2012 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

nefesim yase
1-07-11, 16:07
buyukmujdem
Kızlar ben çıkıyorum öpüyorum sizi bebeişlere iyi bakınnn:KK70:
DYGBAL
kızlar benim vakit doldu nihayet...

dinlenme vaktii..

görüşürüz yarın öpüyorum çookk.. :KK54:

iyi akşamlar sizede ..güle güleee:KK71::KK71::KK71:

adese
ne çok sayfa birikmiş oku oku yoruldum.
bu arada biraz gerginlikler,jestler olmuş.hayat böyle işte ......hepinizi öperim........

alin84
GurbetGuzeli
slm canlar nasilsiniz alinnnnnnnnnnnnnnnnn senin adina sevindim guzelim masallah sana

teşekkür ederim canım 5+6 da hem bebişi hem pıt pıt ı görmüş oldummm:nazar:

ben kaç gundur boş gebelik diye üzülüyodum moralim düzeldi :KK34::KK34::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

nefesim yase
alin84
teşekkür ederim canım 5+6 da hem bebişi hem pıt pıt ı görmüş oldummm:nazar:

ben kaç gundur boş gebelik diye üzülüyodum moralim düzeldi :KK34::KK34::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
:nazar::nazar::nazar:
maşallah ne güzell canım pıt pıtlarıda duymuşsun yat kalk dua et
kalbini karartma öyle düşünerek...bende 5+5ken sadece keseyi gördük karından...

banuesra
karats
Hepsiburada.com : De Mobilya Büyüyen - Şifonyerli Set (High Gloss) | Anne / Bebek / Çocuk
ben sadece yatak odama bir besik alicam hepsi bu..bebisim allahin izniyle dogduktan sonra istanbula temelli donmeyi dusunuyoruz..o yuzden pek bisi almak istemiyorum burdan...memleketimin havasinin, yiyeceklerinin, insanin gozunu seveyim ben be..insallah doneriz...33 yasindayim cok dolu dolu bir hayatim oldu..hep asi kizdim kafama eseni yaptim..hep yurt disinda yasamayi hayal ettim...oldu da..allah hep gonlume gore verdi...insan dogru seyler dilemeli bence..ya da diledigi seyleri iyice gozden gecirmeli oyle istemeli...benim tek ogrendigim sey bu oldu...hic bir yer aileden ve kendi insanindan uzakta yasamaya degmez...hic bir yer dogup buyudugun yer gibi sana yetmez...istanbul besiktasta oturuyordum ben...meger dunyanin en guzel yerinde oturuyormusum ve farkinda degilmisim..insan elindekilerin degerini kaybedince anliyor ne yazikki...cilgin kafam beni buralara getirdi iste..hayat...bebegim bize ugur getirir insallahda evime donerim bende kizlar..:2::2:

alin84
karats
vajinal baktı ama hiç sokmadı bile söylemesi ayıp daha dayamasıyla kese görüldü durduk bebiş görülmedi ama sonra benim nazlı yavrum biraz oynatınca beliriverdiii, dr dediki sen den 30 saniye nefesini tutmanı isticem bi tuttum.. pıt pıtlar çıktı meydana :nazar::nazar::nazar::nazar:

çokgüzeldi çooooooook, Allah herkesin çocugunu bağışlasın, olmayanlarada versin inşallah

nefesim yase
banuesra
ben sadece yatak odama bir besik alicam hepsi bu..bebisim allahin izniyle dogduktan sonra istanbula temelli donmeyi dusunuyoruz..o yuzden pek bisi almak istemiyorum burdan...memleketimin havasinin, yiyeceklerinin, insanin gozunu seveyim ben be..insallah doneriz...33 yasindayim cok dolu dolu bir hayatim oldu..hep asi kizdim kafama eseni yaptim..hep yurt disinda yasamayi hayal ettim...oldu da..allah hep gonlume gore verdi...insan dogru seyler dilemeli bence..ya da diledigi seyleri iyice gozden gecirmeli oyle istemeli...benim tek ogrendigim sey bu oldu...hic bir yer aileden ve kendi insanindan uzakta yasamaya degmez...hic bir yer dogup buyudugun yer gibi sana yetmez...istanbul besiktasta oturuyordum ben...meger dunyanin en guzel yerinde oturuyormusum ve farkinda degilmisim..insan elindekilerin degerini kaybedince anliyor ne yazikki...cilgin kafam beni buralara getirdi iste..hayat...bebegim bize ugur getirir insallahda evime donerim bende kizlar..:2::2:
olsun canım en azında içindekileride yaşamış oldun...
yoksa hala bunların hayalıni kurcakdın...tabi insann yetiştiği yer gibidi yok bende sadece 5 saatlik uzaklıktayım aileme
ama işde o bile sevincinde üzüntünde yanlarında yanında olamıyolar...
ama artık sayılı aylarınız kalmış türkiye için...

bende şimdilik park beşik yada sade beşik odama istiyorum....gitceğimiz başka şehirde inşallah kurarım odasını ...doğsunlarda hayırlısıyla
koynumuzdan başka yeri yakıştırmaz koyamayız zaten ilk yıllarda:KK70:
sonra istesekde bizimle yatmazlar :KK70:

nefesim yase
alin84
vajinal baktı ama hiç sokmadı bile söylemesi ayıp daha dayamasıyla kese görüldü durduk bebiş görülmedi ama sonra benim nazlı yavrum biraz oynatınca beliriverdiii, dr dediki sen den 30 saniye nefesini tutmanı isticem bi tuttum.. pıt pıtlar çıktı meydana :nazar::nazar::nazar::nazar:

çokgüzeldi çooooooook, Allah herkesin çocugunu bağışlasın, olmayanlarada versin inşallah
ooo ne güzell canım bende ayın 11 bekliyorum sabırsızlıkla

alin84
karats
karats
ooo ne güzell canım bende ayın 11 bekliyorum sabırsızlıkla

darısı basınaaa canımmm :KK70::KK70:

banuesra
karats
olsun canım en azında içindekileride yaşamış oldun...
yoksa hala bunların hayalıni kurcakdın...tabi insann yetiştiği yer gibidi yok bende sadece 5 saatlik uzaklıktayım aileme
ama işde o bile sevincinde üzüntünde yanlarında yanında olamıyolar...
ama artık sayılı aylarınız kalmış türkiye için...

bende şimdilik park beşik yada sade beşik odama istiyorum....gitceğimiz başka şehirde inşallah kurarım odasını ...doğsunlarda hayırlısıyla
koynumuzdan başka yeri yakıştırmaz koyamayız zaten ilk yıllarda:KK70:
sonra istesekde bizimle yatmazlar :KK70:
5 saat uzaklikta ayni sey iste dedigin gibi ne sevincinde ne uzuntunde kimse yok cok moral bozucu benim icin..allah sabrini versin tum ailesinden uzakta yasayanlara..evet insallah donecegiz...ay dua edin kizlar hamilelerin dualari tutarmis :) en iyisi odayi hemen abartmamak benim kizkardesimin bebegi 2 yasinda ve cok guzel bir odasi olmasina ragmen hala anne ve babayla yatiyor kerata :) odasida bos bos duruyor oyle .. yeni haberlere gore yavas yavas alismaya baslamis odasinda yatmaya

banuesra
bende cikiyorum kizlar aciktik biz :) sadeli makarnamiz bizi bekler :))) opuyorum sizi...iyi aksamlar

alin84
afiyet olsun size :KK56::KK56:

aselkuzum
alinnnnn canım gözün aydın çok sevindimmm :KK70::KK70::KK70:kızlar bu arada eğer turkcell hat kulannıyorsanız bebeğimi beklerken paketine üye olun harikaaaaaaaaaaaa bişey şideetle tavsiye ediyorummmm

benim_olan
aselkuzum
alinnnnn canım gözün aydın çok sevindimmm :KK70::KK70::KK70:kızlar bu arada eğer turkcell hat kulannıyorsanız bebeğimi beklerken paketine üye olun harikaaaaaaaaaaaa bişey şideetle tavsiye ediyorummmm
nasıl yapcam ya unuttum ben..

alin84
aselkuzum

teşekkür ederim canımmm:KK54::KK54::KK54::KK54:

aselkuzum
benim_olan
nasıl yapcam ya unuttum ben..
canım HAMILE yazıyosun 2222 e gönderiyosun işte bu kadar:KK34::KK34::KK34:

benim_olan
1-07-11, 17:07
aselkuzum
yaptım ama bana 8 haftalıksın dedi ilerde biraz ..:85:

benim_olan
kızlar bebişlere isim düşünüyormusunuz şimdiden..ben erkek ismi bulamıyorum içime sinen yaa:44:

adese
aselkuzum
ben de milupanın sitesine üye olmuştum hamileyim diye bi paket yollamışlar.içinde bebk bezi ıslak mendil falan var.şimdilik ayşem onlarla büyük bi keyif ile evcilik oynuyor:)

adese
benim_olan
kızlar bebişlere isim düşünüyormusunuz şimdiden..ben erkek ismi bulamıyorum içime sinen yaa:44:
ben furkanı çok beğeniyorum.....

Nuurrr
1-07-11, 18:07
arkadaslar ben iyi haberlerle gelemedim malesef aranızdan ayrılıyorum suabat annesi olmakta nasip degilmiş bebegim yasamıyomus kese bozulmaya baslamıs gecen hafta kese geriden oldugu için dr gebelik durmus olabilir demişti dogruymus tüp bebek merkezindedki dr umda onayladı bugün malesef 2.bir yıkım ve kürtajla sonlanan bir hamilelik daha......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Allah sizlerin bebişlerini korusun inşş sorunsuz ve rahat bir hamilelik süreci gecirirsiniz.....kendinize ve bebişlerinize iyi bakın size tavsiyem kolay sahip olunmuyo uzun süren tedavi ve tüp bebekten sonra 2.kayıbım yavrularınızın şimdi karnınızdayken inşşş doguncada kucagınızdayken degerini bilin.....su dünyada isterse dünya kadar paranız olsun Allah nasip etmedikten sonra alamıycagınız sahip olamıycagınız tek sey bebekleriniz cünkü:KK5::KK5::KK5:

GurbetGuzeli
Nuurrr
arkadaslar ben iyi haberlerle gelemedim malesef aranızdan ayrılıyorum suabat annesi olmakta nasip degilmiş bebegim yasamıyomus kese bozulmaya baslamıs gecen hafta kese geriden oldugu için dr gebelik durmus olabilir demişti dogruymus tüp bebek merkezindedki dr umda onayladı bugün malesef 2.bir yıkım ve kürtajla sonlanan bir hamilelik daha......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Allah sizlerin bebişlerini korusun inşş sorunsuz ve rahat bir hamilelik süreci gecirirsiniz.....kendinize ve bebişlerinize iyi bakın size tavsiyem kolay sahip olunmuyo uzun süren tedavi ve tüp bebekten sonra 2.kayıbım yavrularınızın şimdi karnınızdayken inşşş doguncada kucagınızdayken degerini bilin.....su dünyada isterse dünya kadar paranız olsun Allah nasip etmedikten sonra alamıycagınız sahip olamıycagınız tek sey bebekleriniz cünkü:KK5::KK5::KK5:
canim benim ya ne diyecegimi bilemiyorum Rabbim tez vakit yollasin melegini insAllah
sen umudunu yitirme inaniyorum ki emeklerin bosa gitmeyecek her daim sizlerin duacisi olacagim insAllah seninde yuzun gulecek:KK58:

benim_olan
Nuurrr
inş seninde olur canım çok geçmiş olsun allahtan erken anlamış dr...inş bi daha olur demekki doğru zaman değil hiç üzme kendini..sağol iyi dileklerin için..:KK71:

benim_olan
furkan ismi çok var ama...:KK50:

ecrinnn
Nuurrr

cokk üzülldümm tattlım.. allahh bundan sonrakii melekklerine uzunn ömür versin insallah.. :KK59::KK59::KK59::KK59: