Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Umudumuz Hiç Bitmeyecek, Biz Anne Olacağız Diyenler

KibritciKiz
10-06-11, 17:06
bubuş
sağolun kızlar ama bütün gücüm gitti dayak yemiş gibi oldum. rengim soldu resmen.
düşürdüğüm şeyin yarısını pedin üstünde yakaladım yarısı wc ye gitti. yarısı koyu kan pıhtısı yarısı beyazımsı et parçası gibiydi. tuhaftı. önceki kan pıhtılarınıda bildiğim için bu kesinlikle farklıydı.
neyse hayırlısı tabi. biran önce eve gidip banyo yapıp yatmak istiyorum.
yarın da dr a gitmeyi düşünüyorum inş. dolu değildir. öpüyorum sizi kızlar. kendinize iyi bakın.
akşam evdende yazarım.
çok geçmiş olsun cnm belki rahim hamile kalıcağın zaman kalınlaşıyo ya sonrasında olmadığında parça parça düşüyo odur ...ama o kadar ağrılı olmaz.anlayamadım ben düşük yaptığımda (6haftalık)tuvalette küçük et parçaları gelmişti ben dr.a daha fazla olması gerekmiyormu dedim 'hayır senin kese oluşmuş ama bozulmamış şimdi rahim içi duvarın geliyo demişti kese bütünüyle geldiğinde (ablam resmen pede düşük yaptı)bir avuç büyüklüğünde (biraz iğrenç olucam ama )tavuk göğsü gibi bütün bir parçaydı...bi an önce dr.una git ve güzel haberler al cnm tekrar geçmiş olsun...

KibritciKiz
10-06-11, 17:06
piraye_84
Kızlar günaydın, biliyorsunuz ben pko hastasıyom ve bu ay ilk defa ilaçcız regli oldum SATtan 36 gün sonra. ayın 8 inde regli oldum ve dün bir damladan aşka gelmedi hatta akşam temizlendim ve bu sabah ped bile koymaya gerek kalmadı:kk77::kk77: ama ayın 8 inde gelen reglim çık yoğundu, sabah sabah sölemek istemezdim ama böle parçalı parçalıydı yani ve çok sancılı geçti. Size bişey sormak istiyorum sizce bu adet şekli normal mi yoksa doktoruma bir danışayım mı? kafam çok karışık bilemedim ve nasıl iş bu böyle anlamadım:KK59::KK59: Kist oluşmasından çok korkoyorum, şu ande ne bi ağrım ne de regli belirtim var, hepsi geçti... Kızlaaar ne yapmalıyım, doktora gideyim mi... Yorumlarınız benim için önemli. Şimdiden teşekkürler:KK9:
cnm bende geçen ay hiç olmadım sadece bir pet kirletmedim bile yani okadar..dr.a gittim ve kocaman iki kistin var o yüzden dedi (ayrıca pko luyum )onlardan hariç oluşmuş dedi ..dkh.ı verdi kullan eritsin dedi belki sende de olmuşsa ondandır.. gel sen beni dinle iç şu soğan kürünü:)

vizontele
11-06-11, 06:06
arkadaşlar merhaba;
bu beyaz et parçası aynı bubuşun anlattığı gibi bazen bendede oluyor.
daha önce aşılamadan sonra aynı şey olmuştu.
Doktor kimyasal gebelik olmuş olabilir dedi.
hiç test falan yaptırmamıştım
Ama ben bu olayı bikaç defa yaaşadım.
Sanırım gelişmeyen gebeliği vücut atıyor.

KibritciKiz
11-06-11, 07:06
vizontele
arkadaşlar merhaba;
önce de yazdığım gibi cnm bebeğin kesesi 6. haftadan sonra oluştuğu için gelen şey rahim içi tabakası ..kimyasallarda genelde pıhıt kan oluyo ..bebek oluşmamış oluyo kimyasallarda toplanan bir kan var.......

aren
11-06-11, 10:06
bubuş
sağolun kızlar ama bütün gücüm gitti dayak yemiş gibi oldum. rengim soldu resmen.
düşürdüğüm şeyin yarısını pedin üstünde yakaladım yarısı wc ye gitti. yarısı koyu kan pıhtısı yarısı beyazımsı et parçası gibiydi. tuhaftı. önceki kan pıhtılarınıda bildiğim için bu kesinlikle farklıydı.
neyse hayırlısı tabi. biran önce eve gidip banyo yapıp yatmak istiyorum.
yarın da dr a gitmeyi düşünüyorum inş. dolu değildir. öpüyorum sizi kızlar. kendinize iyi bakın.
akşam evdende yazarım.
canım seni çok merak ettim bende enson dün öğlen bakabildim sonra yola çıktım ankaraya gelmek için şimdi vatim oldu bakmaya. ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. benim 2. hamileliğim düşük olmuştu ya düşen parça böyle akciğer gibi beyazımsı parmak kadar bir et parçası gibiydi ve düşerkende öyle bir ağrı olduki düşünce birden rahatlamıştım o ağrı falan gitmişti. sende öyle deyince bana kimyasal bir gebelik geçirmişsin gibi geldi.

aren
11-06-11, 10:06
piraye_84
Kızlar günaydın, biliyorsunuz ben pko hastasıyom ve bu ay ilk defa ilaçcız regli oldum SATtan 36 gün sonra. ayın 8 inde regli oldum ve dün bir damladan aşka gelmedi hatta akşam temizlendim ve bu sabah ped bile koymaya gerek kalmadı:kk77::kk77: ama ayın 8 inde gelen reglim çık yoğundu, sabah sabah sölemek istemezdim ama böle parçalı parçalıydı yani ve çok sancılı geçti. Size bişey sormak istiyorum sizce bu adet şekli normal mi yoksa doktoruma bir danışayım mı? kafam çok karışık bilemedim ve nasıl iş bu böyle anlamadım:KK59::KK59: Kist oluşmasından çok korkoyorum, şu ande ne bi ağrım ne de regli belirtim var, hepsi geçti... Kızlaaar ne yapmalıyım, doktora gideyim mi... Yorumlarınız benim için önemli. Şimdiden teşekkürler:KK9:
bence sen doktora git belki kist olmuştur onu atmışsındır. ihmal etme.

landarch
11-06-11, 11:06
aren cim sen ne yaptın, regl oldun mu? olmadıysan hala test yapmadın mı?

bubuşcum anca nete girebildim, seni düşününce kalbim hep pıt pıt attı.. okuyunca içim yandı yaa resmen ben yaşıyorum gbi gelio, bu kadar mı tek vücud olduk şaştım kendime. üzüldüm, biraz da kızdım açıkcası.. sana test yap dedim, ben hastanede yatarken yanımda düşük tehlikesi olan bir kadın vardı. progestan takviyesi yaptılar ama biraz gec kalınmış dediler. kese var, kalp atıyor ama aşırı kanaması vardır. bebeğin gidişatı pek parlak değildi. o gün karar verdim günüm geçer geçmez idrar testi yapıcam diye. sonuçta düşecek olursa ilaçlara rağmen de düşer ama biz elimizden geleni yapalım dimi..

canm kimyasal da olsa hamile kalmak bence güzel bir şey, ancak benm tüp doktorum kimyasal sonrası tekrarını beklemeden genetik test yaptırmak taraftarı. hatta gecenlerde hatırlattılar bana sağ olsunlar :) siz hala genetik test yaptırmadınız mı diye

aren
landarch

bubuşcum anca nete girebildim, seni düşününce kalbim hep pıt pıt attı.. okuyunca içim yandı yaa resmen ben yaşıyorum gbi gelio, bu kadar mı tek vücud olduk şaştım kendime. üzüldüm, biraz da kızdım açıkcası.. sana test yap dedim, ben hastanede yatarken yanımda düşük tehlikesi olan bir kadın vardı. progestan takviyesi yaptılar ama biraz gec kalınmış dediler. kese var, kalp atıyor ama aşırı kanaması vardır. bebeğin gidişatı pek parlak değildi. o gün karar verdim günüm geçer geçmez idrar testi yapıcam diye. sonuçta düşecek olursa ilaçlara rağmen de düşer ama biz elimizden geleni yapalım dimi..

canm kimyasal da olsa hamile kalmak bence güzel bir şey, ancak benm tüp doktorum kimyasal sonrası tekrarını beklemeden genetik test yaptırmak taraftarı. hatta gecenlerde hatırlattılar bana sağ olsunlar :) siz hala genetik test yaptırmadınız mı diye
canım ben hala olmadım p.tesini bekleyeceğim olmazsam salı doktora giderim birşey varsa görünür yoksada regli olmam için ilaç verir. tüp bebek sonrası 2.reglisi geciken çok oluyormuş ilaçlar nedeni ile.

landarch
dew cim hormon tahlillerini yaptırabildin mi? inşallah herşey normaldir. Oldukca yoğun günler geciriyorsun ama lütfen bünyeni yıpratma. Bol bol enerjiye ihtiyac duyacaksın hem bedensel hem ruhsal.. herşey dörtdörtlük olmak zorunda değil, işte ve ewde çok titiz olma biraz sallamakta fayda var :KK66:

kızlar ben perşemne günü kontrol sonrası size ohhhh kuş gbi rahatladım falan dedim ya.. kendi kendime nazar değdirdim sanırım, akşam üzere bana bir haller oldu böle fenalık geldi ewe gittim yattım akşam ateşim çıktı. enfeksiyon kaptım diye ödüm patladı. sonra ishal oldum aynı anda da istifra.. off felaket bir durum :KK69:
güya doktor o gece mutlaka ilişki olsun, sonrada gün aşırı olablir demişti. eşim gülüyor yaa bakk işte demek kısmet deil diyor :) gecen ay aşilamada da grip olmuştum preseed ın enjektörünü kullanmıştık. dedim bu sefer onu bile yapamiicam wc den yatağıma ble zor gittim. ama çok şükür şuan iyim, sanırım salgın var etrafta.. zaten binyem de zatıf düştü ameliyat sonrası, bağırsaklarım tam olarak iyileşmese de en azında iyi hisediyourm.

piraye_84
11-06-11, 17:06
DEW77
Pirayecim ben PKO lu degilim ancak benimde bazi ay cok yogun gelir parcali dedigimiz turden bazi ay az gelir ...yanliz senin durumunda hemen hemen hic gelmemesi pek normal degil bence kesinlikle doktoruna danismalisin cnm....biz ne desek yanlis olur...
Canım dün doktorumla konuştum, senin durumdaki biri için normal dedi. kendi kendime regli olmam bile iyi bişeymiş :) pek tatmin olmadım ama, geliiiim muayeneedin olmazsa dedim, dalga geçti benimle gerek yok dedi, rahat ol sen dedi :KK43: Anlamadım walla, üsteikte çok sinir oldum....:63:Neyse çalışmalara erken başlıcam bu ay... ve yumurtlama takibi yapmıcam:63:

piraye_84
11-06-11, 17:06
badezuzum
cnm bende geçen ay hiç olmadım sadece bir pet kirletmedim bile yani okadar..dr.a gittim ve kocaman iki kistin var o yüzden dedi (ayrıca pko luyum )onlardan hariç oluşmuş dedi ..dkh.ı verdi kullan eritsin dedi belki sende de olmuşsa ondandır.. gel sen beni dinle iç şu soğan kürünü:)
:KK19::KK19::KK19:hmmm pek emin değilim ama önümüzdeki ay benek gelmezse başlıcam söz:KK61: doktorumla konuştum dün, yoktur bişey dedi. Senin durumundaki biri için normal dedi,. Bakalım ben bu ayarı poleni yiyiorum, yumurtaolgunlaştırıyomuş ve kalitesini arttırıyomuş bi de incir kürü yapıcam bakalım...

DEW77
11-06-11, 18:06
landarch
dew cim hormon tahlillerini yaptırabildin mi? inşallah herşey normaldir. Oldukca yoğun günler geciriyorsun ama lütfen bünyeni yıpratma. Bol bol enerjiye ihtiyac duyacaksın hem bedensel hem ruhsal.. herşey dörtdörtlük olmak zorunda değil, işte ve ewde çok titiz olma biraz sallamakta fayda var :KK66:

kızlar ben perşemne günü kontrol sonrası size ohhhh kuş gbi rahatladım falan dedim ya.. kendi kendime nazar değdirdim sanırım, akşam üzere bana bir haller oldu böle fenalık geldi ewe gittim yattım akşam ateşim çıktı. enfeksiyon kaptım diye ödüm patladı. sonra ishal oldum aynı anda da istifra.. off felaket bir durum :KK69:
güya doktor o gece mutlaka ilişki olsun, sonrada gün aşırı olablir demişti. eşim gülüyor yaa bakk işte demek kısmet deil diyor :) gecen ay aşilamada da grip olmuştum preseed ın enjektörünü kullanmıştık. dedim bu sefer onu bile yapamiicam wc den yatağıma ble zor gittim. ama çok şükür şuan iyim, sanırım salgın var etrafta.. zaten binyem de zatıf düştü ameliyat sonrası, bağırsaklarım tam olarak iyileşmese de en azında iyi hisediyourm.
Landarchcim cnm yaptirdim testimi cok sukur...hafta sonuna denk gelecek2.gunum diye stres yaptim ama Cuma ikinci gunume denk geldi.Haftaya alacagim sonuclari doktoruma email atacagim...bu arada doktoru aradim hemsiresine sordum illa doktor beni regliyken mi muayne etmek istiyor yoksa temmzu reglim bittikten sonra muayne etse yeterlimi dedim...kizda tabi kendinizi zorlamayin agustos reglisinden 15 gun once sizi gorse yeter deyince derin bir nefes aldim hemen temmuz basi degil 2.haftasi trye gelecek sekilde bilet bakiyorum....
dedigin gibi herseyi tam birakayim derken canim cikti ama simdi butun islerimi bitirdim birtek is yerindeli duzenlemeler kaldi sonra ver elini izmir :)))))

sende hastalanmissin guzelim cok cok gecmis olsun virutuk birsey belli dikkat et kendine...iyi dinlen bu hafta sonu....:KK71:

DEW77
11-06-11, 18:06
bugun manikure gittim uzak dogulu minik bir kadin manikurumu yapan....gecen sefer fark ettim ki hamile cok sasirdim cunku hic belli olmuyordu...neyse bugun yasini sordum 41 yasinda 4.cocuguymus...kadin acayip yogun calisiyor,hicde bizler gibi yok o kur yok incir sogan birsey yapmiyor zaten cocukda istemiyormus 3 oglandan sonra simdi kiza hamile ....bazi insanlar ne sansli, bir duysa bu ugurda neler yaptigimi kadin sasar kalir...tabi dilegim saglikla kizini kucagina almasi...

bubuş
11-06-11, 23:06
badezuzum
çok geçmiş olsun cnm belki rahim hamile kalıcağın zaman kalınlaşıyo ya sonrasında olmadığında parça parça düşüyo odur ...ama o kadar ağrılı olmaz.anlayamadım ben düşük yaptığımda (6haftalık)tuvalette küçük et parçaları gelmişti ben dr.a daha fazla olması gerekmiyormu dedim 'hayır senin kese oluşmuş ama bozulmamış şimdi rahim içi duvarın geliyo demişti kese bütünüyle geldiğinde (ablam resmen pede düşük yaptı)bir avuç büyüklüğünde (biraz iğrenç olucam ama )tavuk göğsü gibi bütün bir parçaydı...bi an önce dr.una git ve güzel haberler al cnm tekrar geçmiş olsun...
sağol cnm. cnm valla ne olduğunu bende anlamadım testte görüp sonrasında böyle bişey olsa kesin düşük diycem ama oda olmadı ya anlam veremiyorum. perşembe gecesi yatmadan önce kasıklarımda her zamnki (geciken 5 gündeki gibi) kasık ağrım vardı. eşim şehir dışında ya kayınvalidemdeydim. gece olur batırmayım yatağı falan diye ped koyup yattım. sabahta bir damla kan vardı. cuma öğleye doğru ağrım arttı.tam öğle arasında bir ağrı geldi. sanarsın doğum başlıyor. dişlerimi sıktım resmen dayanmak için sonra tam göbeğimin alt kısmında rahmi içinde acayip bişeyler oldu sanki biri tırnaklarını geçirip aşağı doğru çekiyor bişeylerin yerinden koptuğunu hissettim. yanımda arkadaşım vardı. dedim ben ayağa kalkıcam ama paçalarımdan aşağı inecek galiba. nasıl bir ter döktüm anlatamam. ayağa kalkınca kanla birlikte bi parça geldi hissettim. sonra ağrı yavaş yavaş kayboldu.
tuvalete zor attım kendimi. peçeteye geldi ilk parça sonra içeride kalanı wc ye gtti. yarısı kan pıhtısı yarısı beyazımsı akciğer gibiydi. daha önce öyle yaşamadım ama ablanın yaşadığı düşüğün aynsını yaşadım. dediğin gibi bütünüyle avuç büyüklüğünde yanyana iki tane yapışıktı ve ben onu alıp acile gittiğimde dr lar da kese olduğunu söyledi kanda gebeliğe baktılar. pozitif olsaydı kürtaja alacaklardı negatif çıkınca bişey yapmadılar. işin dezavantajı o zaman bebek düşünmüyorduk bu kadarda bilgimiz yoktu.normal adet dönemimde olmuştu. hemde diplomamı almaya gidiyordum başka şehire gidiyordum uzunyolda oldu. sabah inince üniversitenin aciline gittim eşimde yanımda değildi. üzerinde durmadım sonrada. pzt dr a gidince onuda anlatıcam hiç bahsetmemiştim bu dr a.bakalım neler duycaz.

vizontele
arkadaşlar merhaba;
bende öyle düşünüyorum ama artık gelişen sağlıklı bir gebeliğimiz olsun lütfeennn..

aren
canım seni çok merak ettim bende enson dün öğlen bakabildim sonra yola çıktım ankaraya gelmek için şimdi vatim oldu bakmaya. ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. benim 2. hamileliğim düşük olmuştu ya düşen parça böyle akciğer gibi beyazımsı parmak kadar bir et parçası gibiydi ve düşerkende öyle bir ağrı olduki düşünce birden rahatlamıştım o ağrı falan gitmişti. sende öyle deyince bana kimyasal bir gebelik geçirmişsin gibi geldi.
hoşgeldin şehrimize o zaman :)))
aynen dediğin gibi oldu cnm şiddetli ağrı sonrasında parça geldi ve ağrı geçti sonra. bugün daha iyiyim. ağladım ağladım rahatladım.

landarch

cnm benim evet resmen tek vücut gibiyiz. sevincimiz acımız bir. boşver olacağı varmış oldu. pozitifi görüp böyle yaşamak sanki daha yıkıcı olur diye düşünüyorum. rabbim hayırlısını versin hepimize.
sen nasılsın cnm..rahatsızlandığını okudum yazmadan öne geçmiş olsun cnm. dikkat et sen daha nekahet döneminde sayılırsın. herşey güzel olacak ben inanıyorum.

bubuş
11-06-11, 23:06
DEW77
Landarchcim cnm yaptirdim testimi cok sukur...hafta sonuna denk gelecek2.gunum diye stres yaptim ama Cuma ikinci gunume denk geldi.Haftaya alacagim sonuclari doktoruma email atacagim...bu arada doktoru aradim hemsiresine sordum illa doktor beni regliyken mi muayne etmek istiyor yoksa temmzu reglim bittikten sonra muayne etse yeterlimi dedim...kizda tabi kendinizi zorlamayin agustos reglisinden 15 gun once sizi gorse yeter deyince derin bir nefes aldim hemen temmuz basi degil 2.haftasi trye gelecek sekilde bilet bakiyorum....
dedigin gibi herseyi tam birakayim derken canim cikti ama simdi butun islerimi bitirdim birtek is yerindeli duzenlemeler kaldi sonra ver elini izmir :)))))

sende hastalanmissin guzelim cok cok gecmis olsun virutuk birsey belli dikkat et kendine...iyi dinlen bu hafta sonu....:KK71:
hadi bakalım izmir seni bekliyor..inşallah burdada herşey yolunda gider. bebeğinle dönersin evine..
allah yardımcın olsun.

aren
canım ben hala olmadım p.tesini bekleyeceğim olmazsam salı doktora giderim birşey varsa görünür yoksada regli olmam için ilaç verir. tüp bebek sonrası 2.reglisi geciken çok oluyormuş ilaçlar nedeni ile.
aren hadi bakalım bu ayki son umudumuz sensin sevindir bizi..önümüzdeki ay sil baştan başlarız her zamanki gibi..yoksada dert etme umudumuzu yitirmeyecğiz dimi :KK54:

hilye81
12-06-11, 08:06
meldi aren bubuş gulem ...... nasılsınız?
benim size bir haberim var. HAMİLEYMİŞİM ama bebeğin kesesi haftasına göre çok küçükmüş. sonradan büyüyebilirde düşebilirde dedi doktor.
aslında ben artık uğraşmıyordum bebek için bütün tedavileri bitkisel destekleri bırakmıştım. birkaç gündür çok halsizdim çok uykum geliyordu adetimde gecikmişti ama ben bunu pek önemsememiştim çünkü daha öncede gecikmeler olurdu. halsizlikten kafamı kaldıramaz hale gelince doktora gittim dün doktor hamilesiniz deyince birden ne yapacağımı şaşırdım. açıkcası inanamadım. sonra ulturasona girdim keseyi gördü ama olması gerekenden çok küçük dedi. gelişebilirde ölebilirde dedi. hayırlısı artık. salı günü tekrar gideceğim. sizinle paylaşmak istedim...

eslem2000
12-06-11, 14:06
nasilsniz kizlar ben sizleri cok özluyorum ama hic vaktim yok artik calismaya basladim cokk yogun calisiyorum kafami dagitmaya calisiyorum iyi geliyor tedaviyi falan biraktim zaten sadece kontrollere gidiyorum cunki asilamalardan sonra kanser lezyonlari gibi birsey gördu doktorum ve her üc ayda bir kontrol edelim dedi ben ise bu yaz tüp bebek yaptirmayi dusunuyordum ama artik sagligimdan baska birsey dusunmuyorum yeterki tahlilerimin sonucu temiz ciksin bu tahliler uc kez ayni cikarsa o tehlikelimis ALLAHIM hepimizin yardimcisi olsun ne olur dua edin fazla zorlamayin sansinizi beterin beteri var EN ÖNEMLISI saglik baska birsey degil saglik olmadan hic bir seyin anlami kalmiyor...biraz uzattim kusura bakmayin saglikla sevgiyle kalin..

DEW77
12-06-11, 17:06
eslem2000
nasilsniz kizlar ben sizleri cok özluyorum ama hic vaktim yok artik calismaya basladim cokk yogun calisiyorum kafami dagitmaya calisiyorum iyi geliyor tedaviyi falan biraktim zaten sadece kontrollere gidiyorum cunki asilamalardan sonra kanser lezyonlari gibi birsey gördu doktorum ve her üc ayda bir kontrol edelim dedi ben ise bu yaz tüp bebek yaptirmayi dusunuyordum ama artik sagligimdan baska birsey dusunmuyorum yeterki tahlilerimin sonucu temiz ciksin bu tahliler uc kez ayni cikarsa o tehlikelimis ALLAHIM hepimizin yardimcisi olsun ne olur dua edin fazla zorlamayin sansinizi beterin beteri var EN ÖNEMLISI saglik baska birsey degil saglik olmadan hic bir seyin anlami kalmiyor...biraz uzattim kusura bakmayin saglikla sevgiyle kalin..
eslem cnm cok cok gecmis olsun bitanem...korkma burda bir arkadasimin oyle oldu 3 ay sonraki kontrol de herseyi duzelmisti sakin icini kotu tutma uzulme...simdi o bahsettigim arkadasim hamile dogum yapmak uzere sakin uzulme uzuntu iyi gelmez sana...
evet kesinlikle eherseyin basi saglik....benim esim kanser atlatti bu duyguyu en iyi en bilirim....saglik olsun ne olursa olsun diyor insan...tekrar gecmis olsun guzelim...

DEW77
hilye81
benim size bir haberim var. HAMİLEYMİŞİM ama bebeğin kesesi haftasına göre çok küçükmüş. sonradan büyüyebilirde düşebilirde dedi doktor.
aslında ben artık uğraşmıyordum bebek için bütün tedavileri bitkisel destekleri bırakmıştım. birkaç gündür çok halsizdim çok uykum geliyordu adetimde gecikmişti ama ben bunu pek önemsememiştim çünkü daha öncede gecikmeler olurdu. halsizlikten kafamı kaldıramaz hale gelince doktora gittim dün doktor hamilesiniz deyince birden ne yapacağımı şaşırdım. açıkcası inanamadım. sonra ulturasona girdim keseyi gördü ama olması gerekenden çok küçük dedi. gelişebilirde ölebilirde dedi. hayırlısı artık. salı günü tekrar gideceğim. sizinle paylaşmak istedim...
Hilye hayirlisi olsun....insallah saglikla sana tutunmaya devam eder bebegin...

DEW77
aren
Hayirlisi canim bekliyoruz haberlerini....

aren
13-06-11, 05:06
hilye81
canım uzun zamandır yoktun merak ettik seni ama güzel bir haberle döndün:) kesenin haftası ile uyumlu olmasına bakma önemli olan bir sonraki dönem gelişim göstermesi.
bizi ahbersiz bırakma. inşallah salı günü güzel haberlerini bekliyoruz.

aren
13-06-11, 05:06
eslem2000
canım geçmiş olsun. işte herşeyin hayırlısı. inşallah sonuçların iyi çıkar.

landarch
13-06-11, 06:06
hilye81

bir gün güzel bir haberle döneceğini biliyorudum, cok cok cok sewindim Allah tamamını erdirsin, darısı başımıza.. hayırlısı için dua et canm, belki gec dollenmedir pozitif dusun :KK66:

landarch
13-06-11, 06:06
eslem2000

canm buyuk gecmiş olsun, en onemlisi sağlık.. kendine cok iyi bak, smear testinde mi cıktı? bazen vucud direnci dustugu zaman da böle cıkabiliyormuş. ben lap. ameliyatından sonra hastanede yatarken cok dusundum, artık kendimi bebek olmuyor diye üzmiicem dedim bakalm yapabilecekmiyim. çünkü gercekten sağlık gibisi yokkk

aren
13-06-11, 07:06
GULEM canım Meldiyi merak etmişsin, meldi iğne vuruluyordu progestan için ona iğneler biraz ağır gelmiş rahatsızdı, kalkamıyor rahat hareket edemiyormuş. biraz fazla pimpirikli bir kızımız var, sürekli olumsuz düşündükçe başına gelmeyen kalmıyor:) Allah'a şükür bebekle ilgili sıkıntı yok tabii ki, başka yerlerden arızlanıyor:) hepinize selamı var.

piraye_84
hilye81
Tebriklerr... İnşallah annesine sıkı sıkı tutunur miniğin, darısı bizim de başımıza :KK61:

piraye_84
Aren senden de güzel haberler bekliyoruz İnşallah, var mı bir gelişme, p.tesi doktora gidicem demiştin, bizleri haberdar et olur mu, Umarım hamilesindir, buraya güzel haberler verirsin, arık hamişlerimiz çoğalsın, bize de umut olsun istiyorum :KK61:

bubuş
hilye81
ayy cnm allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah. inş. gelişimini devam ettirir. bulunduğuu hafta değil düzenli gelişimi önemli. rabbim güç versin önce sana sonra miniğe. dualarımız seninle. sende bizlere dua et. habersiz bırakma bizi. öptm.

eslem2000
hiç kendini üzme. geçici bir değerdir. moral çok önemli bu tarz şeylerde. önce sağlığın gelir tabiki. allah yardımcımız olsun. kontrollerini devam ettirirken aklındanda çıkardın ya bebeğin gelir bence. kendine çok iyi bak. öptm.

aren
piraye_84
Aren senden de güzel haberler bekliyoruz İnşallah, var mı bir gelişme, p.tesi doktora gidicem demiştin, bizleri haberdar et olur mu, Umarım hamilesindir, buraya güzel haberler verirsin, arık hamişlerimiz çoğalsın, bize de umut olsun istiyorum :KK61:
haber veririm. değişen birşey yok. hala olmadım regli.

hilye81
13-06-11, 08:06
Teşekkür ederim kızlar . Dua edin inşallah. Boşlukta gibiyim hayırlısı artık

KibritciKiz
13-06-11, 11:06
hilye81
Teşekkür ederim kızlar . Dua edin inşallah. Boşlukta gibiyim hayırlısı artık
çok geçmiş olsun ..bu hormonların, ani ve zoraki değişiminden kaynaklanan şeyler olabiliyo ..canını sıkma bence testler tekrarlanınca temiz çıkacak herşey

KibritciKiz
13-06-11, 11:06
aren
haber veririm. değişen birşey yok. hala olmadım regli.
vay be bu ne kuvvetli bir irade aren ,tamam hepimiz artık bu testi yapıp olumsuz sonuçları görmekten tekrar yapmak istemeyiz ama sende maaşallah iyi durdun:)))))hadi güzel haberler inşaallah:KK46:

gulem
13-06-11, 19:06
slmm kızlar..haftasonu yoktum,ne güzel kaynatmışsınız..hatta hilye bile gelmiş,hilyecim;bu güzel haberin devamıda gelir inşallah,bencede geç döllenmedir..umutsuz olma,inşallah sağ salim alırsın kucağına..
landarch;canım geçmiş olsun.şimdi iyisindir umarım.bol sıvı al..vücut direncin düşmesin..
bubuş;canım sen nasılsın?muayene falan oldunmu?planın varmı bu ay
aren;canım asıl sana kızalım hepimiz..2 kez düşük yaşamış biri olarak neden temkinli davranmıyosun? bak dikkat et bari kendine..uzun uzun yolculuklara çıkıyosun birde...artık yarın bak ve yaz:KK66: bu arada meldinin selamına sevndim..sende selam söle..

ben adet oldum az önce:) doğum k.hapına başla demişti 1.gün,ama ben alamadım yaaa,yarın başlarım artık olurmu bilmyiyorum ama yaapacak bişey yok..

gulem
DEW77

canım herşey yolunda gider inşallah..neyseki yazın yanlız değilim,yaa inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh yaz bitiminde karnımızı okşarız hepppp beraberrrrrrrrr:))))))))))

gulem
eslem2000
canım o kadar haklısın ki.önce kendi sağlığımız..yani olmazsada sağlık olsun demek hikayeden bi laf değil aslında..duamızı tam etmeliyiz..senin durumuna gelince,efeksiyon sonucu bile öle şeyler çıkabiliyo,aşılama sırasında kapmış olmanda büyük ihtimal..sakın kendini üzme..takip olursun,ama bişey çıkmaz canım,inşallah tüpe falanda gerek kalmadan gebe kalırsın..

piraye_84
14-06-11, 10:06
Aren canım seni merak ettim, nasılsın ne yaptın, haber bekliyoruz senden. Umarım şahane haberlerle gelirsin :KK49: