soğan suyu ile zayıflama

julia__
14-04-11, 20:04
kilo fazlası olanlar soğan suyu kürü tarifi:
1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin). Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

bende deneyeceğim kızlar sonuçları da burda yazalım olur mu :KK16::KK16:

irmakcan
nasıl yani? gerçekten böyle bişey var mı?

julia__
irmakcan
nasıl yani? gerçekten böyle bişey var mı?
bende nette araştırırken buldum cnm soğandan ne zarar gelcek kii deneyip görcem yarıyor mu yaramıyor mu diyeee :KK16:

he bir de ben elma sirkesi içiorum 1 bardak suya 1 kaşık elma sirkesi 1 kaşık bal ile onunda faydası var 10 günde 1.5 kilo kadar verdim tabi dikkat de ediorum yediklerime :nazar:

_ALmeRa_
elma sirkesini solda sıfır bırakıyor gerçekten... arkadaşım soğan suyuyla süper zayıfladı..hala da içiyor.. ama mide problemi olanlar kesinlikle içmesin. dönülmez hastalıklara sebep oluyor Allah korusun

julia__
_ALmeRa_
elma sirkesini solda sıfır bırakıyor gerçekten... arkadaşım soğan suyuyla süper zayıfladı..hala da içiyor.. ama mide problemi olanlar kesinlikle içmesin. dönülmez hastalıklara sebep oluyor Allah korusun
evet cnm bi de emziren annelere önermiolar sütte soğan gibi kokma acımsı yapıormuş :13:

Kirlangiclar
slm dosrum..bu sirkeli su olayina bende girmistim bi ara sonuc mide agrisindan kivrandim resmen :/ ama sogan kabugunu bende duydum denemek lazim.tesekürler paylasim icin..bol sanslar hepimize..

neslihan23
soğan suyu tarifini alabilirmiyim bilen arkadaşlardan benimde doğumdan sonra bi 5 kilo fazlam kaldı ve gitmiyor soğan suyu iyi gelir belki

julia__
Kirlangiclar
slm dosrum..bu sirkeli su olayina bende girmistim bi ara sonuc mide agrisindan kivrandim resmen :/ ama sogan kabugunu bende duydum denemek lazim.tesekürler paylasim icin..bol sanslar hepimize..
dediğimiz gibi mide problemi olan kişiler içmesin cnm bi de ben sirkeyi evde doğal yapıordum hazır asitli sirkelerden değil :KK34:

julia__
neslihan23
soğan suyu tarifini alabilirmiyim bilen arkadaşlardan benimde doğumdan sonra bi 5 kilo fazlam kaldı ve gitmiyor soğan suyu iyi gelir belki
cnm yazıyor yaa yukarda konuyu açarken yazdım yukarı bi göz at olur mu :KK16:

neslihan23
okey teşekkür ederim görmemiştim sağol

julia__
neslihan23
okey teşekkür ederim görmemiştim sağol
rica ederim neslihan :KK16:

civciv89
yarın bır deneyeyım bkalım ne olacak:)))

starry
14-04-11, 21:04
julia paylaşım icin tesekkurler:)

julia__
civciv89
yarın bır deneyeyım bkalım ne olacak:)))
bir günde mucize bekleme kız bir kkaç hafta düzenli iç :KK9::KK9:

starry
julia paylaşım icin tesekkurler:)
rica ederm cnm :nazar:

cilvenaz07
julia__
kilo fazlası olanlar soğan suyu kürü tarifi:
1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin). Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

bende deneyeceğim kızlar sonuçları da burda yazalım olur mu :KK16::KK16:
canım soğan suyu nasıl içiliyor aç karnına mı tok karnına mı sabah akşam farkeder mi bir de ne kadar devam etmek lazım bazı kürler üç hafta yapılıp dinleniliyor ya o bakımdan sordum

julia__
15-04-11, 07:04
bende yarın sabah başlıorum kızlar soğan kürüne :KK16:

GaydiriGubbakCemile
15-04-11, 08:04
kızz culyaa... iyi güze lpaylşmışsın benim mide hassas napçazz :KK53:

julia__
siyah_inci
kızz culyaa... iyi güze lpaylşmışsın benim mide hassas napçazz :KK53:
hassas midelere önermiolar yani içmiceksin incim :KK20:

GaydiriGubbakCemile
julia__
hassas midelere önermiolar yani içmiceksin incim :KK20:
tmm tmm kızmaa içmem bendee :KK59:

julia__
siyah_inci
tmm tmm kızmaa içmem bendee :KK59:
midene zarar vermesin cnm :KK48:

civciv89
julia__
bir günde mucize bekleme kız bir kkaç hafta düzenli iç :KK9::KK9:

rica ederm cnm :nazar:
canım mucize beklemiyorum zaten sadece midemi ağrıtacak mı onu merak ediyorum ona göre devam etcem:78::78:

GaydiriGubbakCemile
julia__
midene zarar vermesin cnm :KK48:
saol bitanemm :KK19:

julia__
civciv89
canım mucize beklemiyorum zaten sadece midemi ağrıtacak mı onu merak ediyorum ona göre devam etcem:78::78:
tmm cnm haklısın :KK8:
siyah_inci
saol bitanemm :KK19:
:KK34::KK34::KK34:

ask1
ya anlamadgım bişey var tok karnınamı yoksa aç karnınamı içilcek yazılmamış farketmiyomu:44:

julia__
ask1
ya anlamadgım bişey var tok karnınamı yoksa aç karnınamı içilcek yazılmamış farketmiyomu:44:
cnm nette aç veya tok yazmamış ama ama sonuçta asit var soğanda da bence tok iç midene zararı olmasın ben gece yatarken içicem :KK16:

julia__
unutmayalım ki her diyet doktor kontrolü altında yapılmalıdır. Soğuk olarak içmeyin. Normal bir çayı içiyormuş gibi için. Bu her gün taze olarak uygulanmalı hergün tekrar etmeli. Büyük oranda iştahı azaltıyor ve kilo vermenizi sağlıyor. Aç karnına içmeyide unutmayın tabi. Biraz kokuyor ama kilo vermenizi sağlıyor.

netteee böle yazıo cnm ama ben tok içcem :KK17:

sibelim
19-04-11, 15:04
evde elma sirkesi nasıl yapılıyorki

ahsen
22-04-11, 19:04
arkadaşlar inanın ben soğan suyunu denedim ve 1hft sonra fln hastaneye kaldırıldım hemde 2 gece mide asitm sorun olmuş şuan ilaç tadevisi görüyorum 8 hfta sonra endoskopi yapacaklar duruma göre
ama ben şok diyet uyguladım cok fazlam yoktu 3 kilo vermek için denemiştim şok diyetler mideye vurur doktordan azar işittim artık spor yapıyorum:KK53:

julia__
22-04-11, 19:04
ahsen
arkadaşlar inanın ben soğan suyunu denedim ve 1hft sonra fln hastaneye kaldırıldım hemde 2 gece mide asitm sorun olmuş şuan ilaç tadevisi görüyorum 8 hfta sonra endoskopi yapacaklar duruma göre
ama ben şok diyet uyguladım cok fazlam yoktu 3 kilo vermek için denemiştim şok diyetler mideye vurur doktordan azar işittim artık spor yapıyorum:KK53:
sen nasıl içtin ben şuan yapıorum bende bişi yok :KK16::KK16:

ahsen
22-04-11, 20:04
benim yaptıgım 3 günlük (3günde 3 kilo):KK52:şok diyetti 3 günden fazla kullanılmaması lazım sanırım hani düğün kokteyl için hızlı külo vermek isteyenler için midesine güvenene yazabilirim:KK37:

ahsen
julia__
sen nasıl içtin ben şuan yapıorum bende bişi yok :KK16::KK16:
zaten 1hfta-10 gün sonra başladı ani agrılar 3 iğne 2 serum ve ilaç tedavisi ...

anlatıyım : 5-6 kuru soğanı dörde bölüp 2-3 su bardagı suyla haşladım soganın sarımsı bi rengi çıkıyor
1.gün: sabah kahvaltısında bi dilim reçelli yada fıstık ezmeli ekmekle çay içer gibi ılık ılık bi su bardagını başıma diktim akşama kadar hiç acıkmadım öğlen ve akşam meyve yiyorsunuz yine ılık sogan suyunu içtim akşam yediğim meyveden sonrada içip uyudum sabah tam 800 gr vermiştim 1 kiloya yakın nerdeyse o heycanla ikinci gün devam edeym dedim
2.gün sabah yine bir dilim reçelli ekmek ılık sogan suyu öğlen ve akşam sınırsız ızgara et yiyorsunuz ılık sogan suyunu için (ben börek flnda yedim 800 gr kendimi saldım )sabah 600 gr verdim
3.gün denemedim cok fazlam yoktu bi ara denerim die ama sonra hızlı kilo vermem hastanelik etti beni

julia__
ahsen
zaten 1hfta-10 gün sonra başladı ani agrılar 3 iğne 2 serum ve ilaç tedavisi ...

anlatıyım : 5-6 kuru soğanı dörde bölüp 2-3 su bardagı suyla haşladım soganın sarımsı bi rengi çıkıyor
1.gün: sabah kahvaltısında bi dilim reçelli yada fıstık ezmeli ekmekle çay içer gibi ılık ılık bi su bardagını başıma diktim akşama kadar hiç acıkmadım öğlen ve akşam meyve yiyorsunuz yine ılık sogan suyunu içtim akşam yediğim meyveden sonrada içip uyudum sabah tam 800 gr vermiştim 1 kiloya yakın nerdeyse o heycanla ikinci gün devam edeym dedim
2.gün sabah yine bir dilim reçelli ekmek ılık sogan suyu öğlen ve akşam sınırsız ızgara et yiyorsunuz ılık sogan suyunu için (ben börek flnda yedim 800 gr kendimi saldım )sabah 600 gr verdim
3.gün denemedim cok fazlam yoktu bi ara denerim die ama sonra hızlı kilo vermem hastanelik etti beni
ay geçmiş olsun o zaman cnm yaaa :KK5::KK5:

sonroman
26-04-11, 21:04
bende bugün başladım içmeye:)hayırlısı bakalım

angeleyes
1-05-11, 17:05
bir ara televizyonda sevda demirel demisti ,sogan suyuyla zayifladigini ,nasil ya demistim :) hayatta icemem

historian_
3-05-11, 18:05
benim kuzenim bununla çok zayıfladı hep içer.bende denedim fakat çok midem bulandı.çok kötü tadı.ama yinede illede içicem zayıflamak uğruna diyorsanız için.bnde diyetteyim fakat bir türlü içermiyorum bunu

OKYANUS76
3-05-11, 19:05
historian_
benim kuzenim bununla çok zayıfladı hep içer.bende denedim fakat çok midem bulandı.çok kötü tadı.ama yinede illede içicem zayıflamak uğruna diyorsanız için.bnde diyetteyim fakat bir türlü içermiyorum bunu
Arkadaşım acaba kuzenin ne şekilde yaptı bu soğan suyunu ve günde kaç defa içti?Bilgin varsa yazabilir misin.Şimdiden çok sağol.

julia__
3-05-11, 19:05
OKYANUS76
Arkadaşım acaba kuzenin ne şekilde yaptı bu soğan suyunu ve günde kaç defa içti?Bilgin varsa yazabilir misin.Şimdiden çok sağol.
nasıl yapılması gerektiğini ilk mesajımda yazmıştım :KK34:

bulancak28
6-05-11, 19:05
ee soğan kürüne başlayanlar
nasıl gidiyor,iyi sonuç alan var mı acaba?
julia geçen ayın 16sında başlıyorum yazmışsın,sonuç nedir acaba paylaşır mısın?

julia__
6-05-11, 19:05
bulancak28
ee soğan kürüne başlayanlar
nasıl gidiyor,iyi sonuç alan var mı acaba?
julia geçen ayın 16sında başlıyorum yazmışsın,sonuç nedir acaba paylaşır mısın?
cnm ben rejim de yapıorum ama o yüzden kilo veriorum 55.küsürüm şuan 2 kilo fln verdim sanırım

bulancak28
6-05-11, 20:05
julia__
cnm ben rejim de yapıorum ama o yüzden kilo veriorum 55.küsürüm şuan 2 kilo fln verdim sanırım
ben de diyetteyim 2 gündür ama bu kürü yapsam mı bilemedim akşam yemeğinden sonra sadece bal,sirke,limon suyu,tarçın karışımı içiyorum.
yarın öğlede deneyeyim o zaman
sağol canım:KK16:

julia__
bulancak28
ben de diyetteyim 2 gündür ama bu kürü yapsam mı bilemedim akşam yemeğinden sonra sadece bal,sirke,limon suyu,tarçın karışımı içiyorum.
yarın öğlede deneyeyim o zaman
sağol canım:KK16:
cnm ilık suya bir y kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı balı bende yapıorum :KK16:

bulancak28
julia__
cnm ilık suya bir y kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı balı bende yapıorum :KK16:
tadı biraz kötü ama napalım birkaç kilo verelim de nasıl olursa olsun:KK53:

julia__
bulancak28
tadı biraz kötü ama napalım birkaç kilo verelim de nasıl olursa olsun:KK53:
ben alıştım ya limonata gibi gelio :KK37:

bulancak28
julia__
ben alıştım ya limonata gibi gelio :KK37:
haydi bakalım devam o zaman
iyi geceler canım:21:

julia__
bulancak28
haydi bakalım devam o zaman
iyi geceler canım:21:
sana da iii geceler cnm :KK16::KK16:

nnnyyy
buna benzer bir soğan kürünü ibrahim saraçoğlu da rahim problemleri için tavsiye ediyor her kadın yılda 1 mutlaka yapmalı falan diyor bu nedenle denemek istiyorum ama korkum vücudumda, ağzımda, terim de falan kokusu olur mu, belki ilk 1-2 gün olmaz ama uzun vadede kokar mı? içen arkadaşlar böyle bir gözleminiz oldu mu?

julia__
nnnyyy
buna benzer bir soğan kürünü ibrahim saraçoğlu da rahim problemleri için tavsiye ediyor her kadın yılda 1 mutlaka yapmalı falan diyor bu nedenle denemek istiyorum ama korkum vücudumda, ağzımda, terim de falan kokusu olur mu, belki ilk 1-2 gün olmaz ama uzun vadede kokar mı? içen arkadaşlar böyle bir gözleminiz oldu mu?
yok cnm ya kokusumu kalıo onun :97::97: hiç koku fln yok

nnnyyy
julia__
yok cnm ya kokusumu kalıo onun :97::97: hiç koku fln yok
canım yaa bir arkadaşım lahana diyeti yapmıştı 2 hafta lahana çorbası içti vs.. 10 gün sonra karşımda konuşurken böyle ağzından lahana kokuları geliyordu kendisi durumun farkında bile değildi. şimdi bende öyle olmasından korktum açıkcası, aslında kocalara sevgililere falan sormak lazım belki de:)))

julia__
nnnyyy
canım yaa bir arkadaşım lahana diyeti yapmıştı 2 hafta lahana çorbası içti vs.. 10 gün sonra karşımda konuşurken böyle ağzından lahana kokuları geliyordu kendisi durumun farkında bile değildi. şimdi bende öyle olmasından korktum açıkcası, aslında kocalara sevgililere falan sormak lazım belki de:)))
bilemicem cnm bnm arkadaşlarda yapıo ama hiç öle koko almadım :KK31::KK31:

esir61
7-05-11, 20:05
bende deniycemmmmm