Giden eş, pişman olup geri döner mi ?

beautymoon
14-05-11, 17:05
arkadaslar sizden almak istediğim fikirler düsünceler belki saçma gelebilir ama benim sorum su.biçoğumuz esimizinden severek ayrılmısız,bi çoğumuz mecbur kalmısız,baskasıyla aldatılmıs vs.bu tür sebeplerle ayrılıpta ayrıldıktan sonra esinin pismanlığını görenler oldumu hiç.yanı sizi bırakıp giden çabalarınıza rağmen istemeyen kocanız olduğu halde gün gelipte pismanlıkla size yalvardımı hiç.yanı kısacası erkekler gün gelipte genelde böyle bi pismanlık yasıyomu.ve bi söz vardırya yuva yıkanında yuvası olmazmıs die.baskası için bile gitse onunla sizce mutluluğu yakalayabiliyormı..

adiyeff
ben böyle birşey yaşamadım bilmiyorum.kendin için soruyorsun galiba.inşallah mutluluğu yakalrsın canım.ama acaba geri dönecekmi diye bekleme.kendi hayatını kurmaya bak.ayrılıp yeniden birleşince çok mutlu olan duymadım hiç.eski sorunlar yeniden yaşanıyor genelde.yeniden yıpranacağına kendine yeni bir hayat kurmaya bak.herşey gönlünce olsun

beautymoon
tsk ederim canım,yok ben genel olarak sordum.mesela bu sayfada çok kısının okudum ins geri gelir ondan intikamımı alırım vs bu tarz yorumlarlar çok.bende yasadım bunları ve zaman zaman benimde aklıma geliyo dönermi yada dönse nie döncekki gibisinden.yanı bisey yasamak için değil sadece o pismanlığı ve mutsuzlugu görmek için soruyorum..

mavera04
kendim yaşamadım allahta yaşatmasın..
ama annem ve baban ayrılalı 11 sene oldu ve babam deli gibi pişman annemin etrafında hala dört dönüyo ama asla barışmalrını istemem anneminde niyeti yok zaten asla aldatma yoktu babam şiddetli geçimsiz bi adam anacığım ona yıllarca katlandı ve zar zor paçayı kurtardı...
yuva yıkanın yuvası olmaz sözüne bende katılıyorum birinin ahını aldınmı bidaha hiç bi iş yolunda gitmiyo..
babam geçen sene başka bi evlilik yaptı ama 2 ay sonra ondanda boşandı:63: bu hayatta kime ne yaparsan karşılığını kat be kat alıyosun ilahi adalet...
karşılığını bu dünyada alamayanlar öbür dünyada mutlaka alacktır elbet:97:

beautymoon
mavera04
kendim yaşamadım allahta yaşatmasın..
ama annem ve baban ayrılalı 11 sene oldu ve babam deli gibi pişman annemin etrafında hala dört dönüyo ama asla barışmalrını istemem anneminde niyeti yok zaten asla aldatma yoktu babam şiddetli geçimsiz bi adam anacığım ona yıllarca katlandı ve zar zor paçayı kurtardı...
yuva yıkanın yuvası olmaz sözüne bende katılıyorum birinin ahını aldınmı bidaha hiç bi iş yolunda gitmiyo..
babam geçen sene başka bi evlilik yaptı ama 2 ay sonra ondanda boşandı:63: bu hayatta kime ne yaparsan karşılığını kat be kat alıyosun ilahi adalet...
karşılığını bu dünyada alamayanlar öbür dünyada mutlaka alacktır elbet:97:
kesinlikle haklısın canım kimsenin ahı yerde kalmıyo.heleki istemeden bosandıysan senin canını yakarak bitirdilerse eminim Allah o mutluluğu onlarada yasatmayacaktır ve bi gün bunun acısını çıkarıp yokluğumu arattıracaktır ben sadece buna inanıyorum ve böyle olmasını temenni ediyorum..

Laale
Bizim evliliğimizde giden bendim!
Dönmeyi çok istedim,hatta resmen kendimle savaştım ama yok dönemedim,yapamadım. Sanki bir güç sürekli durdurdu beni...

beautymoon
Laale
Dönmeyi çok istedim,hatta resmen kendimle savaştım ama yok dönemedim,yapamadım. Sanki bir güç sürekli durdurdu beni...
ama yinede gitmeyi istemissiniz dimi.sonuç olarak kendi iradenizi yenmissiniz ama geri dönülmese bile buna bi kalkısma bile oluyo demekki..

mavera04
beautymoon
kesinlikle haklısın canım kimsenin ahı yerde kalmıyo.heleki istemeden bosandıysan senin canını yakarak bitirdilerse eminim Allah o mutluluğu onlarada yasatmayacaktır ve bi gün bunun acısını çıkarıp yokluğumu arattıracaktır ben sadece buna inanıyorum ve böyle olmasını temenni ediyorum..
aynen öyle canım böyle adamlar kaybettiklerinin kıymetini nedense kaybedince anlıyorlar ama o zamanda iş işten çoktannnn geçmiş oluyo sonuç= bi ömür çekilecek vicdan azabı ve pişmanlık...(tabi azda olsa vicdanı olanlar için geçerli)

beautymoon
aslında birde sunu çok merak ediyorum mutlaka yakın çevrenizde olmasada duymusunuzdur örneklerini.bi erkek baska bi kadın için karısını yüzz üstü bırakıp gidiyosa sizce onunla gerçekten mutluluğu yakalayabilen çok örnek vardımıdır.yanı diğer kadını ahı yerde kalırmı sizce.mutlu edermi onları..

Laale
beautymoon
ama yinede gitmeyi istemissiniz dimi.sonuç olarak kendi iradenizi yenmissiniz ama geri dönülmese bile buna bi kalkısma bile oluyo demekki..
Tabii ki canım.
O kadar çok ağlayıp yalvarıyordu ki görüşmeye tamam diyordum boşandıktan sonra da.
Kıyamıyordum,dayanamıyordum ona.
Çok çabaladım dönmek için Allahım biliyor.

mavera04
Laale
umarım dönmediğin için pişmanlık duyan taraf sen olmamışsındır canım:KK70:

Laale
beautymoon
aslında birde sunu çok merak ediyorum mutlaka yakın çevrenizde olmasada duymusunuzdur örneklerini.bi erkek baska bi kadın için karısını yüzz üstü bırakıp gidiyosa sizce onunla gerçekten mutluluğu yakalayabilen çok örnek vardımıdır.yanı diğer kadını ahı yerde kalırmı sizce.mutlu edermi onları..
Bu dünyanın öbür tarafı var arkadaşım.
Mutlu olsalar bile ahirette hesap verirler.

Laale
mavera04
umarım dönmediğin için pişmanlık duyan taraf sen olmamışsındır canım:KK70:
Hayır canım.
Hiç pişman değilim.
Zaten pişman olsam yeniden onu kazanmak için çabalardım.
İyiyim ben böyle,çok şükür!
Allahım da pişman etmesin inşallah!

mavera04
beautymoon
asla kalmaz ...
herşeyi adabına göre yapmak varken bin tane oyun çevirerek bi masumu kandırmış bi erkeğin diğeriyle mutlu olabileceğine asla inanmıyorum ben...

mavera04
Laale
Hayır canım.
Hiç pişman değilim.
Zaten pişman olsam yeniden onu kazanmak için çabalardım.
İyiyim ben böyle,çok şükür!
anladım canım dilerim allah hep mutlu etsin:KK71:

Laale
mavera04
anladım canım dilerim allah hep mutlu etsin:KK71:
Amin amin inşallah!
Hep beraber mutlu olalım inşallah!

teolog
beni,mde eşinden boşanmış bir arkadaşım var eski eşine acık kapı bırakıyor ama adam dönmüyor boşanmalarının sebebi ise kumardı severek ayrıldılar
başka bir arkadaşım da severek ayrıldı evlilik fıtratıma uygun değil diye boşandı ve yine severek ayrıldılar eski eşi sürekli tekrar birleşmeleri için ugrasıyor hemde senelerce arkadasım sevmesine rağmen dönmüyor hatta eski eşi haftaya düğünüm var diye yalan sölemişti arkadasım çok üzülmüştü ama dönmedi yine hala daha evlilik fotografları filan durur
döner mi döner belli olmaz canım....

beautymoon
esmeray03
beni,mde eşinden boşanmış bir arkadaşım var eski eşine acık kapı bırakıyor ama adam dönmüyor boşanmalarının sebebi ise kumardı severek ayrıldılar
başka bir arkadaşım da severek ayrıldı evlilik fıtratıma uygun değil diye boşandı ve yine severek ayrıldılar eski eşi sürekli tekrar birleşmeleri için ugrasıyor hemde senelerce arkadasım sevmesine rağmen dönmüyor hatta eski eşi haftaya düğünüm var diye yalan sölemişti arkadasım çok üzülmüştü ama dönmedi yine hala daha evlilik fotografları filan durur
döner mi döner belli olmaz canım....
canım aslında benim vurguladığım su araya bi baska kadın girdiyse onunla mutluluğu yakalayabilirmi.ben hiç duymadım gidipte bu sekilde mutlu olanları.çünkü ortada baska bi masum var ve bi hiç yüzünden onun evliliği yıkılmıs.onun ahı yerde kalırmı.kadın için gidipte pisman olan erkek çok varmıdır die soruyorum

Laale
beautymoon
canım aslında benim vurguladığım su araya bi baska kadın girdiyse onunla mutluluğu yakalayabilirmi.ben hiç duymadım gidipte bu sekilde mutlu olanları.çünkü ortada baska bi masum var ve bi hiç yüzünden onun evliliği yıkılmıs.onun ahı yerde kalırmı.kadın için gidipte pisman olan erkek çok varmıdır die soruyorum
Moral bozmak istemem ama mutlu olan ben duydum. Yakın çevremde gördüğüm bir kaç kişi var normal hayatlarına devam ediyorlar 2. kadınla.
Bu arada Bergüzar Korel ile Halit Ergenç de mutlu görünüyor.
O yüzden diyorum hesabını öteki dünyada sorarsınız diye..

hayal114
Bİr erkek yada kadın neden aldatır neden gıder suc kımın bunu da dusunmek lazım bence Eger gıden haklı yere gıtmısse mutlu olabılır ama yok nankorse mutlu olamaz gerı döner

sbaran
Hiç Yoktu Çevremde Görmedim Böyle Bir Şey..
Fakat Aldatıp Gitmiş Dönse Ne Olur Dönmese Ne Olur..
Bence Dönmemesi Daha Sağlıklı..
En Azından Sinirlerin Çok Fazla Bozulmaz..

Dönerse de Onu Kaldıracak Mide Lazım..
Aynı Yatakta Yatmak, Yemek Hazırlamak.. v.s.

beautymoon
14-05-11, 18:05
sbaran
Hiç Yoktu Çevremde Görmedim Böyle Bir Şey..
Fakat Aldatıp Gitmiş Dönse Ne Olur Dönmese Ne Olur..
Bence Dönmemesi Daha Sağlıklı..
En Azından Sinirlerin Çok Fazla Bozulmaz..

Dönerse de Onu Kaldıracak Mide Lazım..
Aynı Yatakta Yatmak, Yemek Hazırlamak.. v.s.
olayı yanlıs anlamıssın sen.birlesmek için sormuyorumki ben bunu.sadece pisman olurmu diorum o pismanlığı görmek istiyorum,yoksa aynı yatağa yatma yemek yeme filan yok.

hayal114
BEncede iğrennnçç zaten donmesı nı de beklemek bıle hata bırak gıdenın cehennemın dıbıne kadar yolu var:)

hayal114
beautymoon
olayı yanlıs anlamıssın sen.birlesmek için sormuyorumki ben bunu.sadece pisman olurmu diorum o pismanlığı görmek istiyorum,yoksa aynı yatağa yatma yemek yeme filan yok.
eger hıc bır sucun kabahatın yoksa nankorluk ettıyse pısman olur gelır bence...

sbaran
beautymoon
Keşke Biraz Daha Yumuşak Cevap Yazsaydın..
Bu Ne Şiddet Bacım.. :KK45::KK45::KK45:
Yanlış Anlayamaz mıyım ??:KK1: