TEST

Eşinizle öpüşüyor musunuz?

Nevreste
30-05-11, 22:05
selam 9yıldır evliyim, 3çocuk sahibiyim..vede eşim beni ilk evlendiğimizdeki kadar öpüyor...hiç bir değişiklik yaşamadık..............:KK50:

fatos56
dort yıldır evlıyız ve evde oldugumuzda gun ıcınde nerde fırsat bulsak opusuyoruz

dearson
mirka
çocuk yapmak bitiriyosa romantizmi :2::2::KK43::KK43:
mirka bana gönderme yaptığını sandığım msjda aslında sana soracaktım çocuğun varmı diye olunca anlarsın diyecektim.ama malesefki bence cicim ayları çocuktan önceki dönem oluyor sanırım..ama çocuğun yeride çok başka o çok çok farklı bir duygu..

kelebeketkileri
aynen güzelim ya yıldır evliyim bizdede durum aynı.umarım bir ömür boyu böle devam ederiz hepimiz...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dearson
ikiz81
selam 9yıldır evliyim, 3çocuk sahibiyim..vede eşim beni ilk evlendiğimizdeki kadar öpüyor...hiç bir değişiklik yaşamadık..............:KK50:
o zaman bunun bir sırrı olmalı baksana bu kadar kişi dertliyken çok şanslısınız allah bozmasın maşallah diyelim..

cryptic
arkadaşlar çocuk yapmanın yada olmasının bu olayla hiçbir ilgisi yok bizim 7-8 yıl bebeğimiz olmadı monotonlaşmıştık zaten
bebek olunca aksine heyecan geldi hayatımıza...:nazar:

mirka
dearson
mirka bana gönderme yaptığını sandığım msjda aslında sana soracaktım çocuğun varmı diye olunca anlarsın diyecektim.ama malesefki bence cicim ayları çocuktan önceki dönem oluyor sanırım..ama çocuğun yeride çok başka o çok çok farklı bir duygu..
evet okuduklarımdan bende bunu anladımki romantizm azalıyor genellikle.tabi yaşamadan konuşmak çok doğru değil aslında.ama temennim tabi her çocuğun sağlıklı ortamda büyümesi inşallah bende söylediklerimi eğer çocuğum olursa hayata geçirebilirim.

Nevreste
dearson
o zaman bunun bir sırrı olmalı baksana bu kadar kişi dertliyken çok şanslısınız allah bozmasın maşallah diyelim..
bilmem sevgimizde,saygımızda bir eksilme olmadı,aksine arttı .sevgide başka türlü ifade edilmez diye düşünüyorum...çocuklar neden engel olsunki çocuk olduğu zaman kadın değişmeyince erkek hiç değişmez bence..:KK19:.nacizane fikrim....:KK17:
inşaallah bir ömür sürer....:KK48:

nurme
mirka
bende tam düşünüyodum bizim durumun tersi varmıdır yani öpüşmediği için yakınan erkek varmıdır diyodum senin yazın geldi.canım soğuk durma git öp kocanı yazık ya adama.
canım eşimi çok seviyom ama öpmekten nefret ediyom ennemde öyle ona çekmişim bu yapı meselesi galiba ilişki olsun ama öpüşme olmasın dediğim zaman kıyamet kopuyor

ayyildizim
ilk yılarda sorun olmuyor ama sonraki yıllarda öpünce gerisinin gelmesi şartmış gibi oluyor .bir nevi vücut direk alarm veriyor .cicim aylarında öpüncede gerçi sonu gelmiyodu neticede eğer öpüp bırakıyorsa sorun yok bilmiyorum hangi cins değişiyor ama erkeklerin değiştiğini sanmıyorum bir de cocuk faktörümüz var eğer o varken yanaktan öpüyorum ama dudaktan asla öpmem göreceğini düşünürek ,çocuk olmadığında da arkadaşın dediği bir dokun öp çek olayı oluyor :26:

cryptic
ayyildizim
ilk yılarda sorun olmuyor ama sonraki yıllarda öpünce gerisinin gelmesi şartmış gibi oluyor .bir nevi vücut direk alarm veriyor .cicim aylarında öpüncede gerçi sonu gelmiyodu neticede eğer öpüp bırakıyorsa sorun yok bilmiyorum hangi cins değişiyor ama erkeklerin değiştiğini sanmıyorum bir de cocuk faktörümüz var eğer o varken yanaktan öpüyorum ama dudaktan asla öpmem göreceğini düşünürek ,çocuk olmadığında da arkadaşın dediği bir dokun öp çek olayı oluyor :26:
anne baba arasındaki masum öpücükler çocuklar üzerinde olumlu etkiler yapar bence ....olumsuz etkileyeceyini sanmam...

27yasemin
oyle
Aynen...Bizm de ancak halvette :)..Çok dengesiz bu erkekler ya:KK52::KK52:
oyle valla canım az oncede halvet deyınye baya bı guldum esım ne gulup duruyon sen ya dedı hıc kk dakı kızlara dedım halvette bıle opmıcek aslında da da bozulmayım olayın tadını cıkarsın dıye gostermelık öpüyo galıba kavusuyolar ya ellerının altındayız sureklı sevgımızden emınler ondan boyleler özlem yok hasret yok bunlada alakalı ya ama ben kocamla öpusmucemde kımle öpüsücem degısmeseler nevar sankı

eda_deu
ayy kocüşüm yok ama nişanlım var şimdi bende ona sordum bak evlenince sende böylemi yapıcan diyee :KK70: olay nerelere varıcak hiçb bilmiyorum :KK70::KK1::KK1::KK1:

nanymchpee
Yabanci forumlarda da okudugum, kadinlarin genel sorunu bu iliskilerde romantizmin azalmasi , erkekler bizdzn farkli olarak opusmeyi duygularin ilani gibi gormuyor, Biz operken onlara sevgimizi kanitladigimizi dusunurken, cogu erkek opusmeyi halvet zamaninin geldigini bildirmek icin elci olarak kullaniyor. Cok uzulecek birsey yok arkadasim,sevgiyi ispatlamanin bi cok yolu var, bi sekilde sevgisini hissediyorsaniz, sorun yok, erkelerin cogu ayni sekilde. Konunun kalabalikligi da bunun bi ispati..cocuklariniz varsa sarilin sapur supur opun :) ayni sey olmaz belki ama ,en azindan o guduyu savarsiniz !

27yasemin
eda_deu
ayy kocüşüm yok ama nişanlım var şimdi bende ona sordum bak evlenince sende böylemi yapıcan diyee :KK70: olay nerelere varıcak hiçb bilmiyorum :KK70::KK1::KK1::KK1:
bende nısanlıyken sorardım gene boyle opcen demı falan dıye opmemmı askım ben sana bır omur doyamam derdı hıkayeymıs tabı degısmeyenlerde oluyo sans meselesı bırazda evlılık

gozde1
Sevgiliyken sadece öpüşmekle bırakılıyordu...Şimdi öpüşünce sonuç belli...Ama sonuçsuz öpüşmeyi özledim:):KK69::KK69:

gozde1
cryptic
anne baba arasındaki masum öpücükler çocuklar üzerinde olumlu etkiler yapar bence ....olumsuz etkileyeceyini sanmam...
Babamla annem her sabah babam işe giderken ve işten döndüğünde kapıda öpüşürlerdi...Kısa ama çok özlemli gibi çok hoşuma giderdi onları öyle görmek birbirlerini çok sevdiklerini düşünürdüm...

melyqe
ay benimkidemi böyle olucak yaa :KK50: gitti romantizm

triendy21
valla ben her fırsatta öperim oda karşılık verir ee tabi öpmek başka öpüşmek başka ben her fırsatta öperim bazen öpüşürüm ama oda bi sarar beni hadi yatak odasına sıkıldım öpmeyede gelmiyo seni ya derim ama gıcıklık olsun diye çok öpüşmüşümdür devamı yooookkkkkkkkk diyorum sinir oluyo ama biz birbirimizi çok seviyoruz allah bozmasın:KK70:

sbaran
Bizde de Allah Ne Verdiyse, :KK1:
Malum 7.5 Aylık Evliyiz :KK69::KK69::KK69:

SEN_KOLIK
31-05-11, 02:05
Sanırım bizim gibi bir çift yok bu sitede dokuz yıldır birbirimizi yakaladığımız yerde yumuluyoruz:KK52:

Minuscule9
31-05-11, 04:05
cryptic
sana katılıyorum canım. Bizim sıpa 1.5 yaşında eşim oğlumu öpünce hemen beni gösteriyor. Annemide öp diyor yani öpüncede pis pis sırıtıyor eşek :)

triendy21
benimde sıpaların biri 2 yaşında kendi öpülüncede utanıyo sırıtıyo baba beni öpünce homurduyo:KK1: hep beni öpsün baba istiyo gıcık ama benide babasından çok kıskanıyo arada çok hoşuma gidiyo:KK69:

Minuscule9
nanymchpee
Yabanci forumlarda da okudugum, kadinlarin genel sorunu bu iliskilerde romantizmin azalmasi , erkekler bizdzn farkli olarak opusmeyi duygularin ilani gibi gormuyor, Biz operken onlara sevgimizi kanitladigimizi dusunurken, cogu erkek opusmeyi halvet zamaninin geldigini bildirmek icin elci olarak kullaniyor. Cok uzulecek birsey yok arkadasim,sevgiyi ispatlamanin bi cok yolu var, bi sekilde sevgisini hissediyorsaniz, sorun yok, erkelerin cogu ayni sekilde. Konunun kalabalikligi da bunun bi ispati..cocuklariniz varsa sarilin sapur supur opun :) ayni sey olmaz belki ama ,en azindan o guduyu savarsiniz !
sevgisinide hissettirmiyor işte. Ağızından ay çok yorgunum, acıktım, grip oluyorum ben yaa, çay koydun mu, hadi sigara içelimden başka kelime çıkmıyor :KK43: hareketlerde de bişe yok arada yanımdan geçerken başıma bir şaplak atar geçer.

azusena
ilk evlendigimizde amerikada yasiyoduk valla esim yolda arabada alisveris merkezlerinde heryerde opuyodu turkiyey gelince yolda opusmeyi biraktik tabi.bu ara genelde yanagimdan ve alnimdan opuyo dudakdan oper ama kisa sadece bir opucuk bunu hep yapar hattta bir kere esimin abisi biize gelmsid esim abisini opcekmis nerdeyse abisi bi cekilmis noluyo lan bidaha gelmem filan demis esimde gulmus ama utanmis cok.:KK1::KK1::KK1:valla bide bebek var bende cok yaramaz uzun opusmeyi bende istemiyorum uzuicak da ucu baska yerlere gitcek diye odum kopuyo bazen:KK60::KK60::KK60:.cunku bazen cok yoruluyorumm

triendy21
Flurry09
sevgisinide hissettirmiyor işte. Ağızından ay çok yorgunum, acıktım, grip oluyorum ben yaa, çay koydun mu, hadi sigara içelimden başka kelime çıkmıyor :KK43: hareketlerde de bişe yok arada yanımdan geçerken başıma bir şaplak atar geçer.
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
azusena
ilk evlendigimizde amerikada yasiyoduk valla esim yolda arabada alisveris merkezlerinde heryerde opuyodu turkiyey gelince yolda opusmeyi biraktik tabi.bu ara genelde yanagimdan ve alnimdan opuyo dudakdan oper ama kisa sadece bir opucuk bunu hep yapar hattta bir kere esimin abisi biize gelmsid esim abisini opcekmis nerdeyse abisi bi cekilmis noluyo lan bidaha gelmem filan demis esimde gulmus ama utanmis cok.:KK1::KK1::KK1:valla bide bebek var bende cok yaramaz uzun opusmeyi bende istemiyorum uzuicak da ucu baska yerlere gitcek diye odum kopuyo bazen:KK60::KK60::KK60:.cunku bazen cok yoruluyorumm
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK46::KK46::KK60::KK60::KK60:

bensun
31-05-11, 05:05
Flurry09
Aklıma takıldı bu konu. Eşim cinsel ilişki haricinde hiç öpmüyor beni. Sadece uyuyacağımız zaman ve işe giderken minik bir öpücük kondurur. İlk evlendiğimiz zamanlarda böyle bir sorunumuz. Bu durum normal mi? Sizlerde böyle misiniz?
daha evlendim evlenenli hiç aklıma böyle birşey gelmedi.niye beni çok öpüyor niye az öpüyor.ben öptüğümm zaman eşim karşılık veriyor.o öptüğü zaman ben karşılık veriyorum.eşimde ilişkiden hariç işe giderken uyuyacağımız zaman alnımdan öper uyuruz.zırt bırtta öpdümüde sıkılırım .en güzelide herşeyi tadında. :KK1: :KK1: :KK1:

asude_bahar
31-05-11, 06:05
Flurry09
ilgileniyor adam işte seninle şekerim, sigara içmeye çağırıyor, giderken sana bir temasta bulunuyor..

esasında biz de ilişki dışında uzun uzun öpüşmeyiz.. zaten uzun bir öpücükse, sonu başka yere gider, orda kalmaz öyle.. :kk77:

aman eşleriyle ilişkiye dahi girmeyen adamlar kuzum, boşver öpücük eksik kalsın.. şükret haline :KK61:

cerebrum77
Arkadaşlar zaman aşımı diye birşey var.

O ilk günkü gibi ateşli, istekli olsa eşler birbirine hayat çok zor olmaz mı?

Yemeden içmeden kesilir insan ; ölür açlıktan...:KK9:

Ben aşıkken yemek yiyemem olmaz yok ben böyle iyiyim.

burcumecem
SEN_ KOLIK
Sanırım bizim gibi bir çift yok bu sitede dokuz yıldır birbirimizi yakaladığımız yerde yumuluyoruz:KK52:
ohh nbe güzel valaa allah bozmasın ben öpünce adanı illa sonu halvet olacak ondan sonraa ugramaz daha dudaklarıma fazlaa ben de onaa

cirkinordekyavrusu
canım kocam beni bulduğu her yerde öper valla :):)

VAZGECILMEZIM
Fırsat bulunca öpüşürüz. . Fırsat yoksa uzaktan öpücük atarız birbirimize :KK52:

Tikabasa
işe giderken ve işten eve geldiğimizde öpüşürüz..

aralarda da bol bol sarılıp sevişiriz :KK1:
ben fazla sevmem öpüşmeyi ama o popo hastası.
ellemeden asla duramaz aklı fikri popişş :KK60::KK60:

bitanecim
:KK52: konu ba$ligi komik geldi hemen atladim :KK52:

guzelim biz evleneli 4 yil oldu, e$imin ate$i sonmek bilmiyor ma$allah :KK19:
2 ya$indaki oglu$umuzda beni dudaktan opuyor :KK69: babasi kilikli..
SEVIYORUM YA BEN IKI KUZUMU :KK54:

A_L_A
31-05-11, 07:05
bulduğum yerde öperim, hiç acımam.
yerine göre yanak olur, dudak olur o da olmadı keli olur.
tepki hep aynı
"durrrr, şşşştttt"... ve dudakta pis bir gülümseme.
çok nadirdir beni gelip öptüğü. hep bana rab bana durumları bizdeki yani.

benim adama öpücük ne çağırıştırıyorsa artık:KK16:

cemreeylul
31-05-11, 08:05
eşiniz öpmüyor tamam anladım da siz de mi öpmüyorsunuz? :26:

benim eşim beni öpmese ben gider sırnaşırım, e hayır demez o da

uzumbugusu
mirka
bende tam düşünüyodum bizim durumun tersi varmıdır yani öpüşmediği için yakınan erkek varmıdır diyodum senin yazın geldi.canım soğuk durma git öp kocanı yazık ya adama.
Benim eşim :KK1: :KK1: :KK1:

Tiryandafila
Beklentiler gayet normalde, kişiden kişiye değişiyor heralde.
Kimi her zaman sarmaş dolaş olmayı sever, kimi de dokunmaz bile.
Ben bu konuda biraz bencilim heralde, eşime göre yani. Eşim daha çok ilgilidir.
Ben de ona ilgiliyimdir, ama o devamlı sarmaş dolaş olmak ister, yatağından bile öpücükle uyanmak ister beyefendi ama kendisi de bana öyle davranır, sadece beklemez.
2 senelik evliyiz, seneler sonra ne olur bilemiyorum.

oyle
Flurry09
BAşına bi şaplak mı atar çok romantikmiş yaa :KK52::KK52:

mavera04
ne yalan söyliyim yakaladığı yerde afetmez valla:KK54:
fırsatını bulduğu her zaman kene gibi yapışır:KK1: hadi kışın neyse iyi oluyoda yazın sıcağında pekde çekilmiyo diyorum küsüyo bu son bidaha öpmicem seni yalvartana kadar öpücük yok diyo bi bakmışım 1 saat sonra yine öpmüş hani öpmicektin diyorum banane diyo:kk77:

chess
sürekli mıç mıç olmaktan bahsetmiyorum burda birazda şakaya vuruyoruz ama ciddi konuşmak gerekirse bence öpüşmek önemli bi mesele evliliklerde, olması gereken bişey, ilişki dışında da öpüşmek
tabii kardeş kardeş bi öpüşmeden söz etmiyorum

Flurry09 senin de eşin biraz çocuk kalmış galiba, seni kafana şaplak atarak sevdiğine göre, içindeki oğlan çocuğu bayağı bi canlı
:KK1:

kurbet
azusena
cok guldum abisni opme girsimine:KK60::KK60::KK60::KK60:

acemiperi
Konuyu sonuna kadar okudum. İlk yazılanları okuyunca hayallerim yıkılmıştı :KK43:

Neyse ki sonradan yazılanlar biraz umut verdi :KK69: herkes aynı değil sanırım kişiye göre değişiyor bu durum. Şanslı olanlardan olmak için dua edeyim ben :103:

Dranas
Benim eşimde romantiklikten bir haber. Eve geldiğinde genelde ben üstüne atlarım:KK52: hatta bir kere üstüne öyle bir atlamıştım ki yere düşmüştük:KK53: ama benim bu hallerim onun çok hoşuna gider.

azusena
:KK60::KK60::13::KK30:
kurbet
cok guldum abisni opme girsimine:KK60::KK60::KK60::KK60:
valla canim sorma abi zor kurtarmis kendini:KK60::KK60::KK60::KK60:

sevimistanbul
:) sen öp ozaman :)

Minuscule9
31-05-11, 09:05
asude_bahar
ilgileniyor adam işte seninle şekerim, sigara içmeye çağırıyor, giderken sana bir temasta bulunuyor..

esasında biz de ilişki dışında uzun uzun öpüşmeyiz.. zaten uzun bir öpücükse, sonu başka yere gider, orda kalmaz öyle.. :kk77:

aman eşleriyle ilişkiye dahi girmeyen adamlar kuzum, boşver öpücük eksik kalsın.. şükret haline :KK61:
ah canım aaah benimki o iş olmasın diye öpmüşmüyor :) Sonu oraya gidiyormuş. Neyse ama ilişki konusunda bu aralar iyiyiz bir ara 2 haftada bir falan oluyordu.

Minuscule9
cemreeylul
eşiniz öpmüyor tamam anladım da siz de mi öpmüyorsunuz? :26:

benim eşim beni öpmese ben gider sırnaşırım, e hayır demez o da
canım öptürmüyorda işte sorun orda. Yani yanaktan öper gibi kısa bir mucx la öpüyoruz birbirimizi ama mucxxxxxxxxxxxxx yapmaya kalkıştığımda durduruyor beni. Ehehe nasıl anlattım ama.

Mihriban
işe giderken geldiğinde mutlaka öper buna önem verir ama onun dışında evde 3 çocuk olunca pek öpüşme faslımız olmaz.bende pek mıçmıç olmayı sevmiyorum rahatıma düşkünüm galiba:KK9:
eşim bazen sen bakıyorumda bugünlerde beni hiç öpmüyorsun der öyle öperim.ben pek öp beni demem elini tutmayı yada seni seviyorum demesini daha çok seviyorum:KK69:
bizde durum bu işte canım:KK31:

hulyabaskurt
2 yıllık evlıyım kocam musaıt yer olsada hemen öpsem diye bakar öper yanı bende rahatsız oluyorum bazen işim varken falan kızıyorum sonrada üzülüyorum :KK76::KK33: