TEST

2012 Gelin Adayları Buyrun Sohbete...

prensesinannesi
28-03-12, 09:03
Chnhn
bir hatırlatma daha kızlar, yeni aramıza yeni katılan arkadaşlar için;

Askerde olduğu gibi günleri 100'den düşenleri ıslatıyoruzzz bu topikte...
:KK9::KK9:

Eki Görüntüle 377298

Şu zamana kadar ıslatılanlar;

my_everything
duckling
emyay_8990
SehKer
good_heart
cigdm16
_emos_
HayatimM
okaplan
eylül.
Trianka
bal_bocegi
saliha_25

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar unuttuğum 100 den düşenler varsa söyleyin ekleyeyim olur mu?
:KK34::KK34:
benim son 1 ayım

citl
good_heart
evet aynen o kadar rahatki hiç çıktı var derdi yok:)) tavsiye ederim
valla ölede işte yollamıyo adam sen oraya gidip eleleme dio işte ölemi yapcn diyo yok diyooo işte gelde anlatttt yaaa kendim aypıyorum kendi çeksin cezsını yapck bişey yok:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

pink_love
ghs
hoşgeldin cnm resimdekini acuna benzettim yaa :)))
:KK42: hoşbulduk tatlımmm resimdeki acun zatenn ben çok severim kenidisini hem acun hemde fener formlı daha ne olsun dedim :) biz bu topiğin eski müdavimlerindeniz eskilerden kimse kalmamış artık dağıldık geçen sene haziranda nişanı birlikte yaptıkk burdakilerle sevincimizi üzüntümüzü her şeyimizi paylaştıkkk hepsini çok seviuyorum ve çok özledimmm :KK16:

mimare
ghs
hormonlara bi zararı yokmu onun canım yaaa:2:
Valla ben 2005 de yaptırdım canım, hiç sakıncasını görmedim,
sadece yapılırken ağrısı oluyor ama yıllarca rahat etme düşüncesi değer dedirtiyor :)
şimdide koltuk altı yaptırıyorum, o da harika tatlım

ghs
pink_love
:KK42: hoşbulduk tatlımmm resimdeki acun zatenn ben çok severim kenidisini hem acun hemde fener formlı daha ne olsun dedim :) biz bu topiğin eski müdavimlerindeniz eskilerden kimse kalmamış artık dağıldık geçen sene haziranda nişanı birlikte yaptıkk burdakilerle sevincimizi üzüntümüzü her şeyimizi paylaştıkkk hepsini çok seviuyorum ve çok özledimmm :KK16:

bende dedimki nisanlısı ne kadara acuna benziyoo :)))) hatta özelden sordumda posta girişirn doluydu :) mesaj atılmıyor :KK53::KK53::KK53:

Hanzade
ghs
bildiğim kadarıyla yok canım ben de yaptırdım şimdi kurtuldum tavsiye ederim çok rahat

good_heart
citl
valla ölede işte yollamıyo adam sen oraya gidip eleleme dio işte ölemi yapcn diyo yok diyooo işte gelde anlatttt yaaa kendim aypıyorum kendi çeksin cezsını yapck bişey yok:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:)) evlendikten sonra gidersin :)) inan bana çok rahat benn 5 ay önce başladım:KK9: :KK9: :KK9:

ghs
Hanzade
bildiğim kadarıyla yok canım ben de yaptırdım şimdi kurtuldum tavsiye ederim çok rahat
bi doktorlara sorıyım madem yaa meraklandım simdi:KK25:

good_heart
ghs
ben birazcık araştırdım hiçbir sakıncasını bulamadım :) sende bi araştır tabi ama rahat edersin canm

mimare
forever1212
Ben bu lazere gidiyorum
Çok tavsiye edilen bi yere gittim
Ama bazı bölgeleri bırakıyor
Ve bizde asla jilet yasak
1,5 ayda cıkmıyor zaten
1,5 ayda randavum oluyor
İlk başladığımda ara seans yapıyorlardı
Artık cıkmıyor diye onuda yapmıyorlar
Ama azalmalar bölge böle
Bir kısım da var bir kısımda yok
Böyle değişik
Yaptıranlarda böyle sorun yaşıyorlar mı?
ne tür lazer canım,
ben hastanede yaptırdım alexander lazer türü,
beyaz ten siyah kıl da ve türk insanı yapısına en uygun olan bu diye biliyorum,
bazı bölgeler değilde üst bölge erken biterken alt bölüm daha sonraki seanslarda bitiyor
ama jilet yasak değil ve çıkar çıkmaz gidebiliyorsun, bitde rütuş seansı var dökülmeyenler için,
sizde jilet nişye yasak anlamadım

SehKer
bal_bocegi
Kıslarr merhabalarr, baktımm her yıl içinn gelin sohbet topiği açılmış, bizim neden topiğimiz olmasın dimiii :KK66: hadii bakalımm kimlerrr evleniyorr 2012 dee el kaldırsınnnnnn:KK74::KK74:

good_heart:123:
06 Mayıs 2012

emyay_8990 :123:
12 Mayıs 2012

duckling :123:
12 Mayıs 2012

HayatımM :123:
19 Mayıs 2012 Düğün

Pink_love :123:
31 Mayıs 2012

SehKer :123:
2 Haziran 2012

bal_bocegi :123:
23 Haziran 2012

cgdm16 :123:
30 Haziran 2012 Düğün

eylul. :123:
30 Haziran 2012 Düğün

miska :123:
7 Temmuz 2012 Dügün

citl :123:
7 Temmuz 2012 Dügün

yclozl :123:
16 Temmuz 2012 Dügün

forever1212 :123:
26 Ağustos 2012 Dügün

elfmmmm :123:
30 Ağustos 2012 Dügün

chnhn :123:
09 Eylül 2012 Dügün

leyla1111 :123:
09 Eylül 2012 Dügün

kardelen3434 :123:
09 Eylül 2012 Dügün

Troubledoll357357 :123:
28 Ekim 2012 Dügün

abcde_123 :123:
12 Aralık 2012 Dügün

Topiğee uğramayanlar otomatik silinirr bilginize...
Liste süper olmuş eline saglik bal_bocegi hepimize mutluluklar arkadaslar :)) listeyi görünce heyecanlandim cokta mutlu oldum :)))

Trianka
2 sene önce başladım epilasyona bende kızlari

koltuk altım %98 bitti.. ara ara tüycüklerim çıkıyo onlara gidiyorum 6 ayda bir neredeyse..
genital bölgem ise %70 bitti..
bacaklarımda ise makinanın görmediği kıllar kaldı.. beyaz tenli ve açık renkli kıllarım var :KK43: makina da göremiyo tabi onları... çok büyük rahatlık arkadaşlar gidin bence de...
seanslarım 3 - 4 ayda bire düştü.. düşünün yani bi yaptırıyorum 4 ay bebek gibiii

94049
good_heart
tatlım renk aynı ama sadece ben fiyonk yaptırdım onüne çok şatafatlı oluyodu yoksa:))
güzel olmuştur kesin

Trianka
ben mesaj atamıyorum ama yaaa... benim içinde mesaj gönderebilirmisinizz rica etseemm
5 mayıs :)

waoouuwww rengine bayıldım... çok güzellll
dış çekim yaptırıcam ( inşallaah hava yağmurlu olmaz) çekim sırasında renkli ayakkabı giymek istiyorum bendeeee...
ESMERSIRINE
ben de bende size zahmet başı şimdilik ben çekiyorum sanırım:KK70:
ESMERSIRINE
bende msj atamıyorum balböceğine rica etsem atarmısınız
cadica
hoşbulduk :) 1 ay kaldı düğüne gerçekten heyecanlıyım
mesaj atıyorum kızlar ben bal böceğine,
trianka 5 mayıs,
ESMERSİRİNE 23 nisan,

cadica senin ne zamandı canım ekleteyim seni de? başka var mı unuttuğum kızlar?

Hanzade
ben komple gittim 2 sene sürdü 1 seans daha giderim belki yazın gidilmiyo bi de 2 ayda 1 falan gittiğim için uzun sürdü 10-12 seans sürmüştür
gittiğim yer eski müşterilerine özel bi kart çıkartmış ondan aldım ömür boyu tekrar çıkarsa falan doğumdan sonra ne zaman istersem para vermeden istediğim kadar gidebilcem

prensesinannesi
Chnhn
güzel olmuştur kesin

trianka 5 mayıs,
ESMERSİRİNE 23 nisan,

28 nisan benimki

good_heart
Trianka

koltuk altım %98 bitti.. ara ara tüycüklerim çıkıyo onlara gidiyorum 6 ayda bir neredeyse..
bacaklarımda ise makinanın görmediği kıllar kaldı.. beyaz tenli ve açık renkli kıllarım var :KK43: makina da göremiyo tabi onları... çok büyük rahatlık arkadaşlar gidin bence de...
seanslarım 3 - 4 ayda bire düştü.. düşünün yani bi yaptırıyorum 4 ay bebek gibiii
ben sedece genetal ve koltukaltına gidiyorum nerdeyse bitti 2 - 3 ayda bir gidiyorum yok denilecek kdar az. bacak olarakda inşş evlendikten sonra düşünüyorum :KK9: :KK9:

94049
cadica
benim son 1 ayım
o zaman seni de ıslatalım:KK9::KK9:

Eki Görüntüle 377331

Eki Görüntüle 377332

my_everything
duckling
emyay_8990
SehKer
good_heart
cigdm16
_emos_
HayatimM
okaplan
eylül.
Trianka
bal_bocegi
saliha_25
cadica

Hanzade
Trianka

ben de aynen senin gibiyim tatlım

SehKer
Trianka

Bendede aynı sorun var Canim beyaz ten açık renk tüyler benimde bitmek üzere artık 7 seas oldu süper kolaylık çok rahat oluyor :))

forever1212
mimare
ne tür lazer canım,
bazı bölgeler değilde üst bölge erken biterken alt bölüm daha sonraki seanslarda bitiyor
ama jilet yasak değil ve çıkar çıkmaz gidebiliyorsun, bitde rütuş seansı var dökülmeyenler için,
Alecander benimde
Jilet kıl köklerini kalınlaştırdığı için istemiyorlar
Rutuj yapmıyorlar artık gerek yok diyor doktor hanım
Çıkar çıkmaz giderimde benim çıkmıyor uzamıyor
tüy gibi minicik oluyor 2aya yaklaşık sürede
Ama üstte azalma var
Koltuk altımda baya var
Ama bikini böl yan kısımları canım cok acıyor diye herhalde özen göstermiyor kalıyor orası
Ve malum bölgeye yakın yerlerde kalıyor
Canım baya yanıyor
Senin lazer losyon sürüp mü yapıyor?
Bende yok öyle birşey direk temas
Arkadaşımın gittiği yerde bir jel sürüyorlarmış

Hanzade
forever1212
Alecander benimde
Ama üstte azalma var
Koltuk altımda baya var
Ama bikini böl yan kısımları canım cok acıyor diye herhalde özen göstermiyor kalıyor orası
Canım baya yanıyor
canım IPL laser de jel sürüyolar alex de bşy sürmüyolar zaten üfleme yeri var ondan gerek kalmıyo

ESMERSIRINE
Chnhn
güzel olmuştur kesin

trianka 5 mayıs,
ESMERSİRİNE 23 nisan,

saol canım benimmmm tsk ederim

ESMERSIRINE
Chnhn
o zaman seni de ıslatalım:KK9::KK9:

Eki Görüntüle 377331

Eki Görüntüle 377332

my_everything
duckling
emyay_8990
SehKer
good_heart
cigdm16
_emos_
HayatimM
okaplan
eylül.
Trianka
bal_bocegi
saliha_25
cadica
benide ıslattın:KK70::KK70:

forever1212
mimare
ne tür lazer canım,
Alecander benimde
Ama üstte azalma var
Koltuk altımda baya var
Canım baya yanıyor

my_everything
Chnhn
kızlar gelinliğin altına converse giyecek lan var mı??? nasıl olur sizce. :KK76::KK76:
conversinde giyileceği yer var giyilmeyeceği yer var canım yaa rahatlık isteniyorsa şık bi babet alın ben öyle düşünüyorum yani canım gelinliğin altına converse olurmu yani bence olmaz:44:

forever1212
Kızlar bugun
Çamaşır-Bulaşık Mak almaya gideceğiz
Bulaşık makinasını kaplamalı alcam
Sabit Mutfak dolabına monte edilcek
hayırlı olsun canım güle güle kullan inş. ben hallettim o işleri geçen ayda borcum bitti çok şükür:KK53:

good_heart
ben düşündüm bi ara ama sonradan değiştirdim fikrimi:) gelinliğimin altın su yeşili ayakkabı yaptırdım :)) el çiçeğimle kombine edeceğim :))
bende çiçeğim ve ayakkabımı toz pembe istiyorummm:KK16:

3_sevdalinka_3
kızlar ben de gircem inş. listeye yarın sabah, bu akşam salonumuzu tutmaya gitçez kısmetse, isteğimiz 29 eylülden yana ama beğendiğimiz salon o tarihte dolu 6 ekime atabiliriz son bi görüşüp şu işi de hallederiz inş hayırlısıyla
hayırlısı olsun canım gönlnüze göre olur inşallah planlarınız:KK16:

Chnhn
bende en başlarda beğenmiyordum ama sonraları cazip geldi, o kadar saat topuklu ayakkabı giy sonra değiştir yerine giyenlere baktım çok cici duruyor:KK8:. normalde de converse seven biriyim zaten.:KK34:

kararsız kaldım şimdi:44::44::44:

Eki Görüntüle 377213
önce böle bi ayakkbı giyip

Eki Görüntüle 377211
sonra böle bi babet mi giysem acep:KK52::KK52::KK52:
ben senin gibi düşünüyorum önce topuklu sonra babet

Trianka
sorma canım yaaa, ben modeli beğendim kaporamı verdim, biz size prova için haber vericez dediler... üzerine basa basa da dedim 5 MAYIS düğünüm diyee. bakalım, hala bekliyorum o haberi :KK31:

kızlar bende kına için şöyle birşey düşündüm,
Eminönü Şarkhan da ( yanlış hatırlamıyorsam) küçük kırmızı Hürrem Kaftanları çıkmış, anahtarlık olarak ( 100 adedi 80TL) diyorum ki, onlardan alıyım, arkasına kırmızı tül birde üzerine minik kınalardan koyayım, üzerine de "Tuğba'nın Kınası" yazıp dağıtıyım...
nasıl olur sizce???
ayy çok hoş olur kaftan falan du bende bakayım yaa:KK52:

miska
Gunaydin kizlar.
Bugun markafonide cok guzel nevresimler, pikeli takimlar, uyku setleri vardi, fiyati da uygundu. Ben alicaktim ama oyle borclandim ki elim varmadi :KK43: ihtiyaci olanlar bi baksin derim.

Eylusum ben iyiyim hosum da, aldigim her kiloyu gobek ve cevresinden aliyorum. Popik de buyudu bi hayli :) tartildim, 58 kiloyum. Normalde 56 civari oluyorum. Bakinca 2 kilo cok degil gibi geliyo ama hepsini ayni yerden alinca goruntu kirliligi yaratiyo, o yuzden verme cabasindayim.

Ben de bi kac yil pilates yaptim, cok severim. Sonra tembellesip biraktim ama cok pismanim. Simdi yeniden baslamak istedim, bu sefer de doktorum izin vermedi. Mayis basi baslayabilirmisim en erken. Simdilik hafif bi diyetle idare ediyorum. Yani abur cubur, makarna, pilav, tatli, hamurisi ve yagli seylerden kacinip, ara ogunler (meyve falan) yiyerek bi seyler yapiyorum kendimce. Ise yarar muhtemelen, bi de arada kendimi cok yormadan yuruyusler yapiyorum.

Ay nisanlim cok hasta yaa kiyamam :KK43: aklim hep onda, bu uzakliklarin gozu kor olsun!
günaydın canım sanada nişanlınada geçmiş olsun
Chnhn
İşiniz rast gitsin canım ,:KK34::KK34:

su yeşili mi, değişik bir renk miş, resmi var mı?

eğer converse giymessem
bende el çiçeğimi bunlardan biri gibi düşünüyorum

Eki Görüntüle 377215

Eki Görüntüle 377214

ayakkabımlarımda;

Eki Görüntüle 377217

Eki Görüntüle 377216

çiçeğimin rengi ile uyumlu mendil taktırcam nişanlıma:KK34::KK34:

nasıl olur sizce?
ben ayakkabımla çiçeğimi toz pembe istiyorum damat içinde yaka çiçekleri var senin buketinle aynı yapıyorlar küçük cebe konuyo hoş duruyo canım

3_sevdalinka_3
şu salonu bi tutsak rahatlıycam kızlar ya, böyle iş ciddiye binmemiş gibi geliyo, salon tutulunca daha resmi olacak sanki herşey :))
aynen öyle resmi değilmiş gibi geliyordu banada bişi konuşamıyorduk tarih belli değil diye plan yapamıyorduk salon tutuldu rahatladık valla çoğu işimizide hallettik darısı başına yanii:KK9:

3_sevdalinka_3
topuklu ayakkabına bayıldım, ben de renkli çiçek kullanmayı düşünüyorum, ya toz pembe ya da lila, hatta ayakkabıları da o renk alsam sırıtır mı diye düşünmüyo değilim, çok güzel görünüyor canım, Allah gönlüne göre bulmanı nasip etsin inş.
toz pembe istiyorum bende sırtıkmaz yaa:KK52:

cgdm16
gunaydın kızlar bn geldım :))) dun aksam mobılyalarımı alamadık cunku bızımle ılgılnen abı ızınlıymıs öle olunca baska aksama kaldı. ne gusel hevesle gıtmıstım husrana ugradım. bır ıkıncısıde kaynanamın bu gune kadar bana aldıgı herseyı bırlıkte alıp ta dun gıdıp tam aksına kayınpederımle 2 tane bırden abuk subuk nevresım almasıydı. canım sıkıldı gorunce. begendım de aldıgın yere bakayım hosuma gıden olursa degıstırırım dedım. bakıcam bakalım ne var ne yok dıe

tatlım tesekkurler bunlar zebrano fakat bnm mobılyalarım degıl sadece rengı tarıf edebılmek adına koydum bnde ıns en yakın zamanda alıyorum hemen koyarım resımlerını sızler ıcın

tatlım bn oje dagıtmayı dusunuyorum genclere artı nedıme bıleklıgı ve kına da dagıtıcam. bunun gıbı yapıcm ojelerıde

Eki Görüntüle 377222

bn once topuklu gıyıp degıstırmek ıcın yedek alıcm converse
geç olsun güç olmasın canım vardır bunda da bi hayır
ojelerde güzelmiş:KK8:

Chnhn
değişik bir fikir güzel olur bence, ama sanki 100 adedi 80 tl fazla gibi geldi bana daha uygun bulabilirsin bence..:KK34:

tamam canım bekliyorum
:KK34:

sağol canım, daha güzelleri senin olsun inşallah.
ayakkabısı ve çiçeği renkli olanlar gördüm ben baya hoş duruyor:KK34:
ama her ayakkabı ve çiçek uyumlu olmuyor şık olmalı ayakkbı bence:KK34:

bir kaç örnek buldum dediklerim tam bunlar değil.fena değiller, burunları kapalı olsa daha iyi olurmuş :KK34:

Eki Görüntüle 377231

Eki Görüntüle 377232

Eki Görüntüle 377233

ama dediklerimden bulursam eklicem
hepsi güzel ama şu yeşilli olanı daha öncede görmüştüm çok hoşuuma gitmişti:KK1:

forever1212
Kızlar bu davetiyelerden birini seçmem lazım
sizce hangisini seçmeliyim

Eki Görüntüle 377251

Eki Görüntüle 377250

Eki Görüntüle 377252
birincinin zarfı ikincinin davetiyesi güzel canımm

mimare
Modeller güzelmiş canım,
bende burnu açık modelelleri beğeniyorum ama uzun saat ayakta kalınca şişiyor parmaklar
o yüzden kapalı olsun istiyorum, düğünde nişanlım dans etmek istemiyor, utanıyor herhalde :)
oynamakta bana yasak e oturacaksam da düz ayakkabıya gerek kalmayacak gibi :KK43:
mimare
Damat olarak o oynarmış hepimize yetermiş :)
önce tartıştık bu konuda ne demek bende o günümü eğlenerek geçirmek istiyorum diye,
baktım ki başa çıkamıyorum sessiz kalıyorum şimdi, o gün olsun nasıl olsa unutur heycandan,
tanıdık tanımadık (garsonlar,salon yetkilileri,fotoğrafçı vs) onların yanında eşinin oynamasını kıskanırmış
bu yaz tam 8 sene doluyor canım, kavuşmayı bekliyoruz, ömrümün en güzel yılları böyle geçti,
tabiki kutlamak her gelin gibi benimde hakkım diye düşünüyorum, oynamak neyse de dansa nasıl
ikna ederim hiiiiç bilmiyorum
canım bencede ikna et neden öyle düşünüyorki o günü esas kızla esas oğlanısınız siz yani oynamasanda gözler üstünüzde olacak hem o kadar beklemişsin gün senin günün yaniii

liyada
selam kızlar:)uzun zamandır takip ediyodum burayı :) benim düğünümde 17 haziranda kısmetse
hoşgeldin canımm hayırlı olsunnn

forever1212
Nasıl yani oynamak yasak
Kendi düğününde oynamıcakmısın??
Dans etmek adet güzelcim olmaz aaaa
Ben düğünüme saklıyorum kendimi vallahi bi oynucam bi oynucam dökcem bütün kurtlarımı
aynen yaa nişandada döktüm kurtlarımı düğünde de dökücem inş...:KK52:

SehKer
Günaydın kızlar :)) yine dokurmuşsunuz kına için süper resimler eklemiştiniz hepsini çok beğendim fikirler harika herkese kolay gelsin:)) 2012 gelinleri süper :))
günaydın canım hoşgeldin

ghs
kızLAR gelincikler günaydıııııınnnnn tatlllılarrrrrrrr :KK1: 2014 de bebek yapmak isteeyen varmı birlikte yapalımmm :KK33::KK33:
günaydın canımmm ben olabilirim senle anne adayıı:KK53:

sevalcc
bende 9 aralık 2012:)
hayırlı olsun canımm

sevalcc
nişan durumu beni inanılmaz geriyor ya bende bu süreci biran önce atlatmak istiyorum:)
aksine tadını çıkar niye geriliyorsun ki?

blameless
MERHABA :) Bende araniza yeni katilanlardanim uzun zamandir uzak takipciydim baktim dayanamiyrm bende katilayim dedim.Ama suan bu yazilanlari okuyunca dugun tarihi icin gec kalmis hisseettim kendimi 10 gunluk nisanliyim galiba 2012 nisanli olarak bitecek :)
hayırlı olsun canım bende 11 aydır nişanlıyım ama 2011 den beri:KK53:

Troubledoll357357
Günaydın Arkadaşlar:KK9::KK9:
günaydın hoşgeldinnnn

cadica
en yakın düğün benimki sanırım 28 nisan
evet galiba senin hayırlı olsunnn

Troubledoll357357
anaa 6 ay 4 hafta diyo şükür şu 7 den kurtuldum yaa:21::21::21::21:
ohh böle böle bitecek inşallah:KK24:

liyada
dışardan bakıldığında işin rengi farklı içerden çok farklıymış:) harıl harıl koşturuyosun düşünüyosun ama çok güzel şeyler tatlı yorgunluklar:)evimizin tadilatı bitti bizimde haftaya koltuk takımı köşe takımı yemek odası yatak odası hepsini alıcaz kısmetse.3 4 aydır araştırma içineydik karar verildi en sonunda
hayırlı olsun canım inş. gönlüne göre olur:KK16:

forever1212
Aaa olurmu öyle şey
Dansda edilcek oyunda oynancak
Düğün yapmayın tatlım o zaman
Sen oynamayacaksan milletin oynaması için düğün mü yapcan
Kıskançlığın zamanı değil vallahi
İçine dert olur bak sonra müsade etme canım
O zamn insan içine de çıkma
Tanımadığı çok erkek var
Kıskançlık umarım başıma gelmez
tahammül edemeyeceğim birşey
aman dilimi ısırayım:18::18::18:
katılıyorumm:KK1:

ghs
size tavsiyem nişanlınızla geceeleri yatmadan evlilik zamanlarınızdaki anları mesajlaşııın çok iyi oluyorrr:KK49:
zaten başka yaptığımız yada konuştuğumuz bişi yok:KK1:

ESMERSIRINE
kızlarr inşallah hepmizin cok güzel geçer düğünü gün sayıyorum..
aminnnn...

pink_love
Merhabaaa Kızlarrrrr

herkezzz düğün hazırlıpındaa hepinizeee öncelikle büyük sabır diliyorumm ve umarım her şey gönlünüzceee olurrr

Böcüğümmm tatlımm özlüyorumm seni ... neler yaptın nerelerdesinnn ?
merhaba canım aminnn:KK16:

good_heart

Eki Görüntüle 377288

kızlar beim gelin ayakkabımın modeli böye :)
good_heart
tatlım renk aynı ama sadece ben fiyonk yaptırdım onüne çok şatafatlı oluyodu yoksa:))
ben çok beğendimmm:21:

ghs
bende zararlı diye biliyorum:KK53:

citl
senin ki çok kıskanç galiba:KK37:

ghs
sorunca banada söle sonucu merak ettim:KK3:

my_everything
Chnhn
güzel olmuştur kesin

trianka 5 mayıs,
ESMERSİRİNE 23 nisan,

beeeeeeennnnn 23 hazirannnn

Trianka
Hanzade
ben de aynen senin gibiyim tatlım
sanırım aynı yere gidiyoruz :KK16:.
benim gittiğim yerde özel bir kart veriyo.. ama ben almadım... gerek görmedim açıkcası :21:

ghs
nişanlılarınızda safak sayıyodur kesin benimki saymıstı :)

eslaa

Eki Görüntüle 377347

Eki Görüntüle 377348

Eki Görüntüle 377349

Eki Görüntüle 377350

Eki Görüntüle 377351

Eki Görüntüle 377352

Eki Görüntüle 377353

fikir olur belki sağdan soldan pcye topladığım hoşuma giden modeller :)
:KK17::KK17:

ghs
eslaa

Eki Görüntüle 377347

Eki Görüntüle 377348

Eki Görüntüle 377349

Eki Görüntüle 377350

Eki Görüntüle 377351

Eki Görüntüle 377352

Eki Görüntüle 377353

fikir olur belki sağdan soldan pcye topladığım hoşuma giden modeller :)
:KK17::KK17:
ne kadar güzeller yaaa

eslaa
ilk örme saç şekli çok hoşuma gitti kınada mı nikahtamı yaptırsam karar veremedim :)

ghs
28-03-12, 10:03
örgü harikaaa yalnız cnm yaa

forever1212
Kızlar mavi benim nişan elbisem
Kırmızı ise kına için beğendiğim
Ama nişanda 80 kiloya yakındım
Şuan 70 kiloyum
Ve elbisem çok büyük geliyor
Kırmızı ile benziyor diye ben nişan elbisemi diktirdiğim yere götürüp kırmızı gibi yaptırım tekrar giycem

Eki Görüntüle 377356

Eki Görüntüle 377354

Eki Görüntüle 377355

Kınada ise şu elbiseyi diktircem
Gelinliğide kabarık istemediğim için içimde kalcak

Eki Görüntüle 377358

Yani kına da 3 elbise dğeiştiricem
1 Kınalık kabarık
2 Bindallı
3 Nişan elbisemin tadilatından sonraki hali

ankara_ankara
mimare
Merhabalar,
bende bu konuları araştırıyorum,
bir kaç yere sordum beğendiklerim için bayağı çok fiyat istediler,
netten model bakıyorum,EMEKSENSİN sitesine bir bak istersen kına için süslü sabunlar, keseler var
ordan örnek alarak yapabilirsin,
bir arkadaşım da kendi yapmıştı, eminönünde yapma çiçekçilerden kıvrılan telli çiçeklerden aldık,
boncuklu tellerden ve kesilmiş hazır tüllerden aldık,sen kendinde duvak tülü alıp kesebilirsin,
içine badem şekeri ve altın şeklindeki çikolatalardan koydu,kese gibi toplayıp çiçekli ve boncuklu
tellerle sarıp üstüne kurdelayla süsledi, bence güzel olmuştu,kolay gelsin canım
değişik birşeyler yapmak istiyorumda netten pek bulamadım düzgün bişey.teşekkür ederim canım başka model bulamazsam dediğini yaparım oda çok güzel olur heralde süslersek biraz daha :KK1:

mimare
Trianka

ince kalanları, tek tük olanları veya açık renkte çıkanları iyneli epilasyonla bitirebiliyorlar.

liberte11
forever1212
Şuan 70 kiloyum
Kırmızı ile benziyor diye ben nişan elbisemi diktirdiğim yere götürüp kırmızı gibi yaptırım tekrar giycem

Eki Görüntüle 377356

Eki Görüntüle 377354

Eki Görüntüle 377355

Eki Görüntüle 377358

1 Kınalık kabarık
2 Bindallı
TÜNAYDINNNNN KIZLARRR...
canım 3 elbise fazla değilmi ben 2 tane giycem ona bile üşeniyorum. Birtane kabarık giycem seninki gibi diğeride bindallım olacak. 3. elbise bana fazlda geldi tatlım ya..Bu arada beyaz eşya alcakmışınız bugün şimdiden hayırlı olsun...
Bir sürü şey konşulmuş bende lazere gidiyorum diode lazer ütüleme cihazı çok faydasını göremedim henüz ama sabırla ve inatla bekliyorum son 3 senastır etki etmeye başladı gözle görülür şekilde ve hiç acı hissetmiyorum bende.

mimare
forever1212
Şuan 70 kiloyum

Eki Görüntüle 377356

Eki Görüntüle 377354

Eki Görüntüle 377355

Eki Görüntüle 377358

1 Kınalık kabarık
2 Bindallı
hayırlı olsun canım,
bence nişan elbisende çok hoşmuş,
madem moda evine götürceksin,daralttırma yaptırırken elbisenin üzerine kendi renginde dantel aplike yapılabilir
veya mesela tek omuza doğru ışıltılı taş süsleme yaptırarak ufak tefek detaylarla tamamen farklı görüntü elde edebilirsin :)
hatta tek el süslemeli eldiven,dantel eldiven takabilirsin, hem zayıflamışsında tamamen değişik bir havası olur.

forever1212
mimare
hayırlı olsun canım,
bence nişan elbisende çok hoşmuş,
madem moda evine götürceksin,daralttırma yaptırırken elbisenin üzerine kendi renginde dantel aplike yapılabilir
veya mesela tek omuza doğru ışıltılı taş süsleme yaptırarak ufak tefek detaylarla tamamen farklı görüntü elde edebilirsin :)
hatta tek el süslemeli eldiven,dantel eldiven takabilirsin, hem zayıflamışsında tamamen değişik bir havası olur.
aaa evet canım çok teşekkür ederim fikirlerinize ihtiyacım var..
Şu en son resim için ne diyorsun??
Pudra rengi yaptırmayı düşünüyorum

liberte11
forever1212
Bence çok hoşşş o elbiseeeee ::::::::::::)))))))))))

mimare
Hanzade
canım IPL laser de jel sürüyolar alex de bşy sürmüyolar zaten üfleme yeri var ondan gerek kalmıyo
alexander da jel yok canım,
üfleyen soğutucusu var zaten
ben ağrı az olsun diye emla krem kullanıyorum.
epilasyondan yarım saat önce sürdümü bayağı etkisi oluyor,
böylece kalan bölgelere rahat yaptırırsın.
Ayrıca lazer uygulanan tüylere seans atlamamak kaydıyla
kesmek zarar vermez demişti dr

forever1212
mimare
Canım o emla kremde 57 Tl az değil ki
O her tüpü tek seansda mı kullanıyorsun

mimare
forever1212
pudra rengi çok hoş ama senin cilt renginde önemli canım,
beğendiğin kumaşları üzerine tut,yüzüne yansımasına bak,
o zaman daha güzel karar verliyor

Hanzade
mimare
emla ilk zamanlarda 1 kere denemiştim pk bşy değişmedi dayanılmayacak bi acısı yok bana göre zaten şimdi bitiği için hiç acımıyo

forever1212
liberte11
TÜNAYDINNNNN KIZLARRR...
canım 3 elbise fazla değilmi ben 2 tane giycem ona bile üşeniyorum. Birtane kabarık giycem seninki gibi diğeride bindallım olacak. 3. elbise bana fazlda geldi tatlım ya..Bu arada beyaz eşya alcakmışınız bugün şimdiden hayırlı olsun...
Bir sürü şey konşulmuş bende lazere gidiyorum diode lazer ütüleme cihazı çok faydasını göremedim henüz ama sabırla ve inatla bekliyorum son 3 senastır etki etmeye başladı gözle görülür şekilde ve hiç acı hissetmiyorum bende.
Ya ben kırmızı elbiseye aşık olmuştum
ama herkes gönlümü geçirdi
İşte nişan elbisene çok benziyor diye
Bende nişan elbisemi bari böyle yaptırayım dedim
Ama bu toz pembesinide istiyorum
Ondan bindallı da olcak
3 oluyor
Aman olsun :KK1::KK1::KK1:
Ama işte sana jel sürüyorlar
Ama ben resmen o desyede yatarken can çekişiyorum
sırtımdan terler boşalıyor
Birde galiba derecesi arttırdı artık son seansda lanet olsun bida gğitmicem bile dedim:KK1::KK1::KK1:

Evet beyaz aşlarımı alcaz:KK16::KK16:
Ve sadece halı ve perde kıyafetlerim kalıyor
Evimin tadilatı hariç
Offf 5 ay beklicem şimdi herşeyi halletim

Hanzade
ben aldığımda emla kremi sigorta yazıodu sağlık ocağında yazdırmıştım ama sonra kaldırıldı

forever1212
mimare
pudra rengi çok hoş ama senin cilt renginde önemli canım,
beğendiğin kumaşları üzerine tut,yüzüne yansımasına bak,
o zaman daha güzel karar verliyor
Evet ilk ben öyle bir elbise deneyim
Saks mavisi çok yakışmıştı
Esmerim canım
Buğday rengi de değil tam esmerde değil
Orta kararındayım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK14:

94049
ESMERSIRINE
saol canım benimmmm tsk ederim

rica ederim:)

my_everything
beeeeeeennnnn 23 hazirannnn
tamm canım hemen atıyorum mesajj

my_everything 23 Haziran:KK34:

forever1212
Hanzade
ben aldığımda emla kremi sigorta yazıodu sağlık ocağında yazdırmıştım ama sonra kaldırıldı
yazmıyor canım yaa
Keşke yazsa
:26:

papatya8688
miska
Gunaydin kizlaaar :) bugun gelinlik bakmaya gidiyorum, cok heyecanliyim :)
mrb.. tüm yorumlarına baktım nerdeyse gelinliğinin fotoğrafı varmı diye:)) ama yok sanırım...çnkü anlattığın kadarıyla tam hayal ettiğim gibi:KK8:
fotoğrafını paylaşablrmsn çoook merak ediyorumm

94049

Eki Görüntüle 377331

Eki Görüntüle 377332

my_everything
duckling
emyay_8990
SehKer
good_heart
cigdm16