Eşinizle öpüşüyor musunuz?

dearson
30-05-11, 21:05
mirka
al bir gariplik daha!

çocuk var diye öpüşmekten çekinen ama hırgür kavgaya gelince çocuğu unutan onun bu sahneyi görmesinde bir yanlışlık görmeyen ebeveynler...
öpüşmekten çekiniyorum demedim ama 2 yaşında bir çocuğun yanında uzun uzun öpüşmek yadabu tür şeyleri görmesi nee kadar normal sizce.tabiki dikkat ederim.ben kısa öpücüklerden bahsetmedimki.üstelik çocuğun yanında buna karşı olduğum gibi kavgayada karşıyım şükürler olsun eşimde bende çocuğun yanında asla kavga etmeyiz..

mirka
arkadaşlar bence "öpüşmekte isteksiz koca nasıl öpüşmeye ikna edilir" hakkında fikirlerimizi söyleyelim.malum dert köşesi burası lütfen biraz ciddiyet:21::21:

elian
aaayy kıslaaar yapmayın ya ben küsüm kocişleeee:KK69:

canim67
littlecat
maşallah 22 kişi okuyor konuyuu:) gece gece öpüşmek konusu:):KK37: uyandırın kocişleri hehe
:KK60:..................

agresifim
nerdeeee 4 yıllık evliyim artık o ne diyesim geldi...

mirka
elian
aaayy kıslaaar yapmayın ya ben küsüm kocişleeee:KK69:
bak canım bu başlık tam senlikmiş ozaman.kocana hayatım bugün dünya eşinle öpüşme günüymüş gel kutlayalım de tatlıya bağlansın olay neyse.boşver ya atalım dertleri:KK16::KK16:

canim67
burcumecem
ahada ben gidiom öpüştürdünüz benii okadar sonum ne olcakk bilmioomm habire yapıştım adama sen istedin dioo :26::26:
hey Allahim siz yokmusunuz ya :KK60::KK60: oldum gulmekten

canim67
mirka
bak canım bu başlık tam senlikmiş ozaman.kocana hayatım bugün dünya eşinle öpüşme günüymüş gel kutlayalım de tatlıya bağlansın olay neyse.boşver ya atalım dertleri:KK16::KK16:
ne guzel uydurdun valla, dunya esinle opusme gunu ayyy :KK60::KK60:

nur_bozkurt
cryptic
senide görürüz inşallah:KK52::KK52:
ins adam evden kaçmaz:KK60:

mirka
dearson
öpüşmekten çekiniyorum demedim ama 2 yaşında bir çocuğun yanında uzun uzun öpüşmek yadabu tür şeyleri görmesi nee kadar normal sizce.tabiki dikkat ederim.ben kısa öpücüklerden bahsetmedimki.üstelik çocuğun yanında buna karşı olduğum gibi kavgayada karşıyım şükürler olsun eşimde bende çocuğun yanında asla kavga etmeyiz..
canım ben kimseyi hedef alarak yazmadığımı söyledim zaten.sadece aklıma geldi çünkü toplumuzun geneli iş sevgiye gelince göstermekten çekinen ama kavgaya gelince hiç çekinmeyen bir yapıya sahip.tabiki kavga etmiyosunuzdur sen üstüne alınma lütfen

nur_bozkurt
öpüşemeyenler belli oldu hepsı burda :KK53:

cryptic
mirka
arkadaşlar bence "öpüşmekte isteksiz koca nasıl öpüşmeye ikna edilir" hakkında fikirlerimizi söyleyelim.malum dert köşesi burası lütfen biraz ciddiyet:21::21:
bence artık ikna edilmez :KK53:

DerindirSiyahlar
dearson
Aslında çocuklar şiddet içermeyen tartışmalara da şahit olmalı..Aman çocuklar duymasın düşüncesi ilerde çocuk dış dünyaya açıldığında sorun yaşayabilir diye düşünüyorum..Yani herşey güllük gülistanlık değil dışarıda..Şöyle ki...Eşime diyorum ki çocuklar arada minik tartışmalarımıza şahit olsunlar..Ama daha sonra istenirse o tartışmaların nasıl tatlıya bağlandığını da öğrensinler..Mesala tartışma sonunda sen benden özür dile,sarıl,öp..Hatta eve gelirken çiçek al getir ..:KK9: :KK9: :KK9:

27yasemin
niltt
Bende sık sık öpüşürüm eşimle,hatta bazen unuturum"sen beni hiç öpmedin biliyo musun"diye trip atar aradan geçen vakitte 2-3 saat falandır yani :KK1:
öpüşmemek garip olur birbirimizi sürekli öpücüklere boğmak hoşumuza gider:nazar:
sizin yazdıklarınızdan yenı evlı oldugunuzu cıkardım

Minuscule9
chess
sen öp o zaman canım, işten gelince yapıştır duvara:92::92::KK1::KK1:
demin denedim ama yine olmadı dur çok yorgunum dedi. Ne alakası var ki yorgunlukla dedim bende öpüşünce sonu kötü oluyormuş. Demekki eşim benimle beraber olmamak için öpüşmüyor ))))): Bende yaktım bir sigara balkonda oturuyorum tek başıma

mirka
nur_bozkurt
öpüşemeyenler belli oldu hepsı burda :KK53:
süper ya çok güzel tespit:KK1::KK1:

benimki kaçıncı rüyasını görüyo gitsem öpsem nolacakki:2::2:

akidem
Hatırlıyorum sokak düğünü var neden yukarı eve çıkmışsam bi şekilde eşimle yalnız kaldık evli değiliz tabi o zaman:) Nasıl kaçacağımı şaşırmıştım.Yıllar sonra çok değil bi iki gün önce fotolara bakıyorum doğum yapmışım kilo 80 sarılmışım eşime adamın surat asık garip oldum.:)Sanıırm biraz bakım değişiklik falan lazım ya o değil çocuk olduktan sonra çok başkaymış çok ...

mirka
Flurry09
demin denedim ama yine olmadı dur çok yorgunum dedi. Ne alakası var ki yorgunlukla dedim bende öpüşünce sonu kötü oluyormuş. Demekki eşim benimle beraber olmamak için öpüşmüyor ))))): Bende yaktım bir sigara balkonda oturuyorum tek başıma
al benden de okadar:KK19::KK19:

balkona bir sandalye daha at ben geliyorum :KK43:

Minuscule9
mirka
bir derdim var başlığında konuştuğumuz konuya bak:KK9::KK9:
dert edindim bu konuyu belki :)

cryptic
öpüşmek birazda romantizmle alakalı değilmi arkadaşlar bizm evde pek romantik ortam oluşmuyo yemek ye masayı kaldır dizi izlerken çay içilir içerkem eşim uyur:KK4:

Minuscule9
mirka
al benden de okadar:KK19::KK19:

balkona bir sandalye daha at ben geliyorum :KK43:
gel canım sandalyem var boşta :KK43:

mirka
akidem
Hatırlıyorum sokak düğünü var neden yukarı eve çıkmışsam bi şekilde eşimle yalnız kaldık evli değiliz tabi o zaman:) Nasıl kaçacağımı şaşırmıştım.Yıllar sonra çok değil bi iki gün önce fotolara bakıyorum doğum yapmışım kilo 80 sarılmışım eşime adamın surat asık garip oldum.:)Sanıırm biraz bakım değişiklik falan lazım ya o değil çocuk olduktan sonra çok başkaymış çok ...
bi daka ya bak aklıma düşürdün bende bakıyım fotolara gülüyosa gidiyim deneyim öpmeyi:KK1::KK1:

labellevie
Benim eşim de malum zaman haricinde öpmez kendiliğinden ama saçlarımı okşar sürekli, sarılır, yanağımdan öper. Son zamanlarda da bir adet çıkardı gece yatarken saçımdan tutuyor sımsıkı anlamadım.

kulitta
mirka
canım ben birini hedef alarak yazmadım.ama öyle şehvetli uzun uzun değil tabiki ama çocuğunun yanında eşine öpücük kondurmaya çekinen ama tartışmayı kavgayı çocuğun yanında yapmaktan çekinmeyen bir toplumuz aklıma o geldi şimdi.o
Aynen öyle canım. :KK9:

mirka
Flurry09
gel canım sandalyem var boşta :KK43:
canım aşağıdaki kalabalığa bakılırsa senin balkon yetmeyecek zira kadınlar kulübü değil "öpüşemeyen kadınlar kulübüymüşüz" bu ortaya çıktı stadyum ayarlamak lazım:KK66::KK66::KK66: