Umudumuz Hiç Bitmeyecek, Biz Anne Olacağız Diyenler

gulem
1-06-11, 12:06
badezuzum
kızlar bişey sorucam (herzamanki gibi)şimdi dr. bana doğum kont. verdi iki yumurtalığımda kist olmuş bu ay ..geçirir dedi bunları kullanırsan ..önümüzdeki ay aşılma deneyelim dedi (tabi kistler er,irse)şimdi ben fazla fazla yumurta pörtletmek için bal tarçın çörekotu kürünü yapıcam ama acaba yumurta ne zaman oluşuyoki yani folikül, daha bu gün adetim bitti ona göre başlayayım ...bana kalsa yumurta haşlama olduktan sonra kürü hazırlamaya başlarım:86::86:
canım hayıtta içebilirsin..bende bunun faydasını görmüştüm..ama doğum kontrol hapıda geçiriyo genelde..

gulem
badezuzum
onu yapıyorum cnm dün başladım ..peki yumurta artırmak için olanı hangi gün başlasam bilgin varmı
canım doğum k.hapı ovülasyonu baskılar,yani onu içerken yumurta arttıramazsın zaten..

gulem
cerenm
aslinda 2 senedir deniyoruz. bir yılın sonunda tup bebek merkezine de gittim, tup yapalim dedim. tup bebekteki doktor muayene ettikten sonra size tup bebek yapmak yersiz, asilama deneriz 3-4 kez en azindan, bosuna yıpratmayın kendinizi dedi ve ben de o rahatlikla kendi doktoruma gitmeye (daha dogrusu gitmemeye) devam ettim. tup bebek merkezinde esimin baska bir laboratuvarda yapılmıs sperm analizine baktilar sadece; sperm durumunun o rapordaki gibi uygun oldugunu varsayarak bu yorumu yaptilar. sperm analizi yapalim dediler ama esim yine istemedi, ben de cok ustune gitmemistim. herkesin oyle oluyor ya, ben de hep ugrasirken kendiliginden olacagina inandim bebegin. kanallar acik, hormonlar tamam, yumurtaliklar , rahim tamam; esimde viskozite olayi icin 2 doktorla gorustuk, hic sorun degil o bir varsayim henuz dendi; ya killer hucrelerim var, zavalli yavrucak rahme tutunamadan atiliyor, ya da bu likefikasyon (sıvılasma suresi) dedikleri kadar yabana atilir bir konu degil.
iste ilk adetimde bir gidip konusayim doktorla, yapamayacaksa da daha once gittigim smyrna art'a veya doktorun tavsiye ettigi ege tup bebek'e gideyim diyorum. annem de sifa'nin methini duymus, o da oraya git diyor ama onun icin de hemen ilk gunden randevu bulmam imkansiz gibi.
hepimize kolay gelsin :)
izmirdesin canım orda seçeneğin çok,bence kendi doktorunla oyalanma..meldinin doktoru israel eruh tu galiba şifada yapıldı tedavisi..adetinin iilk günü olmasına gerek yokki 2.yada 3.günüde gidebilirsin..

DEW77
gulem
DEW77
evet canım..tüplerin içinde olursa çikolta kisti oluyo adı,ama genel adı endometriozis..benim çok şükür tüpler temizmiş,ama iç organlarıma(bağırsak,mesane) yapışmış endometrium tabakası..ben her adet gördüğümde bu tabakalar rahimin kanadığı gibi kanamış,resmen karın içimdede adet olmuş..tüpler bu yapışılıktan dolayı hareket özelliğinin kaybettiği için oluşan yumurtalar atılamıyomuş ve kistler olarak kalıyomuş..çektiğim acıyı tarif edemem..malesef bunu anlayana kadar 8 ay geçti ve mide ednoskopisi,kolonoskopiler yapıldı bana..eltinin lap.den hemen sonramı yapıldı tüp bebek?ben sanırım fazla bekledim yaa..1 sene oldu..
Gecmis olsun canim yaaa evet bu asamalardan gectigini biliyordum ama cikolata kisti oldugunu bilmiyordum....gecmis olsun insallah tekrar etmemistir...sana soyle soyleyeyim eltim ameliyat oldu ama bagirsaktaki yapisikligi almamislar o kaldi sadece tuplerdekiler ve yumurtaliklardakiler temizlendi,mayis gibi ameliyat oldu ekim gibi tup bebek yapti ve iliknde tuttu seninde oyle olsun insallah cnm

DEW77
gulem
izmirdesin canım orda seçeneğin çok,bence kendi doktorunla oyalanma..meldinin doktoru israel eruh tu galiba şifada yapıldı tedavisi..adetinin iilk günü olmasına gerek yokki 2.yada 3.günüde gidebilirsin..
Meldinin doktoru Nesim Levi sifada yapiyor her turlu islemi benim doktorum Israel Aruh Kent hastanesinde yapiyor islemleri....

aren
1-06-11, 13:06
DEW77
Meldinin doktoru Nesim Levi sifada yapiyor her turlu islemi benim doktorum Israel Aruh Kent hastanesinde yapiyor islemleri....
rafael levi canım:)

gulem
1-06-11, 14:06
DEW77
gulem
Gecmis olsun canim yaaa evet bu asamalardan gectigini biliyordum ama cikolata kisti oldugunu bilmiyordum....gecmis olsun insallah tekrar etmemistir...sana soyle soyleyeyim eltim ameliyat oldu ama bagirsaktaki yapisikligi almamislar o kaldi sadece tuplerdekiler ve yumurtaliklardakiler temizlendi,mayis gibi ameliyat oldu ekim gibi tup bebek yapti ve iliknde tuttu seninde oyle olsun insallah cnm
anladım canım,ilk kez aynı şeyleri yaşadığım birinin tuttuğunu duydum açıkçası.hiç umudum yoktu kendimden..ne biliim ya...off..

gulem
DEW77
oooo iyi karıştırmışım:))) sağol düzeltmişsin,bide akıl karıştıcaktım:KK66:

gulem
aren
rafael levi canım:)
sende sağol:)))

KibritciKiz
1-06-11, 17:06
aren
soğan kürünün başlama zamanı böyle, eğer 2.ci defa yapacaksanda bu seferde adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün yapacaksın. yumurta arttırmak için incir kürünü yap ama 2 sini aynı zamanda yapma, soğan bitsin sonra incire başla.
d.k hapı 21 tane zaten 21 gün soğan kürünü yapayım adet olunca bırakayım diyorum ..adetliykende incir kürüne başlasam hemen, olurmu acaba???????

KibritciKiz
1-06-11, 18:06
gulem
canım hayıtta içebilirsin..bende bunun faydasını görmüştüm..ama doğum kontrol hapıda geçiriyo genelde..
evet bende duymuştum ama soğan kürüne başladım yarıda kesmeyeyim gelecek ay geçmezse civanperçemi hayıt felan denerim tşk cnm..

KibritciKiz
1-06-11, 18:06
cerenm
daha once de yazmistim, bana da eskiden (3-3,5 sene once) pko teshisi konmustu, yaklasik bir sene dogum kontrol hapi kullanmistim fayda etmemisti. sonra buradaki forumlardan civan percemini duyup onu demleyip icmeye basladım, 3-4 ay sonra gittigim yeni doktor pko'luyum dedigimde, onu da nereden cikardin, yumurtaliklarin cok saglikli demisti. sıcak suya atip icilicek. kistlere iyi geldigini kendimden biliyorum. hala donem donem icerim, yumurtaliklar ve rahim icin koruyucuymus.
yumurta ne zaman olusuyor demissin; adetin ilk gunlerinde ultrasonda bu ay bu öne atilmis bak diye gosteriyor doktorum; yani adetten once bir-iki yumurta one cikiyor; adet suresince gelisiyor ve senin ovulasyon gunune kadar hazir hale geliyor; yani siklus doneminin yarisi kadar surede. 30 gunde adet goruyorsan, adetin ilk gununu 1 kabul edip 15 sayacaksin.
simdiden gecmis olsun
bu kistler yüzünden herşey birbirine girdi ayarlayabilirim inş. hem kistlerin eritmiş olup hemde atılacak yumurtaların sayısını arttırmak için uğraşıyorum ayrıca bide adet düzenim olmadığından hepten küçük emrah moduna girdim

aren
1-06-11, 19:06
badezuzum
d.k hapı 21 tane zaten 21 gün soğan kürünü yapayım adet olunca bırakayım diyorum ..adetliykende incir kürüne başlasam hemen, olurmu acaba???????
canım soğan kürü en fazla 15 gün yapılır sakın 21 gün yapma.

KibritciKiz
2-06-11, 07:06
aren
canım soğan kürü en fazla 15 gün yapılır sakın 21 gün yapma.
yanlış yazmışım cnm okumadımöncekileri ama ya sen ya da başka bi arkadaş söylemişti 15 gün diye evt 6 gün oldu dkh.na başlayalı dünde soğana başladım yani 15 gün içicem ama ikisi aynı zamanda biticek ayni onu yazmaya çalışmışım kendimce ...
dün gece rüyamda incir topluyodum ellerime bi bakıyodum hepsi soğan olmuş ya hayır ya diyeceğime yaa hayıt ama ya hayıt diyodum :KK53::KK53:kürlerin hepsi birbirine girdi o kadar takıyorum ki kafama :KK1:

cerenm
2-06-11, 08:06
DEW77
peki madem hastasisiniz, fiyatlari ne civarda ? muayene, asilama, tup ? ssk geciyor mu? ben yine arastiracagim da on fikrim olsun.

cerenm
saracoglu kurleri yalniz uygulayin diyordu, dkh ile kullanman uygun olmayabilir. acele etme o kadar, doktorunu dinle, zaten 1 aylik bir sure.

cerenm
badezuzum
yanlış yazmışım cnm okumadımöncekileri ama ya sen ya da başka bi arkadaş söylemişti 15 gün diye evt 6 gün oldu dkh.na başlayalı dünde soğana başladım yani 15 gün içicem ama ikisi aynı zamanda biticek ayni onu yazmaya çalışmışım kendimce ...
dün gece rüyamda incir topluyodum ellerime bi bakıyodum hepsi soğan olmuş ya hayır ya diyeceğime yaa hayıt ama ya hayıt diyodum :KK53::KK53:kürlerin hepsi birbirine girdi o kadar takıyorum ki kafama :KK1:
:) harikasin, cok guldum

KibritciKiz
2-06-11, 10:06
demin pazara çıktım kızlar bi tanıdıkla karşılaştım kadını öptüm hayırlı kandiller dedim .... ne dese beğenirsiniz '' kız sizde çoluk çocuk yok niye almışsın bu kadar meyve sebzeyi ''dedi ..hiç arkama bakmadan yürüdüm gittim ..ayy niye alındın ne dedim diyo arkamdan.. gerizekalı çocuğumuz yok diye ölelimmi be ...ne salak insanlar var bu hayatta ..pöfff ne güzel başlamıştı günüm halbuki...

bu arada HAYIRLI KANDİLLER ..RABBİM BU GÜZEL GÜNÜN HÜRMETİNE HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN...ben hepinize dua edicem sizlerden de dua bekliyorum kızlar ..hepinizi öpüyorum

KibritciKiz
2-06-11, 10:06
cerenm
saracoglu kurleri yalniz uygulayin diyordu, dkh ile kullanman uygun olmayabilir. acele etme o kadar, doktorunu dinle, zaten 1 aylik bir sure.
yaaa içmesemmi ??????öfff arada kaldım ya geçmezse peki kistler bu ay olmazsa 4 ay bekliycem.....
cnm aradım ibrahim amcayı bişey olmaz kürü uygula dedi rahatladım sağol uyardığın için

aren
2-06-11, 12:06
badezuzum
yaaa içmesemmi ??????öfff arada kaldım ya geçmezse peki kistler bu ay olmazsa 4 ay bekliycem.....
cnm aradım ibrahim amcayı bişey olmaz kürü uygula dedi rahatladım sağol uyardığın için
benim 4 kistim olduğunda reglimde gecikmişti farlutal vermişti, bunu kullan 1 hafta içinde regli olursun oluncada 2.gün dkh na başla dedi bende hemen o gün farlutala başladığım gün soğan suyuna başladım 2 hafta kullandım sonra kontrole gittim 5.günümdü reglimin dr kistlerin 3 ü yok olmuş biride küçülmüş dedi bugün dkh na başla dedi çünkü 2-5.günler arası başlamak lazım yoksa ara kanamaya neden olur dedi ben yine kullanmadım ve yine o ay da reglime 10 gün kala soğan kürü yaptım tekrar adetim gecikti tabii yine doktora gittim gene kist var dedi gene farlutal ve regli olunca kullanmak üzere doğum kontrol hapı verdi keşke önceden kullansaydım dedim kendi kendime. ama içimde de bir şüphe vardı hamile olabilirmiyim diye farlutalı o gün içtim eve giderkende bir test aldım meğerse hamileymişim. birde kistlerim var diye düzenli civan perçemide içiyordum. artık soğan suyu ve civan perçemi mi etkili oldu bilmiyorum. 2 aşılamam olmadı sonraki ay hemen kendiliğimden kaldım. bu seferde iyikide doğum kontrol hapını kullanmamışım dedim.

KibritciKiz
2-06-11, 12:06
aren
benim 4 kistim olduğunda reglimde gecikmişti farlutal vermişti, bunu kullan 1 hafta içinde regli olursun oluncada 2.gün dkh na başla dedi bende hemen o gün farlutala başladığım gün soğan suyuna başladım 2 hafta kullandım sonra kontrole gittim 5.günümdü reglimin dr kistlerin 3 ü yok olmuş biride küçülmüş dedi bugün dkh na başla dedi çünkü 2-5.günler arası başlamak lazım yoksa ara kanamaya neden olur dedi ben yine kullanmadım ve yine o ay da reglime 10 gün kala soğan kürü yaptım tekrar adetim gecikti tabii yine doktora gittim gene kist var dedi gene farlutal ve regli olunca kullanmak üzere doğum kontrol hapı verdi keşke önceden kullansaydım dedim kendi kendime. ama içimde de bir şüphe vardı hamile olabilirmiyim diye farlutalı o gün içtim eve giderkende bir test aldım meğerse hamileymişim. birde kistlerim var diye düzenli civan perçemide içiyordum. artık soğan suyu ve civan perçemi mi etkili oldu bilmiyorum. 2 aşılamam olmadı sonraki ay hemen kendiliğimden kaldım. bu seferde iyikide doğum kontrol hapını kullanmamışım dedim.
benim iki tane vardı kist adet oldum ama çok az oldum dr. kist yüzünden dedi 3.gün başladım dkh .na 6gün içtim soğan kürüne başladım devam ediyorum bakalım...ya tek tüpümün tıkalı olması elimi kolumu bağlıyo o açık olsa bende kendiliğimden kalırım belki ama şansı yarıya düşürüyo.........şu adaçayından tampon felan olayı varmış başka topiclerde okudum cesaret edemiyorum ona da

aren
2-06-11, 13:06
badezuzum
benim iki tane vardı kist adet oldum ama çok az oldum dr. kist yüzünden dedi 3.gün başladım dkh .na 6gün içtim soğan kürüne başladım devam ediyorum bakalım...ya tek tüpümün tıkalı olması elimi kolumu bağlıyo o açık olsa bende kendiliğimden kalırım belki ama şansı yarıya düşürüyo.........şu adaçayından tampon felan olayı varmış başka topiclerde okudum cesaret edemiyorum ona da
ben adaçayı yağını kullanmıştım 2 sene önce , pamuğa döküp koymuştum ama derine falan itmedim ne olur ne olmaz diye adetin 6.günü başlayıp 6 gün ben bir değişiklik görmedim bazıları akıntının arttığından falan bahseder ama bende birşey olmadı.

vizontele
2-06-11, 14:06
arkadaşlar;
tüp bebek ilaçları raporlu olunca ne kadar tutuyor?

vizontele
badezuzum
demin pazara çıktım kızlar bi tanıdıkla karşılaştım kadını öptüm hayırlı kandiller dedim .... ne dese beğenirsiniz '' kız sizde çoluk çocuk yok niye almışsın bu kadar meyve sebzeyi ''dedi ..hiç arkama bakmadan yürüdüm gittim ..ayy niye alındın ne dedim diyo arkamdan.. gerizekalı çocuğumuz yok diye ölelimmi be ...ne salak insanlar var bu hayatta ..pöfff ne güzel başlamıştı günüm halbuki...

bu arada HAYIRLI KANDİLLER ..RABBİM BU GÜZEL GÜNÜN HÜRMETİNE HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN...ben hepinize dua edicem sizlerden de dua bekliyorum kızlar ..hepinizi öpüyorum
Seninde kandilin mübarek olsun, inşallah hepimizin duaları kabul olur
birbirimiza dua edelim.
Bu insanlardan bende bıktım.
Canımı çok yakıyorlar.
Laflarını bilmiyorlar, yada canımızı yakmak için kasti söylediklerini süşünüyorum.
Çünkü anne olanlarda bizim neler hissettiğimizi anlayabilirler.
Ama çocuklarıyla hava atmak daha çok işlerine geliyor.
Rabbimin verdiği bebekle bize bize hava atıyorlar.
Rabbimizin vermediği bebeğin hesabınıda bize soruyorlar.
Bu konuda çok hassasım bende çok üzülüyorum.

bubuş
candostlarım dert ortaklarım kandiliniz mübarek olsun.
rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine gönlümüzün muradını verir inş.
hepimizin kucakları dolsun sağlıklı mutlu bebişlerimiz olsun.

bugün yatmadan meryem suresini okuyun çok etkili olduğunu söylüyorlar.

hepinizi tek tek öpüyorum dularımdasınız.

bu arada benim son 3 günüm adetime. acayip gerginim :KK43:((

DEW77
cerenm
peki madem hastasisiniz, fiyatlari ne civarda ? muayene, asilama, tup ? ssk geciyor mu? ben yine arastiracagim da on fikrim olsun.
Canim kusura bakma ben bu konualri hic bilmiyorum ben yurt disinda yasiyorum..bildigim tek sey 5500 civari tutuyormus tedavi, muayne ucreti 200tl diye biliyorum ama diger konualrda sanirim acip hemsiresi ile gorusmen en dogrusu hemsiresinin adi Asli.

DEW77
bubuş

Bubuscum hadi hayirlisi cnm ya duialarim seninle...

gulem
merhaba arkadaşlar..anlaşılan bugün pek iyi değiliz.bende değilim aslında..eşimi uğurladım az önce..şimdiden çok özledim;(

gulem
kandiliniz mübarek olsun..

DEW77
2-06-11, 16:06
gulem
merhaba arkadaşlar..anlaşılan bugün pek iyi değiliz.bende değilim aslında..eşimi uğurladım az önce..şimdiden çok özledim;(
Allah kavustursun cnm :KK43:

KibritciKiz
2-06-11, 17:06
aren
ben adaçayı yağını kullanmıştım 2 sene önce , pamuğa döküp koymuştum ama derine falan itmedim ne olur ne olmaz diye adetin 6.günü başlayıp 6 gün ben bir değişiklik görmedim bazıları akıntının arttığından falan bahseder ama bende birşey olmadı.
iyi bende bahaneye bakıyodum zaten :KK1::KK1:

KibritciKiz
vizontele
Seninde kandilin mübarek olsun, inşallah hepimizin duaları kabul olur
birbirimiza dua edelim.
Bu insanlardan bende bıktım.
Canımı çok yakıyorlar.
Laflarını bilmiyorlar, yada canımızı yakmak için kasti söylediklerini süşünüyorum.
Çünkü anne olanlarda bizim neler hissettiğimizi anlayabilirler.
Ama çocuklarıyla hava atmak daha çok işlerine geliyor.
Rabbimin verdiği bebekle bize bize hava atıyorlar.
Rabbimizin vermediği bebeğin hesabınıda bize soruyorlar.
Bu konuda çok hassasım bende çok üzülüyorum.
işte bunlar depresyon sebebi :KK53:

gulem
DEW77
Allah kavustursun cnm :KK43:
sağol canım benim..aminnn..

KibritciKiz
2-06-11, 18:06
gulem
kavuşması güzel oluyo ama .. Allah kavuştursun cnm:)

gulem
2-06-11, 20:06
badezuzum
kavuşması güzel oluyo ama .. Allah kavuştursun cnm:)
evet canım:) sağol..

aren
3-06-11, 05:06
bubuş

canım senin ve diğer arkadaşlarında kandili kutlu olsun.

benimde son 3 günüm. pazara regli olmam lazım. olacağım da zaten.

aren
3-06-11, 05:06
gulem
canım ne olacak halimiz:) neyse sen yakınsın galiba.

vizontele
3-06-11, 07:06
badezuzum
işte bunlar depresyon sebebi :KK53:
olabilir demekki bütün çocuğu olmayan kadınlar
depresyondaki alınıyorlar.

bubuş
3-06-11, 12:06
gulem
ayy canıım kıyamam sana. üzülme canınız sağolsunda ayrı olun tez zamandada kalabalıklaşın inş.
benimde ara ara karnıma ağrılar giriyor bakalım pazar günümü olacağım.
çok gerginim çookkk..

aren adet günümüz aynı cnm. hayırlısı olsun.

cumanız müberak olsun kızlar bol bol dua ben dün meryem suresini okudum yattım. inş. becerebilirsem her akşam okumak istiyorum.

DEW77
3-06-11, 13:06
Kizlar selam,

Bubus Aren benimde sizler guibi regli gunum yaklasiyor,bu hafta sonu bekliyorum bakalim....izmirdeki doktorum reglimin 2.gunu baktirmami istedi fsh,e2 ve progesteron...regli yaklasiyor ve ben doktor peisnde kosuyorum cunku burda elinde doktor kagidi olmadna hicbir labaratuara gidipte ben geldim su testleri yaptirmak istiyorum diyemezsin..neyse cok sukur bugun sonunda aile doktorumuzun hemsiresi aradi tamam doktor kagidi yazar faxlariz dedi of nasil rahatladim anlatamam....cunku regli oluversem elimde kagit yok...
Onun disinda sanirim bu ay 28 gunde bir yani normal regli ritinime girecekmisim gibi gorunuyor..bu ay regli oldugum tarihe gore biletimi alacagim malum temmzu reglisinde doktor bemi muayene etmek istiyor....kafam cok dolu kizlar bildiginiz gibi degil trye gelmeden once yapmam gereken o kadar cok is varki islerimi duzenlemem lazim,trde ne kadar kalacagim belli degil ona gore yanima alacaklarim onlar bunlar....tam bunalmis durumdayim...:KK15:
hafta sonu geldi diye mutluyum hafat sonu oturup liste yapacagim neler yapmam gerektigine dair...
ne cok soylendim diymi ?:)
AREN ve BUBUS umarim regli olmazsiniz sekerler sizlerden guzel haber aliriz..
opuyorum cokkkk

DEW77
3-06-11, 13:06
MELDICIM nasil oldu acaba?kasinti gectimi?

meldi
3-06-11, 17:06
canlar ben size yazamıyorum hafta başından beri kabus dolu günler geçiriyorum. mantar olunca dr u aradım jeli keselim iğneye geçelim dedi, aman ne geçmek iğneler o kadar ağırki bana daha da ağır geldi heralde sadece iki gün vurdurabildim. yatakta sağdan sola dönemiyorum,yataktan önce dizlerimin üzerine iniyorum sonra duvara veya birine tutunarak ayağa kalkabiliyorum. kimin başına geldi bilmiyorum kabus gibi.iğneyi bıraktık tabi jele geçtik tekrar mantar tekrar olmyım ddiye dua ederek kullanıyorum.o yüzden şimdi ayakta yazıyorum oturamadığım için öpüyorum sizi.

KibritciKiz
3-06-11, 19:06
meldi
canlar ben size yazamıyorum hafta başından beri kabus dolu günler geçiriyorum. mantar olunca dr u aradım jeli keselim iğneye geçelim dedi, aman ne geçmek iğneler o kadar ağırki bana daha da ağır geldi heralde sadece iki gün vurdurabildim. yatakta sağdan sola dönemiyorum,yataktan önce dizlerimin üzerine iniyorum sonra duvara veya birine tutunarak ayağa kalkabiliyorum. kimin başına geldi bilmiyorum kabus gibi.iğneyi bıraktık tabi jele geçtik tekrar mantar tekrar olmyım ddiye dua ederek kullanıyorum.o yüzden şimdi ayakta yazıyorum oturamadığım için öpüyorum sizi.
offf ne kötü olmuş cnm ya ..hani bütün kadınlarda vardır ama senin ağır olmuş çok geçmiş olsun cnm hamileliğini rahat geçirirsin inş.

piraye_84
3-06-11, 19:06
DEW77
Kizlar selam,

Bubus Aren benimde sizler guibi regli gunum yaklasiyor,bu hafta sonu bekliyorum bakalim....izmirdeki doktorum reglimin 2.gunu baktirmami istedi fsh,e2 ve progesteron...regli yaklasiyor ve ben doktor peisnde kosuyorum cunku burda elinde doktor kagidi olmadna hicbir labaratuara gidipte ben geldim su testleri yaptirmak istiyorum diyemezsin..neyse cok sukur bugun sonunda aile doktorumuzun hemsiresi aradi tamam doktor kagidi yazar faxlariz dedi of nasil rahatladim anlatamam....cunku regli oluversem elimde kagit yok...
Onun disinda sanirim bu ay 28 gunde bir yani normal regli ritinime girecekmisim gibi gorunuyor..bu ay regli oldugum tarihe gore biletimi alacagim malum temmzu reglisinde doktor bemi muayene etmek istiyor....kafam cok dolu kizlar bildiginiz gibi degil trye gelmeden once yapmam gereken o kadar cok is varki islerimi duzenlemem lazim,trde ne kadar kalacagim belli degil ona gore yanima alacaklarim onlar bunlar....tam bunalmis durumdayim...:KK15:
hafta sonu geldi diye mutluyum hafat sonu oturup liste yapacagim neler yapmam gerektigine dair...
ne cok soylendim diymi ?:)
AREN ve BUBUS umarim regli olmazsiniz sekerler sizlerden guzel haber aliriz..
opuyorum cokkkk
Merhaba Aren Bubus ve Dew77,
öncelikle hayırlı cumalar herkese...
Kızlarbenim dereglim pazar günü ve çok heycanlıyım, ara sıra kasığıma saplanmalar var, offff inşallah regli olmayız kızlaaar...:KK58:

aren
3-06-11, 20:06
piraye_84
Merhaba Aren Bubus ve Dew77,
öncelikle hayırlı cumalar herkese...
Kızlarbenim dereglim pazar günü ve çok heycanlıyım, ara sıra kasığıma saplanmalar var, offff inşallah regli olmayız kızlaaar...:KK58:
Merhaba canım inşallah regli olmazsın benim bu ay bir beklentim yok olacaksam bir an önce olayımda zaman geçsin istiyorum.

piraye_84
aren
Merhaba canım inşallah regli olmazsın benim bu ay bir beklentim yok olacaksam bir an önce olayımda zaman geçsin istiyorum.
Aynen canım yaa, ya bir an önce reglimi olayım ya da hamileysem de hemen şimdi öğreneyim istiyorum.Çok zor beklemek çok zor. bugün iş yerimde yanımda oturan bi arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim nası sevindim..:nazar::nazar:. Öyle güzel ki... Allahım isteyen herkese versin, bu yolda kimseyi aratmasın... pazargünü haber verirsin son durumları, inşallah görmeyiz kırmızıları :KK66: ben perşembe gününe kadarbeklicem regli olmazsam,sonra idrarda bakıcam... offff plan bile yaptım :86::86:

gulem
aren
canım ne olacak halimiz:) neyse sen yakınsın galiba.
yaaa canım sana üzülüveriyodum ben:) napalımm..katlancaz..

gulem
bubuş
ayy canıım kıyamam sana. üzülme canınız sağolsunda ayrı olun tez zamandada kalabalıklaşın inş.
benimde ara ara karnıma ağrılar giriyor bakalım pazar günümü olacağım.
çok gerginim çookkk..

aren adet günümüz aynı cnm. hayırlısı olsun.

cumanız müberak olsun kızlar bol bol dua ben dün meryem suresini okudum yattım. inş. becerebilirsem her akşam okumak istiyorum.
canım zor oluyo ama sayılı zaman.birbirimizin değerini anlıyoruz:KK66: .canım Allah kabul etsin..

DEW77
4-06-11, 16:06
meldi
ah yavrum ya desene mahvoldun...cok gecmis olsun ben o igneleri duymustum Meldi cok aci veriyormus popunun ustune oturmak mumkun degil diyorlar....umarim jel mantar yapmaz guzelim o igenelri bir daha olmak zorunda kalmazsin...cok cok gecmis olsun bitanem...gececek bugunler insallah saglikla guzel bri hamilelik yasayacaksin....

gulem
4-06-11, 19:06
meldi
geçmiş olsun canım.zor olduğunu duymuştum bende..ama geçecek bişey sonuçta,korkma..kendine iyi bak,kontrolün ne zaman?bize bebişini anlat tamammı:)