Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlarım .. Buyrun Sohbete

kk_bayansu
3-08-11, 10:08
meg
evet kürtajla adet başlarmış..
ben hiç bilmiyorum ki canım ya :44:
sanırım doktorunla konuşmalısın..
yinede cavapladığın için sağol canım haklısın doktorumu arasam iyi olacak:13:

Meg
Kardelen
Naber kuzen:KK19:
iyilik kuzenim :KK70:

dışarı çıkma olasığım doğdu bir muhtarlık işim var..
ama çookk zorr bu izmir sıcağında ya :KK59:

NiceGrL
meg
test ve tahlil için erken bebem..
bat 13 benim..
inşallah gebeyimdir diyorum.. ve beklemedeyim bakalım..

sağoll :KK71:
Naaa alakası var cengissss :KK4: yuruu test ettır cuma gunu dıorum varsa ztn kanında cıkacktır o dedıgn belırtılerkı bılıosn legen kemıgı hakkındakı söylesımızı :))) bılmıorum ama var gıbı duruo gıt cuma yaptır bı test bısey kaybetmezsın yanı adetıne 1 hafta verken olduysa cıkr dıye dusunuorum benmkı cok dusuk cıkmstı la 8 gun gectktn sonra ama senın olduysa bence en basta oldu sende cıkar sen gıt gıttt :KK52: cuma gıtmezsen pazartesı gıt 13unumu beklıcz sımdı burda :KK50::KK52:

Meg
dejavu_one
canım ilişkiden beş gün sonra felan bir ağrı olabilir çünkü bebek tutunmaya başlıyor rahime. O yüzden olmuştur belki önceden böyle regli öncesi bu kadar erken ağrı yaşamıyorduysan olabilir bak lucyde de olmuş öyle inşallahh bebiş vardır hadi bakalım hayırlısı valla sizden sabırsızlıkla haber bekliyorumm.Ama ne yapacaktııkk, en azından regli günümüz gelmeden test yapmayacaktık dimi balımmm
yapmıcaktık erkenden test evet :78:

Kardelen
meg

Kolay gelsin çok uzak mı:26:

Julietta
Kardelen
Hoşbulduk canım naber:KK54:
iyidir cnm bnm biraz ağrım var o kadar??seni sormalı??

mrs.who
meg

size komik bişey diyim benim bhcg bugün 330 olmalı ama az önce yaptığım test eskiye göre daha belirgin ama hala silik :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Meg
blackberry34
Merhaba kızlar ben geldim. Tatildeydik yeni döndük valla. Tatil süper geçti de dönüşü olmasa...

Bu ay bereketli olacak inşallah hadi bakalım.
selam hoşgeldin dadlu :KK70:

senin durumların ne bu aralar bakalım?

Kardelen
3-08-11, 11:08
birsum
iyidir cnm bnm biraz ağrım var o kadar??seni sormalı??
Ben de pazartesi gecesi 2 de yattım hala uykum var:KK60::KK60::KK60: Senin niye ağrın var:26:

Meg
Kardelen
Kolay gelsin çok uzak mı:26:
arabayla 10 dakika bile yok..
:26:

Kardelen
meg
arabayla 10 dakika bile yok..
:26:
Tamam arabanın klimasını aç kuzen 10 dk git gel uyumazsam bekliyorum seni:KK1:

NiceGrL
GamzeMesut
size komik bişey diyim benim bhcg bugün 330 olmalı ama az önce yaptığım test eskiye göre daha belirgin ama hala silik :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Yaaa gamzeeeeeeeeeeeeee gecn pazar bende test yaptım cızgı cıksammı cıkmasammı dıee dusunduu okdr sılık cıktıkı ıkıncı cızgı kendımden suphe ettım az kaldı hastaneye gıdıodum bıdahaa test ettırmeyee :))) bu ıdrardada nekdr gec yukselıomus bu bee sonra kendıme zugurt tesellısı yaptım aman orda cıkmasa nolck ben testın en babasını yapmısım :KK60::KK60:

missaltin
meg
ebuş,bizim ebuş meliscim kabak dolmam :KK70:
Kabak Dolması mı?

blackberry34
meg
selam hoşgeldin dadlu :KK70:

senin durumların ne bu aralar bakalım?
Canım bir adet oldum evlere şenlik valla. Neyse ki bitti. Valla eşimden de ayrıydık malum halvette olmadı bilmiyorum artyık dün gece açılışı yaptık ama inşallah işe yarar bekliyoruz bakalım :)

hilal19
geldim bileeee:KK74:

Meg
missaltin
Kabak Dolması mı?
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:evet..
melisle birbirimize birer yemek ismi takmıştık bi zamanlar..
oyunlar topiğinden kalma..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
benimki de,makarna mesela :KK53:

NiceGrL
hilal19
geldim bileeee:KK74:
Hoşgeldin bileeeeeee:KK74::KK74:

angeltalya
arkadaşlar siteye yeni üye oldum da BAT tablosu nedir yaa :KK43:( bende bu ay sıkı çalıştımm inşallah iyi yumurtlayabilmişimdir :))) Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

missaltin
meg
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:evet..
melisle birbirimize birer yemek ismi takmıştık bi zamanlar..
oyunlar topiğinden kalma..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
enimki de,makarna mesela :KK53:
İftara ne yapsam diye düşünüyordum da :) ii oldu sanırsammm:KK52::KK52::KK52:

dejavu_one
NiceGrL
Naaa alakası var cengissss :KK4: yuruu test ettır cuma gunu dıorum varsa ztn kanında cıkacktır o dedıgn belırtılerkı bılıosn legen kemıgı hakkındakı söylesımızı :))) bılmıorum ama var gıbı duruo gıt cuma yaptır bı test bısey kaybetmezsın yanı adetıne 1 hafta verken olduysa cıkr dıye dusunuorum benmkı cok dusuk cıkmstı la 8 gun gectktn sonra ama senın olduysa bence en basta oldu sende cıkar sen gıt gıttt :KK52: cuma gıtmezsen pazartesı gıt 13unumu beklıcz sımdı burda :KK50::KK52:
yaa kızın aklını karıştırma litfen yani artık dilimde tüy bitti anacım regli gününüz gelmeden test yapmayın kana da gitmeyin boşna vücut belirti verebilir bebek yerleşmeye çalışıyor olabilir ama bu bcg hormonu reglinin olmasına yakın salgılanıyor hadi kanda daha çabuk çıkıyor yine de beklediği reglisinden ancak bir kaç gün öncesinde çıkar onda da düşük çıkacağı için dr ikiye katlıyormu, sağlıklı mı diye tekrarlatır testi birkaç gün aralarla ve o daha da bir stres. Megin daha sonra çıktı en koyusu o dediği zaman değilmiş. Bekleyin biraz sabırsız gacılarrr...

dejavu_one
GamzeMesut
idrar testlerinde oluyor öyle yaaa.. Bcg geç yansıyo felan ama daha da koyulduğuna göre sorun yok demektir canım sen onu boşverrr kan testini baz al yapma onuu..

Meg
blackberry34
Canım bir adet oldum evlere şenlik valla. Neyse ki bitti. Valla eşimden de ayrıydık malum halvette olmadı bilmiyorum artyık dün gece açılışı yaptık ama inşallah işe yarar bekliyoruz bakalım :)
hadi bakalım,rastgelsin inşallah :92::nazar::KK46:

utopya06
günaydın kızlar
meg yapma tatlım test erken elbette daha
ama ben senden ümitliyim bu ay

NiceGrL
dejavu_one
yaa kızın aklını karıştırma litfen yani artık dilimde tüy bitti anacım regli gününüz gelmeden test yapmayın kana da gitmeyin boşna vücut belirti verebilir bebek yerleşmeye çalışıyor olabilir ama bu bcg hormonu reglinin olmasına yakın salgılanıyor hadi kanda daha çabuk çıkıyor yine de beklediği reglisinden ancak bir kaç gün öncesinde çıkar onda da düşük çıkacağı için dr ikiye katlıyormu, sağlıklı mı diye tekrarlatır testi birkaç gün aralarla ve o daha da bir stres. Megin daha sonra çıktı en koyusu o dediği zaman değilmiş. Bekleyin biraz sabırsız gacılarrr...
Yaaa ne bılımm eger gebelık en basında gercklestıyse adetnden once kanda mutlaka deger yuksek cıkar bende ben onu demek ıstedım benmde 8 gn gectkten sonra cok dusuk cıkmstı ama bana muhtemelen gec dollenme olmstur demstı dr ne bılmm heycan yapıorumm olsn ıstıorum merk edıorum ALLAH herkese versin burda bırlkte kutlayalım ıstıorum cokmu sey ıstıorum be ablaa:84:

Summer jam
meg
seninle yumurtlama günlerimiz arka arkayaydı sanırım dimi..
benimde var ağrım..
ve evet 1 hafta önceki ağrı ilginçti.. gebelik tutunma vs ağrısı olmak için erkendi yani..
ama bugünleri bilemiyorum..
evet tatlm 2gün var aramzda.bnm kasıklarımda ağrı değil de şişkinlik var.ara ara sızılar oluyo sadece.bir de 2gündür belim çok ağrıyor.:KK3: