TEST

kate middleton genlinlik

ednh
29-04-11, 10:04
kızlarr çok sade ama bi o kadarda şık tam bir prenses gelinliği:KK16:

fikir olması için taze taze ekliyorum resimler,:KK16:

Vira
29-04-11, 11:04
Ben açıkçası hiç beğenmedim.Özellikle etek kısmı çok basit geldi kumaş görüntüsünden.Mutlaka fiyat olarak pahalı ve kaliteli ama görüntü olarak sevmedim.Burada çook daha şık gelinlikler gördüm. =)​

beril040
Daha şık gelinlikler ekbette var.ama şuda bir gerçek ki prenses olan birisinin sadeliği de prensesliğini yansıtıyor işte.

minenes
tam beklediğim gibi. tipik bir prenses gelinliği. kumaşta çok güzel bir desen var aslında, kuyruğunu nedimenin tuttuğu fotoğrafta çok belli olmuş. Bir tek v yakayı beğenmedim, daha oval olsa daha hoş olurdu. mesela başka bi prenses

polyanan
bende pek begenmedim:KK19:
tabiki bir prenses sadeligi ve saf güzelligiyle ön planda olmalidir
ama daha güzel olabilirdi.

minenes
Baktıkça beğendim, çok klass.

SweetSeptember
üst kısmı harika bence.benim gelinliğim de tamamen danteldi, çok asil bi duruşu var. ama etek kısmı fazla sade geldi bana.saçı çok beğendim. çok hoş bi prenses, diananın gelini ne de olsa:97:

ednh
çok saf ve çok sade şık bi gelinlik. kumaşı zaten çok hoşş ve çook kaliteli.

fotoğraflarda belli olmasada eteklerinin uç kıısımlarında geinliğin üst tarafında ki dantellerinbi benzeri işleme var. yakından bakıldığında özellikle etek kısımları çok güzel duruyor.
bence tek kötü tarafı var beli yüksek biraz dah düşük belli olsaydı bi bu kadar daha güzl olurdu sanki

SweetSeptember
ednh
çok saf ve çok sade şık bi gelinlik. kumaşı zaten çok hoşş ve çook kaliteli.

fotoğraflarda belli olmasada eteklerinin uç kıısımlarında geinliğin üst tarafında ki dantellerinbi benzeri işleme var. yakından bakıldığında özellikle etek kısımları çok güzel duruyor.
bence tek kötü tarafı var beli yüksek biraz dah düşük belli olsaydı bi bu kadar daha güzl olurdu sanki
sanırım o da kraliyet gelinliği olduğu için tercih edilmiştir.

Alishia
Gayet şık bence. Kız da güzel çok yakışmış bütünleşmiş resmen gelinlikle çok asil sade ve kibar olmuş prensesler gibi :KK1::KK1::KK1:

sookieandbill
29-04-11, 12:04
açıkçası hiç beğenmedim:KK37:

34moni53
29-04-11, 12:04
gelinin kendisi çok çok güzel
ve her ikisi de o kadar mutlular ki genel görünüşlerine çok yansımış bence.
ben çok çok beğendim
sadece kilisi seremonisi için gelinliğin ya da duvağın boyu belki daha uzun tutulabilirmiş.
kraliyetlere özgü sadelik , şıklık ve zarafet sadece gelinde değil herkeste görülüyordu zaten.
az önce balkondan halkı selamladıkları sıradaki hallerine hele bayıldım , kaderleri de kendileri kadar güzel olsun inşallah.

minenes
29-04-11, 13:04
[​IMG][​IMG][​IMG]
[​IMG][​IMG]

sedabayrak
o saçlar ne öyle yahuu tamam yani sadelik olsun da o kadar da değil :KK19: ama gelinlik hoşmuş :76:

you_know
gelinlik bence böyle olur asil ve sade gelin ne kadar guzel görunmus içinde ben cok cok begendim

elinin_koru
üst kismi grace kellynin gelinligine benziyor :KK6: cok sade ve güzel saci makyaji ile tam bi prenses olmus ama keske duvagi biraz daha uzun olsaymis :KK37:

sedahas
çok zarif, tam bir prenses gelinliği, çok mutevazi duruyor.
ama bana verseler giymem o gelinliği düğünümde. ben de sadeliği severim fakat o kadar yüksek belli ve öyle V yakalı bi gelinlik düşünmem.
saçını da beğenmedim. sıradan herhangi bir gün kullanılabilecek bir saç.
ama genel olarak bakınca çok sade, zarif ve şık bir gelin olmuş, çok hoş...

sedahas
bizde gelin eldiven takar bunlarda damat takmış :KK1:

f.arana
ben çok beğendim zarif ve çok asil duruyor bence:KK16:

alici_bjk
Kendi daha güzelmiş.Bunların hepsi mi böyle zevksiz yoksa bu gelinlikleri alıp giydirenler mi zevksiz anlamadım:KK19:O kadar para var ama giyinmesini bilmiyorlar,çevrelerindeki modacıları akıl verenleri değiştirseler iyi olcak:KK53:

benim_olan
29-04-11, 14:04
bu neya kuyruğu güzelde etek çok kötü...iyiki prenses olmamışız o zaman :KK9:

pissy
29-04-11, 18:04
gelinlik baktıkça insanın gözüne güzel geliyor bence.

çok tatlılardı yaaa baksanıza şunlara :KK31:

GazozGofret
29-04-11, 18:04
bence tam prenses gelinliği asil,şık ve sade çok zarif hoşuma gitti :KK16: tavuskuşu gibi gelinleri oldum olası sevmem :63:

minenes
29-04-11, 19:04
alici_bjk
Kendi daha güzelmiş.Bunların hepsi mi böyle zevksiz yoksa bu gelinlikleri alıp giydirenler mi zevksiz anlamadım:KK19:O kadar para var ama giyinmesini bilmiyorlar,çevrelerindeki modacıları akıl verenleri değiştirseler iyi olcak:KK53:
kuzum bu ne kendine güven. bu insanların da bir bildiği var herhalde. modanın kalbinden kişiler, dünyanın estetiğine yön veren isimler tasarlıyor bu kraliyet gelinliklerini. onlar mı bilir şimdi biz mi... burda hiçbir güzellik göremiyorsak kendi zevklerimizi biraz sorgulamalı bence...

minenes
29-04-11, 19:04
Gelinliğin bütünde görünüşü gerçekten çok hoşuma gitti. İncecik beline harika oturmuş:

Aslında eteğinde bayağı bir dikiş ve işleme ayrıntısı var. Özellikle kuyruktaki o üstten katların takıldığı yer çok hoşuma gitti.

Baksanıza eteğinde kaç dikiş var.

Güpürü genel olarak hoşuma gitti ama keşke kenar dilimi daha hoş olsaymış. Yakayı oluşturan kenarda güzel bir dalga gidebilirdi...

AsiMavi
29-04-11, 21:04
Bende cok begendim gelinligi.sade ve guzel.kizlar bir yerde okudum.kraliyet ailesinin gelenegi uzerine gogus ve kollarin acik olmamasi lazimmis.

kitie
çok güzel, çok asil bir gelinlik. bayıldım ben :KK69:

LOCA
beğenmedim ben de o kadar eteği işlemişler ama görünmüyor ki yav görünmüyor sa ne diye işlersiniz o kadar,boşa zaman harcamışlar hele o v yaka da ne ya gelinlik bu ayol bluzmu giyiliyor burda:KK37::KK53::KK9:çok sade adamlarda para çok istediğini giyinemiyorsun yav :KK57:

giz09
Ben beğendim çok hoş ve sade çokta yakışmış kate'e :)

sirkencubin
29-04-11, 22:04
gelinlik bence de çok hoş ama hiç de sade değil. Üstündeki ve eteklerindeki işlemelerle rahat 10 gelinlik çıkar :KK34: mutlu olsunlar

Caramelim
29-04-11, 22:04
asalet zerafet duru bi güzelikdi
evet saci cok sade buketi basitdi belki ama bütünüyle Sadeliginle göz kamastiriyordu

ThirtyFouR
30-04-11, 09:04
gelinlik hic bir zaman gelinin önüne gecmemeli.

gelinligi genel anlamda sade ve satafattan uzak,
makyajini KENDI yapmis
saclarida cok sadeydi

kadinin kendine olan özgüvenine bakar misiniz? dünyada 2 milyar izledi evlenmelerini ve kadin 2 milyar insanin karsisina nerdeyse sifir makyaj ve saclari acik cikiyor.

bayildim... onun kendi güzelligi yeter zaten, satafata ne gerek var ki?

ve suda var, bu resimlere simdide baksaniz 10 sene 100 sene sonrada baksaniz hala göze hos gelen zamansiz bi model oldugunu düsünürsünüz...

prenseslik satafat degil asalettir, princess catherine de asaletini ortaya koymus bi gelinlikle :KK69:

airlikfeer
nedense ben beğenmedim:KK37:

rooa
benim halı hazırda dikimde olan gelinliğime benziyor. ben o zamanlar elimde grace kelly'nin fotoğrafı ile gittiğimde "ıyy" diyenler için elim kuvvetlenmiş oldu. ayrıca bu gelinlik modeli patlama yaşayacaktır.

acemiperi
30-04-11, 10:04
gelinlik cok sade olsa da acayip asil ve guzel.cok begendim :KK69:

Amy
tacından etek ucuna kadar bayıldım:KK69:

mrs.mystery
gelinlik çok sade ve asil ben çok beğendim gerçekten :KK16:

iklim
çok sade ağır şık olmuş

keyfikeyf
güzel olmuş bende beğendim, sade ve asil.. türkiyede olsa ağırlığınca yüklenirdi heryer pırıltıdan abartıdan geçilmezdi:KK1: ambalaj önemli değil sen içeriye bak diyoo budur!

ema1
30-04-11, 11:04
Ne kadar şık,asil ayrıca sade ve asil duruyor! Bizim ülkede gelinlikte abartı ve gösteriş ön planda en çokta o zarif dantel modeline bayıldım bu gibi dantel modeller yok ülkemde sanırım çünkü çok pahalı pariste üretildiği için

_biyolog_
kesinlikle çok şıkk :KK69:
merakla beklediğim bir gelinlikti.. vee çok çokk beğendim tek kelimeyle muhteşem olmuş
gelinliğin üzerindeki işlemeler çok güzel. duvağı deseniz bir harikaaa, ipek gibi sanki... dantelden kollarına bayıldım.
çok duru bir güzelliği var! açıkcası tamda beklediğim ve prenseslere göre bir gelinlik olmuş!!
straplez sevmeyen ben kendi kendime "prenses bile straplez giymediğine göre.." cümlesiyle başlayan bi dolu cümle kurdum.

ayisiltisi
bence bir prensese yakışmamış nenem gibi olmuş:) hehehehe kız çok güzel bebek gibi daha şık ve güzel gösterişli birsey olabilirdi prensessin sen kendine çeki düzen ver kateciğim:)

ThirtyFouR
_biyolog_
kesinlikle çok şıkk :KK69:
merakla beklediğim bir gelinlikti.. vee çok çokk beğendim tek kelimeyle muhteşem olmuş
gelinliğin üzerindeki işlemeler çok güzel. duvağı deseniz bir harikaaa, ipek gibi sanki... dantelden kollarına bayıldım.
çok duru bir güzelliği var! açıkcası tamda beklediğim ve prenseslere göre bir gelinlik olmuş!!
straplez sevmeyen ben kendi kendime "prenses bile straplez giymediğine göre.." cümlesiyle başlayan bi dolu cümle kurdum.

canim ingiliz kraliyetinde gögüs ve kol dekoltesi kesinlikle yasak. istesede straplez giyemezdi zaten.
dikkat edersen bütün kraliyet gelinleri hep kapalidir...

sarı papatya
30-04-11, 12:04
evet acık gıyınemezler yasak.gelınlık fena deıl ama o devırde dıananın bıle daha guzeldı.duvak hıc sewmedım.sacları sewmedım.yuzu cok sade zaten abartı makyaja hıc ıhtıyacı yok.

minenes
30-04-11, 12:04
ema1
Ne kadar şık,asil ayrıca sade ve asil duruyor! Bizim ülkede gelinlikte abartı ve gösteriş ön planda en çokta o zarif dantel modeline bayıldım bu gibi dantel modeller yok ülkemde sanırım çünkü çok pahalı pariste üretildiği için
bu fransız güpürü. türkiyede de var nerden olmasın :KK70: ama her yerde bulamıyorsun. gerçi sorsan herkesinki fransız danteli, güpürü ama öyle değil malesef. ben 20 kadar gelinlikçi gezdim, grace kelly modeli istediğimden fransız danteli olmasında ısrar ettim. sadece 2-3 kadarı bana fransız danteli gösterebildi, diğerleri önce hiç çalışmamışlardı. hatta 1-2 gelinlikçi çin danteliyle fransız danteli arasındaki farkı bile bilmiyordu.

fransız danteli ayrıntısı bulmak istersen bakabilirsin:
http://www.kadinlarkulubu.com/gelin...6245-fransiz-danteli-konusundaki-karmasa.html

eliferman
30-04-11, 21:04
Bence tek kelimeyle asil.
Bir gelinliğin şatafatlı olması ya da dekolte olması onu maalesef asillikten zerafetten uzaklaştırıyor. Kalite ve zerafet var gelinlikte ben çok beğendim :KK55::KK55: Yani straplez yandan önden açılan gelinlikler maalesef birbirinin aynısı gibi gözüküyor bir özelliği yok.
Giymek yasak olmasaydı bile öyle bir gelinlik tercih etmezlerdi zaten...

almor
30-04-11, 22:04
Üst kısmı çok hoş dantel zaten gelini hep asil ve zarif gösterir. Bizimkiler gibi kabarık kabarık puf puf hediye paketi olmamış. :KK37:

aish
1-05-11, 01:05
grace kellynin gelinligine cok benziyor bende ilerde gelinligimi grace kellyninki gibi istiyorum katein gelinliginin etegi gibi bi etek düsünüyodum buketinide benim istedigim gibi yaptirmis güzel bi gelin olmus ama saci cok sade daha farkli olabilirdi simdi bu gelinlik moda olur bir sürü kisi diktirir ben evlenene kadarda bi anlami kalmicak offf

minenes
1-05-11, 07:05
aish
grace kellynin gelinligine cok benziyor bende ilerde gelinligimi grace kellyninki gibi istiyorum katein gelinliginin etegi gibi bi etek düsünüyodum buketinide benim istedigim gibi yaptirmis güzel bi gelin olmus ama saci cok sade daha farkli olabilirdi simdi bu gelinlik moda olur bir sürü kisi diktirir ben evlenene kadarda bi anlami kalmicak offf
Merak etme türkiyede akrabalarına rağmen bu gelinliği giyebilen çok az gelin kalır. Sen hani üstünde düşünebilmişsin, bunu diktirmek isteyen türk gelinlerimiz o aşamaya geldiğinde akrabalar müdahale edip "aman böyle gelinlik mi olur, iş yok taş yok eteği dümdüz. bizim gelinliklerimiz daha güzel" demeye başlar, cesaretini kırmaya çalışırlar hiç merak etme. bizde egemen anlayış açılma konusunda problemi olmayan her gelinin illa ki straplez giyinmesi, kollarını filan örtmek isteyenlerinse kıskanç bir nişanlısı veya oralarında bir kusuru olduğudur çünkü :KK70: velhasıl, sen hiç merak etme, bahsettiğim merhalelerden geçerek bu gelinliği giymeyi başaracak türk gelinlerinin sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir :KK60:

beg0nya
1-05-11, 10:05
daha farkli birsey olabilirdi... Bir prenses icin cok siradan bir gelinlik, toplum tarafindan sIkca kullanilan bir model..