Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2012 Gelin Adayları Buyrun Sohbete...

pink_love
5-03-12, 13:03
ben aslında aşağıdaki modeli daha çok beğeniyorum ama bir türlü cesret edip diktiremiyorum uzun kol nasıl olur die teddütlerim var iştee emin degilimmm.. bir de ben boynu açık kesinlikle istemem

Hayatımmm ya baktım modellere hiç yokk yaa üstüme giyip işte bu dedigim hiç gelinlik yok ama prenses modelde hiç denemedim
sadece senin denedigini çok beğenmiştimmm o kadar sonra baktım o da çok yaygınnn duruyor bölee eteği fln o kadar da güzel degilmiş gibi ne bileyim. degiştirir sonra pişman olurum diye korkuyorummm iştee :KK43: kimseye anltamıyorum kendimi 2 model arasında sıkıştım kaldımmm mervoşum da diyorki sana prenses çok yakışacak gel türkan ablayaaa ondan diktir iste hemde istedigin duvak olacak ama sultan modelde ne olacak bilmiyorum gelinlikçiler normalde çıkarıp aksesuar gösteriyor hep ellerinde hazır oluyor ya bunlarda yok ama bi de görsen her şeyi tas tamam güzel bir yer ama bilemiyorum ya bir duvak ile el çiçeğini vermiyorlarmış falan filann iştee M.... da dedi ki E.... bu sana çok güzel oldu sakın degiştirmee ablam annemde çok beğendiii ben degiştirip pişman olurum diye korkuyorum çünkü nişanda öle yaptımm nişanda bana bir tane dennettiler annemde mustafa bu olsun dedi bende istemiyorum ben onu giymek ısrar etmeyin ya dedim sinirlendim çıkardımmm :KK43: ama şimdi diyorum keşke onu giyseymişimmmm :KK14: benim o yüzden kafam karışık şimdi gene istemiyorum sultn modeli fln deyip çıkarıp prenses diktirip pişman olursamm çok üzülürüm çok ağlarımm ama kuaförde gene çok ağlayacakmışım gibi geliyorrr :KK14:

Eki Görüntüle 360732

94049
pink_love
ben aslında aşağıdaki modeli daha çok beğeniyorum ama bir türlü cesret edip diktiremiyorum uzun kol nasıl olur die teddütlerim var iştee emin degilimmm.. bir de ben boynu açık kesinlikle istemem

Hayatımmm ya baktım modellere hiç yokk yaa üstüme giyip işte bu dedigim hiç gelinlik yok ama prenses modelde hiç denemedim
sadece senin denedigini çok beğenmiştimmm o kadar sonra baktım o da çok yaygınnn duruyor bölee eteği fln o kadar da güzel degilmiş gibi ne bileyim. degiştirir sonra pişman olurum diye korkuyorummm iştee :KK43: kimseye anltamıyorum kendimi 2 model arasında sıkıştım kaldımmm mervoşum da diyorki sana prenses çok yakışacak gel türkan ablayaaa ondan diktir iste hemde istedigin duvak olacak ama sultan modelde ne olacak bilmiyorum gelinlikçiler normalde çıkarıp aksesuar gösteriyor hep ellerinde hazır oluyor ya bunlarda yok ama bi de görsen her şeyi tas tamam güzel bir yer ama bilemiyorum ya bir duvak ile el çiçeğini vermiyorlarmış falan filann iştee M.... da dedi ki E.... bu sana çok güzel oldu sakın degiştirmee ablam annemde çok beğendiii ben degiştirip pişman olurum diye korkuyorum çünkü nişanda öle yaptımm nişanda bana bir tane dennettiler annemde mustafa bu olsun dedi bende istemiyorum ben onu giymek ısrar etmeyin ya dedim sinirlendim çıkardımmm :KK43: ama şimdi diyorum keşke onu giyseymişimmmm :KK14: benim o yüzden kafam karışık şimdi gene istemiyorum sultn modeli fln deyip çıkarıp prenses diktirip pişman olursamm çok üzülürüm çok ağlarımm ama kuaförde gene çok ağlayacakmışım gibi geliyorrr :KK14:

Eki Görüntüle 360732
çok güzel bir model, bende kesinlikle böyle bir şey yaptır :)

yclozl
saç için ne düşündünüz :26:

yclozl
Eki Görüntüle 360751 aynı böyle istiyorum ama saçın arkası 2.resimdeki gibi dağınık topuz havasında olsun istiyorum

Eki Görüntüle 360752

aurora_inci
yclozl
benim saçlarımın sarı..açık ve hafif dalgalı yaptırıp rahibe duvak taıcam ins.. :KK1:

yclozl
aurora_inci
benim saçlarımın sarı..açık ve hafif dalgalı yaptırıp rahibe duvak taıcam ins.. :KK1:
benimde şu an bakır ama düğünde kahve olucak inşallah ilk resimdeki gibi belki biraz daha açık

yclozl
aurora_inci
benimde şu an bakır ama düğünde kahve olucak inşallah ilk resimdeki gibi belki biraz daha açık

yclozl
aurora_inci

yclozl

aurora_inci
yclozl

bence değişiklik yapmakta fayda var:))birde düğüne çok yakın yaptırma biraz erken yaptır hem saç rengin oturur görünüş olarak hemde istediğin tonu yakalama fırsatın olur.. beni dğünden çok balayı heyecanlandırıyor sanki :KK16:

yclozl
aurora_inci
bence değişiklik yapmakta fayda var:))birde düğüne çok yakın yaptırma biraz erken yaptır hem saç rengin oturur görünüş olarak hemde istediğin tonu yakalama fırsatın olur.. beni dğünden çok balayı heyecanlandırıyor sanki :KK16:
yer belli mi :21:

aurora_inci
yclozl
yer belli mi :21:
bodrum otelin ismi aklımda değil ama ayarlarken resimlerini çok beğenmiştim :KK1:

emyay_8990
tgcgny
evet canım
Ama düğüne kadar seni fiyonkdan vazgeçiricem
neden kuzum yaaaaaaa :KK5::KK5::KK5::KK5::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Chnhn
çok güzel olucak inşallah :)

emyayı vazgeçirme sakın
Eki Görüntüle 360694 Eki Görüntüle 360695 böyle bir fiyonk mükemmel olurrrr :KK9::KK9:
evet ben ya bunu yada bi fiyonklu modelim daha var onu düşünüyorum bunun çıktısını bile aldım :KK43::KK43::KK43::KK43:
tgcgny
Bu Modeli mi yaptırıcak dersin :KK3:
büyük ihtimalle :KK6::KK6::KK6:
Chnhn
galiba canım.. bu modeli verdim emyaya da kaydetmişti en son. bunu yaparsa süper olur :KK9:

emyay nerdesin:KK46::KK46:
yemeğe gitmiştim.geldiğimde benm mafya suratlı burdaydı giremedimmm
tgcgny
Yemeğe gitmiştir canım o
2gibi gelir
:KK9::KK9::KK9::KK9:
pink_love
aaa kendin mi yapıyorsunn çok güzellll resim isterim bende yapıyorum kına mumu ama mumum bitti ikeaya gitmem gerekiyorrr

merhaba kızlar ben ara ara gdip geliyorummm beni bazıları tanır bazısı tanımazz ama gelinlik için çok kararsızımm yardımcı olur musnuunzzz ?

annem ablam nişanlımm hepsi herkez çok beğendi ama ben nedense oh diyemiyorum ya nişan problemli geçti ondan ya da ne bilim yaa
sultan model olsun diyoruummm ama bir türlü sindiremiyotum gelinlikçide denedim fln herkez çok güzel oldu şöle böle dedi
ama bi yandan da gönlüm prenses modelden yana hemde duvakta istedigim gibi olur o zaman.. bi de sultan modele bana nasıl bi türban yapacaklar bilemiyorummm çok kararsızıımmm :KK50:

dün güneşliden şöhret moda evi var ordan anlatık bunu sizce nasıl ?

Eki Görüntüle 360704
kuzum ben fikrimi söledim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: üstü güzel.altı deil.bu üstle prenses yaptır rahibe duvak bildiğin prenses olcaksın :KK23:
HayatimM
selam herkese..
pinkim bu model baya ağır hoş bi model, sultan gelinliklerine de benziyo ama kabarık etekli isteğine uygun gibi, ben beğendim :KK69: o taşlı aksesuarla türbanda yapıldı mı süper olur bence, içine siner seninde inşllah.
ahh bu gelinliğe karar vermesi yaa, belki 10 bin tane model baktım interneten vs. hala tam emin değilim, Allah kolaylık versin bize.
Bu hafta sonu dikime başlatmam lazım geç kalıyorum, bakalım nasıl bişey çıkcak ortaya :KK1:
naber kızzz pazar günü gidiyoz esmoşla sende geliyon dimi :KK34:
pink_love

Eki Görüntüle 360732
tereddütleri at bi kenara.bu iki gelinliğin çıktısını al.birinin altını birinin üstünü kes bi kagıda yapıştır bak bakalım birazcıkın:KK76::KK76: yaaa sana prenses çok tatlı oluuurrrr gel beni dinle seeennnnnn.milleti dinleme senin içine sinmesi en önemlisi:KK16:
yclozl
kınada açık lüle lüle düğünde dagınık topuz düşünüyorum ama net bi model yok elimde :KK6:

forever1212
5-03-12, 14:03
Çoookkk güzel olcaksın topiğimizin ilk gelincazııı:KK16::KK16:

MaviKelebekler18
tgcgny
Çoookkk güzel olcaksın topiğimizin ilk gelincazııı:KK16::KK16:
kim o
ay kim evlenii noluyiiyy yaa
:18:

abcde_123
ayy kızlaarrr napıyounuzzzz
aferim bugün az konuşmuşsunuz :KK9: yetişemiyorumhızınıza yahuuu
bal böceği bi uğrmaış ben de diyordum nerede bu kız :44:
çiğdem 16 sana yazmıştım ama görmedin herhalde, o taçlarla ilgili bana bi yardım edebilirsen:26:

HayatimM
pink_love

Eki Görüntüle 360732
pinkim lovem seni çok iyi anlıyorum, o üste o etek olurmu bu eteğe o kol gidermi, o yaka nasıl durur derken çorba oluyo herşey. Ama dikime başlansın tüm hepsi yapılırken sen görüyosun içine sinmeyeni değiştirme şansın var, bismillah diyip başlatmak lazım artık ki zaman sıkıntımız olmasın bide.. Ama prenses eteğide bi dene önce, bende beğeniyorum düz sade ama fazla kabarığı bana yakıştırmadılar :26:
Mervoş benim ablamda gelebilir uyarsa vakitler haberleşiriz..

citl
5-03-12, 15:03
kızlar napıyosunuz sizlere bakamadım bir türlü muhasebecide çalışmak kolay değil yani bende kendi yaptıracağım gelin saçınını koyuyorum benim saçlar siyah yalnız olck Eki Görüntüle 360799 Eki Görüntüle 360801 :nazar::nazar::nazar::nazar:bunlar düğün için kına içinde şu olck Eki Görüntüle 360812 Eki Görüntüle 360813 kına içinde böle bişi düşünyorumm siyah olck sarıda sırıtmış siyah saç gelinliğe daha asil duruyo

abcde_123
5-03-12, 15:03
citl
kızlar napıyosunuz sizlere bakamadım bir türlü muhasebecide çalışmak kolay değil yani bende kendi yaptıracağım gelin saçınını koyuyorum benim saçlar siyah yalnız olck Eki Görüntüle 360799 Eki Görüntüle 360801 :nazar::nazar::nazar::nazar:
canım değişikbi model, sarıda kötü durmuş bence ama siyahta hayal edince daha güzel duracağı kesin :KK16: bu ikincigece saçıın değil mi kına da daha dağınık bişeyler yaptır bence

liberte11
5-03-12, 16:03
kızlar iyi akşamlar. bugün akşama kadar int. yoktu iş yerinde genel tarama yapılıyormuş. zaten her site engell,. inş bu siteyide engelllemezler. bugün yine güzel sohbetler edilmiş. akşama kadar uyuz oldum resmen ya. dövecem bilgi işlemdekileri :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

MaviKelebekler18
5-03-12, 17:03
citl
kızlar napıyosunuz sizlere bakamadım bir türlü muhasebecide çalışmak kolay değil yani bende kendi yaptıracağım gelin saçınını koyuyorum benim saçlar siyah yalnız olck Eki Görüntüle 360799 Eki Görüntüle 360801 :nazar::nazar::nazar::nazar:bunlar düğün için kına içinde şu olck Eki Görüntüle 360812 Eki Görüntüle 360813 kına içinde böle bişi düşünyorumm siyah olck sarıda sırıtmış siyah saç gelinliğe daha asil duruyo
kına saçın çok güzel canım yandan görüntüüs özellikle
bende kınada öle düşünüyodum ama bunun aynısını nişanımda yaptırdım şimdi napcam bilmiom
topuz ise gayet güzel ama siyahta daha güzel olucağından eminim benim saçlarda siyah bazen evde topuz yapıyorum kendimce gerçekten güzel oluyor yaa
düğün nezaman canım senin

zeynepes
5-03-12, 18:03
kızlar ben 1 temmuzda evleniyorum düğün salonum çok önceden tutulmuştu. nişanlımın halaoğlu vafat etti ve bana tasavvufi bi düğün yapalım die diretiyolar daha 4 ay var. istemediğim halde yapacaklar şaştım kaldım

zeynepes
5-03-12, 19:03
kızlar bana bi fikir verir misiniz salim bi şekilde düşünemiyorum. bi delilik yapmaktan korkuyorum büyük kavga çıkacak

sihirlikk
5-03-12, 19:03
Yani ben sakin ol dediklerini yap diyemeyeceğim üzgünüm. Ölenle ölünmez.Hayatında bi kere yaşayacağın bişeyi bunun için riske atamazsınki. başınız sağolsun ama artık olan olmuş siz düğünü öyle yapsanız nolcak normal yapsanız nolacak. Çok saçmalamışlar üzgünüm. :KK43: Umarım kurtarabilirsin bu durumu.

brctzn
5-03-12, 20:03
zeynepes
kızlar ben 1 temmuzda evleniyorum düğün salonum çok önceden tutulmuştu. nişanlımın halaoğlu vafat etti ve bana tasavvufi bi düğün yapalım die diretiyolar daha 4 ay var. istemediğim halde yapacaklar şaştım kaldım
bence sakin ol canım. üzgün olduğunu söyle ama daha 4 ay olduğunu belirt. o gün sizin en mutlu gününüz, hüzne boğmanın anlamı yok.

Troubledoll357357
5-03-12, 20:03
iyi aksamlar arkadaslar bugun beim kendi ailemin takacagi takilari aldik suan altin dusmus gibi bakalim

emyay_8990
6-03-12, 06:03
günaydın gelincikler nasılsınızzz :KK6::KK6::KK6:

forever1212
emyay_8990
günaydın gelincikler nasılsınızzz :KK6::KK6::KK6:
Günaydınnn tekrar canımm
Güzel bir gün olur İnşallahhh:KK9::KK9:
:123:

emyay_8990
tgcgny
Günaydınnn tekrar canımm
Güzel bir gün olur İnşallahhh:KK9::KK9:
:123:
inşallah canım 1 buçukta uyudum acayip uykum var :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

forever1212
emyay_8990
inşallah canım 1 buçukta uyudum acayip uykum var :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Canını sıkan birşey olmadı inşallah??

emyay_8990
Eki Görüntüle 361100 Eki Görüntüle 361099

kızlarrrr şu koltuk takımlarına bakar mısınız.ben legro modeline bayılıyorum nişanlandıgımdan beri gidip gelip bakıyorum :KK5::KK5::KK5: ama gel gelelim fiyatı 3.000 tl.
nişanlımın ailesi itiraz edebilir onlara belli olmaz diye ben yinede alternatif üretmeye calısıyorum çok içime sinmesede.
diğeri nasıl peki.çok mu kötü.
hangi model koltuk olursa olsun siyah kumaş beyaz deri istiyoruz kırmızı siyah kırlentler.tabi fikrimiz değişmezse.

emyay_8990
tgcgny
Canını sıkan birşey olmadı inşallah??
yok kuzum annemle arkadasıma gittik geç geldik biraz.sonrada hemen uyumadık.yürüyerek geldik uykumuz açıldı.öyle işte.
bu arada dün 1 saatten fazla yürüdüm :KK8:

elfmmmm
günaydın kıslarrrrr

emyay_8990
Eki Görüntüle 361102
bi de bu var.sizce böyle kırlentsiz bişey alsam çok basit olur :KK50::KK50::KK50::KK50:

forever1212
emyay_8990

kızlarrrr şu koltuk takımlarına bakar mısınız.ben legro modeline bayılıyorum nişanlandıgımdan beri gidip gelip bakıyorum :KK5::KK5::KK5: ama gel gelelim fiyatı 3.000 tl.
nişanlımın ailesi itiraz edebilir onlara belli olmaz diye ben yinede alternatif üretmeye calısıyorum çok içime sinmesede.
hangi model koltuk olursa olsun siyah kumaş beyaz deri istiyoruz kırmızı siyah kırlentler.tabi fikrimiz değişmezse.
Bende siyah beyaz düşünüyorum güzel modeller canım
Ben beğendim,fiyata gelince 1 kez alıyorsun yaa
Toptan mobilyacılara bak daha uygun olur
Biz öyle yapıcaz

Bende de bu modeller var
Aslında Çarşıda beğendim geçen gün ama gidip bakmak istemiyorum
Bakarsam kesin aldırırım
Daha başka modellerde bakıcam
Benim evim spor olcak
Klasik pek tarzım değil
Eki Görüntüle 361107 Eki Görüntüle 361106 Eki Görüntüle 361105 Eki Görüntüle 361104 Eki Görüntüle 361103 Eki Görüntüle 361108 Eki Görüntüle 361109 Eki Görüntüle 361110 Eki Görüntüle 361111

elfmmmm
emyay_8990

cnm bnm beğendiğin çok güzel çok hosuma gitti gerçektende ama fiyat çok pahalı diğeride güzel benziyolar birazcık birbirlerine onun fiyatı nasıl peki