Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

brain01
2-01-12, 12:01
Bir de öğlen yemeğimi yazayım.
ızgara balık
salata

Yılbaşı dahil diyete tamı tamına uydum.Ama hala kilo verebilmiş değilim.
Sadece bu tokluk hissini ve enerjik olmayı çok sevdiğim için devam ediyorum.
İnşallah artık kilo vermeye de başlarım.

jarnanaa
gamzeed
ühüüü yaaa bi bıraktım pir bıraktım bugünde gümmm yarın toplayacağım artık kendimi :KK14:

hakettim ben bunuuu

ohh tatlımm ne güzell bende yarın yürüyeceğim bol bol eve daha yeni geldik yorgunum valla ve hala bişiler yemek istiyorumm :KK14:
üzülerek sözlerimi geri alıyorum hedefine 6 kilo varmış:KK19:

petunyaaa
strawberrym
selam kızlar :))) yılbaşı gecesinden en ballı ben ayrıldım heralde :KK1: cumartesi akşam 17.00 dan sabah 5 e kadar paso çikolata cips hamburger pizza heralde bi 20 bardak kola kısacası sapıttım yani :)) ama cumartesi sabah erkenden spor yapmıştım pazar da eğlnceden dönerken evde akşam yaptım.. bu sabah bi tartıldım 54 ün altına düşmüş :KK9: ne ballıyımm yaaa .. ama sporun faydası var burda sanırım.. :)
harbiden ballısın:nazar: spor gibisi yok

loxandra
Burcin79
huhuhu
hafta sonu pismanligini bir tarafa birakip yagmur camur demedim giydim esimin yagmurlugunu,
attim kendimi disari vala bata cika yürüdüm camurlar. Tam 6,5 km yürüdüm birazda kostum...
Hergün aynen devam Cumaya gidecek insallah +2,5 :KK76::KK76::KK76:
bravoo burcıncımmm:KK9::KK9:senböyle azımle devam et yuruyuslerıne,toparlarsın 1 haftada
zaten o artılar kilo degıldır,ödemdir muhtemelen.
artık 2 ay kaçamak yok sana
dersini aldın mı?:KK1:

pembekalp
kızlar yeni yılın ilk menü bildirimi olacak benim için:KK1:

sabah:
1 muz
1 domates
3 zeytin
2 kk kadar beyaz peynir
1 omega-3
şekersiz çay

arada 1 bardak süt

öğlen ise :

1 tabak patlıcan güveç
yarım tabak soğanlı,yeşil-kırmızı biberli kara lahana yemeği..
1 bardak ayran

şimdiye kadar 1 litrede su içtim..akşama kadar 3 litre yapmak istiyorum..
tüm yıl böyle menüler görelim senden,çok güzel:KK56:

zeynepfaz
öğlen :
tavuklu çorba
3 köfte
2 kase salata ama doymadım valla su içeyim bari :KK1:

akşam:
annem doğum günüm şerefine içli köfte yapıyor 3 tane yerim (onunkiler ufak oluyor), kereviz yemeği de vardı onu da yerim, 3-5 tane de istavrit, salata tamamdır...

evdeki interneti kapattırdım o yüzden şimdiden yazıyorum, haftasonu ne yaparım bilmiyorum, neyse uygun bir paket bulup alana kadar böyle idare etcez bakalım :KK54:

bol bol sıvı tüketiyorum ama müthiş bir halsizlik, enerji düşüklüğü var nasıl anlatamam, hastayım ya ondan herhalde. O kadar hayıt, söktürücü ilaç hala regl de olamadım o da geriyor beni, müthiş derecede tatlı istiyor canım ama yememeliyim direniyorum evde truf yapsam bari üşenmesem de yoksa kazaya kurban gidecek diyet :KK1:

yok yok girmeyecek size söz veriyorum kendime de :KK16:
canım sen bır dr a gıtsen,niye bu halsızlık,bu dıyette herkeste enerji patlaması olurnormalde,bır vitamın eksıklıgı falan mı var acaba,kotrol yaptırsan çok iyi olur.

arada acıkırsan tatlı falan yeme,cevız fındık ye olurmu?

ikiz81
kendime yürüyüş yapmak için arkadaş buldum.:KK52::KK52::KK52:.öğlen çocukları okula bıraktıktan sonra 1 saat daha yürüdüm..:21:.:KK8:
nazarım degecek dıye korkuyorum:KK9:maşallah sana:nazar::nazar:
ben bu sabah uyuyakaldım gıdemedım yuruyuse:KK57:

sudennaz
Bu sabah:
1,5 muz
Biraz peynir
2 ceviz
3 zeytin

Öğlen:
1 tabak kuru fasülye
1 kase cacık
1 orta boy salata
Biraz turşu
böyle güzel menüleri görünce kendım yemıs gibi sevınıyorum:):KK56:

gamzeed
offff biri beni durdursun ya yılbaşı gecesinden beri yeme modundayımmmm :KK14:
artılara gecmek istemıyorsan durdur kendını canım:KK45::KK57:akşam guzel bır yemek ye,yarın da normal duzenıne donersın

strawberrym
selam kızlar :))) yılbaşı gecesinden en ballı ben ayrıldım heralde :KK1: cumartesi akşam 17.00 dan sabah 5 e kadar paso çikolata cips hamburger pizza heralde bi 20 bardak kola kısacası sapıttım yani :)) ama cumartesi sabah erkenden spor yapmıştım pazar da eğlnceden dönerken evde akşam yaptım.. bu sabah bi tartıldım 54 ün altına düşmüş :KK9: ne ballıyımm yaaa .. ama sporun faydası var burda sanırım.. :)
sporun ve genclıgın etkisi var bence de
kimse örnek almasın:KK9:

jarnanaa
yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?
fitness ıncelmek ıcın,kilo vermek ıcın öncelikle yuruyus yapmalıyız
ama aerobık de cok guzel sekıllendırıyor vucudu,ikisi beraber olsa hıç fena olmaz:KK34:

MadamSembol
Yılbaşı saldım gitti .... Ertesi gün diikkat ettim ama bu sabah tartiya çıktım ayy hemen korkudan geri indimm.. Oh olsun bana yaparmısın öyle çek cezanı dedim..

Sabah:
2 yumurta
peynir
domates
salatılk 4 ceviz
suda geceden ıslatılmış kayısı(gün kurusu)

öğlen
taze fasülye ve bir kase yoğurt

petunyaaa
vücudum hala halsiz:KK43: kendimi zorladım en fazla 26 dk yürüyebildim tempolu
biraz dinlenip gene yürücem

Tempolu 26 dakika 3204 adım,
normal 1875 adım
TOPLAM: 5079 adım saat (14:46 itibariyle )

jarnanaa
fitness ıncelmek ıcın
alırken iyiydi şimdi de mucize bekliyorum kendimden ben şu yüzme kaydımı zorlayım hem bel fıtığım var şimdilik yüyüyüş ve yüzme yazın da ayrıca fitness'a kaydolurum.sağol bilgi için kardeş:KK16:

pegasusun
yeşillik, turp
keten tohumlu yoğurt
1 dilim peynir
7 ızgara köfte

jarnanaa
petunyaaa

normal 1875 adım
öyle deme çok şanslısın ben sandalyeme yapıştım bugün yoğunluktan adım sayar şu an 2199 düşün:KK43:ama akşam eve giderken telefi edeceğim inşallah bu topuklularla ne kadar yürünürse:KK14:şu toplantı salonundan bende istiyorum yaageçen gün kimse yokken çıkardım ayakkabıları yürüyüm dedim çorap yüzünden kafayı gözü dağıtıyordum az kalsın:KK14:

ceylin1907
jarnanaa
yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?
canım ben spora 70 kg.ile başladım,b-f.t'e gittim 3 ay.orda hem fitness hem aerobik yapıyorsun..
verdiğim kiloları sadece karataya değil,ordaki tempoma da borçluyum.ve de çok güzel sıkılaştım,haftasonu gelen misafir resmen çekmişsin dedi :KK1:

peperisa
arkadaşlar ben cıkıyorum oglum uyurken yemegimi yapayım umarım bu günü güzel bir şekilde atlatırım malum lk günüm akşama tekrardan yazarım:KK71:

petunyaaa
2-01-12, 13:01
MadamSembol
Yılbaşı saldım gitti .... Ertesi gün diikkat ettim ama bu sabah tartiya çıktım ayy hemen korkudan geri indimm.. Oh olsun bana yaparmısın öyle çek cezanı dedim..

Sabah:
2 yumurta
peynir
domates
salatılk 4 ceviz
suda geceden ıslatılmış kayısı(gün kurusu)

öğlen
taze fasülye ve bir kase yoğurt
madam aynı pişmanlık dalgasına bende kapılmış bulunmaktayım ama ahlar vahlar fayda etmiyor bol hareket bol su ve sert bir u dönüşü gerekiyor başka çare yok arkadaşımmm:KK43::KK43: aynen su aygırı gibi hissediyorum kendimi şu an:KK43:

jarnanaa
öyle deme çok şanslısın ben sandalyeme yapıştım bugün yoğunluktan adım sayar şu an 2199 düşün:KK43:ama akşam eve giderken telefi edeceğim inşallah bu topuklularla ne kadar yürünürse:KK14:şu toplantı salonundan bende istiyorum yaageçen gün kimse yokken çıkardım ayakkabıları yürüyüm dedim çorap yüzünden kafayı gözü dağıtıyordum az kalsın:KK14:
ya canım doğru söylüyosun aslında bu fırsatı yakaladığım için şanslıyım aslında o oda olmasa bende yapamazdım bu arada ben buraya dolabıma bir çift spor ayakkabı koydum ortalık sessizleşip ben gizlice yürüyüşe geçince hemen ayakkabı değişimi yapıyorum yoksa mümkün değil yürümek aman haa çorapla falan Allah korusun dikkat et :nazar:

petunyaaa
peperisa
arkadaşlar ben cıkıyorum oglum uyurken yemegimi yapayım umarım bu günü güzel bir şekilde atlatırım malum lk günüm akşama tekrardan yazarım:KK71:
kolay gelsin görüşmek üzere :KK3::KK3:

strawberrym
gamzeed
ohh tatlımm ne güzell bende yarın yürüyeceğim bol bol eve daha yeni geldik yorgunum valla ve hala bişiler yemek istiyorumm :KK14:
:)) canm sana tavsiye.. bugün kendine izin ver.. yarın tekrardan tam gaz başlarsın.. istemediğin şeye zorlama kendini.. bnde arada az şekerli çay içiyorum.. bizim şansımız verdiğimiz kiloların çok sağlam olması.. sen biliyorsun bn 3 haftadır istediğimi yiyiorum halada almadım tabi sporunda etkisi var fakat yinede sağlam yani :KK66:
petunyaaa
harbiden ballısın:nazar: spor gibisi yok
teşekkürler darısı senn başınaaaa :))
loxandra
sporun ve genclıgın etkisi var bence de
kimse örnek almasın:KK9:
aahahahah :KK9: ama öyle dersen olmaz :)) sporumu herkes örnek alsın yılbaşı günü bile spor yaptım ertesi günü de yaptım hiç uyumama rağmen :KK1:

ceylin1907
petunyaaa
madam aynı pişmanlık dalgasına bende kapılmış bulunmaktayım ama ahlar vahlar fayda etmiyor bol hareket bol su ve sert bir u dönüşü gerekiyor başka çare yok arkadaşımmm:KK43::KK43: aynen su aygırı gibi hissediyorum kendimi şu an:KK43:
Alkolün bir sürü olumsuz etkisi var vücudumuzda,içmeden önce sonucuna katlanarak yapmak lazım:KK57::KK57::KK57:

jarnanaa
ceylin1907
canım ben spora 70 kg.ile başladım,b-f.t'e gittim 3 ay.orda hem fitness hem aerobik yapıyorsun..
verdiğim kiloları sadece karataya değil,ordaki tempoma da borçluyum.ve de çok güzel sıkılaştım,haftasonu gelen misafir resmen çekmişsin dedi :KK1:

hhahhhaaa darısı başıma:KK66::KK66:yaaa ben daha önce fitness + aerobik programına yazılmıştım ama bir haftada pes ettim yok oram ağrıyo yok mesai vardı falan.üşeniyordum çok fena.ama yok doğru artık karataycıyım yok öyle kaçmak..kaçarsam vurun dövün aşağılayın beni...

petunyaaa
ceylin1907
Alkolün bir sürü olumsuz etkisi var vücudumuzda,içmeden önce sonucuna katlanarak yapmak lazım:KK57::KK57::KK57:
1 musibet bin nasihatten iyiymiş bu bana ders oldu kendime söz verdim bir daha böyle olmayacak herşey dozunda güzel yeri zamanı geldiğinde 2 kadeh içip bırakmayı bilmeli doğru söylüyorsun kendim ettim kendim buldum gül gibi sararıp soldummm neyse o 2 gün geldi geçti ileriye bakmak gerek pişmanım :KK43: :KK5:

jarnanaa
petunyaaa

ya canım doğru söylüyosun aslında bu fırsatı yakaladığım için şanslıyım aslında o oda olmasa bende yapamazdım bu arada ben buraya dolabıma bir çift spor ayakkabı koydum ortalık sessizleşip ben gizlice yürüyüşe geçince hemen ayakkabı değişimi yapıyorum yoksa mümkün değil yürümek aman haa çorapla falan Allah korusun dikkat et :nazar:
hmm süper fikir valla:KK66::KK9:

petunyaaa
jarnanaa
hmm süper fikir valla:KK66::KK9:
:13::13::13::13::13::13:

MadamSembol
petunyaaa

CANLARIM sağolasın petunya destekleriniz için vet bu hafta cumaya kadar bi toparlanmak lazım 3 gün olan sporu her güne çıkararacam söz...
:18:

loxandra
petunyaaa

noluya ya bizim enerji bombası petunyamıza:KK57:

öyle kötu tabirler yok artık,sülün gibiyiz sülünn:KK12::KK12::KK12:

jarnanaa
hhahhhaaa darısı başıma:KK66::KK66:yaaa ben daha önce fitness + aerobik programına yazılmıştım ama bir haftada pes ettim yok oram ağrıyo yok mesai vardı falan.üşeniyordum çok fena.ama yok doğru artık karataycıyım yok öyle kaçmak..kaçarsam vurun dövün aşağılayın beni...
sen hergun buraya gir,ikizin 2 saat yurudugunu görunce kostura kostura gıdersın spora:KK9::KK9::KK9:

petunyaaa
MadamSembol
CANLARIM sağolasın petunya destekleriniz için vet bu hafta cumaya kadar bi toparlanmak lazım 3 gün olan sporu her güne çıkararacam söz...
:18:
toplanıcaz ve hatalardan ders alıp tekrarlamayacağız karataycıı azimle yoluna devam eder :13:

loxandra
noluya ya bizim enerji bombası petunyamıza:KK57:

öyle kötu tabirler yok artık,sülün gibiyiz sülünn:KK12::KK12::KK12:

sen hergun buraya gir,ikizin 2 saat yurudugunu görunce kostura kostura gıdersın spora:KK9::KK9::KK9:
loxaaaaaaaa doğru diyosun yaaa yavaştan beynim açıldı kendime geldim yarın dahada bomba olucam az önce 10 dakika daha tempolu yürüdüm bugün böyle dinlene dinlene yapabildiğim kadar yarın yine full time :KK52: belki 40 belki 60 dk zıp zıp zıplıcamm evet sülün gibiyiz harikayız iki çişlik işi var şişliğin kim korkar ödemden heytt :)) sağol loxaaa iyiki varsınızzz :KK54:

petunyaaa
petunyaaa

normal 1875 adım
10 dk daha hızlıca yürüdüm bu durumda toplam: 6444 adım oldu
tempolu yani aerobic adım ise: 4466 (26 dk önce 10 dk sonra toplam 36 dakika)

siyah07
jarnanaa
alırken iyiydi şimdi de mucize bekliyorum kendimden ben şu yüzme kaydımı zorlayım hem bel fıtığım var şimdilik yüyüyüş ve yüzme yazın da ayrıca fitness'a kaydolurum.sağol bilgi için kardeş:KK16:
selam jarnanaa , ben 1 yıl spor salonuna düzenli gitmiş birisi olarak bir kaç öneride bulunabilirim. fitness ağırlık çalışma, öyle sanıldığı gibi yağları kasa çevirmez zaten senin çalışacağın saat ve ağırlıkla öyle şişkin kaslarada sahip olamazsın. vücudunu şekilllendirmek için ve yağ yakmak için önce kardiyo sonrada kol, bacak, göğüs ,sırk ve en önemlisi göbek hareketlerini yapıp tekrar kardiyo yaparsan hem yağ yakmış hemde şekillenmiş olursun. Ancak bana sorarsan zaten hali hazırda bi yüzme üyeliğin varsa en güzeli yüzmek ve yürümek istediğin kiloya yaklaşıncada sıkı bi programlada kaslı bi göbek sıkı bi toton olur.

pembekalp
kızlar sakız çiğneme konusunda bir fikri olan var mı:KK1::KK1::KK1: