Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

guleryuz2011
9-04-12, 20:04
sevgi-liebe arkadasım ellerine saglık liste icin bütün herkesi kutluyorum azim ve kararlılıkları icin kilo veren vermeyen herkes tebrik ediyorum durmak yok karataya devam

yklm
bu sefer oldu galiba

yklm
şaka gibi yaa neden çizelge çıkmadı iyiniyetli arkadaşım yine ne oldu acaba:KK43:

guleryuz2011
öglen(14:00 bitti)
:KK56:pırasa kavurması köy yumurtalı
:KK56:karısık salata
:KK56:1 cay bardagı fındık
:KK56:dünden kalan yesil mercimek salatası yarım kase

Eki Görüntüle 386601

aksam yemegim(19:00bitti)
:KK56:yarım kase sarımsaklı tarhana corbası
:KK56:marullu,yesil soganlı,köy yumurtalı salata
:KK56:bulgurlu,etli dolma cesitleri(kabak dolması,kuru patlıcan dolması,ebe gümeci dolması,yaprak sarması)
:KK56:1 kase ev yapımı yogurt

Eki Görüntüle 386610

spor:60 dk dısarda sahil kenarında denize karsı yürüyüs tempolu (11:00-12:00):KK8::KK8::KK8:

su:2 litre,3 cay bardagı cay,1 adet sade türk kahvesi:nazar:
:nazar:

yklm
9-04-12, 21:04
iyiniyeti canım yattın galiba

mutluluk1
destinaaaa
idealistim çok geeçmiş olsun canım üşüttün mü ki iyi bak kendine bi tarhana çorbası falan içseydin midene iyi gelirdi bebegim yaa :KK43:

bence pizza yenmemeli özellikle dışarda yapılanlar soslu ve o sosun içinde ne oldugu belli degil evde yapılırsada maya var içinde napcaz :26: o zaman pizzamızı evde yaparsak mayasız hamuru açıp teflon tencereye yerleştirecegiz üzerine accık rendelenmiş domates ve salça kaşırışımı sos sürebiliriz sonra istegimiz malzemeleri dilimleyip yerleştiririz tabi dogal ve işlenmemeiş mazemeler olmak koşuluyla :KK20: sonra kapagını kapatıp kısık ateşte pişirecegiz ..yada pizza tavasındada yapılabilir benim yok:KK19:hafta sonu teflonda yapayım berü:KK52:
zaten lahmacun da bir nev i türk usulu pizza...Mayasız hamuru lahmacun hamuru gibi incecik açıp üzerini rendelenmiş dometesle ıslatıp dilediğimiz işlenmemiş malzeme ve sebzeleri bi de rendelenmiş taze kaşari ilave ettik mi lahmacun gibi sağlıklı mis gibi pizza:)

letafet
bu akşam ki yemeğim
çorba,pırasa yemeği,kuru fasulye
salata ve yogurt
yarım bardak kadar fıstık 3 tane badem çağlası
herkese iyi geceler

letafet
:126:hanımlar aklımdayken şalgam suyu içilebiliyormu:KK20:

annesinin_kuzusu
Demek ki yavas yuruyormusum biraz hizlanmam lazim AMA bugun anCnemle telefonda konusarak yurudum o da etkiledi Mesela onceki gun yarim saatte 2.5km yurumustum cok da yavas degil ama bakalim :KK55:

annesinin_kuzusu
guleryuz2011
öglen(14:00 bitti)
:KK56:pırasa kavurması köy yumurtalı
:KK56:karısık salata
:KK56:1 cay bardagı fındık
:KK56:dünden kalan yesil mercimek salatası yarım kase

Eki Görüntüle 386601

aksam yemegim(19:00bitti)
:KK56:yarım kase sarımsaklı tarhana corbası
:KK56:marullu,yesil soganlı,köy yumurtalı salata
:KK56:bulgurlu,etli dolma cesitleri(kabak dolması,kuru patlıcan dolması,ebe gümeci dolması,yaprak sarması)
:KK56:1 kase ev yapımı yogurt

Eki Görüntüle 386610

spor:60 dk dısarda sahil kenarında denize karsı yürüyüs tempolu (11:00-12:00):KK8::KK8::KK8:

su:2 litre,3 cay bardagı cay,1 adet sade türk kahvesi:nazar:
:nazar:
Agzim sulandi simdiye kadar sende gordugum en guzel menu.tam benlik.yarin usenmezsem yapim :KK31:

annesinin_kuzusu
Tatli ruyalar ve leptinler

burkanscetin
akşam:salata 2 köfte az peynir kayısı

ecemus
9-04-12, 23:04
Karatay a devam. Inanılır gibi değil. çok ufak kaçamaklarla beraber karatay a gerçekten devam. şaşıyorum kendime. Yuppiii. Bir de kilo vermiş olursam süper olur.

sekerkiz67
10-04-12, 05:04
günaydın kısceler
1.öğün 07.25
7 adet zeytın
1avuc beyaz peynır
ınce dılım kasar peynırı
2dılım domates saalatalık
buyuk bardakta çay

iyiniyetli
Kahvaltıda yediklerim:
:KK56::KK56::KK56:

1. Kalkınca 1 adet kuru kayısı ve su
2. 2 haşlanmış köy yımırtası
3. 3 adet çeri
4. yarım salatalık
5. 4 adet ç.li siyah üzüm
6. tulum ve kaşar peyniri
7. Biraz dereotu
8. finduk
9. 2 adet omega 3 kapsül

e yeter değil mi:KK1::KK1:

Gününüz aydın olsun gönlünüzdekiler gerçekleşsin öpüyorum hepinizi güzellerrr:KK16::KK16:

propycil
Gunaydin iyi niyetlim,bir biz ayaktayiz galiba,hatta ben dersteyim..menulerin cok guzel canim,cok hamaratsin sen ya massallah:))bende menumu yazam hemen: 3 tane koy yumurtasi..yesillik..3 kupa cay...3 tane omega-3... 1 cay bardaa findik.. Peynir.... Domates... 1 tane demir hapi( doktor werdiydi). Herkese afiyet olsun ve herkesin gunu guzel gecsin...ha bu arada dun 20 dakka yurumustum,gece yatmadan dayanamadim,35 dakka daha yurudum,yani 3 km..surekli yuruyom ama gobegimin ustundeki futbol topum hep benle beraber,terk edemedi beni bi turlu:KK43:(

FZGUN
Günaydın hanımlar,

Sabah: 2 yum. 1 dilim peynir, yarım çay bardağı badem, 5 zeytin, maydanoz, 2 hurma

doggy
gul63
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase fındık,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) sulu kofte salata ,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,az yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:
merhaba gul

birsey soracagim. porsiyonlarin kuculdu mu? Sanki eskisine nazaran daha az yiyorsun. Dogru muyum???

Merininkuzusu
10-04-12, 06:04
Kızlar uzun zamandır yazamadım ama sizi izliyorum....

Bu arada 3 ay oldu 83,7 ile başladığım karataya buu gün itibariyle 77,3 olarak devam ediyorum. :KK52::KK52::KK54:

Yaşaşın karatay...
Aslında son 1 aydır fazlaca kaçak yaptım bunu hem tartıda gördüm hemde bedenim artık şekerli ve unlu şeyler yediğim zaman bana hiç
görmediğim şekilde tepki veriyor ve bir kaç gün toparlanamıyorum.( yorgunluk, halsizlik, sürekli aç hissetme, baygınlık , dikkat eksikliği....vb.)
Bu nedenle artık hayatımdan şeker ve şekerli yiyecekleri ve unlu herşeyi
pirinci , şekerli içecekleri pasta börek herşey bitti artık. Bende bildirim yaparak yeni den başlamak istiyorum.

Bu arada haftada 3 gün spora devam ediyorum. Hiç bırakmadan ....ve gül ün dediği gibi tonla suu yoksa gitmiyor kilolar.(Sanırımm işin mantığını çözmek)

Sabah kahvaltım 07:30

2 yumurta kayısı kıv.
2 omega 3
4 yeşil zeytin
peynir.
2 gün kurusu kayısı
ceviz
çay

Merininkuzusu

iyiniyetli
propycil
Gunaydin iyi niyetlim,bir biz ayaktayiz galiba,hatta ben dersteyim..menulerin cok guzel canim,cok hamaratsin sen ya massallah:))bende menumu yazam hemen: 3 tane koy yumurtasi..yesillik..3 kupa cay...3 tane omega-3... 1 cay bardaa findik.. Peynir.... Domates... 1 tane demir hapi( doktor werdiydi). Herkese afiyet olsun ve herkesin gunu guzel gecsin...ha bu arada dun 20 dakka yurumustum,gece yatmadan dayanamadim,35 dakka daha yurudum,yani 3 km..surekli yuruyom ama gobegimin ustundeki futbol topum hep benle beraber,terk edemedi beni bi turlu:KK43:(
Sağol canım sana da günaydın ve iyi dersler afiye olsun...
Sporunu da yapıyorsun ohh ne güzel göbeğin möbeğin kalmaz böyle gidersen yakında:KK34:

Merininkuzusu

mayke
sabahları fındık yağıyla soğanlı yumurta yiyebilirmiyiz ki acep

propycil
Merininkuzusu

Super walla:)) tebrik ederim..

Aydin_Didem
Günaydın hanımlar..yine yağmurlu bir günle merhaba herkese..

Sabah menüm;
1 muz
1 haşlanmış yumurta
peynir,kaşar,zeytin,domates,salatalık
şekersiz çay
ceviz ve gün kurusu
2 adet omega 3 kapsül

Sabah beraber kahvaltı yaptığımız arkadaşımın ekmek yemiyor musun die şaşkınlıkla sorması.. :KK9::KK9::KK9:

esas2006
idealist33
kızlar bugün acayip bir gündü. sabah 7 de uyandım hastaneye gitmem gerekiyordu kafamın arkasındaki sert şişlik için. 7-7.30 arası 1 bardak süt, 1 küçük muz , biraz badem fındık yedim. hastanede sırada bi mide bulantısı bi baş dönmesi kendimi dışarı zor attım. biraz istifra edince kendime geldim ama tekrar döndüğümde sıram geçmişti. yine sıraya girdim aynı şekilde baş dönmesi bulantı. yine attım kendimi dışarı... oturdum ,bayaa sonra babam acile git dedi. acilden giriş yaptım. kan tahlili yaptı, bişey çıkmadı çok şükür. lenf bezi şişmesi sonucu beze atmış dedi. ilaçlarımı aldım eve geldim. çocukların 23 Nisan kıyafetlerini verecektim bi de evde tek başıma iyice kötü olacağımdan okula gitmeye karar verdim. karatay kahvaltısı yaptım 11-11.30 arası. sonra doğruu okula. okulda ölü gibiydimm. neyse sonunda evdeyimmm. o yüzden bildirim yapamadımm.tartılmak gelmedi akllıma can derdine düşünce ...:KK43:(((
CANIM çok geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin inşallah...

sedtin
ben varım cnm bende bu sabah 96.8 çıktım 100.1dm normalde 19 martta başladım.galiba ben çok yavaş veriyorum..moralim bozuldu ya :KK43:
canım başlayalı 3 hafta olmuş ve 3,3 kilo vermişsin .haftada 1 kilo az mı sence?:KK34:
İnşallah banada nasip olur haftada 1 kilo vermek :KK1: ben gr.gr. verdiğim için :KK1:

papadiya
10-04-12, 07:04
idealist33
kızlar bugün acayip bir gündü. sabah 7 de uyandım hastaneye gitmem gerekiyordu kafamın arkasındaki sert şişlik için. 7-7.30 arası 1 bardak süt, 1 küçük muz , biraz badem fındık yedim. hastanede sırada bi mide bulantısı bi baş dönmesi kendimi dışarı zor attım. biraz istifra edince kendime geldim ama tekrar döndüğümde sıram geçmişti. yine sıraya girdim aynı şekilde baş dönmesi bulantı. yine attım kendimi dışarı... oturdum ,bayaa sonra babam acile git dedi. acilden giriş yaptım. kan tahlili yaptı, bişey çıkmadı çok şükür. lenf bezi şişmesi sonucu beze atmış dedi. ilaçlarımı aldım eve geldim. çocukların 23 Nisan kıyafetlerini verecektim bi de evde tek başıma iyice kötü olacağımdan okula gitmeye karar verdim. karatay kahvaltısı yaptım 11-11.30 arası. sonra doğruu okula. okulda ölü gibiydimm. neyse sonunda evdeyimmm. o yüzden bildirim yapamadımm.tartılmak gelmedi akllıma can derdine düşünce ...:KK43:(((

canım cok gecmıs olsun:KK43:((acıl sıfalar dılerım:KK16:

clemm
Merhaba Bayanlar;

Çok Güneşli bir gün olmasa da bugünün benim için güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum.

Karatay diyetine önce annem başladı.Annem irade olarak gerçekten örnek alınası bir insandır.Hayatı boyunca sabah yürüyüşlerini bırakmadı, hiç bir zaman yemekte de aşırıya kaçtığını görmemişimdir.Sonuç olarak Karatay Diyeti ile de 1.5 ayda tam 6 kilo verdi.

Ben de ise durum biraz farklı fit bir annenin ''yüzün çok güzel ama biraz kilo vermelisin'' etiketli kızıyım:)).Uzun süre spor yaptım, akapunktur diyetisyenler maalesef 1. aydan sonra motivasyon gidiyor.İnsan salmaya başlıyor yine kendini.

Ben Karatay Diyetini bir biyolog olarak inceledim ve gerçekten yararlı olacağına inanıyorum.Bende başladım çünkü son bir yılda yaklaşık 8 kilo aldım uzun zamandır da 60 ları görememekteyim.

Ama bu sefer farklı bir motivasyondayım.HAYAT BOYU SAĞLIKLI YAŞAM derdindeyim.Adım adım yapmaya çalışıyorum herşeyi.

1.Çayda şekeri bıraktım ki bu benim için mucize
2.Ekmeği sabah dahil kestim.
3.Tatlıyı kestim.(ama hergün 2-2.5 litre tarçınlı su içiyorum tatlı sevenlere tavsiye ederim gerçekten tatlı canınız çekmiyor.u da gerekli
4.Kutu içecekleri kesinlikle kestim.
5.Arabamı almayı bıraktım olabildiğince yürüyorum dün gecede yemekten sonra yürüdüm.
6.Sigarayı özellikle azalttım yavaş yavaş bırakabilmek için ki bence kilo verebilmek için bu da gerekli .vücudun gerekli oksijeni alması lazım.

Şu an çizelgeyi ekleyemedim ama

boy:1.67 cm
kilo:81 kg
hedef:60 kg
Tam anlamıyla bir haftadır yapıyorum ara öğünleri bende çok aşırı acıkmadıkça kaldırdım.Sonuçları göreceğiz bakalım:)
not:çizelgeyi eklemek istiyorum ama ?nasıl ekleyeceğim?

burrik
Günaydın arkadaşlar... Günde toplam kaç tane Omega 3 alıyorsunuz?

papadiya
gunaydın arkadaslar bu sabah guzel bır kahvaltı yaptım hemen arz edeyım

Eki Görüntüle 386744

Eki Görüntüle 386745

domates
salatalık
zeytın
peynır
k.tohumu
omeha3
fındık
kasarlı yumurta
cay

clemm
papadiya
gunaydın arkadaslar bu sabah guzel bır kahvaltı yaptım hemen arz edeyım

Eki Görüntüle 386744

Eki Görüntüle 386745

domates
salatalık
zeytın
peynır
k.tohumu
omeha3
fındık
kasarlı yumurta
cay
Merhaba çok güzel bir kahvaltı gibi gözüküyor bu arada baya bir kilo vermişsiniz kutlarımm:))

Kaneel
Gunaydin kızlar ,
2 saat çalıştım , Evimdeyim.
Kahvaltım:
2 yumurta dan ve 1 domates den ve minicik bir peynir den yapılmış hızlı omlet , kabuklu fıstık ve bir bardak süt :KK66:

pepeti
clemm
Merhaba Bayanlar;

Çok Güneşli bir gün olmasa da bugünün benim için güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum.

Karatay diyetine önce annem başladı.Annem irade olarak gerçekten örnek alınası bir insandır.Hayatı boyunca sabah yürüyüşlerini bırakmadı, hiç bir zaman yemekte de aşırıya kaçtığını görmemişimdir.Sonuç olarak Karatay Diyeti ile de 1.5 ayda tam 6 kilo verdi.

Ben de ise durum biraz farklı fit bir annenin ''yüzün çok güzel ama biraz kilo vermelisin'' etiketli kızıyım:)).Uzun süre spor yaptım, akapunktur diyetisyenler maalesef 1. aydan sonra motivasyon gidiyor.İnsan salmaya başlıyor yine kendini.

Ben Karatay Diyetini bir biyolog olarak inceledim ve gerçekten yararlı olacağına inanıyorum.Bende başladım çünkü son bir yılda yaklaşık 8 kilo aldım uzun zamandır da 60 ları görememekteyim.

Ama bu sefer farklı bir motivasyondayım.HAYAT BOYU SAĞLIKLI YAŞAM derdindeyim.Adım adım yapmaya çalışıyorum herşeyi.

3.Tatlıyı kestim.(ama hergün 2-2.5 litre tarçınlı su içiyorum tatlı sevenlere tavsiye ederim gerçekten tatlı canınız çekmiyor.u da gerekli
5.Arabamı almayı bıraktım olabildiğince yürüyorum dün gecede yemekten sonra yürüdüm.
6.Sigarayı özellikle azalttım yavaş yavaş bırakabilmek için ki bence kilo verebilmek için bu da gerekli .vücudun gerekli oksijeni alması lazım.

Tam anlamıyla bir haftadır yapıyorum ara öğünleri bende çok aşırı acıkmadıkça kaldırdım.Sonuçları göreceğiz bakalım:)
HOS GELDİNNNN:KK16::KK16::KK16::KK16:

AL SANA TİCKERR LÜTFEN YAPAMADIM DİMEEEEEE:KK50::KK50:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wQKx6E3/weight.png

fizofi
günaydın canlarım nasılsınız :KK16: ben kendimle savaşıyorum dün akşamdan bu yana. akşam gittiğim misafirlikte yapılan börek kokuları hala burnumda :KK56: uzunnnn zamandır sac böreği yememiştim bide arkadaş eve paket yapıp yolladı eşim yesin diye çok zor tuttum kendimi sabah yememek için.ama çok şükür yemeden kurtardım :KK1: akşam patatesli sıkma börek,ıspanaklı saç böreği ve sütlü irmik tatlısına hayır dedim :KK20:
bu sabah:
1 bardak süt
1 tane muz
1 avuç fındık
2 kuru incir
omega-3mü içmeyi unutmuşum :18: öğlene artık

burkanscetin
clemm
Merhaba Bayanlar;

hoşgeldin arkadaşım burası çok etkili oluyor birbirimize çok iyi destek oluyoruz .inşallah bir an önce kurtuluruz yağlardan

burkanscetin
sabah 1 haşlanmış yumurta 2 kayısı 2 hurma az badem

sabah enerjim çok iyiydi ama şuan çok bitkin hissediyorum
artık hal,il sezai yi dinliyorum ondanmı yoksa havadanmı bilmem
akşam eşimin kuzeni bizdeydi.onu eve bırakırken 20 dak yürüdük.
amaaaan eşimi yürütmek çok zor yahu ben yolu uzatmaya çalıştıkça o beni eve doğru çekiştirdi.
dün bana diyorki 5 kilo daha versen sen beni boşarsın yahu
yok yok artık verme yeter diyor
ayyy nasıl hoşuma gidiyor.yok kocaaam dedim boşarmıyım ben seni
muhahaha.
bu hafta 8-4 çalışıyor yani 4buçukta evde o yüzden iş çıkışı hemen eve gidiyorum hiç yürümüyorum
malum bankacı olunca zaten çıkış çok erken olmayii

burkanscetin
pepeti
HOS GELDİNNNN:KK16::KK16::KK16::KK16:

AL SANA TİCKERR LÜTFEN YAPAMADIM DİMEEEEEE:KK50::KK50:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wQKx6E3/weight.png
kankama bak yaaa!
yardımsever arkadaşım benim

esas2006
clemm
Merhaba Bayanlar;

hoşgeldin canım.umarım istediğin kiloya ulaşırsın.burada hergün menülerini paylaş neler doğru neler yanlış söyleriz sana.burda olmak gerçekten çok güzel hep birlikte kurtulacaz bu kilolardan yaşasın karatay....:KK34:

clemm
Benim fazlalığım tam 20 kilo.Karatay diyeti yapan arkadaşlarla böyle bir grup oluştursak.Bende Biyolog olarak bildiğim doğru ve yanlışlar konusunda yardımcı olmaya çalışsam nasıl olur acep?

hımm bu arada link için teşekkür ederim de nasıl ekliyeceğim profilime ?:KK43:( sorma demişsiniz ama :))

clemm
esas2006
hoşgeldin canım.umarım istediğin kiloya ulaşırsın.burada hergün menülerini paylaş neler doğru neler yanlış söyleriz sana.burda olmak gerçekten çok güzel hep birlikte kurtulacaz bu kilolardan yaşasın karatay....:KK34:

Walla herkez çok sıcak çok teşekkür ederim:))

clemm
burkanscetin
kankama bak yaaa!
yardımsever arkadaşım benim

yardımsever arkadaşım hani kopyalıyıp mı yapıştırıyoruz bilemedim ben onu:KK43:(

esas2006
BU SABAHKİ MENÜMÜ YAZAYIM:
tereyağında peynirli yumurta
10 zeytin
3 gün kurusu
1 kuru erik
biraz tuzsuz fıstık+ceviz

şimdiye kadar yarım lt.su içtim.bu hafta asla kaçamak yapmamam lazım çünkü geçen hafta kötüydü benim için yani bol kaçamaklı bir haftaydı.ama pazar günü önceden olmayan 2 pantalonumu denedim ve yaşasın oldular o kadar çok sevindim ki anlatamam..eşime diyorum hadi kurtuldun masraftan :KK1: gülüyor.ama daha ne masaraflar yapacak bilmiyo çünkü zamanla elimdekilerin hiç biri olmıcak çünkü ben zayıflayacağım....:KK1: :21:

esas2006
clemm
Benim fazlalığım tam 20 kilo.Karatay diyeti yapan arkadaşlarla böyle bir grup oluştursak.Bende Biyolog olarak bildiğim doğru ve yanlışlar konusunda yardımcı olmaya çalışsam nasıl olur acep?

hımm bu arada link için teşekkür ederim de nasıl ekliyeceğim profilime ?:KK43:( sorma demişsiniz ama :))
canım neden ayrı bi grup oluşturmaya çalışıyosun ki zaten herkesin amacı burda karatayla kilo vermek ama 5 kg ama 10 ,ama 20-30-50kg. herkesin farklı.herkes bildiklerini burada paylaşıyor ,sen de bildiklerini burada paylaşabilirsin ayrı bi yere ihtiyaç yok ....

leylak70
10-04-12, 08:04
günaydınnn canlar
kahvaltım

2 haşlanmış yumurta
zeytin
peynir
ceviz
tere-maydonoz
3 günkurusu
omega 3lerim
1,5 litre suyumuda içtim

bugün arkadaşa gideceğim umarım bana uygun birşeyler vardır
yağmur çok şiddetli yağmazsa yürüyerek gideyim diyorum

clemm
Yani şöyle düşündüm aslında 20 kilo yaklaşık 6 aylık bir bir motivasyon.Yani biraz daha zor ve kilit dönemleri olan bir süreç.Peki burada nasıl yapıyorsunuz örneğin her pazartesi tartılıyor muyuz? Yada her gün yediklerimizi yazıyor muyuz?

Bu arada bilmiyorum ikinci kitabı okudun mu ama ikinci kitapta kadınlar klubüne üye olan bir bayanın mektubu var Canan Karatay hocaya.

burkanscetin
clemm

oooo süper olur .bizimde sana soracağımız bir sürü şey olacaktır.
başka grup kurmaya gerek yok tabiki zaten bu grup bu nedenle kuruldu

burkanscetin
burkanscetin
oooo süper olur .bizimde sana soracağımız bir sürü şey olacaktır.
yaa süper olur dedim ama aramıza katılmana süper dedim başka bir grup oluşturmaya gerek yok zaten buranın amacı zaten belli.

ficans
Nasılsınız

Dün akşamdan başlayayım menü bildirimine

Dün 1 saat yürüyüş
Akşam yemeği:Mercimek çorbası,fasulye piyazı(haşlanmış yumurtalı)

Bu sabah:

45 dakika yürüyüş
Kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta,8 zeytin,domates,peynir,maydanoz

Öğlen evde olmayacağım,inşallah karataya uygun şeyler vardır,şimdilik hoşçakalın

leylak70
dün akşamda 40dk yürüdüm unutmadan yazayım:KK8:

burkanscetin
clemm
yardımsever arkadaşım hani kopyalıyıp mı yapıştırıyoruz bilemedim ben onu:KK43:(
profilim ayarlarına gir orda ticker kısmına yapıştır