Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gul63
19-10-11, 18:10
Sehıtler olmez vatan bolunmez. Vatanını en cok seven gorevını en ıyı yapandır. Damar saglıgına ıyı gelen bu dıyetın ınsanlara suc ısleten demans hastalıklarına da ıyı gelecegını dusunuyorum.

gramafon
19-10-11, 19:10
Kızlar ben niyeti bozdum yarın sabah da tartı da aynı rakamı görürsem kahvaltıda ne varsa yiycem:KK47::KK47:
yeter artık ne zamandır (3 hafadır) ağzıma lokma ekmek koymadım da ne oldu yarın sabah son şans tartıya çıkcam baktım yine tık yok ne varsa saldırcam :KK53::KK53:
sonra da kendime yeni bir diyet bulmam lazım :18::18:

gul63
Seker damarları mahvedıyor.Erken bunamaya sebep oluyor.Erken bunama yası kuculdu.Cogu tıp fakultesı ogrencısı bunama hapı kullanıyor. Insanları hıpnoz edercesıne yapılan hazır gıdaların reklamlarını sıddetle kınıyorum.Paketlı bırsey almamaya calısıyorum.Dıyet bıskuvıler bıle hazır gıda kapsamında.Hazır granullu kahveler bıle hazır gıda,trans yaglar ıcerıyorlar........Kızlar bırgun buyuk bır japon fırmasının yetkıllısıne demec verıyorum,adamlar tum dunyaya salca satıyorllar yetısmıyormus yer arıyorlar fıllan japon benı dınledı dınledı fılan en son soylle dedı benım buraya yatırım yapmam ıcın enaz Bu tarlalarda 2 yıll uretım yapmam lazım deney amaclı sonra yatırım yapabılırırım...Tarlalar farklı.tabı haklı adam japon haklıydı, zaten yemek yıyısllerınden bellllı cubukla tektek yıyıyorllar pılavı mumkun mu mıdesıne bır tas gıtmesı, bır ozenle demlıyorlar kı cayları fılan cayla konusuyor sanırsın. Kıtabı al arkadasım hepsını ozumseyıp yuttuktan sonra bır yakınına armagan et,et kı sorunlara beraber cozum bulalım,tabıkı paylasıyoruz yasayarak muhakkak basarıya gıden tek yol yok ama butun sAmımıyetımle soyluyorum artık herkes ılacsız tedavı pesınde,cunku ıngıltere bıle cıkıp bazı depresyon ılaclarının plasebo oldugunu ıtıraf ettı,placebo yanı ıcı bos kapsul dıyelım,tum dunyada malesf hayvanlara bıle tıcarı kaygıyla yanlıs davranılıyor,mesela tavukları anlatayım. Sana soguk yerde 24 saat ısık altında onlerıne bol yem konuluyor tavuk ısınmak ıcın bol yem tuketıp hareket yapıyor tabı oda karatılmadıgı ıcın gunduz sanıp hareket edıyor, bu sekılde yetısen sıskın tavuk suya koy kaynat etlerı hemen kopuyor,koye gıt bı tavuk pısırsınler sana kuzu etı sanırsın,yemeye doyamazsın,of ya ben ınanmadıydım koy tavugunun kuzu etı olmadıgına,sonra n oluyor yedıgın tavuktan aldıgın gıdadakı omega3/omega6 oranı oluyor 1/20 lerde halbukı olması gereken 1/4,napıyoruz mecburen gıdıp omega3 balık yagı takvıye alıyoruz,bu kıtabı al arkadasım ben ayda 45 ekmek,90 cıkolatA,15 kılo meyve,30 tabak pılav tuketıyordum artık acıkmıyorum,acıkmıyorum olur olmaz cunku vucudumdan dogru beslenme sonucu mınerall kaybı vb nın durdugunu anladım,gun gectıkce performansIım artıyor,damarlarımın acılldıgını hıssetmeye baslıyorum,su anda bunu sıze nlatırken aslında kendıme ozetlıyorum cunku ac olan beynımdı bedenım degıl,tabı omega3 e acım bu arada paylastıkca artıyor cunku zıhın ıkna ıstıyor buda ayrı kısmı,ınsanoglu sevgıyle beslenıp umutla yasar,tabıkı cok sey tuketıyoruz ama zamana ve zemıne gore,adamın bırı depremde onbesgun enkaz altında sadece ıdrarını ıcerek yasamıstı,tabı sımdı yapmıyordur aynı seyı,ıste bende ayda tukettıgım 45ekmegın,15 kıllo meyvenın,90 cıkolatanın,30 tabakk pılavın vucudumda yaptıgıgı sessız depremın yaptıgı enkazın altında ıdrarını ıcerek yasayan adam gıbı yasıyordum adeta,ancak ogrenebıldım araya araya,tabıkı daha ıysıde vardır ama zamanla hele bı kaporta duzelsın,pasta cıla sonraya takate guce kuvvete moral gucune gore zamanla elele ? Erteleme hatır ıcın zıraat cıvcıvı yeme acı kendıne japonun cubugunu hatırla,acıktıkca ayran ıc aksam sekızden sonra aman bırsey yeme lahana bıle,ayran ya da sut ıcebılırsınız. ..............Vatanını en cok seven gorevını en ıyı yapandır. Tum gorevını en ıyı yapan evlatlarımıza :KK71: :KK71: :KK71:

