ne var ne yok?:KK70:

n__a__z
MaxDerin
Napiim Yoncam oole kk deki topicleri okuyarak vakit geciriyorum kimsecikler yok ben de oole takiliyorum iste.Sende ne var ne yok?:KK70:
napim tatlım yaa klasik bi pzar işte kahwaltımızı yaptım snr anneme gittik eşiml bi kahwe içtik şimdi ewe geldim akşamüstüde gezmee gideris:))

MaxDerin
n__a__z
napim tatlım yaa klasik bi pzar işte kahwaltımızı yaptım snr anneme gittik eşiml bi kahwe içtik şimdi ewe geldim akşamüstüde gezmee gideris:))
ohh ohh maasallah sizde hic durmuosunuz yaww habire gezmeler bi paylasimlar kocisinle beraber sizin bebek cabuk olur bak demedi deme:KK9::KK66:

n__a__z
MaxDerin
ohh ohh maasallah sizde hic durmuosunuz yaww habire gezmeler bi paylasimlar kocisinle beraber sizin bebek cabuk olur bak demedi deme:KK9::KK66:
ağzından bal damlıyo halla hande:))
ewet bz ikimizde gezentiyiz walla ewde duramıyos:) napalım cnm ya hawada güzel çıkıp biyerde yemek yeris ewe geri döneris
atlım ablam geldi bn şimdi çıkıyom gene gelmeye çalışırım çok öpüyom senii:KK16:nese tt

MaxDerin
n__a__z
ağzından bal damlıyo halla hande:))
ewet bz ikimizde gezentiyiz walla ewde duramıyos:) napalım cnm ya hawada güzel çıkıp biyerde yemek yeris ewe geri döneris
atlım ablam geldi bn şimdi çıkıyom gene gelmeye çalışırım çok öpüyom senii:KK16:nese tt
Tamam canim benim hadiiyi gezmeler ben burlardayim:KK54:

BenArabesk
5-06-11, 11:06
alin84
anca iyileşiceksin bir hafta bekle,devam ederse git canım
sağol canım yaa dayanamadık işte :78::78: benim eşim denizcide :KK5: en son nisanda bitlikte olmustuk ozamanda hamile kalmısım işte yanıma geldıgındede dusuk tehlıkem vardı sonrasındada dusukle sonuclandı..bende kanamam bitince olsun ıstedım :KK4: kocemide ugurladım 2saat önce :KK5: selametle gelir insallah :KK5:
alin84
kızlar cok kötüyüm kaynanamın akrabaları gelmişti ya.5 dk yukarı yanlarına çıkktım. yarın bebek mevlüdü diye kaynanam birilerini davet etmeye gitmiş gelmişti. beni gördü bir kahkaha patlattı. her görende bu mevlüt gökçenindir artık heralde diyo dedi. ama nasıl gülüyo adamların yanında. yerin dibine girdim çok kötü oldum.ben kaçtım dedim. dış kapıyı kapatır kapatmaz gözümden yaslar boşaldı,bi de akşam hep beraber bana gelceklermiş. o kadına hizmet etcem bi de :KK43::KK43::KK43:
Ama sorsan saflıgından demiştir:KK43::KK43:
cabnım bosver hiç takmaaa bileee o kendını rezil etmıs yanındakı adamlarda 5yasındakı cocuk değil yaa anlamıslardır illaki kaynanatörün amacıunı :KK57: :KK47::KK47:
bende olsam inan daha yanlarındayken koyvermıstım gözyaslarımı yani,Allah sana sabır versın zorrr valla yaa.. ben suan kaynanatörümle küsüm tlflarını acmıyorum ,açmıcamdaaaaa :63::63:
eroseros
canım ne olursa olsun ılışkıye gırmemelı ıdın ay sonuna kadar bekleseydın ne varkı esın yanı sonucta mıkrop kapma olasılıgın var bılıyormusun daha sonra daha kotu ısler acabılır basına ben 20 gunden fazla bekledım dus bıle cok alma rahım hassas mıkrop kaparsa çok sorun olur dedı doktor ılışkı ıse daha kotu keşke bekleseydın derım ben ama olmussss kanamaya gelınce ben kurtaj oldum yıne ıcımde parca kalmıs sadece kanama baslasa ıdı sorun olmazdı ne kadar kanama olursa o kadar ıı ama agrılar hayır olmaz pek yıne doktora gıt bence hap felan versınler parca varsa dussun dıe ıgne yapıolar sor ogren tamam alının kaynanasına sınırlendım bıraz sert yazdımsa ozur dılerım :KK61::KK61:
haklısın canım da işte dayanamadık :78::78: benım eşim denızcı en son nısanda birlikte olmustuk ozamanda hamıle kalmısım eşim nisanın ortasında gitti haziranda geldi ozamanda dusuk tehlıkem vardı sonrasında dusuk yaptım derken kanamamın bitmesini bekledık anlıcan..şimdi yine yolcu ettim eşimi temmuz bası gibi gelecek kısmetse :KK5::KK5: ilişkiyede direk değil prezervatif takılıydı en basında taktırmıstım (biraz acık oldu yazdıklarım kusura bakma) ağrımda dun çok fazlaydı bugun Allaha sükğr ağrım sancım kalmadı iyiyim..
MaxDerin
Canim benim 1 hafta taktir edersin ki az bi zaman ee daha yaran iilesmeden onu kasimaya baslarsan elbet ki kanama yapicak mantiken bu cok normal ancak hissettigin agrilarin siddeti dayanilmaz boyutlarda ise bi dr. a gorunmende fayda var sana en dogru yolu ve teshisi o koyucaktir.Sen isini saglama al git dr. a bakalim neler diicek gecmis olsun bi tanem:KK71:
cnm bende nette araştırmıştım kürtajdan yada düşükten sonra 2 hafta ilişki önerilmiyor,,,kanama artarmış... ağrın geçmezse mutlaka bi dr a görün bence...

:[/QUOTE]
evet yaa öyeymıs meger bende knama bıttıkten sonra ilişkiye girilir sanıyordum :26: gerci ağrım olunca nette basladım aratırmaya ben sonrasında 3hafta felan dıyordu doktorum bana kanamalıyken işilki yasak demiştim işte şu kadar hafta işişki yasak deseydı emın olun yapmazdım :KK50: eşim temmuzda gelecek ama 2gunlugune sonra yıne sefere cıkacak baska bi yere agustosa kadar ... siz yine benden çok daha fazla sanslısınız benım bebek yapmaya bile fırsatım yok..genelde eşim seferdeyken adetım biterdı esım gelıcek adetlı olurdum ama nisanda biraz gec gıtmıstı gemıye sanırım oylelıkle hamıle kaldım bende.. bakalım kısmet.
alin84
hadi inşşşş

canım rüyan hayırlara cıkar insallah... bi arkadas yorumlarımıs bende ona katılıyorum 4 vakte kadar :KK34: diyorum :KK52::KK52::KK16: