Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Nisan Ayı Hüsranla Sonuçlananlar...

Ayse_URL
13-05-11, 10:05
yav kızlar hayıt diyorum nasıl kullanılıyor???

zeynepconer
13-05-11, 10:05
Ayse_URL
ben bursadayım prof.osman develioğluna gidiyorum ve gerçekten çok memnunum hangi doktor pazar pazar seni evden arar da hani sen tahlil yaptıracaktın neden sonuç getirmedin diye insanı azarlar :))) bir de ben zor bir vaka olduğum için onun daha çok koşuna gidiyormuş ben zor hastayı severim kolayı herkes yapar, zoru becereyim ki namım yürüsün diyor ama accık deli :KK53:
Tam benlik doktormus hirsli bir doktor ve elinden geleni yapiyor bizim turk doktorlarimizi bu yuzden seviyorum ya kendi dertleri gibi bakiyolar vicdan var anliyolar seni banane deyip gecmiyor yani tamam emeginin disinda yuregini koyan tipler bunlar.Ehh siyirmasida gayet normal.Zor olmasa gelirim ama zor oraya gelmek...

Doktorumu bulduktan sonrasi gerisi olacak inaniyorum er yada gec insallah.Suleyman Tosun suan ben favorim.Anlayisli bi insana benziyor.Umarim mucadelecidir de..

zeynepconer
13-05-11, 11:05
Ayse_URL
canim iki turlusu var hap gibi bide icilen ben internetten satin aldim.Kapsul icinde sanada tavsiye ederim Aysecim.Aktarlarda bile bulabilirsin.Hap almak bana daha kolay.Cunku ben cay icmeyi sevmem.ben sabah aksam yemekle beraber kullaniyorum.senin de estrogenin dusukmu ayse

nurme
zeynepconer
en iyisi diyorum umut tup bebek nedense cok icim isindi..
canım daha önce nerde yaptırdın ben sana kesilikle umut tüp bebek tavsiye ederim sorun neydi dr süleyman tosun

hlycn
Ayse_URL
yok be ne yıkılcam kaşarlandım artık:KK1: yarın sabah yapsam mı acebaaaa:26:
yap ozmn yarın sabah erknden hmn yazz...bnde evdeyım yarın satn tatıll..taammmmı ayşa:KK51:
Ayse_URL
cnm s3nın sorunun nee...eger adet duzensızlıgın varsa yumurta rezervıun az yada kalıtesızse yumosların hayıt tohumu kaynatıon ıcıonnn..tohum cnmm

zeynepconer
nurme
canım daha önce nerde yaptırdın ben sana kesilikle umut tüp bebek tavsiye ederim sorun neydi dr süleyman tosun
yumurta rezervim az ve tupler kapali

Ayse_URL
zeynepconer
canim iki turlusu var hap gibi bide icilen ben internetten satin aldim.Kapsul icinde sanada tavsiye ederim Aysecim.Aktarlarda bile bulabilirsin.Hap almak bana daha kolay.Cunku ben cay icmeyi sevmem.ben sabah aksam yemekle beraber kullaniyorum.senin de estrogenin dusukmu ayse
evet çok düşük.. çekirdek de iyi geliyormuş estrojene ama çok da kilo yapar :KK43:( ben şimdi şu viola diye bişey var ya ondan kullanıyorum bakalım işe yarar mı??
hlycn
yap ozmn yarın sabah erknden hmn yazz...bnde evdeyım yarın satn tatıll..taammmmı ayşa:KK51:

cnm s3nın sorunun nee...eger adet duzensızlıgın varsa yumurta rezervıun az yada kalıtesızse yumosların hayıt tohumu kaynatıon ıcıonnn..tohum cnmm
tamam iş çıkışı alırım sabah da yaparım ama sır burdaki kızlar duyarsa kızarlar...

nurme
zeynepconer
yumurta rezervim az ve tupler kapali
süleyman beyle görüş bence yumurta çok olması önemli deyil kalitesi önemli az olsu öz olsu tüplerinde tüp bebek için önemli deyil rabbim yardımcın olsun

nisa34
nasılsınız?...neler yaptınız ben yokken...duydum ki bu topikte çok eğleniyormuşsunuz...:KK66::KK66:ne var ne yok anlatın bakem:)):KK19::KK19:

hlycn
ahahaha nısacım nerlerdesın sen yaaa...hqq:KK54:

nisa34
hlycn
ahahaha nısacım nerlerdesın sen yaaa...hqq:KK54:
biraz bu konudan uzak kalayım dedim canım...psikologa gittim ilaç kullanıyorum...sonradan fena oldum yaneee...ama ayşe mesaj attı bizim topik çok eğlenceli diye...bide sizleri çok özledim geldim...iyi yaptım dimi:KK1::KK1:

Ayse_URL
nisa34
nasılsınız?...neler yaptınız ben yokken...duydum ki bu topikte çok eğleniyormuşsunuz...:KK66::KK66:ne var ne yok anlatın bakem:)):KK19::KK19:
sabırla bekliyoruz cicim... yeni bir liste yine bir liste hayat böyle :)))

nisa34
Ayse_URL
sabırla bekliyoruz cicim... yeni bir liste yine bir liste hayat böyle :)))
napalım yazımızda bu varmış...kocayla kanka değiliz en azından belkim kendiliğinden olur...önemli olan Rabbim versin...senin tedavi noldu bu arada halaa devam mı?:KK52:

zeynepconer
nisa34
HOSGELDIN NISACIM

Nasilsin naparsin niye gelip gitmiyosun ozlettin kendini:))

Ayse_URL
nisa34
napalım yazımızda bu varmış...kocayla kanka değiliz en azından belkim kendiliğinden olur...önemli olan Rabbim versin...senin tedavi noldu bu arada halaa devam mı?:KK52:
biz kankayı geçtik bacı-gardaş olduk :))) ben dua ettikçe adam dalga geçiyo nasıl olacak o sen meryem ana mısın diye:)))) ben sanırım yarın adet olucam yani umarım olmam ama günü yarın, olunca gel başlayalım dedi doktor..

nisa34
zeynepconer
HOSGELDIN NISACIM

Nasilsin naparsin niye gelip gitmiyosun ozlettin kendini:))

hoşbuldum canım...bi süre konudan uzak kalmak için gelmedim ama özledim sizleri...napayım ev işi okul bide benim meşhur diyet devam ediyorum hayata:KK1::KK1:zayıflamışım ama yine ...mutlu oldum bu sabah...:KK76::KK76:sen neler yapıyorsun nasılsın...
Ayse_URL
biz kankayı geçtik bacı-gardaş olduk :))) ben dua ettikçe adam dalga geçiyo nasıl olacak o sen meryem ana mısın diye:)))) ben sanırım yarın adet olucam yani umarım olmam ama günü yarın, olunca gel başlayalım dedi doktor..

hayırlısı olsun canım yaa...aynı doktorla devam mı edeceksinn...inşallah bu kez yolunda gider:81::81:

Ayse_URL
nisa34
hoşbuldum canım...bi süre konudan uzak kalmak için gelmedim ama özledim sizleri...napayım ev işi okul bide benim meşhur diyet devam ediyorum hayata:KK1::KK1:zayıflamışım ama yine ...mutlu oldum bu sabah...:KK76::KK76:sen neler yapıyorsun nasılsın...

hayırlısı olsun canım yaa...aynı doktorla devam mı edeceksinn...inşallah bu kez yolunda gider:81::81:
evet aynı doktorla devam ben ümidi kesmişken bile doktor benden ümidini kesmediği için ona güveniyorum.. bir kere daha deneyelim bakalım.. olmazsa o zaman düşünürüz değiştirmeyi.. senin dondurulmuşun kaldı mı??

nisa34
Ayse_URL
evet aynı doktorla devam ben ümidi kesmişken bile doktor benden ümidini kesmediği için ona güveniyorum.. bir kere daha deneyelim bakalım.. olmazsa o zaman düşünürüz değiştirmeyi.. senin dondurulmuşun kaldı mı??
yok canım dondurulmuşum kalmadı....ekim ayında baştan başlayacağız....hayırlısı hepimiz için:87::87:

Ayse_URL
nisa34
yok canım dondurulmuşum kalmadı....ekim ayında baştan başlayacağız....hayırlısı hepimiz için:87::87:
olsun hayırlısı bakarsın ekime kalmadan kendi teşrif eder :)))

nisa34
Ayse_URL
olsun hayırlısı bakarsın ekime kalmadan kendi teşrif eder :)))
İnşallah Rabbim nasip ettikten sonra neden olmasın...eylülde rahim filmi çektirecem...o biraz sıkıntı veriyor.korkuyorum:KK5:

Ayse_URL
nisa34
İnşallah Rabbim nasip ettikten sonra neden olmasın...eylülde rahim filmi çektirecem...o biraz sıkıntı veriyor.korkuyorum:KK5:
anestezili çektir bişeycik olmaz canım...

nisa34
Ayse_URL
anestezili çektir bişeycik olmaz canım...
öyle çekecekmiş zaten...anestezi vereceğim dedi...

hlycn
13-05-11, 12:05
nisa34
huuuppp:KK51:bnde cektrdım kii ben cok hassasımmm korku ve agrı eşigimden dolayııı...hıcbısı olmuo cnmm anestezıye gerek yokkkkk..bnce:KK51:

hlycn
nisa34
öyle çekecekmiş zaten...anestezi vereceğim dedi...
haa ama drun kabul etmıs anesteziyi ozmn sorun yok bazı drlar gerek grmuooo ondan korkma dedım cnmmm bı sorun ok ozmnn hıssetmıjeksın bılee..sıkıntı yapma cnmm:KK51:

zeynepconer
nisa34

Cok sevindim yaz geliyor insallah daha hizli verirsin kilonu ben de zayiflamaya calisiyorum ignelerden sonra kilo aldim.diyette yapsam ise yaramiyor yok spor en iyisi.. Simdi nasilsin psikolojin ya yasadigimiz seyler kolay degil tabii.Bende kac kere kocamdan bosanmak istedim cok problemler yasadim hele de sorun ben de olunca cok zor oluyor...Ama napalim asicaz insallah bunlari.Bizim topik sagolsun komikler ise yariyor valla!!!

nisa34
hlycn
huuuppp:KK51:bnde cektrdım kii ben cok hassasımmm korku ve agrı eşigimden dolayııı...hıcbısı olmuo cnmm anestezıye gerek yokkkkk..bnce:KK51:
hlycn
haa ama drun kabul etmıs anesteziyi ozmn sorun yok bazı drlar gerek grmuooo ondan korkma dedım cnmmm bı sorun ok ozmnn hıssetmıjeksın bılee..sıkıntı yapma cnmm:KK51:
sonrasında ağrı oluyor mu ki...inşallah bi sorun çıkmaz....
zeynepconer
nisa34

Cok sevindim yaz geliyor insallah daha hizli verirsin kilonu ben de zayiflamaya calisiyorum ignelerden sonra kilo aldim.diyette yapsam ise yaramiyor yok spor en iyisi.. Simdi nasilsin psikolojin ya yasadigimiz seyler kolay degil tabii.Bende kac kere kocamdan bosanmak istedim cok problemler yasadim hele de sorun ben de olunca cok zor oluyor...Ama napalim asicaz insallah bunlari.Bizim topik sagolsun komikler ise yariyor valla!!!
ben şeker hastası olduğum için çok kilo almıştım 15 kilo kadar verdim ama vermeye devam...ideal kiloya inene kadar.evet spor işe yarıyor hakkaten...antideprasan kullanıyorum bende...boşanma konusunu düşünme bile canım sonuçta bu durum hangi tarafta olursa olsun karı kocanın sorunu birlikte aşılması gerekir...:92::92::KK74::KK74:

dekopa
nisa34
nisa34
nerelerdesin kız sennnnnnn.. koyverdun gittuuun bizuuu..... korkma canım bişicik olmazz. senin sorun neydii çok odlu unuttum kızzzzzz:KK37::KK37: nasılsınnn şimdi iyimisin

nisa34
13-05-11, 13:05
dekopa
nerelerdesin kız sennnnnnn.. koyverdun gittuuun bizuuu..... korkma canım bişicik olmazz. senin sorun neydii çok odlu unuttum kızzzzzz:KK37::KK37: nasılsınnn şimdi iyimisin
geldim geldim burdayım.bakalım eylüle daha çok var nasılsa....eşimde sperm azlığı ve şekil bozukluğu var.iyiyim canım sen nasılsın...:KK48::KK48:

dekopa
nisa34
geldim geldim burdayım.bakalım eylüle daha çok var nasılsa....eşimde sperm azlığı ve şekil bozukluğu var.iyiyim canım sen nasılsın...:KK48::KK48:
iyidir canım iş güç koşturmaca .. malum çok para lazım bizlereeeeee.... hala alışamadım ayaklarım havada boşluktayım ama hayata dönüyor mecburen insan .. hakkımızda hayırlısı canım.. gitme uzaklaraa ama

dekopa
Nerelerdesiniz kızlar siz yaaaa... :KK74::KK74:

nisa34
dekopa
iyidir canım iş güç koşturmaca .. malum çok para lazım bizlereeeeee.... hala alışamadım ayaklarım havada boşluktayım ama hayata dönüyor mecburen insan .. hakkımızda hayırlısı canım.. gitme uzaklaraa ama
mecburen hayat devam ediyor...amin canım hayırlısı...yok yok gitmem artık burdayım...:78::78:

hlycn
13-05-11, 14:05
nisa34
sonrasında ağrı oluyor mu ki...inşallah bi sorun çıkmaz....
zeynepconer
ben şeker hastası olduğum için çok kilo almıştım 15 kilo kadar verdim ama vermeye devam...ideal kiloya inene kadar.evet spor işe yarıyor hakkaten...antideprasan kullanıyorum bende...boşanma konusunu düşünme bile canım sonuçta bu durum hangi tarafta olursa olsun karı kocanın sorunu birlikte aşılması gerekir...:92::92::KK74::KK74:
agrısızı olmuooo..ama kişiden kişiye değişiıoo tabı bıde ceken bilgiliyse işinde iiiisee ve dee sonra btınce agır kaldırmaz üşütmessen bişi olömass.bnde ne kanama ne de agrıı hiç bişi olmadı allahıma şükürr

hlycn
dekopa
nası topic sahibiyseeeee

:KK1::KK1:

dekopa
hlycn
nası topic sahibiyseeeee

:KK1::KK1:
anca yavrummm yetişemiyorummm.. hanımlar devamsızlık yapınca unutuyorumm..:KK66:

hlycn
dekopa
anca yavrummm yetişemiyorummm.. hanımlar devamsızlık yapınca unutuyorumm..:KK66:
kopkoppp cnmsınn.sefiorumm seniii unutkansın felan ama ii kızsın kanımca:KK1:

hlycn
nısaaaaa:KK66::KK66:hq