?

asmam
loxandra
kızlar şehit haberleri çok üzücü.
artık ısyan noktasına getırıyolar mılletı

bızım devletimiz bu kadar mı aciz,yoksa bu terörün bitmesini istemeyen hainler mı var ıcımızde

burası yeri değil tabii ki konuşmanın ama bırseyler yanlış yapılıyor galiba terörle mücadelede

Allah yardımcımız olsun
Her ulus, icraatına tahammül ettiği hükümetin sorumluluğuna ortak sayılır."

Mustafa Kemal ATATÜRK

topri
şehitlerimizle bizimde yüreklerimiz yandı.allah rahmet eylesin.ailelerine allah sabır versin.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

şehitler ölmez vatan bölünmez

topri
Cana hanım kitabında taş devri diyeti kitabının okunması tavsiye etmişti.bende size örnek gönderdim.

mattika
19-10-11, 20:10
hayell.
canım sen veremem dedikçe veremzsin zaten önce kendini vericem diye inandır rahatla tartılma işine biraz ara ver sporunu artır mesala bak nasıl vermeye başlıycan :KK16:
yine kaçamak yine kaçamak:KK19:
kaçamak yapacağımı bildiğimden veremem demişim heralde

ceylin1907
Başarılar cnm,inş son denemen olur hayırlısıyla...
saol canım inş.

Guide
gramafon
selam kızlar sabah klasik kahvaltımı yaptım okulda acıkmadım öğleden sonra kuru kaysı badem yedim 4 tanecik :86:
eve geldim yoğurtlu kabak yaptım yedim bol su ve 5i biryerde çay içiyorum :KK68:
Kızlar iyi hoş acıkmıyorum ama kilo da veremiyorum ben ilk hafta 1 kilo vermiştim şimdi yine aynıyım 3 hafta oldu acaba ben başka bir diyet mi yapsam bana yaramadı gibi bu diyet eşim de alanya da onunla bereber başladık o da hiç verememiş üstelik o her sabah yürüyüş yapıyor ben pek düzenli yapamadım ama hiç kaçamaksız yaptım diyeti neden kilo veremedim neden :84::84:
canım ben şuan karbonhidrat diyeti(kb) yapıyorum burayı da takip ediyorum sıkıntını görünce yazmak istedim.bu diyet bizim kb ye çok benziyor oradaki geçmiş sayfalarda birisi haftalarca kilo veremediğini sonra birdden bire gittiğini yazmış.bende de öyle oldu yazın diyet yaptım 18-19 günde 3 kilo flan gitti sonra bi baktım birden 3 kilo gidivermiş toplamda ayda 6 kilo oldu yani.o nedenle bırakma kendine şunu söyle hangi diyeti yapsam yapayım aylarca devam etmek zorundayım bunda en azından tokum.
ayrıca su iç 2 lt altına düşme böbreklerin için
yeşil çay iç hergün 3 kupa kadar
ve seni terletecek egzerszilere başla .
moralini bozma kolay gelsin

gramafon
Guide
canım ben şuan karbonhidrat diyeti(kb) yapıyorum burayı da takip ediyorum sıkıntını görünce yazmak istedim.bu diyet bizim kb ye çok benziyor oradaki geçmiş sayfalarda birisi haftalarca kilo veremediğini sonra birdden bire gittiğini yazmış.bende de öyle oldu yazın diyet yaptım 18-19 günde 3 kilo flan gitti sonra bi baktım birden 3 kilo gidivermiş toplamda ayda 6 kilo oldu yani.o nedenle bırakma kendine şunu söyle hangi diyeti yapsam yapayım aylarca devam etmek zorundayım bunda en azından tokum.
teşekkürler desteğin için ama insan bu kadar kendini kasıp kilo veremeyince morali de bozuluyor motivasyonum sıfır 3 haftadır işyerinde ne teklifleri reddettim ama bana diyorlar ki ee senin rejim nasıl gidiyor bir değişiklik yok gibi bozdun mu diyorlar halbuki 0 kaçamakla böyleyim işte ben de sinir oluyorum kilo bile değil gram oynuyor sadece :KK50::KK50:

papadiya
19-10-11, 21:10
gramafon
teşekkürler desteğin için ama insan bu kadar kendini kasıp kilo veremeyince morali de bozuluyor motivasyonum sıfır 3 haftadır işyerinde ne teklifleri reddettim ama bana diyorlar ki ee senin rejim nasıl gidiyor bir değişiklik yok gibi bozdun mu diyorlar halbuki 0 kaçamakla böyleyim işte ben de sinir oluyorum kilo bile değil gram oynuyor sadece :KK50::KK50:
bıraz once yazan arkadasa katılıyorum durup durup verecegıne ınanıyorum ayrıca neler ıkram edıldı reddettım dıyosun ne guzel ıradene hukmetmen harıka bısey artı o yemedıgın seyler bırkac sanıyelık mutluluk ve tad verecektı ama saglıklı beslenmek bence cok daha keyıflı ben kendımden ornek verıyım on gundur yapıyorum kendımı hıc olmadıgım kadar enerjık mutlu ve hafıf hıssedıyorum.şu an neye uzuluyorum bılıyormusun gecenın 3 yada 4 ünde yataktan kalkıp kalkıp ıkı tabak asure yarım borcam tavuk gogsu yada ıkı kase sutlaç hıc bısey bulamazsam dondurucudan pohaca borek kurabıye cıkarıp yarı buzlu halde nasıl yemısım nasıl bedenıme bu ezıyetı etmısım allahıma bınlerce sukurler olsunkı burdayım sızlerleyım ve bedenımın degerını ve daha once yedıklerımın zararını farkettım.kılo vermesem bıle sırf saglıklı beslenmek adına bu kadar enerjık ve hafıf olmak adına ben bu dıyete devam edıcem ve herkese tavsıye edıcem.oncelıkle canan hocaya sonrasında burdakı butun arkadaslara tsk ederım ıyıkı varsınız sayenızde bız cok ıyı bır ekıbız ve basarıcaz en azından vucudumuza ezıyet etmek ten vazgecıp saglıklı beslenıcez.yan komsum 50 kıloyken ve yedıgı en kucuk zerreye bıle dıkkat ederken bunu gorsellık degıl saglık ıcın yaparken benım kılomun üç hanelı rakamlarda olması benı rahatsız edyor artık.off ammada yazmısım ıcımı dokmeye yer arıyomusum:)))

Efsunlu
Selam arkadaşlar,karatay güzelleri :KK56:

biliyorum burayı çok ihmal ediyorum ama havalar kapadığından beri geç kalkıyorum haliyle de günün nasıl geçtiğini anlamıyorum.Maşallah çok güzel kilolar gitmiş,özellikle gül63 tebrik ederim arkadaşım maşallah 30 kilo olmuş,ilk ben bu topiğe başladığımda 20-22 filandı sanırım senin verdiğin kilo.Ben devam ediyorum karataya inşallah bir ömür de devam etcem.Sonunda yumurtaya alıştım her gün ilaç gibi yiyorum artık öfleyip pöflemeden :))) umarım karşılığını alırız bu yaptıklarımızın ben bu gün tartıda 90 ı gördüm bakalım cumaya nolcak :)

eski_bir_masal
Kızlar bugün menü diye bir şeyim yoktu.
Şehit haberlerinden sonra bir şey yiyemedim.
2 yumurtam var sadece.
3 mil de leslie ile yürüdüm o kadar.

papadiya
Efsunlu
Selam arkadaşlar,karatay güzelleri :KK56:

biliyorum burayı çok ihmal ediyorum ama havalar kapadığından beri geç kalkıyorum haliyle de günün nasıl geçtiğini anlamıyorum.Maşallah çok güzel kilolar gitmiş,özellikle gül63 tebrik ederim arkadaşım maşallah 30 kilo olmuş,ilk ben bu topiğe başladığımda 20-22 filandı sanırım senin verdiğin kilo.Ben devam ediyorum karataya inşallah bir ömür de devam etcem.Sonunda yumurtaya alıştım her gün ilaç gibi yiyorum artık öfleyip pöflemeden :))) umarım karşılığını alırız bu yaptıklarımızın ben bu gün tartıda 90 ı gördüm bakalım cumaya nolcak :)
selam ben 10 gundur burdayım ılk kez goruyorum sızı.bence ıhmal etmeyım herkesın yorumuna herkesın tecrubesıne ıhtıyac var burda.masallah sızde cok guzel kılo vermıssınız bende 108 kıloyla basladım 104 üm.bende sızın gıbı bırakmayı hıc dusunmuyorum artık cevremdekılere uymuyorum onlaar bana uyuyo.davet edenler ya kahvaltıya yada 17dekı aksam ogunune davet edıyo:)))

bezgin_bekir
gramafon
Sıkma canını, beslenmeni de bozma lütfen. Bak ben de 1 haftadır kilo vermek bir yana 300-400 gr almış görünüyorum tek kaçamağım da 3 parça bitter çikolata olmasına rağmen. Gerçi rahatsızlandığım için 3-4 gün hareket edemedim ama böhühüüü bu kadarını da beklememiştim. Olsun, görmezden geliyorum bu durumu, kilo çizelgemi de değiştirmedim bu sebeple. Hareketimi arttırdım 2 gündür. Gidecekleeeeeeeeer, yolu yok :KK35:

Efsunlu
papadiya
selam ben 10 gundur burdayım ılk kez goruyorum sızı.bence ıhmal etmeyım herkesın yorumuna herkesın tecrubesıne ıhtıyac var burda.masallah sızde cok guzel kılo vermıssınız bende 108 kıloyla basladım 104 üm.bende sızın gıbı bırakmayı hıc dusunmuyorum artık cevremdekılere uymuyorum onlaar bana uyuyo.davet edenler ya kahvaltıya yada 17dekı aksam ogunune davet edıyo:)))

Hoş geldiniz,Ben de 100.400gr ile başlamıştım.Bu sabah itibari ile 90 oldum.Umarım diğer 10 kilolarım da böyle kolayca gider.Bu aralar yürüyüş yapamıyorum ama evde sabah akşam hareketlerimi yapıyorum.

bezgin_bekir
İyi akşamlar kızlar.
Bugün klasik Karatay kahvaltısı yaptım, akşam da 2-3 kaşık kepekli bulgur pilavı, bol salata, yarım kase yoğurt ve 1 adet fırında balık yedim. Toplamda da yarım saat zumba ve 4 mil Leslie yaptım. 3 lite su ve 3 bardak da yeşil çay içtim.

Efsunlu
bezgin_bekir
İyi akşamlar kızlar.
Bugün klasik Karatay kahvaltısı yaptım, akşam da 2-3 kaşık kepekli bulgur pilavı, bol salata, yarım kase yoğurt ve 1 adet fırında balık yedim. Toplamda da yarım saat zumba ve 4 mil Leslie yaptım. 3 lite su ve 3 bardak da yeşil çay içtim.
valla maşallah 2 mille öldüm ben lesliede.Kota indirmiyorsa sizin video lütfen paylaşır mısınız bizimle.Benim adsl sınırlı da :KK19:

papadiya
Efsunlu
Hoş geldiniz,Ben de 100.400gr ile başlamıştım.Bu sabah itibari ile 90 oldum.Umarım diğer 10 kilolarım da böyle kolayca gider.Bu aralar yürüyüş yapamıyorum ama evde sabah akşam hareketlerimi yapıyorum.
hosbulduk.:nazar:masallah ısteyınce tabıkıde gıder.bende evdeyım 1 yasında kızım var dısarda yurume ımkanım yok bu yuzden 8 senedır gardrobun uzerınde duran kosu bandını salonun en bas kosesıne koydum hergun sıcacık evımde kızımın yanında yuruyebılıyorum.azım cok onemlı ıstemek baslamak basarmanın yarısından cogu bence.sızın yas kac evlımısınız

bezgin_bekir
Efsunlu
valla maşallah 2 mille öldüm ben lesliede.Kota indirmiyorsa sizin video lütfen paylaşır mısınız bizimle.Benim adsl sınırlı da :KK19:
Teşekkürler :) Dün kesintisiz 4 mil yapmıştım ancak bugün 3 mil akşam üstü, 1 mil gece ve ardından da zumba yaptım. Hepsini aralıksız yapamazdım :KK52:. Video konusuna gelince evet benim adsl sınırsız ancak videoyu kendi pcmde yer olmadığından erkek arkadaşımınkine yükledim, ordan bakıp yapıyorum. İşimin bitmesini bekledi ve oyuna daldı, kaldır başından kaldırabilirsen :KK16:
Ben yardımcı olamadım ama mutlaka diğer arkadaşlardan yardım eden olacaktır :KK43:

TrulyScrumptious
Efsunlu
tebrik ederim ne kadar zamanda verdiniz bu 10 kiloyu? darisi basima :KK43:

SAPHIRA
Bugünkü menüm:

kahvaltı:
maydanoz-limon kürü
2 kayısı kıvamı yumurta
50 gr. kaşar
10 zeytin
1 domates (azıcık zeytinyağlı)
1 çay bardağı ceviz

öğlen:
Biraz zeytinyağlı enginar
1 tabak kölük aşı çorbası
yoğurt
2 parça sütlü tatlı :KK17::KK17: (yarım parça yemekti niyetim,kendime geldiğimde 2 parça yoktu,sanırım o ara içime bişi kaçtı)

akşam:
sadece 1 bardak ayran

su: 2-2.5 Lt
spor:biraz önce 50 dk leslie yaptım.öğlenki tatlının hesabı verilmeli..vee yarın yine pirinç lapası diyeti yapıcam

uruz
19-10-11, 22:10
Kavrulmuş bademin yasak olduğunu duydum. Doğru mu?

Ben kahvaltıda 1 muz, 1 çay bardağı badem ya da fındık, 1 kase yoğurt ya da 1 su bardağı süt, 1 bardak şekersiz bitki çayı tüketmek istiyorum.

Kavrulmuş bademin yasak olmasına takıldım.

Bir de bakliyatlar serbest ama mesela fasulye ya da mercimek çorbasını nasıl yapmamız gerekiyor? Dışarıda öğlen yemeği için mercimek çorbası içmeli miyiz? Dışarıda çorba yapımında bu diyete uygun olmayan yağlar kullanılabiliyor ya da sebze yemeklerinde. Ne yapmalıyız?

uruz
19-10-11, 23:10
Hoca, omega-3 alımını önermiş. Siz omega-3 ihtiyacını bol bol balık yiyerek mi karşılıyorsunuz yoksa takviye olarak kapsül şeklinde mi alıyorsunuz? Kapsül şeklinde alırsak günde 4 kez almamız gerekiyormuş. Kilosu fazla olanların soda ve maden suyu içmemesi önerilmiş, bu kötü oldu ama yapacak bir şey yok, içmeyeceğiz :)

asmam
20-10-11, 03:10
Guide
ben de bunu demeye calısıyorummmmm bekle bıraz daha her gun tatrtıya cıkma bıldırımde cıkarsın bır ay daha yap

eski_bir_masal
Kızlar bugün menü diye bir şeyim yoktu.
Şehit haberlerinden sonra bir şey yiyemedim.
2 yumurtam var sadece.
3 mil de leslie ile yürüdüm o kadar.
:KK43:

asmam
20-10-11, 04:10
ceylin1907
Kızlar bu hafta liste sırası bende ! Elimden geldiğince doğru yapmaya çalışacağım.:18::18::18:
Sizden ricam bu haftaki kg.bildiriminizi Perşembe sabahı tartılarak yapmanız..( Cuma çok yoğun bir günüm)
günaydın herkese:))) evden erken cıkıyorumda bıldırımı vereyim
Bildirim: 20-11-2011
Rumuz: asmam
Başlangıç tarihi:10-11-2011
Başlangıç kg: 66.900
Geçen hafta: 65.100
Bu hafta: 64.800
Fark: 300gr
Toplam fark: 2kg100gr
Beden:42
Spor: var
Boy:1.62
Hedef54
:KK16:

gul63
Bildirim:20/10/2011
Rumuz:Gul63......Yuzde: %1.1 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 90,5 Bu hafta:89,5
Fark: -1
Toplam fark:30,5
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 2 saat ev ısı ve ortalama 15 dakıka yuruyus.
Boy:165 cm
Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle.

asmam
SAPHIRA
Bugünkü menüm:

kahvaltı:
maydanoz-limon kürü
2 kayısı kıvamı yumurta
50 gr. kaşar
10 zeytin
1 domates (azıcık zeytinyağlı)
1 çay bardağı ceviz

öğlen:
Biraz zeytinyağlı enginar
1 tabak kölük aşı çorbası
yoğurt
2 parça sütlü tatlı :KK17::KK17: (yarım parça yemekti niyetim,kendime geldiğimde 2 parça yoktu,sanırım o ara içime bişi kaçtı)

akşam:
sadece 1 bardak ayran

su: 2-2.5 Lt
spor:biraz önce 50 dk leslie yaptım.öğlenki tatlının hesabı verilmeli..vee yarın yine pirinç lapası diyeti yapıcam
menün cok güzel:)))tatlı da sütlüymüs olur o kadar

uruz
Kavrulmuş bademin yasak olduğunu duydum. Doğru mu?

Ben kahvaltıda 1 muz, 1 çay bardağı badem ya da fındık, 1 kase yoğurt ya da 1 su bardağı süt, 1 bardak şekersiz bitki çayı tüketmek istiyorum.

Kavrulmuş bademin yasak olmasına takıldım.

Bir de bakliyatlar serbest ama mesela fasulye ya da mercimek çorbasını nasıl yapmamız gerekiyor? Dışarıda öğlen yemeği için mercimek çorbası içmeli miyiz? Dışarıda çorba yapımında bu diyete uygun olmayan yağlar kullanılabiliyor ya da sebze yemeklerinde. Ne yapmalıyız?
hosgeldın canım bende senın gıbı detaya takılıyordum:KK15: mımkun oldugunca dısardan yemeyecegıztabı kı yaglar kesın kotudur tereyag ve zeytınyagımı kullanacaklar sanmam oncekı sayfalarda arkadas tarhanasını kendı yapmış
bende dun mercımek dorbası yaptım corbalarda ıcıne bır sey koymadım pirinç bulgur kaynattım azcık tereyag attım
baharat falan tamam yınede dısarıda yemek zorunda kalırsan ye bence en masumu corba cunku zaaten gece dıkkat edersen zayıflıyorsundısarıda fundık badem tuzsuz fıstık ozellıkle cevız yanında götürüp öğün nıyetıne 1 barbak süt veya yogurtlayıyebılırsın(bulabılırsen) burada her seyın en ıslemden gecmeyenını yemek 3 ogun yemek ve 20 den sonra yememek önemlı ha arada imkanlar musaıt bu mantıkla en masumunu yedın oluyor yanı kılo vermen durmuyor merak etme:KK54: bu topıgı bastan bır vaktın olunca okusan ılk 100 sayfayı gül63 özellıkle sorularının cevabını bulursun kolaygelsın
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:her kese ıyı bır gün dılıyorum

idealist33
20-10-11, 05:10
günaydınn kızlarr

Bildirim: 20.10.2011
Rumuz: idealist33
Başlangıç tarihi: 16.09.2011
Başlangıç kg: 72.8
Geçen hafta: 69.8
Bu hafta: 69.2
Fark: -600 gr
Toplam fark: - 3.6 kg
Spor: arada sırada
Boy: 1.66
Hedef: 57

sweet_baby
20-10-11, 06:10
dün akşam.1 tavuk baget cacık biraz badem

sabah: 1 salatalık dreotu roka pynir badem muz yeşilçay..

bakalım muzla acıkacakmıyım..?

mattika
Bildirim: 0 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 58.1
Bu hafta: 58.1
Fark: 0
Toplam fark: 2.5
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

kilomu not aldığım kağıda baktım da tam 1 aydır 58 im
küsuratları oynayıp duruyo, kilo koruma olmuş ama ben vermek istiyorum:KK30:

idealist33
sweet_baby
dün akşam.1 tavuk baget cacık biraz badem

sabah: 1 salatalık dreotu roka pynir badem muz yeşilçay..

bakalım muzla acıkacakmıyım..?
bugün ben de muz yedim inşallah acıkmayızzz:KK34::KK34:

sweet_baby
idealist33
bugün ben de muz yedim inşallah acıkmayızzz:KK34::KK34:
ikimizde muzla ilgilifikrimizi yazalım...

idealist33
sweet_baby
ikimizde muzla ilgilifikrimizi yazalım...
tamamm akşama yazalımm.:KK52:

sweet_baby
............................................

pepeti
20-10-11, 07:10
asmam
günaydın herkese:))) evden erken cıkıyorumda bıldırımı vereyim
Bildirim: 20-11-2011
Rumuz: asmam
Başlangıç tarihi:10-11-2011
Başlangıç kg: 66.900
Geçen hafta: 65.100
Bu hafta: 64.800
Fark: 300gr
Toplam fark: 2kg100gr
Spor: var
Hedef54
:KK16:
asmamcım senle aynıyız bende 64.3 kiloyum boyun benden uzun ama bedenlerimiz farklı ben 38 giyiyorum canmım hadi verelim kiloları 28 yasındayım 1 kızım var sen :KK34:

gul63
Bildirim:20/10/2011
Rumuz:Gul63......Yuzde: %1.1 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 90,5 Bu hafta:89,5
Fark: -1
Toplam fark:30,5
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 2 saat ev ısı ve ortalama 15 dakıka yuruyus.
Boy:165 cm
Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle.
tebrikler ne güzel veriyorsun :nazar:

pepeti
200 gr daha eksiğim ben 64.3 oldum kızlar

asmam
pepeti
asmamcım senle aynıyız bende 64.3 kiloyum boyun benden uzun ama bedenlerimiz farklı ben 38 giyiyorum canmım hadi verelim kiloları 28 yasındayım 1 kızım var sen :KK34:

tebrikler ne güzel veriyorsun :nazar:
tesekkür acıkmıyorum cok ta kendımı sıkmıyorum
sayenızde ve tesvıkınızle hepınız var olun:KK16:
canım bende yakın zamana kadar oyle gıyıyordum görünüştede spordan hıc 42 gıbı degılım laf aramızda (39 gıbı de degılım)ama gercekler:KK14:
yanı kılomu ve bedenımı gostermıyorum ama oyle ıste...
bırden 66 cıkınca gobek de tpkı hamıle gıbı oldu.. bende basen yok kalcada arkaya dogru tavuk mısalı dengesız oldugundan 42 beden aldım son pantalonu, yakında 40 olurum umuduyla baska hıc bırsey almıyorum
dolabım 36 dan 40 ye 42 tek pantolonumvar!göbek ve basen alıyor:.. bırde kalınlasma yasla ılgılı yas gectıkce kalınlasıyorsun :)
kılo verene kadar yenı bır sey almayacagım ıdare edıyorum :)
bekarım tatlım evde kaldımmm:)))öpüldün
kızına sevgılerımı ılet llutfen senın gıbı cana yakın olur ısallah kac yasında
bayrama 61-60 olsak mı? ne dersin?

pepeti
  • öğlen ne yersem yiyyim okuldan ikindin gelirdim ve mutfakta ne varsa yerdim
    çikolata -sutlü tatlı-tatlı -kek -kepek ekmek-peynir- zeytin -tahin pekmez-vs vs
  • simdi saldırmalarım bitti artık dolapta çikolata duruyor ve ben yemiyorum.
  • kızım çikolata yiyor bi parça ısırmıyorum.

hiç bir diyette bunu başaramamıştım pasta poğaça gözleme çikolataya ve tüm zararlı şeylere cevabım "aman bi daha yemem son bu "olurdu ve ben kilo veremezdim. simdi bende bazı insanlar gibi reddediyorum asla anlamazdım reddeden canı istemeyen insanları sinir olurdum içten içe şimdi bende canım istemiyor diyebiliyorumm. bu yuzden bu beslenme seklinden vazgeçmeyeceğim normal kiloma insem bile çok nadir ekmek yiycem

minyatür
günaydın hanımlar,

Rumuz: minyatür
Başlangıç tarihi:04.10.2011
Başlangıç kg: 69
Geçen hafta: 66.300
Bu hafta:65.600
Fark: 700 gr
Toplam fark:3.400
Beden:38-40
Hedef:54 kg

sevgilerimle:nazar:En Büyük KK

famir
mattika
Bildirim: 0 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 58.1
Bu hafta: 58.1
Fark: 0
Toplam fark: 2.5
Beden: 38-40
Boy: 165
Hedef: 55

kilomu not aldığım kağıda baktım da tam 1 aydır 58 im
küsuratları oynayıp duruyo, kilo koruma olmuş ama ben vermek istiyorum:KK30:
bende 1,5 aydır aynı kilomdayım....
4 gündür tam anlamıyla uydum karatay diyetine bakalımm bir farklılık olacak mı...
son 5-6 kilo gitmek bilmedii:KK50:

pepeti
asmam
tesekkür acıkmıyorum cok ta kendımı sıkmıyorum
sayenızde ve tesvıkınızle hepınız var olun:KK16:
canım bende yakın zamana kadar oyle gıyıyordum görünüştede spordan hıc 42 gıbı degılım laf aramızda (39 gıbı de degılım)ama gercekler:KK14:
yanı kılomu ve bedenımı gostermıyorum ama oyle ıste...
bırden 66 cıkınca gobek de tpkı hamıle gıbı oldu.. bende basen yok kalcada arkaya dogru tavuk mısalı dengesız oldugundan 42 beden aldım son pantalonu, yakında 40 olurum umuduyla baska hıc bırsey almıyorum
dolabım 36 dan 40 ye 42 tek pantolonumvar!göbek ve basen alıyor:.. bırde kalınlasma yasla ılgılı yas gectıkce kalınlasıyorsun :)
kılo verene kadar yenı bır sey almayacagım ıdare edıyorum :)
bekarım tatlım evde kaldımmm:)))öpüldün
kızına sevgılerımı ılet llutfen senın gıbı cana yakın olur ısallah kac yasında
bayrama 61-60 olsak mı? ne dersin?
super olur 61:KK30::KK64::124: 2 hafta var gittsinde kilolar canm. evet yıllarla vücut genisliyor değisiyor zayıf olmak istiyorum benim vücudümun her yerinde kol bacak heryerde canım ben öğretmenim sen kızım 2.5 yaşında asla bırakmayalım 56 oluncaya kadar ok söz mü kaçamak yaptığında ve spor yapmadığında pepetiyi gör rüyanda bende senii:KK1::KK1:seni böle yaparım :KK22::KK57:

papadiya
Rumuz: papadiya

Başlangıç kg: 108.500
Geçen hafta:105.600
Bu hafta:104.800
Fark: 800

famir
pepeti
super olur 61:KK30::KK64::124: 2 hafta var gittsinde kilolar canm. evet yıllarla vücut genisliyor değisiyor zayıf olmak istiyorum benim vücudümun her yerinde kol bacak heryerde canım ben öğretmenim sen kızım 2.5 yaşında asla bırakmayalım 56 oluncaya kadar ok söz mü kaçamak yaptığında ve spor yapmadığında pepetiyi gör rüyanda bende senii:KK1::KK1:seni böle yaparım :KK22::KK57:
kız pepeti sen 38 beden giyiyorsan 55 olduğunda kaç giyeceksin 34 mü...
her 4-5 kiloda 1 beden inceliyorsun çünkü...

mattika
famir
bende 1,5 aydır aynı kilomdayım....
4 gündür tam anlamıyla uydum karatay diyetine bakalımm bir farklılık olacak mı...
son 5-6 kilo gitmek bilmedii:KK50:
çok katı bi diyet yapmam lazım heralde, karatay kahvaltısı çok geliyo gibi.
ozaman da kastan veririm.
demek ki sporu çok katı yapmam lazım :KK70:
boyuma ve yaşıma göre ideal kilom 57 çıkıyo, ben 55 olsun garanti olsun demiştim.
ama 1 aydır 57 bile göremedim yahuu

karatayla başta güzel verdim 60 tan 58 e indim ama şimdi tam uysam da gitmiyo gibi.
kilo korumaya da uygun sanırım bu diyet:26:

famir
20-10-11, 08:10
mattika
çok katı bi diyet yapmam lazım heralde, karatay kahvaltısı çok geliyo gibi.
ozaman da kastan veririm.
demek ki sporu çok katı yapmam lazım :KK70:
boyuma ve yaşıma göre ideal kilom 57 çıkıyo, ben 55 olsun garanti olsun demiştim.
ama 1 aydır 57 bile göremedim yahuu

karatayla başta güzel verdim 60 tan 58 e indim ama şimdi tam uysam da gitmiyo gibi.
kilo korumaya da uygun sanırım bu diyet:26:
çok gelen kahvaltı değildirr,akşam veya öğle ymekelerin fazla geliyor olabilir..,
kahvaltıda yediğimizi yakıyoruz zaten..
diğer menülerini biraz azaltmaya çalış öyleyse..
yada vaktin varsa spor yap...
ben akşamın 9unda eve girdiğim için vakit bulamıyorum..
haftasonuda ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorumm...
ne olacak bu halim bilmem

pepeti
famir
kız pepeti sen 38 beden giyiyorsan 55 olduğunda kaç giyeceksin 34 mü...
her 4-5 kiloda 1 beden inceliyorsun çünkü...
incelelim anacım incelelim :21::21::21::21:canım ben gecen seneden beri hep bu kilolardayım biliyosun haziranda en düsük 62 idim. ve 38 40 giyerdim simdi pantolonlarımın düğmeleri rahatladı ama geçen lcw den bir pantolon aldım 36 bedendi :KK12::KK12: biraz kalıplar genis o ayrı da :KK52: çaktırma

gecen ay basladım 25 gün oldu 10 günden fazla lessil 3 mil yapıyorum ve 10 la basladım dün 50 mekik çektim pek kaçamak yok bide ve diğer egzersizlerim popop bel kol eşim barız fark edilıyor diyor beldeki incelme:KK17::KK17:
sen kaç beden giyiyorsun bilmem ama bide bende pasen vs yok heryere dağılmış durumda bu 64 kilo :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ceylin1907
Kızlar bugün dedim bildirimi bugün de yoğun başladı
Vakit kaybetmeden bildirimimi yazıp gönderenleri sıraya koyamm:KK34:

Bildirim: 1,33 %
Rumuz: ceylin1907
Başlangıç tarihi: 14.09.2011
Başlangıç kg: 72
Geçen hafta: 67,6
Bu hafta: 66,70
Fark: 900 gr.
Toplam fark: 5,3
Beden: 44
Spor: Haftada 4-5 gün fitness+aerobik
Boy: 158
Hedef: En az 60 ( 55 olsam amuda kalkıp yürüyecem :KK52::KK52::KK52: )

famir
pepeti

incelelim anacım incelelim :21::21::21::21:canım ben gecen seneden beri hep bu kilolardayım biliyosun haziranda en düsük 62 idim. ve 38 40 giyerdim simdi pantolonlarımın düğmeleri rahatladı ama geçen lcw den bir pantolon aldım 36 bedendi :KK12::KK12: biraz kalıplar genis o ayrı da :KK52: çaktırma

gecen ay basladım 25 gün oldu 10 günden fazla lessil 3 mil yapıyorum ve 10 la basladım dün 50 mekik çektim pek kaçamak yok bide ve diğer egzersizlerim popop bel kol eşim barız fark edilıyor diyor beldeki incelme:KK17::KK17:
sen kaç beden giyiyorsun bilmem ama bide bende pasen vs yok heryere dağılmış durumda bu 64 kilo :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

benimde belirli yerde toplanma yokk,basenimde geniş değil,göbek ve midede sorunum var...yada ben taktım kafayı ondan öyle geliyor bana:KK47:
38 giyiyorum bende,kalıbı genişte olsa lcwnin pantolanlarından 38 oluyor ancak bana..
haftasonu kotondan kot aldım 40 bedendi mesela..
markaya göre değişiyor evet ama..
36 giyebililiyorsan çokda fazlan yok bence..
bu durumda 32 giymek istiyorsun 55 oluca:KK9:

zumush
herkese günaydın

geçmiş konuları çok okuyamadım,
kilo ve menü bldirimleri çok sayfa tutuyo
onları atlayıp arada konuşulan konulara ,ulaşmak çok zaman alıyor
Mattika kilo vermesinin yavaşladığını yazmış ve daha katı spor
yapmam lazım diye düşünmüş

ama bence mesele bu değil
tamamen tecrübelerime dayanarak söylüyorum vucudunuzdaki yağ oranı ,
azaldığında kilo verme hızınız yavaşlayacaktır
hatta birkaç ay bile durabilir..,

o zaman diyetinizin kalorisinin yüksek olduğunu düşünüp
sporunuzu daha da artırmayın derim sizlere,
bu bedeninize yapacağınız gereksiz bir yükleme olur
ve işte o zaman gerçekten kastan vermeye başlarsınız..

bu duraklama daha da uzuyor ve kilo veremiyorsanız
vucudunuzun sesini dinleyin ve ideal yağ oranına ulaştığınızı unutmayın

ve bundan sonra abartmadan normal beslenmenizi yapın
ve günlük ya da haftanın 3 günü sporunuzu yapın
ama en önemlisi vucudunuza çok yüklenmeyin diyet sağlık için, sağlıktan olmak için değil....

zozo
kızlar,

bugün diyette 3. günüm. İki gün diyete harfiyen uydum. Sadece dün akşam eve geç geldiğimden 9da yemek yedim.
bu sabah uyandığımda kendimi çok tok hissediyorum. Henüz kahvaltı edemedim çünkü canım 1 br. süt dışında hiçbir şey yemek istemiyor. Tokum resmen!
Diyeti uzun zamandır yapan arkadaşlar; sizin de başınıza geliyo mu bu tür iştahsızlık-doygunluk???:44:

Böyle zamanlarda illa kahvaltı yapmak mecbur mu kızlar? Bu kahvaltının daha hafif bir tarifi var mı kitapta? Ne yapsam bilemedim ama kahvaltı yapmayı hiiiiiiç canım istemiyo???
Acil yardım kızlar!!!:18: