2012 Ocak Anneleri

ankapoly
21-05-11, 07:05
seyyah2806
günaydın anneler nasılsınızzz:KK16:
günaydın canııımmm.. bulantılı ve baş ağrılıyız offf..
sen nasılsın??

sekerrck
ankapoly
haberdar edelim birbirimizi.. bizimkide kesin değil zaten
tmm cnm oyle canım sıkılıyoki hele bıde hormonlar tavan yaptı ya böyle bazen aglamak gelıyo ıcımden sonra esıme patlıyoum benı gezdırmıyon dıye yazık adam naapsın daha ıkı gun once cıkardı dısarı aksam yemegını falan dısarda yedık ama ıste hormonlarr ben napıyımmm dimi:KK9::KK9::nazar:

ankapoly
sekerrck
evet gecen sene dersanedekı bı arkadasım yapmıstı 3 cocugm olcakmıs ikisi kız bırı erkek falan filann:KK1::KK1:
ayy inşallah.. benimde bi kız bi oğlan çıkıyo:nazar: yerim onları bennn
ilki erkek mi çıktı??

ankapoly
sekerrck
tmm cnm oyle canım sıkılıyoki hele bıde hormonlar tavan yaptı ya böyle bazen aglamak gelıyo ıcımden sonra esıme patlıyoum benı gezdırmıyon dıye yazık adam naapsın daha ıkı gun once cıkardı dısarı aksam yemegını falan dısarda yedık ama ıste hormonlarr ben napıyımmm dimi:KK9::KK9::nazar:
ah şu hormanllaaarrr..
dün normal doğumu izledim internetten.. ay ağla ağla içim çıktı allah seni inandırsın:KK9:

sekerrck
ankapoly
sen nasılsın??
off degıl cook şükürr :KK1:benım halamın kızı 4 yıllık evlı hala cocugu yok gecen telde konustuk mıden bulanıyo falan dedımde amaan tek benımde olsada herseye razıyım dedı yazık ya ona da uzulmuyo degılım ama ıste elden bısı gelmıyo kızlar ınsallah bı an once kavusur bebişine :KK75:

sekerrck
ankapoly
ah şu hormanllaaarrr..
dün normal doğumu izledim internetten.. ay ağla ağla içim çıktı allah seni inandırsın:KK9:
ayy ben cesaret edemıyom bee :KK1:

sekerrck
ankapoly
ah şu hormanllaaarrr..
tam hatırlamıyorum ama kız cıkmıstı sanırsam:KK31::97:

Ceyda_m
belim ve sırtım çooooooook ağrıyooo :KK43:

seyyah2806
ankapoly
sen nasılsın??
bende aynı sizin gibiyim. sabah bulantıyla uyandım tuzlu salatalık yedım. evden işe geliren dolmuşta ha kustum ha kusacam diye korka korka geldim allahtan iş yerıne yetiştim bi posta çıkarttım. şimdi baş ağrısı eşliğinde kreker yıyorum.

sekerrck
seyyah2806
günaydın anneler nasılsınızzz:KK16:
iidr canım sen nasılsın bakalım:KK16:

sekerrck
Ceyda_m
belim ve sırtım çooooooook ağrıyooo :KK43:
aa sen yenı misin canım hosgeldın..aynen valla benımde agrıyo :KK19:

seyyah2806
ankapoly
ah şu hormanllaaarrr..
canım izle ya doğum falan etkisinden kurtulamazsın . ben cesaret edemıyorum valla. hem herkezın doğumu farklıdır.

nezo36
mrb anneler ve anne adayları ben de 16 haftalık hamileyim allah benimde dualarımı kabul etti ve bebek nasip etti inşallah eylülde anne olacağım içimdeki o müthiş varlık kıpır kıpır hareket ediyor hissediyorum ve 2 gece önce karnıma baktım ve hareketini gördüm bir tuhaf oldum çok müthiş bir şey:KK3:

ankapoly
sekerrck
off degıl cook şükürr :KK1:benım halamın kızı 4 yıllık evlı hala cocugu yok gecen telde konustuk mıden bulanıyo falan dedımde amaan tek benımde olsada herseye razıyım dedı yazık ya ona da uzulmuyo degılım ama ıste elden bısı gelmıyo kızlar ınsallah bı an once kavusur bebişine :KK75:
doğu söylüosuuunnn.. çoooookkkk şüküüürrr, kuşum belli edio kendini:)
daha ism falan yok ya ortada eşim çiko dio bebişee:KK60: çiko belli edio kendini diyim:KK53:

halanın kızının allah yardımcısı olsun çookk zoorr.. amcamlarında olmadı bebekleri öyle kedileri var birsürü.. yengem onların annesi oldum napıyım dio.. çok üsülüom çookk:KK43:

sekerrck
nezo36
mrb anneler ve anne adayları ben de 16 haftalık hamileyim allah benimde dualarımı kabul etti ve bebek nasip etti inşallah eylülde anne olacağım içimdeki o müthiş varlık kıpır kıpır hareket ediyor hissediyorum ve 2 gece önce karnıma baktım ve hareketini gördüm bir tuhaf oldum çok müthiş bir şey:KK3:
allah bagıslasın canım cok müthiş bişi ben bıle daha bu haftada oynuyo mu ne dıye kendı kendıme heycanlanıyorum senı dusunemıyorum artık umarım bızde o haftalara gelırız bı an once ve saglıcakla..cınsıyetı ne??

sekerrck
ankapoly
doğu söylüosuuunnn.. çoooookkkk şüküüürrr, kuşum belli edio kendini:)
daha ism falan yok ya ortada eşim çiko dio bebişee:KK60: çiko belli edio kendini diyim:KK53:

halanın kızının allah yardımcısı olsun çookk zoorr.. amcamlarında olmadı bebekleri öyle kedileri var birsürü.. yengem onların annesi oldum napıyım dio.. çok üsülüom çookk:KK43:
ayy canımm yaa off dur kıs aglatcan cadıı:KK59:

Ceyda_m
sekerrck
aa sen yenı misin canım hosgeldın..aynen valla benımde agrıyo :KK19:
evet yeniyim :)) 20 haftalık hamileyim ve bikaç haftadır felaket bel ağrım var.. yatamıyorum bile ne yapıcam bilmiyorum.. :2:

sekerrck
bu arada kaşıntısı olanlar sirkeli su ile taharatlanın cook iyi gelıyo akıntıyı da durduruyo sanki :KK34:

sekerrck
Ceyda_m
evet yeniyim :)) 20 haftalık hamileyim ve bikaç haftadır felaket bel ağrım var.. yatamıyorum bile ne yapıcam bilmiyorum.. :2:
ooo senı dusunemıyorum ben artık ya otururken falan belının arkasına yastık koy ii geldgını soyluyolardı senın haftandaki hamişler umarım gecer bı an once :KK23:

ankapoly
seyyah2806
canım izle ya doğum falan etkisinden kurtulamazsın . ben cesaret edemıyorum valla. hem herkezın doğumu farklıdır.
ammaaan öff izleme zaten pişman oldum.. kadın bebişi kucağına alınca başladı ağlamaya tabi ben dururmuyuummm.. vallahi içim çıktı ağlamaktan.. bi yandan kadın ağlıo bi yandan ben ağlıom.. bana nooluyosa:KK60:

sekerrck
ankapoly
ammaaan öff izleme zaten pişman oldum.. kadın bebişi kucağına alınca başladı ağlamaya tabi ben dururmuyuummm.. vallahi içim çıktı ağlamaktan.. bi yandan kadın ağlıo bi yandan ben ağlıom.. bana nooluyosa:KK60:
ona bizim kööde hormon dıyolardı emmee:KK60::KK60:

seyyah2806
ayy bu kraker de fayda etmiyo artık bulantılara yaa:KK59:

Ceyda_m
sekerrck
ooo senı dusunemıyorum ben artık ya otururken falan belının arkasına yastık koy ii geldgını soyluyolardı senın haftandaki hamişler umarım gecer bı an once :KK23:
çok şükür ilk haftalarda hafif bulantılarım dışında bi şikayetim olmadı ama artık belim kopcak gibi oluyo.. tavsiyen için saoll ciciimm :) senin nasıl gidiyo hamişliğin :KK49:

meserret
Günaydınnnnnnnnnnn :KK71:
Canlarım bugün doktora gidiyorum, ilk kontrolüme, benim için dua edin olur mu :KK61:

sekerrck
Ceyda_m
çok şükür ilk haftalarda hafif bulantılarım dışında bi şikayetim olmadı ama artık belim kopcak gibi oluyo.. tavsiyen için saoll ciciimm :) senin nasıl gidiyo hamişliğin :KK49:
rica ederım yardımcı olabıldıysem ne mutlu:KK34:nası gıtsın ıste bulantım var ara ara sancım oluyo bıde ıkıncı regl tarıhımde yaklastı ondan sanırım benimki sımdıden pıt pıtları hıssettırıyo bakalım teyzesii:KK1::nazar::nazar: