Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Eşinizle öpüşüyor musunuz?

labellevie
30-05-11, 21:05
Benim eşim de malum zaman haricinde öpmez kendiliğinden ama saçlarımı okşar sürekli, sarılır, yanağımdan öper. Son zamanlarda da bir adet çıkardı gece yatarken saçımdan tutuyor sımsıkı anlamadım.

kulitta
mirka
canım ben birini hedef alarak yazmadım.ama öyle şehvetli uzun uzun değil tabiki ama çocuğunun yanında eşine öpücük kondurmaya çekinen ama tartışmayı kavgayı çocuğun yanında yapmaktan çekinmeyen bir toplumuz aklıma o geldi şimdi.o
Aynen öyle canım. :KK9:

mirka
Flurry09
gel canım sandalyem var boşta :KK43:
canım aşağıdaki kalabalığa bakılırsa senin balkon yetmeyecek zira kadınlar kulübü değil "öpüşemeyen kadınlar kulübüymüşüz" bu ortaya çıktı stadyum ayarlamak lazım:KK66::KK66::KK66:

aysen_34
bende çyle çok şapur şuğur durmadan öpüşmeyi sevmem
eşimde gider gelir öper hatta bana kızar amann hee sen hiç öpeyim deme diye
ne yapayım kimyamda yok romantiklik :KK53:
tabi yer ve makan önemli :kk77:

kulitta
elian
aaayy kıslaaar yapmayın ya ben küsüm kocişleeee:KK69:
Eeeee ne duruyon öpüşüp barışsanaaa. :KK9:

27yasemin
bende bu konuyu hep dusunurdum nısanlıyken delıler gıbı saatlerce opusen bız adam evlendıkten sonra öpmez oldu benımde ıcıme dert oluyor bu konu sormayın o çok opusen arkadaslar kac yıllık evlıler acaba

Kartalicce
yok artık olmaz diyorum bu kadar kaç kişi okuyoo ya:KK66::KK66: üşüşmüşüz buraya haha:KK66:

ladybugg
kızlar mesele yalnızca öpüşmek deil. sevgiyi göstermek, belli etmek. siz sarılarak ifade ediosanız sarılın, güzel söz söyleyin,,film izlerken omzuna başınızı yaslayın,,dokunun...
napim ben içimde yaşadığım sevgiyi yada napim kocamın göstermediği belli etmediği sevgiyi... bide dilde bittiğine inanıyorum "ayy benm canım kocam ne güzelsin ne iyisin,harikasın aşkım canım" dedikçe gözünüze öle görünmeye başlıyo. beyin agzından çıkan şeylere inanırmış. mesela bi adama sürekli kötü şeyler söyleyin, giderek değersizleşiyo. ben zannetmiyorum -arada çok önemli meseleler haricinde -sevdiginiz, sarıldığınız,öptüğünüz,ilgi gösterdiğiniz, işvelendiğiniz cilvelendiğiniz adam bütün bunlara kayıtsız kalsın. herşey karşılıklı sevgi verrsen sevgi alırsın.. bazı kadınlar şanslı adam zaten böle oluo ekstra bi çabaya gerek kalmıo,, ama işte öpmesini, sarılmasını bilmeyenede öğretmek yine biz kadınlara kalıo

aysen_34
27yasemin
bende bu konuyu hep dusunurdum nısanlıyken delıler gıbı saatlerce opusen bız adam evlendıkten sonra öpmez oldu benımde ıcıme dert oluyor bu konu sormayın o çok opusen arkadaslar kac yıllık evlıler acaba
o zaman daha tatlı oluyo herhalde yasaklar her zmaan daha çekici gelir ya :KK53:

bu arada ben 3 senelik evliyim

dearson
mirka
canım ben kimseyi hedef alarak yazmadığımı söyledim zaten.sadece aklıma geldi çünkü toplumuzun geneli iş sevgiye gelince göstermekten çekinen ama kavgaya gelince hiç çekinmeyen bir yapıya sahip.tabiki kavga etmiyosunuzdur sen üstüne alınma lütfen
dediklerin doğru aslında canım bu konuda haklısın ama birde arka sayfada yazmış biri felan deyince dahasını okuyamadım hemen cvp yazayım dedim :) kavga tabiki ediyoruz ama çok fazla sesimizi yükseltmiyoruz önceden kavga etsek kıyamet kopardı demek istediğim tamda buydu herşey kararında olmalı bence.
AlminaCinar
Aslında çocuklar şiddet içermeyen tartışmalara da şahit olmalı..Aman çocuklar duymasın düşüncesi ilerde çocuk dış dünyaya açıldığında sorun yaşayabilir diye düşünüyorum..Yani herşey güllük gülistanlık değil dışarıda..Şöyle ki...Eşime diyorum ki çocuklar arada minik tartışmalarımıza şahit olsunlar..Ama daha sonra istenirse o tartışmaların nasıl tatlıya bağlandığını da öğrensinler..Mesala tartışma sonunda sen benden özür dile,sarıl,öp..Hatta eve gelirken çiçek al getir ..:KK9: :KK9: :KK9:
tabikide haklısın kavgasız olmuyor zaten.ama herşeyin bir kararı var sesi çok fazla yükseltmemek lazım..

27yasemin
mirka
canım aşağıdaki kalabalığa bakılırsa senin balkon yetmeyecek zira kadınlar kulübü değil "öpüşemeyen kadınlar kulübüymüşüz" bu ortaya çıktı stadyum ayarlamak lazım:KK66::KK66::KK66:
vallahı cok dogru tespıt okudukca gulesım gelıyo ya

mirka
AlminaCinar
Aslında çocuklar şiddet içermeyen tartışmalara da şahit olmalı..Aman çocuklar duymasın düşüncesi ilerde çocuk dış dünyaya açıldığında sorun yaşayabilir diye düşünüyorum..Yani herşey güllük gülistanlık değil dışarıda..Şöyle ki...Eşime diyorum ki çocuklar arada minik tartışmalarımıza şahit olsunlar..Ama daha sonra istenirse o tartışmaların nasıl tatlıya bağlandığını da öğrensinler..Mesala tartışma sonunda sen benden özür dile,sarıl,öp..Hatta eve gelirken çiçek al getir ..:KK9: :KK9: :KK9:
ay canıım sen çok yaşa.valla iyi fikir çocuğumuz olunca bende diycem eşime çocuğumuzun psikolojisi için beni öp hatta çocuğumuzun bilişsel gelişimini desteklemek amacıyla sık sık çiçek al diye:KK9::KK9:

elif_sena
bizimde nerdeyse evliligimzin 9. senesi bu seneye kadar hic sorun yoktu surekli opusup koklasir sirnasirdik ..
agustosda oglusum dogdu berbat bi dogumdu ardindan bebisim kolikti 42 gun hic durmadan bagirdi .. emzirme sorunu bilmem ne filan derken uzun bi ara kardes hayati yasadik .. cinsel birliktelik bile yerine getirilmesi mecburi bi gorevmis gibiydi sanki ..
suan bebisim 9 aylik biz 2, 3 aydir yeni yeni toparlaniyoruz .. yanina otururken cayini koyarken uyandiriken surekli opuyorum, esimde mutfaga su icmeye girse bile beni opmeden cikmiyor .. sadece gicik olan evde surekli herseyi merakla izleyen, her hareketimizi dikkatle inceleyen, yan yana oturdugumuzda hemen tepemize tirmanmaya calisan, pesimizde kimil kimil dolanan bi minigin olmasi .. resmen biri bizi gozetliyor :)) ..

mirka
elif_sena
bizimde nerdeyse evliligimzin 9. senesi bu seneye kadar hic sorun yoktu surekli opusup koklasir sirnasirdik ..
agustosda oglusum dogdu berbat bi dogumdu ardindan bebisim kolikti 42 gun hic durmadan bagirdi .. emzirme sorunu bilmem ne filan derken uzun bi ara kardes hayati yasadik .. cinsel birliktelik bile yerine getirilmesi mecburi bi gorevmis gibiydi sanki ..
suan bebisim 9 aylik biz 2, 3 aydir yeni yeni toparlaniyoruz .. yanina otururken cayini koyarken uyandiriken surekli opuyorum, esimde mutfaga su icmeye girse bile beni opmeden cikmiyor .. sadece gicik olan evde surekli herseyi merakla izleyen, her hareketimizi dikkatle inceleyen, yan yana oturdugumuzda hemen tepemize tirmanmaya calisan, pesimizde kimil kimil dolanan bi minigin olmasi .. resmen biri bizi gozetliyor :)) ..
canım bizi gözetleyen yokta noluyo baksana adamlar uyudu bizde doluştuk flurry09 un balkonuna balkon çökecek valla:KK1::KK1:

dearson
labellevie
Benim eşim de malum zaman haricinde öpmez kendiliğinden ama saçlarımı okşar sürekli, sarılır, yanağımdan öper. Son zamanlarda da bir adet çıkardı gece yatarken saçımdan tutuyor sımsıkı anlamadım.[/QUa

ayyy çok güldüm valla ilginçmiş saçınıza yapışması kaçıcaksınız felan diye korkuyo sanırım..:KK1:

nurme
bende 6 yıllık evliyim hiç sevmiyorum öpmeyi öptürmeyide benim eşim çok kızıyor sen nasıl bi kadınsın ot gibisin ne yapayım sevmiyorum oda can atıyor öpmek için

27yasemin
aysen_34
o zaman daha tatlı oluyo herhalde yasaklar her zmaan daha çekici gelir ya :KK53:

bu arada ben 3 senelik evliyim
bence erkekler evlenınce degısıyo kadını degersızlestırıyolar eskısı gıbı davranmıyolar elde ettıkten sonra sanırım bırcogu boyle erkeklerin

cryptic
elif_sena
bizde oğlumuza :nazar:aşık olduk eşimle ben hep ona aşkım diyoruz öpüyoruz onu özlüyoruz :KK9:

oyle
27yasemin
bence erkekler evlenınce degısıyo kadını degersızlestırıyolar eskısı gıbı davranmıyolar elde ettıkten sonra sanırım bırcogu boyle erkeklerin
Aynen...Bizm de ancak halvette :)..Çok dengesiz bu erkekler ya:KK52::KK52:

Almanyali1987
eşimle 3 yıl çıktık...o 3 yıl valla ne öpüşmeler,ne sarılmalar:KK17:...anlatsam anlatsam bitmez yanii:KK37:resmen yanlız kaldık mı birbirimze doyamazdık öpmeye...:KK37:şimdi 3 yıllık evliyiz..bide 1 yaşında bi oğlumuz var..valla gün içinde 1 yada 2 dafe öpüşürüz...ayılıdır yani..oda sadece buse olur:KK51:yatakda daha farklı öpüşme oluyo ama gün içinde daha masumane..başta bende bu konuya cok takardım.ama şu an canıma minnet vallahi....bebekden midir nedir bilmiyorum...bende zaten akşama kadar yoruluyorm...bide öpüşmeyi mi düşünücem...zamanla öncelikler farklılaşıyoo evliliklerde ben bunu anladım

dearson
benim kociş geldi işten kapıdan içeri girdi yanaklarımdan dudağımdan öptü ben bidaha yapıştım dudaklarına coştunmu sen noldu dedi..hemen arkasından ne yemek yaptın diye sordu tıkındı koltukta oturuyo şimdi yaktım bi cigara gidicem balkona valla :2:

mirka
nurme
bende 6 yıllık evliyim hiç sevmiyorum öpmeyi öptürmeyide benim eşim çok kızıyor sen nasıl bi kadınsın ot gibisin ne yapayım sevmiyorum oda can atıyor öpmek için
bende tam düşünüyodum bizim durumun tersi varmıdır yani öpüşmediği için yakınan erkek varmıdır diyodum senin yazın geldi.canım soğuk durma git öp kocanı yazık ya adama.

aysen_34
27yasemin
çok şükür o birçoğuna girmiyo benim koca
ama ben mi giriyorum yoksa o muamma :KK9::KK9:

dearson
30-05-11, 22:05
Almanyali1987
eşimle 3 yıl çıktık...o 3 yıl valla ne öpüşmeler,ne sarılmalar:KK17:...anlatsam anlatsam bitmez yanii:KK37:resmen yanlız kaldık mı birbirimze doyamazdık öpmeye...:KK37:şimdi 3 yıllık evliyiz..bide 1 yaşında bi oğlumuz var..valla gün içinde 1 yada 2 dafe öpüşürüz...ayılıdır yani..oda sadece buse olur:KK51:yatakda daha farklı öpüşme oluyo ama gün içinde daha masumane..başta bende bu konuya cok takardım.ama şu an canıma minnet vallahi....bebekden midir nedir bilmiyorum...bende zaten akşama kadar yoruluyorm...bide öpüşmeyi mi düşünücem...zamanla öncelikler farklılaşıyoo evliliklerde ben bunu anladım
evet canım yorulmanında çok büyük etkisi oluyor ne yazıkki..

Almanyali1987
dearson öyle valla..insnaın aklına ne öpüşme geliyo o zaman,ne başka bişey.....gercektende cocuk olunca cok sey değişiyormuş ben bunu anladım....

labellevie
dearson
labellevie
Benim eşim de malum zaman haricinde öpmez kendiliğinden ama saçlarımı okşar sürekli, sarılır, yanağımdan öper. Son zamanlarda da bir adet çıkardı gece yatarken saçımdan tutuyor sımsıkı anlamadım.[/QUa

ayyy çok güldüm valla ilginçmiş saçınıza yapışması kaçıcaksınız felan diye korkuyo sanırım..:KK1:
Bilinçaltında böyle bir korkusu olabilir, zaten sürekli senin bir gözün gitmekte diye söyleniyor. Ben de çok korkutuyorum galiba adamı. Napıyım o da değerimi bilseydi.

mirka
çocuk yapmak bitiriyosa romantizmi :2::2::KK43::KK43:

dearson
labellevie
dearson
Bilinçaltında böyle bir korkusu olabilir, zaten sürekli senin bir gözün gitmekte diye söyleniyor. Ben de çok korkutuyorum galiba adamı. Napıyım o da değerimi bilseydi.
olsun olsun arada korkutmak iyidir :KK1: değerimizi anlasınlar..

Nevreste
selam 9yıldır evliyim, 3çocuk sahibiyim..vede eşim beni ilk evlendiğimizdeki kadar öpüyor...hiç bir değişiklik yaşamadık..............:KK50:

fatos56
dort yıldır evlıyız ve evde oldugumuzda gun ıcınde nerde fırsat bulsak opusuyoruz

dearson
mirka
çocuk yapmak bitiriyosa romantizmi :2::2::KK43::KK43:
mirka bana gönderme yaptığını sandığım msjda aslında sana soracaktım çocuğun varmı diye olunca anlarsın diyecektim.ama malesefki bence cicim ayları çocuktan önceki dönem oluyor sanırım..ama çocuğun yeride çok başka o çok çok farklı bir duygu..

kelebeketkileri
aynen güzelim ya yıldır evliyim bizdede durum aynı.umarım bir ömür boyu böle devam ederiz hepimiz...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dearson
ikiz81
selam 9yıldır evliyim, 3çocuk sahibiyim..vede eşim beni ilk evlendiğimizdeki kadar öpüyor...hiç bir değişiklik yaşamadık..............:KK50:
o zaman bunun bir sırrı olmalı baksana bu kadar kişi dertliyken çok şanslısınız allah bozmasın maşallah diyelim..

cryptic
arkadaşlar çocuk yapmanın yada olmasının bu olayla hiçbir ilgisi yok bizim 7-8 yıl bebeğimiz olmadı monotonlaşmıştık zaten
bebek olunca aksine heyecan geldi hayatımıza...:nazar:

mirka
dearson
mirka bana gönderme yaptığını sandığım msjda aslında sana soracaktım çocuğun varmı diye olunca anlarsın diyecektim.ama malesefki bence cicim ayları çocuktan önceki dönem oluyor sanırım..ama çocuğun yeride çok başka o çok çok farklı bir duygu..
evet okuduklarımdan bende bunu anladımki romantizm azalıyor genellikle.tabi yaşamadan konuşmak çok doğru değil aslında.ama temennim tabi her çocuğun sağlıklı ortamda büyümesi inşallah bende söylediklerimi eğer çocuğum olursa hayata geçirebilirim.

Nevreste
dearson
o zaman bunun bir sırrı olmalı baksana bu kadar kişi dertliyken çok şanslısınız allah bozmasın maşallah diyelim..
bilmem sevgimizde,saygımızda bir eksilme olmadı,aksine arttı .sevgide başka türlü ifade edilmez diye düşünüyorum...çocuklar neden engel olsunki çocuk olduğu zaman kadın değişmeyince erkek hiç değişmez bence..:KK19:.nacizane fikrim....:KK17:
inşaallah bir ömür sürer....:KK48: