TEST

Silikonsuz şampuan syoss

angelmask
5-06-11, 20:06
bugün migrosta yeni bir şampuan gördüm yada ben yeni gördüm bilemiyorum,adı syoss ...üzerinde %0 silikon yazıyordu dikkatimi çekti hemen aldım şampuan ve saç kremini....içinde silikon olmaması çok güzel ama sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanda silikon yok diğerlerinde var ,aranızda kullanan varmı kızlar???

oferma
5-06-11, 21:06
Sampuanini bilmiyorum ama kremi guzel daha sonra sampuaninida denemek istiyorum tabi almadan once kullananlar varsa yorumlara bakicam :nazar:

esoesss
6-06-11, 08:06
Ben dün arkadaşımın tavsiyesi ile bu markanın boyası ile boyadım saçımı muhteşem oldu :)
Eminim şampuanı da güzeldir :KK66: Schwarzkopf un herşeyi güzel oluyor zaten :)

Şampuanı kullandıktan sonra sonuçlarını da yazarsan sevinirim :)

GuerillaTanya
6-06-11, 16:06
simdi bisey dicem....silikonsuz sampuanlar aslinad iyidir ama ben bi ara kullandim hatta konu actim. simdi elimde olsa kapatirim o konuyu.
cünkü saclarim upuzundu siyah. ilk 2 ay saclarima silikonsuz sampuana gecis yaptigimda silikon gittigi icin bütün ic yüzüyle gercek yüzüyle karsi karsiya kaldim saclarimin :) yani silikon güzel görünmesini sagliyo silikon gidincede kirik saclar cikiyo ortaya. 3uncu ayda saclarimda iyilesme vardi konu actim hatta. ama 3 gün sürdü. birden yaglanma basladi kasinma basladi. saclarim yine kipkirik oldu bisey yapmadigim halde.
sonra dedim kestireyim omzuma kestirdim :KK43:((
sonrade hala kirikti saclar geri gectim silikonlulara.....bide sacimi actim var misin acan gerisini anlatmama gerek yok zaten

GuerillaTanya
ha bu arada silikonsuz sampuan kullaninca ise yaramiyor. cünkü silikonsuz sampuani önce silikondan arinis saclara kullanmaniz lazim. yani silikonlu sacin üstüne silkonsuz sampuan kullaninca gitmiyo o silikonlar. bunun icin her 3 haftada 1 kere soydum bikarbonat yani bildigimiz karbonatla yikamaniz gerekiyo. o zaman butun kiriklarinizla yüzlesiyosunuz :)) daha sonra kullancaksiniz o sampuanlari

angelmask
canım sen hangi marka kullanmıştın?? bir de saç kreminde mi silikonsuzdu???

angelmask
8-06-11, 20:06
ilk izlenimlerim olumlu hoşuma gitti sanki saçlarım hacimlendi gibi bakalım biraz daha kullanayım tam fikirlerimi söylerim

incir
10-06-11, 10:06
Ben de bugün migrosta syoss standını gördüm tesadüfen. İyi bir ürüne benziyor. Kullanınca yorumlarımı paylaşırım :97:

angelmask
13-06-11, 12:06
inanılmaz memnunum arkadaşlar şampuan da saç kremide çok güzel.benim saçlarım çok ince telli ve zayıftır aynı zamandada çok kuru.. bu yüzden saç uçlarıma panten in besleyici kremlerini sürüyorum fakat saçımı iyice yapıştırıyor ve ağırlaştırıyor haliyle... ama syoss dan sonra ne kadar sürersem süreyim banamısın demiyor .. saçım hiç yapışmıyor hep hacimli :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: herkese tavsiye ediyorum

petunya_87
13-06-11, 20:06
ben de küçük bir kozmetik mağazasında syoss saç boyalarını gördüm çokkkkk güzel renkleri var ama denemeye cesaret edemedim. fiyatı da makuldu. kullanan arkadaşlar varsa paylaşabilir ler mi?:KK76:

incir
15-06-11, 10:06
Güzel, şimdilik memnunum. Çok köpürüyor yıkarken o nedenle az kullanmak yeterli .

incites
16-06-11, 22:06
arkadaşlar yokmu SYOSS'un boyalarını,şampuan ve kreminide kullananlar izlenimleriniz nelerdir ? ben oldukça meraklandım ama cesaret edemedim açıkcası migrosdan başka yerdede görmedim buralarda

angelmask
17-06-11, 04:06
boyalarını çok övüyorlar ama ben boyamadığım için bilmiyorum canım ama şampuan ve saç kreminden memnunum..bence henüz yeni bir marka olduğu için daha herkes bilmiyordur

petunya_87
17-06-11, 19:06
çikolata kahvesi çok hoşuma gitti , ama hala alıp boyamaya cesaret edemedim. loreal casting serisi gibiyse ben almayım. kalıcı ve aşırı kızıllık bırakmayan boya istiyorum.

incites
18-06-11, 22:06
angelmask
boyalarını çok övüyorlar ama ben boyamadığım için bilmiyorum canım ama şampuan ve saç kreminden memnunum..bence henüz yeni bir marka olduğu için daha herkes bilmiyordur
ilgin için tşkler nergis peki şampu ve saç keremi iyi geldi dediğin için sormak isterim nasıl saçların huysuz ve kabarıkmıdır? benim denemediğim ürün kalmadı açıkcası profosyenel ürünler bile denedim fakat kabarık ve uzun saçlarımla başedemedim eh işde dove mavi biraz biraz iyi geldi peki sen dove kullandınmı aradaki fark nedir diye sormak isterim

incir
20-06-11, 08:06
5-6 kere yıkadım syosla. İyi gibi hissetmiştim önceleri ama benim saç derimde çok kaşıntı yaptı. Artık kullanmıyorum.

incites
20-06-11, 22:06
İNCİR
5-6 kere yıkadım syosla. İyi gibi hissetmiştim önceleri ama benim saç derimde çok kaşıntı yaptı. Artık kullanmıyorum.
cevabın için teşekkürler nerdeyse dün Migros'dan alıyordum iyiikine vazgeçmişim gereksiz bir ürün demekki:KK19::KK20: buda nedense son zamanlarda denediğim ürünlerde inanılmaz kaşıntı yapıyor ,uzun zamandır saçımıda boyamıyorum beyaz beyaz geziyorum bununda etkisi olanilirmi acaba diyorum şimdilerde bakalım

brunettee
23-06-11, 17:06
Kızlar bede bugün watsons'tan syoss onarıcı terapi durulanan saç kremini aldım,daha kullanmadım ama kullandıktan sonra yorumumu yazar...750 ml ve fiyatı geyet uygundu...Umarım memnun kalırım.

Ozge19o3
25-06-11, 11:06
:KK3:merhaba.. syoss saç boyasını internette bulabileceğim bi site varmı acaba yardımcı olurmusunuz..

orchidea
26-06-11, 16:06
ben de bugün şampuan standında görünce alıverdim. gerçi benim saçlarıma bütün şampuanlar aynı,hiçbiri olumlu ya da olumsuz etki etmiyo ki.
ben kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım. saç diplerim çok kuru ve boyalı olduğu için silikonsuz şampuan daha çok zarar veriyor.
izlenimlerimi paylaşırım kullanınca.

brunettee
26-06-11, 17:06
Kızlar geçen gün syoss saç kremi aldığımı yazmıştım,saçlarım röfleli ve yıpranmış olduğu için onarıcı terapi serisinden aldım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum...Sanki hiç krem kullanmamış gibi tararken çok zorlandım...Hiç beğenmedim...

Bherna
27-06-11, 10:06
Bende Syoss aLdımm.sampuanı we sac kremını bırLıkte KuLLanıyorum..ıkıncı yıkayısım.suanLık ck memnunum.SacLarrm rofleden doLayı ck serttt we kırıLıyordu.Onarm kremını aLdm.sacLarm ck yumusadı we hafıfLedııı..:nazar:

YasminB
27-06-11, 16:06
bende gördüm ama denemeye cesaret edemedim ..
bildiğimden şaşmayıp gliss aldım . bakalım ..
memnun olabnlar çoğalırsa bende deneyeceğim

orchidea
28-06-11, 16:06
yorumlarımı yazıyorum kızlar:
öncelikle belirtmeliyim ki onarıcı terapi olanın sadece şampuanını aldım.
sürpriz bir şekilde çok memnun kaldım.
saçlarınız kuru ve kalıntelliyse gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...
saç kremim bitince,kremini de almayı düşünüyorum.

mehtapcetin
29-06-11, 07:06
esoesss
Ben dün arkadaşımın tavsiyesi ile bu markanın boyası ile boyadım saçımı muhteşem oldu :)
Eminim şampuanı da güzeldir :KK66: Schwarzkopf un herşeyi güzel oluyor zaten :)

Şampuanı kullandıktan sonra sonuçlarını da yazarsan sevinirim :)
Syoss Schwarzkopf un değil, Henkel'in :KK66:

prenssevgilisi
29-06-11, 07:06
angelmask
bugün migrosta yeni bir şampuan gördüm yada ben yeni gördüm bilemiyorum,adı syoss ...üzerinde %0 silikon yazıyordu dikkatimi çekti hemen aldım şampuan ve saç kremini....içinde silikon olmaması çok güzel ama sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanda silikon yok diğerlerinde var ,aranızda kullanan varmı kızlar???
canim ben de ilk zamanlar onaran sampuanini ve kremini kullandim cok iyidi ama bir anda ne olduysa saclarim kepeklenmeye basladi ama öyle böyle degil rezil oluyordum minik minik kepekte degil kocaman kocaman :KK53:

suan wella nin kirmizi sisedeki sampuanini kullaniyorum memnunum da:82:

angelmask
29-06-11, 12:06
mehtapcetin
Syoss Schwarzkopf un değil, Henkel'in :KK66:
arkasında schwarzkopf & henkel yazıyor canım yani ikinizinde dediği doğru:)

angelmask
29-06-11, 12:06
bu arada ben tam gaz devam ediyorum ve çok memnunum kızlar

sentimental
12-07-11, 20:07
Ben de bugün aldım. Umarım işe yarar. Aslında brezilya fönü çektirmiştim 6 ay içinde iki kez yaptırdım dolayısı ile sülfatsız şampuan kullanıyordum. Bu hafta deniz sezonunu açtım fön mön kalmaz artık eylüle kadar da çektirmeyeceğim için eski usül şampuna döndüm yine. Memnun kalırsama bildiririm ben de onarıcı serisinin hem şampuan hem de kremini aldım

theatomicant
13-07-11, 09:07
merhaba kızlar,
uzun süredir gliss kullanıyordum açık pembe olanından. gayet memnundum fakat markette görünce bu şampuanı da bir deneyeyim dedim.
Şampuan olarak onarıcı terapi,saç kremi olarak ise hacim verici olanından aldım. bu derece bir memnuniyet beklemiyordum fakat çoook memnun kaldım. saçlarım düz olmasına rağmen kırıklar kabarıyordu ve kötü bir şekilde dalgalanmış gibi duruyordu. 2 arkadaşım saçın parlamış diye tepki verdi.
Tabi şampuan sonuçta saç temizliğinde kullanılan bir ürün birdenbire mucizevi şekilde süper saçlara sahip olmuyosunuz. Yine de bu fiyata bu ürün gayet uygun geldi. Hatta müşteri memnuniyetine göre fiyat artar düşüncesiyle 2 adet daha alacağım stokta bulunsun:)
Tek sevmediğim yanı kokusu. Benim aldıklarımın hafif şekerli gibi bir kokusu var bu tarz kokuları sevmiyorum fakat saç kuruyunca o da güzel kokuyor.
Benim yorumlarım bunlar umarım almak isteyen arkadaşlara bir fikir verebildim. Tabi unutmayalım ki herkesin saç ve saç derisi yapısı farklıdır!:76:

sentimental
13-07-11, 10:07
Hımm sanırım çok aşırı sevmedim bu şampuanı. Çok kötü değil ama şampuanıyla yıkadıktan sonra kremini sürdüm zor taradım kremliyken. Öncesinde kullandığım kremlerde saçlarım akardı su gibi, taramazdım bile ama bunda tarama gereği duydum onu da azcık zor yapıverdim. Şuanlık kurumadı saçlarım hala ama kuruduğunda da aman aman bir değişiklik beklemiyorum. Neyse tatil şampuanım olsun denizden çıktıkça bitiririm napim :) Zaten şampuan değişken bir şey herkese aynı şampuan iyi gelecek diye bir şey yok. Benim saçlarım kalın telli gür,yağlı değil aksine kuru.Bana pek uymadı ya bu özelliklerdeyseniz çok da tavsiye etmem.

eftelyarex
13-07-11, 16:07
ben kuru saçlar için olanını kremi ile kullandım gayet güzel

CHOCOLATEA
14-07-11, 08:07
Yoğun hacim şampuanından aldım. Saçlarımın dipleri yağlı uçları kuru. Yıdadıktan sonra baya hacimliydi ama ertesi gün yine yağlandı. 4. kez yıkadım malesef olumlu birşey söyleyemeyeceğim. Bu tür ürünler herkeste farklı etki yaratıyor. Kendi adıma söylüyorum arayışa devam :KK43::KK59:

sentimental
14-07-11, 21:07
Benim de öyle canım malesef.Saçlarımı tarayamıyorum çok sertleştirdi. Banyoda da açılmıyo üstelik kremli haliyleyken.Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım ama saçımı tarakla açyım derken daha çok yıpratıcam gibi geldi.Baya da çok yahu şampuan nasıl bitçek :)

aassL1
21-07-11, 19:07
angelmask
inanılmaz memnunum arkadaşlar şampuan da saç kremide çok güzel.benim saçlarım çok ince telli ve zayıftır aynı zamandada çok kuru.. bu yüzden saç uçlarıma panten in besleyici kremlerini sürüyorum fakat saçımı iyice yapıştırıyor ve ağırlaştırıyor haliyle... ama syoss dan sonra ne kadar sürersem süreyim banamısın demiyor .. saçım hiç yapışmıyor hep hacimli :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: herkese tavsiye ediyorum
canım aynen benım saçlar da senın gıbı syossun hangısını kullanıyosunnn

angelmask
22-07-11, 09:07
aassL1
canım aynen benım saçlar da senın gıbı syossun hangısını kullanıyosunnn
cansız ve zayıf saçlar için olanını kullanıyorum canım içinde silikon yok üzerinde yazıyor zaten % 0 silikon diye

asteri
24-07-11, 16:07
ben anlamadım bu şampuanı nerde bulabilirz

barro
24-07-11, 17:07
asteri
ben anlamadım bu şampuanı nerde bulabilirz
migros, watsons, carrefour, gratis ben buralarda gördüm bu markanın şampuanlarını hatta çekmeköydeki ulus pazarında geçen sene görmüştüm şişesinin siyah olması hoşuma gittiğinden satıcıya sormuştum sonradan migrosta gördüğümde çok şaşırmıştım gerçekten de böyle bir marka olduğuna :KK1:

Efsunlu
24-07-11, 17:07
Geçen gün ablamla watsona gittik boya almaya ordaki satıcı bayan syosu tavsiye etti aldık boyadık.Fena değil ama 2.boyama da anlaşılır sanırım.Bana da syoosun saç kremini önerdi ama ben almadım.Ablama sorarım tekrar memnun mu diye çünkü uzun bir süre ablamı göremeyeceğim tatilde.İyi derse söylerim kızlar.

twiligt
31-07-11, 18:07
angelmask
cansız ve zayıf saçlar için olanını kullanıyorum canım içinde silikon yok üzerinde yazıyor zaten % 0 silikon diye
cnm bnde bugün aynısından aldım bu şampuanın 1 kez yıkadm saçlarımı yorum yapmak için daha çok erken ama ilk yıkamada memnun kaldım diyeblrm yani.Bnm saçlarmda kalın telli gür kuru ve boydan yıpranmıs durumda .( umarım uzun vadede memnun kalırm.

deepinside86
31-07-11, 22:07
sentimental
Benim de öyle canım malesef.Saçlarımı tarayamıyorum çok sertleştirdi. Banyoda da açılmıyo üstelik kremli haliyleyken.Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım ama saçımı tarakla açyım derken daha çok yıpratıcam gibi geldi.Baya da çok yahu şampuan nasıl bitçek :)

aynı dertten muzdaribim cnm büyük bir umutla syoss onarıcı terapi şampuan ve saç kremini aldım normalde kremliyken saçlarımı açabilidim banyodayken, syossu sürdüm hiç işe yaramadı, iampuanını da vasat, gitti 15 tl, ayrıca saçlarım bitli gibi söndü yapıştı yağlandı, valla 3 liralık ipek şampuanlar ondan daha kalitelidir :KK47::KK47::KK47:

mavikus
1-08-11, 09:08
sentimental
Saçı kaygan ve kolay taranabilir yapan silikonlar değil mi zaten. Birdenbire bu şampuana geçiş yaptıysanız silikonlu ürünlerden, böyle bir sonuçla karşılaşmanız normal bence. Saç boylarınızda silikonlu krem kullanabilirsiniz, tercih etmiyorsanız jojoba veya tatlı badem yağıyla yumuşatabilirsiniz

twiligt
1-08-11, 11:08
Arkadaslar ben bu sampuan ve sac kremi 2 lisini 14 e aldım.Ama sonra watsonsta 12 tl ye setini gördüm pisman oldum .s yanında tarak veriyodu bide bu arada maskeside vardı o da 11.5 du.Ama almadım.Glissin sıvı saç spreyinden aldım durulanmayan onarıcı olan o da 6.90 indirimde bitmeden koşup alın bence..

aassL1
4-08-11, 20:08
kızlar 1haftadır boyalı saçlar ıcın olanını kullanıyorum ve saclarım daha parlak cok memnunum daha guzel sekıl alıyor gıbı sac boyam solardı 1 haftada ama hıc solmadı cok sevdım :) bu arada elidorun kıvırcık saclara ozel serısınden yesıl sac kremını kullanıyorm uclara 5 sn tutup yıkıyorum ondanda memnunum:)

mavikus
5-08-11, 12:08
Saç kremini kullanan var mı kızlar. O da silikonsuz mu? Ya da önerebileceğiniz silikonsuz saç kremi var mı acaba?

angelmask
5-08-11, 14:08
mavikus
Saç kremini kullanan var mı kızlar. O da silikonsuz mu? Ya da önerebileceğiniz silikonsuz saç kremi var mı acaba?
tatlım ben kullanıyorum ama yine belirtmem gerekiyor ki syoss marka şampuan ve saç kremlerinin sadece ve sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanında silikon yok diğer çeşitlerinde var

mavikus
5-08-11, 18:08
Anladım canım, o serisine bakayım alacağım zaman. İpek saç kremi çok güzel elimdeki ama silikonsuz alayım diyorum bitince. Teşekkür ederim

nihan980
7-08-11, 11:08
silikonsuz ürünler kullanmak çok önemli kızlar, saçlarımızın dökülme nedenlerinden birisi de bu slikonlar. yazdığınız şampuanı ilk defa duydum, içeriğinde SLS, SLES, sodium cloride v.b. gibi sülfatlı hammadde varsa onu da kullanmayın, çünkü sülfat ve tuz saçı zmanla mahveden hammaddeler. forumda okudum karbonatla yıkanıyormuş saçlar silikondan kurtulmak için, bana da mantıklı geldi. saç kremlerinden kesinlikle uzak durmak lazım zaten, yüklüyoruz saçımıza silikonu sonra yağlı ve dökülen kepekli saçlarımız oluyor. ne kadar doğal o kadar iyi, ben son 3 senedir sülfatsız silikonsuz, tuzsuz şampuanları kullanıyorum,
saç problemlerim yok denecek kadar azaldı. size de öneririm...

angelmask
7-08-11, 14:08
nihan980
silikonsuz ürünler kullanmak çok önemli kızlar, saçlarımızın dökülme nedenlerinden birisi de bu slikonlar. yazdığınız şampuanı ilk defa duydum, içeriğinde SLS, SLES, sodium cloride v.b. gibi sülfatlı hammadde varsa onu da kullanmayın, çünkü sülfat ve tuz saçı zmanla mahveden hammaddeler. forumda okudum karbonatla yıkanıyormuş saçlar silikondan kurtulmak için, bana da mantıklı geldi. saç kremlerinden kesinlikle uzak durmak lazım zaten, yüklüyoruz saçımıza silikonu sonra yağlı ve dökülen kepekli saçlarımız oluyor. ne kadar doğal o kadar iyi, ben son 3 senedir sülfatsız silikonsuz, tuzsuz şampuanları kullanıyorum,
saç problemlerim yok denecek kadar azaldı. size de öneririm...
sen hangi şampuanı kullanıyorsun canım??

nihan980
7-08-11, 16:08
canım ben organicum, alerna, lagona, sante, nival, sebamed, nude ve en son doa kullandım. son şampuanımı 7,5 liraya aldım ve memnun sayılırım, gerçi daha 3. yıkamadayım ama çok pahalı olan diğer sülfatsızlara kıyasla fena değil, hatta birçoğundan iyi diyebilirim