Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Bebeğini yeni kaybedip, korunma sürecine geçenler.. Yeni yola beraber başlayalım.

MaxDerin
16-06-11, 10:06
Kuzucuklarim gunaydinnnnn:KK16::KK16::KK16:

Dun bir hamistim degildim sokunu daha yasadik benimle hepberaber tabii ama bugun saldim cayira mevlam kayira:KK9:

n__a__z
günaydın kızlar :)
gece gene kaynatmışınız handecim bnce sen artık hiç bşy yapma test flnda sabırla bekle cnm zaten az kaldı ne olucaksa haftaya belli olacak yani çok üzülmenden korkuyorum hayırlısı olsun cnm ya...
aliin keseciği görmüşsün ayyy hadi gözün aydın cnm ya 2 hafta snrda pıtpıtlaı duyucan işlhh
hangi hastaneye gittin buarda tahire gitmicenmi?
Heheheh haklisin Yoncamm kafayi yiyodum sanirsam .Bu isleri cok zorlamaya gelmio bence sonra bisiiler oluyo perisan bi halde ve yaninda umutsuzluk eki ile regl oluosun.Ben henuz olmadim ama resmen regl ben geliorum diye bagiriyo bana.Ocikan silik cizgiye hala anlam veremesemde vardir bi sebebi baska hormonlar top yapmistir yada test bozuktur felan bakalim.Bari bir an once regl olsamda onumuzdeki ayin calismalarina baslasam:KK9:

kolera_vebasi
günaydın canlar :KK16:
oranje
günaydın kızlar...:KK16::KK16::KK16:
Size de gunaydin canlarimm:KK16:

duman85
hamileyken diş etlerimi kanıyo cnm??
Walla benim dis etlerim cok kanadi canim.Dis fircalamaya korkuyodum ayrica bazen durup dururken kaniodu.Bebek vucudundaki vitaminleri ozelliklede kalsiyumu kullandigi icin bu donemlerde bol bol peynir sut yogurt gibi calsiyuma faydali yiyecekler tuketmeli.Sakin ihmal etme bitanem:KK54:

yasemin_dogru86
günaydın kader arkadaşlarım
ben 2 haziranda düşürdüm bebeğimi 15 haftalıktı oğlum hayırlısı Allahtan onun bana emanetiydi alanda verende Rabbim isyan etmedim hiç ama acısı dinmio yüreğimin taaaa içi acıyo hala elim karnımda geziyorum ilk bebeğimdi kısmet değilmiş doktorum 1 eylüle kadar korunma verdi ama ben beklemek istemioyorum:KK43:

oğlumu koca adam gibi kefenlediler duasını okudular mezarı bile oldu hepimizin melekleri ahirette şefaatcimiz olur inşallah
Basin sag olsun sanada gecmis olsun yasemincimm.Allah bir an once bizler gibi toparlanip yeni denemeler yapmana yardimci olsun insallah.Biz de halaa acilarini yureklerimizde tasiyoruz unutmadik unutmiicaz ama hayatin getirilerini de artik yavas yavas kabullenip yolumuza devam ediyoruz.Tevekkul sart canim baska turlu yasanmiyor:KK71:

semra2003
kızlar ya bısey sorcam dıger sayfalardan bakıom ama sızlerdede duymak ıstıyorum yumurtlarkenkı belırtılerınızı yazarmısınız bana akıntı dısındaaa :)))neler oluyorrrr
Canim ben yumurtlarken kasik agrisi ozellikle sol taraf ates bol su gibi akinti ki bi gun parmak arasi karsi caddeye kadar uzayan akintida geldi sag olsun ama halaaa onumuzdeki maclara bakiyoruz:KK9:

MaxDerin
semra2003
maxderıncım bugun nasılsınnnn
Saol bitanemmm benim:KK16:Arkadasini da dusunurmus:KK70:

Walla bomba gibiyim benim huyumdur zaten bisee uzulurum o an yasarim onu soora da bidaha geriye donup bakmam aynen yola devam ederim.Bir tek oglum hala kalbimde kazili bir yara onun disinda Allahima binlerce sukur bi derdim yok.Bekliicem seninle hamis oluruz belki onumuzdeki ay:KK9:

duman85
kızlar bişi sorcam, hamileyseniz belirtileriniz en erken ne zaman başlar? baş dönmesi vs. döllenmeden sonra bikaç hafta geçmesimi gerekir yoksa ilk günden itibaren hissedilirmi acabaa???
Canim bak bisii diim mi bu belirtilerin baslangici da herseyde kadindan kadina degisiyor.Ben ogluma hamile iken hic bisee hissetmedim hatta sadece regl bekliodum .Duzensiz olduu icin regl zadelerim bende gene sacmaladi dedim kendi kendime oole cok goguslerimde acimadi ayrica.Karnimda sislik hissi vardi ne midem bulandi ne basim dondu ne akintim fazlalasti oole bi gun bayaa yogun akinti geldi sandim ki reglim basladi.Hani o regl ilk baslarkenki gibi kahverengimsi bisiidi.O gun geldi ertesi gun gitti bende sasirdim oole oorendim hamileyim:KK9:

EDAN
yasemin_dogru86
günaydın kader arkadaşlarım
ben 2 haziranda düşürdüm bebeğimi 15 haftalıktı oğlum hayırlısı Allahtan onun bana emanetiydi alanda verende Rabbim isyan etmedim hiç ama acısı dinmio yüreğimin taaaa içi acıyo hala elim karnımda geziyorum ilk bebeğimdi kısmet değilmiş doktorum 1 eylüle kadar korunma verdi ama ben beklemek istemioyorum:KK43:

oğlumu koca adam gibi kefenlediler duasını okudular mezarı bile oldu hepimizin melekleri ahirette şefaatcimiz olur inşallah
canım başın sağ olsun allah sabır versin
canım allah bi daha o günleri yaşatmasın kimseye :26::26::26::26::26:

alin84
btaskir
alincim sana bişey sorucam ya sen nasıl hesapladın gününü yani kürtaj olduğun için diyorum. sen hiç regli olmadan hamiş kaldın dimi. hangi günü baz aldın o zman sen. bi de ağrın oluyormu hiç benim ara ara giriyor bıçak batması gibi sonra hemen geçiyor ama korkuyorum ben yaa. sende oluyormu ya da hamiş olan kızlar söleyin lütfen oluyormu sizdede...
agrım oluyo. ben haftamı beta hcg ve ilişkiye girdiğim gün itibariyle hesapladım..uzun süre girmediğim için bulmam kolay oldu.normalde kürtaj 1. gun sayılıyo aynı adet gibi ama benim geç yumurtlama oldugu için tahminleri soktum devreye

alin84
n__a__z
günaydın kızlar :)
gece gene kaynatmışınız handecim bnce sen artık hiç bşy yapma test flnda sabırla bekle cnm zaten az kaldı ne olucaksa haftaya belli olacak yani çok üzülmenden korkuyorum hayırlısı olsun cnm ya...
aliin keseciği görmüşsün ayyy hadi gözün aydın cnm ya 2 hafta snrda pıtpıtlaı duyucan işlhh
hangi hastaneye gittin buarda tahire gitmicenmi?
gitmem tahire. arkadaşıma kazık atmış :63:

sana yaptıgına cok sinirlendim açıkca. paraları alırken herşey iyi giderken ok en ufak pürüzde hadi tepecik e..

ben şifaya gittim ama devam etmicem. berrin hanım ünlü bir dr ama çok kalabalık .düşünmüyorum bi daha gitmeyi. dr suz kaldım yaaa.. çarsamba teslerimi göstercem bi daha da gitmem

EDAN
[/COLOR]
alin84
agrım oluyo. ben haftamı beta hcg ve ilişkiye girdiğim gün itibariyle hesapladım..uzun süre girmediğim için bulmam kolay oldu.normalde kürtaj 1. gun sayılıyo aynı adet gibi ama benim geç yumurtlama oldugu için tahminleri soktum devreye
canım öyle dedinde aklıma geldi ben
kürtajdan sonra adet günlerim uzadı
bazen 9 bazen 10 leke leke oluyo ama
kürtaj öncesi sadece 7 gün sürüyodu
şimdi ben tam ayın 1inde adet oldum
ayın 15ide kendimce hesapladım yumurtlama günü
diye bugün ayın 16sı acaba yumurtlama günüm ayın 15imi yine canımm :26::26::26::26::26:

duman85
MaxDerin
Kuzucuklarim gunaydinnnnn:KK16::KK16::KK16:

Dun bir hamistim degildim sokunu daha yasadik benimle hepberaber tabii ama bugun saldim cayira mevlam kayira:KK9:

Heheheh haklisin Yoncamm kafayi yiyodum sanirsam .Bu isleri cok zorlamaya gelmio bence sonra bisiiler oluyo perisan bi halde ve yaninda umutsuzluk eki ile regl oluosun.Ben henuz olmadim ama resmen regl ben geliorum diye bagiriyo bana.Ocikan silik cizgiye hala anlam veremesemde vardir bi sebebi baska hormonlar top yapmistir yada test bozuktur felan bakalim.Bari bir an once regl olsamda onumuzdeki ayin calismalarina baslasam:KK9:

Size de gunaydin canlarimm:KK16:

Walla benim dis etlerim cok kanadi canim.Dis fircalamaya korkuyodum ayrica bazen durup dururken kaniodu.Bebek vucudundaki vitaminleri ozelliklede kalsiyumu kullandigi icin bu donemlerde bol bol peynir sut yogurt gibi calsiyuma faydali yiyecekler tuketmeli.Sakin ihmal etme bitanem:KK54:

Basin sag olsun sanada gecmis olsun yasemincimm.Allah bir an once bizler gibi toparlanip yeni denemeler yapmana yardimci olsun insallah.Biz de halaa acilarini yureklerimizde tasiyoruz unutmadik unutmiicaz ama hayatin getirilerini de artik yavas yavas kabullenip yolumuza devam ediyoruz.Tevekkul sart canim baska turlu yasanmiyor:KK71:

Canim ben yumurtlarken kasik agrisi ozellikle sol taraf ates bol su gibi akinti ki bi gun parmak arasi karsi caddeye kadar uzayan akintida geldi sag olsun ama halaaa onumuzdeki maclara bakiyoruz:KK9:
anladım cnm, ben bugün çok fenayım yaa başım dönüyo sabahtan beri, midem de bulanıyo,acıktıgımda hamileyken içimde çıkan canavar yine çıktı :KK43: acaba psikoloji hamilemi hissediyorum kendimi bilmiyorumki çok kötüyüm :KK43: karnımdada şişlik var gögsümün tam altında daha doğrusu dik durmak zorunda kalıyorum eğilemiyorum... sabahtan beri başım dönüyo diyorum, yanımda çalışan bi abi var yine hamilemisin diyo bana:) çok utandım ama bişey demedim :)

alin84
semra2003
alıncım hala uyuyorsun dımıııı uykucu senıııı:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

dr daydım canım test için. kan verdim gene bi dunyaa :))

duman85
16-06-11, 11:06
alincim iyiki geldin,seni bekliyodummm taze annee:KK69: cnm kürtajdan kaç hafta sonra hamile kalmışsın 4 haftalık olduguna göre hesapladınmı?? aydınlanmaya ihtiyacım var :KK69::KK69:

EDAN
Eki Görüntüle 211213 Eki Görüntüle 211214 Eki Görüntüle 211215 Eki Görüntüle 211213 Eki Görüntüle 211214 Eki Görüntüle 211215

MaxDerin
Kizlar her kadinda dogum belirtileri fakli hatta her hamilelikte bile fark etmekte ama yine de hamis olanlara sorimm benim ilk hamileligimde acaip susar ve su icerdim tuvalete dakka basi giderdim.Simdi bu durumda olan var mi?Yoksa baska belirtiler varsa neler var sizde su an ?

duman85
MaxDerin
Kizlar her kadinda dogum belirtileri fakli hatta her hamilelikte bile fark etmekte ama yine de hamis olanlara sorimm benim ilk hamileligimde acaip susar ve su icerdim tuvalete dakka basi giderdim.Simdi bu durumda olan var mi?Yoksa baska belirtiler varsa neler var sizde su an ?
cnm hamileliğin ilerleyen aylarında olur diye biliyorum sık sık tuvalete çıkma.

alin84
pasam3405
herkeze günaydın canlarım alin 84 senin adına çok sevindim rabbim 40 haftaları göstersin işşallah sag saglim alırsın kucagına bebegini bu arada stersten uzak dur döverim seni yoksa:KK57::KK57:herşeyi bebegin için yapki birdaha acı çekmeyesin:KK59::KK59:kızlar görüşmeyeli neler yaptınız bakem öle:KK9::KK9:
hamileyken diş etleride kanar baş agrısıda olur :44::44:

darısı sizlere canım.. bi kere kayıpp yasayınca 40. hafta hayal geliyo ama pozitif olmaya calışıyorum

alin84
kızlar geldim. su drları dürtmesen test yapacakları yok, arastırıyodum nette yarım yamalak okuyabildim yazılarınızı...kızıyorm drlara bi daha ölse karnımızda Allah korusun,umurları değil

duman85
alin84
kızlar geldim. su drları dürtmesen test yapacakları yok, arastırıyodum nette yarım yamalak okuyabildim yazılarınızı...kızıyorm drlara bi daha ölse karnımızda Allah korusun,umurları değil
cnm onlar alışkınlar bu durumlara, bizimde normal karşılamamızı bekliyolar ama öyle olmuyo işte!

alin84
duman85
Günayyyyydıııııınnnnnnnnnnnn....

Alincim ne güzel yaa kese de göründü ne mutlu sana rüya gerçek oldu bak :) cnm sen kürtajdan sonra hiç adet olmamıştın dimi? yani tahminen kürtajdan 2-3 hafta sonramı hamile kaldın? çok merak ediyorum,kendime pay çıkarmaya çalışıyorum :) bebişin durumu nslmış bişi dedimi dr? inşallah sağlıcakla alırsın kucagına,,,
vallaha şimdilik iyimiş. kürtajdan sonra tahminen 2-3 hafta sonra hamiş kaldım canım.. zaten kürtajı adet gibi düşün 14. gun yumurtlama olma ihtimali varmış en çok (28 lik döngüde) ama dr söyle bişey dedi kürtajdan sonra yumurtlamada sapıtma olabiliyomuş.. şimdi hiç adet görmedim yaa ne olur dedim.. bişey olmaz iyi görünüyo dedi.zaten kürtajdan sonra kötü durumda olan hamile kalamazmış hemen..şu an sorun yok dedi umarım öyledir.drunla konuştunmu sen?

alin84
EDAN
[/COLOR]

iyi ya çok sevindim allah en kısa
zamanda kucağına almayı nasip etsin canımm

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inş canım yaa amiiiinnn

duman85
alin84
vallaha şimdilik iyimiş. kürtajdan sonra tahminen 2-3 hafta sonra hamiş kaldım canım.. zaten kürtajı adet gibi düşün 14. gun yumurtlama olma ihtimali varmış en çok (28 lik döngüde) ama dr söyle bişey dedi kürtajdan sonra yumurtlamada sapıtma olabiliyomuş.. şimdi hiç adet görmedim yaa ne olur dedim.. bişey olmaz iyi görünüyo dedi.zaten kürtajdan sonra kötü durumda olan hamile kalamazmış hemen..şu an sorun yok dedi umarım öyledir.drunla konuştunmu sen?
inanmıyorum sana yaaaa nsl mutlu ettin beni varya :) bana örnek olabilecek birini arıyodum kürtajdan 2-3 hafta sonra hamile onunabilirmi diye ve sen oldun seni çoook seviyorum :)) ben biraz daha bekliyorum cnm,
belirtilerim başladı ama yinede umutlanmak istemiyorum.sonra gidicem dr a bakalım ...

alin84
EDAN
canım bende burda duydum gerçekten çok işe yarıyo
nasıl kullanılıyo canım tarif etsene banada
bu ayda olmasa onu deniyim bariii :26::26::26::26::26:
hem de çooook yarıyo.. yarım lt su kaynat içine 7-8 tane küçük küçük kır keçiboynuzunu 3 dk( ne eksik ne fazla) kaynasın. sonra MAX BUNU UNUTMUŞUMMM SANA SÖYLEMEYİ 20 DK DİNLENCEK SONRA KEÇİBOYNUZLARINI İÇİNDEN ÇIKARTICAZ.. İKİYE BÖLCEZ. YARISINI SABAH AÇ KARINLA, yarısını da gece yataga girmeden önce 1 hafta böyle sonra yarısını yapacaksın 250 ml suya 3-4 keçiboynuzu sadece gece içck :KK66:))

alin84
16-06-11, 12:06
semra2003
kızlar ben geldımmmmmmm sıze kavustummmm
kızlar bu arada salı gunu bas agrısından oldummmm yaaa bı kutu hapı devırdım nerde ıse dun zor actım gozlerımıııı kendıme anca gelıom nasıl bı bas agrısı bu anlamadım az daha doktora gıdecektımmm..
ilaç içmesene,benimde cok agrıyodu bebek çıktıı

alin84
EDAN
[/COLOR]

canım öyle dedinde aklıma geldi ben
kürtajdan sonra adet günlerim uzadı
bazen 9 bazen 10 leke leke oluyo ama
kürtaj öncesi sadece 7 gün sürüyodu
şimdi ben tam ayın 1inde adet oldum
ayın 15ide kendimce hesapladım yumurtlama günü
diye bugün ayın 16sı acaba yumurtlama günüm ayın 15imi yine canımm :26::26::26::26::26:
adet döngün kaç canım??

alin84
duman85
anladım cnm, ben bugün çok fenayım yaa başım dönüyo sabahtan beri, midem de bulanıyo,acıktıgımda hamileyken içimde çıkan canavar yine çıktı :KK43: acaba psikoloji hamilemi hissediyorum kendimi bilmiyorumki çok kötüyüm :KK43: karnımdada şişlik var gögsümün tam altında daha doğrusu dik durmak zorunda kalıyorum eğilemiyorum... sabahtan beri başım dönüyo diyorum, yanımda çalışan bi abi var yine hamilemisin diyo bana:) çok utandım ama bişey demedim :)
benimde öyleydi hatta öyle. karnımda beni rahatsız edeb bişey var dik duruyorum

duman85
alin84
benimde öyleydi hatta öyle. karnımda beni rahatsız edeb bişey var dik duruyorum
ayyy inşallah yaaa,,, bikaç gün daha bekleyip hemen yine test yapıcam,

alin84
duman85
inanmıyorum sana yaaaa nsl mutlu ettin beni varya :) bana örnek olabilecek birini arıyodum kürtajdan 2-3 hafta sonra hamile onunabilirmi diye ve sen oldun seni çoook seviyorum :)) ben biraz daha bekliyorum cnm,
belirtilerim başladı ama yinede umutlanmak istemiyorum.sonra gidicem dr a bakalım ...

ayy inş test denedin miii :KK66::KK66::KK66::KK66: yumurtlama testleri hemen çıkartıyoo

alin84
ya ben kimseyi boşa umutlandırmak istemem ama belirtileriniz beni sevindiriyo..

max senin ovulasyon testin ve diş etin ikisi bende de oldu

dumancım seninde egilememen

duman85
alin84
ayy inş test denedin miii :KK66::KK66::KK66::KK66: yumurtlama testleri hemen çıkartıyoo
yumurtlama testi nsl bişey cnm bilmyorum? hamilelik testimi? öyleyse yaptım ben çıkmadı.. eğer farklıysa ne diye satılıyo eczanede alayım hemen

alin84
duman85
yumurtlama testi nsl bişey cnm bilmyorum? hamilelik testimi? öyleyse yaptım ben çıkmadı.. eğer farklıysa ne diye satılıyo eczanede alayım hemen

ovulasyon testi de . bir tane satılıyomu bilmiyorum. ya da erken gebelik testi al

duman85
alin84
ovulasyon testi de . bir tane satılıyomu bilmiyorum. ya da erken gebelik testi al
erken gebelikle gebelik aynı şey diil dimi? eczacı bilirmi acaba ya karıştıtırsa? neyse bi araştırıp gideyim ben

ghisem
arkadaşlar yeni farkettim topikte hamile kalan arkadaşlar varmış.. hepinizi teker teker kutluyorum... Allahım yüzünüzü güldürsün. sizlere ve bebişlerinize sağlık versin... 9 ayınızı sorunsuz geçirip sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin... çok sevindim gerçekten.. tekrar tekrar tebrik ederim..:KK34::KK34:

alin84
duman85
erken gebelikle gebelik aynı şey diil dimi? eczacı bilirmi acaba ya karıştıtırsa? neyse bi araştırıp gideyim ben

aynı değil ovulasyon testi yumurtlama gununu gösterir sadece ama hormonlardan dolayı pozitif çıkıyo gebelikte

erken gebelik testide bizin bildiğimiz idrar testlerinin biraz daha hassası bilir canımmm.. hatta marka vereyim sana bekle bulayım testimi :KK1:

alin84
dumancım viola testin adı. kaliteli bir test içinde de yaıyo ikinci çizgi çok soluk olsa bile gebe kabul edin kendinizi diye :KK66:

duman85
alin84
dumancım viola testin adı. kaliteli bir test içinde de yaıyo ikinci çizgi çok soluk olsa bile gebe kabul edin kendinizi diye :KK66:
tmm tatlım sğl, ondan alırım bugün, hadi hayırlısı :)

alin84
duman85
tmm tatlım sğl, ondan alırım bugün, hadi hayırlısı :)
heycanlandım bende biran önce yapp :KK1:

duman85
aslında bugün akşam kan iğnesi yaptırmaya gidicektim, kan testi yaptırsam belli olurmuki? en fazla 5 günlüktür hamileysem, belli olmaz dimi bu kadar erken.

alin84
duman85
aslında bugün akşam kan iğnesi yaptırmaya gidicektim, kan testi yaptırsam belli olurmuki? en fazla 5 günlüktür hamileysem, belli olmaz dimi bu kadar erken.
beş gunlukse testtede belli olmaz kii.. ama benim kaybettiğim bebek tam 5 gunlukken cıkmıştı değerim 71 di

duman85
16-06-11, 13:06
alin84
beş gunlukse testtede belli olmaz kii.. ama benim kaybettiğim bebek tam 5 gunlukken cıkmıştı değerim 71 di
evet cnm testde çıkmamıştı zaten, ama kan testini bi sorayım olmazsa bugün ona göre yaptırayım...