2012 Gelin Adayları Buyrun Sohbete...

cgdm16
26-12-11, 12:12
Canım hoş geldinn anlat bakalım nişanın nasıldı, herşey gönlüne sindimii, düğün ne zaman, şimdikii aşama nee anlatt bekliyoruzz :KK23:[/QUOTE]

bal_bocegi
Kızlarr bu arada ben bu yatak örtüsünü alıcam sanırım, rengi ve sadeliği hoşuma gitti. Çift taraflı bi taraf saten bi taraf kadifee. Siz nedersiniz ??
Şuan 185 fiyatı bellonın indirime girsin diye bekliyorum. Belki yılbaşından sonra kampanya felan olur diye bekliyorum.

Eki Görüntüle 314201 Eki Görüntüle 314202

canım oncelıkle yatak ortusu harıka bencede bunu takıp et sen. nısana gelınce ruya gıbıydı hersey hıc bır aksılık cıkmadı sadece bı kez ayagımda babet olmasına ragmen yuz ustu kapaklanıodum yere yanımdakıler tuttu sanırım azcık nazarlandım :)))

dugunede 6 ay var bakalım artık telaseler baslar evın ıcını bıtıremedık daha onlara kostur mobılyaya kostur halı perde kostur ceyızı tamamlamaya calıs derken bı bakmısım dugun olmus zaten ben son bır ayı mı saymıyorum sınavlarım oluo ıkı hafta bıde temızlık ceyız serme derken gıttı bıle son bır aya gerıye kaldı 5 ay. allah hepımızın yardımcısı olsun

Joker
26-12-11, 23:12
Heyy Uzun bi aradan snra slm kizlar..
Bu gidisle ilk ben gidicem galiba 3,5 ay bile kalmamis ya takvimi gorunce tuhaf oldum..ozlemism sizi herkesin hersey yolunda gibi cok gerilere gidemedim ama..bu arada cgdm16 hayirli ugurlu olsn cnm allah utandirmasin..

bal_bocegi
27-12-11, 07:12
cgdm16
Canım hoş geldinn anlat bakalım nişanın nasıldı, herşey gönlüne sindimii, düğün ne zaman, şimdikii aşama nee anlatt bekliyoruzz :KK23:

canım oncelıkle yatak ortusu harıka bencede bunu takıp et sen. nısana gelınce ruya gıbıydı hersey hıc bır aksılık cıkmadı sadece bı kez ayagımda babet olmasına ragmen yuz ustu kapaklanıodum yere yanımdakıler tuttu sanırım azcık nazarlandım :)))

dugunede 6 ay var bakalım artık telaseler baslar evın ıcını bıtıremedık daha onlara kostur mobılyaya kostur halı perde kostur ceyızı tamamlamaya calıs derken bı bakmısım dugun olmus zaten ben son bır ayı mı saymıyorum sınavlarım oluo ıkı hafta bıde temızlık ceyız serme derken gıttı bıle son bır aya gerıye kaldı 5 ay. allah hepımızın yardımcısı olsun[/QUOTE]

Ay canım senindemi haziranda yoksa, gün bellimi?? Aynı gün olmasın düğünümüzz süper olurr :KK8: Benim haziranda bende haziranı hiç saymıyorum. 5 ay var diyorum hep. Zaten ocaktan sonra hızla geçicek zaman kızlar.
Nişanının güzel geçmesine sevindim darısı düğüne inş. Peki hazırlıkların ne alemde, düğün yerini tuttunuzmu, evin işi ne kadar kaldı mutfağının tamamı bittimi çok merak ediyorum bu arada :KK1:, sonracımaa mobilyalarını aldınmı aldınsa nasıl şeyler anlatmanı bekliyoruzz:KK16:
Bu arada yatak örtümün beğenilmeside beni hem sevindirdi hem gaza getiriyoor, şu ocak gelsin hemen alcamm inş.:KK24:

bal_bocegi
27-12-11, 07:12
gzmvs
Bu gidisle ilk ben gidicem galiba 3,5 ay bile kalmamis ya takvimi gorunce tuhaf oldum..ozlemism sizi herkesin hersey yolunda gibi cok gerilere gidemedim ama..bu arada cgdm16 hayirli ugurlu olsn cnm allah utandirmasin..
Eski kaçaklar birbir dönüyomuu desekk :KK23:
Nerelerdesin sen bakalım gizem hanımm görenn cennetlikk, zaman daralıyo diyee herkes telaşlımı yoksa. Senin çok az kalmışş en çok seni dinlemeye ihtiyacımız var şuan daha sık uğra. Nasılsın cnm, ne alemdesin senin hazırlıklar ne alemde ??

emyay_8990
27-12-11, 08:12
selam kızlar nasılsınız.dün bahsettiğim yer olumsuzdu ama hemen mahallemizin basında biyer sekreter arıyomuş.
muhasebeyle alakası yok gibi bişi.
sadece elle fatura kesiliyo ve telefon işte.amaaannnnn azcıkda olsa para alırım.hiç yoktan iyidir ağzımın içi.aksam 5 dedimi çıkcam.öğlende bile eve gitcem.bu sabah basladım işte.dua edinnnnn sizi seviyorummmmmmm :))
böcüğümm bu arada bu yatak örtülerini ben çok begeniyorum biliyosun yavrimuuu bende bunlardan alcam inşallah.

Mouse
kızlar nişanımı yaptım geldim artık bende burdayım benide alın aranızaaaa :KK9::KK16:

HayatimM
Günaydın herkeseeeee... :KK3:

bal_bocegi
Ayy cnm içime su serptin inan, epeydir beğeniyorum bunu ama hem indirime girsin diye bekliyorum, hemde çok sade buldu sordukalrım ondan da ağırdan alıyodum.
Benimde kartlar şişik ama eksikler hiç bitmiyo nedensee bu ara blendır telaşındayım sizin varmı blendır lar kıslarr ne marka aldınız nasıl bişi aldınızz söyleyiverin.:44:
Sade ama kadifesi ağırlık katmış bence gayet hoş, ağır olması için illa fırfırı mı olması lazım dimi :)
Benim blendır mikser rondo 3lü setim var, philips markası ama alalı epey oldu fiyatını hatırlamıyorum şekerr, pahalı değildi ama uygundu sanırsam..

cgdm16

dugunede 6 ay var bakalım artık telaseler baslar evın ıcını bıtıremedık daha onlara kostur mobılyaya kostur halı perde kostur ceyızı tamamlamaya calıs derken bı bakmısım dugun olmus zaten ben son bır ayı mı saymıyorum sınavlarım oluo ıkı hafta bıde temızlık ceyız serme derken gıttı bıle son bır aya gerıye kaldı 5 ay. allah hepımızın yardımcısı olsun

Nazarlardan korusun allah bizi, incitmesin eller yüreğimizi, birgün gelip bitmesn bu pembe diziiiiiii... :KK24: :KK1:

gzmvs
Hoşgeldin gizemcimm nerelerdeydin merak ettim, çok şükür herşey yolunda...

emyay_8990
selam kızlar nasılsınız.dün bahsettiğim yer olumsuzdu ama hemen mahallemizin basında biyer sekreter arıyomuş.
sadece elle fatura kesiliyo ve telefon işte.amaaannnnn azcıkda olsa para alırım.hiç yoktan iyidir ağzımın içi.aksam 5 dedimi çıkcam.öğlende bile eve gitcem.bu sabah basladım işte.dua edinnnnn sizi seviyorummmmmmm :))
böcüğümm bu arada bu yatak örtülerini ben çok begeniyorum biliyosun yavrimuuu bende bunlardan alcam inşallah.
Tabi kızz zaten geçici iş terfi etmeye vakit yok, iyi yapmışsın hayırlı olsun. Oraya söyledin mi nişanlı olduğunu?

mmousee
kızlar nişanımı yaptım geldim artık bende burdayım benide alın aranızaaaa :KK9::KK16:
Gel gelincik hoşgeldiinn :KK42: hayırlı olsun, düğün ne zaman?

Mouse
27-12-11, 09:12
teşekkür ederim :KK16: tarih önümüzdeki ay belli olucak ama eylül ayını düşünüyoruz :KK34:

bal_bocegi
27-12-11, 10:12
emyay_8990
Kuşumm hayırlı olsunn işinn, çok sevindinn rahat bir yer anladığım kadarıylaa hadi hayırlısı.
Yatak örtüyü ben beğendim alcamm galibaaa :KK23:

bal_bocegi
mmousee
mmousee
teşekkür ederim :KK16: tarih önümüzdeki ay belli olucak ama eylül ayını düşünüyoruz :KK34:
Canım çok sevindim hadii hayırlı olsunn, aramıza daha sık bekliyoruzz şurda eylülee ne kaldıı :KK76:

bal_bocegi
HayatimM
Günaydın herkeseeeee... :KK3:

Sade ama kadifesi ağırlık katmış bence gayet hoş, ağır olması için illa fırfırı mı olması lazım dimi :)
Benim blendır mikser rondo 3lü setim var, philips markası ama alalı epey oldu fiyatını hatırlamıyorum şekerr, pahalı değildi ama uygundu sanırsam..
Tünaydınn balımm, iştee ben beğendim ben bu gazlaa alıcam zaten o örtüyüü :KK1:

emyay_8990
27-12-11, 11:12
evet kızlar rahat çok şükür agır iş de yok zaten göz açıp kapayana kadar aksam oluyo yok öğlen namazı ikindi namazı derken aksam namazındada paydos.

böcüğüm kesinlikle almalısın bende onun grisini kremini beyazını açık renk hangisi olursa alcam işte :) :KK1:

emyay_8990
27-12-11, 12:12
selincim benim düğün tarhihimi düzeltiver gariii :KK1:
12 mayıs düğün
6 mayıs kına :KK52:

Joker
bal_bocegi
Eski kaçaklar birbir dönüyomuu desekk :KK23:
Nerelerdesin sen bakalım gizem hanımm görenn cennetlikk, zaman daralıyo diyee herkes telaşlımı yoksa. Senin çok az kalmışş en çok seni dinlemeye ihtiyacımız var şuan daha sık uğra. Nasılsın cnm, ne alemdesin senin hazırlıklar ne alemde ??
HOsbulduk kizlar..
Hazirliklar devam edior artik bikac gun sonra yani ocakta baslicak asil telas..ev aramaya baslicaz subatta ev tutmamz lazm cnku ..subat ortasi ideal olur heralde kizlar dimi sizin fikrnz nedir? Mobilya hali perdr ceyiz derken iki ayi bulur die dusunuorm..suanda bol bol dekorasyon orneklerine bakiorm baska pek yaptgm sy yok :)) sizin hazirlaklar nasil gidior

milena_
Kızlar dün annemle evkur a gittik, indirimli tacın setin vardı, bir uyku saten seti, bir saten nevresim , 2 nevresim, bir mikrofiber yorgan, Bir aile banyo seti, bir battaniye, 2 silikon yastık ..
aldık bir yatak örtüm kaldı yatak odası tamamlandı sayılır.. netten bulduğum resimleri ekleyebildim, Battaniyeyei kendinden desenli düz bordo aldım.. Birde çelik tence takımı aldım yine evkurdan korkmazın tombiklerden aldım çaydanlığını da aldım. şimdi geldiler eve mutlu oldum hemen paylaşayım dedim:KK36::KK16:
Eki Görüntüle 315194 Eki Görüntüle 315195 Eki Görüntüle 315196 Eki Görüntüle 315197 Eki Görüntüle 315198 Eki Görüntüle 315199

HayatimM
27-12-11, 13:12
gzmvs
HOsbulduk kizlar..
Hazirliklar devam edior artik bikac gun sonra yani ocakta baslicak asil telas..ev aramaya baslicaz subatta ev tutmamz lazm cnku ..subat ortasi ideal olur heralde kizlar dimi sizin fikrnz nedir? Mobilya hali perdr ceyiz derken iki ayi bulur die dusunuorm..suanda bol bol dekorasyon orneklerine bakiorm baska pek yaptgm sy yok :)) sizin hazirlaklar nasil gidior
İki ay öncesi ideal evt, hemen bulunursa tabi, inşllh gönlümüze göre buluruz..
Biz şimdiden başladık aramaya, hatta bi tane beğendik haftaya bakmaya gidicem ama daha erken tutmak için, 2 ay bekletirse tutarız.. Beklemezse de kimseler tutamasın yine bize kalsın inşllaaahh aminn.. :KK9:
ayrıca haftaya nikah günümüzü de ayırtıcaz bizzz, gel p.tesi gel :KK52:

emyay_8990
12 mayıs düğün
:KK16: o günlerde bende üç buçuk atıyo olucam amanııınnn... :122:

bal_bocegi
emyay_8990
evet kızlar rahat çok şükür agır iş de yok zaten göz açıp kapayana kadar aksam oluyo yok öğlen namazı ikindi namazı derken aksam namazındada paydos.

böcüğüm kesinlikle almalısın bende onun grisini kremini beyazını açık renk hangisi olursa alcam işte :) :KK1:
emyay_8990
12 mayıs düğün
Tamam cnm düzelteyimm :KK8:

bal_bocegi
gzmvs
HOsbulduk kizlar..
Yani cnm tutun artık, 3. ayda düğünn ocaktaa tutmanızz en güzell rahat rahat hazırlarsın evinii :KK6:
Mobilyanı perdeni halını felan evine göree alman iyi olur ev öncedne belli olsunki onlarıda hallet yoksa sıkışırsın.

bal_bocegi
milena_
Kızlar dün annemle evkur a gittik, indirimli tacın setin vardı, bir uyku saten seti, bir saten nevresim , 2 nevresim, bir mikrofiber yorgan, Bir aile banyo seti, bir battaniye, 2 silikon yastık ..
aldık bir yatak örtüm kaldı yatak odası tamamlandı sayılır.. netten bulduğum resimleri ekleyebildim, Battaniyeyei kendinden desenli düz bordo aldım.. Birde çelik tence takımı aldım yine evkurdan korkmazın tombiklerden aldım çaydanlığını da aldım. şimdi geldiler eve mutlu oldum hemen paylaşayım dedim:KK36::KK16:
Eki Görüntüle 315194 Eki Görüntüle 315195 Eki Görüntüle 315196 Eki Görüntüle 315197 Eki Görüntüle 315198 Eki Görüntüle 315199
Canım hepsi çok güzel güle gülee kullan, evkuru zenginleştirmişsin kıss :KK8: Hepsini kaça malettin bide taçın nevre4simelrini kaça aldın merak ettim banada lazım bidene daha :KK23:

HayatimM
milena_
Güle güle kullan canımm, fiyatlarını da yazarmısın fikir olsun isteyenlere..

emyay_8990
kızlar içim kıpır kıpr yaaaaaaa.ben nisanı saymıyorum esyaydu çeyiz göndermydi tül perde gelinlik ev yerleştirmeyle gecer zatennnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK34:

milena_
bal_bocegi
Canım hepsi çok güzel güle gülee kullan, evkuru zenginleştirmişsin kıss :KK8: Hepsini kaça malettin bide taçın nevre4simelrini kaça aldın merak ettim banada lazım bidene daha :KK23:
çok teşekkür ederim canlar.. daha iyileri sizin olsun

Galiba bende fakirleştim :KK1: tacın sitesinden baktım fiyatlara normal nevresim setleri benim kilerden 120 lira, Saten nevresimler 210 lira, saten uyku seti de 300 lira, bornoz seti de 300 lira ama ben yorgan battaniye yastık ta için de 1330 liraya aldım, normalde 1900 tutuyor dediler..

HayatimM , korkmaz çelik tence setini 189 liraya, çaydanlığına da 58 liraya aldım onlarda indirimdeydi, normalde bana 318 liraya gelececekti ikisi indirim olmasaydı..

Şimdi tek sorunum yatak örtüsü kaldı ama bulamadım, benim öyle çeyizlik bişeyim yok hepsi yeni alınıyor bu gidişle daha çok dükkan zengin olur :KK9:

bal_bocegi
27-12-11, 14:12
Oyy güzel gülee kullann, Allah yardıımcın olsun cnm o zaman biraz işin zorr. Ama telaş yapma aldığını alırsın gerisi kalır.
iyiki herşeyimi zamanında almışımm yoksaa bende buyükün altından kalkamazdım. Şurda alıncak 3-5 parça şeyim kalmışş düşünüpp duruyommm aferim banaa
hakettim amaa :KK9::KK17:

emyay_8990
27-12-11, 14:12
aferin sana tabi sen çok uzun zamandır yapıyosun sıkışmadan tamamladın herşeyini bizim gibi yumurta kapıya misali yapmadın.
tabi bizim şartlar öyle gerektirdi orası ayrı bi
konu ama napalım kısmet böyleymiş böcüğümmmm...
bu arada bende toplanim yavastan malum yolum uzak :KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

emyay_8990
28-12-11, 06:12
günaydın kızlarrrrrr :KK3: