Nisan Ayı Hüsranla Sonuçlananlar...

hlycn
18-05-11, 17:05
Kizlar bgun sogam kurumunson gunu.yarin incir kürune baslicam da sizceincir havuc biarada olanmi yoksa tek incir kürunu mu yapayimmm acill cvpp...hqqq kopum:KK71:

yabangulu18
18-05-11, 18:05
hlycn
Kizlar bgun sogam kurumunson gunu.yarin incir kürune baslicam da sizceincir havuc biarada olanmi yoksa tek incir kürunu mu yapayimmm acill cvpp...hqqq kopum:KK71:
o soğan suyunu nasıl içtin bende önceden denemeye kalktım çok kötü midem bulandı anca birkaçgün içtim devam edemedim içim dışıma çıktı:86::86::86::86::86:

Ayse_URL
hlycn
Hadi bakalim hayrli olsunn cnmmmm kankammmm...abeke hamis olcaz blki yrin blki yarindanda yakin:KK1::KK42:
:KK8::KK8::KK54:

Bibibidenemmmmmm domdomummm sen ve bana kusmek haaaa:KK1:Ayhh gldurme benii nuffen:KK52:Bak kopuom su andaaa..hmde bgenecek tabe concon yasdiklarimi bu forumda demokrasii varrr :KK47:Susmaa con sustukca sira sana gelevekkkkkkk:KK4:
Immmm dsundumde domdomm yeni isminin hatrinaa barisiom affdiom seniii:KK71:
aaa bi de affediom diyooo ben seni affetcem mi bakalım:KK19:
ben senin gibi cıvık örtmen görmedim hiç senin bu yazdıklarını bütüüün öğrencilere okutup seni bitiricem nıhahahaaaaa:KK47:

zeynepconer
hlycn
Hadi bakalim hayrli olsunn cnmmmm kankammmm...abeke hamis olcaz blki yrin blki yarindanda yakin:KK1::KK42:
:KK8::KK8::KK54:
insallahh canim olacagiz inaniyorum tabii hamile olunca hepimiz gobuslu fotolarimizi cekip buraya koyacagiz anlastik mi:KK1:
aaa istiyosanız ben hemen koyarım göbüşlü fotomu zira zaten göbüşüm 9 aylık:KK9::KK9::KK9:

Ayse_URL
benim bu kedim deli galibaa ne zaman bu laptopu kucağıma alsam o da kucağıma gelip bunun üstüne yatıyo yaf :86::86:

hlycn
18-05-11, 20:05
yabangulu18
o soğan suyunu nasıl içtin bende önceden denemeye kalktım çok kötü midem bulandı anca birkaçgün içtim devam edemedim içim dışıma çıktı:86::86::86::86::86:
ahahhah ben ıctım vlla bişi olmadıı hafıf sekerımsı bı tat..koklamadımmm..aman ne bılım bacım umut kapısı wlla..neler ıcmedımkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK14:
Ayse_URL
aaa bi de affediom diyooo ben seni affetcem mi bakalım:KK19:
ben senin gibi cıvık örtmen görmedim hiç senin bu yazdıklarını bütüüün öğrencilere okutup seni bitiricem nıhahahaaaaa:KK47:emınım en gusel tat sogan suyuu belkiiii:KK14:

zeynepconer
aaa istiyosanız ben hemen koyarım göbüşlü fotomu zira zaten göbüşüm 9 aylık:KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1:hepımıs oleyısss cnmmm..bgun hemsıremi ziyarete gıttımmm enjeksıtyon yapannn...hedıye gturudmmm onaa..bneı grdu ve ne dedı bılonus muuu:KK43::KK43:aaaaaaaa ne kdr kılo almısınn..halbukı transferden sonra benıı gunde 2 kere grurduu...sımdı dedı kılo almısn dıee..:KK52::KK52:

Ayse_URL
benim bu kedim deli galibaa ne zaman bu laptopu kucağıma alsam o da kucağıma gelip bunun üstüne yatıyo yaf :86::86:
:KK76::KK76::KK76::KK76:ayhhh kıs senın minikin mı varrradı neeeeeeeeeeeeee:86::86::86:

zeynepconer
18-05-11, 21:05
dekopa
hayatım ben bilmiyorum yurtdfışında bedavamııı öyleyse hepimiz oraya gidek kızzzzzzz :KK1::KK1: tatlım seçebiliyorsun doktorunu randevu alman lazım yoğun oluyorlar... söylersin süleyman beyle görüşücem diye verirler..
Muayene ucreti aliyolarmi?aliyolardir da umarim cok pahali degildir.cunku ben on gorume yapicam tetkiklerimide yaparim ondan sonra tup bebek icin gun alirim

bu arada evet burda tup bebek bedava bir kereye mahsus.Ama kizlar zaten onlarin sucu gormediler ben hamileydim ama kanamam vardi kac kere beni biseion yok diye gonderdiler.Allahim bana hem ic hem dis gebelik nasip etti.Eger erken gorselerdi simdi bir evladim olacakti:KK43:

nasip degilmis..

dekopa
19-05-11, 09:05
zeynepconer
Muayene ucreti aliyolarmi?aliyolardir da umarim cok pahali degildir.cunku ben on gorume yapicam tetkiklerimide yaparim ondan sonra tup bebek icin gun alirim

bu arada evet burda tup bebek bedava bir kereye mahsus.Ama kizlar zaten onlarin sucu gormediler ben hamileydim ama kanamam vardi kac kere beni biseion yok diye gonderdiler.Allahim bana hem ic hem dis gebelik nasip etti.Eger erken gorselerdi simdi bir evladim olacakti:KK43:

nasip degilmis..
canım ilk görüşme ücretsiz ama muayene ederse ücret alınıyor.. ben uyanıklık yaptım ilk görüşmede hazır değilim dedim muayene ettirmedim :KK1::KK1: 150 tl muayenesi çünki sonra tüp bebek tedavisi başayınca ettiler ek ücret ödemedim... doktorumda üstelemedi anladı sanırım .açık açık konuşursan yardımcı oluyor muhasebedeki kızlar canım.kader kısmet canım üzme kendinii .. Allah bu sefer nasip eder inşallahh

dekopa
Mutlu günler kızlarrrrr. Bugün çok güzel bir gün ama ben neden mutlu değilimmm :KK37::KK37:

19 mayıss ulusal egemenliğimizin simgesi çok güzel bir günn,, aynı zamöanda ablamın doğum günü ve bizim yıldönümümüz bugün beş yılımız bitiyorrr... rabbim hepimize mutlu yuva ve bu mutlu yuvamıza bir meyve nasip etsinn :KK71::KK71::KK71:

Ayse_URL
dekopa
Mutlu günler kızlarrrrr. Bugün çok güzel bir gün ama ben neden mutlu değilimmm :KK37::KK37:

19 mayıss ulusal egemenliğimizin simgesi çok güzel bir günn,, aynı zamöanda ablamın doğum günü ve bizim yıldönümümüz bugün beş yılımız bitiyorrr... rabbim hepimize mutlu yuva ve bu mutlu yuvamıza bir meyve nasip etsinn :KK71::KK71::KK71:
mutlu değilsin çünkü hava bozuk yoksa derdimiz yok değil mi tatlım iyiyiz çok şükür...
ablana nice yıllar size de birlikte mutlu huzurlu uzuuun bir ömür :)))

Ayse_URL
hlycn
:KK76::KK76::KK76::KK76:ayhhh kıs senın minikin mı varrradı neeeeeeeeeeeeee:86::86::86:
evet eveeeet avatarımdaki pisi benim pisim:KK16:

dekopa
Ayse_URL
mutlu değilsin çünkü hava bozuk yoksa derdimiz yok değil mi tatlım iyiyiz çok şükür...
ablana nice yıllar size de birlikte mutlu huzurlu uzuuun bir ömür :)))
Teşekkürler canım ... hepimize inşallahhh :KK24::KK24:

zeynepconer
19-05-11, 11:05
dekopa

Canim kocasinla nice uzun senelere 40.yilinizida kutlamak nasip etsin.Simdi dekopa git suslen puslen kocasinin karsisina bir guzel cik disariya cikabiliyosaniz cikin cikamiyosan bir guzel mamisler yap onun icin.Bugunun ozel oldugunu hissettirki ozel oldugunu anlasin.Yoksa bizim kocalarimiz anlamiyolar durtmek lazim onlari.

Sana guveniyorum..

zeynepconer
19-05-11, 11:05
yabangulu18
Incir kurunu yap canim bence...ama sen dheada aliyordun amanin yan etkisi olmasin hulyacim..

dekopa
19-05-11, 13:05
zeynepconer
Canim kocasinla nice uzun senelere 40.yilinizida kutlamak nasip etsin.Simdi dekopa git suslen puslen kocasinin karsisina bir guzel cik disariya cikabiliyosaniz cikin cikamiyosan bir guzel mamisler yap onun icin.Bugunun ozel oldugunu hissettirki ozel oldugunu anlasin.Yoksa bizim kocalarimiz anlamiyolar durtmek lazim onlari.

Sana guveniyorum..
ayyy sende neler varmış böleeee :KK1::KK1: inşallah canım güzel dileklerin içinn... ama bişi yapamıcaz bugün sanırım oda işte bende keyfimde yok ne bilim dur bakalım akşam ola hayrolaaa
zeynepconer
Incir kurunu yap canim bence...ama sen dheada aliyordun amanin yan etkisi olmasin hulyacim..
bencede HÜLYACIMMMM her bulduğunuz yemeyin kızz dokunucakkkk:KK37::KK37::KK37:

zeynepconer
19-05-11, 14:05
dekopa
ayyy sende neler varmış böleeee :KK1::KK1: inşallah canım güzel dileklerin içinn... ama bişi yapamıcaz bugün sanırım oda işte bende keyfimde yok ne bilim dur bakalım akşam ola hayrolaaa

bencede HÜLYACIMMMM her bulduğunuz yemeyin kızz dokunucakkkk:KK37::KK37::KK37:
Hehehe ben yapmaya calisiyorum bazen hayal kirikligina ugrasamda durtuyorum valla.Saat 5 hadi yavas yavas kalk soyle makyaj falan yap. Sakin keyfim yok deme.Ozel gununu mahvetme. Hadi hadi bekliyorum...

dekopa
19-05-11, 14:05
zeynepconer
Hehehe ben yapmaya calisiyorum bazen hayal kirikligina ugrasamda durtuyorum valla.Saat 5 hadi yavas yavas kalk soyle makyaj falan yap. Sakin keyfim yok deme.Ozel gununu mahvetme. Hadi hadi bekliyorum...
:KK1::KK1::KK1::KK1: fitilledi beni hatun hadi öptüm hepinizi topici yalnız bırakmayınnn :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

zeynepconer
19-05-11, 17:05
Huhuuu Kizlar Nerdesiniz

Topik elden gidiyorrrrr:)))):82::82:

Ayse_URL
19-05-11, 21:05
deprem oldu korktuuuum uykum kaçtı...

hlycn
Wayhhhh anasina:KK19:Bn ykken topicin hline bakkk:KK53:Elinden sekeri alnmis cocuk gbiii:KK45::18::KK1::21::KK19::KK71:

hlycn
Ayse_URL
Cnm gcmis olsnn cok byuk sarsinti dedimii

Ayse_URL
hlycn
Wayhhhh anasina:KK19:Bn ykken topicin hline bakkk:KK53:Elinden sekeri alnmis cocuk gbiii:KK45::18::KK1::21::KK19::KK71:
domdomdan yamyama domdomdan yamyama.. cevap ver yamyam...

Ayse_URL
hlycn
Cnm gcmis olsnn cok byuk sarsinti dedimii
ben uyuyordum hissetmedim de ablam çok korktu dışarı çıktık 10-15 dk.
yaaa bu deprem de acıktırdı beni tabi bi enerji çıktı ya açığa:KK9:

zeynepconer
Ayse_URL
Herkes iyi degilmi??

hlycn
20-05-11, 04:05
Ayse_URL
Alalaal yamyam kimolaaaaa...eger bana seslenseydi cvp verirdimmm ama bana seslenmedin...by yumyumm yeahh:KK1:

hlycn
20-05-11, 04:05
Kopkop nice yillara geleck donumunuzde meyvelerinisleee kutlmk nasio olsunnn

Ayse_URL
20-05-11, 05:05
zeynepconer
Herkes iyi degilmi??
biz iyiyiz de çok şükür kütahya da can kaybı varmış..
hlycn
Alalaal yamyam kimolaaaaa...eger bana seslenseydi cvp verirdimmm ama bana seslenmedin...by yumyumm yeahh:KK1:
yamyam yamyam yamyaaaaam sensin yamyam..:KK66:

hlycn
20-05-11, 05:05
Ayse_URL
biz iyiyiz de çok şükür kütahya da can kaybı varmış..ll
yamyam yamyam yamyaaaaam sensin yamyam..:KK66:
Sen nerdydinki istanbukda deil iysinnn cnnm

Ayse_URL
20-05-11, 06:05
hlycn
Sen nerdydinki istanbukda deil iysinnn cnnm
Ben Bursadayım canım..

Ayse_URL
20-05-11, 08:05
gıcık yamyam ben de evime gidiyorum oooh bana da tatil bugün kıskandıramazsın beni:21::21:

dekopa
20-05-11, 09:05
zeynepconer
Huhuuu Kizlar Nerdesiniz

Topik elden gidiyorrrrr:)))):82::82:
topicimizi sahipsiz komayınn korsanlarrrr yerrrr :KK47::KK47:
Ayse_URL
bendee eşime diyorum sallamaaasanaaaa hahah çok güldüm sonra.. Allah beterinden korusunnn yaff:KK23:
Ayse_URL
:KK1::KK1::KK1::KK1:
hlycn
Kopkop nice yillara geleck donumunuzde meyvelerinisleee kutlmk nasio olsunnn
sağol canikomm hep birlikte inşallahh kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK71::KK71: :KK54::KK54:

dekopa
20-05-11, 09:05
Kızlar nasılsınızz canlarımmm:KK71::KK71::KK71:

bağımlılık yaptınızz.. concon,domdom, yum yum( namı diğer yamyam :KK1: ) tüm kızlarrrrr nasılsınızz devamsızlık yapanlarrr semaaa(nazayse) ve esra (yabangülü) sizlereee ceza vericem az kaldııı niredesiniz bakemmmmmm

nazayse
20-05-11, 11:05
dekopa

naptın askom gaza gelıp bısıcıkler yapaydın ya

dekopa
Kızlar nasılsınızz canlarımmm:KK71::KK71::KK71:

bağımlılık yaptınızz.. concon,domdom, yum yum( namı diğer yamyam :KK1: ) tüm kızlarrrrr nasılsınızz devamsızlık yapanlarrr semaaa(nazayse) ve esra (yabangülü) sizlereee ceza vericem az kaldııı niredesiniz bakemmmmmm
cnm benım kocam dun yne ızınlıydı attık kendımızı dısarı bı cıft arkadasla yemek yedık soracııma cafede oturduk sohbet muhabbet bı baktık 6 saat gecmısss:KK52:sora tatıl planı yaptık hazıranın 3.haftasında hep beraber tatıle cıkmayı dusunuyoruzzzzz ayy cok ıı gelecek ya sora da temmuzda tedavıye hazır hale gelırım artık:KK66:sizlerde ne var ne yok bakemmmm

dekopa
20-05-11, 12:05
nazayse
naptın askom gaza gelıp bısıcıkler yapaydın ya

cnm benım kocam dun yne ızınlıydı attık kendımızı dısarı bı cıft arkadasla yemek yedık soracııma cafede oturduk sohbet muhabbet bı baktık 6 saat gecmısss:KK52:sora tatıl planı yaptık hazıranın 3.haftasında hep beraber tatıle cıkmayı dusunuyoruzzzzz ayy cok ıı gelecek ya sora da temmuzda tedavıye hazır hale gelırım artık:KK66:sizlerde ne var ne yok bakemmmm
hayatım dün saçma bir gün oldu aksilikler filan işler ilgili doğru dürüst bişrye yapamadık... ama olsun her gün kutlama bize.. :KK1::KK1: iyi olmuş canım tatil iyi gelir tabikide.. git ama bak buraları ihmal etmeeeee yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47:

zeynepconer
Selam kizlar yaz geldi nazencim tatil hepimize iyi gelecek tabii bana da

Hepimizin keyfi yerinde bol bol moral depolayalim arkadaslar gene zor surec bizi bekleyecek iyi dinlenelim gezelim gencligimizin tadini da cikaralim.

Bu arada dekopacim naptin:)))) dun aksam nasil gecti???

Hulyacim sen naptin incir suyuna basladinmi??

Aysecim ya sen regli oldunmu?Valla inanirmisin bende olmadim dun aksam iyi degildin umarim iyisindir suan??

optum sizleri

zeynepconer
dekopa
hayatım dün saçma bir gün oldu aksilikler filan işler ilgili doğru dürüst bişrye yapamadık... ama olsun her gün kutlama bize.. :KK1::KK1: iyi olmuş canım tatil iyi gelir tabikide.. git ama bak buraları ihmal etmeeeee yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47:
Dekopa hayal kirikligina ugrattin beni acaba ne aksilikler geldi??Yahu birak aksiligi falan keyif yap ye ic gez zor gunler gene gelecek bize canimcim gene strese girecegiz.Yahu kocaciginla ilgilenmedin dimi?suslenip puslenmedin de..

Kocalarimizi elinde tutacagiz kizlar yoksa bizim gibi kisiri kim alacak hehehe saka yaptimmmm

dekopa
zeynepconer

Hepimizin keyfi yerinde bol bol moral depolayalim arkadaslar gene zor surec bizi bekleyecek iyi dinlenelim gezelim gencligimizin tadini da cikaralim.

Aysecim ya sen regli oldunmu?Valla inanirmisin bende olmadim dun aksam iyi degildin umarim iyisindir suan??

optum sizleri
hayatım sorma yaff.. dün işler yoğundu tmamladım çıktım matbba da işim vardı gittik eşimle amanınn adam işi mahvetmiş bir sinir bir sinir :KK47: ordan çıktık bişiler yedik eve geldik romantizm yapalım dedikk hop depremmmmm :KK1::KK1: olduuu anammdedimki doğa bizi istemiyor bugünnn ..neyse bakalım haftasonu kutlarız dedik artık:KK53::KK53: sen nasılsın canım hülyada yok bugün ayşede milette bir telaşş :KK37::KK37: anam ben bu sene tatile zor giderim hem işler çok yoğun hemde maddi olaark açılmak istemiyorum bakalımmmmmmm neler olucakkkkkkkkkkkk ayşe noldu yaa regl oldu mu

zeynepconer
20-05-11, 16:05
dekopa
hayatım sorma yaff.. dün işler yoğundu tmamladım çıktım matbba da işim vardı gittik eşimle amanınn adam işi mahvetmiş bir sinir bir sinir :KK47: ordan çıktık bişiler yedik eve geldik romantizm yapalım dedikk hop depremmmmm :KK1::KK1: olduuu anammdedimki doğa bizi istemiyor bugünnn ..neyse bakalım haftasonu kutlarız dedik artık:KK53::KK53: sen nasılsın canım hülyada yok bugün ayşede milette bir telaşş :KK37::KK37: anam ben bu sene tatile zor giderim hem işler çok yoğun hemde maddi olaark açılmak istemiyorum bakalımmmmmmm neler olucakkkkkkkkkkkk ayşe noldu yaa regl oldu mu
Kizlar topigimiz dusuyor asagiyaaaa

Hareketlenin hadii dusmesin asagilara...

Ayse_URL
20-05-11, 16:05
kıslaaaar ben geldiiim naber?? çok yazdınız mı bir bakayım.. birazdan doktorumu arayıp hala adet olmadığımı söyleyeceğim bakalım ne diyecek...

hlycn
20-05-11, 17:05
zeynepconer

optum sizleri
Hayir
dekopa
Ablama gtttim attim kndimi sabahin korunde yeni gldimmm iste bn olmayinca topic asagi dusooo
Ayse_URL
kıslaaaar ben geldiiim naber?? çok yazdınız mı bir bakayım.. birazdan doktorumu arayıp hala adet olmadığımı söyleyeceğim bakalım ne diyecek...
Ne dediiii

dekopa
zeynepconer
Kizlar topigimiz dusuyor asagiyaaaa

Hareketlenin hadii dusmesin asagilara...
aaa düşemezzzz skandalll hemen çekelimm:KK66::KK66:
Ayse_URL
tatlımmmm yaaa neden olmadın yaff çok geçtiiiiiiiii ... söktürmek lazım seniii :KK1::KK1: nasılsın canım benimmmmm

dekopa
hayatımmmm hülyacım alfabenin tüm harfleri senin olsun hangisini istersenn :KK1::KK1::KK1: gezmelere mi gittin sennnnnnnnnn :KK24::KK24::KK24:

dekopa
20-05-11, 18:05
Kızlarrr HEVUK, NİSAAA,, SUDENAZ DAN haber yok değil miii uzun zamandır gelmediler.... :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

dekopa
yönetime mesaj atmıştım topic adı değiştirme oluyor mu diyee... cevap yazmadılarrrrrrrr :KK1::KK1::KK1:

dekopa
Hülya canım nasılsın kızz... topicimiz sakinleştiii kızlar teker teker bıraktıı ne dersin bu durumaaaaa

nazayse
20-05-11, 19:05
zeynepconer
Dekopa hayal kirikligina ugrattin beni acaba ne aksilikler geldi??Yahu birak aksiligi falan keyif yap ye ic gez zor gunler gene gelecek bize canimcim gene strese girecegiz.Yahu kocaciginla ilgilenmedin dimi?suslenip puslenmedin de..

Kocalarimizi elinde tutacagiz kizlar yoksa bizim gibi kisiri kim alacak hehehe saka yaptimmmm
alemsın kıs cok guldum aksam aksam...sizi seviyorum...

dekopa
Hülya canım nasılsın kızz... topicimiz sakinleştiii kızlar teker teker bıraktıı ne dersin bu durumaaaaa
kıs bırakmadık aaaa donup dolasıp gelecegımız yer yıne burasııııı:KK9:

nisa34
20-05-11, 20:05
dekopa
Kızlarrr HEVUK, NİSAAA,, SUDENAZ DAN haber yok değil miii uzun zamandır gelmediler.... :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

uzun süredir yoktum evet ama siz pek ilerlememişsiniz:KK51::KK51:bn en son 100 de bırakmıştım sizii...:KK55::KK55:niye yok olduğuma gelinceee finallerim yaklaştııııı:63::63::84::84:ders çalışmaktan uyuştum artık...çok fenayım...gözlerim ağrıyoooo....:KK53::KK53::KK30::KK30::KK68:sizler nasılsınız bakalımmm...valla dönüp sayfaları okumadım çünkü okumaktan bıktım şu ara...:KK24::KK23::KK23:sürekli okuyorum artık okurken garip sesler çıkarıyorum hıı höllöö hololaaa mır mır gibi...:92::92:sanırım delirdim :86::83::KK23::KK23:hepinizi öpüyorummmmmmmmmm:KK54::KK54:

nisa34
kopkop :)))sanırım sana böyle diyorlar dekopacım...yanlışsam düzelt :KK15::KK15:topiğin başlığını değiştirmekten bahsetmişsin niye ki?ne koyacaksın başlığı....özelden mesaj at burda yoksam olur muuu?yoksa bulamam sizi ...üzülürümmm:KK50:

dekopa
nisa34
uzun süredir yoktum evet ama siz pek ilerlememişsiniz:KK51::KK51:bn en son 100 de bırakmıştım sizii...:KK55::KK55:niye yok olduğuma gelinceee finallerim yaklaştııııı:63::63::84::84:ders çalışmaktan uyuştum artık...çok fenayım...gözlerim ağrıyoooo....:KK53::KK53::KK30::KK30::KK68:sizler nasılsınız bakalımmm...valla dönüp sayfaları okumadım çünkü okumaktan bıktım şu ara...:KK24::KK23::KK23:sürekli okuyorum artık okurken garip sesler çıkarıyorum hıı höllöö hololaaa mır mır gibi...:92::92:sanırım delirdim :86::83::KK23::KK23:hepinizi öpüyorummmmmmmmmm:KK54::KK54:
hoşgeldin canımm... aman iiyi bari arada ses verinde merak etmeyelimmmm :KK23::KK23::KK23::KK23: gelişme yok bebem ben sana özetliyimm... herşey aynı duruyorrr..... :KK1::KK1::KK1:

nisa34
dekopa
hoşgeldin canımm... aman iiyi bari arada ses verinde merak etmeyelimmmm :KK23::KK23::KK23::KK23: gelişme yok bebem ben sana özetliyimm... herşey aynı duruyorrr..... :KK1::KK1::KK1:
aman iyi kötü olmasında aynı dursun buda bişeydir değil mi?...:KK1:

dekopa
nisa34
kopkop :)))sanırım sana böyle diyorlar dekopacım...yanlışsam düzelt :KK15::KK15:topiğin başlığını değiştirmekten bahsetmişsin niye ki?ne koyacaksın başlığı....özelden mesaj at burda yoksam olur muuu?yoksa bulamam sizi ...üzülürümmm:KK50:
he canım bizim lakaplar değiştiii.. ben kop kop oldummm zeynep concon :KK1::KK1: yam yam var dom dom varr varda varrrr.... :KK66::KK66: tatlım düşündüm ama yapamdım... umutlu bir şey koyacaktım bir gün bizde anne olacağız düşünmüştüm ama olmadı.. öyle bir durumda herkese haber vericem merak etme canımmm :KK71::KK71: