2012 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

benim_olan
2-08-11, 15:08
bende cuma günü inş gidicem doktora..inş cinsiyeti görür doktorum...oruç tutuyorum çok halsiz düştüm bugün ama rabbim yardımcın oluyor...iftarı herkesle iş yerinde açmak çok güzel bişey..

benim_olan
2-08-11, 15:08
sağ olsun görümcem yufka açtı bana artık sahurlarda ne pişiricem diye düşünmicem..allah razı olsun...:KK9:

busraaa05
2-08-11, 16:08
83angel
kızlarrr facebook da şubat 2012 anneleri sayfası var ,orayada katılmak isteyen gelebilir,hem burdan hem ordan konulardan uzak kalmayız
ben baktım ama göremedim öyle bi grup :97:

83angel
2-08-11, 17:08
busraaa05
ben baktım ama göremedim öyle bi grup :97:
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

canım link bu

NilMeSeKer
2-08-11, 21:08
Neler yapıyorsunuz güzel anneler....

srgmn
3-08-11, 05:08
günaydınnn güzel anneler, güzel bebekleri...
hepinize sağlıklı günler:KK64:

adengokce
benim_olan
bende cuma günü inş gidicem doktora..inş cinsiyeti görür doktorum...oruç tutuyorum çok halsiz düştüm bugün ama rabbim yardımcın oluyor...iftarı herkesle iş yerinde açmak çok güzel bişey..
canım oruç tutmasan? kendine de bebeğe de eziyet etme bence. normal sıcaklarda olsa tamam derim de bu aylarda sen farketmesen de bedenin susuz kalıyor.

adengokce
srgmn
günaydınnn güzel anneler, güzel bebekleri...
hepinize sağlıklı günler:KK64:
günaydın :) size de günaydın

oyelken
günaydın hamişlerrrrr :KK70:

simurganka
3-08-11, 06:08
GÜNAYDIN GÜZEL ANNELER, HAYIRLI BİR GÜN OLSUN İNŞALLAH... :)

Sizleri güzel bir kampanyadan haberdar etmek istiyorum: Diyanet İşleri Başkanlığı, Türk Diyanet Vakfı ile ortaklaşa başlattığı ''Her Evden Bir Fitre ve Bir İftar Afrika'ya'' kampanyası.

Linkini de vereyim:

Afrika'ya yardım elinizi uzatın, Star Gazetesi

Facebooktaki kampanyası da:

https://www.facebook.com/#!/event.php?eid=178898878842516

rosepher
Kızlar ikili testimiz temiz...burdan öğrenmiştim free bea hcg 50 altı üstü cinsiyet tahminlerini...testi alır almaz ilk ona baktım 28.55 çıktı...sonra ne karar verdiniz doğruluk payı varmı herkeste işe yaradımı üstelik dr bana usg den bakıp herhangi bir tahmin yapmadı ramazan sonuna dogru gitcez belki ozaman yapar bilmiyorum da ben şu free beta hcg ye bakıp değerlendirilenlerden tam bir uyuşma varmı onu merak ettim
Hadi gözün aydın, darısı sonuç bekleyen ve henüz ikili testini yaptırmamış olanların başına hayırlısıyla. :)

elefera
3-08-11, 06:08
aysebahar

Canım şu Ramazan hürmetine inşallah kızın olur...
Senin kadar içten isteyeni görmedim...
Yürekten dua ediyorum...
Çoğu zaman tutar dualarım...

Amiiin! Allah razı olsun canım.
Gercekten kızım olmasını cok ıstıyorum.
Tabıı kı saglıklı olması herseyden daha onemlı ama,
Rabbım affetsın sankı erkek olursa uzulecekmısım gıbıme gelıyor. ):

banuesra
yok olmuyor iste burada hangi hastaneye kayitliysan sadece ona gidebiliyorsun..oylede sacma bisi..sadece ozele gidiliyor onada ben gidemem..goruyorsun dimi guya ileri toplum avrupa zart zurt..gerizekalilar ya resmen koyde bile daha iyidir ilgi alaka bu islere
Banucugum, uzulme, ınsallah Tr ye geldıgınde ıstedıgın gıbı yaptırırsın gereklı kontrollerını.

aZeLYa55
Ben sınırı 2ye katlamışım maşallah :KK53:
Süt içiyorum şimdi, görseniz dünyanın en iğrenç şeyini içiyormuşum gibi suratım
:120:

Azelyacıgım, meyvalı yogurt yemeyı dene ıstersen.
Ben dun aksam bıraz oyle yedım, sutten daha ıyı bence, tat olarak.

adese
şimdi geldim doktordan.ense kalınlığı normal dedi.kilo hızlı almışsın hamurişini falan azalt dedi.kan verdim sonucu haftaya çıkacak.çok güzel hareket ediyordu dr ultrason aletini bastırdıkça zıplıyor,elini ayağını oynatıyordu.ben 2 kızım ve eşim girmiştik odaya.cinsiyeti söyleyeyim mi ister misiniz dedi.evet deyince kız dedi.ben kendimi tutamadım demek ki erkek olmasını çok istiyormuşum.ağla ağla helak oldum.eşim de bir sürü kızdı yeter artık ağlama diye.belki beni birçoğunuz yargılayacaksınız ama çok istemiştim bi de oğlum olsun diye.şimdi duyan herkes yorum yapacak 'vahhhhhh bi de oğlunuz olsaydı yazıkkkkk' falan diye.

Ah ahhh...
Bende kız ıstıyorum, erkek olacagını dusunuyorum.
Ama dusununce soyle dıyorum, bu kadar cok kız cocuk ıstıyorum ama, ya Rabbım bneı onunla ımtıhan etmek ıcın engellı yaratırsa?
Hem daha cok erken cınsıyetlerın belırlenmesı ıcın, benım ablamın bebegıne neredeyse son aya kadar kız dedıler, erkek oldu :-)

kahvekokusu
3-08-11, 07:08
aZeLYa55
Ya sorma kasılıp kalıyorum, hareket edemiyorum döneyim derken, saplanıyor resmen.Eşim de tutturuyor hamile yastığı alalım diye, ama çok luzumsuz buluyorum ben.Dün gece yine kitlendim dönemedim, en sonunda bi yastığımız vardı kaz tüyü, onu aldım bacağımı üstüne atıp yattım biraz rahat ettim.
bblau
Nerenize giriyor kramp?
Benim direkt karnıma griyor bazen tam dönüş esnasında...
Ben de bende bir sorun var sanıyodum...:44:
kızlar dün doktorumuzla buluştuk ,
bana doğru yatma pozisyonunu öğretti , başımıza biraz daha yüksek bir yastık , kol altımıza da bir yastık koyup genellikle sol olmak üzere yana yatıcakmışız ,sırt üstü ve tabiki yüz üstü yatmak yasak..
ben dün gece denedim biraz zorlandım ama işe yaradı..
bu arada bebek kıpır kıpırdı , dönüp durdu , elini kolunu kaldırdı zor yakaladık doğrudüzgün fotoğraf bile vermedi , çok artistik hareketler yaptı çooookkkk:)))))
bblau doktorum değerlerime baktı biraz kansızlık olabileceğini söyledi ama hafta içi tahlilleri tekrarlıycaz ,
bu arada haftada 2 defa balık günde 4 tane de cevizi sıkı sıkı tembihledi..

skyup
evet canım duzenlı beslenıyorum.ama artık almam gerekmezmı.bende hiç değişiklik yok:44:
simurganka
Hhhhhh üzülme, ben de halen almadım. Hatta verdim 1 kilo kadar. Ama olabilirmiş. Bundan sonra alacağız sanırım... Ayda ortalama 1,5 kilo kadar. :86:
kızlar ben de hamileliğimin başlangıcından bu yana tam 3 kilo verdim ,
doktorum aferin sana tam aradığım hasta tipisin diye beni tebrik etti:)bundan sonra iştahımız açılacakmış ve her şeye saldıracakmışız ama çok kilo alırsan bozuşuruz ve seni bırakırım dedi bana:)

srgmn
kuzenimin bebeğine doğuma kadar kız dediler , oğluşu oldu valla:)))
kız doğumd aöğrendi erkek olduğunu düşünün yani...
doktorun savunmasıda şey olmuş, ben size söylemiştim erkek diye heralde siz unutmuşsunuzz:))))
unutulucak bişeymi bu yaww...
o yüzden kızlar doğana kadar aslında hepimizde bir yanılma ihtimali olacak, hazırlıklı olalım:)

elefera
srgmn
kuzenimin bebeğine doğuma kadar kız dediler , oğluşu oldu valla:)))
kız doğumd aöğrendi erkek olduğunu düşünün yani...
doktorun savunmasıda şey olmuş, ben size söylemiştim erkek diye heralde siz unutmuşsunuzz:))))
unutulucak bişeymi bu yaww...
o yüzden kızlar doğana kadar aslında hepimizde bir yanılma ihtimali olacak, hazırlıklı olalım:)

Hazırlık yapmıs mıydı kuzenın?
Doktor da cok alem, demek unutmuslar!

Sanırım kız denılenlerde daha cok oluyor yanılma payı.
O nedenle doktor bana kız dese de ben kolay ıkna olmam sanırım.
Bılhassa bu donemlerde.

oyelken
elefera

Bılhassa bu donemlerde.
evet banada 5 ay kız demişlerdi sonra erkek dediler
20 haftaya kadar yanılma payı çok çok yüksek bence

azelya55
Kızlar günaydın :KK16:
Ben birşey soracağım, bu free bea hgc 50'nin altında olursa ne oluyordu? Bizim 28,08 mi ne öyle birşey.Ne oluyordu cinsiyet
:122:

srgmn
elefera

Bılhassa bu donemlerde.
sorma ne hazırlık ne hazırlık...
çocuk hastaneden pembe çıkışlarla çıktı.:KK1::KK1::KK1:..düşünsenize kız diye doğuma giriyorsun, oğlunla hastaneden çıkıyorsun..
o yüzden bana tecrübe, kesinlikle hastane çıkışlaırmı krem rengi alacağım:))):KK64::KK64::KK64::KK64:

simurganka
aZeLYa55
Kızlar günaydın :KK16:
Ben birşey soracağım, bu free bea hgc 50'nin altında olursa ne oluyordu? Bizim 28,08 mi ne öyle birşey.Ne oluyordu cinsiyet
:122:
50 nin altı erkek, üstü kız diye okumuştum Azelyacım :) Ama tabi ne kadar doğrudur orasını bilmem... :) Hadi hayırlısı...

azelya55
simurganka
50 nin altı erkek, üstü kız diye okumuştum Azelyacım :) Ama tabi ne kadar doğrudur orasını bilmem... :) Hadi hayırlısı...
:KK53::KK53::KK53: Vay be, çin rus kız derken beta erkek didi, iyice meraklandım :86:

simurganka
kahvekokusu
kızlar dün doktorumuzla buluştuk ,
bana doğru yatma pozisyonunu öğretti , başımıza biraz daha yüksek bir yastık , kol altımıza da bir yastık koyup genellikle sol olmak üzere yana yatıcakmışız ,sırt üstü ve tabiki yüz üstü yatmak yasak..
ben dün gece denedim biraz zorlandım ama işe yaradı..
bu arada bebek kıpır kıpırdı , dönüp durdu , elini kolunu kaldırdı zor yakaladık doğrudüzgün fotoğraf bile vermedi , çok artistik hareketler yaptı çooookkkk:)))))
bblau doktorum değerlerime baktı biraz kansızlık olabileceğini söyledi ama hafta içi tahlilleri tekrarlıycaz ,
bu arada haftada 2 defa balık günde 4 tane de cevizi sıkı sıkı tembihledi..QUOTE]

Haftada 2 defa balık mııııı? Ben halen et, süt ve balığa tahammül edemiyorum... Düşününce bile midem ağzıma geliyor... İnşallah düzelirim de biran önce başlarım bunlara... :KK43:

kahvekokusu
bu arada normalde başı rahim ağzına yakın durması gereken bebek bende yan duruyor ,
doktroum normal olduğunu ve normal doğum yapabilmem için dönmesini beklememiz gerektiğini söyledi ,
şayet dönmez ise sezaryen gibi görünüyor , moralim biraz ona bozuldu..
inşallah döner bebeğim de beni üzmez..

simurganka
srgmn
çocuk hastaneden pembe çıkışlarla çıktı.:KK1::KK1::KK1:..düşünsenize kız diye doğuma giriyorsun, oğlunla hastaneden çıkıyorsun..
o yüzden bana tecrübe, kesinlikle hastane çıkışlaırmı krem rengi alacağım:))):KK64::KK64::KK64::KK64:
Hhhhhh çok şirin yaaa... :) Hayatlarının sürprizi olmuştur herhalde :KK52: :KK52:

azelya55
kahvekokusu
bu arada normalde başı rahim ağzına yakın durması gereken bebek bende yan duruyor ,
doktroum normal olduğunu ve normal doğum yapabilmem için dönmesini beklememiz gerektiğini söyledi ,
Bu konu için daha erken değil mi canım ya, yani önümüzde 6 ay var, bebek içimizde kıpır kıpır, durmadan şekil değiştiriyor, döner tabiki.

simurganka
aZeLYa55
:KK53::KK53::KK53: Vay be, çin rus kız derken beta erkek didi, iyice meraklandım :86:
Bana da tüm testler kız diyor ya, göbeğimi görüpte kız diyen daha 1 kişi bile çıkmadı. Doktorumuz çok ketum zaten, ağzını açmıyor :)) Ben de merak etmeye başladım artık iyice :KK66:

karma_x
Günaydın şubat anneleri:)

sabah kalkarken sanırım biraz hızlı hareket ettim ve kramp gibi bir acı hissettim. onun dışında da zaman zaman hafif ağrılarım oluyor. biraz evhamlı olduğumdan size de sorayım dedim. normal mi bu ağrılar, sizde de oluyor mu? şu geri kalan 6 ay bu paranoyolarla nasıl başedicem bilmiyorum:) sürekli bir pimpiriklilik durumundayım, ben bile kendimden bunaldım desem yeridir:)

oyelken
kızlar bu test ne zaman yapılıyor 50 nin altı üstü olan :KK1:

azelya55
srgmn
:)) Çok iyi ya :KK60:Ben 2 tane hastane çıkışı aldım, biri beyaz biri turuncu.

azelya55
oyelken
2li testte yazıyor :KK23:

srgmn
karma_x

sabah kalkarken sanırım biraz hızlı hareket ettim ve kramp gibi bir acı hissettim. onun dışında da zaman zaman hafif ağrılarım oluyor. biraz evhamlı olduğumdan size de sorayım dedim. normal mi bu ağrılar, sizde de oluyor mu? şu geri kalan 6 ay bu paranoyolarla nasıl başedicem bilmiyorum:) sürekli bir pimpiriklilik durumundayım, ben bile kendimden bunaldım desem yeridir:)
çok normal canım, dönüşlerde kalkışlarda ağrılar yaşanırmış..
benim doktorum bana şöyle dedi, tek taraflı(sağ yada solda) şiddetli ağrı ve kanaman olmadıkça diğer ağrıların hepsi normal...

Dunyam80
Gunaydın kızlar..

Ben cok kotuyum yaa. Kasıklarım agrıyor basım catlıyor.. 1 haftadır sabahları ne yesem kusuyorum.. az once ictigim ilacı kustum napmam lazım simdi?

azelya55
karma_x

Günaydın sana da canım :KK66: Merak etme bizlerde de oluyor, rahim büyüdüğü için o ağrılar normalmiş.Anne olmayı yaşamaya başladık, pimpiriksiz anne görmedim daha :86:

srgmn
aZeLYa55
hastane çıkışlarını aldınmııı:KK53:
yaa benim etrafımdaki hiç kimse bana bişi aldırmıyor:KK59::KK59:
2 çıngırak aldım diye eleştri bombardımanına tutuldum..
erkenmiş , 7 aydan önce bişi alınmazmış...
off ya bende almak istiyorum herşeyleri...

azelya55
Dunyam80
Gunaydın kızlar..

Ben cok kotuyum yaa. Kasıklarım agrıyor basım catlıyor.. 1 haftadır sabahları ne yesem kusuyorum.. az once ictigim ilacı kustum napmam lazım simdi?
Günaydın canım, baş ağrısı normal ama mecbur birşey içemeyeceksin.
İlaç için kendini zorlama, öğlene doğru meyva veya başka birşeyler atıştırabilirsen atıştır ondan sonra tekrar iç..Belki öğlenleri daha rahat ediyordur miden.

karma_x
srgmn
çok normal canım, dönüşlerde kalkışlarda ağrılar yaşanırmış..
benim doktorum bana şöyle dedi, tek taraflı(sağ yada solda) şiddetli ağrı ve kanaman olmadıkça diğer ağrıların hepsi normal...
cevabınla içime su serptin çok teşekkür ederim:) şimdiden bu derece endişelenip korkuya kapılıyorsam doğup büyüynce nasıl olacak bilmiyorum:)

pismaniye
günaydın kızlar

azelya55
srgmn
hastane çıkışlarını aldınmııı:KK53:
yaa benim etrafımdaki hiç kimse bana bişi aldırmıyor:KK59::KK59:
2 çıngırak aldım diye eleştri bombardımanına tutuldum..
erkenmiş , 7 aydan önce bişi alınmazmış...
off ya bende almak istiyorum herşeyleri...
Bana da diyen oldu aldırış etmiyorum, ben eğer 7. ayda başlarsam almaya hiçbirşeyini yetiştiremem.Hele karnım burnumdayken asla alışveriş yapamam :) Sadece hastane çıkışları değil, battaniye, banyo havluları, kremler,şampuanlar felan hepsini bitirdim :86:Tadını çıkarmaya çalışıyorum, aldıkça mutlu oluyorum çünkü.

simurganka
kahvekokusu
Yaaa sanki erken değil mi bunun için? Tabi ben doktor değilim, tıp bilgim de yok ama sanki şuan zaten çok hareket ediyorlar da biz hissetmiyoruz...

karma_x

Günaydın. :) Öncelikle geçmiş olsun. Anne adayı olarak hepimizin ani hareketlerden kaçınması gerekiyor kızlar, lütfen dikkat edelim. Zira krampların dışında baş dönmesine de neden olabilir ani hareketler. Ama o hafif kasılmalar, ağrılar bende de oluyor. Herhalde normaldir...

oyelken
İkili test var ya kan veriyorsun, işte orda doktor istiyor sanırım..

Dunyam80
aZeLYa55
Günaydın canım, baş ağrısı normal ama mecbur birşey içemeyeceksin.
İlaç için kendini zorlama, öğlene doğru meyva veya başka birşeyler atıştırabilirsen atıştır ondan sonra tekrar iç..Belki öğlenleri daha rahat ediyordur miden.
Bas agrısı icin doktor minoset vermisti ondan iciyorum ara sıra. Dun aksam ictim ama hala basım agrıyor yaa cıldırıcam valla bu bas agrısından..
İlac gunde 3 defa zaten 1 i gitti 2 si kaldı.

Bu arada kızlar sarı akıntınız var mı? Benim acayip sekilde akıntım var normal mi bu bilmiyorum.. Bir de kum dokuyodum ben o ne oldu onu da bilmiyorum..
Doktor ilac vermisti bol su ic demisti ilac bitti c.tesi gunu baska bisey de demedi doktor napıcam bilmiyorum of ya off :KK59:

karma_x
Dunyam80
Gunaydın kızlar..

bende de (ilaçtan sonra istifra) olmuştu. doktorumla konuştuğumda bu durumda aynı gün tekrar ilaç almayın demişti. hatta omega 3'e biraz ara verelim birkaç gün demişti. mide bulantısı için tuzlu kraker gibi şeyler önermişti. hafif meyve, salata, çorba gibi şeylerle günü geçirebilirsin. ama yine de doktoruna ulaşabiliyorsan arayıp konuş istersen ki için rahat etsn. geçmiş olsun.

kahvekokusu
aZeLYa55
Bu konu için daha erken değil mi canım ya, yani önümüzde 6 ay var, bebek içimizde kıpır kıpır, durmadan şekil değiştiriyor, döner tabiki.
canım çok saol içimi ferahlattın valla:KK54:
simurganka
Bana da tüm testler kız diyor ya, göbeğimi görüpte kız diyen daha 1 kişi bile çıkmadı. Doktorumuz çok ketum zaten, ağzını açmıyor :)) Ben de merak etmeye başladım artık iyice :KK66:
ben de dün doktora sordum belki ağzından laf alırım diye ,
bir de okula yazıdr istersen diye dalga geçti:)bu haftada görsem de söylemem dedi:)

karma_x

karmacım hoşgeldin kuzum,
bu topik daha hareketli ve daha keyifli:)
normal kuzum yaşadıkların aynı şeyler bana da oluyor,
iştahın nasıl bu arada , düzeldin mi?

simurganka
aZeLYa55
Ben de aldım 1 tane: sarı. Aynı civciv gibi :)

srgmn
aZeLYa55
Bana da diyen oldu aldırış etmiyorum, ben eğer 7. ayda başlarsam almaya hiçbirşeyini yetiştiremem.Hele karnım burnumdayken asla alışveriş yapamam :) Sadece hastane çıkışları değil, battaniye, banyo havluları, kremler,şampuanlar felan hepsini bitirdim :86:Tadını çıkarmaya çalışıyorum, aldıkça mutlu oluyorum çünkü.[/QUOTE

ya bende almak istiyorum...
ama işte oturduğum yerden hiç bişi yapamıyorum..
sadece internetten 9 tane çıngırak aldım:)))) gizli gizli iş yerimde saklıyorum, resmen çocuğuma gizli gizli alıyorum herşeyi varmı böyle bi olay yaa:KK43::KK43::KK43:

oyelken
aZeLYa55
2li testte yazıyor :KK23:
hım anladım canım sağol ama ben doğru olduğunu pek sanmıyorum
öyle olsa dr lar hemen cinsiyeti söylerlerdi öyle değil mi

merve2211
aZeLYa55
Canımm hoşgeldin :KK16::KK16:Bak tehlikeli dönemler geçti, artık çoğunlukla güzel şeylerden bahsediyoruz sen de gelmeye devam et, bebişinin de senin de iyi olmana çok sevindim :KK70:
meraba kızlar bende gelmeye karar verdim ara ara okuyorum ama özledim yinede sizleri..
benim doktorum ıkılı test yapmaya gerek görmüyorum direkt üçlü yapıyorum dedi bende başka doktora gitmedim allahım esşrgesin bisey yoktur insallah ama ilahi taktir varsa bile elden ne gelirki allahım hepimize bebeklerimizi sag salim ayıpsız özürsüz kucağımıza almayı nasip etsin insallah..
asıl bombayı söylemedim annesinin kuzusu gösterdi pipisini erkekmiş bebeğim allah herkese gönlüne göre verir insallah esim cok istiyodu oğlum oğlum diye gece uykudan kalkıp seviyo :KK1: allaha sukur bizde hersey yolunda yanı allahım bozmasın:nazar:
ecrinnn
kızlar gece yatakta dönerkenn kramp girio mu sizedee.. kasılıp kalıyorum acıdan yafff:KK59::KK59::KK59::KK59:
aZeLYa55
Ya sorma kasılıp kalıyorum, hareket edemiyorum döneyim derken, saplanıyor resmen.Eşim de tutturuyor hamile yastığı alalım diye, ama çok luzumsuz buluyorum ben.Dün gece yine kitlendim dönemedim, en sonunda bi yastığımız vardı kaz tüyü, onu aldım bacağımı üstüne atıp yattım biraz rahat ettim.
kızlar ne kadar dogru bilmiyorum ama hamilelikte krampı kalsiyum eksiklığınden oluyo diye biliyorum
aZeLYa55

valla azelyacım bana rus takvımı ultrason resmi kız diyodu çin takvimide erkek... çin takvimi doğru çıktı sadece

srgmn
karma_x
cevabınla içime su serptin çok teşekkür ederim:) şimdiden bu derece endişelenip korkuya kapılıyorsam doğup büyüynce nasıl olacak bilmiyorum:)
analık fedakarlıktır canım:KK66::KK66:
artık her zaman bu endişelerle yaşayacağız, hep bu tatlı korkuları yaşayacağız...
offf hemencik doğsalar, yumuk yumuk ısırsak:KK52::KK52:

simurganka
Dunyam80
Bas agrısı icin doktor minoset vermisti ondan iciyorum ara sıra. Dun aksam ictim ama hala basım agrıyor yaa cıldırıcam valla bu bas agrısından..

Bu arada kızlar sarı akıntınız var mı? Benim acayip sekilde akıntım var normal mi bu bilmiyorum.. Bir de kum dokuyodum ben o ne oldu onu da bilmiyorum..
Doktor ilac vermisti bol su ic demisti ilac bitti c.tesi gunu baska bisey de demedi doktor napıcam bilmiyorum of ya off :KK59:
Baş ağrısı ve akıntı bende de var. Sanırım şuan hepimiz benzer şeylerden şikayet ediyoruz. Evdeysen başına sıkıca birşeyler bağla, ılık bir duş almaya çalış. Değilsen de bilgisayara çok bakmamaya çalış. Ama bence ağrı kesici alma... Alman gereken vitaminleri de bulantının en az olduğu saatlerde almaya özen göster. En azından çıkarmazsın :KK66:

oyelken
merve2211
meraba kızlar bende gelmeye karar verdim ara ara okuyorum ama özledim yinede sizleri..
benim doktorum ıkılı test yapmaya gerek görmüyorum direkt üçlü yapıyorum dedi bende başka doktora gitmedim allahım esşrgesin bisey yoktur insallah ama ilahi taktir varsa bile elden ne gelirki allahım hepimize bebeklerimizi sag salim ayıpsız özürsüz kucağımıza almayı nasip etsin insallah..
asıl bombayı söylemedim annesinin kuzusu gösterdi pipisini erkekmiş bebeğim allah herkese gönlüne göre verir insallah esim cok istiyodu oğlum oğlum diye gece uykudan kalkıp seviyo :KK1: allaha sukur bizde hersey yolunda yanı allahım bozmasın:nazar:

kızlar ne kadar dogru bilmiyorum ama hamilelikte krampı kalsiyum eksiklığınden oluyo diye biliyorum

gözün aydın canım allah mutluluğunu hiç bozmasın
ben bacaklara girilen kramplar kalsiyum eksikliğinden diye biliyorum

azelya55
Dunyam80

O hangi ilaç günde 3 tane olan? Kum için mi kullanıyorsun? İnşallah geçmiştir canım ya, bu arada bende de akıntı var, kimi zaman sarı kimi zaman beyaz.

simurganka
Ben de aldım 1 tane: sarı. Aynı civciv gibi :)
Ayyy yerimm :KK69: Ben de banyo havlusunu felan sarı aldım, hem aldığım yerde "sarı almak iyidir" dedi satış görevlisi."Sarılık için mi" dedim, "evet" dedi.

srgmn
ya bende almak istiyorum...
ama işte oturduğum yerden hiç bişi yapamıyorum..
sadece internetten 9 tane çıngırak aldım:)))) gizli gizli iş yerimde saklıyorum, resmen çocuğuma gizli gizli alıyorum herşeyi varmı böyle bi olay yaa:KK43::KK43::KK43:
Kıyamam yaaa :KK70:Bebeğe birşey olursa sonradan o eşyaları görüp üzülmeyelim diye söylüyorlar aslında ama insan almak istiyor dayanamıyor.Eşinle beraber ikinizde almak istedikten sonra başkalarını dinleme, saklayın onlardan aldıklarınızı :)

Dunyam80
Acile gitmistim ya kan geliyor biraz diye doktor progestan verdi onu gunde 3 defa iciyorum

karma_x
kahvekokusu
karmacım hoşgeldin kuzum,
bu topik daha hareketli ve daha keyifli:)
normal kuzum yaşadıkların aynı şeyler bana da oluyor,
iştahın nasıl bu arada , düzeldin mi?

selam canım:) evet baktım ki herkes burada ben de katılayım dedim:) sorma canım ya acaip derecede vesvese içinde olan bir tip oldum. anne olmak sanırım endişelerin artması demek:) annemi sanırım anlamaya başlıyorum...

iştahım eskiye oranla iyi. ama hala şu balık yağı hapını alınca öğürüyorum. üstelik doktor 7. aya kadar kullanacaksın dedi...folik asiti bırakıp demir hapına başladım. bu arada çok uykucu oldum :) sen nasılsın, nasıl gidiyor senin? bulantıların umarım azalmıştır.