Varmı böyle dağlanan yürek?2 yıl 2 melek.Biri 7aylk,diğeri gününde sağlam doğan bebek

zerdal
27-05-11, 08:05
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor,Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Ahir zaman fitnelerinden ,kazalardan ,belalardan ,sıkıntılardan ,şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun.Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun.Selam ve DUA ile hayırlı cumalar.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya açilan elleri icabete eristir.

NKOB
27-05-11, 10:05
periperili
ben evli değilim ve bir çocuğum yok annelik nedir bilmiyorum ama acını o kadar çok yüreğimde hissettim ki benim canım bu yazdıklarınla bu kadar yanabiliyorsa seni tahmin edemiyorum....
Allah sabır versin o meleklerin ömrünü Allah ablalarına versin çocuğunuzla mutlu bir yaşam sizin olsun acınızı tüm kalbimle paylaşıyorum....
ilginiz ve dualarınız için tşk.

Allah size ve sevdiklerinize yaşatmasın.

NKOB
ozlem378
Canim, naptin ya, mahvettin beni... yavrum benim, kediye kardesim mi diyor.... Insallah yavruna cok güzel, saglikli kardesler nasip etsin kurban oldugum Allahim
Allah razı olsun.

cuma günü hürmetine hepimizin gönlüne göre ve hayırlısnı versin innnnnnşallah Allah.

NKOB
melekannesi67
canım nkob'um.bu kadarmı benzer yaşadıklarımız.ben seni okudukça sen beni okudukça ağlıyoruz.inşallah rabbim yavrularımızın,bizim ve tüm isteyenlerin yüzünü tez zamanda güldürür.

ALLAH razı olsun canım.benimde her duamda sizlerde varsınız.

Aynen, bn de anlarsın diye sana falan anlatıyorum zaten kzımdan.

Her şeyi iyi giden insanları görünce insan soğuyor konuşmaktan, paylaşımlardan.

Ama derdi derdimden dediğin insanı bulunca , rahaaattt rahat hem ağlayabiliyor insan hem de gülebiliyor.

Bn artık ne okursam sonunda buradaki isimleri sayıyorum:)

NKOB
zerdal
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor,Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Ahir zaman fitnelerinden ,kazalardan ,belalardan ,sıkıntılardan ,şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun.Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun.Selam ve DUA ile hayırlı cumalar.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya açilan elleri icabete eristir.
Allahım gani gani razı olsun zerdal.

Bizleri de ekledin duaya. Esirgemedin:)

senin adını almamıştık sanırım zerdalcığım tefriciye konusunda???

ozlem378
27-05-11, 11:05
NKOB, kizini benim yerime de öper misin?

NKOB
****19 mayıs törenine gitmiştik kızımla.

Bir arkadaş yanımıza yanaştı, tüm sevimliliğiyle, '' bebiş nasıl, eve mi bıraktınızz???'' diye sordu.

Elimden tutmakta olan kızım bni çekiştirerek, '' anne bebiş dediği kardeşim mi?'' diye sordu.

Eve gelince de bitmek bilmeyen sorular, arkadaşlarının haberi yok mu kardeşimin öldüğünden, onlar niye soruyor vs vs vs.. ditti durdu bni.

****Geçenlerde de eşimi bi arkadaşı aradı.

Tlf da selam bile vermeden heyecanla ilk '' ne zman güreştiriyoruz oğlanlarııııı???!!!! '' demiş.

... malum erkek için apayrı bişeydir erkek bebek sahibi olmak, güyaaa onu paylaşıyor eşimle.

!!!!!!!!!!!

asiyimm
zerdal

AMİN.......

Allah razı olsun çok güzel bir dua okudukça için ferahladı.
Sizinde Cumanız mübarek olsun...

NKOB
ozlem378
NKOB, kizini benim yerime de öper misin?
Bu kez kendım için değil, oğlum, kızım, ve diğer kızım için değil , senin için gözyaşlarım...

Rabbimmm arkadaşıma , diğer tüm bebek özlemi çekenlere sağlıkla sıhhatle bebeklerini bir an önce nasip ett.. ( sonra da bana inş. )

Yemin ediyorum 2 gecedir kızıma sarılıyor ve isim isim sizi sayıp dua ediyorum, onlara da nasip et Allahım, onları mahrum bırakma , soğut yüreklerini , söndür içlerinin yangınlarını diye.

n__a__z
slm NKOBnasılsın cnm nasıl gidiyor dua listesi epey kişi olmuştur?

NKOB
Mahvetti özlem378 bni.

Bn burada sizlerle konuşmaya başşladığımdan beri, çok yoğun yaşıyorum duygularımı ve inanılmaz şeyler öğrendim sizlerden.

Bni daha bir bağladınız değerlerime, değerlilerime..

ozlem378
Allah razi olsun canim.. Biz zaten gözyasi dökmek icin bahane ariyouz:KK58:

NKOB
n__a__z
slm NKOBnasılsın cnm nasıl gidiyor dua listesi epey kişi olmuştur?
İyiyim şükür naz.

Sadece bi kaç gündür tüylerim hep diken, havada:) Burada çok etkileniyorum arkadaşlardan.

Evet 14 kişi olduk okuyacaklar olarak.

Ama senin adını hala naz olarak kullanıyorum bn dilimde, henüz bir bilgim olmayınca:)

NKOB
ozlem378
Allah razi olsun canim.. Biz zaten gözyasi dökmek icin bahane ariyouz:KK58:
Yoookkkk öyle demeee.

Aksine ota sapa ağlamaz olduk bizzzz..

Ne dersin, öyle değil mi:KK66:

NKOB
Bugün tayin istedim. Evime en yakın okul, hem de kızımın gittiği.

Amacım anılarımdan uzaklaşmak.

Bir de malum, herrr şeyi bilen olunca çevremdekiler, insan çok sorumluluk yüklüyor onlara. ve hatalar kırılan potlar çok üzüyor.

Ama bilmeyen biri bahsettiğinde gebeliğinden bebeğinden vs etkilenmiyorum (elhamdülillah)

Allah huzurlu olacağım, işe yarayacağım, pişman olmayacağım okulda çalışmayı nasip etsin bana inş.

( aynı dileklerim sizin için de, her ortamınız huzur dolsun)

n__a__z
NKOB
İyiyim şükür naz.

Sadece bi kaç gündür tüylerim hep diken, havada:) Burada çok etkileniyorum arkadaşlardan.

Evet 14 kişi olduk okuyacaklar olarak.

Ama senin adını hala naz olarak kullanıyorum bn dilimde, henüz bir bilgim olmayınca:)
cnm bn adım yonca kızlarımın adı naz we ada olacaktı nese :KK43:

NKOB
n__a__z
cnm bn adım yonca kızlarımın adı naz we ada olacaktı nese :KK43:
naz ve ada senin kurtuluşun..

sonra gelecek kardeşleri de iki dünyada huzurun. (inşallah)

Bi de bnden kocaman bir '' hadi gülümse '' öpücüğü:)

n__a__z
NKOB
naz ve ada senin kurtuluşun..

sonra gelecek kardeşleri de iki dünyada huzurun. (inşallah)

Bi de bnden kocaman bir '' hadi gülümse '' öpücüğü:)
:KK16::KK16::KK16::KK16:canım bnm......

kerem34gul
ya gerçekten kelimelerin bittiği an ....sadece okurken bile bu kadar kötü oldum..Allah yardımcınız olsun kızlar allah bu kötü günleri hayırlı sağlıklı evlatlar la unutturur inşallahhhhh...ve sizi gerçekten takdir ettim sabrınıza ve inançlarınızdan dolayı biraz olsun sizi güçlü görünce rahatladım ama inanın ilerde sadece üzücü anılarınız olarak kalıcak bu günler ve evlatlarımızdan mutlu anlarımızdan konuşucaz .....

NKOB
AskMelegi
ya gerçekten kelimelerin bittiği an ....sadece okurken bile bu kadar kötü oldum..Allah yardımcınız olsun kızlar allah bu kötü günleri hayırlı sağlıklı evlatlar la unutturur inşallahhhhh...ve sizi gerçekten takdir ettim sabrınıza ve inançlarınızdan dolayı biraz olsun sizi güçlü görünce rahatladım ama inanın ilerde sadece üzücü anılarınız olarak kalıcak bu günler ve evlatlarımızdan mutlu anlarımızdan konuşucaz .....
İyi dilekleriniz, dualarınız ve ilginiz için teşekkürler.

Size de çocuğunuzla, sevdiklerinizle iki dünya mutluluğu versin Allah.

ozlem378
NKOB
Yoookkkk öyle demeee.

Aksine ota sapa ağlamaz olduk bizzzz..

Ne dersin, öyle değil mi:KK66:
int baglantim gitti, onunla ugrastim ya....

canim ota sapa artik tabiki aglamiyoruz, ama Peygamberimizin dedigi gibi Allahin bize verdigi merhametten, sefkattan agliyoruz....

Eskiden yaslilarin herseye duygulanip aglamasina pek anlam veremezdim, simdi cok iyi anlar oldum, kim bilir neler yasadilar.......

NKOB
naaaaazzzzzzzzzz!!!!!!

gülümsedin mi kıızzzzz?????

n__a__z
NKOB
naaaaazzzzzzzzzz!!!!!!

gülümsedin mi kıızzzzz?????
ewet cnmm inan gülümsedim:KK16::KK70::KK70:

kerem34gul
NKOB
İyi dilekleriniz, dualarınız ve ilginiz için teşekkürler.

Size de çocuğunuzla, sevdiklerinizle iki dünya mutluluğu versin Allah.
aminnnnnnnn cnm cümlemize inşallahhhh.

n__a__z
aşkmeleği saol iidileklerin için zeynep nasıl sımsıkı sarıl we bzler içinde öp